XXXII Międzyklubowy TTT O Krakowską Czapeczkę - Rekreacja Małopolska

2022-04-02 Kraków, PLĄS - Kraków


BLOK 1, rejestracja 09.00-10.00, próba parkietu 10.00-10.30, start: 10.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Hajnowska Maria
ST FLASH DUO - Kraków
Hajnowska MariaHajnowska MariaST FLASH DUO - Kraków
2.Heilman Zofia
STTS Kraków
Heilman ZofiaHeilman ZofiaSTTS Kraków
3.KOSTRZEWA MAJA
THOMAS DANCE - Kraków
KOSTRZEWA MAJAKOSTRZEWA MAJATHOMAS DANCE - Kraków
4.Kociołek Zuzia
THOMAS DANCE - Kraków
Kociołek ZuziaKociołek ZuziaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Kotula Barbara
STTS Kraków
Kotula BarbaraKotula BarbaraSTTS Kraków
6.Król Blanka
ST FLASH DUO - Kraków
Król BlankaKról BlankaST FLASH DUO - Kraków
7.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka
8.LESZCZYŃSKA ANIELA
PERFECT DANCE - Kraków
LESZCZYŃSKA ANIELALESZCZYŃSKA ANIELAPERFECT DANCE - Kraków
9.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
10.Smarzyńska Anna
STTS Kraków
Smarzyńska AnnaSmarzyńska AnnaSTTS Kraków
11.Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Solecka KlaraSolecka KlaraPLĄS - Kraków
12.Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Szczepańska MartynaSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
13.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Prażmowska Maria
Litwin Liliana
JUST DANCE Wieliczka
Prażmowska Maria
Litwin Liliana
Prażmowska MariaLitwin LilianaJUST DANCE Wieliczka
2.Rodak Liliana
Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Rodak Liliana
Hołda Nadia
Rodak LilianaHołda NadiaLATINO - Żabno
3.Wiatr Joanna
Kokolus Joanna
LATINO - Żabno
Wiatr Joanna
Kokolus Joanna
Wiatr JoannaKokolus JoannaLATINO - Żabno
4.Wierzbicka Zofia
Kwinta Oliwia
JUST DANCE Wieliczka
Wierzbicka Zofia
Kwinta Oliwia
Wierzbicka ZofiaKwinta OliwiaJUST DANCE Wieliczka
5.Wierzgacz Hanna
Nieckarz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Wierzgacz Hanna
Nieckarz Natalia
Wierzgacz HannaNieckarz NataliaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.BERNACKI KSAWERY
LENIAR MATYLDA
THOMAS DANCE - Kraków
BERNACKI KSAWERY
LENIAR MATYLDA
BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDATHOMAS DANCE - Kraków
2.Bal Antoni
Koziarska Milena
ST FLASH DUO - Kraków
Bal Antoni
Koziarska Milena
Bal AntoniKoziarska MilenaST FLASH DUO - Kraków
3.KLIMKIEWICZ MICHAŁ
DULĘBA MAGDALENA
PERFECT DANCE - Kraków
KLIMKIEWICZ MICHAŁ
DULĘBA MAGDALENA
KLIMKIEWICZ MICHAŁDULĘBA MAGDALENAPERFECT DANCE - Kraków
4.Musiał Mateusz
Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Musiał Mateusz
Dyląg Julia
Musiał MateuszDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
5.SZYBIAK DOMINIK
GAWEŁ AGATA
PERFECT DANCE - Kraków
SZYBIAK DOMINIK
GAWEŁ AGATA
SZYBIAK DOMINIKGAWEŁ AGATAPERFECT DANCE - Kraków
6.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka
7.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chromy Martyna
EVOLUTION - Kraków
Chromy MartynaChromy MartynaEVOLUTION - Kraków
2.Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Dyląg JuliaDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków
4.Stochel Natalia
EVOLUTION - Kraków
Stochel NataliaStochel NataliaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Koresandovych Danylo
Spinova Sladislava
IMPERIA - Kraków
Koresandovych Danylo
Spinova Sladislava
Koresandovych DanyloSpinova SladislavaIMPERIA - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 6T Solo Dance 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 6T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 6T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 25

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Biegun Dominik
Tańcownia
Biegun DominikBiegun DominikTańcownia
3.Bobrowska Agata
Tańcownia
Bobrowska AgataBobrowska AgataTańcownia
4.Boczar Julia
DANCE POINT Kraków
Boczar JuliaBoczar JuliaDANCE POINT Kraków
5.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków
6.Grabowska Amelia
Tańcownia
Grabowska AmeliaGrabowska AmeliaTańcownia
7.Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Jurek LauraJurek LauraEVOLUTION - Kraków
8.Juszczak Jagoda
DANCE POINT Kraków
Juszczak JagodaJuszczak JagodaDANCE POINT Kraków
9.KULIG ZOFIA
PERFECT DANCE - Kraków
KULIG ZOFIAKULIG ZOFIAPERFECT DANCE - Kraków
10.Kochan Karolina
FANTAZJA - Kraków
Kochan KarolinaKochan KarolinaFANTAZJA - Kraków
11.Kucharczyk Victria
EVOLUTION - Kraków
Kucharczyk VictriaKucharczyk VictriaEVOLUTION - Kraków
12.LAMB LENA
THOMAS DANCE - Kraków
LAMB LENALAMB LENATHOMAS DANCE - Kraków
13.LATOCHA MARTYNA
PERFECT DANCE - Kraków
LATOCHA MARTYNALATOCHA MARTYNAPERFECT DANCE - Kraków
14.LENIAR ŁUCJA
THOMAS DANCE - Kraków
LENIAR ŁUCJALENIAR ŁUCJATHOMAS DANCE - Kraków
15.Mazurek Kornelia
Tańcownia
Mazurek KorneliaMazurek KorneliaTańcownia
16.Pelc Natalia
EVOLUTION - Kraków
Pelc NataliaPelc NataliaEVOLUTION - Kraków
17.Pietruszka Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Pietruszka ZuzannaPietruszka ZuzannaEVOLUTION - Kraków
18.Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Rachwalska AnnaRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia
19.Rzeźnik Nadia
FANTAZJA - Kraków
Rzeźnik NadiaRzeźnik NadiaFANTAZJA - Kraków
20.Rój Alicja
EVOLUTION - Kraków
Rój AlicjaRój AlicjaEVOLUTION - Kraków
21.SKRZYPEK WERONIKA
PERFECT DANCE - Kraków
SKRZYPEK WERONIKASKRZYPEK WERONIKAPERFECT DANCE - Kraków
22.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków
23.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
24.Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Tylek EwelinaTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków
25.Waś Julia
JUST DANCE Wieliczka
Waś JuliaWaś JuliaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Duety 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.BIESZCZAD LENA
GORZAŁCZANY LENA
PERFECT DANCE - Kraków
BIESZCZAD LENA
GORZAŁCZANY LENA
BIESZCZAD LENAGORZAŁCZANY LENAPERFECT DANCE - Kraków
2.Solecka Klara
Szczepaniak Karolina
PLĄS - Kraków
Solecka Klara
Szczepaniak Karolina
Solecka KlaraSzczepaniak KarolinaPLĄS - Kraków
3.Słowińska Agata
Słowińska Anna
M-TEAM - Kraków
Słowińska Agata
Słowińska Anna
Słowińska AgataSłowińska AnnaM-TEAM - Kraków
4.TOMCZYK JUSTYNA
SKUBIDA WIKTORIA
PERFECT DANCE - Kraków
TOMCZYK JUSTYNA
SKUBIDA WIKTORIA
TOMCZYK JUSTYNASKUBIDA WIKTORIAPERFECT DANCE - Kraków
5.Tolińska Pola
Rybka Anna
EVOLUTION - Kraków
Tolińska Pola
Rybka Anna
Tolińska PolaRybka AnnaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina
CARMEN - Katowice
Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina
Adamczyk ŁukaszTopolska AntoninaCARMEN - Katowice
2.BIERNAT BŁAŻEJ
WĘGIEL OLGA
THOMAS DANCE - Kraków
BIERNAT BŁAŻEJ
WĘGIEL OLGA
BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGATHOMAS DANCE - Kraków
3.Curyło Patryk
Sztyler Natasza
CARMEN - Katowice
Curyło Patryk
Sztyler Natasza
Curyło PatrykSztyler NataszaCARMEN - Katowice
4.Kita Tomasz
Żurek Natalia
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Żurek Natalia
Kita TomaszŻurek NataliaM-TEAM - Kraków
5.Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
Krzywda KarolRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
6.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
7.Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
Maciak TadeuszStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
8.Ptak Aleksander
Shelest Helena
EVOLUTION - Kraków
Ptak Aleksander
Shelest Helena
Ptak AleksanderShelest HelenaEVOLUTION - Kraków
9.Radwan Florian
Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Florian
Żak Zofia
Radwan FlorianŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO
10.Steuer Daniel
Przygoda Zofia
CARMEN - Katowice
Steuer Daniel
Przygoda Zofia
Steuer DanielPrzygoda ZofiaCARMEN - Katowice

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kasperska Maja
STTS Kraków
Kasperska MajaKasperska MajaSTTS Kraków
2.Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Zadak MartynaZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
3.Zumer Nadia
EVOLUTION - Kraków
Zumer NadiaZumer NadiaEVOLUTION - Kraków
4.Sadowska Otylka
THOMAS DANCE - Kraków
Sadowska OtylkaSadowska OtylkaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Shelest Helena
EVOLUTION - Kraków
Shelest HelenaShelest HelenaEVOLUTION - Kraków
6.Shynkorenko Dana
IMPERIA - Kraków
Shynkorenko DanaShynkorenko DanaIMPERIA - Kraków
7.Wdówka Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Wdówka AleksandraWdówka AleksandraEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Folcik Alicja
Kocan Marianna
M-TEAM - Kraków
Folcik Alicja
Kocan Marianna
Folcik AlicjaKocan MariannaM-TEAM - Kraków
2.Sudacka Krystyna
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Sudacka Krystyna
Walewska Helena
Sudacka KrystynaWalewska HelenaM-TEAM - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
2.Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
Cieśla WiktorZinovieva MariiaM-TEAM - Kraków
3.Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
Gauden NatanMroczek AleksandraSKT Regis Bochnia
4.Gwiżdż Kordian
Gibas Magdalena
ST IMPRESJA Kęty
Gwiżdż Kordian
Gibas Magdalena
Gwiżdż KordianGibas MagdalenaST IMPRESJA Kęty
5.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka
6.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS Kraków
7.Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
Zielonka WojtekSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 6T Solo Dance 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 6T Duety 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 15.00-15.30, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 5T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boroń Dominika
AMAZING DANCE STUDIO
Boroń DominikaBoroń DominikaAMAZING DANCE STUDIO
2.Budka Julia
PLĄS - Kraków
Budka JuliaBudka JuliaPLĄS - Kraków
3.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO
4.Musiał Alicja
DANCE POINT Kraków
Musiał AlicjaMusiał AlicjaDANCE POINT Kraków
5.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO
6.Wyrwa Lena
AMAZING DANCE STUDIO
Wyrwa LenaWyrwa LenaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 5T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Shadura Polina
Yepifanova Ola
M-TEAM - Kraków
Shadura Polina
Yepifanova Ola
Shadura PolinaYepifanova OlaM-TEAM - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 5T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kargul Maciej
Zjawin Lena
SKT Regis Bochnia
Kargul Maciej
Zjawin Lena
Kargul MaciejZjawin LenaSKT Regis Bochnia
2.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
3.Maciak Franciszek
Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Maciak Franciszek
Sękowska Amelia
Maciak FranciszekSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
4.Pająk Szymon
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Sękowska Karolina
Pająk SzymonSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
5.Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
Pająk WiktorMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
6.Radwan Albert
Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Albert
Krzysiek Anna
Radwan AlbertKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
7.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 6T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Rusin AlicjaRusin AlicjaPLĄS - Kraków
3.Szabla Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Szabla JuliaSzabla JuliaAMAZING DANCE STUDIO
4.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 6T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kondek Emilia
Bylica Iga
PERFECT DANCE - Kraków
Kondek Emilia
Bylica Iga
Kondek EmiliaBylica IgaPERFECT DANCE - Kraków
2.Sierant Maja
Tkacz Hanna
PERFECT DANCE - Kraków
Sierant Maja
Tkacz Hanna
Sierant MajaTkacz HannaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 6T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Bogusz Adam
Bratek Maja
M-TEAM - Kraków
Bogusz Adam
Bratek Maja
Bogusz AdamBratek MajaM-TEAM - Kraków
3.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia
4.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia
5.Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
Gauden SzymonSatała Daria NataszaSKT Regis Bochnia
6.Koresandovych Viktor
Spinova Alika
IMPERIA - Kraków
Koresandovych Viktor
Spinova Alika
Koresandovych ViktorSpinova AlikaIMPERIA - Kraków
7.Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
PERFECT DANCE - Kraków
Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE - Kraków
8.Piwowarczyk Kacper
Fijałek Karolina
M-TEAM - Kraków
Piwowarczyk Kacper
Fijałek Karolina
Piwowarczyk KacperFijałek KarolinaM-TEAM - Kraków
9.Sroczyński Karol
Pośpiech Julia
M-TEAM - Kraków
Sroczyński Karol
Pośpiech Julia
Sroczyński KarolPośpiech JuliaM-TEAM - Kraków
10.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 7T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kendziak Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kendziak NataliaKendziak NataliaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 7T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 7T 0

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 6T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cepak Gabriela
SKT Regis Bochnia
Cepak GabrielaCepak GabrielaSKT Regis Bochnia
2.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO
3.Włodzimirow Zofia
SKT Regis Bochnia
Włodzimirow ZofiaWłodzimirow ZofiaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 6T Duety 0

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
Capik TomaszWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Cetnarowski Wojciech
Janusz Anna
SKT Regis Bochnia
Cetnarowski Wojciech
Janusz Anna
Cetnarowski WojciechJanusz AnnaSKT Regis Bochnia
3.Kuska Mikołaj
Brennan Magdalena
SKT Regis Bochnia
Kuska Mikołaj
Brennan Magdalena
Kuska MikołajBrennan MagdalenaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 6T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Pominkiewicz Julia Marta
AMAZING DANCE STUDIO
Pominkiewicz Julia MartaPominkiewicz Julia MartaAMAZING DANCE STUDIO
2.BOLEK MAGDALENA
THOMAS DANCE - Kraków
BOLEK MAGDALENABOLEK MAGDALENATHOMAS DANCE - Kraków
3.CYZ ZUZANNA
THOMAS DANCE - Kraków
CYZ ZUZANNACYZ ZUZANNATHOMAS DANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 6T Duety 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 6T 0

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 7T Solo Dance 0

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 7T Duety 0

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 7T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Socha Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Solecka Julia
Socha MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Łydek Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Łydek JuliaŁydek JuliaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 5T Duety 0

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 6T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bubel Daria
AMAZING DANCE STUDIO
Bubel DariaBubel DariaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 6T Duety 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 6T 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 7T Solo Dance 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 7T Duety 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 7T 0