OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018

2018-11-04 Ozimek,


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!
Zmiana miejsca turnieju na OZIMEK!
Najlepszy dojazd od ulicy Słowackiego.

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:30, start: 9:30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bajkiewicz Marcel
Halak Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Bajkiewicz Marcel
Halak Wiktoria
Bajkiewicz MarcelHalak WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
3.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
4.Gorek Franciszek
Klapa Natalia
FALLAWAY - Opole
Gorek Franciszek
Klapa Natalia
Gorek FranciszekKlapa NataliaFALLAWAY - Opole
5.Komander Łukasz
Langer Lena
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Komander Łukasz
Langer Lena
Komander ŁukaszLanger LenaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
6.Konopka Krzysztof
Boduch Sara
FALLAWAY - Opole
Konopka Krzysztof
Boduch Sara
Konopka KrzysztofBoduch SaraFALLAWAY - Opole
7.Mieszała Jakub
Światłowska Julia
Bolero - Bolesławiec
Mieszała Jakub
Światłowska Julia
Mieszała JakubŚwiatłowska JuliaBolero - Bolesławiec
8.Nienartowicz Jakub
Kozakowska Barbara
FALLAWAY - Opole
Nienartowicz Jakub
Kozakowska Barbara
Nienartowicz JakubKozakowska BarbaraFALLAWAY - Opole
9.Sekita Jakub
Bednarz Natalia
FALLAWAY - Opole
Sekita Jakub
Bednarz Natalia
Sekita JakubBednarz NataliaFALLAWAY - Opole
10.Streiss Sebastian
Solarz Hanna
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Streiss Sebastian
Solarz Hanna
Streiss SebastianSolarz HannaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
11.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
Nowak JakubTomkowicz Sara6 (+2)261
2.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ8 (+2)281
3.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga Lena10, 10 (+2)210, 101
4.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno4 (+1)142
5.Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria4 (+1)142
6.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA Praszka2, 2 (+2)22, 21
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko F (+2)2F2
3.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno8, 8 (+1)18, 83

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
2.Fiedler Aleksander
Nowara Lena
Fiedler Aleksander
Nowara Lena
Fiedler AleksanderNowara Lena6, 6 (+2)26, 61
3.Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA - Olesno5 (+2)251
4.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław4 (+2)241
5.Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO - Rybnik11, 11 (+2)211, 111
6.Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben MikołajFrankowska Natalia5, 5 (+1)15, 52
7.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132
8.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132
9.Sowa Dominik
Kociok Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sowa Dominik
Kociok Emilia
Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko5 (+1)153
4.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 04
5.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05
6.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula1 16
7.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita Aleksandra1 17

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-11:00, próba parkietu 11:00-11:30, start: 11:30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Komander Oliwier
Łuczak Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Komander Oliwier
Łuczak Julia
Komander OliwierŁuczak JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
3.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE - Wrocław
4.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal Julia8, 8 (+2)28, 81
2.Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
Adrianowicz AdrianGawrońska Anna6 (+2)262
3.Pawelec Wiktor
Kin Zofia
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kin Zofia
Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO - Rybnik4, 4 (+2)24, 42
4.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna Julia6 (+1)163
5.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)133
6.Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno8 (+1)183

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk Edyta8 (+1)181
2.Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+1)1E2
3.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka Zofia2 (+1)123
4.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik Wiktoria1 (+1)114
5.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska Antonia2 25
6.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno3 36
7.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 47
8.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik6 (+1)161
2.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka Monika3 (+1)133
4.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel Wiktoria0 04
5.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno1 15
6.Lizurej Tomasz
Leszkowicz Kinga
ISKRA - Wrocław
Lizurej Tomasz
Leszkowicz Kinga
Lizurej TomaszLeszkowicz KingaISKRA - Wrocław1 16

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel Wiktoria5 (+1)152
3.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys Małgorzata E (+1)1E3
4.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik6 (+1)164
5.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka Monika4 45
6.Danielski Artur
Nawłoka Wioletta
DANCE TEAM - Wrocław
Danielski Artur
Nawłoka Wioletta
Danielski ArturNawłoka WiolettaDANCE TEAM - Wrocław4 46
7.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze1 17
8.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno2 28
9.Lizurej Tomasz
Leszkowicz Kinga
ISKRA - Wrocław
Lizurej Tomasz
Leszkowicz Kinga
Lizurej TomaszLeszkowicz KingaISKRA - Wrocław1 19

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:0014:00, próba parkietu 13:45-14:15, start: 14:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz Wiktoria4 (+1)141
2.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
DANCELOOK - Gliwice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)132
3.Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa Martyna E (+1)1E3
4.Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaFORUM - Zabrze2 (+1)124
5.Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
Białowąs WiktorDaria KaniowskaAMETYST - Lubań0 05
6.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław0 06
7.Kühn Tomasz
Błach Manuela
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kühn Tomasz
Błach Manuela
Kühn TomaszBłach ManuelaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 27
8.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze4 (+1)142
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko4 (+1)143
4.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław6 (+1)164
5.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia6 65
6.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska Maja0 06
7.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów5 57
8.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa0 08
9.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 09

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 31
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia11 112
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak Julia3 33
4.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 34

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 71
2.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak Julia3 33
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia0 04
5.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka0 05
6.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 36

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 61
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia11 112
3.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska Agata0 03

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 71
2.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa2 23
4.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice4 44
5.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska Agata0 05

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 0

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 81
2.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 82

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:00, próba parkietu 16:45-17:15, start: 17:30

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław7 71
2.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita Aleksandra1 12
3.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula1 13

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 21
2.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula1 12
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita Aleksandra1 13

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 01
2.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 32
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 13
4.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska Magdalena1 14
5.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina5 55
6.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 36
7.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia0 07
8.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 08

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 31
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle-1 -12
3.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia0 03
4.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika0 04
5.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina4 45
6.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 06
7.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska Magdalena0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
3.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)154
5.Migała Antoni
Rzepecka Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Rzepecka Natalia
Migała AntoniRzepecka NataliaSEMPRE - Kraków5 55
6.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko3 36
7.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 07
8.Zarzycki Gabriel
Arczyńska Daria
Zarzycki Gabriel
Arczyńska Daria
Zarzycki GabrielArczyńska Daria5 58

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza12 (+1)1121
2.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 (+1)172
3.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia12 (+1)1123
4.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
SUKCES - Jaworzno
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES - Jaworzno3 (+1)134
5.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak Julia3 35
6.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 06
7.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena11 117
8.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska Agata0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)192
3.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)133
4.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa3 (+1)134
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)125
6.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak Julia4 (+1)146
7.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek Katarzyna5 57
8.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice4 48
9.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała Emilia1 19
10.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska Agata0 010
11.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka0 011

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0