Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin

2020-02-01 Garwolin, KORDASZEWSCY - Garwolin


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

1)TRENERZY PAR NIE PŁACĄ ZA WEJŚCIE NA TURNIEJ ,PO WCZEŚNIEJSZYM WYSŁANIU MAILA NA ADRES :
studioruchu@kordaszewscy.pl
2)UWAGA!!!!
Pary zagraniczne startujące w turnieju klasowym
nie odbierają Polskim parom punktów premium.

BLOK 1, rejestracja 8:15-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Wasilewski Wojciech
Górska Marta
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wasilewski Wojciech
Górska Marta
Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY - Garwolin
3.Bykov Ivan
Artenchuk Ewa
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Bykov Ivan
Artenchuk Ewa
Bykov IvanArtenchuk Ewa"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek
2.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek
3.Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
"Vesma"
(Russia)
Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
Pystovalov SavatoslavNakovnik Elizaveta"Vesma"
(Russia)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek
2.Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Golden club
(Ukraina)
Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Kryvenda NazarToropova StefaniiaGolden club
(Ukraina)
3.Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
"Vesma"
(Russia)
Pystovalov Savatoslav
Nakovnik Elizaveta
Pystovalov SavatoslavNakovnik Elizaveta"Vesma"
(Russia)
4.Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Diamant-Elite
(Ukraina)
Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Vladikin IvanSadchikova ViraDiamant-Elite
(Ukraina)
5.Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Golden club
(Ukraina)
Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Yurchenko IlliaKovalova SofiiaGolden club
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Hramyshin Dmitriy
Ivanova Polina
Hramyshin DmitriyIvanova Polina"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
2.Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Golden club
(Ukraina)
Kryvenda Nazar
Toropova Stefaniia
Kryvenda NazarToropova StefaniiaGolden club
(Ukraina)
3.Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Diamant-Elite
(Ukraina)
Vladikin Ivan
Sadchikova Vira
Vladikin IvanSadchikova ViraDiamant-Elite
(Ukraina)
4.Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Golden club
(Ukraina)
Yurchenko Illia
Kovalova Sofiia
Yurchenko IlliaKovalova SofiiaGolden club
(Ukraina)

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piesiewicz Hanna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Piesiewicz HannaPiesiewicz HannaKORDASZEWSCY - Garwolin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metera Magdalena
KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera MagdalenaMetera MagdalenaKORDASZEWSCY - Garwolin
2.Napora Alicja
KORDASZEWSCY - Garwolin
Napora AlicjaNapora AlicjaKORDASZEWSCY - Garwolin
3.Siudowska Helena
KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaKORDASZEWSCY - Garwolin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorosevych Valeriia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Dorosevych ValeriiaDorosevych ValeriiaKORDASZEWSCY - Garwolin
2.Samul Zofia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Samul ZofiaSamul ZofiaKORDASZEWSCY - Garwolin

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:45

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Włodarczyk Sara
Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczak Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maciejczak NikolaMaciejczak NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
2.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Szczałuba Nikola
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Szczałuba NikolaSzczałuba NikolaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawadka Julia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Zawadka JuliaZawadka JuliaKORDASZEWSCY - Garwolin

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:15-16:00, start: 16:15

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
2.CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
Troianda
(Ukraina)
CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
CHYKALIUK TYKHONKHVEN SOLOMIIATroianda
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
Troianda
(Ukraina)
CHYKALIUK TYKHON
KHVEN SOLOMIIA
CHYKALIUK TYKHONKHVEN SOLOMIIATroianda
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
2.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
4.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin
6.KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
Troianda
(Ukraina)
KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
KRAVCHUK ROMANLELYK OLEKSANDRATroianda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
2.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin
4.KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
Troianda
(Ukraina)
KRAVCHUK ROMAN
LELYK OLEKSANDRA
KRAVCHUK ROMANLELYK OLEKSANDRATroianda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.DUDYK VADYM
STEPANIUK ANASTASIIA
Troianda
(Ukraina)
DUDYK VADYM
STEPANIUK ANASTASIIA
DUDYK VADYMSTEPANIUK ANASTASIIATroianda
(Ukraina)
3.SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
Troianda
(Ukraina)
SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
SHKODA kostiantinMETELSKA SOFIIATroianda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin
4.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
5.Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
6.SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
Troianda
(Ukraina)
SHKODA kostiantin
METELSKA SOFIIA
SHKODA kostiantinMETELSKA SOFIIATroianda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

 

BLOK 4, rejestracja 18:15-18:45, próba parkietu 18:30-19:00, start: 19:15

14-15 (Junior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Gaposhin DaniilPrivalova SofyaImperia
(Rosja)

14-15 (Junior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Daniil
Privalova Sofya
Gaposhin DaniilPrivalova SofyaImperia
(Rosja)

16-18 (Młodzież) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

16-18 (Młodzież) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin
2.Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Mamaev Artem
Slogeninkina Darya
Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

19+ (Powyżej 18) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Gismatyllin Ilya
Pryskaute Lyiza
"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)
Gismatyllin Ilya
Pryskaute Lyiza
Gismatyllin IlyaPryskaute Lyiza"Imperia"-Kaliningrad
(Russia)

19+ (Powyżej 18) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom