Zmiana rozpoczęcia turnieju. Kategoria 8-9 lat kl.F przeniesiona na II blok. Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.
Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Piątek Franciszek Rzadkowska Liliana Akademia Tańca - Kielce | Piątek Franciszek Rzadkowska Liliana | Piątek Franciszek | Rzadkowska Liliana | Akademia Tańca - Kielce | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
2. | Łazorczyk Michał Kowalska Adriana LIDER - Lublin | Łazorczyk Michał Kowalska Adriana | Łazorczyk Michał | Kowalska Adriana | LIDER - Lublin | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
3. | Banach Filip Jeleń Ayla TOP - ART - Lublin | Banach Filip Jeleń Ayla | Banach Filip | Jeleń Ayla | TOP - ART - Lublin | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | | 2 |
4. | Pizoń Filip Chmiel Aleksandra TOP - ART - Lublin | Pizoń Filip Chmiel Aleksandra | Pizoń Filip | Chmiel Aleksandra | TOP - ART - Lublin | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | | 2 |
Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Brzyszko Lena Bojarska Aleksandra TOP - ART - Lublin | Brzyszko Lena Bojarska Aleksandra | Brzyszko Lena | Bojarska Aleksandra | TOP - ART - Lublin | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | |
2. | Żebrowski Miłosz Pastuszak Natalia TOP - ART - Lublin | Żebrowski Miłosz Pastuszak Natalia | Żebrowski Miłosz | Pastuszak Natalia | TOP - ART - Lublin | 0, 0 | | 0, 0 | |
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 21
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jakubek Małgorzata BALANS - Lublin | Jakubek Małgorzata | Jakubek Małgorzata | BALANS - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Kałdonek Emilia BALANS - Lublin | Kałdonek Emilia | Kałdonek Emilia | BALANS - Lublin | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
3. | Kozlova Yeva MAGIC-DANCE - Lublin | Kozlova Yeva | Kozlova Yeva | MAGIC-DANCE - Lublin | 12 Kozlova Yeva - G (+2) | 2 | 12 | Kozlova Yeva - G | 1 |
4. | Krzyżanek Julia LIDER - Lublin | Krzyżanek Julia | Krzyżanek Julia | LIDER - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
5. | Luhovska Varvara MAGIC-DANCE - Lublin | Luhovska Varvara | Luhovska Varvara | MAGIC-DANCE - Lublin | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
6. | Malec Zuzanna TOP - ART - Lublin | Malec Zuzanna | Malec Zuzanna | TOP - ART - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
7. | Stolarz Aleksandra BALANS - Lublin | Stolarz Aleksandra | Stolarz Aleksandra | BALANS - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
8. | Szmytt Gabriela
| Szmytt Gabriela | Szmytt Gabriela | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
9. | Tomasiak Gabriela BALANS - Lublin | Tomasiak Gabriela | Tomasiak Gabriela | BALANS - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
10. | Winiarska Wiktoria TOP - ART - Lublin | Winiarska Wiktoria | Winiarska Wiktoria | TOP - ART - Lublin | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
11. | Wójtowicz Lena BALANS - Lublin | Wójtowicz Lena | Wójtowicz Lena | BALANS - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
12. | Żywicka Milena BALANS - Lublin | Żywicka Milena | Żywicka Milena | BALANS - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
13. | Czerwińska Hanna TOP - ART - Lublin | Czerwińska Hanna | Czerwińska Hanna | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
14. | Drobek Iga BALANS - Lublin | Drobek Iga | Drobek Iga | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
15. | Dudkowska Paulina BALANS - Lublin | Dudkowska Paulina | Dudkowska Paulina | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
16. | Iwanowicz Oliwia BALANS - Lublin | Iwanowicz Oliwia | Iwanowicz Oliwia | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
17. | Koper Kornelia BALANS - Lublin | Koper Kornelia | Koper Kornelia | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
18. | Kostrzewska Magdalena TOP - ART - Lublin | Kostrzewska Magdalena | Kostrzewska Magdalena | TOP - ART - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
19. | Poroch Nadia LIDER - Lublin | Poroch Nadia | Poroch Nadia | LIDER - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
20. | Słomka Elena BALANS - Lublin | Słomka Elena | Słomka Elena | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
21. | Waśniowska Martyna BALANS - Lublin | Waśniowska Martyna | Waśniowska Martyna | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Barszczowski Antoni Rejak Martyna BALANS - Lublin | Barszczowski Antoni Rejak Martyna | Barszczowski Antoni | Rejak Martyna | BALANS - Lublin | 4, 4 (+2) | 2 | 4, 4 | | 1 |
2. | Mizura Dawid Wasilewska Gabriela LIDER - Lublin | Mizura Dawid Wasilewska Gabriela | Mizura Dawid | Wasilewska Gabriela | LIDER - Lublin | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gałązka Igor Gwardys Klaudia FAST-STEP Warszawa | Gałązka Igor Gwardys Klaudia | Gałązka Igor | Gwardys Klaudia | FAST-STEP Warszawa | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Sidor Mikołaj Kozłowska Kamila LIDER - Lublin | Sidor Mikołaj Kozłowska Kamila | Sidor Mikołaj | Kozłowska Kamila | LIDER - Lublin | 4, 9 (+2) | 2 | 4, 9 | | 2 |
3. | Kuryło Oskar Franczak Lena TOP - ART - Lublin | Kuryło Oskar Franczak Lena | Kuryło Oskar | Franczak Lena | TOP - ART - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
4. | Ptak Igor Olczyk Hana Akademia Tańca - Kielce | Ptak Igor Olczyk Hana | Ptak Igor | Olczyk Hana | Akademia Tańca - Kielce | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Tulej Krzysztof Tulej Michalina LIDER - Lublin | Tulej Krzysztof Tulej Michalina | Tulej Krzysztof | Tulej Michalina | LIDER - Lublin | 0, 0 | | 0, 0 | |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kogut Szymon Wryk Maria SAMBA - Tarnobrzeg | Kogut Szymon Wryk Maria | Kogut Szymon | Wryk Maria | SAMBA - Tarnobrzeg | 9, 9 (+2) | 2 | 9, 9 | | 1 |
2. | Matusiak Maciej Krasowska Maja SAMBA - Tarnobrzeg | Matusiak Maciej Krasowska Maja | Matusiak Maciej | Krasowska Maja | SAMBA - Tarnobrzeg | 7, 8 (+2) | 2 | 7, 8 | | 1 |
3. | Myszka Jakub Giermasińska Alicja SAMBA - Tarnobrzeg | Myszka Jakub Giermasińska Alicja | Myszka Jakub | Giermasińska Alicja | SAMBA - Tarnobrzeg | 4, 4 (+2) | 2 | 4, 4 | | 1 |
4. | Jeleń Radosław Chmiel Zofia TOP - ART - Lublin | Jeleń Radosław Chmiel Zofia | Jeleń Radosław | Chmiel Zofia | TOP - ART - Lublin | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
5. | Woźniak Maciej Półtorak Rozalia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Woźniak Maciej Półtorak Rozalia | Woźniak Maciej | Półtorak Rozalia | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | | 2 |
6. | Żak Radosław Rębisz Emilia SAMBA - Tarnobrzeg | Żak Radosław Rębisz Emilia | Żak Radosław | Rębisz Emilia | SAMBA - Tarnobrzeg | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Fabisiak Filip Kowalczyk Lena EMOTION - Góra Kalwaria | Fabisiak Filip Kowalczyk Lena | Fabisiak Filip | Kowalczyk Lena | EMOTION - Góra Kalwaria | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
2. | Mianowski Aleksander Wójcicka Diana UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | Mianowski Aleksander Wójcicka Diana | Mianowski Aleksander | Wójcicka Diana | UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | F (+2) | 2 | | F | 1 |
3. | Dziekanowski Michał Niekłań Maria BALANS - Lublin | Dziekanowski Michał Niekłań Maria | Dziekanowski Michał | Niekłań Maria | BALANS - Lublin | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
4. | Wasilewski Wojciech Sosnowska Zuzanna UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | Wasilewski Wojciech Sosnowska Zuzanna | Wasilewski Wojciech | Sosnowska Zuzanna | UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | 10 (+2) | 2 | 10 | | 2 |
5. | Byszuk Dawid Gwarecka Oliwia DANCE POINT - Biała Podlaska | Byszuk Dawid Gwarecka Oliwia | Byszuk Dawid | Gwarecka Oliwia | DANCE POINT - Biała Podlaska | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
6. | Chrząstowski Jan Mikus Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria | Chrząstowski Jan Mikus Wiktoria | Chrząstowski Jan | Mikus Wiktoria | EMOTION - Góra Kalwaria | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
7. | Janicka Anna Tokarski Aleksander DANCE POINT - Biała Podlaska | Janicka Anna Tokarski Aleksander | Janicka Anna | Tokarski Aleksander | DANCE POINT - Biała Podlaska | 12, 1 Janicka Anna - F (+1) | 1 | 12, 1 | Janicka Anna - F | 3 |
8. | Smoliński Karol Barczyńska Maja LIDER - Lublin | Smoliński Karol Barczyńska Maja | Smoliński Karol | Barczyńska Maja | LIDER - Lublin | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kałdonek Natalia BALANS - Lublin | Kałdonek Natalia | Kałdonek Natalia | BALANS - Lublin | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Majewska Laura ZAMEK - Lublin | Majewska Laura | Majewska Laura | ZAMEK - Lublin | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
3. | Rusińska Anastazja Akademia Tańca - Kielce | Rusińska Anastazja | Rusińska Anastazja | Akademia Tańca - Kielce | 12 Rusińska Anastazja - F (+2) | 2 | 12 | Rusińska Anastazja - F | 1 |
4. | Kozak Agata ISKRA - Międzyrzec Podlaski | Kozak Agata | Kozak Agata | ISKRA - Międzyrzec Podlaski | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
5. | Szymańska Anna TOP - ART - Lublin | Szymańska Anna | Szymańska Anna | TOP - ART - Lublin | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
6. | Witek Patrycja BALANS - Lublin | Witek Patrycja | Witek Patrycja | BALANS - Lublin | 9 (+2) | 2 | 9 | | 2 |
7. | Bednarczyk Marcelina BALANS - Lublin | Bednarczyk Marcelina | Bednarczyk Marcelina | BALANS - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
8. | Botsaniuk Alina MAGIC-DANCE - Lublin | Botsaniuk Alina | Botsaniuk Alina | MAGIC-DANCE - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
9. | Kurek Dominika BALANS - Lublin | Kurek Dominika | Kurek Dominika | BALANS - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
10. | Licholot Władysława MAGIC-DANCE - Lublin | Licholot Władysława | Licholot Władysława | MAGIC-DANCE - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
11. | Trofimova Veronika MAGIC-DANCE - Lublin | Trofimova Veronika | Trofimova Veronika | MAGIC-DANCE - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
12. | Łakoma Natalia BALANS - Lublin | Łakoma Natalia | Łakoma Natalia | BALANS - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Momot Lena Akademia Tańca - Kielce | Momot Lena | Momot Lena | Akademia Tańca - Kielce | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Deep Maria Akademia Tańca - Kielce | Deep Maria | Deep Maria | Akademia Tańca - Kielce | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Nosal Agnieszka JUMP - Janów Lubelski | Nosal Agnieszka | Nosal Agnieszka | JUMP - Janów Lubelski | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Zlata Nikitina MAGIC-DANCE - Lublin | Zlata Nikitina | Zlata Nikitina | MAGIC-DANCE - Lublin | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Rusińska Anastazja Akademia Tańca - Kielce | Rusińska Anastazja | Rusińska Anastazja | Akademia Tańca - Kielce | 10 | | 10 | | 5 |
Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Momot Lena Akademia Tańca - Kielce | Momot Lena | Momot Lena | Akademia Tańca - Kielce | | | | | |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Harabin Miłosz Olczyk Maja Akademia Tańca - Kielce | Harabin Miłosz Olczyk Maja | Harabin Miłosz | Olczyk Maja | Akademia Tańca - Kielce | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
2. | Jagielski Igor Łyś Zofia MYKA - Zamość | Jagielski Igor Łyś Zofia | Jagielski Igor | Łyś Zofia | MYKA - Zamość | F (+2) | 2 | | F | 1 |
3. | Petrykowski Adrian Rzepa Milena MYKA - Zamość | Petrykowski Adrian Rzepa Milena | Petrykowski Adrian | Rzepa Milena | MYKA - Zamość | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
4. | Florek Maksymilian Sapińska Marta BALANS - Lublin | Florek Maksymilian Sapińska Marta | Florek Maksymilian | Sapińska Marta | BALANS - Lublin | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
5. | Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna MYKA - Zamość | Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna | Szcześniak Kamil | Szarzyńska Hanna | MYKA - Zamość | 9 (+2) | 2 | 9 | | 2 |
6. | Makuch Patryk Stanicka Liliana MYKA - Zamość | Makuch Patryk Stanicka Liliana | Makuch Patryk | Stanicka Liliana | MYKA - Zamość | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 3 |
7. | Nowosad Juliusz Szcześniak Alexandra MYKA - Zamość | Nowosad Juliusz Szcześniak Alexandra | Nowosad Juliusz | Szcześniak Alexandra | MYKA - Zamość | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
8. | Samek Jakub Szewc Natalia RYTM - Chełm | Samek Jakub Szewc Natalia | Samek Jakub | Szewc Natalia | RYTM - Chełm | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
9. | Łukaski Mikołaj Matla Lena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Łukaski Mikołaj Matla Lena | Łukaski Mikołaj | Matla Lena | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Beksiak Blanka ZAMEK - Lublin | Beksiak Blanka | Beksiak Blanka | ZAMEK - Lublin | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
2. | Blicharz Nina LIDER - Lublin | Blicharz Nina | Blicharz Nina | LIDER - Lublin | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
3. | IVANCHUK KATERYNA MAGIC-DANCE - Lublin | IVANCHUK KATERYNA | IVANCHUK KATERYNA | MAGIC-DANCE - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
4. | Kosior Nikola
| Kosior Nikola | Kosior Nikola | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
5. | Tulej Antonina LIDER - Lublin | Tulej Antonina | Tulej Antonina | LIDER - Lublin | 8 (+2) | 2 | 8 | | 2 |
6. | Czerwiński Bartosz TOP - ART - Lublin | Czerwiński Bartosz | Czerwiński Bartosz | TOP - ART - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
7. | Domańska Adrianna ISKRA - Międzyrzec Podlaski | Domańska Adrianna | Domańska Adrianna | ISKRA - Międzyrzec Podlaski | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
8. | Grodek Katarzyna TOP - ART - Lublin | Grodek Katarzyna | Grodek Katarzyna | TOP - ART - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
9. | Kalicka Celina LIDER - Lublin | Kalicka Celina | Kalicka Celina | LIDER - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
10. | SHKURINA ELIZAVETA MAGIC-DANCE - Lublin | SHKURINA ELIZAVETA | SHKURINA ELIZAVETA | MAGIC-DANCE - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
11. | Stelmach Maja BALANS - Lublin | Stelmach Maja | Stelmach Maja | BALANS - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Półtorak Łucja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Półtorak Łucja | Półtorak Łucja | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 5 Półtorak Łucja - E (+1) | 1 | 5 | Półtorak Łucja - E | 1 |
2. | Kraska Ksawery Akademia Tańca - Kielce | Kraska Ksawery | Kraska Ksawery | Akademia Tańca - Kielce | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Kawalec Hanna MYKA - Zamość | Kawalec Hanna | Kawalec Hanna | MYKA - Zamość | 5 Kawalec Hanna - E (+1) | 1 | 5 | Kawalec Hanna - E | 3 |
4. | Zdziebło Natalia Akademia Tańca - Kielce | Zdziebło Natalia | Zdziebło Natalia | Akademia Tańca - Kielce | 3 (+1) | 1 | 3 | | 4 |
5. | Kamińska Roksana RYTM - Chełm | Kamińska Roksana | Kamińska Roksana | RYTM - Chełm | 3 | | 3 | | 5 |
6. | Jędruszczak Patrycja RYTM - Chełm | Jędruszczak Patrycja | Jędruszczak Patrycja | RYTM - Chełm | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Pastuszek Gabriela MYKA - Zamość | Pastuszek Gabriela | Pastuszek Gabriela | MYKA - Zamość | 1 | | 1 | | 7 |
8. | Gałat Julia
| Gałat Julia | Gałat Julia | | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Stasieczek Wiktoria
| Stasieczek Wiktoria | Stasieczek Wiktoria | | 0 | | 0 | | 9 |
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Poliszuk Marcin Gacka Lena MYKA - Zamość | Poliszuk Marcin Gacka Lena | Poliszuk Marcin | Gacka Lena | MYKA - Zamość | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Metera Tomasz Jałocha Oliwia UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | Metera Tomasz Jałocha Oliwia | Metera Tomasz | Jałocha Oliwia | UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |