Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022

2022-03-12 Garwolin, UKS KORDASZEWSCY


Plik z wynikami

UWAGA

REZERWACJA MIEJSCA PRZY STOLIKU TEL:538391594 CENA 80ZŁ

Trener par startujących w turnieju ( 1 na klub ) po wcześniejszym zgłoszeniu swojej obecności na adres : studioruchu@kordaszewscy.pl
otrzymuje darmową wejściówkę na turniej.

LIMIT OPIEKUNÓW /WIDZÓW ZNIESIONY - maseczki obowiązkowe dla widzów

Podczas turnieju zbieramy dla Ukrainy - Lekarstwa ( śr przeciw bólowe i przeciw goryczkowe , dezynfekcyjne i opatrunki) koce zwykłe i termiczne
bieliznę nowa :damska dziecięca młodzieżowa , skarpety .

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8.30, próba parkietu 8:00 - 8,45, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E1
2.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin4 (+1)142
3.Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY2 (+1)124
5.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin0 05
6.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin0 06
7.Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER - Lublin0 07
8.Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER - Lublin0 08

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź4 (+1)141
2.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
3.Janicka Anna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Janicka AnnaJanicka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+1)123
4.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn0 05
6.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Barczyńska MajaBarczyńska MajaLIDER - Lublin2 27
8.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 08
9.Adach Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Adach NataliaAdach NataliaAkademia Tańca - Kielce0 09

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skiba Yakiv
Belinska Yevhenia
Troyanda
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Yevhenia
Skiba YakivBelinska YevheniaTroyanda
(Ukraina)
1
2.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
Pogrebniak SzymonSzewc NataliaRYTM - Chełm E (+1)1E3
4.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm4 (+1)144
5.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)145
6.Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
Salwerowicz BartoszSkorokhod YevaCLASSIC - Warszawa2 (+1)126
7.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin0 07
8.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 07
9.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW1 19
10.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW0 010
11.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość1 111

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin5 (+1)151
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź1 (+1)112
3.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 04
5.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk2 25
6.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 06
7.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa1 17

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beksiak Blanka
ZAMEK - Lublin
Beksiak BlankaBeksiak BlankaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź2 (+1)122
3.Majewska Julia
MYKA - Zamość
Majewska JuliaMajewska JuliaMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)114
5.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź5 Jach Zofia - E (+1)15Jach Zofia - E5
6.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce1 (+1)116
7.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin1 17
8.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski1 18
9.Kosior Nikola
LIDER - Lublin
Kosior NikolaKosior NikolaLIDER - Lublin0 09
10.Stasieczek Wiktoria
LIDER - Lublin
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaLIDER - Lublin1 110
11.Guzy Amelia
FAST-STEP Warszawa
Guzy AmeliaGuzy AmeliaFAST-STEP Warszawa0 011
12.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin0 012

 

BLOK 2, rejestracja 10:15 - 11.15, próba parkietu 10:45, start: 11:45

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa1
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2
3.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce3

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa5 (+1)153
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)124
5.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa2 25
6.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk7 76
7.Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 07
8.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 08

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)171
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa2 24
5.Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 05
6.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice E (+1)1E1
2.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
4.Jagielski Igor
Łyś Zofia
MYKA - Zamość
Jagielski Igor
Łyś Zofia
Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA - Zamość2 (+1)124
5.Gajewski Jakub
Kusy Nikola
MYKA - Zamość
Gajewski Jakub
Kusy Nikola
Gajewski JakubKusy NikolaMYKA - Zamość1 (+1)115
6.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)116
7.Chalimoniuk Jakub
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chalimoniuk Jakub
Marciniuk Aleksandra
Chalimoniuk JakubMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski4 47
8.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 27
9.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 29
10.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA1 110
11.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 110
12.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin1 112

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Świderski Mateusz
Szwed Lena
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Szwed Lena
Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM - Lublin4 (+1)142
3.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość6 (+1)163
4.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin3 (+1)134
5.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC - Warszawa0 05
6.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06
7.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 07
8.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce0 08

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek8 (+2)281
2.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
3.Chrząszczewski Marcel
Piłkowska Julia
BRASIL - WARSZAWA
Chrząszczewski Marcel
Piłkowska Julia
Chrząszczewski MarcelPiłkowska JuliaBRASIL - WARSZAWA9 (+2)292
4.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa11 (+2)2112
5.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+2)242
6.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)133
7.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2, 3 (+1)12, 33
8.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)133
9.Trojan Kamil
Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
Trojan Kamil
Pożarowszczyk Oliwia
Trojan KamilPożarowszczyk OliwiaTOP - ART - Lublin2, 2 (+1)12, 23
10.Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
MAKO - Sulejówek
Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO - Sulejówek0 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Milena
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+2)221
2.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122

 

BLOK 3, rejestracja 14:15 - 14.45, próba parkietu 14:30, start: 15:15

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
2.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)112
3.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA1 13
4.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko2 24
5.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA10 (+1)1101
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
DUET - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDUET - Warszawa3 (+1)132
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 (+1)113
4.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 25
6.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań1 16
7.Pydoryna Yevhen
Dovbysh Ivanna
Diamant Elit
(Ukraina)
Pydoryna Yevhen
Dovbysh Ivanna
Pydoryna YevhenDovbysh IvannaDiamant Elit
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA10 (+1)1101
2.Kacprzak Kacper
Lorkowska Kinga
Dancers United - WARSZAWA
Kacprzak Kacper
Lorkowska Kinga
Kacprzak KacperLorkowska KingaDancers United - WARSZAWA A (+1)1A2
3.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin9 (+1)193
4.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)134
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin3 35
6.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 07
8.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY0 08
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 29

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm D (+1)1D1
2.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm1 (+1)112
3.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm D (+1)1D3
4.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin D (+1)1D4
5.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa D (+1)1D5
6.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY3 (+1)136
7.Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
ETIUDA - Radomsko
Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA - Radomsko4 (+1)147
8.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin2 28
9.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko0 09
10.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN1 110
11.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 010
12.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 412
13.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin4 413
14.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań0 014

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm D (+1)1D1
2.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaSTRETTO - RADZYMIN D (+1)1D2
3.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY5 (+1)153
4.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm4 (+1)145
6.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa5 (+1)156
7.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin3 37
8.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 48
9.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 48
10.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko0 010
11.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin4 411
12.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 012

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)141
2.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW2 (+1)122
3.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin3 (+1)133
4.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 04
5.Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
DCS BRWINÓW
Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
Seman WiktorOrdyniec KarolinaDCS BRWINÓW0 05
6.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin E (+1)1E1
2.Sędłak Szymon
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Sędłak Szymon
Jeleń Maja
Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART - Lublin E (+1)1E2
3.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)133
4.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin1 14
5.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 05
6.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 06
7.Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
DCS BRWINÓW
Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
Seman WiktorOrdyniec KarolinaDCS BRWINÓW0 07

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Singh NadiaSingh NadiaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)132
3.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Momot LenaMomot LenaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Pastuszek Gabriela
MYKA - Zamość
Pastuszek GabrielaPastuszek GabrielaMYKA - Zamość0 06

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17.30, próba parkietu 17:15, start: 18:00

19+ (Powyżej 18) Open ST 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa1
2.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin2
3.Śledź Karol
Rodo Zofia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Rodo Zofia
Śledź KarolRodo ZofiaDUET - Warszawa3
4.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory4
5.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa5
6.Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United - WARSZAWA6
7.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8
9.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań9
10.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open LA 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1
2.Główka Tomasz
Toczek Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.3
4.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4
5.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa5
6.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA6
7.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY7
8.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm8
9.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY9

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin3 (+1)132
3.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)163
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm5 (+1)154
5.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin3 (+1)135
6.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)136
7.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski6 67
8.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 18
9.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa2 29
10.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk3 310
11.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa0 010
12.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 312
13.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 413

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa3 (+1)132
3.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+1)133
4.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź1 (+1)114
5.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+1)125
6.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin2 (+1)126
7.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)177
8.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)118
9.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+1)129
10.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin1 (+1)119
11.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin7 711
12.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski3 311
13.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm2 213
14.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 114
15.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 315
16.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 416
17.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 016
18.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk0 018
19.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 118
20.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA0 020
21.Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Piwecka Wiktoria
Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO - Gdynia4 421

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+1)131
2.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)112
3.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin6 (+1)163
4.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów4 (+1)144
5.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin7 (+1)175
6.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin3 36
7.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin6 67
8.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 08
9.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa0 09
10.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 210
11.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Patryk
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Kucharczyk Patryk
Janus Oliwia
Kucharczyk PatrykJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce9 (+1)191
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Damek Gabriel
Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Michta Amelia
Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz. B (+1)1B3
4.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin B (+1)1B4
5.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa1 (+1)115
6.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin4 46
7.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 07
8.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski4 48
9.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 09
10.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 110

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa C (+1)1C1
2.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)132
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA5 54
5.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk4 45
6.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa9 (+1)191
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA1 14
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 05
6.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
3.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa0 03
4.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 04
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 05