IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK

2019-03-17 KÓRNIK, FINEZJA


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!
Zmiana godziny rozpoczęcia bloku I! Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00.

BLOK II
Zmieniono kategorię 10-11 kl. E na kategorię do 9 lat kl. H

BLOK II
Zmieniono kategorię do 9 lat kl. H na kategorię 14-15 lat kl. G

Odwołano kategorie 12-13 D ST i LA (blok 1), 12-13 C ST i LA (blok 3), 14-15 C ST i LA oraz 16+ Open ST (blok 4)

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO3 (+1)132
3.Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska Barbara4 (+1)144
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów1 15
6.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice2 26
7.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO3 37
8.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA0 08
9.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA - Wrocław D (+1)1D1
2.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO0 03
4.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 24
5.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO3 (+1)131
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)143
4.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON0 04
5.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM0 05
6.Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 26
7.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin0 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM2 (+1)121
2.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 (+1)112
3.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA2 23

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna8, 5 (+2)28, 51
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO9, 9 (+2)29, 91
3.Hoszko Julia
Tanaś Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
Hoszko Julia
Tanaś Jan
Hoszko JuliaTanaś JanFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 22
4.Kowalewski Michał
Oryńczak Iga
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Oryńczak Iga
Kowalewski MichałOryńczak IgaFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 22

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury4 (+2)241
2.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+2)232
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna12, 9 Bartkowiak Michał - G (+2)212, 9Bartkowiak Michał - G1
2.Dolata Eryk
Stanke Nikola
FILEMON
Dolata Eryk
Stanke Nikola
Dolata ErykStanke NikolaFILEMON2, 2 (+2)22, 21
3.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA2, 2 (+2)22, 21
4.Krystek Jan
Trzeciak Antonina
FAN - Toruń
Krystek Jan
Trzeciak Antonina
Krystek JanTrzeciak AntoninaFAN - Toruń2, 2 (+2)22, 21
5.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA7, 7 (+2)27, 71
6.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA2, 2 (+2)22, 21
7.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA2, 2 (+2)22, 21
8.Ulm Aleksandra
Surowiec Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm Aleksandra
Surowiec Kacper
Ulm AleksandraSurowiec KacperFANTAZJA - Skwierzyna4, 2 (+2)24, 21
9.Wójcik Mateusz
Głaz Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+2)261
10.Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek Jan
POEZJA
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek Jan
Bobkiewicz JoannaKaczmarek JanPOEZJA2, 2 (+1)12, 22
11.Brodziszewski Filip Ignacy
Siąkowska Łucja
FILEMON
Brodziszewski Filip Ignacy
Siąkowska Łucja
Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska ŁucjaFILEMON1, 1 (+1)11, 12
12.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA5, 5 (+1)15, 52
13.Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury3 (+1)132
14.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna6, 7 (+1)16, 72
15.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA2, 4 (+1)12, 42
16.Mandziuk Liwia
Wieczorek Roksana
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Wieczorek Roksana
Mandziuk LiwiaWieczorek RoksanaFANTAZJA - Skwierzyna3, 1 (+1)13, 12
17.Opielewicz Mateusz
Stasiek Samanta
FILEMON
Opielewicz Mateusz
Stasiek Samanta
Opielewicz MateuszStasiek SamantaFILEMON1, 1 (+1)11, 12
18.Wilk Antoni
Rybak Maria
LORENZO
Wilk Antoni
Rybak Maria
Wilk AntoniRybak MariaLORENZO5, 7 (+1)15, 72

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO6 (+2)261
2.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin6 (+2)261
3.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM4 (+2)241
4.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin11 (+2)2112
5.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO9 (+2)292
6.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka Natalia3, 3 (+2)23, 32
7.Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kownacka Magdalena
Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183
8.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA2 (+1)123
9.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz F (+1)1F3
10.Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
Porwisiak StanisławKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
11.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA3 (+1)131
2.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER0 04
5.Koper Mateusz
Porębska Anna
Koper Mateusz
Porębska Anna
Koper MateuszPorębska Anna0 05
6.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz0 06

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lisek Kacper
Wojtkiewicz Antonina
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Lisek Kacper
Wojtkiewicz Antonina
Lisek KacperWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury G (+2)2G1
2.Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
FINEZJA
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA5, 5 (+2)25, 51
3.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska Maja8 (+2)281
4.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna G (+2)2G1
5.Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
FAN - Toruń
Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
Żuchowski AdamKamińska WeronikaFAN - Toruń2, 2 (+2)22, 21
6.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO8, 6 (+1)18, 62
7.Kucińska Emilia
Skorupa Mieszko
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska Emilia
Skorupa Mieszko
Kucińska EmiliaSkorupa MieszkoFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12
8.Machnik Szymon
Szmyt Maja
FINEZJA
Machnik Szymon
Szmyt Maja
Machnik SzymonSzmyt MajaFINEZJA1, 1 (+1)11, 12
9.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury7 (+1)172
10.Skórnicki Miłosz
Skórnicka Maja
FILEMON
Skórnicki Miłosz
Skórnicka Maja
Skórnicki MiłoszSkórnicka MajaFILEMON1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
FINEZJA
Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA2 (+2)221
2.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska Julia F (+2)2F1
3.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 (+2)241
4.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra5 (+2)251
5.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON6 (+2)262
6.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO4 (+2)242
7.Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
DZIUPLA
Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA7 (+2)272
8.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO6 (+2)262
9.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)123
10.Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń8 (+1)183
11.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA2, 2 (+1)12, 23
12.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183
13.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO2 (+1)123
14.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA3 (+1)133
15.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
16.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna10, 8 (+1)110, 83

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra8 (+2)281
2.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury2 (+2)222
3.Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Pajchrowski MikołajWojtkiewicz MariaNowotomyski Ośrodek Kultury1 1
4.Wojciechowski Mikołaj
Lupa Natalia
OSKAR - Bojadła
Wojciechowski Mikołaj
Lupa Natalia
Wojciechowski MikołajLupa NataliaOSKAR - Bojadła1 (+1)113

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA3 (+1)131
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA2 (+1)122
3.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)133
4.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław6 64
5.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA0 06
7.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 17

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA2 (+1)122
3.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław C (+1)1C3
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław3 35
6.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA0 06
7.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław2 27

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO5 (+1)151
2.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON3 (+1)132
3.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA3 (+1)133
4.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH4 (+1)144
5.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin E (+1)1E5
6.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA5 (+1)156
7.Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN - Toruń4 (+1)147
8.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice4 (+1)148
9.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław6 (+1)169
10.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin5 510
11.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH4 410
12.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna4 412
13.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno1 112
14.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO1 114
15.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA1 115
16.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 316
17.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 616
18.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH0 018
19.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA3 319
20.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 020
21.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 (-1)-1-1
22.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa2 2

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH5 (+1)151
2.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO6 (+1)162
3.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA6 (+1)163
4.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA6 (+1)164
5.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław6 (+1)165
6.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH4 (+1)146
7.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno2 (+1)127
8.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON1 (+1)118
9.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna4 49
10.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO1 110
11.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin0 011
12.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice3 312
13.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA4 413
14.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź5 514
15.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA0 015
16.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 316
17.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH0 017
18.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 017
19.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 (-1)-1-1
20.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa4 4

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON5 (+1)151
2.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
3.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO1 (+1)113
4.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA4 44
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 05
6.Janiszewski Michał
Tomczak Julia
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Tomczak Julia
Janiszewski MichałTomczak JuliaFAN - Toruń4 46
7.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź0 0
8.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO2 2

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)141
2.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C2
3.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice5 (+1)153
4.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON5 54
5.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice5 55
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA5 56
7.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO3 37
8.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO1 1

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA8 (+1)181
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA9 (+1)192
3.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin7 73
4.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA1 14
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA2 (+1)121
2.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA2 (+1)122
3.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin9 (+1)193
4.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA7 (+1)174
5.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA7 (+1)175
6.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA6 (+1)166
7.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA0 07
8.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek Anna1 18
9.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA5 59
10.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 010
11.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA3 (+1)131
2.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA2 (+1)123
4.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice1 14
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA0 05
6.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 06
7.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON1 1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)181
2.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO3 (+1)132
3.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska Daria2 23
4.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 04
5.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON0 0

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE6 61
2.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław0 02
3.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA0 03
4.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 44
5.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE0 05