Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich

2022-11-19 Jelcz Laskowice, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

1.Turniej jest wydarzeniem sportowym, na którym organizator egzekwuje zachowania godne z duchem sportu i rywalizacji sportowej. Wszelkie przejawy niestosownego w ocenie organizatora zachowania uczestnika turnieju będą powodowały niewpuszczenie lub wyproszenie uczestnika z miejsca turnieju, bez względu na rolę jaką pełni (tancerz, widownia). W takiej sytuacji uczestnikowi nie będzie przysługiwało prawo do zwrotu poniesionych kosztów związanych ze wstępem na turniej. Podczas turnieju zabronione są w szczególności wszelkie demonstracje o charakterze politycznym, religijnym, światopoglądowym lub innym. Oceny niestosowności zachowania dokonuje organizator. Organizator zastrzega sobie możliwość niesprzedania biletu wstępu osobie, co do której istnieje uzasadnione podejrzenie wystąpienia zachowań niestosownych.

2. UWAGA! MISTRZOSTWA POLSKI PTT JUŻ W TĘ SOBOTĘ. KATEGORIA PRE-SENIOR PRZENIESIONA ZOSTSAŁA NA 2 BLOK.

3. BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ ON-LINE ORAZ NA MIEJSCU W DNI IMPREZY.

4 .AM ALLURE FRYZURY & MAKE UP
Na miejscu będzie czekać na Was 6 stanowisk.
Facebook: https://www.facebook.com/am.allure.beautycorner
Rezerwacja Tel.601 890 817

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 15, start: 10 00

Eliminacja i finały


12-13 (Junior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
Yakubovskyi NikitaZawiślak AdriannaMARGO - Leszno CC1
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów CC3
4.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 04
5.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa0 05
6.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa CC6
7.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice2 27
9.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław0 09
10.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin6 610
11.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów5 511
12.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 412
13.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 313
14.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław-1 -114
15.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków0 015
16.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 015
17.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 117
18.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 018
19.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 019
20.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów

12-13 (Junior 1) Open LA 4T Solo Dance 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 01
2.Drechny-Mucha Maksymilian
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Drechny-Mucha MaksymilianDrechny-Mucha MaksymilianKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 02
3.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 13
4.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław0 04
5.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 35
6.Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Gielarek NadiaGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów7 76
7.Kostiuk Bohdana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk BohdanaKostiuk BohdanaIGLICA - Wrocław0 07
8.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 47
9.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 19
10.Fischenko Angelina
IMPULS - Prochowice
Fischenko AngelinaFischenko AngelinaIMPULS - Prochowice4 410
11.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 111
12.Diachuk Oleksandra
IMPULS - Prochowice
Diachuk OleksandraDiachuk OleksandraIMPULS - Prochowice4 412
13.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź0 013
14.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin0 014
15.Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka HannaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 03
4.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB4
5.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz. BB5
6.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa BB6
7.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 57
8.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 28
10.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY5 510
11.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków5 510
12.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa0 010
13.Wachelka Jan
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Jareniowska Jagoda
Wachelka JanJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra6 613
14.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice9 914
15.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin3 315
16.Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE
Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
Fatieiev MykytaYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE3 316
17.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce6 617
18.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa9 918
19.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno9 918

14-15 (Junior 2) Open LA 4T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sereda Anzhelika
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda AnzhelikaSereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 01
2.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 03
4.Skowrońska Laura
KADRYL - Białystok
Skowrońska LauraSkowrońska LauraKADRYL - Białystok0 04
5.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce6 66
7.Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
Korzeniewska Kinga AntoninaKorzeniewska Kinga AntoninaDANCECLUB - Szczecin1 17
8.Ahafonova Yelyzaveta
All About - Szczecin
Ahafonova YelyzavetaAhafonova YelyzavetaAll About - Szczecin0 08
9.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 09
10.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
11.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
12.Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Śniecińska MajaŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

Do 11 (Do 11) Open LA 4T Solo Dance 6

KATEGORIA POKAZOWA
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce1 12
3.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 13
4.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce1 14
5.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 05
6.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 26

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 15, start: 13 00

Eliminacje i finały


16-18 (Młodzież) Open LA 4T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gruszczyńska AleksandraGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 51
2.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków0 02
3.Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Lewandowska WeronikaLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 63
4.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin0 05
6.Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Salwierak KlaudiaSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 46
7.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Czepiński Konrad
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński KonradCzepiński KonradKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 -18
9.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 28
10.Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Paroń KlaudiaParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 010
11.Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
Korzeniewska Kinga AntoninaKorzeniewska Kinga AntoninaDANCECLUB - Szczecin
12.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce
13.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 02
3.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno SS4
5.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaASTRA - Szczecin0 05
6.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra SS6
7.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice SS7
8.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 08
9.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 18
10.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków2 210
11.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 010
12.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
PRESTIGE - Katowice
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaPRESTIGE - Katowice4 412
13.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków7 713
14.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ1 114
15.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 015

30+ (Senior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków7 71
2.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk8 82
3.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz3 33
4.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław0 04
5.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3 35
6.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
TEMPO - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaTEMPO - Bydgoszcz10 101
2.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaBLACK DANCE - Gdańsk BB2
3.Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk SS3
4.Makohon Eryk
Adamska Urszula
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Makohon Eryk
Adamska Urszula
Makohon ErykAdamska UrszulaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA10 104
5.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica16 165
6.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 96
7.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 97
8.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 38
9.Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
Niewiadomski PawełOgonowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 99
10.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik Barbara4STEP - Siechnice7 710

50+ (Senior 3) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
TEMPO - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaTEMPO - Bydgoszcz10 101
2.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów AA2
3.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 53
4.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok5 54
5.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik Barbara4STEP - Siechnice7 75
6.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 46
7.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły0 07
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaStudio Kreacji Tańca Bydgoszcz0 08
9.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 19
10.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW3 310

60+ (Senior 4) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów4 41
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja0 02
3.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice1 13
4.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
TEAM - Ornontowice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaTEAM - Ornontowice0 04
5.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 25

25-29 (Pre-Senior) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk8 81
2.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław0 02
3.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin3 33
4.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3 34

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 15, start: 16 00

Eliminacje i finały: Dorośłi solo, Eliminacje: Młodzież i Dorośli


19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sioła Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sioła OliwiaSioła OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01
2.Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Droździel NataliaDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 52
3.Falfasińska Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Falfasińska AleksandraFalfasińska AleksandraIMPERIA - Kraków7 73
4.Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Urban GretaUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 44

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01
2.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 02
3.Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
Kuźma WojciechMorgese ChiaraSUKCES - Jaworzno0 03
4.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa SS4
5.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 05
6.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaASTRA - Szczecin0 07
8.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno AA8
9.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno0 09
10.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 011
12.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 012
13.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1 113
14.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 414
15.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 015
16.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 016
17.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 017
18.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 018
19.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław0 019
20.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 020
21.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa2 221
22.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 022
23.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 023
24.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław2 224
25.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik0 025
26.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 226
27.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków0 027
28.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 328
29.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin10 1029
30.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 030
31.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 031
32.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 032

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 47

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01
2.Lam-Viri Anton
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Lam-Viri Anton
Kowalczyk Julia
Lam-Viri AntonKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02
3.Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
DUET - Warszawa
Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Ahvanian SerhiiMazhova DariaDUET - Warszawa0 03
4.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 05
6.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Raczek Hubert
Mliczek Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Raczek Hubert
Mliczek Dominika
Raczek HubertMliczek DominikaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 09
10.Rutka Kacper
Faber Agata
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Faber Agata
Rutka KacperFaber AgataIGLICA - Wrocław0 010
11.Lorek Bartosz
Litorowicz Sara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Litorowicz Sara
Lorek BartoszLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 011
12.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 013
14.Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 014
15.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 015
16.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 016
17.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 017
18.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 017
19.Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
Jesionek KarolNowina-Konopka AleksandraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 019
20.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 020
21.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
M-TEAM - Kraków
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaM-TEAM - Kraków0 021
22.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 022
23.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 023
24.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
IGLICA - Wrocław
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleIGLICA - Wrocław0 023
25.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 025
26.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 026
27.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 026
28.Dudzik Oliwer
Wielądek Sandra
Dancers United - WARSZAWA
Dudzik Oliwer
Wielądek Sandra
Dudzik OliwerWielądek SandraDancers United - WARSZAWA13 1328
29.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków0 029
30.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 1029
31.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 031
32.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 032
33.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 432
34.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 032
35.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 032
36.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa5 532
37.Faracik Szymon
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Faracik Szymon
Sobasik Marta
Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań7 737
38.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin4 437
39.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków0 037
40.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin0 040
41.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 340
42.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Corte Dance Progress
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaCorte Dance Progress0 040
43.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 040
44.Kmita Sebastian
Kozub-Olek Anna
ELITA - Kraków
Kmita Sebastian
Kozub-Olek Anna
Kmita SebastianKozub-Olek AnnaELITA - Kraków0 040
45.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław4 440
46.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków7 740
47.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 740

 

BLOK 4, rejestracja 17 30 - 18 15, start: 19 00

Dorośli 1/4F, 1/2F, Finał; Młodzież 1/2F i Finał;Zawodowcy 1/2 i Finał


19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Polski Zawodowców 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Igor
Kaplii Anna
DANCE COMMUNITY
Wilczyński Igor
Kaplii Anna
Wilczyński IgorKaplii AnnaDANCE COMMUNITY0 01
2.Zmokły Grzegorz
Abramowicz Magdalena
ZAMEK - Lublin
Zmokły Grzegorz
Abramowicz Magdalena
Zmokły GrzegorzAbramowicz MagdalenaZAMEK - Lublin0 02
3.Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
Walczak MaciejPiaseczna-Walczak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
MIURA - Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraMIURA - Wrocław0 04
5.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Kucina Wojciech
Głębocka Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Głębocka Natalia
Kucina WojciechGłębocka NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Ostrowski Mateusz
Dana Dominika
M-TEAM - Kraków
Ostrowski Mateusz
Dana Dominika
Ostrowski MateuszDana DominikaM-TEAM - Kraków4 47
8.Duda Maciej
Lubowicka Nikola
MDANCE - Przemyśl
Duda Maciej
Lubowicka Nikola
Duda MaciejLubowicka NikolaMDANCE - Przemyśl0 08