Grand Prix Polski PTT

2021-06-05 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!!!

SOBOTA
Prosimy zapoznać się nowymi godzinami rejestracji i rozpoczęcia bloków w zakładce INFORMACJE
1 blok rozpoczęcie Standard
2 blok rozpoczęcie Standard
3 blok GPP rozpoczęcie Standard; kl. B Latin;
4 blok GPP rozpoczęcie Latin; kl. D, C rozpoczęcie Standard, GPP Standard rejestracja od 18:30

Przypominamy o wydrukowaniu i przywiezieniu ze sobą wypełnionych karty COVID dla dziecka i opiekuna oddzielnie.

BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.00, próba parkietu 9.00 - 9.30, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk Emilia11 (+2)2111
2.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno6, 6 (+2)26, 61
3.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec9 (+2)291
4.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec9 (+2)291
5.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec6 (+2)261
6.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków5, 7 (+2)25, 71
7.Borzemski Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski Marek
Pater Liliana
Borzemski MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)142
8.Gawryś Hubert
Klamka Weronika
GALA - Mielec
Gawryś Hubert
Klamka Weronika
Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA - Mielec6 (+1)162
9.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków G (+1)1G2
10.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION - Kraków G (+1)1G2
11.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik Wiktoria11 (+2)2111
2.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień Laura5 (+2)252
3.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka4 (+2)242
4.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz Wiktoria4 (+1)143
5.Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Nieć Maja
Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
6.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław7 (+1)171
2.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów4 42
3.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 13

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)141
2.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów3 32

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów3 31249
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 32207
3.Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Kasprzak Wiktor
Sessou Sonia
Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź0 03165
4.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków5 54143
5.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec4 45131
6.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin0 06119
7.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów2 27107
8.Cieśla Hubert
Krasnoholova Anastasia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Hubert
Krasnoholova Anastasia
Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaM-TEAM - Kraków0 0895
9.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek Marta

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 12.00, start: 12.00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Piotr
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Chmiel Piotr
Słoma Patrycja
Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka2 (+2)221
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów5 (+2)252
3.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec9 (+2)292
4.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec2 (+1)123
5.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków8 (+1)183

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno D (+1)1D2
3.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)143
4.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 64
5.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ2 25
6.Górny Mateusz
Filipek Emilia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA - Kraków5 56

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 21238
2.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 32196
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja0 03154
4.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały4 44132
5.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 15120

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków3 31242
2.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 52200
3.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23158
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja0 04136
5.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 15124
6.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały2 26112
7.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07100

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01278
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 02236
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 03194
4.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04172
5.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 05160
6.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 06148
7.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 07136
8.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 08124
9.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 09112
10.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 010100
11.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole4 41188
12.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice0 01276
13.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik3 31357
14.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ0 01357
15.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło Klaudia0 01555
16.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 11653
17.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów2 21751
18.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów0 01849
19.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków0 01947
20.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin1 12045
21.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 01272
2.Boczar Kacper
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Boczar Kacper
Żaba Karolina
Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno0 02230
3.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 03188
4.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 04166
5.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 05154
6.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 06142
7.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 17130
8.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 08116
9.Dziedzic Michał
Bała Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Dziedzic Michał
Bała Weronika
Dziedzic MichałBała WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 68116
10.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 11094
11.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 01182
12.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów2 21270
13.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ2 21353
14.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów5 51449
15.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów4 41449
16.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków7 71647
17.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 01745
18.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław

 

BLOK 3, rejestracja 14.00 - 14.45, próba parkietu 14.45 - 15.30, start: 15.30

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek Katarzyna7 (+1)172
3.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok12 (+1)1123
4.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ0 04
5.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 15
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno4 46
7.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Gralak Mateusz
Oleba Magdalena
Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)191
2.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek Katarzyna1 (+1)112
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin12 (+1)1123
4.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ3 (+1)134
5.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana Zuzanna2 (+1)125
6.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów3 (+1)136
7.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole6 67
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 28
9.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA1 19
10.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 210
11.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 211
12.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 012
13.Skoczek Mateusz
Sierpniak Kaja
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sierpniak Kaja
Skoczek MateuszSierpniak KajaSKT AGH - Kraków7 713

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01272
2.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 02230
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03188
4.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 64166
5.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 05154
6.Cyran Juliusz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz
Nocoń Maja
Cyran JuliuszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno5 56142
7.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 07130
8.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 08116
9.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 08116
10.Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin5 51094
11.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków3 31180
12.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno8 81180
13.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 01353
14.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin4 41451
15.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 31549
16.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 31647
17.Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa Martyna0 01745

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 01261
2.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 72219
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 13177
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 04155
5.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 05143
6.Gabrysz Szymon
Bilińska Nikola
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gabrysz Szymon
Bilińska Nikola
Gabrysz SzymonBilińska NikolaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 56131
7.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 07119
8.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław3 38107
9.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 0995
10.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków3 31081
11.Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Okarska Kornelia
Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin5 51081
12.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 01259
13.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01340
14.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 31340

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gembara Oskar
Kogut Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Kogut Alicja
Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01274
2.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
GRACJA - Krosno
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA - Krosno9 92232
3.Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice9 93190
4.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04168
5.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05156
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 06144
7.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07132
8.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 08120
9.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 09106
10.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska Julia0 09106
11.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa4 41184
12.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 01272
13.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 01355
14.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 01453
15.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 01549
16.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar Wiktoria0 01549
17.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska Katarzyna6 61747
18.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01845
19.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Jaworzno
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Jaworzno0 01253
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska Maja0 02211
3.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław1 13169
4.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 04147
5.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon Katarzyna1 15135
6.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa2 26123
7.Gralak Mateusz
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Gralak Mateusz
Oleba Magdalena
Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin9 97111
8.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa0 0899
9.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0985
10.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 0985
11.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 4, rejestracja 17.45 - 18.15; pary GPP pow 19 Standard 18.30 - 19.00, próba parkietu 18.15 - 18.30, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków5 (+1)151
2.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków4 (+1)143
4.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA6 (+1)164
5.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska Martyna5 55
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 36
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów1 17
8.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków5 57
9.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków4 (+1)141
2.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków2 (+1)122
3.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)133
4.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek Emilia4 44
5.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA5 55
6.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło Klaudia1 (+1)111
2.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek Emilia B (+1)1B3
4.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon Katarzyna1 (+1)114
5.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)135
6.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)156
7.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków0 07
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 78
9.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra3 39
10.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków3 39
11.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 211
12.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 112
13.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 013

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Goch Łukasz
Milewska Anna
STTS Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS Kraków8 (+1)182
3.Słomka Maciej
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Słomka Maciej
Sioła Oliwia
Słomka MaciejSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka7 (+1)173
4.Kutyła Radosław
Lis Weronika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Lis Weronika
Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+1)174
5.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków3 35
6.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno6 66
7.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 77
8.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 09

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01284
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02242
3.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 03200
4.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk Katarzyna0 04178
5.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 25166
6.Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach Martyna0 06154
7.Gembara Oskar
Kogut Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Kogut Alicja
Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 07142
8.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 08130
9.Gzowski Dominik
Matecki Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Matecki Alicja
Gzowski DominikMatecki AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań0 09116
10.Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Kubica Katarzyna
Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice9 99116
11.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
SUKCES - Jaworzno
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES - Jaworzno2 21194
12.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 61282
13.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 01365
14.Sambor Jakub
Kapusta Natalia
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Kapusta Natalia
Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA - Wrocław10 101461
15.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław1 11461
16.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków0 01657
17.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 01657
18.Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
INFINITY - Kraków
Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataINFINITY - Kraków9 91853
19.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 41853
20.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze11 112051
21.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
INFINITY - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaINFINITY - Kraków12 122147
22.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok12 122147
23.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin2 22345
24.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka Julia

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01292
2.Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
DUET - Warszawa
Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Ahvanian SerhiiMazhova DariaDUET - Warszawa0 02250
3.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek Aleksandra0 03208
4.Kassin Michał
Szpak Zuzanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Kassin Michał
Szpak Zuzanna
Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk9 94186
5.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05174
6.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06162
7.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska Julia0 07150
8.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08138
9.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09126
10.Beńko Paweł
Szabelska Michalina
BLACK DANCE - Gdańsk
Beńko Paweł
Szabelska Michalina
Beńko PawełSzabelska MichalinaBLACK DANCE - Gdańsk0 010114
11.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska Nicole13 1311102
12.Nowoświat Mikołaj
Samek Magdalena
Nowoświat Mikołaj
Samek Magdalena
Nowoświat MikołajSamek Magdalena7 71290
13.Jurek Oskar
Rosik Paulina
M-TEAM - Kraków
Jurek Oskar
Rosik Paulina
Jurek OskarRosik PaulinaM-TEAM - Kraków3 31371
14.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01371
15.Petersen Dawid
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Petersen Dawid
Zawadzka Ewelina
Petersen DawidZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin0 01569
16.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska Maja0 01667
17.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin2 21765
18.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków3 31861
19.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 01861
20.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza Patrycja0 02059
21.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok2 22157
22.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław1 12253
23.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 22253
24.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
INFINITY - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaINFINITY - Kraków2 22447
25.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin7 72447
26.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 02447
27.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 12740
28.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
INFINITY - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaINFINITY - Kraków
29.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki