VI Gala Tańca TOP ART, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego klasy H i G TURNIEJ ODWOŁANY

2021-03-20 Żółkiewka, TOP - ART - Lublin


UWAGA

TURNIEJ ODWOŁANY
Kategorie do 9 H Solo oraz 8 -9 G Solo zostały przeniesione na 21.03.2021. ( niedziela ).

BLOK 1, rejestracja 13.00-13.30, próba parkietu 13.30-13.50, start: 14.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujak Fabian
DANCE POINT - Biała Podlaska
Bujak FabianBujak FabianDANCE POINT - Biała Podlaska
2.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce
3.Perlik Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Perlik HannaPerlik HannaAkademia Tańca - Kielce
4.Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pociecha OliwiaPociecha OliwiaAkademia Tańca - Kielce
5.Wnuk Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Wnuk AntoninaWnuk AntoninaAkademia Tańca - Kielce
6.Świercz Michalina
Akademia Tańca - Kielce
Świercz MichalinaŚwiercz MichalinaAkademia Tańca - Kielce

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Kozłowska Kamila
Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER - Lublin
2.Kuryło Oskar
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Kuryło Oskar
Franczak Lena
Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART - Lublin
3.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin
4.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin
5.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwarecki Alan
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki AlanGwarecki AlanDANCE POINT - Biała Podlaska
2.Nacef Hanna
TOP - ART - Lublin
Nacef HannaNacef HannaTOP - ART - Lublin
3.Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Palka OliwiaPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce
4.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik
2.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów
3.Mitura Kacper
Zielińska Hanna
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Zielińska Hanna
Mitura KacperZielińska HannaLIDER - Lublin
4.Smoliński Karol
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Barczyńska Maja
Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dorosz OliwiaDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
2.Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Filipiuk NataliaFilipiuk NataliaMYKA - Zamość
3.Gwarecka Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecka OliwiaGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
4.Janicka Anna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Janicka AnnaJanicka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska
5.Janowska Wiktoria
BALANS - Lublin
Janowska WiktoriaJanowska WiktoriaBALANS - Lublin
6.Kozak Agata
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataART OVO - Międzyrzec Podlaski
7.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin
8.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin
9.Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Szymańska AnnaSzymańska AnnaTOP - ART - Lublin
10.Witek Patrycja
BALANS - Lublin
Witek PatrycjaWitek PatrycjaBALANS - Lublin

 

BLOK 2, rejestracja 15.30-16.00, próba parkietu 16.00-16.20, start: 16.30

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beksiak Blanka
BALANS - Lublin
Beksiak BlankaBeksiak BlankaBALANS - Lublin
2.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin
3.Brzozowska Emilia
LIDER - Lublin
Brzozowska EmiliaBrzozowska EmiliaLIDER - Lublin
4.Domańska Adrianna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaART OVO - Międzyrzec Podlaski
5.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość
6.Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kiryczuk MajaKiryczuk MajaDANCE POINT - Biała Podlaska
7.Kosior Nikola
Akademia Tańca PLESKOT - Świdnik
Kosior NikolaKosior NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik
8.Nowosad Daria
MYKA - Zamość
Nowosad DariaNowosad DariaMYKA - Zamość
9.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce
10.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów
11.Rybołowik Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Rybołowik ZuzannaRybołowik ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski
12.Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej AntoninaTulej AntoninaLIDER - Lublin
13.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Błażej
Majewska Julia
TOP - ART - Lublin
Baran Błażej
Majewska Julia
Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART - Lublin
2.Bednarz Jan
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Kozioł Lena
Bednarz JanKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
MYKA - Zamość
Bełz Piotr
Pastuszek Gabriela
Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA - Zamość
4.Dul Jakub
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Sałata Anna
Dul JakubSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
5.Gajewski Jakub
Kusy Nikola
MYKA - Zamość
Gajewski Jakub
Kusy Nikola
Gajewski JakubKusy NikolaMYKA - Zamość
6.Jagielski Igor
Łyś Zofia
MYKA - Zamość
Jagielski Igor
Łyś Zofia
Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA - Zamość
7.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość
8.Samek Jakub
Szewc Natalia
RYTM - Chełm
Samek Jakub
Szewc Natalia
Samek JakubSzewc NataliaRYTM - Chełm
9.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczuk Szymon
Pińczuk Aleksandra
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Barczuk Szymon
Pińczuk Aleksandra
Barczuk SzymonPińczuk AleksandraART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin
3.Czerwiński Bartosz
Bochyńska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Czerwiński Bartosz
Bochyńska Wiktoria
Czerwiński BartoszBochyńska WiktoriaTOP - ART - Lublin
4.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin
5.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość
6.Sędłak Szymon
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Sędłak Szymon
Jeleń Maja
Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART - Lublin