III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN

2020-02-29 KOŚCIAN, POEZJA


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE
ZMIANA KATEGORII - 12-13 F na 12-13 E+F w I bloku.
ZMIANA KATEGORII - 14-15 C na 10-11 E+F w I bloku.
ZAPRASZAMY!!!

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 9.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnik Szymon
Hoffmann Maria
FINEZJA
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA9, 8 (+2)29, 81
2.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów7 (+2)271
3.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO8, 8 (+2)28, 81
4.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO8, 8 (+1)18, 82
5.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA6, 6 (+1)16, 62

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
DREAM
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM2 (+2)221
2.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA7, 7 (+2)27, 72
3.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury5 (+1)153
4.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury5 5

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO7 (+1)171
2.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO6 (+1)161
2.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO2 23

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM3 (+1)132
3.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)113
4.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin0 06
7.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 07
8.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM0 08
9.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)111
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM4 (+1)142
3.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin0 05
6.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 06
7.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM1 17
8.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 09

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO E (+1)1E1
2.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 03
4.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About Dance Studio - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin0 04
5.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury0 05

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)112
3.Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin3 (+1)133
4.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO E (+1)1E5
6.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)116
7.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO4 47
8.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 08
9.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO0 09
10.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO4 410
11.Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 311

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 12.15-12.45, start: 13.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chojan Martyna
Przewoźny Michał
LORENZO
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
Chojan MartynaPrzewoźny MichałLORENZO6, 12 Przewoźny Michał - G (+2)26, 12Przewoźny Michał - G1
2.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów7 (+2)271
3.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów7 (+2)271
4.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA6, 6 (+2)26, 61
5.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
SPIN
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN4, 4 (+2)24, 41
6.Augustynopolska Anna
Butrym Michał
OŚRODEK KULTURY
Augustynopolska Anna
Butrym Michał
Augustynopolska AnnaButrym MichałOŚRODEK KULTURY3, 3 (+1)13, 32
7.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA6, 6 (+1)16, 62
8.Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA1, 1 (+1)11, 12
9.Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
POEZJA
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
Piechel ZuzannaSporny KacperPOEZJA1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
MARGO
Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
Chorążak MaxymilianWłodarczak AgataMARGO3, 3 (+2)23, 31
2.Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury10, 10 (+2)210, 101
3.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO7, 7 (+2)27, 71
4.Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA2, 3 (+2)22, 31
5.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów G (+2)2G1
6.Przybysz Urszula
Kliczbor Dominik
OŚRODEK KULTURY
Przybysz Urszula
Kliczbor Dominik
Przybysz UrszulaKliczbor DominikOŚRODEK KULTURY4, 3 (+2)24, 31
7.Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
Sobczyński OlivierNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin7 (+2)271
8.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA4, 4 (+2)24, 41
9.Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
Bobkiewicz JoannaŁupicki NorbertPOEZJA3, 2 (+1)13, 22
10.Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Gomuła JakubTomczak NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury4, 4 (+1)14, 42
11.Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
DREAM
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
Grzeszkiewicz MikołajWojtkowiak HelenaDREAM2, 2 (+1)12, 22
12.Izydorska Zuzanna
Antoniewicz Filip
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Izydorska Zuzanna
Antoniewicz Filip
Izydorska ZuzannaAntoniewicz FilipNowotomyski Ośrodek Kultury1, 1 (+1)11, 12
13.Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
DREAM
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
Snuszka AntoniSnuszka AmeliaDREAM1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
2.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA8, 7 (+2)28, 72
3.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów8, 8 (+1)18, 83
4.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA3 (+1)133

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń D (+1)1D3
4.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna D (+1)1D4
5.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA4 45
6.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO2 26
7.Plezia Robert
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Żejmo Karolina
Plezia RobertŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Żejmo Robert
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Baran Alicja
Żejmo RobertBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra4 48
9.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 09
10.Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 010

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA1 (+1)113
4.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań3 (+1)134
5.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice2 (+1)125
6.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO1 (+1)116
7.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin2 27
8.Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
ISKRA - Wrocław
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław0 08
9.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA4 48
10.Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 010
11.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice0 011
12.Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath MatyasRatajszczak MariannaMARGO1 112
13.Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
Sieradzki BartłomiejWiertelak PaulinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO0 013

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO4 (+1)141
2.Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
ISKRA - Wrocław
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław1 (+1)112
3.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice3 (+1)133
4.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA E (+1)1E4
5.Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)115
6.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA1 (+1)116
7.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław2 (+1)127
8.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
SŁOŃCE
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE4 48
9.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin0 09
10.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin2 210
11.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 011
12.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice0 012
13.Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
Sieradzki BartłomiejWiertelak PaulinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO0 013
14.Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 014
15.Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath MatyasRatajszczak MariannaMARGO1 115

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO6 (+1)161
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO5 (+1)152
3.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
4.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO0 04
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 05
6.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO7 (+1)171
2.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań C (+1)1C2
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)163
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA C (+1)1C4
5.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO6 66
7.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA0 07
8.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
DANCE IMPERIUM
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaDANCE IMPERIUM1 18
9.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 19

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-16.00, próba parkietu 16.15-16.45, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław8 (+1)183
4.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON1 (+1)114
5.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA4 (+1)145
6.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON6 (+1)166
7.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA3 37
8.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO2 28
9.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard2 29
10.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO0 010
11.Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
Perczak AleksanderCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław5 511

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA2 (+1)121
2.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA7 (+1)173
4.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA8 (+1)184
5.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 (+1)155
6.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 (+1)116
7.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)137
8.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM3 38
9.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO2 28
10.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice2 210
11.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 011
12.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO0 011
13.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław0 013
14.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 914
15.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON0 015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole4 (+1)143
4.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO2 (+1)124
5.Babirecki Jakub
Kwinta Paula
DANCECLUB - Szczecin
Babirecki Jakub
Kwinta Paula
Babirecki JakubKwinta PaulaDANCECLUB - Szczecin7 75
6.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO5 56
7.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA0 07
8.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 08
9.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO0 09
10.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Filip
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Grabowski Filip
Kijewska Karolina
Grabowski FilipKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin8 (+1)181
2.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa12 (+1)1122
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO7 (+1)173
4.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA1 (+1)115
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA1 (+1)116
7.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław0 07
8.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO5 58
9.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 19
10.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO0 010
11.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA0 011

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE8 (+1)181
2.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaDANCE IMPERIUM9 (+1)193
4.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 04
5.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE0 05
6.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław2 26

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA0 01
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM0 02
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 05
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin6 66
7.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE8 81
2.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaDANCE IMPERIUM9 93
4.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 04
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE0 06
7.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław2 27
8.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA1 18
9.Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA2 29
10.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO5 510
11.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 011
12.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 011
13.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA0 011
14.Chmiel Jakub
Ichnovská Simona
Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovská Simona
Chmiel JakubIchnovská SimonaMarendi
(Czechy)

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA - Łódź E (+1)1E2
3.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA - Koszalin1 (+1)113
4.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA3 (+1)134
5.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA2 25
6.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA1 16
7.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO0 07
8.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO0 08

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA2 (+1)122
3.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaASTRA - Koszalin1 (+1)113
4.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA0 04
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO0 05
6.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO0 06