Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów

2019-04-06 Przeźmierowo, SENIOR DANCE STUDIO


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga !!
Kategoria Senior I klasa C w obu stylach została przeniesiona z bloku 1 do bloku 3
Kategoria Senior IV klasa D w obu stylach została przeniesiona z bloku 3 do bloku 2

BLOK 1, rejestracja do 9:30, próba parkietu 9:15 - 9:45, start: 10:00 - 13:15

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól9 (+1)191
2.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław CC2
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 03
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 04
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia5 5

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól6 (+1)161
2.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE CC2
3.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz CC3
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław3 34
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin1 15
6.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia5 5

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól6 (+1)161
2.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02
3.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 73

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA2 (+1)121
2.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02
3.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 4

60+ (Senior 4) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 71
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02

60+ (Senior 4) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 41
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE EE1
2.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard EE2
3.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin EE3
4.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia EE4
5.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin2 25
6.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno2 26
7.Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA1 17
8.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 08
9.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON0 09
10.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA0 010

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia EE1
2.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard EE2
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno EE3
4.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON1 14
5.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin3 35
6.Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 26
7.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin1 17

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól EE1
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO EE2
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 03

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA EE1
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO EE2
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 03

60+ (Senior 4) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno1 (+1)111
2.Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
DZIUPLA
Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA1 (+1)112
3.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Nyrek Jerzy
Kenig Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Nyrek Jerzy
Kenig Aleksandra
Nyrek JerzyKenig AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04

60+ (Senior 4) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno0 02

 

BLOK 2, rejestracja do 13:30, próba parkietu 13:15 - 13:45, start: 14:00 - 17:30

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 0

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA4 (+1)141
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER3 32
3.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA2 2

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól8 (+1)181
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice5 (+1)152
3.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria10 (+1)1103
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik1 (+1)114
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 05
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3 36
7.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 07
9.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)151
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria4 (+1)142
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA3 (+1)133
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 04
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 05
6.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik0 06

60+ (Senior 4) B ST PREMIUM 0

60+ (Senior 4) B LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn2 (+1)121
2.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA1 12
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

30+ (Senior 1) A LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 0

50+ (Senior 3) A LA PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A ST PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa DD1
2.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112
3.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin DD3
4.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0 06
7.Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4 47
8.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice5 58
9.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO0 09

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA2 (+1)121
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
FINEZJA
Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
Raszyński RobertRaszyńska AgnieszkaFINEZJA0 03
4.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin0 04
5.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard DD1
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice DD2
3.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO0 03
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA0 05

60+ (Senior 4) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek Sylwia3 (+1)131
2.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6 (+1)163
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04
5.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA0 05
6.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 06

60+ (Senior 4) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek Sylwia0 03
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04
5.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 05

60+ (Senior 4) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek Sylwia3 31
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02

60+ (Senior 4) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 61
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02

 

BLOK 3, rejestracja do 17:30, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00 - 21:30

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA CC1
2.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin4 42
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin1 13

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA5 (+1)151
2.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin DD2
3.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków4 (+1)143
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 04
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 05
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin1 16

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól1 (+1)111
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin2 (+1)122
3.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków4 43

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń1 (+1)111
2.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)162
3.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)144
5.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków4 45
6.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław2 26
7.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA0 07
8.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek Sylwia

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków5 (+1)151
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)172
3.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE0 03
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 05

30+ (Senior 1) Open ST 0

SENIOR CUP

30+ (Senior 1) Open LA 0

SENIOR CUP

40+ (Senior 2) Open ST 5

SENIOR CUP
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra1
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2
3.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin3
4.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA4
5.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław5

40+ (Senior 2) Open LA 4

SENIOR CUP
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1
2.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER3
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4

50+ (Senior 3) Open ST 5

SENIOR CUP SENIOR 3+4
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów1
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław2
3.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica4
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5

50+ (Senior 3) Open LA 7

SENIOR CUP SENIOR 3+4
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA3
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik4
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5
6.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra6
7.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE7

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa BB1
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA0 02
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin4 43

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA BB1
2.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin4 42