Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin

2020-02-02 Garwolin, KORDASZEWSCY - Garwolin


Plik z wynikami

UWAGA

1)TRENERZY PAR NIE PŁACĄ ZA WEJŚCIE NA TURNIEJ ,PO WCZEŚNIEJSZYM WYSŁANIU MAILA NA ADRES :
studioruchu@kordaszewscy.pl
2)UWAGA!!!!
Pary zagraniczne startujące w turnieju klasowym
nie odbierają Polskim parom punktów premium.

BLOK 1, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12;00-13:00, start: 13:15

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mianowski Aleksander
Syga Julia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Mianowski Aleksander
Syga Julia
Mianowski AleksanderSyga JuliaKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+2)221
2.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Metera Piotr
Wójcicka Diana
KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Piotr
Wójcicka Diana
Metera PiotrWójcicka DianaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
4.Bykov Ivan
Artenchuk Ewa
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Bykov Ivan
Artenchuk Ewa
Bykov IvanArtenchuk Ewa"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
5.Vagner Kristian
Breus Arina
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Vagner Kristian
Breus Arina
Vagner KristianBreus Arina"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
6.Yusiuk Oleksandr
Baranovska Milana
Troyanda
(Ukraina)
Yusiuk Oleksandr
Baranovska Milana
Yusiuk OleksandrBaranovska MilanaTroyanda
(Ukraina)

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sen Nikita
Pavliv Ksenia
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Sen Nikita
Pavliv Ksenia
Sen NikitaPavliv Ksenia"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boiarskyi Arsenii
Shymko Mariia
Troyanda
(Ukraina)
Boiarskyi Arsenii
Shymko Mariia
Boiarskyi ArseniiShymko MariiaTroyanda
(Ukraina)
1
2.Sen Nikita
Pavliv Ksenia
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Sen Nikita
Pavliv Ksenia
Sen NikitaPavliv Ksenia"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
2

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.GERASYMENKO MYKHAILO
HAVRYLIUK DARIIA
Prestige
(Ukraina)
GERASYMENKO MYKHAILO
HAVRYLIUK DARIIA
GERASYMENKO MYKHAILOHAVRYLIUK DARIIAPrestige
(Ukraina)
1
2.Mendak Mateusz
Póltorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Mendak Mateusz
Póltorak Łucja
Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9, 9 (+2)29, 91
3.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce9 (+2)291
4.Ryblev Konstantin
Mikhauluk Angelika
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Ryblev Konstantin
Mikhauluk Angelika
Ryblev KonstantinMikhauluk Angelika"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
1
5.YAKYMCHUK ANTON
KYRYSIUK MARIIA
Prestige
(Ukraina)
YAKYMCHUK ANTON
KYRYSIUK MARIIA
YAKYMCHUK ANTONKYRYSIUK MARIIAPrestige
(Ukraina)
1
6.YATSIUK OLEKSANDR
KUSHNIRUK VLADYSLAVA
Prestige
(Ukraina)
YATSIUK OLEKSANDR
KUSHNIRUK VLADYSLAVA
YATSIUK OLEKSANDRKUSHNIRUK VLADYSLAVAPrestige
(Ukraina)
1
7.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa3 (+1)132
8.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa4 (+1)142
9.Machnowski Mateusz
Kołaczkowska Hanna
RS - WARSZAWA
Machnowski Mateusz
Kołaczkowska Hanna
Machnowski MateuszKołaczkowska HannaRS - WARSZAWA3 (+1)132
10.Majewska Łucja
Borodzik Leon
RIVIERA Warszawa
Majewska Łucja
Borodzik Leon
Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA Warszawa6, 8 (+1)16, 82
11.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN7 (+1)172
12.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa11, 11 (+1)111, 112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce F (+2)2F1
2.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa F (+2)2F1
3.Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domański Marcel
Marciniuk Aleksandra
Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+2)232
4.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+2)242
5.Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin7 (+2)272
6.Goszko Michał
Goszko Magdalena
BALLROOM - Lublin
Goszko Michał
Goszko Magdalena
Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM - Lublin2 (+1)123
7.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)153
8.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - WARKA
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - WARKA5 (+1)153
9.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa E (+1)1E1
2.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE E (+1)1E2
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)144
5.Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA - Pabianice E (+1)1E5
6.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)116
7.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 07
8.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 09
10.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 010
11.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 011
12.Czarnecki Marcel
Mikołajczyk Nikola
JAREMI - Pruszków
Czarnecki Marcel
Mikołajczyk Nikola
Czarnecki MarcelMikołajczyk NikolaJAREMI - Pruszków0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.NAHIRNYI VLADYSLAV
POPOVYCH ANNA ANNA
Troianda
(Ukraina)
NAHIRNYI VLADYSLAV
POPOVYCH ANNA ANNA
NAHIRNYI VLADYSLAVPOPOVYCH ANNA ANNATroianda
(Ukraina)
1
2.Hruzd Vladyslav
Sisakian Arina
Golden club
(Ukraina)
Hruzd Vladyslav
Sisakian Arina
Hruzd VladyslavSisakian ArinaGolden club
(Ukraina)
2
3.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE3 (+1)133
4.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin0 04
5.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm1 15
6.Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
Hramyshin DmitriyIvanova Polina"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
6

 

BLOK 2, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:00-15:30, start: 15:45

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dushuk Denys
Vilkova Sofiia
Prestige
(Ukraina)
Dushuk Denys
Vilkova Sofiia
Dushuk DenysVilkova SofiiaPrestige
(Ukraina)
1
2.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa6 (+1)162
3.Ryblev Konstantin
Mikhauluk Angelika
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Ryblev Konstantin
Mikhauluk Angelika
Ryblev KonstantinMikhauluk Angelika"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa F (+2)2F1
2.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW8 (+2)281
3.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN11 (+2)2111
4.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin4 (+2)242
5.Kędzior Sebastian
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Sieńko Aniela
Kędzior SebastianSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
6.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+2)272
7.Gromuł Bartosz
Gąska Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Gromuł Bartosz
Gąska Kinga
Gromuł BartoszGąska KingaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)133
8.Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM - Lublin2 (+1)123
9.Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW1 (+1)113
10.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin2 (+1)123
11.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN3 (+1)133

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)131
2.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin E (+1)1E2
3.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)143
4.Frańczak Karol
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Frańczak Karol
Para Klaudia
Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 34
5.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN0 05
6.Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kyrysiuk Ivan
Yakobchuk Lina
Prestige
(Ukraina)
Kyrysiuk Ivan
Yakobchuk Lina
Kyrysiuk IvanYakobchuk LinaPrestige
(Ukraina)
1
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin5 (+1)152
3.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA2 (+1)123
4.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń6 (+1)164
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 (+1)125
6.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)116
7.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin3 (+1)137
8.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin2 28
9.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 29
10.Łukasiewicz Karol
Gajowy Oliwia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gajowy Oliwia
Łukasiewicz KarolGajowy OliwiaBLUE CLASSIC - Warszawa4 410
11.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin0 011
12.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 112
13.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin0 013
14.Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Pasterz Emilia
Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 013

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.TERESHKOVYCH OLEKSII
SLOZKO DIANA
Troianda
(Ukraina)
TERESHKOVYCH OLEKSII
SLOZKO DIANA
TERESHKOVYCH OLEKSIISLOZKO DIANATroianda
(Ukraina)
1
2.NAHIRNYI VLADYSLAV
POPOVYCH ANNA ANNA
Troianda
(Ukraina)
NAHIRNYI VLADYSLAV
POPOVYCH ANNA ANNA
NAHIRNYI VLADYSLAVPOPOVYCH ANNA ANNATroianda
(Ukraina)
2
3.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE0 03
4.Hruzd Vladyslav
Sisakian Arina
Golden club
(Ukraina)
Hruzd Vladyslav
Sisakian Arina
Hruzd VladyslavSisakian ArinaGolden club
(Ukraina)
4

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.TERESHKOVYCH OLEKSII
SLOZKO DIANA DIANA
Troianda
(Ukraina)
TERESHKOVYCH OLEKSII
SLOZKO DIANA DIANA
TERESHKOVYCH OLEKSIISLOZKO DIANA DIANATroianda
(Ukraina)
1
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE0 02
3.Hruzd Vladyslav
Sisakian Arina
Golden club
(Ukraina)
Hruzd Vladyslav
Sisakian Arina
Hruzd VladyslavSisakian ArinaGolden club
(Ukraina)
3

12-13 (Junior 1) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.TERESHKOVYCH OLEKSII
SLOZKO DIANA DIANA
Troianda
(Ukraina)
TERESHKOVYCH OLEKSII
SLOZKO DIANA DIANA
TERESHKOVYCH OLEKSIISLOZKO DIANA DIANATroianda
(Ukraina)
2.Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
"Soyuz"
(Russia)
Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
Zhigadlo BronislavGretskaya Nikol"Soyuz"
(Russia)

12-13 (Junior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
"Soyuz"
(Russia)
Zhigadlo Bronislav
Gretskaya Nikol
Zhigadlo BronislavGretskaya Nikol"Soyuz"
(Russia)

 

BLOK 3, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 18:00-18:15, start: 18:30

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA - Koszalin0 02

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA - Koszalin0 02

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 0

Liga Seniorów

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 0

Liga Seniorów

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE ŁÓDŹ
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ2 (+1)121
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 52

30+ (Senior 1) Open ST 0

30+ (Senior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków1
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.2
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER3
4.Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
MY DANCE ŁÓDŹ
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ4

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Choduń Andrzej
Choduń Kazimiera
MYKA - Zamość
Choduń Andrzej
Choduń Kazimiera
Choduń AndrzejChoduń KazimieraMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin0 03
4.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA - Koszalin0 04

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choduń Andrzej
Lipińska-Dziki Izabela
MYKA - Zamość
Choduń Andrzej
Lipińska-Dziki Izabela
Choduń AndrzejLipińska-Dziki IzabelaMYKA - Zamość2 (+1)121
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA - Koszalin0 02

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin4 (+1)141
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 02

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D2
3.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin2 (+1)123
4.Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Choduń Andrzej
Lipińska-Dziki Izabela
MYKA - Zamość
Choduń Andrzej
Lipińska-Dziki Izabela
Choduń AndrzejLipińska-Dziki IzabelaMYKA - Zamość2 25
6.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin0 06

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin4 (+1)142
3.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL - Rzeszów0 04

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość6 (+1)162
3.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin1 13
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14

40+ (Senior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło2

40+ (Senior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło2
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER3

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź7 (+1)171
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA0 03
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 04

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość6 62
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 13

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 02
3.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź7 73

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 0

Liga Seniorów

50+ (Senior 3) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość2
3.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź3

50+ (Senior 3) Open LA 0