MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM

2019-04-07 PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA, SENIOR DANCE STUDIO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

BLOK I II - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR DYREKTORA OSIR W PRZEŹMIEROWIE

BLOK III IV - MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO TYLKO DLA PAR Z OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO

Została zmieniona kategoria taneczna w I bloku OTTT w Przeźmierowie 14-15 E+F na 10-11 F
Zapraszamy pary z całego kraju a w szczególności Wielkopolskich klubów tanecznych pozdrawiam organizator Krzysztof Czapliński

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, start: 10.00

TURNIEJ PREMIUM


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl7 (+2)271
2.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA - Wolsztyn4, 6 (+2)24, 61
3.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn6, 6 (+2)26, 61
4.Rybak Maria
Wilk Antoni
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Rybak Maria
Wilk Antoni
Rybak MariaWilk AntoniLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały10, 8 (+2)210, 81
5.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań4, 4 (+2)24, 41
6.Worach Kamil
Wesołowska Oliwa
FILEMON - Szamotuły
Worach Kamil
Wesołowska Oliwa
Worach KamilWesołowska OliwaFILEMON - Szamotuły2, 2 (+2)22, 21
7.Brodziszewski Filip Ignacy
Siąkowska Łucja
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Siąkowska Łucja
Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska ŁucjaFILEMON - Szamotuły2, 2 (+1)12, 22
8.Dolata Eryk
Stanke Nikola
FILEMON - Szamotuły
Dolata Eryk
Stanke Nikola
Dolata ErykStanke NikolaFILEMON - Szamotuły3, 3 (+1)13, 32
9.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna9, 10 (+1)19, 102
10.Opielewicz Mateusz
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Opielewicz Mateusz
Stasiek Samanta
Opielewicz MateuszStasiek SamantaFILEMON - Szamotuły2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno8 (+2)281
2.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno11 (+2)2111
3.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno10 (+2)2102
4.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań8 (+2)282
5.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
6.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)163
7.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały7 (+1)173

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
SHOW TIME - Płock
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME - Płock Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Skórnicki Miłosz
Skórnicka Maja
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Miłosz
Skórnicka Maja
Skórnicki MiłoszSkórnicka MajaFILEMON - Szamotuły3, 3 (+2)23, 31
3.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO - Leszno
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO - Leszno10, 8 (+1)110, 82
4.Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA - Poznań6, 6 (+1)16, 62
5.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA - Wolsztyn7, 3 (-1)-17, 3

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno6 (+2)261
2.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH - Kalisz2 (+2)221
3.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CT WYPYCH - Kalisz
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH - Kalisz2 (+2)221
4.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno5 (+2)251
5.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
6.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno10 (+2)2101
7.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły10 (+2)2102
8.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+2)2F2
9.Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA - Poznań9 (+2)292
10.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)153
11.Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA - Poznań3 (+1)133
12.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan3, 3 (+1)13, 33
13.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn5 (+1)153

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)111
2.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)133
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów D (+1)1D4
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 25
6.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław0 07
8.Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA - Szczecin0 07
9.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów0 09
10.Zadorozhnii Arsenij
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Zadorozhnii Arsenij
Józiak Zuzanna
Zadorozhnii ArsenijJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin0 010

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań E (+1)1E1
2.Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka GrzegorzGębarowska IgaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
3.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno10 103

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, start: 13.00

TURNIEJ PREMIUM


16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły4 (+1)141
2.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały D (+1)1D2
3.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz6 (+1)163
4.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)114
5.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna D (+1)1D5
6.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan5 (+1)156
7.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz0 07
8.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań6 68
9.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 -19
10.Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN - Toruń4 410
11.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 311

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz D (+1)1D1
2.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)112
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D3
4.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan D (+1)1D4
5.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły1 15
6.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 66
7.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 -17
8.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07
9.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły6 (+1)162
3.Jędro Jacek
Haremska Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Haremska Emiliana
Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA - Poznań5 (+1)153
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)124
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 25
6.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno2 26
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 07
8.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły6 (+1)161
2.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz4 (+1)142
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
4.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 45
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 66
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice5 57
8.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 18
9.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa7 (+1)171
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)133
4.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań1 14
5.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz0 05
6.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin4 46
7.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
2.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań9 (+1)192
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA - Kościan B (+1)1B4
5.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin9 95
6.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań6 66
7.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań2 27
8.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4 (+1)142
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 03
4.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań5 54

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań5 (+1)151
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin1 12
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 03

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, start: 15.30

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 0

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań0 01
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 02
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno8 83
4.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań0 04

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn2 21
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 12
3.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 13
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 25

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn2 21
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 32
3.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 03
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 25

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno2 21
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn3 32
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 53
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 24
5.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań0 05
6.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 06

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno1 11
2.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno1 12
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań2 23
4.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn6 64
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn4 45

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, start: 18.00

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno0 01
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn4 42
3.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań5 53
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań4 44
5.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań5 56

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 01
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno0 02
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań5 53
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań4 44
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań5 55
6.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 06

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn3 31
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 02
3.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 03
4.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły1 14
5.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 05
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 06

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 01
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 02
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań5 53
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 04
5.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań9 95
6.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 46
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 67

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn2 22
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn5 53
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 24
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 05

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań6 61
2.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań0 02
3.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno1 14
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 45
6.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn6 66
7.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA - Kościan0 07

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 21
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań7 72

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA - Poznań4 41
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań2 22

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań0 01

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań17 171
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 32

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 01

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 0