Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD

2022-09-24 Ożarów Mazowiecki, POLISH CLUB - Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w godzinach rejestracji

BLOK 1, rejestracja 7:45-8:15, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Do 9 (Do 9) Open ST 3T 5

UNDER 10 BALLROOM 3-dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
Dance Dream
(Ukraina)
PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
PLUKCHY KYRYLOChufarlicheva AmieliiaDance Dream
(Ukraina)
1
2.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)
2
3.Tkachenko Kiril
Degtyarenko Sofiya
Special one
(Ukraina)
Tkachenko Kiril
Degtyarenko Sofiya
Tkachenko KirilDegtyarenko SofiyaSpecial one
(Ukraina)
3
4.Lymar Maksym
Gorlenko Veronika
MyStyle
(Ukraina)
Lymar Maksym
Gorlenko Veronika
Lymar MaksymGorlenko VeronikaMyStyle
(Ukraina)
4
5.Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Champion Dance Life
(Ukraina)
Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Prodanchuk BogdanZalizniuk KarinaChampion Dance Life
(Ukraina)
5

Do 9 (Do 9) Open LA 3T 6

UNDER 10 LATIN 3-dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
Dance Dream
(Ukraina)
PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
PLUKCHY KYRYLOChufarlicheva AmieliiaDance Dream
(Ukraina)
1
2.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)
2
3.Fetsek Anton
Savka Zlata
Champion Dance Team
(Ukraina)
Fetsek Anton
Savka Zlata
Fetsek AntonSavka ZlataChampion Dance Team
(Ukraina)
3
4.Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Champion Dance Life
(Ukraina)
Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Prodanchuk BogdanZalizniuk KarinaChampion Dance Life
(Ukraina)
4
5.Tkachenko Kiril
Degtyarenko Sofiya
Special one
(Ukraina)
Tkachenko Kiril
Degtyarenko Sofiya
Tkachenko KirilDegtyarenko SofiyaSpecial one
(Ukraina)
5
6.Lymar Maksym
Gorlenko Veronika
MyStyle
(Ukraina)
Lymar Maksym
Gorlenko Veronika
Lymar MaksymGorlenko VeronikaMyStyle
(Ukraina)
6

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 15

UNDER 12 Ballroom 4-dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Shynkarenko Mykhailo
Savchuk Olena
Grande
(Ukraina)
Shynkarenko Mykhailo
Savchuk Olena
Shynkarenko MykhailoSavchuk OlenaGrande
(Ukraina)
1
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2
3.Kravchenko Stepan
Klymenok Margarita
Special one
(Ukraina)
Kravchenko Stepan
Klymenok Margarita
Kravchenko StepanKlymenok MargaritaSpecial one
(Ukraina)
3
4.Yakymenko Anton
Yakymenko Yasia
MyStyle
(Ukraina)
Yakymenko Anton
Yakymenko Yasia
Yakymenko AntonYakymenko YasiaMyStyle
(Ukraina)
4
5.Shylov Yelysei
Kulyk Sofiia
DanceMasters
(Ukraina)
Shylov Yelysei
Kulyk Sofiia
Shylov YelyseiKulyk SofiiaDanceMasters
(Ukraina)
5
6.Pavliuchok Oleksiy
Ivanyk Anna
MyStyle
(Ukraina)
Pavliuchok Oleksiy
Ivanyk Anna
Pavliuchok OleksiyIvanyk AnnaMyStyle
(Ukraina)
6
7.Tao Marko
Zviahintseva Diana
Imperia
(Ukraina)
Tao Marko
Zviahintseva Diana
Tao MarkoZviahintseva DianaImperia
(Ukraina)
7
8.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.8
9.Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Millenium
(Mołdawia)
Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium
(Mołdawia)
8
10.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
10
11.Yakubiv Orest
Chepurna Marharita
MyStyle
(Ukraina)
Yakubiv Orest
Chepurna Marharita
Yakubiv OrestChepurna MarharitaMyStyle
(Ukraina)
10
12.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa12
13.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)
12
14.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa
15.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 16

UNDER 12 LATIN 4 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Shynkarenko Mykhailo
Savchuk Olena
Imperial
(Ukraina)
Shynkarenko Mykhailo
Savchuk Olena
Shynkarenko MykhailoSavchuk OlenaImperial
(Ukraina)
1
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2
3.Sokolan Mykhailo
Sukhar Veronika
Prolisok
(Ukraina)
Sokolan Mykhailo
Sukhar Veronika
Sokolan MykhailoSukhar VeronikaProlisok
(Ukraina)
3
4.Viacheslav Maltsev
Kameliia Kadaieva
Triumph+
(Ukraina)
Viacheslav Maltsev
Kameliia Kadaieva
Viacheslav MaltsevKameliia KadaievaTriumph+
(Ukraina)
4
5.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)
5
6.Tao Marko
Zviahintseva Diana
Imperia
(Ukraina)
Tao Marko
Zviahintseva Diana
Tao MarkoZviahintseva DianaImperia
(Ukraina)
6
7.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.7
8.Kravchenko Stepan
Klymenok Margarita
Special one
(Ukraina)
Kravchenko Stepan
Klymenok Margarita
Kravchenko StepanKlymenok MargaritaSpecial one
(Ukraina)
8
9.Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Millenium
(Mołdawia)
Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium
(Mołdawia)
9
10.Shylov Yelysei
Kulyk Sofiia
DanceMasters
(Ukraina)
Shylov Yelysei
Kulyk Sofiia
Shylov YelyseiKulyk SofiiaDanceMasters
(Ukraina)
9
11.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
11
12.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa12
13.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa
14.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
15.Hereha Nikita
Gryniv Svitlana
Dance Generation
(Ukraina)
Hereha Nikita
Gryniv Svitlana
Hereha NikitaGryniv SvitlanaDance Generation
(Ukraina)
16.Yakubiv Orest
Chepurna Marharita
MyStyle
(Ukraina)
Yakubiv Orest
Chepurna Marharita
Yakubiv OrestChepurna MarharitaMyStyle
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 10

UNDER 14 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Komarnytskyi Davyd
Cherkovska Anhelina
Prolisok
(Ukraina)
Komarnytskyi Davyd
Cherkovska Anhelina
Komarnytskyi DavydCherkovska AnhelinaProlisok
(Ukraina)
1
2.Sviachenyi Volodymyr
Borush Sofiia
Diamond
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Borush Sofiia
Sviachenyi VolodymyrBorush SofiiaDiamond
(Ukraina)
2
3.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 03236
4.Kachmarchik Roman
Rubakha Rubakha Anastasya
Grande
(Ukraina)
Kachmarchik Roman
Rubakha Rubakha Anastasya
Kachmarchik RomanRubakha Rubakha AnastasyaGrande
(Ukraina)
4
5.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 45194
6.Hohol Kostiantyn
Yavorska Sofiia
Grande
(Ukraina)
Hohol Kostiantyn
Yavorska Sofiia
Hohol KostiantynYavorska SofiiaGrande
(Ukraina)
6
7.Korotky Pavlo
Vichysta Zlata
MyStyle
(Ukraina)
Korotky Pavlo
Vichysta Zlata
Korotky PavloVichysta ZlataMyStyle
(Ukraina)
7
8.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 08152
9.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin0 09130
10.Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
DreamDance
(Ukraina)
Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Silveistruk ViktorOnyshchenko LianaDreamDance
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 19

UNDER 14 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bielievtsov Stepan
Lisna Mariia
Imperia
(Ukraina)
Bielievtsov Stepan
Lisna Mariia
Bielievtsov StepanLisna MariiaImperia
(Ukraina)
1
2.Hoffmeister Henri
Panchenko Marianna
TTZ
(Szwajcaria)
Hoffmeister Henri
Panchenko Marianna
Hoffmeister HenriPanchenko MariannaTTZ
(Szwajcaria)
2
3.Pshono Danilo
Hramova Valeria
J.E.M dance hall
(Ukraina)
Pshono Danilo
Hramova Valeria
Pshono DaniloHramova ValeriaJ.E.M dance hall
(Ukraina)
3
4.Turchyn Kostiantyn
Solodovnikova Mariia
Respect Dance Hall and Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Turchyn Kostiantyn
Solodovnikova Mariia
Turchyn KostiantynSolodovnikova MariiaRespect Dance Hall and Lviv Dance Academy
(Ukraina)
4
5.Arendt Malik
Vysochanska Yeva
UkrDanceTeam
(Niemcy)
Arendt Malik
Vysochanska Yeva
Arendt MalikVysochanska YevaUkrDanceTeam
(Niemcy)
5
6.Bazarchin de Oliveira Misha
Bazarnyk Tetiana
Imperia Dance Club
(Ukraina)
Bazarchin de Oliveira Misha
Bazarnyk Tetiana
Bazarchin de Oliveira MishaBazarnyk TetianaImperia Dance Club
(Ukraina)
6
7.Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Premier Dance Studio
(Ukraina)
Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Shlyakhov OlegBondarenko AlbinaPremier Dance Studio
(Ukraina)
7
8.Ulich Arsenii
luiza Kaidalova
No Club
(Ukraina)
Ulich Arsenii
luiza Kaidalova
Ulich Arseniiluiza KaidalovaNo Club
(Ukraina)
8
9.Baskevych Oleksii
Vakaliuk Daria
Champion Dance Team
(Ukraina)
Baskevych Oleksii
Vakaliuk Daria
Baskevych OleksiiVakaliuk DariaChampion Dance Team
(Ukraina)
9
10.Shehynskyy Arseniy
Boitsova Polina

(Ukraina)
Shehynskyy Arseniy
Boitsova Polina
Shehynskyy ArseniyBoitsova Polina
(Ukraina)
10
11.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa2 211238
12.Popleta Vladyslav
Popovetska Anastasiia
Champion Dance Team
(Ukraina)
Popleta Vladyslav
Popovetska Anastasiia
Popleta VladyslavPopovetska AnastasiiaChampion Dance Team
(Ukraina)
11
13.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 413196
14.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 014154
15.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 015130
16.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 315130
17.Kachmarchik Roman
Rubakha Rubakha Anastasya
Grande
(Ukraina)
Kachmarchik Roman
Rubakha Rubakha Anastasya
Kachmarchik RomanRubakha Rubakha AnastasyaGrande
(Ukraina)
18.Shehynskyy Arseniy
Boitsova Polina
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Shehynskyy Arseniy
Boitsova Polina
Shehynskyy ArseniyBoitsova PolinaLviv Dance Academy
(Ukraina)
19.Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
DreamDance
(Ukraina)
Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Silveistruk ViktorOnyshchenko LianaDreamDance
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW1 (+1)111
2.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa6 62

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:00, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T 5

UNDER 10 combination 6 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
Dance Dream
(Ukraina)
PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
PLUKCHY KYRYLOChufarlicheva AmieliiaDance Dream
(Ukraina)
1
2.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)
2
3.Tkachenko Kiril
Degtyarenko Sofiya
Special one
(Ukraina)
Tkachenko Kiril
Degtyarenko Sofiya
Tkachenko KirilDegtyarenko SofiyaSpecial one
(Ukraina)
3
4.Fetsek Anton
Savka Zlata
Champion Dance Team
(Ukraina)
Fetsek Anton
Savka Zlata
Fetsek AntonSavka ZlataChampion Dance Team
(Ukraina)
4
5.Lymar Maksym
Gorlenko Veronika
MyStyle
(Ukraina)
Lymar Maksym
Gorlenko Veronika
Lymar MaksymGorlenko VeronikaMyStyle
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 13

UNDER 12 combination 8 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2 21234
2.Shylov Yelysei
Kulyk Sofiia
DanceMasters
(Ukraina)
Shylov Yelysei
Kulyk Sofiia
Shylov YelyseiKulyk SofiiaDanceMasters
(Ukraina)
2
3.PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
Dance Dream
(Ukraina)
PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
PLUKCHY KYRYLOChufarlicheva AmieliiaDance Dream
(Ukraina)
3
4.Kravchenko Stepan
Klymenok Margarita
Special one
(Ukraina)
Kravchenko Stepan
Klymenok Margarita
Kravchenko StepanKlymenok MargaritaSpecial one
(Ukraina)
4
5.Tao Marko
Zviahinsteva Diana
Imperia Dance Club
(Ukraina)
Tao Marko
Zviahinsteva Diana
Tao MarkoZviahinsteva DianaImperia Dance Club
(Ukraina)
5
6.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06192
7.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)
7
8.Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Millenium
(Mołdawia)
Grizlov Ilia
Cecoi Carina
Grizlov IliaCecoi CarinaMillenium
(Mołdawia)
8
9.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
9
10.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa1 110150
11.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa
12.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
13.Shymkiv Roman
Kryvun Iryna
Grande
(Ukraina)
Shymkiv Roman
Kryvun Iryna
Shymkiv RomanKryvun IrynaGrande
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 4

UNDER 14 combination 10 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kachmarchik Roman
Rubakha Rubakha Anastasya
Grande
(Ukraina)
Kachmarchik Roman
Rubakha Rubakha Anastasya
Kachmarchik RomanRubakha Rubakha AnastasyaGrande
(Ukraina)
1
2.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 02232
3.Hohol Kostiantyn
Yavorska Sofiia
Grande
(Ukraina)
Hohol Kostiantyn
Yavorska Sofiia
Hohol KostiantynYavorska SofiiaGrande
(Ukraina)
3
4.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 04190

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 6

UNDER 16 combination 10 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01234
2.Derezin Andriy
Mazaeva Diana
Olimp
(Ukraina)
Derezin Andriy
Mazaeva Diana
Derezin AndriyMazaeva DianaOlimp
(Ukraina)
2
3.HOMZIKOV YEVHENII
SYNYTSYNA YELYZAVETA
HARMONY
(Ukraina)
HOMZIKOV YEVHENII
SYNYTSYNA YELYZAVETA
HOMZIKOV YEVHENIISYNYTSYNA YELYZAVETAHARMONY
(Ukraina)
3
4.Mazurenko Anton
Komarenko Diana
Sky Dance
(Ukraina)
Mazurenko Anton
Komarenko Diana
Mazurenko AntonKomarenko DianaSky Dance
(Ukraina)
4
5.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 45192
6.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 06150

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 21

UNDER 19 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Sparta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Rodin DmytroSynenko KaterynaSparta
(Ukraina)
1
2.Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Sparta
(Ukraina)
Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Samsonov KirillNazarenko EvgeniaSparta
(Ukraina)
2
3.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 03249
4.Novikov Kyrylo
Alba Sofiia
Sparta
(Ukraina)
Novikov Kyrylo
Alba Sofiia
Novikov KyryloAlba SofiiaSparta
(Ukraina)
4
5.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 05207
6.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Kifa Danylo
Nemyro Polina
Sparta
(Ukraina)
Kifa Danylo
Nemyro Polina
Kifa DanyloNemyro PolinaSparta
(Ukraina)
7
8.Kryklyvyi Stanislav
Omelchenko Anastasiia
Respect Dance Hall
(Ukraina)
Kryklyvyi Stanislav
Omelchenko Anastasiia
Kryklyvyi StanislavOmelchenko AnastasiiaRespect Dance Hall
(Ukraina)
8
9.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Shevchenko Nikita
Navolokina Daria
Sparta
(Ukraina)
Shevchenko Nikita
Navolokina Daria
Shevchenko NikitaNavolokina DariaSparta
(Ukraina)
10
11.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 511165
12.Mazurenko Anton
Komarenko Diana
Sky Dance
(Ukraina)
Mazurenko Anton
Komarenko Diana
Mazurenko AntonKomarenko DianaSky Dance
(Ukraina)
12
13.Kiliievich Paviel
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Kiliievich Paviel
Korzeniewicz Stella
Kiliievich PavielKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin7 713143
14.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska PolaLSK
(Norwegia)
14
15.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin9 915131
16.Dramaretchii Iurii
Turceaninova Maria
Millenium
(Mołdawia)
Dramaretchii Iurii
Turceaninova Maria
Dramaretchii IuriiTurceaninova MariaMillenium
(Mołdawia)
16
17.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 017119
18.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin8 818107
19.Vdovin Valerii
Belocurenco Ecaterina
Millenium
(Mołdawia)
Vdovin Valerii
Belocurenco Ecaterina
Vdovin ValeriiBelocurenco EcaterinaMillenium
(Mołdawia)
19
20.Starchenko Oleksandr
Hamilova Yana
Suzirya
(Ukraina)
Starchenko Oleksandr
Hamilova Yana
Starchenko OleksandrHamilova YanaSuzirya
(Ukraina)
20
21.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław1 12095

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 22

UNDER 19 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Roboredo Guilherme
Paixao Matilde

(Portugalia)
Roboredo Guilherme
Paixao Matilde
Roboredo GuilhermePaixao Matilde
(Portugalia)
1
2.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 02242
3.Fediuk Denys
Yuliia Korolyk
No club
(Ukraina)
Fediuk Denys
Yuliia Korolyk
Fediuk DenysYuliia KorolykNo club
(Ukraina)
3
4.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 05200
6.Latypov Tymur
Koretska Daniela
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Latypov Tymur
Koretska Daniela
Latypov TymurKoretska DanielaLviv Dance Academy
(Ukraina)
6
7.Kulii Oleh
Nechai Vladyslava
IDS
(Ukraina)
Kulii Oleh
Nechai Vladyslava
Kulii OlehNechai VladyslavaIDS
(Ukraina)
7
8.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 58158
9.Wang Ryan
Chi Michelle

(Taiwan)
Wang Ryan
Chi Michelle
Wang RyanChi Michelle
(Taiwan)
9
10.DUBENCHUK TIMOFEY
KALIEVA ANASTASIA
DreamDance
(Ukraina)
DUBENCHUK TIMOFEY
KALIEVA ANASTASIA
DUBENCHUK TIMOFEYKALIEVA ANASTASIADreamDance
(Ukraina)
10
11.Popov Kyrylo
Chukhnova Kateryna
Imperia
(Ukraina)
Popov Kyrylo
Chukhnova Kateryna
Popov KyryloChukhnova KaterynaImperia
(Ukraina)
11
12.Boiarchuk Roman
Tsekit Solomiia
IDS
(Ukraina)
Boiarchuk Roman
Tsekit Solomiia
Boiarchuk RomanTsekit SolomiiaIDS
(Ukraina)
12
13.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 013134
14.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 113134
15.Robu Dmytro
Pleshu Yelyzaveta
DreamDance
(Ukraina)
Robu Dmytro
Pleshu Yelyzaveta
Robu DmytroPleshu YelyzavetaDreamDance
(Ukraina)
15
16.CHORNOLUTSKYI ARSENII
KRAVCHENKO-SKALOZUB KARYNA
NO CLUB
(Ukraina)
CHORNOLUTSKYI ARSENII
KRAVCHENKO-SKALOZUB KARYNA
CHORNOLUTSKYI ARSENIIKRAVCHENKO-SKALOZUB KARYNANO CLUB
(Ukraina)
16
17.Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Demovskyy Dance Club
(Ukraina)
Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Yakymets MykytaYakymets YelyzavetaDemovskyy Dance Club
(Ukraina)
17
18.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 018112
19.Kisil Roman
Okriak Veronika
Grande
(Ukraina)
Kisil Roman
Okriak Veronika
Kisil RomanOkriak VeronikaGrande
(Ukraina)
19
20.Vdovin Valerii
Belocurenco Ecaterina
Millenium
(Mołdawia)
Vdovin Valerii
Belocurenco Ecaterina
Vdovin ValeriiBelocurenco EcaterinaMillenium
(Mołdawia)
20
21.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin9 921100
22.Sakharov Nikita
Yusifli Leila
No Club
(Ukraina)
Sakharov Nikita
Yusifli Leila
Sakharov NikitaYusifli LeilaNo Club
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 10

UNDER 21 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Roboredo Guilherme
Paixao Matilde

(Portugalia)
Roboredo Guilherme
Paixao Matilde
Roboredo GuilhermePaixao Matilde
(Portugalia)
1
2.Fediuk Denys
Yuliia Korolyk
No club
(Ukraina)
Fediuk Denys
Yuliia Korolyk
Fediuk DenysYuliia KorolykNo club
(Ukraina)
2
3.DUBENCHUK TIMOFEY
KALIEVA ANASTASIA
DreamDance
(Ukraina)
DUBENCHUK TIMOFEY
KALIEVA ANASTASIA
DUBENCHUK TIMOFEYKALIEVA ANASTASIADreamDance
(Ukraina)
3
4.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 04234
5.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 05192
6.Popov Kyrylo
Chukhnova Kateryna
Imperia
(Ukraina)
Popov Kyrylo
Chukhnova Kateryna
Popov KyryloChukhnova KaterynaImperia
(Ukraina)
6
7.Robu Dmytro
Pleshu Yelyzaveta
DreamDance
(Ukraina)
Robu Dmytro
Pleshu Yelyzaveta
Robu DmytroPleshu YelyzavetaDreamDance
(Ukraina)
7
8.Wang Ryan
Chi Michelle

(Taiwan)
Wang Ryan
Chi Michelle
Wang RyanChi Michelle
(Taiwan)
8
9.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa2 29150
10.Latypov Tymur
Koretska Daniela
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Latypov Tymur
Koretska Daniela
Latypov TymurKoretska DanielaLviv Dance Academy
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Rising Stars 10

RISING STARS ADULTS BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 01
2.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Sparta
(Ukraina)
Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Chen RiccardoSzymczak NataliaSparta
(Ukraina)
4
5.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 06
7.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska PolaLSK
(Norwegia)
8
9.Dramaretchii Iurii
Turceaninova Maria
Millenium
(Mołdawia)
Dramaretchii Iurii
Turceaninova Maria
Dramaretchii IuriiTurceaninova MariaMillenium
(Mołdawia)
9
10.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków4 410

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 25

ADULTS LATIN OPEN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sinardi Salvatore
Kondrashova Alexandra

(Italy)
Sinardi Salvatore
Kondrashova Alexandra
Sinardi SalvatoreKondrashova Alexandra
(Italy)
1
2.Hathazi Adam
Lakatos-Hayward Morgana

(England)
Hathazi Adam
Lakatos-Hayward Morgana
Hathazi AdamLakatos-Hayward Morgana
(England)
2
3.Bonavolta Marco
Strześnicka Magdalena
Team VivoLatino
(Italy)
Bonavolta Marco
Strześnicka Magdalena
Bonavolta MarcoStrześnicka MagdalenaTeam VivoLatino
(Italy)
3
4.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 04268
5.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 05226
6.Shonia - Gutovskyi Avtandili
Khutsishvili Lele
Dance zone
(Gruzja)
Shonia - Gutovskyi Avtandili
Khutsishvili Lele
Shonia - Gutovskyi AvtandiliKhutsishvili LeleDance zone
(Gruzja)
6
7.Rotar Nikita
Timush Antonina
No Club
(Ukraina)
Rotar Nikita
Timush Antonina
Rotar NikitaTimush AntoninaNo Club
(Ukraina)
7
8.Girolamo Cavallo
Spada Simona

(Italy)
Girolamo Cavallo
Spada Simona
Girolamo CavalloSpada Simona
(Italy)
8
9.Iodice Matteo
Cosenza Manuela

(ITALY)
Iodice Matteo
Cosenza Manuela
Iodice MatteoCosenza Manuela
(ITALY)
9
10.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 010184
11.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 011162
12.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 012150
13.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 013138
14.Osadchiy Roman
Toth Eniko
POLISH CLUB - Warszawa
Osadchiy Roman
Toth Eniko
Osadchiy RomanToth EnikoPOLISH CLUB - Warszawa0 014126
15.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 015114
16.Główka Tomasz
Toczek Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 016102
17.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków0 01790
18.Szucs David
Turkevics Bogdana
Szabolcs DSE
(Węgry)
Szucs David
Turkevics Bogdana
Szucs DavidTurkevics BogdanaSzabolcs DSE
(Węgry)
17
19.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 01978
20.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 02064
21.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa4 42064
22.Antir Liviu
Levitcaia Daria
Millenium
(Mołdawia)
Antir Liviu
Levitcaia Daria
Antir LiviuLevitcaia DariaMillenium
(Mołdawia)
22
23.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 32247
24.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA0 02445
25.Vasylykiv Mykhailo
Khvostova Sofiia
-
(Ukraina)
Vasylykiv Mykhailo
Khvostova Sofiia
Vasylykiv MykhailoKhvostova Sofiia-
(Ukraina)

 

BLOK 4, start: 19:30

KONTYNUACJA TURNIEJÓW KATEGORII Z BLOKU 3: UNDER 16, UNDER 19, UNDER 21, ADULTS RISING STARS, ADULTS OPEN