Finał Rekreacji Małopolskiej 2019

2019-06-02 Kraków, PLĄS - Kraków


UWAGA

Parking na terenie OSiR KOLNA jest bezpłatny dla uczestników turnieju tańca.

BLOK 1, rejestracja 9:00 – 9:40, próba parkietu 9:30 –10:00, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Biegun Dominik
Jurkowska Kamila
EVOLUTION - Kraków
Biegun Dominik
Jurkowska Kamila
Biegun DominikJurkowska KamilaEVOLUTION - Kraków
2.Bogdanowicz Antoni
Adamiec Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Bogdanowicz Antoni
Adamiec Julia
Bogdanowicz AntoniAdamiec JuliaST FLASH DUO - Kraków
3.Flak Wojciech
Jeziorczyk Jagoda
CARMEN - Katowice
Flak Wojciech
Jeziorczyk Jagoda
Flak WojciechJeziorczyk JagodaCARMEN - Katowice
4.Gut Ignacy
Klimczak Julia
Cor et Animus
Gut Ignacy
Klimczak Julia
Gut IgnacyKlimczak JuliaCor et Animus
5.Jabłoński Aleks
Gorzałczana Lena
PERFECT DANCE - Kraków
Jabłoński Aleks
Gorzałczana Lena
Jabłoński AleksGorzałczana LenaPERFECT DANCE - Kraków
6.Jawor Adrian
Błaszczyk Sandra
TAKT - Kraków
Jawor Adrian
Błaszczyk Sandra
Jawor AdrianBłaszczyk SandraTAKT - Kraków
7.Jawor Krystian
Sabat Weronika
TAKT - Kraków
Jawor Krystian
Sabat Weronika
Jawor KrystianSabat WeronikaTAKT - Kraków
8.Kochanek Bartosz
Cygan Sylwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kochanek Bartosz
Cygan Sylwia
Kochanek BartoszCygan SylwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
Kotula BronisławSmarzyńska NataliaSTTS Kraków
10.Kukiełka Miłosz
Baran Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Kukiełka Miłosz
Baran Julia
Kukiełka MiłoszBaran JuliaST FLASH DUO - Kraków
11.Majewski Franciszek
Peciak Maja
EVOLUTION - Kraków
Majewski Franciszek
Peciak Maja
Majewski FranciszekPeciak MajaEVOLUTION - Kraków
12.Misiewicz Miłosz
Kot Iza
SzT eMiKa - Tarnów
Misiewicz Miłosz
Kot Iza
Misiewicz MiłoszKot IzaSzT eMiKa - Tarnów
13.Pawelec Mateusz
Mosur Nikola
STTS Kraków
Pawelec Mateusz
Mosur Nikola
Pawelec MateuszMosur NikolaSTTS Kraków
14.Perszel Kacper
Brytan Wiktoria
CARMEN - Katowice
Perszel Kacper
Brytan Wiktoria
Perszel KacperBrytan WiktoriaCARMEN - Katowice
15.Piotrowski Karol
Marszałek Martyna
SzT eMiKa - Tarnów
Piotrowski Karol
Marszałek Martyna
Piotrowski KarolMarszałek MartynaSzT eMiKa - Tarnów
16.Radomski Julian
Wontor Natalia
SOKÓŁ - Myślenice
Radomski Julian
Wontor Natalia
Radomski JulianWontor NataliaSOKÓŁ - Myślenice
17.Skalny Andrzej
Wyrwa Lena
Cor et Animus
Skalny Andrzej
Wyrwa Lena
Skalny AndrzejWyrwa LenaCor et Animus
18.Skowron Karol
Żarska Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Skowron Karol
Żarska Emilia
Skowron KarolŻarska EmiliaSOKÓŁ - Myślenice
19.Skowron Mikołaj
Ulman Aleksandra
SOKÓŁ - Myślenice
Skowron Mikołaj
Ulman Aleksandra
Skowron MikołajUlman AleksandraSOKÓŁ - Myślenice
20.Tokarz Tymon
Kulas Julia
Cor et Animus
Tokarz Tymon
Kulas Julia
Tokarz TymonKulas JuliaCor et Animus
21.Tracik Kamil
Łysek Hanna
ST FLASH DUO - Kraków
Tracik Kamil
Łysek Hanna
Tracik KamilŁysek HannaST FLASH DUO - Kraków
22.Trojnar Bruno
Adamowicz Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Trojnar Bruno
Adamowicz Antonina
Trojnar BrunoAdamowicz AntoninaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobak Nikodem
Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Bobak Nikodem
Kusa Hanna
Bobak NikodemKusa HannaEVOLUTION - Kraków
2.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
3.KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
RAGTIME - Kęty
KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
KOZLOWSKI KSAWERYStwora JowitaRAGTIME - Kęty
4.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 – 12:15, próba parkietu 12:15 – 13:00, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Borzemski MAREK
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski MAREK
Pater Liliana
Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów
2.Bryg Dawid
Dudek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Bryg Dawid
Dudek Kinga
Bryg DawidDudek KingaSzT eMiKa - Tarnów
3.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
4.Gacek Ksawery
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Gacek Ksawery
Rusin Alicja
Gacek KsaweryRusin AlicjaPLĄS - Kraków
5.Gajda Piotr
Bialas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Bialas Amelia
Gajda PiotrBialas AmeliaCARMEN - Katowice
6.Januś Mikołaj
Kłósak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłósak Karolina
Januś MikołajKłósak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
7.Kapera Tomasz
Leonowicz Agata
DANCE POINT Kraków
Kapera Tomasz
Leonowicz Agata
Kapera TomaszLeonowicz AgataDANCE POINT Kraków
8.Kawecki Stanisław
Grobel Zuzanna
DANCE POINT Kraków
Kawecki Stanisław
Grobel Zuzanna
Kawecki StanisławGrobel ZuzannaDANCE POINT Kraków
9.Król Wojciech
Uriasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Król Wojciech
Uriasz Wiktoria
Król WojciechUriasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków
10.Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
Kuś BartłomiejTancinco EmiliaSTTS Kraków
11.Lebedenko Bohdan
Wójcik Urszula
EVOLUTION - Kraków
Lebedenko Bohdan
Wójcik Urszula
Lebedenko BohdanWójcik UrszulaEVOLUTION - Kraków
12.Ludwin Stanisław
Basista Lena
Show DANCE Gorlice
Ludwin Stanisław
Basista Lena
Ludwin StanisławBasista LenaShow DANCE Gorlice
13.Mąka Piotr
Jagoda Julia
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Jagoda Julia
Mąka PiotrJagoda JuliaPLĄS - Kraków
14.Nosalski Leon
Jońca Hanna
KARISMA Kraków
Nosalski Leon
Jońca Hanna
Nosalski LeonJońca HannaKARISMA Kraków
15.Radomski Franciszek
Serafin Julia
SOKÓŁ - Myślenice
Radomski Franciszek
Serafin Julia
Radomski FranciszekSerafin JuliaSOKÓŁ - Myślenice
16.Rogóż Karol
Stal Milena
THOMAS DANCE - Kraków
Rogóż Karol
Stal Milena
Rogóż KarolStal MilenaTHOMAS DANCE - Kraków
17.Schastnyi Serhii
Kotula Krystyna
STTS Kraków
Schastnyi Serhii
Kotula Krystyna
Schastnyi SerhiiKotula KrystynaSTTS Kraków
18.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków
19.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
20.Stępień Sławomir
Stach Elena
SzT eMiKa - Tarnów
Stępień Sławomir
Stach Elena
Stępień SławomirStach ElenaSzT eMiKa - Tarnów
21.Sztorc Kacper
Załęska Amelia
LATINO - Żabno
Sztorc Kacper
Załęska Amelia
Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO - Żabno
22.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków
23.Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
Tchoń KsaweryMaziarz LenaSzT eMiKa - Tarnów
24.Trybus Kamil
Sekuła Patrycja
Show DANCE Gorlice
Trybus Kamil
Sekuła Patrycja
Trybus KamilSekuła PatrycjaShow DANCE Gorlice
25.Wodka Szymon
Wiąk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Wodka Szymon
Wiąk Wiktoria
Wodka SzymonWiąk WiktoriaEVOLUTION - Kraków
26.Wróbel Karol
Kłósak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Wróbel Karol
Kłósak Emilia
Wróbel KarolKłósak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
27.Wójtowiec Albert
Puto Zuzanna
SOKÓŁ - Myślenice
Wójtowiec Albert
Puto Zuzanna
Wójtowiec AlbertPuto ZuzannaSOKÓŁ - Myślenice
28.Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
Zaucha DariuszHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucka Nadia
Szabla Julia
Cor et Animus
Bogucka Nadia
Szabla Julia
Bogucka NadiaSzabla JuliaCor et Animus
2.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
3.Fijałkowski Franciszek
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Dziurzyńska Wiktoria
Fijałkowski FranciszekDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków
4.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków
5.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
6.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
7.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
8.Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
Kustosz NikodemKuras ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
9.Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
Marcin HolaŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
10.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
11.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków
12.Warzecha Samuel
Chudy Paulina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Warzecha Samuel
Chudy Paulina
Warzecha SamuelChudy PaulinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
13.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
14.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
15.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków
16.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
17.Janas Bartosz
Komada Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Janas Bartosz
Komada Maja
Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
18.Szanecki Stanisław
Dzienisowicz Helena
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dzienisowicz Helena
Szanecki StanisławDzienisowicz HelenaCARMEN - Katowice

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
2.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
3.Fetko Maurycy
Janik Lena
RAGTIME - Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaRAGTIME - Kęty
4.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
5.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
6.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
7.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
8.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
9.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
10.Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
Ząbkowski WiktorChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
11.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków
12.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
13.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 – 16:15, próba parkietu 15:45 - 16:15, start: 16:30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Adler Wiktor
Godek Gabriela
PLĄS - Kraków
Adler Wiktor
Godek Gabriela
Adler WiktorGodek GabrielaPLĄS - Kraków
2.Drabik Seweryn
Prochownik Maria
SWING Żywiec-Kuków
Drabik Seweryn
Prochownik Maria
Drabik SewerynProchownik MariaSWING Żywiec-Kuków
3.Górowski Nataniel
Górowska Nel
SzT eMiKa - Tarnów
Górowski Nataniel
Górowska Nel
Górowski NatanielGórowska NelSzT eMiKa - Tarnów
4.Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Cor et Animus
Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Katarzyński OskarKuc ŁucjaCor et Animus
5.Klocek Karol
Odrzywolska Agnieszka
Cor et Animus
Klocek Karol
Odrzywolska Agnieszka
Klocek KarolOdrzywolska AgnieszkaCor et Animus
6.Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
Show DANCE Gorlice
Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
Ludwin FranciszekBartuś MartynaShow DANCE Gorlice
7.Matula Bartek
Bartuś Aleksandra
Show DANCE Gorlice
Matula Bartek
Bartuś Aleksandra
Matula BartekBartuś AleksandraShow DANCE Gorlice
8.Wal Dawid
Przybylska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Wal Dawid
Przybylska Zuzanna
Wal DawidPrzybylska ZuzannaShow DANCE Gorlice
9.Wójcik Patryk
Wójcik Gabriela
Show DANCE Gorlice
Wójcik Patryk
Wójcik Gabriela
Wójcik PatrykWójcik GabrielaShow DANCE Gorlice

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis
2.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
3.Jamrozowicz Adam
Musiał Zuzanna
ADEEM Nowy Sącz
Jamrozowicz Adam
Musiał Zuzanna
Jamrozowicz AdamMusiał ZuzannaADEEM Nowy Sącz
4.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
5.Myciński Alex
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Nieć Maja
Myciński AlexNieć MajaEVOLUTION - Kraków
6.Niedziela Robert
Kruk Antonina
Show DANCE Gorlice
Niedziela Robert
Kruk Antonina
Niedziela RobertKruk AntoninaShow DANCE Gorlice
7.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
8.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków
9.Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
DANCE POINT Kraków
Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
Węglarski LeonLachowolska BarbaraDANCE POINT Kraków
10.Adamczyk Filip
Sytoń Magdalena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Sytoń Magdalena
Adamczyk FilipSytoń MagdalenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
11.Warchał Tomasz
Ogonowska Hanna
DANCE POINT Kraków
Warchał Tomasz
Ogonowska Hanna
Warchał TomaszOgonowska HannaDANCE POINT Kraków
12.Łusiak Adam
Ubas Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Łusiak Adam
Ubas Kamila
Łusiak AdamUbas KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
4.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
5.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
6.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
7.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
8.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
9.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
10.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
11.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków
12.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
13.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
14.Radliński Piotr
Michalska Alicja
ArtDance - Kraków
Radliński Piotr
Michalska Alicja
Radliński PiotrMichalska AlicjaArtDance - Kraków
15.Skwarnicki Piotr
Jasiówka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Skwarnicki Piotr
Jasiówka Aleksandra
Skwarnicki PiotrJasiówka AleksandraArtDance - Kraków
16.Smyk Karol
Kotas Lena
CARMEN - Katowice
Smyk Karol
Kotas Lena
Smyk KarolKotas LenaCARMEN - Katowice
17.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
Limanowski OliwierTokarz RóżaSzT eMiKa - Tarnów
2.Lisowski Wiktor
Pietrusza Natalia
Show DANCE Gorlice
Lisowski Wiktor
Pietrusza Natalia
Lisowski WiktorPietrusza NataliaShow DANCE Gorlice
3.Tekieli Kacper
Mach Zofia
Cor et Animus
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaCor et Animus
4.Zych Antoni
Lechowicz Amelia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych Antoni
Lechowicz Amelia
Zych AntoniLechowicz AmeliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Cor et Animus
Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Święszek MikołajKuciel AgnieszkaCor et Animus

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis
3.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
4.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
5.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
6.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
7.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis
8.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
9.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
10.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis
11.Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
PERFECT DANCE - Kraków
Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
Stelmach ArekStelmach KorneliaPERFECT DANCE - Kraków
12.Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION - Kraków
13.Wiaderny Jakub
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis
Wiaderny Jakub
Włodarczyk Patrycja
Wiaderny JakubWłodarczyk PatrycjaSKT Regis
14.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
15.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
16.Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
Świerczyński JanMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
17.Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
FANTAZJA - Kraków
Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
Świtała ŁukaszMysza WiktoriaFANTAZJA - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
3.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
4.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
5.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
6.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
7.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków
8.Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
10.Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
11.Szostak Maciej
Bielaszka Sylwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szostak Maciej
Bielaszka Sylwia
Szostak MaciejBielaszka SylwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
12.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków
13.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno