Kategorie 12-13 G oraz 14-15 G zostaną rozegrane na dwóch parkietach
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Lisiecki Jakub Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice | Lisiecki Jakub Lipińska Julia | Lisiecki Jakub | Lipińska Julia | ESKADRA - Pabianice | F (+2) | 2 | | F | 1 |
2. | Bieniek Przemysław Lewicka Małgorzata EMOTION - WARKA | Bieniek Przemysław Lewicka Małgorzata | Bieniek Przemysław | Lewicka Małgorzata | EMOTION - WARKA | 5, 5 (+2) | 2 | 5, 5 | | 2 |
3. | Schroeder Julian Kaczuba Nadia JEDYNKA - Łódź | Schroeder Julian Kaczuba Nadia | Schroeder Julian | Kaczuba Nadia | JEDYNKA - Łódź | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Śliwa Gabriel Frania Dagmara
| Śliwa Gabriel Frania Dagmara | Śliwa Gabriel | Frania Dagmara | | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Konarski Michał Rogozińska Anna EMOTION - WARKA | Konarski Michał Rogozińska Anna | Konarski Michał | Rogozińska Anna | EMOTION - WARKA | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Zieliński Tomasz Szczałuba Nikola KICK - Kielce | Zieliński Tomasz Szczałuba Nikola | Zieliński Tomasz | Szczałuba Nikola | KICK - Kielce | 7 (+2) | 2 | 7 | | 2 |
3. | Grala Kacper Cisłowska Iga ESKADRA - Pabianice | Grala Kacper Cisłowska Iga | Grala Kacper | Cisłowska Iga | ESKADRA - Pabianice | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
4. | Gruchot Szymon Trzeciak Weronika ATUT - Kalisz | Gruchot Szymon Trzeciak Weronika | Gruchot Szymon | Trzeciak Weronika | ATUT - Kalisz | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kołtun Damian Wegwert Karina STEP DANCE - Koluszki | Kołtun Damian Wegwert Karina | Kołtun Damian | Wegwert Karina | STEP DANCE - Koluszki | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Chober Maciej Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice | Chober Maciej Fuks Aleksandra Weronika | Chober Maciej | Fuks Aleksandra Weronika | ESKADRA - Pabianice | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Wojciechowski Kacper Kolińska Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Wojciechowski Kacper Kolińska Sylwia | Wojciechowski Kacper | Kolińska Sylwia | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | D (+1) | 1 | | D | 3 |
4. | Rachwalik Michał Pawlak Barbara 4STEP - Siechnice | Rachwalik Michał Pawlak Barbara | Rachwalik Michał | Pawlak Barbara | 4STEP - Siechnice | 5 | | 5 | | 4 |
5. | Kozyra Bartłomiej Gajdos Michalina JEDYNKA - Łódź | Kozyra Bartłomiej Gajdos Michalina | Kozyra Bartłomiej | Gajdos Michalina | JEDYNKA - Łódź | 1 | | 1 | | 5 |
6. | Kwarta Kacper Grygiel Karolina ETIUDA - Radomsko | Kwarta Kacper Grygiel Karolina | Kwarta Kacper | Grygiel Karolina | ETIUDA - Radomsko | 3 | | 3 | | 6 |
7. | Zając Mieszko Regulska Martyna EMOTION - WARKA | Zając Mieszko Regulska Martyna | Zając Mieszko | Regulska Martyna | EMOTION - WARKA | 1 | | 1 | | 7 |
16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Graczyk Julia IGLICA - Wrocław | Graczyk Julia | Graczyk Julia | IGLICA - Wrocław | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Gawron Kinga AKCENT - Będzin | Gawron Kinga | Gawron Kinga | AKCENT - Będzin | 3 | | 3 | | 2 |
3. | Góralczyk Amelia ESKADRA - Pabianice | Góralczyk Amelia | Góralczyk Amelia | ESKADRA - Pabianice | 0 | | 0 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 5
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Graczyk Julia IGLICA - Wrocław | Graczyk Julia | Graczyk Julia | IGLICA - Wrocław | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Maniewska Iga
| Maniewska Iga | Maniewska Iga | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Kurpiel Anna RÓŻA - Olesno | Kurpiel Anna | Kurpiel Anna | RÓŻA - Olesno | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Góralczyk Amelia ESKADRA - Pabianice | Góralczyk Amelia | Góralczyk Amelia | ESKADRA - Pabianice | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Gawron Kinga AKCENT - Będzin | Gawron Kinga | Gawron Kinga | AKCENT - Będzin | 3 | | 3 | | 5 |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 2
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kubacka Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. | Kubacka Oliwia | Kubacka Oliwia | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Adamska Maria
| Adamska Maria | Adamska Maria | | 1 | | 1 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kubacka Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. | Kubacka Oliwia | Kubacka Oliwia | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Adamska Maria
| Adamska Maria | Adamska Maria | | 1 | | 1 | | 2 |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kokoszczyński Jan Dratwa Hanna ETIUDA - Radomsko | Kokoszczyński Jan Dratwa Hanna | Kokoszczyński Jan | Dratwa Hanna | ETIUDA - Radomsko | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Krzemiński Miłosz Bor Nadia ISKRA Praszka | Krzemiński Miłosz Bor Nadia | Krzemiński Miłosz | Bor Nadia | ISKRA Praszka | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
3. | Nakielski Krzysztof Serafin Julia JEDYNKA - Łódź | Nakielski Krzysztof Serafin Julia | Nakielski Krzysztof | Serafin Julia | JEDYNKA - Łódź | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
4. | Zajdler Krzysztof Drabarek Lena JEDYNKA - Łódź | Zajdler Krzysztof Drabarek Lena | Zajdler Krzysztof | Drabarek Lena | JEDYNKA - Łódź | G (+2) | 2 | | G | 1 |
5. | Czernielewski Jan Borkowska Natalia JEDYNKA - Łódź | Czernielewski Jan Borkowska Natalia | Czernielewski Jan | Borkowska Natalia | JEDYNKA - Łódź | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
6. | Domagała Bartłomiej Kołodziejska Maja JEDYNKA - Łódź | Domagała Bartłomiej Kołodziejska Maja | Domagała Bartłomiej | Kołodziejska Maja | JEDYNKA - Łódź | 1, 1 (+1) | 1 | 1, 1 | | 2 |
7. | Kasperek Filip Nowakowska Olga JEDYNKA - Łódź | Kasperek Filip Nowakowska Olga | Kasperek Filip | Nowakowska Olga | JEDYNKA - Łódź | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |