O Mistrzostwo Krakowa

2022-05-29 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


UWAGA

"Szanowni Państwo, w związku ze zgłaszanymi przez niektóre osoby problemami z rejestracją par/zawodników na turniej podpowiadamy, że należy najpierw zalogować się do bazy PTT na stronie baza.taniec.pl, a następnie dopiero wybrać turniej, na który chcą Państwo zgłosić zawodników. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt."

1 blok - łączymy kategorię do 7 lat Srebro PARĘ + SOLO

2 blok – łączymy następujące kategorie

· 10-11 Brąz duety + solo

· 10-11 Srebro duety + solo

· 12-13 Brąz pary + solo

· 12-15 Srebro solo

BLOK 1, rejestracja 8.15-9.00, próba parkietu 9.00-9.30, start: 9.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 10

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.BERNACKI KSAWERY
LENIAR MATYLDA
THOMAS DANCE - Kraków
BERNACKI KSAWERY
LENIAR MATYLDA
BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDATHOMAS DANCE - Kraków
2.Bal Antoni
Koziarska Milena
ST FLASH DUO - Kraków
Bal Antoni
Koziarska Milena
Bal AntoniKoziarska MilenaST FLASH DUO - Kraków
3.Betlej Czarek
Burek Emilia
EVOLUTION - Kraków
Betlej Czarek
Burek Emilia
Betlej CzarekBurek EmiliaEVOLUTION - Kraków
4.Gülhan Marcin
Pytka Ola
SKT Regis Bochnia
Gülhan Marcin
Pytka Ola
Gülhan MarcinPytka OlaSKT Regis Bochnia
5.Koziarski Leonard
Bandurowska Malwina
ST FLASH DUO - Kraków
Koziarski Leonard
Bandurowska Malwina
Koziarski LeonardBandurowska MalwinaST FLASH DUO - Kraków
6.Puskarczyk Aleksander
Wądołowska Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Puskarczyk Aleksander
Wądołowska Zuzanna
Puskarczyk AleksanderWądołowska ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
7.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka
8.Tórz Tymon
Tolińska Iga
EVOLUTION - Kraków
Tórz Tymon
Tolińska Iga
Tórz TymonTolińska IgaEVOLUTION - Kraków
9.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków
10.Zborowski Wiktor
Piskorz Laura
ST FLASH DUO - Kraków
Zborowski Wiktor
Piskorz Laura
Zborowski WiktorPiskorz LauraST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bociek Klara
Morawiec Emma
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bociek Klara
Morawiec Emma
Bociek KlaraMorawiec EmmaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Branicka Róża
Banachowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Branicka Róża
Banachowicz Aleksandra
Branicka RóżaBanachowicz AleksandraPLĄS - Kraków
3.Czechowska Hanna
Mach Emilia
AMAZING DANCE STUDIO
Czechowska Hanna
Mach Emilia
Czechowska HannaMach EmiliaAMAZING DANCE STUDIO
4.Kusia Gabrysia
Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Kusia Gabrysia
Rodzeń Jowita
Kusia GabrysiaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
5.Litwin Liliana
Prażmowska Maria
JUST DANCE Wieliczka
Litwin Liliana
Prażmowska Maria
Litwin LilianaPrażmowska MariaJUST DANCE Wieliczka
6.Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
Nieckarz NataliaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka
7.Patoń Antonina
Kokolus Joanna
LATINO - Żabno
Patoń Antonina
Kokolus Joanna
Patoń AntoninaKokolus JoannaLATINO - Żabno
8.Rodak Liliana
Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Rodak Liliana
Hołda Nadia
Rodak LilianaHołda NadiaLATINO - Żabno
9.Wiech Otylia
Fijak Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Wiech Otylia
Fijak Anna
Wiech OtyliaFijak AnnaAMAZING DANCE STUDIO

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Curyłło Patryk
CARMEN - Katowice
Curyłło PatrykCuryłło PatrykCARMEN - Katowice
2.Hajnowska Maria
ST FLASH DUO - Kraków
Hajnowska MariaHajnowska MariaST FLASH DUO - Kraków
3.KOCIOŁEK ZUZIA
THOMAS DANCE - Kraków
KOCIOŁEK ZUZIAKOCIOŁEK ZUZIATHOMAS DANCE - Kraków
4.KOSTRZEWA MAJA
THOMAS DANCE - Kraków
KOSTRZEWA MAJAKOSTRZEWA MAJATHOMAS DANCE - Kraków
5.Król Blanka
ST FLASH DUO - Kraków
Król BlankaKról BlankaST FLASH DUO - Kraków
6.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka
7.Lesik Weronika
AMAZING DANCE STUDIO
Lesik WeronikaLesik WeronikaAMAZING DANCE STUDIO
8.Maria Sinelnikova
Triumph+
(Ukraina)
Maria SinelnikovaMaria SinelnikovaTriumph+
(Ukraina)
9.Milania Krukovska
Triumph+
(Ukraina)
Milania KrukovskaMilania KrukovskaTriumph+
(Ukraina)
10.Satora Antonina
EVOLUTION - Kraków
Satora AntoninaSatora AntoninaEVOLUTION - Kraków
11.Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Solecka KlaraSolecka KlaraPLĄS - Kraków
12.Suder Natalia
EVOLUTION - Kraków
Suder NataliaSuder NataliaEVOLUTION - Kraków
13.Szczurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Szczurek LauraSzczurek LauraEVOLUTION - Kraków
14.Wierzbicka Zofia
JUST DANCE Wieliczka
Wierzbicka ZofiaWierzbicka ZofiaJUST DANCE Wieliczka
15.Żurek Gabrysia
THOMAS DANCE - Kraków
Żurek GabrysiaŻurek GabrysiaTHOMAS DANCE - Kraków
16.Żurek Zuzia
THOMAS DANCE - Kraków
Żurek ZuziaŻurek ZuziaTHOMAS DANCE - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 2

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Musiał Mateusz
Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Musiał Mateusz
Dyląg Julia
Musiał MateuszDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
Bogucki JakubWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 3T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Stochel Natalia
EVOLUTION - Kraków
Stochel NataliaStochel NataliaEVOLUTION - Kraków
2.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 10

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Katarzyński Adam
Grabiasz Ida
SKT Regis Bochnia
Katarzyński Adam
Grabiasz Ida
Katarzyński AdamGrabiasz IdaSKT Regis Bochnia
2.Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
Krzywda KarolRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
3.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
4.Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
SKT Regis Bochnia
Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
Kurtyka KsaweryPajor KorneliaSKT Regis Bochnia
5.Lach Jakub
Studencka Łucja
M-TEAM - Kraków
Lach Jakub
Studencka Łucja
Lach JakubStudencka ŁucjaM-TEAM - Kraków
6.Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
Maciak TadeuszStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
7.Pytka Karol
Sroka Liliana
SKT Regis Bochnia
Pytka Karol
Sroka Liliana
Pytka KarolSroka LilianaSKT Regis Bochnia
8.Radwan Florian
Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Florian
Żak Zofia
Radwan FlorianŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO
9.Sieradzy Jan
Cisek Emilia
AMAZING DANCE STUDIO
Sieradzy Jan
Cisek Emilia
Sieradzy JanCisek EmiliaAMAZING DANCE STUDIO
10.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Duety 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.GORZAŁCZANY LENA
BIESZCZAD LENA
PERFECT DANCE - Kraków
GORZAŁCZANY LENA
BIESZCZAD LENA
GORZAŁCZANY LENABIESZCZAD LENAPERFECT DANCE - Kraków
2.KULIG ZOFIA
SKUBIDA WIKTORIA
PERFECT DANCE - Kraków
KULIG ZOFIA
SKUBIDA WIKTORIA
KULIG ZOFIASKUBIDA WIKTORIAPERFECT DANCE - Kraków
3.Kurleto Martyna
Kurleto Macela
EVOLUTION - Kraków
Kurleto Martyna
Kurleto Macela
Kurleto MartynaKurleto MacelaEVOLUTION - Kraków
4.Rodacka Ola
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Rodacka Ola
Strzała Urszula
Rodacka OlaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
5.Rybka Anna
Tolińska Pola
EVOLUTION - Kraków
Rybka Anna
Tolińska Pola
Rybka AnnaTolińska PolaEVOLUTION - Kraków
6.Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
Szczepaniak KarolinaSolecka KlaraPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 29

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Biegun Dominik
Tańcownia
Biegun DominikBiegun DominikTańcownia
3.Boczar Julia
DANCE POINT Kraków
Boczar JuliaBoczar JuliaDANCE POINT Kraków
4.Dudek Emilia
Tańcownia
Dudek EmiliaDudek EmiliaTańcownia
5.Dybeł Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Dybeł OliwiaDybeł OliwiaEVOLUTION - Kraków
6.GĘSIARZ BEATA
PERFECT DANCE - Kraków
GĘSIARZ BEATAGĘSIARZ BEATAPERFECT DANCE - Kraków
7.Janoś Małgorzata
Tańcownia
Janoś MałgorzataJanoś MałgorzataTańcownia
8.Jaworski Jakub
Tańcownia
Jaworski JakubJaworski JakubTańcownia
9.Jurkowska Kamila
Tańcownia
Jurkowska KamilaJurkowska KamilaTańcownia
10.Juszczak Jagoda
DANCE POINT Kraków
Juszczak JagodaJuszczak JagodaDANCE POINT Kraków
11.Kazmirovich Vira
EVOLUTION - Kraków
Kazmirovich ViraKazmirovich ViraEVOLUTION - Kraków
12.Kochan Karolina
FANTAZJA - Kraków
Kochan KarolinaKochan KarolinaFANTAZJA - Kraków
13.Kwiatkowska Amelia
Tańcownia
Kwiatkowska AmeliaKwiatkowska AmeliaTańcownia
14.LAMB LENA
THOMAS DANCE - Kraków
LAMB LENALAMB LENATHOMAS DANCE - Kraków
15.Lachowolska Maria
DANCE POINT Kraków
Lachowolska MariaLachowolska MariaDANCE POINT Kraków
16.Lowenhoff Hanna
Tańcownia
Lowenhoff HannaLowenhoff HannaTańcownia
17.MIGDAŁ LENA
THOMAS DANCE - Kraków
MIGDAŁ LENAMIGDAŁ LENATHOMAS DANCE - Kraków
18.Mazurek Kornelia
Tańcownia
Mazurek KorneliaMazurek KorneliaTańcownia
19.Przybyłowska Lidia
AMAZING DANCE STUDIO
Przybyłowska LidiaPrzybyłowska LidiaAMAZING DANCE STUDIO
20.Pyzik Amelia
AMAZING DANCE STUDIO
Pyzik AmeliaPyzik AmeliaAMAZING DANCE STUDIO
21.Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Rachwalska AnnaRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia
22.SKRZYPEK WERONIKA
PERFECT DANCE - Kraków
SKRZYPEK WERONIKASKRZYPEK WERONIKAPERFECT DANCE - Kraków
23.Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Strzała UrszulaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
24.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków
25.TOMCZYK JUSTYNA
PERFECT DANCE - Kraków
TOMCZYK JUSTYNATOMCZYK JUSTYNAPERFECT DANCE - Kraków
26.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
27.Uliana Paliura
Triumph+
(Ukraina)
Uliana PaliuraUliana PaliuraTriumph+
(Ukraina)
28.Waś Julia
JUST DANCE Wieliczka
Waś JuliaWaś JuliaJUST DANCE Wieliczka
29.Włodarczyk Łucja
SKT Regis Bochnia
Włodarczyk ŁucjaWłodarczyk ŁucjaSKT Regis Bochnia

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 4

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Ptak Aleksander
Shelest Helena
EVOLUTION - Kraków
Ptak Aleksander
Shelest Helena
Ptak AleksanderShelest HelenaEVOLUTION - Kraków
2.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
3.Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Zinovieva Mariia
Cieśla WiktorZinovieva MariiaM-TEAM - Kraków
4.Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
Gauden NatanMroczek AleksandraSKT Regis Bochnia

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Duety 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Folcik Alicja
Kocan Marianna
M-TEAM - Kraków
Folcik Alicja
Kocan Marianna
Folcik AlicjaKocan MariannaM-TEAM - Kraków
2.Kołpa Gabriela
Pamuła Martyna
M-TEAM - Kraków
Kołpa Gabriela
Pamuła Martyna
Kołpa GabrielaPamuła MartynaM-TEAM - Kraków
3.Patkaniowska Julia
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Patkaniowska Julia
Zadak Martyna
Patkaniowska JuliaZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
4.Sudacka Krystyna
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Sudacka Krystyna
Walewska Helena
Sudacka KrystynaWalewska HelenaM-TEAM - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chromy Martyna
EVOLUTION - Kraków
Chromy MartynaChromy MartynaEVOLUTION - Kraków
2.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Sadowska Otylia
THOMAS DANCE - Kraków
Sadowska OtyliaSadowska OtyliaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Szulc Iwona
EVOLUTION - Kraków
Szulc IwonaSzulc IwonaEVOLUTION - Kraków
5.Wdówka Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Wdówka AleksandraWdówka AleksandraEVOLUTION - Kraków
6.Zumer Nadia
EVOLUTION - Kraków
Zumer NadiaZumer NadiaEVOLUTION - Kraków
7.Baster Julia
EVOLUTION - Kraków
Baster JuliaBaster JuliaEVOLUTION - Kraków
8.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków
9.Grzesiak Natalia
EVOLUTION - Kraków
Grzesiak NataliaGrzesiak NataliaEVOLUTION - Kraków
10.Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Jurek LauraJurek LauraEVOLUTION - Kraków
11.Pelc Natalia
EVOLUTION - Kraków
Pelc NataliaPelc NataliaEVOLUTION - Kraków
12.Piwońska Amelia
EVOLUTION - Kraków
Piwońska AmeliaPiwońska AmeliaEVOLUTION - Kraków
13.Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Tylek EwelinaTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 12.20-12.50, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 14

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bociek Igor
Szczygieł Julia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bociek Igor
Szczygieł Julia
Bociek IgorSzczygieł JuliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Kargul Maciej
Zjawin Lena
SKT Regis Bochnia
Kargul Maciej
Zjawin Lena
Kargul MaciejZjawin LenaSKT Regis Bochnia
3.Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
DANCE POINT Kraków
Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
Kawecki StanisławWojdyła PolaDANCE POINT Kraków
4.Kita Tomasz
Yepifanova Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Yepifanova Aleksandra
Kita TomaszYepifanova AleksandraM-TEAM - Kraków
5.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
6.Maciak Franciszek
Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Maciak Franciszek
Sękowska Amelia
Maciak FranciszekSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
7.Majcher Franciszek
Legutko Amelia
SKT Regis Bochnia
Majcher Franciszek
Legutko Amelia
Majcher FranciszekLegutko AmeliaSKT Regis Bochnia
8.Pacułt Aleksander
Shadura Polina
M-TEAM - Kraków
Pacułt Aleksander
Shadura Polina
Pacułt AleksanderShadura PolinaM-TEAM - Kraków
9.Pająk Szymon
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Sękowska Karolina
Pająk SzymonSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
10.Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
Pająk WiktorMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
11.Radwan Albert
Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Albert
Krzysiek Anna
Radwan AlbertKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
12.Szczepaniak Michał
Dziaduś Nina
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Michał
Dziaduś Nina
Szczepaniak MichałDziaduś NinaPLĄS - Kraków
13.Woźniak Miłosz
Nowakowska Helena
AMAZING DANCE STUDIO
Woźniak Miłosz
Nowakowska Helena
Woźniak MiłoszNowakowska HelenaAMAZING DANCE STUDIO
14.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dziaduś Nina
Budka Julia
PLĄS - Kraków
Dziaduś Nina
Budka Julia
Dziaduś NinaBudka JuliaPLĄS - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boroń Dominika
AMAZING DANCE STUDIO
Boroń DominikaBoroń DominikaAMAZING DANCE STUDIO
2.Niemczyk Wiktoria
AMAZING DANCE STUDIO
Niemczyk WiktoriaNiemczyk WiktoriaAMAZING DANCE STUDIO
3.Palczewska Amelia
AMAZING DANCE STUDIO
Palczewska AmeliaPalczewska AmeliaAMAZING DANCE STUDIO
4.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO
5.Turlej Olivia
THOMAS DANCE - Kraków
Turlej OliviaTurlej OliviaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Wyrwa Lena
AMAZING DANCE STUDIO
Wyrwa LenaWyrwa LenaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 5

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia
3.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia
4.Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
Gauden SzymonSatała Daria NataszaSKT Regis Bochnia
5.Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
PERFECT DANCE - Kraków
Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kondek Emilia
Bylica Iga
PERFECT DANCE - Kraków
Kondek Emilia
Bylica Iga
Kondek EmiliaBylica IgaPERFECT DANCE - Kraków
2.Sierant Maja
Tkacz Hanna
PERFECT DANCE - Kraków
Sierant Maja
Tkacz Hanna
Sierant MajaTkacz HannaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Szabla Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Szabla JuliaSzabla JuliaAMAZING DANCE STUDIO
4.Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Rusin AlicjaRusin AlicjaPLĄS - Kraków

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T 2

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
Capik TomaszWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Kuska Mikołaj
Brennan Magdalena
SKT Regis Bochnia
Kuska Mikołaj
Brennan Magdalena
Kuska MikołajBrennan MagdalenaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cepak Gabriela
SKT Regis Bochnia
Cepak GabrielaCepak GabrielaSKT Regis Bochnia
2.Woźniak Emilia
AMAZING DANCE STUDIO
Woźniak EmiliaWoźniak EmiliaAMAZING DANCE STUDIO
3.Włodzimirow Zofia
SKT Regis Bochnia
Włodzimirow ZofiaWłodzimirow ZofiaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO
3.Pominkiewicz Julia Marta
AMAZING DANCE STUDIO
Pominkiewicz Julia MartaPominkiewicz Julia MartaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T 1

pary
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Święszek Mikołaj
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Mach Zofia
Święszek MikołajMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bubel Daria
AMAZING DANCE STUDIO
Bubel DariaBubel DariaAMAZING DANCE STUDIO

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.45, próba parkietu 15.45-16.15, start: 16.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Folcik Alicja
M-TEAM - Kraków
Folcik AlicjaFolcik AlicjaM-TEAM - Kraków3 (+2)231
2.Kocan Marianna
M-TEAM - Kraków
Kocan MariannaKocan MariannaM-TEAM - Kraków4 (+2)241
3.Sudacka Krystyna
M-TEAM - Kraków
Sudacka KrystynaSudacka KrystynaM-TEAM - Kraków4 (+2)241
4.Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Walewska HelenaWalewska HelenaM-TEAM - Kraków4 (+2)241
5.Bielas Anna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AnnaBielas AnnaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
6.Kania Marta
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MartaKania MartaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
7.Krawiec Gabriela
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Krawiec GabrielaKrawiec GabrielaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
8.Podbiał Magdalena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Podbiał MagdalenaPodbiał MagdalenaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
9.Kalinichenko Sofia
Oltima Dance Kijów
(Ukraina)
Kalinichenko SofiaKalinichenko SofiaOltima Dance Kijów
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz8 (+2)281
2.Papara Anna
EVOLUTION - Kraków
Papara AnnaPapara AnnaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
3.Szabla Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Szabla JuliaSzabla JuliaAMAZING DANCE STUDIO2 (+2)221
4.Huczek Natasza
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Huczek NataszaHuczek NataszaEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+1)172
5.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim11 (+1)1112
6.Szostak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Szostak GabrielaSzostak GabrielaEVOLUTION - Kraków10 (+1)1102

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin11 (+2)2111
2.Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb OlaGołąb OlaAXIS - Nowy Sącz6 (+2)261
3.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+2)271
4.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec9 (+2)292
5.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+2)262
6.Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot WiktoriaKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków12 Kot Wiktoria - F (+2)212Kot Wiktoria - F2
7.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+2)292
8.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków13 Pietras Jagoda - F (+2)213Pietras Jagoda - F2
9.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków10 (+2)2102
10.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)113
11.Gugała Maja
EVOLUTION - Kraków
Gugała MajaGugała MajaEVOLUTION - Kraków10 (+1)1103
12.Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kabat ZuzannaKabat ZuzannaKLASA - Tarnów2 (+1)123
13.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)113
14.Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik NataliaKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+1)163
15.Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik WeronikaKnapik WeronikaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)113
16.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
17.Łasocha Kazimierz
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha KazimierzŁasocha KazimierzST FLASH DUO - Kraków2 (+1)123

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik LauraBanasik LauraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+2)2111
2.Mrowiec Maja
SWING Żywiec-Kuków
Mrowiec MajaMrowiec MajaSWING Żywiec-Kuków8 (+2)281
3.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO2 (+1)122
4.Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Musiał ZuzannaMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz7 (+1)172

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Aleksandra Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamska Aleksandra AnnaAdamska Aleksandra AnnaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
2.Górny Julia
SWING Żywiec-Kuków
Górny JuliaGórny JuliaSWING Żywiec-Kuków6 (+2)261
3.Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Muniak MałgorzataMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka8 (+2)281
4.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+2)272
5.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków2 (+2)222
6.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław6 (+2)262
7.Zielińska Maria
EVOLUTION - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2102
8.Bancyrz Martyna
ST FLASH DUO - Kraków
Bancyrz MartynaBancyrz MartynaST FLASH DUO - Kraków2 (+1)123
9.Marszałek Anastazja
AMAZING DANCE STUDIO
Marszałek AnastazjaMarszałek AnastazjaAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)113
10.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)113
11.Stoszko Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Stoszko WiktoriaStoszko WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)143
12.Węclewska Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Węclewska AnnaWęclewska AnnaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123
13.Łydek Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Łydek JuliaŁydek JuliaAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)113
14.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)113