ŚWIĘTO BZÓW

2021-05-08 Siedlisko, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!!!

Do bloku I została dołożona kategoria 14-15 E PREMIUM;
Do bloku II została dołożona kategoria 14-15 G SOLO PREMIUM;
Do bloku IV została dołożona kategoria 12-13 F PREMIUM;
Dla tych kategorii rejestracja przedłużona do dziś (06.05.2021 r..) do godz. 24:00


Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach H, G, F tylko dla par z okręgu.
Na jednego tancerza może wejść tylko jeden opiekun.
Trenerzy par zgłaszają się mailowo.
Wszystkie opłaty dokonujemy na miejscu.
Proszę pamiętać o wydrukowaniu i zabraniu oświadczenia zarówno dla uczestnika jak i opiekuna.

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:45, start: 10:00

Na jednego tancerza może wejść tylko jeden opiekun.Trenerzy par zgłaszają się mailowo.Wszystkie opłaty dokonujemy na miejscu.Proszę pamiętać o wydrukowaniu i zabraniu oświadczenia zarówno dla uczestnika jak i opiekuna.


12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+2)281
2.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+2)261
3.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:15, próba parkietu 11:45 - 12:15, start: 12:30

Na jednego tancerza może wejść tylko jeden opiekun.Trenerzy par zgłaszają się mailowo.Wszystkie opłaty dokonujemy na miejscu.Proszę pamiętać o wydrukowaniu i zabraniu oświadczenia zarówno dla uczestnika jak i opiekuna.


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła6 (+2)261
3.Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Mazurek MajaMazurek MajaOSKAR - Bojadła4 (+2)241
4.Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Tokarz NadiaTokarz NadiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 (+2)221
5.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna13 Ulm Aleksandra - G (+2)213Ulm Aleksandra - G1
6.Faściszewska Nina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Faściszewska NinaFaściszewska NinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
7.Grzegorczyk Zuzanna Maria
OSKAR - Bojadła
Grzegorczyk Zuzanna MariaGrzegorczyk Zuzanna MariaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
8.Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Patoka NataszaPatoka NataszaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1 (+1)112
9.Wasyluk Zofia
OSKAR - Bojadła
Wasyluk ZofiaWasyluk ZofiaOSKAR - Bojadła5 (+1)152
10.Śniecińska Julia
OSKAR - Bojadła
Śniecińska JuliaŚniecińska JuliaOSKAR - Bojadła3 (+1)132
11.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła0 (-1)-10

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
2.Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michalina EwaWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła5 (+2)252
3.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)242
4.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
5.Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka HannaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)123
6.Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska MagdaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+2)251
2.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+2)232
3.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szmaragowska JuliaSzmaragowska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)123
5.Kurek Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kurek GabrielaKurek GabrielaALFA-ASTRA - Stargard0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
2.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)242
3.Wasilewska Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Wasilewska WiktoriaWasilewska WiktoriaFINEZJA - Poznań6 (+2)262
4.Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Stachowiak AmeliaStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań5 (+1)153
5.Tymińska Karolina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Tymińska KarolinaTymińska KarolinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)113

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:45, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

Na jednego tancerza może wejść tylko jeden opiekun.Trenerzy par zgłaszają się mailowo.Wszystkie opłaty dokonujemy na miejscu.Proszę pamiętać o wydrukowaniu i zabraniu oświadczenia zarówno dla uczestnika jak i opiekuna.


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Mateusz
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Baranowski Mateusz
Józefczyk Zofia
Baranowski MateuszJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)281
2.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin3 (+2)231
3.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4, 4 (+2)24, 41
4.Szłapka Alicja
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Szłapka Alicja
Banachowicz Zofia
Szłapka AlicjaBanachowicz ZofiaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
5.Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
Hemmerich AntoniWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra3, 3 (+1)13, 32
6.Tarnawa Szymon
Stasiak Lena
OSKAR - Bojadła
Tarnawa Szymon
Stasiak Lena
Tarnawa SzymonStasiak LenaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12
7.Wojtasik Hubert
Grzegorczyk Hanna
OSKAR - Bojadła
Wojtasik Hubert
Grzegorczyk Hanna
Wojtasik HubertGrzegorczyk HannaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Lidia
OSKAR - Bojadła
Brożyna LidiaBrożyna LidiaOSKAR - Bojadła2 (+2)221
2.Faściszewska Pola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Faściszewska PolaFaściszewska PolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+2)221
3.Garbacz Marcelina
OSKAR - Bojadła
Garbacz MarcelinaGarbacz MarcelinaOSKAR - Bojadła2 (+2)221
4.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin5 (+2)251
5.Dekiert Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Dekiert AleksandraDekiert AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
6.Kuchta Karolina
OSKAR - Bojadła
Kuchta KarolinaKuchta KarolinaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
7.Małyniak Lilianna
OSKAR - Bojadła
Małyniak LiliannaMałyniak LiliannaOSKAR - Bojadła1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamrol Kacper
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Borowska Maja
Hamrol KacperBorowska MajaOSKAR - Bojadła5, 5 (+2)25, 51
2.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)281
3.Tarnawa Jakub
Szymanowska Anna
OSKAR - Bojadła
Tarnawa Jakub
Szymanowska Anna
Tarnawa JakubSzymanowska AnnaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)241
2.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2102
3.Owczarski Alan
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Rogala Amelia
Owczarski AlanRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 4 (+2)22, 42
4.Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
5.Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
Górnacz KamilJankowska JuliaOSKAR - Bojadła1 (+1)113
6.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra4, 4 (+1)14, 43

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard5 (+2)251
2.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin6 (+2)262
3.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno2, 2 (+2)22, 22
4.Barczak Kamil
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Smolińska Klaudia
Barczak KamilSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól9 (+1)193
5.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn9 (+1)193

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 0
2.Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin0 0
3.Simonides Alex
Jekel Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin4 4
4.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin1 1

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard9 (+2)291
2.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
3.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno5, 5 (+2)25, 52
4.Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
Włodarczyk ŁukaszZboralska AleksandraLATINA - Wolsztyn10 (+2)2102
5.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 10 (+1)12, 103
6.Kozłowski Aleks
Pietrasiak Milena
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Kozłowski Aleks
Pietrasiak Milena
Kozłowski AleksPietrasiak MilenaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1 (+1)113
7.Szymański Jakub
Paluch Paulina
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Szymański Jakub
Paluch Paulina
Szymański JakubPaluch PaulinaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1 (+1)113

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
3.Sędecki Kacper
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Pągowska Katarzyna
Sędecki KacperPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 04
5.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica1 15
6.Winnicki Marcin
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Romaneczko Julia
Winnicki MarcinRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna-1 -16
7.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 07

 

BLOK 4, rejestracja 16:45 - 17:45, próba parkietu 16:45 - 17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E1
2.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0, 0 0, 03

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Szymon
Jekel Aleksandra
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Jekel Aleksandra
Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin5 (+1)151
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów1 12

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno5 (+1)151
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 02
3.Smuniewski Szymon
Jekel Aleksandra
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Jekel Aleksandra
Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)131
2.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 12

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn6 (+1)161
2.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna D (+1)1D2
3.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin3 (+1)133
4.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan2 (+1)124
5.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice4 45
6.Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
Łokietko BrunoKęsy AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 47
8.Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM - Słubice-1 -18
9.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 09

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna D (+1)1D1
2.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn6 (+1)162
3.Raczykowski Maciej
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Urban Greta
Raczykowski MaciejUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)153
4.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)154
5.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan4 (+1)145
6.Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Kęsy Alicja
Łokietko BrunoKęsy AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin2 27
8.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin6 68
9.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 09
10.Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM - Słubice0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin C (+1)1C1
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 (+1)122
3.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)143
4.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)134
5.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice5 55
6.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin2 26
7.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały1 17
8.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały4 (+1)141
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin6 (+1)162
3.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)153
4.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)174
5.Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)175
6.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 06
7.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały0 08
9.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 09
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 110