FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT

2018-10-06 Baboszewo k/Płońska,


Plik z wynikami

UWAGA

Odwołane kategorie: 12-13 D ST, LA; 14-15 D ST, 14-15 C St, LA; pow. 15 C,, A ST,LA, pow.15 b st

BLOK 1, rejestracja 09.00-09.30, próba parkietu 09.15-09.45, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 21
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 43
4.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 14
5.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa1 16
7.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk3 37
8.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 18

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Makowski Mikołaj
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Janczuk Julia
Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa3 33
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 34
5.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce1 15

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce1 13
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB - Warszawa8 81
2.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 02
3.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa7 73

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa3 31
2.Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB - Warszawa8 82
3.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
SHOW TIME - Płock
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME - Płock10, 10 (+2)210, 101
2.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6, 6 (+2)26, 61
3.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska Zofia9, 9 (+1)19, 92
4.Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP Warszawa4, 3 (+1)14, 32

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 7

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn4 (+2)241
2.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk3 (+2)231
3.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk3 (+2)232
4.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+2)282
5.Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
6.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
7.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk5, 5 (+2)25, 51
3.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik Izabela5, 5 (+1)15, 52

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.00-13.30, start: 13.30

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
Kucharczyk KamilKowalczyk MartaDUET - Warszawa8 81
2.Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB - Warszawa8 82
3.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom9 93
4.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 04
5.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 05

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Zheliezniakova Alona
Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB - Warszawa8 81
2.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom8 82
3.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata Maja8, 8 (+2)28, 81
2.Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE - Białystok8 (+2)281
3.Traczyk Kacper
Zalewska Nicola
Traczyk Kacper
Zalewska Nicola
Traczyk KacperZalewska Nicola3 (+2)231
4.Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
SHOW TIME - Płock
Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME - Płock5, 5 (+1)15, 52
5.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+2)251
2.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria11 (+2)2111
3.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa4 (+2)242
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk4 (+2)242
5.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock5 (+1)153
6.Dzieliński Igor
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dzieliński Igor
Sękowska Martyna
Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa9 (+1)193
7.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska Marika2 (+1)123
8.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 11

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA5 (+1)152
3.Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)124
5.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa1 15
6.Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa1 17
8.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk3 38
9.Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa0 09
10.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk0 010
11.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska0 0

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makowski Mikołaj
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Janczuk Julia
Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa3 (+1)132
3.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
4.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk2 (+1)124
5.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05
6.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock1 16
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 07
8.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk0 08
9.Diaków Paweł
Gumińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Diaków Paweł
Gumińska Zuzanna
Diaków PawełGumińska ZuzannaWIKA - Olsztyn2 29

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA8 (+2)281
2.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA4 (+1)142

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce0 02
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 33
4.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa0 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16.00, próba parkietu 16.00-16.30, start: 16.30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk3 32
3.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6, 6 6, 63
4.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 84
5.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk3 35
6.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 46

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)111
2.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 22
3.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA6 (+2)261
2.Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek Anna7 (+2)272
3.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Rogoziński Jakub
Szczurowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Szczurowska Julia
Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)173

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D1
2.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C1
2.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź7 (+1)172
3.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 03
4.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 14
5.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)161
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172
3.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 03
4.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 74
5.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk2 25

 

BLOK 4, rejestracja 18.00-18.30, próba parkietu 18.30-19.00, start: 19.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 51
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 22
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
5.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDancers United - WARSZAWA0 05
6.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce0 07

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 51
2.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 02
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 53
4.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 34
5.Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05
6.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDancers United - WARSZAWA0 06
7.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce0 07

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
Kucharczyk KamilKowalczyk MartaDUET - Warszawa8 81
2.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska Paulina0 03
4.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek Aleksandra3 34
5.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa8 85

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01
2.Główka Tomasz
Jureczko Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg Marta0 04
5.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 06
7.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA0 08
9.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 09
10.Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
11.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
12.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 012
13.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska Paulina0 013
14.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom1 114
15.Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 015
16.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA

30+ (Senior 1 + Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 41
2.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 63

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 11
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 31
2.Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
BLUE CLASSIC - Warszawa
Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
Oruba AndrzejBujnicka MagdalenaBLUE CLASSIC - Warszawa8 82
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 74
5.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 55

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 32
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE