III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka

2022-03-20 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


Plik z wynikami

UWAGA

Link do relacji na żywo:
https://youtu.be/2Vquq_fOMTk


- !UWAGA! prosimy o zapoznanie sie ze zmianami godziny rozpoczęcia bloku 1,2,3.

- Informujemy, że rejstracja odbywa się bez książeczek/kart tancerza.


-dodatkowe zgłoszenia pod 667115257 lub royalcupwieliczka@gmail.com

Hotel***+Galicja
Oferta cenowa dla uczestników na Hasło: ROYAL CUP
Pokój 1 osobowy 195zł ze śniadaniem
Pokój 2 osobowy 240zł ze śniadaniem
Pokój 3 osobowy 350zł ze śniadaniem
Pokój 4 osobowy 420zł ze śniadaniem

BLOK 1, rejestracja 8:40-9:30, próba parkietu 9:30-9:55, start: 10:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dereń Amelia
GALA - Mielec
Dereń AmeliaDereń AmeliaGALA - Mielec10 (+2)2101
2.Stochmal Nela
KLASA - Tarnów
Stochmal NelaStochmal NelaKLASA - Tarnów2 (+2)221
3.Surowiec Aleksandra
ELIDA - Mielec
Surowiec AleksandraSurowiec AleksandraELIDA - Mielec11 (+2)2111
4.Wojtyś Oliwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wojtyś OliwiaWojtyś OliwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska11 (+2)2111
5.Antoniak Zofia
STARDANCE - Kraków
Antoniak ZofiaAntoniak ZofiaSTARDANCE - Kraków3 (+1)132
6.Drzyzga Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Drzyzga WiktoriaDrzyzga WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 (+1)142
7.Pustelnik Aleksandra
STARDANCE - Kraków
Pustelnik AleksandraPustelnik AleksandraSTARDANCE - Kraków1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
2.Kusa Adrianna
EVOLUTION - Kraków
Kusa AdriannaKusa AdriannaEVOLUTION - Kraków4 (+2)242
3.Żelazny Oliwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Żelazny OliwiaŻelazny OliwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Aleksandra Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamska Aleksandra AnnaAdamska Aleksandra AnnaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
2.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
3.Górny Julia
SWING Żywiec-Kuków
Górny JuliaGórny JuliaSWING Żywiec-Kuków10 (+2)2101
4.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
5.Gajda Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gajda AmeliaGajda AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
6.Pietrzyk Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Pietrzyk MagdalenaPietrzyk MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
7.Zegadło Olga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Zegadło OlgaZegadło OlgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)182

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Muniak MałgorzataMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka2 (+2)221
2.Gajewska Marzena
EVOLUTION - Kraków
Gajewska MarzenaGajewska MarzenaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2102
3.Stoszko Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Stoszko WiktoriaStoszko WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Zielińska Maria
EVOLUTION - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaEVOLUTION - Kraków6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierak Daniel
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Sierak Daniel
Łucarz Natalia
Sierak DanielŁucarz NataliaLATINO - Żabno E (+1)1E1
2.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec1 13
4.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka0 04

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+2)251
2.Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+2)251
3.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec9 (+2)291
4.Gancarz Jakub
Kołek Hanna
GALA - Mielec
Gancarz Jakub
Kołek Hanna
Gancarz JakubKołek HannaGALA - Mielec4 (+1)142
5.Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
Mysłek MateuszBarsznica AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg8, 8 (+1)18, 82

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków11 (+2)2111
2.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków4 (+2)241
3.NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE - Kraków9 (+2)291
4.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2112
5.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów5 (+2)252
6.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów7 (+2)272
7.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2112
8.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków6 (+1)163
9.Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA - Tarnów F (+1)1F3
10.Kustosz Nikodem
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Malec Gabriela
Kustosz NikodemMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
11.Plezia Ksawery
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Kieć Roksana
Plezia KsaweryKieć RoksanaKLASA - Tarnów10 (+1)1103
12.Socha Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Solecka Julia
Socha MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków2 (+1)123
13.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków1 (+1)113
14.Szwed Marcin
Dudka Oliwia
SWING Żywiec-Kuków
Szwed Marcin
Dudka Oliwia
Szwed MarcinDudka OliwiaSWING Żywiec-Kuków6 (+1)163

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Perz Igor
Tomaszewska Marcelina
KICK - Kielce
Perz Igor
Tomaszewska Marcelina
Perz IgorTomaszewska MarcelinaKICK - Kielce10 (+2)2101
2.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)241
3.Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
SKT Regis Bochnia
Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
Matykiewicz NatanielŚwiętek NikolaSKT Regis Bochnia3 (+1)132

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
2.Landa Aleksander
Nowak Klara
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Nowak Klara
Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA - Krosno F (+2)2F1
3.Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko KajetanGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze2 (+2)222
4.Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka7 (+2)272
5.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów6 (+1)163
6.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis Bochnia
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis Bochnia1 (+1)113
7.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163

 

BLOK 2, rejestracja 12:15-13:00, próba parkietu 12:55-13:25, start: 13.30

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź7 Wójcik Hanna - D (+1)17Wójcik Hanna - D1
2.Koszarska Marika
KICK - Kielce
Koszarska MarikaKoszarska MarikaKICK - Kielce3 (+1)132
3.Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kordula KajaKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 03
4.Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska MalwinaBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 55

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E1
2.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce4 (+1)144
5.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca0 05
6.Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
Kuras MateuszGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice0 06
7.Sowa Kacper
Fortuna Emilia
SKT Regis Bochnia
Sowa Kacper
Fortuna Emilia
Sowa KacperFortuna EmiliaSKT Regis Bochnia0 07
8.Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
SKT Regis Bochnia
Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
Wiaderny JakubBrennan KingaSKT Regis Bochnia0 08
9.Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
SKT Regis Bochnia
Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
Kuska ArkadiuszJaremko MartynaSKT Regis Bochnia0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków E (+1)1E1
2.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków4 (+1)142
3.Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)143
4.Dunaj Tomasz
Majewska Paulina
SKT Regis Bochnia
Dunaj Tomasz
Majewska Paulina
Dunaj TomaszMajewska PaulinaSKT Regis Bochnia4 (+1)144
5.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)135
6.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 16
7.Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
SKT Regis Bochnia
Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
Kuska ArkadiuszJaremko MartynaSKT Regis Bochnia0 07
8.Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Kuras Mateusz
Gwóźdź Alicja
Kuras MateuszGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice0 08
9.Sowa Kacper
Fortuna Emilia
SKT Regis Bochnia
Sowa Kacper
Fortuna Emilia
Sowa KacperFortuna EmiliaSKT Regis Bochnia0 09
10.Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
SKT Regis Bochnia
Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
Wiaderny JakubBrennan KingaSKT Regis Bochnia0 09

 

BLOK 3, rejestracja 14:45-15:30, próba parkietu 15:25-15:55, start: 16:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka0 02

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka0 02

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0