Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA

2022-05-29 Tarnowskie Góry, MISTRAL - Tarnowskie Góry


UWAGA

Zmianie uległy godziny bloków. Prosimy o zapoznanie się.

Wciąż przyjmujemy zgłoszenia; sms do Arka 669803211

Obecne na turnieju będą:

- Akces Dance - stoisko z obuwiem tanecznym
- Fotografia Wjamm - Jacek Galewicz

No i oczywiście sympatyczna atmosfera! Zapraszamy wszystkie Dzieci z Rodzinami!

BLOK 1, rejestracja 10:00-10:30, próba parkietu 10:15-10:45, start: 11:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Anikiel KrzysztofAnikiel KrzysztofMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Bąk Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk MartaBąk MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Kupka Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kupka OliwiaKupka OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Stefaniak Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Stefaniak OliwiaStefaniak OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Tobis Stanisław
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Tobis StanisławTobis StanisławMISTRAL - Tarnowskie Góry

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dziurkowska Martyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Dziurkowska MartynaDziurkowska MartynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Kołodziejska Paulina
ZORBA - Częstochowa
Kołodziejska PaulinaKołodziejska PaulinaZORBA - Częstochowa
4.Nowicki Jan
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowicki JanNowicki JanMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
6.Pawleta Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawleta JuliaPawleta JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Sadziak Lena
ZORBA - Częstochowa
Sadziak LenaSadziak LenaZORBA - Częstochowa
8.Sobczyk Lilianna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sobczyk LiliannaSobczyk LiliannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
9.Szromek Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Szromek NataliaSzromek NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
10.Szymanek Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szymanek JoannaSzymanek JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry
11.Wojtan Gabrysia
ZORBA - Częstochowa
Wojtan GabrysiaWojtan GabrysiaZORBA - Częstochowa

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Borowiecki AleksanderŚmigiela AlicjaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Gibuła Igancy
Prokop Gabriela
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Gibuła Igancy
Prokop Gabriela
Gibuła IgancyProkop GabrielaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
ZORBA - Częstochowa
Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
Juśkiewicz MateuszResel BiankaZORBA - Częstochowa
4.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.
5.Przybysz Michal
Burzyńska Zofia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Przybysz Michal
Burzyńska Zofia
Przybysz MichalBurzyńska ZofiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6.Sienkiewicz Aleksander
Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sienkiewicz Aleksander
Elżbieciak Julia
Sienkiewicz AleksanderElżbieciak JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dzienniak Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Dzienniak AmeliaDzienniak AmeliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Gęsiarz Ola
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz OlaGęsiarz OlaZORBA - Częstochowa
3.Jaskolka Martyna
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Jaskolka MartynaJaskolka MartynaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
4.Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Karpik NataliaKarpik NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Kozłowska AlicjaKozłowska AlicjaZORBA - Częstochowa
6.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła LenaPakuła LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Papińska NataliaPapińska NataliaZORBA - Częstochowa
9.Pszenica Hania
ZORBA - Częstochowa
Pszenica HaniaPszenica HaniaZORBA - Częstochowa
10.Sperlich Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sperlich AmeliaSperlich AmeliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
11.Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
Szymanek MajaSzymanek MajaZORBA - Częstochowa
12.Wąsek Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Wąsek AleksandraWąsek AleksandraZORBA - Częstochowa

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła JuliaCiepła JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
2.Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Semik LenaSemik LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+2)281
3.Stolarska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska MajaStolarska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
4.Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Słomka MajaSłomka MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
5.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno6 (+2)261
6.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
7.Gruszka Liwia
Passion Dance Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPassion Dance Krapkowice8 (+1)182
8.Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek JuliaKomorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
9.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)192
10.Sznepka Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Sznepka JuliaSznepka JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
11.Wojtala Martyna
Passion Dance Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPassion Dance Krapkowice4 (+1)142

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kysliuk Kateryna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kysliuk KaterynaKysliuk KaterynaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
2.Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska OliwiaLasińska OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)232
3.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)123

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Steuer Daniel
Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Steuer Daniel
Przygoda Zosia
Steuer DanielPrzygoda ZosiaCARMEN - Katowice
2.Jarzębski Oliwier
Szeląg Antonina
ZORBA - Częstochowa
Jarzębski Oliwier
Szeląg Antonina
Jarzębski OliwierSzeląg AntoninaZORBA - Częstochowa
3.Nems Justin
Borowiecka Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiecka Lena
Nems JustinBorowiecka LenaETIUDA - Radomsko
4.Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
ZORBA - Częstochowa
Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
Wawszczak AntoniDziedzic LenaZORBA - Częstochowa
5.Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk KajaTEAM - Ornontowice

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice9, 9 (+2)29, 91
2.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków11 (+2)2111
3.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała Julia Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:15-12-45, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+2)291
2.Doniec Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Doniec JuliaDoniec JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
3.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+2)2111
4.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Rąblewska Kinga - G (+2)213Rąblewska Kinga - G1
5.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
6.Głowa Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Głowa WiktoriaGłowa WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
7.Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Holwek NataliaHolwek NataliaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
8.Kwiecień Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kwiecień LenaKwiecień LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)142
9.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
10.Rozenbaum Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rozenbaum WiktoriaRozenbaum WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)132

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Heliosz Wojciech
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz WojciechHeliosz WojciechMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Patoń Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Patoń KingaPatoń KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Pyka Łucja
TEAM - Ornontowice
Pyka ŁucjaPyka ŁucjaTEAM - Ornontowice

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze9 (+2)291
2.Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko KajetanGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze10 (+2)2102
3.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław11 (+1)1113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+2)261
2.Bogajewska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bogajewska HannaBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze11, 11 (+2)211, 111
2.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry9, 9 (+2)29, 91
3.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków2, 2 (+2)22, 22
4.Pawłowski Paweł
Shevchuk Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawłowski Paweł
Shevchuk Milena
Pawłowski PawełShevchuk MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+2)252
5.Gatner Franciszek
Suchecka Dominika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Gatner Franciszek
Suchecka Dominika
Gatner FranciszekSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3, 3 (+1)13, 33
6.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków5 (+1)153
7.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
Beczica WojciechPiotrowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+2)221
2.Olszewski Filip
Próba Magdalena
ETIUDA - Radomsko
Olszewski Filip
Próba Magdalena
Olszewski FilipPróba MagdalenaETIUDA - Radomsko3 (+2)231
3.Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
Walaszczyk DawidFlacha NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+2)29, 91
4.Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
Kuziorowicz AleksanderFlacha JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+1)12, 22
5.Robaszek Robert
Gębicz Anna
ETIUDA - Radomsko
Robaszek Robert
Gębicz Anna
Robaszek RobertGębicz AnnaETIUDA - Radomsko5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka6 (+2)261
2.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka7 (+2)272
4.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów6 (+1)163
5.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+1)19, 93

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball NataliaBall NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
2.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
3.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
4.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2101
5.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
6.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
7.Skabek Martyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Skabek MartynaSkabek MartynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
8.Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek PaulinaŚwiątek PaulinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze13 Cichy Paulina - F (+2)213Cichy Paulina - F1
2.Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
Motyka HannaMotyka HannaFORUM - Zabrze13 Motyka Hanna - F (+2)213Motyka Hanna - F1
3.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
4.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze8 (+2)282
5.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze13 Pilarska Patrycja - F (+2)213Pilarska Patrycja - F2
6.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa11 (+2)2112
7.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2102
8.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)193
9.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze5 (+1)153
10.Grabowska Aleksandra
FORUM - Zabrze
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraFORUM - Zabrze6 (+1)163
11.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów11 (+1)1113
12.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze10 (+1)1103
13.Prusicka Hanna
FORUM - Zabrze
Prusicka HannaPrusicka HannaFORUM - Zabrze10 (+1)1103

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Peciak Daria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Peciak DariaPeciak DariaMISTRAL - Tarnowskie Góry