ROZTAŃCZENI JESIENIĄ

2022-10-23 Kędzierzyn-Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Szanowni Państwo, Drodzy Tancerze, Trenerzy.
Dokonano zmian w programie turnieju. Prosimy o zapoznanie się. Usunięto część kategorii - jest możliwość przywrócenia wtedy, kiedy odbywa się rywalizacja.
Wciąż przyjmujemy zgłoszenia w formie SMS.

W dniu turnieju stoisko AKCES.
Do zobaczenia, Ola&Arek


Dodatkowe zgłoszenia do Arka SMS: 669803211

BLOK 1, rejestracja 11:00-11:40, próba parkietu 11:15-11:50, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5, 5 (+2)25, 51
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław4 (+1)142

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janoszka Łukasz
FORTUNA Głogówek
Janoszka ŁukaszJanoszka ŁukaszFORTUNA Głogówek11 (+2)2111
2.Skubis Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Skubis KlaudiaSkubis KlaudiaSUKCES - Jaworzno4 (+2)241
3.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno10 (+2)2101
4.Lerch Kordian
FORTUNA Głogówek
Lerch KordianLerch KordianFORTUNA Głogówek3 (+1)132
5.Lerch-Mleczko Magdalena
FORTUNA Głogówek
Lerch-Mleczko MagdalenaLerch-Mleczko MagdalenaFORTUNA Głogówek3 (+1)132

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Biernat AmeliaBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice4 (+2)241
2.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa12 Kępińska Marta - F (+2)212Kępińska Marta - F2
3.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+2)282
4.Janoszka Agata
FORTUNA Głogówek
Janoszka AgataJanoszka AgataFORTUNA Głogówek4 (+1)143
5.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 42
3.Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Petrusha AnastasiiaPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław0 03

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno2, 2 (+2)22, 21
2.Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
FORTUNA Głogówek
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak KlaraWawrzyniak NikodemFORTUNA Głogówek3, 3 (+2)23, 32
3.Gogała Julia
Ćwikłowski Antoni
FORTUNA Głogówek
Gogała Julia
Ćwikłowski Antoni
Gogała JuliaĆwikłowski AntoniFORTUNA Głogówek1, 1 (+1)11, 13

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 32

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Bubała MartynaBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice7 (+2)271
2.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze6 (+2)261
3.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze3 (+1)132
4.Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska KorneliaOstrowska KorneliaDANCE KINGDOM - Zaborze4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno8, 9 (+2)28, 91
2.Todosiiev Nikita
Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Todosiiev Nikita
Małachowska Mira
Todosiiev NikitaMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno2, 6 (+2)22, 61
3.Gach Kacper
Buzała Nina
Passion Dance Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPassion Dance Krapkowice3, 3 (+1)13, 32
4.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Passion Dance Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPassion Dance Krapkowice5, 5 (+1)15, 52

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Kubzda Michał
Grzechnik Julia
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Kubzda Michał
Grzechnik Julia
Kubzda MichałGrzechnik JuliaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie3 32

 

BLOK 2, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:20-14:50, start: 15:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice2 (+1)121
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 42

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów6 (+1)161
2.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152
3.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice4 (+1)143
4.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 44
5.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice1 15
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 06
7.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 07

16+ (Powyżej 15) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicka Patrycja
ETIUDA - Radomsko
Lipnicka PatrycjaLipnicka PatrycjaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Gawron KingaGawron KingaAKCENT - Będzin1 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza E (+1)1E1
2.Twardzik Jakub
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Musiał Maja
Twardzik JakubMusiał MajaRONDO - Rybnik4 (+1)142
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 23
4.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice3, 3 3, 34
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice1 (+1)111
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice6 62
3.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka2 23

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Julia
SWING Żywiec-Kuków
Górny JuliaGórny JuliaSWING Żywiec-Kuków9 (+2)291
2.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
3.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów12 Włodarczak Nadia - F (+2)212Włodarczak Nadia - F1
4.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+2)242
5.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+2)232
6.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)272
7.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze9 (+1)193
8.Grabowska Aleksandra
FORUM - Zabrze
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraFORUM - Zabrze10 (+1)1103
9.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)153
10.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze12 Janke Maja - F (+1)112Janke Maja - F3
11.Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz ElizaWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)113

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)141
2.Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak ZofiaNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze1 14
5.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze0 05
6.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06
7.Rowińska Lidia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rowińska LidiaRowińska LidiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03
4.Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
Strzałkowski PatrickRachkovska PolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka10 (+2)2101
2.Małachowski Gabriel
Skubis Julia
SUKCES - Jaworzno
Małachowski Gabriel
Skubis Julia
Małachowski GabrielSkubis JuliaSUKCES - Jaworzno2, 2 (+2)22, 21
3.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
FORTUNA Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaFORTUNA Głogówek Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
4.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4, 4 (+2)24, 42
5.Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
FORTUNA Głogówek
Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaFORTUNA Głogówek10, 10 (+1)110, 103
6.Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król WojciechBorkowska HannaIMPULS - Chorzów8 (+1)183
7.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraFORTUNA Głogówek1, 1 (+1)11, 13

 

BLOK 3, rejestracja 17:15-17:45, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice5 (+1)151
2.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 44
5.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C1
2.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)123
4.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 14
5.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 25
6.Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski AdamGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 22
3.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów4 (+1)141
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice2 (+1)122
3.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)113
4.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków1 14
5.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15
6.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 16

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków2 (+1)122
3.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 43
4.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze2 24
5.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 45

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice6 (+1)163
4.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik6 (+1)164
5.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA2 25
6.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 46
7.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków0 07
8.Sobieraj Maciej
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Sobieszek Maja
Sobieraj MaciejSobieszek MajaETIUDA - Radomsko0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Galewicz Marcin
Franiek Emilia
INFINITY - Kraków
Galewicz Marcin
Franiek Emilia
Galewicz MarcinFraniek EmiliaINFINITY - Kraków8 (+1)182
3.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice0 03
4.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 04

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec B (+1)1B1
2.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)122
3.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry4 44

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów12 (+1)1121
2.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 02

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice5 (+1)151
2.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)192
3.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 03
4.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 05