OTTT TANIEC PEŁEN PARY

2018-09-29 RAKONIEWICE, LATINA - Wolsztyn


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria 14-15 D została przeniesiona do Bloku 3.
Kategoria 14-15 C została przeniesiona do Bloku 4.
Połączono kategorie pow. 15 klasa E i klasa F w Bloku 3.

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:20-9:20, start: 9:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl9 (+2)291
2.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA - Wolsztyn9, 9 (+1)19, 92

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+2)241
2.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól10 (+2)2102
3.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz10 (+2)2102
4.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn4 (+1)143
5.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły9 (+2)291
2.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra3 (+2)232
3.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów F (+2)2F2
4.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły2 (+1)123
5.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna E (+1)1E2
3.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)123
4.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)124
5.Zadorożhnii Aresniy
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Zadorożhnii Aresniy
Józiak Zuzanna
Zadorożhnii AresniyJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin1 15
6.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)116
7.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz0 07
8.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
10.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn0 08
11.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań0 011
12.Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
Klepacki KrzysztofKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz0 012
13.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn0 012

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały E (+1)1E1
2.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn4 (+1)142
3.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź2 (+1)123
4.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów1 15
6.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn1 16

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-11:50, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Szulc Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Szulc Patrycja
Bartkowiak CezarySzulc PatrycjaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+2)22, 21
2.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE - Międzyrzecz10, 10 (+2)210, 101
3.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn8, 8 (+2)28, 81
4.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+1)12, 22
5.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA - Wolsztyn-1, 1 (+1)1-1, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały D (+1)1D3
4.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
LEW - Legnica
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaLEW - Legnica4 44
5.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz0 05
6.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań1 16

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:15-14:50, start: 15:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)111
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały5 (+1)152
3.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 23
4.Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
Szczepaniak MikołajDuszyńska OliwiaLATINA - Wolsztyn3 34

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113
4.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)194
5.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 05
6.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn9 (+1)191
2.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)172
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok A (+1)1A3
4.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 05
6.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań3 (+1)131
2.Spych Aleksander
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Spych Aleksander
Łysik Agnieszka
Spych AleksanderŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa3 (+1)132
3.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin1 13
4.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 14
5.Shkilevych Artur
Jankowska Magdalena
DZIUPLA - Poznań
Shkilevych Artur
Jankowska Magdalena
Shkilevych ArturJankowska MagdalenaDZIUPLA - Poznań8 85

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)111
2.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole4 (+1)143
4.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław6 64
5.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)113
4.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 (+1)124
5.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 16
7.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno5 57
8.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 09
10.Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 410

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły3 (+1)131
2.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan5 (+1)152
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)143
4.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn4 (+1)144
5.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice2 25
6.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań4 46
7.Żabka Michał
Ceglarek Angelika
LATINA - Wolsztyn
Żabka Michał
Ceglarek Angelika
Żabka MichałCeglarek AngelikaLATINA - Wolsztyn2 27
8.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 08
9.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz1 19
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 010

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
2.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno4 (+1)142
3.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły3 (+1)133
4.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań5 55
6.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz1 16
7.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 07
8.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 08

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn1 (+1)111
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 04
5.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin C (+1)1C1
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113
4.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław C (+1)1C4
5.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 06
7.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków6 61
2.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard0 02

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań4 (+1)141
2.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan2 (+1)122
3.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice2 24

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin9 (+1)192
3.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 (+1)123
4.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA - Kościan0 (+1)104
5.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 65
6.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17
8.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02
3.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz10 103
4.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława1 14
5.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 45
6.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin9 96
7.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn1 17
8.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 08

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 31
2.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań3 32
3.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin1 13
4.Spych Aleksander
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Spych Aleksander
Łysik Agnieszka
Spych AleksanderŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa3 34
5.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn9 95
6.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 16
7.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań7 77
8.Shkilevych Artur
Jankowska Magdalena
DZIUPLA - Poznań
Shkilevych Artur
Jankowska Magdalena
Shkilevych ArturJankowska MagdalenaDZIUPLA - Poznań8 88

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)112
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)134
5.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin1 17
8.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno0 08
9.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 19

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław8 (+1)181
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)132
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 04
5.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 16