XIX Mikołajkowy t.t.t. " O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej"

2022-12-04 Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3, JABCZYŃSCY - Wrocław


UWAGA

UWAGA !!!
KLASA ( powyżej 15 F) jest przesunięta na 3 BLOK
KLASA ( powyżej 15 E ) jest przesunięta na 4 BLOK
JEST MOŻLIWOŚĆ DODANIA NOWYCH KATEGORII .

BLOK 1, rejestracja 9 00 - 9 30, start: 10 00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AleksandraFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław
2.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław
3.Kegel Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Kegel AleksandraKegel AleksandraINSPIRACJA - Wrocław
4.Kostka Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kostka WiktoriaKostka WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź
6.Marzyjanek Weronika
JEDYNKA - Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaJEDYNKA - Łódź
7.Tilgner Zuzanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Tilgner ZuzannaTilgner ZuzannaCIEŚLAK - Jelenia Góra
8.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Lena KatkowskaLena Katkowska4STEP - Siechnice
2.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 16

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Białkowski Antoni
Eperlein Emilia
DANCE TEAM - Wrocław
Białkowski Antoni
Eperlein Emilia
Białkowski AntoniEperlein EmiliaDANCE TEAM - Wrocław
2.Borkowski Jan
Zaliesowa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Borkowski Jan
Zaliesowa Anna
Borkowski JanZaliesowa AnnaDANCE TEAM - Wrocław
3.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław
4.Eltaieby Asser
Grudzińska Nela
DANCE TEAM - Wrocław
Eltaieby Asser
Grudzińska Nela
Eltaieby AsserGrudzińska NelaDANCE TEAM - Wrocław
5.Flisak Pola
Wichłacz Lena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Flisak Pola
Wichłacz Lena
Flisak PolaWichłacz LenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Haber Wiktor
Białkowska Ula
DANCE TEAM - Wrocław
Haber Wiktor
Białkowska Ula
Haber WiktorBiałkowska UlaDANCE TEAM - Wrocław
7.Jaśniak Aleksander
Grudzińska Pola
DANCE TEAM - Wrocław
Jaśniak Aleksander
Grudzińska Pola
Jaśniak AleksanderGrudzińska PolaDANCE TEAM - Wrocław
8.Kocznur Macej
Feszczuk Martyna
DANCE TEAM - Wrocław
Kocznur Macej
Feszczuk Martyna
Kocznur MacejFeszczuk MartynaDANCE TEAM - Wrocław
9.Kozar Oliwier
Bystroń Laura
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kozar Oliwier
Bystroń Laura
Kozar OliwierBystroń LauraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
10.Kozar Oliwier
Kowalska Zuzanna
PM - Lubin
Kozar Oliwier
Kowalska Zuzanna
Kozar OliwierKowalska ZuzannaPM - Lubin
11.Maciasz Norbert
Lupa Amelia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Maciasz Norbert
Lupa Amelia
Maciasz NorbertLupa AmeliaZIELIŃSKA - Ząbkowice
12.Pietkun Beniamin
Parczyńska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Pietkun Beniamin
Parczyńska Małgorzata
Pietkun BeniaminParczyńska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław
13.Rutkowski Stanisław
Kupiec Maja
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Rutkowski Stanisław
Kupiec Maja
Rutkowski StanisławKupiec MajaZIELIŃSKA - Ząbkowice
14.Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
Sopiarz PawełĆmak HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
15.Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
Szadkowski OliwierDoliny BarbaraFRASZKA - Kamienna Góra
16.Tokaruk Antoni
Raba Aleksandra
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Tokaruk Antoni
Raba Aleksandra
Tokaruk AntoniRaba AleksandraZIELIŃSKA - Ząbkowice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełza Alan
Kmieć Zuzanna
AMETYST - Lubań
Bełza Alan
Kmieć Zuzanna
Bełza AlanKmieć ZuzannaAMETYST - Lubań
2.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław
3.Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS - Prochowice
4.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów
5.Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
BST - Baranów
Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
Skąpski MateuszMichalak AleksandraBST - Baranów
6.Ziólkowski Bruno
Stanisz Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Ziólkowski Bruno
Stanisz Maria
Ziólkowski BrunoStanisz MariaINSPIRACJA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn
2.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław
3.Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
Markiewicz OliwierPytlińska MartynaESKADRA - Pabianice
4.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn
5.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław
6.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
7.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice
9.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław
10.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
ATHINA - Oława
Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA - Oława
2.Maziak Maciej
Sosin Julia
AKTAN - Wrocław
Maziak Maciej
Sosin Julia
Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN - Wrocław

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 00, start: 12 30

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek ZuzannaBattek ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław
2.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław
4.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Galuba Jakub
Turbak Lena
PM - Lubin
Galuba Jakub
Turbak Lena
Galuba JakubTurbak LenaPM - Lubin
2.Papierz FIlip
Kurnyta Antonina
FRASZKA - Kamienna Góra
Papierz FIlip
Kurnyta Antonina
Papierz FIlipKurnyta AntoninaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Pawłowski Kacper
Barylak Barbara
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Pawłowski Kacper
Barylak Barbara
Pawłowski KacperBarylak BarbaraZIELIŃSKA - Ząbkowice
4.Wikluk Oskar
Hylińska Natalia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Wikluk Oskar
Hylińska Natalia
Wikluk OskarHylińska NataliaZIELIŃSKA - Ząbkowice

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płonka Franciszek
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Frania Dominika
Płonka FranciszekFrania Dominika4STEP - Siechnice
2.Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
3.Talko Nataniel
Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Talko Nataniel
Czarnecka Iga
Talko NatanielCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław
2.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Halka Mikołaj
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Wróbel Maja
Halka MikołajWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław
5.Lizoń Ernest
Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Lizoń Ernest
Talaga-Siekierska Victoria
Lizoń ErnestTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
7.Mikołaj Wojdyła
Starzec Weronika
PM - Lubin
Mikołaj Wojdyła
Starzec Weronika
Mikołaj WojdyłaStarzec WeronikaPM - Lubin
8.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
9.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 00, start: 15 30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław
3.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka
4.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław
5.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec
7.Śliwa Gabriel
Konopka Małgorzata
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Konopka Małgorzata
Śliwa GabrielKonopka MałgorzataOLIMP - Wrocław
8.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
2.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław
4.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice
5.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Bazylak Filip
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Jamborska Oliwia
Bazylak FilipJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław
4.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów
5.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Howley Aleksander
Drozda Patrycja
DANCE PROJECT- Wrocław
Howley Aleksander
Drozda Patrycja
Howley AleksanderDrozda PatrycjaDANCE PROJECT- Wrocław
4.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice
3.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław
3.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janowiak Karol
Velgus Vladyslava
PM - Lubin
Janowiak Karol
Velgus Vladyslava
Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin
2.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław
3.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław
2.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań
2.Pokrzywka Krzysztof
Woldan Maria
INES - Wrocław
Pokrzywka Krzysztof
Woldan Maria
Pokrzywka KrzysztofWoldan MariaINES - Wrocław
3.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław
3.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań
4.Raczykowski Maciej
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Urban Greta
Raczykowski MaciejUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań
6.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno
7.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
Berdzik PawełŚnieżek JuliaINES - Wrocław
2.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław
3.Plackowski Jakub
Piechel Monika
DREAM - Poznań
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaDREAM - Poznań
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław
6.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka
7.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plackowski Jakub
Piechel Monika
DREAM - Poznań
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaDREAM - Poznań
2.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław
3.Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
Szaleniec JakubGawron KingaAKCENT - Będzin
4.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Akademia Tańca Kobierzyce
Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce
3.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce
4.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Akademia Tańca Kobierzyce
Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce
3.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce
4.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice
5.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra
2.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice
3.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława
4.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce
5.Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
AMETYST - Lubań
Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
Zabrocki AndrzejZabrocka KrystynaAMETYST - Lubań

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra
2.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice
3.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce