VII "Jesienny" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno

2019-10-27 Deszczno, KS DANCE MIX - Deszczno


Plik z wynikami

UWAGA

Przypominamy, że z soboty na niedzielę 26/27 października zmieniamy czas z letniego na zimowy czyli cofamy zegarki z godziny 3 na 2, co oznacza, że będziemy spali dłużej :)

BLOK 1, rejestracja 8:30- 9:30, próba parkietu 8:45 - 9:45, start: 10:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin5 (+2)251
2.Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra11, 9 (+2)211, 91
3.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz G (+2)2G1
4.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8, 8 (+2)28, 81
5.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno10 (+2)2101
6.Fuliński Antoni
Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Fuliński Antoni
Król Julia
Fuliński AntoniKról JuliaDZIUPLA - Poznań3, 3 (+1)13, 32
7.Góra Hanna
Romaneczko Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Góra Hanna
Romaneczko Stanisław
Góra HannaRomaneczko StanisławFANTAZJA - Skwierzyna6, 6 (+1)16, 62
8.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra9, 9 (+1)19, 92
9.Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra9, 8 (+1)19, 82
10.Rudnicki Maurycy
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Rudnicki Maurycy
Beda Barbara
Rudnicki MaurycyBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 4 (+1)14, 42

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna11 (+2)2111
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna11 (+2)2112
3.Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+2)232
4.Kubicki Jan
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)113
5.Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań6 (+2)261
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
3.Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
Niebieszczyński JakubPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE - Międzyrzecz5, 5 (+2)25, 51
2.Łagódka Adam
Iwińska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Adam
Iwińska Julia
Łagódka AdamIwińska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno8 (+2)281
3.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10 (+2)2102
4.Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX - Deszczno7 (+2)272
5.Barczak Kamil
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Medyńska Martyna
Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól6 (+1)163
6.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)173
7.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów6, 6 (+1)16, 63
8.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn2 (+1)123

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA - Wolsztyn1 (+2)211
2.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz8 (+2)282
3.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn11 (+2)2112
4.Banasiak Filip
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Romaneczko Julia
Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
5.Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice9 (+1)193
6.Łagódka Igor
Mucharzewska Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Igor
Mucharzewska Laura
Łagódka IgorMucharzewska LauraKS DANCE MIX - Deszczno7 (+1)173

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn E (+1)1E2
3.Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)123
4.Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)144
5.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły2 (+1)125
6.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)116
7.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Frejusz Bartłomiej
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Frejusz Bartłomiej
Turbo Zuzanna
Frejusz BartłomiejTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 08
9.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 09
10.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 010
11.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 011

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań E (+1)1E2
3.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań3 33
4.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 34
5.Lochert Jan
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Kaczmarek Estera
Lochert JanKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno3 35

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:30, próba parkietu 12:00 - 12:45, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin E (+1)1E1
2.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno3 (+1)135
6.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)126
7.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)117
8.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 08
9.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno0 09
10.Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
KTS JANTAR - Dębno
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny BartoszBobik DorotaKTS JANTAR - Dębno0 010
11.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz0 011
12.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań0 011
13.Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kownacka Magdalena
Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA - Skwierzyna0 013
14.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna0 014
15.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz0 015

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań5 53
4.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin1 14

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. D (+1)1D1
2.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław5 (+1)153
4.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)146
7.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra5 57
8.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA - Szczecin1 19
10.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz0 010
11.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)121
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 04
5.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów0 05

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno D (+1)1D1
2.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan6 (+1)162
3.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan3 (+1)133
4.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin0 04
5.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 25
6.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno0 06

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno5 (+1)151
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały E (+1)1E2
3.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin6 (+1)163
4.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124
5.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin1 15
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan2 26
7.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno1 17
8.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 38

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 15:45 - 16:45, start: 17:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)141
2.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 04
5.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)131
2.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 13
4.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 04
5.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)143
4.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5 54
5.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 06
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 17
8.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin4 4

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 (+1)123
4.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 05
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin1 1

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)132
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)163
4.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin0 04
5.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 05
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)111
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 12
3.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 63

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0