Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

2021-02-20 Rędziny, ZORBA - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

LINK DO TRANSMISJI ON-LINE (SOBOTA) w zakładkach REGULAMIN i INFORMACJE https://youtu.be/dIpJvkubo-g

ZMIANA PROGRAMU (aby spełniać przepisy PTT oraz ograniczenia i wytyczne COVID)
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM - z 2 przeniesione do bloku 1
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM - z 2 przeniesione do bloku 1

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM - z 4 przeniesione do bloku 2
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM - z 4 przeniesione do bloku 2

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM - z 4 przeniesione do bloku 3

SOBOTA NOWY PROGRAM
Zgodnie z zaleceniami SANEPIDU - Wejście na HALE na dany blok odbywa się tylko podczas REJESTRACJI PAR danego bloku. Nie ma możliwości wejścia na teren obiektu wcześniej. Ze względu na pogodę prosimy o planowanie przyjazdu do Rędzin w odpowiednim czasie.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE WYDRUKOWANIE DEKLARACJI COVID aby nie tworzyły się KORKI przy wejściu na HALĘ. DEKLARACJA dostępna w zakładce REGULAMIN oraz INFORMACJE

BLOK 1
Otwarcie Hali 7.30 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)
Rejestracja 7.30-8.30
Otwieramy wejście na salę 7.30 (oraz do strefy opiekuna)
Próba parkietu 8.00-8.45
TURNIEJ 9.00-10.40

BLOK 2
Otwarcie Hali dla tancerzy 10.15 (dostęp tylko do szatni GÓRA)
Rejestracja 10.15-11.15
Otwieramy wejście na salę 11.00 (oraz do strefy opiekuna)
Próba parkietu 11.00-11.30
TURNIEJ 11.45-14.30

BLOK 3
Otwarcie Hali 14.30 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)
Rejestracja 14.30-15.15
Otwieramy wejście na salę 14.45 (oraz do strefy opiekuna)
Próba parkietu 14.45-15.15
TURNIEJ 15.30-19.00

BLOK 4
Otwarcie Hali 18.15 (dostęp tylko do szatni GÓRA - od 19.30 dostęp do szatni DÓŁ)
Rejestracja 18.15-19.15
Otwieramy wejście na salę 19.15 !!!
Próba parkietu 19.15-19.45
TURNIEJ 20.00-22.30


Pary z GPP które nie będą startowały prosimy o pilna informacje. Mamy listę rezerwową chętnych par do zarejestrowania.

LISTA ZGŁOSZEŃ OPIEKUNÓW i TRENERÓW JEST ZAMKNIĘTA

Ze względu na ilości i ograniczenia z tym związane LISTY STARTOWE ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE WCZEŚNIEJ Punkt 14 Regulamin COVID

Wejście na HALE na dany blok odbywa się tylko podczas REJESTRACJI PAR danego bloku. Nie ma możliwości wejścia na teren obiektu wcześniej. Ze względu na pogodę prosimy o planowanie przyjazdu do Rędzin w odpowiednim czasie.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM i INFORMACJAMI - na bieżąco będziemy aktualizować
Udział w Turnieju jest zgodą na stosowanie się do ZASADA OBOWIĄZUJĄCYCH podczas IMPREZY.

Wszelkie informacje ujęte na stronie Turnieju w zakładce REGULAMIN i INFORMACJE.

Na halę zostaną wpuszczone tylko osoby wcześniej zgłoszone.

Procedura bezpieczeństwa podczas turnieju w okresie pandemii COVID – 19 znajduje się w zakładce REGULAMIN

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS TURNIEJU:
- Osobne wejście na halę (dezynfekcja rąk)
- Osobne wyjście z hali (dezynfekcja rąk)
- maksymalnie 150 uczestników jednocześnie na Hali
- Szatnie dla zawodników dezynfekowane po każdym bloku tanecznym
- Obowiązek noszenia masek przez wszystkie osoby w obiekcie
- Zawodnicy zwolnieni z noszenia masek podczas przystępowania do rywalizacji (rozgrywanie rund eliminacyjnych i finałów)
- Obsługa Turnieju (obowiązek noszenia masek i rękawiczek jednorazowych)
- Dystans na hali pomiędzy osobami 1,5m
- Wietrzenie obiektu co 1,5-2h (pomiędzy blokami tanecznymi)
- Odstępy czasowe pomiędzy poszczególnymi blokami tanecznymi (czas na dezynfekcję)
- Wejście i zejście z parkietu aby tancerze nie grupowali się w jednym miejscu
- Obecność opieki medycznej na zawodach
- uzupełnienie przez każdą osobę wchodzącą na Halę OŚWIADCZENIA COVID (do pobrania od niedzieli)
- mierzenie temperatury każdej osobie wchodzącej na teren Hali
- podział na sektory (dla tancerza, dla trenera, dla opiekuna tancerza nieletniego, obsługi)
- Trenerzy mogą być obecni na zawodach 1 trener na Klub
- Opiekunowie prawni tancerza nieletniego dla osób do 18 roku życia 1 osoba na zawodnika (tylko osoby zgłoszone mailowo będą mogły wejść na Halę)
- BRAK PUBLICZNOŚCI na TRYBUNACH
- Ruch jednokierunkowy do szatni (wejście i wyjście z hali)
- Wręczanie nagród – używanie masek, przyłbic oraz rękawiczek jednorazowych, pary podczas dekoracji w odstępach 1,5m

PRZY PARKIECIE NIE MOGĄ PRZEBYWAĆ RODZICE I OPIEKUNOWIE PRAWNI.
DLA OPIEKUNÓW PRAWNYCH przeznaczony jest SEKTOR PRZY WIDOWNI u góry (widać parkiet)

BLOK 1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno2 (+2)221
2.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
4.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec2 (+1)122
5.Supel Wiktor
Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Supel Wiktor
Poniedziałek Liwia
Supel WiktorPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
2.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
3.Badora Jakub
Siwek Celina
ZORBA - Częstochowa
Badora Jakub
Siwek Celina
Badora JakubSiwek CelinaZORBA - Częstochowa3 (+2)232
4.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa3 (+2)232
5.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
SUPERNOVA - Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek3 (+1)133
6.Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
7.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
8.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Częstochowa10 (+1)1103

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7, 7 (+2)27, 71
2.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+2)25, 51
3.Szwedziński Oleg
Nowodzińska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szwedziński Oleg
Nowodzińska Pola
Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
4.Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
SUPERNOVA - Głogówek
Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaSUPERNOVA - Głogówek1, 1 (+1)11, 12
5.Kuc Piotr
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Kuc Piotr
Pitek Julia
Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty6 (+2)261
2.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+2)241
3.Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)242
4.Nowek Mateusz
Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Nowek Mateusz
Piwko Anna
Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+2)252
5.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków2 (+2)222
6.Grobelak Bartosz
Suszek Pola
ZORBA - Częstochowa
Grobelak Bartosz
Suszek Pola
Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
7.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa6 (+1)163
8.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork3 (+1)133
9.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
10.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)123

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa1 (+1)112
3.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
4.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa1 14
5.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 15
6.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06
7.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko0 07

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice3 (+1)131
2.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E2
3.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 03
4.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno2 24
5.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)112
3.Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143
4.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno5 (+1)154
5.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 05
6.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko0 06
7.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
KIEPURA - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław3 37
8.Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice2 28

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131
2.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno4 42
3.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
KIEPURA - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)151
2.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno4 42
3.Guminiak Adam
Socha Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Guminiak Adam
Socha Weronika
Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 13

 

BLOK 2

Otwarcie Hali dla tancerzy 10.15 (dostęp tylko do szatni GÓRA) Rejestracja 10.15-11.15Otwieramy wejście na salę 11.00 (oraz do strefy opiekuna) Próba parkietu 11.00-11.30TURNIEJ 11.45-14.30


12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno3 31251
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 02209
3.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków1 13167
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 24145
5.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 05133
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 06121
7.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 17109
8.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków0 0897
9.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0985
10.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków1 11253
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 02211
3.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 03169
4.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin0 04147
5.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 05135
6.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 26123
7.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 17111
8.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno0 0899
9.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0987
10.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków0 01075
11.Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Oliinyk Yelyzaveta
Gubała AdamOliinyk YelyzavetaM-TEAM - Kraków

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)151
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce4 (+1)142
3.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 (+1)114
5.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 66
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 09
10.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 (+1)112
3.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)143
4.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 05
6.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 26
7.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 18
9.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory6 (+1)161
2.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)152
3.Urbański Jakub
Serwa Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Serwa Kinga
Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)153
4.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa C (+1)1C4
5.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków C (+1)1C5
6.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice6 (+1)166
7.Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Kudra Iga
Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United - WARSZAWA4 47
8.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków1 18
9.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa0 09
10.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A + S Kleszczów
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów2 29
11.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze1 111
12.Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM - Zabrze1 112

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
BAWINEK - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK - Kraków1 (+1)112
3.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)154
5.Urbański Jakub
Serwa Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Serwa Kinga
Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)155
6.Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Nuckowska Dominika
Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE - Gliwice5 (+1)156
7.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa2 (+1)127
8.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa2 28
9.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa0 09
10.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko6 610
11.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa2 211
12.Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
A + S Kleszczów
Morawiec Wiktor
Stadnik Wiktoria
Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów1 112
13.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 113
14.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 014

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów9 (+1)191
2.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa11 (+1)1112
3.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
4.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok3 (+1)134
5.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków10 (+1)1105
6.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)116
7.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa3 37
8.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
KIEPURA - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław4 49
10.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko6 610
11.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 211
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Skrolecka Agata
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Skrolecka Agata
Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES - Jaworzno11 (+1)1111
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa11 (+1)1113
4.Galewicz Marcin
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Galewicz Marcin
Grunwald Monika
Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków A (+1)1A4
5.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław6 (+1)165
6.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 (+1)156
7.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze1 17
8.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno10 108
9.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY5 59
10.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl1 110
11.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
12.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty0 012

 

BLOK 3

BLOK 3Otwarcie Hali 14.30 (dostęp tylko do szatni DÓŁ)Rejestracja 14.30-15.15Otwieramy wejście na salę 14.45 (oraz do strefy opiekuna) Próba parkietu 14.45-15.15TURNIEJ 15.30-19.00


14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malicki Filip
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Malicki Filip
Broniszewska Hanna
Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko F (+2)2F1
2.Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+2)262
3.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa8 (+2)282
4.Dymek Kacper
Kuc Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Kuc Julia
Dymek KacperKuc JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno1 (+1)113
5.Pitek Michal
Szewczyk Oliwia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Pitek Michal
Szewczyk Oliwia
Pitek MichalSzewczyk OliwiaKTT QUICK STEP - Miedźno1 (+1)113

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01274
2.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02232
3.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 03190
4.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04168
5.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno0 05156
6.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 06144
7.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 07132
8.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 08120
9.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 09108
10.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno0 01096
11.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 01184
12.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 01272
13.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno4 41355
14.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 01453
15.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków0 01551
16.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 31649
17.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice9 91747
18.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice0 01845
19.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Wierciszewska Aurelia
Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01270
2.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno0 02228
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 13186
4.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno3 34164
5.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05152
6.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków0 06140
7.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice8 87126
8.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 07126
9.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 09104
10.Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Tatrzańska Natalia
Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO Krosno0 01090
11.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 01090
12.Szor Hubert
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Szor Hubert
Wicińska Amelia
Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK - Lublin8 81268
13.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 11351
14.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice0 01449
15.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce2 21547
16.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów2 21645
17.Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Słaboń Weronika
Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01276
2.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02234
3.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03192
4.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04170
5.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 05158
6.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory0 06146
7.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 07134
8.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 08122
9.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 09110
10.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 11098
11.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 01186
12.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 01274
13.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa0 01355
14.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa10 101355
15.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów9 91553
16.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice2 21651
17.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa11 111749
18.Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
KIEPURA - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Rudzka Natalia
Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław4 41847
19.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 31945

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 01259
2.Fałek Konrad
Bala Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Bala Oliwia
Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02217
3.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03175
4.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Jaworzno
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Jaworzno0 04153
5.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05141
6.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA0 06129
7.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 07117
8.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08105
9.Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Żarłok Kinga
Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 0993
10.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 01079
11.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 11079
12.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 01257
13.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 11340
14.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Dancers United - WARSZAWA
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United - WARSZAWA7 (+1)172
3.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)123
4.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)164
5.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)185
6.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno1 16
7.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY0 08
9.Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
KIEPURA - Wrocław
Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław5 59
10.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)111
2.Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Zaworska Zuzanna
Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
3.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)143
4.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa7 (+1)174
5.Filim Michał
Karecka Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Karecka Gabriela
Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL - Białystok B (+1)1B5
6.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa0 06
7.Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY9 97
8.Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
KIEPURA - Wrocław
Rozborski Dominik
Poshtar Iryna
Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław5 58
9.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 19
10.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 010
11.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010

 

BLOK 4

BLOK 4Otwarcie Hali 18.15 (dostęp tylko do szatni GÓRA - od 19.30 dostęp do szatni DÓŁ) Rejestracja 18.15-19.15Otwieramy wejście na salę 19.15 !!! Próba parkietu 19.15-19.45TURNIEJ 20.00-22.30


16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01259
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02217
3.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03175
4.Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Chlamtacz Zofia
Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 04153
5.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 05141
6.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 06129
7.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 17117
8.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa1 18105
9.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 0993
10.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa2 21081
11.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa3 31169
12.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 31257
13.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01340

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 01251
2.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02209
3.Boczar Kacper
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Boczar Kacper
Żaba Karolina
Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno0 03167
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04145
5.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa4 45133
6.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 06121
7.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 17109
8.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0897
9.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 0985

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01284
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02242
3.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 03200
4.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 04178
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 05166
6.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno9 96154
7.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 07142
8.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno0 08130
9.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok0 09118
10.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 010106
11.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01194
12.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 01282
13.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 01365
14.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 01463
15.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin2 21561
16.Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kuczyński Filip
Wiśniowska Katarzyna
Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaDUET - Warszawa10 101659
17.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok3 31755
18.Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
DUET - Warszawa
Matuszewski Piotr
Grabowska Karina Agnieszka
Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaDUET - Warszawa12 121755
19.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 51953
20.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 02047
21.Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Kijak Martyna
Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM - Zabrze9 92047
22.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02047
23.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno2 22345

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 01315
2.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 02273
3.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03231
4.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 04209
5.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 05197
6.Masłowski Mieszko
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Pasek Monika
Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06185
7.Ostrowski Mateusz
Kowal Magdalena
ELITA - Kraków
Ostrowski Mateusz
Kowal Magdalena
Ostrowski MateuszKowal MagdalenaELITA - Kraków8 87173
8.Klekowski Seweryn
Kwietniowska Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kwietniowska Oliwia
Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 38161
9.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.2 29149
10.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 010137
11.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 011125
12.Nowoświat Mikołaj
Samek Magdalena
ELITA - Kraków
Nowoświat Mikołaj
Samek Magdalena
Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków7 712113
13.Bartelik Paweł
Kopiec Hanna
ELITA - Kraków
Bartelik Paweł
Kopiec Hanna
Bartelik PawełKopiec HannaELITA - Kraków0 01396
14.Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
Walczak MaciejPiaseczna-Walczak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11492
15.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01492
16.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 01690
17.Jesionek Karol
Hanulak Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Jesionek Karol
Hanulak Alicja
Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa0 01788
18.Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Lubowicka Nikola
Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice0 01886
19.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice0 01984
20.Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Dancers United - WARSZAWA
Brzeski Bruno
Oworuszko Dominika
Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA0 02076
21.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 02076
22.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice7 72076
23.Sitek Sebastian
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Dudys Anna
Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 12076
24.Duda Maciej
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Jakus Magdalena
Duda MaciejJakus MagdalenaIDEA - Kraków8 82474
25.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 22567
26.Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Korzeniowska Anna
Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02665
27.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław14 142763
28.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 02859
29.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin6 62859
30.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 13055
31.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03055
32.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 03253
33.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław2 23349
34.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok1 13349
35.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 03547
36.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno10 103645
37.Pomazanskyi Bohdan
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Pomazanskyi Bohdan
Gruszczyńska Aleksandra
Pomazanskyi BohdanGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.