Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT

2021-05-23 Lublin, LIDER - Lublin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 17.30 - 18.00, próba parkietu 18.30 - 18.55, start: 19.00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa
3.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin
4.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubelski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
2.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
3.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa
4.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Popielewicz Zuzanna
Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska
2.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
3.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
4.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa
5.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
2.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
BALANS - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaBALANS - Lublin
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
BALANS - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaBALANS - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin
2.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
BALANS - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaBALANS - Lublin

40+ (Senior 2) Open ST 3T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
BALANS - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaBALANS - Lublin
3.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin

40+ (Senior 2) Open LA 3T Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin

50+ (Senior 3) Open ST 3T Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
2.Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS - Lublin

50+ (Senior 3) Open LA 3T Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
2.Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS - Lublin