Puchar Wieczystego

2019-12-15 Kraków, Okręg Małopolski PTT


BLOK 1

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Puchar Wieczystego 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
3.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
4.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno
5.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Nowak Antoni
Czeremuga Gabriela
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Nowak Antoni
Czeremuga Gabriela
Nowak AntoniCzeremuga GabrielaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
7.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin
8.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra
9.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
10.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław
11.KALNOI IVAN
MAGOMEDOVA DIANA
Ukraina
(Ukraina)
KALNOI IVAN
MAGOMEDOVA DIANA
KALNOI IVANMAGOMEDOVA DIANAUkraina
(Ukraina)
12.KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
Ukraina
(Ukraina)
KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
KOSTEVYCH ARTEMBONDARCHUK RADAUkraina
(Ukraina)
13.Lukachevych Sviatoslav
Riabozad Anhelina
Graсia-Dnipro
(Ukraina)
Lukachevych Sviatoslav
Riabozad Anhelina
Lukachevych SviatoslavRiabozad AnhelinaGraсia-Dnipro
(Ukraina)
14.Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Kapel
(Ukraina)
Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Lukashyn OleksiiHruzyntseva YelyzavetaKapel
(Ukraina)
15.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Puchar Wieczystego 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra
2.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA
4.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
5.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice
7.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków
8.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
9.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty
10.Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno
12.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno
13.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin
14.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce
15.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica
16.Andrushchenko Rostyslav
Kvachevska Yana
Golden club
(Ukraina)
Andrushchenko Rostyslav
Kvachevska Yana
Andrushchenko RostyslavKvachevska YanaGolden club
(Ukraina)
17.BOLTIVETS DANYLO
DMYTRIIEVA SOFIA
Ukraina
(Ukraina)
BOLTIVETS DANYLO
DMYTRIIEVA SOFIA
BOLTIVETS DANYLODMYTRIIEVA SOFIAUkraina
(Ukraina)
18.Biletskyi Stepan
Stepanenko Sofiia
Gracia
(Ukraina)
Biletskyi Stepan
Stepanenko Sofiia
Biletskyi StepanStepanenko SofiiaGracia
(Ukraina)
19.CHERNOV LEV
MILOVIDOVA DIANA
Ukraina
(Ukraina)
CHERNOV LEV
MILOVIDOVA DIANA
CHERNOV LEVMILOVIDOVA DIANAUkraina
(Ukraina)
20.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
21.Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
22.Honcharov Yehor
Proskurina Anastasiia
Graсia-Dnipro
(Ukraina)
Honcharov Yehor
Proskurina Anastasiia
Honcharov YehorProskurina AnastasiiaGraсia-Dnipro
(Ukraina)
23.Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Assol
(Ukraina)
Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Iliash DaniilHristenko AlisaAssol
(Ukraina)
24.KONDRATETS YELISEI
KOLESNYK ULIANA
Ukraina
(Ukraina)
KONDRATETS YELISEI
KOLESNYK ULIANA
KONDRATETS YELISEIKOLESNYK ULIANAUkraina
(Ukraina)
25.KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
Ukraina
(Ukraina)
KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
KOSTEVYCH ARTEMBONDARCHUK RADAUkraina
(Ukraina)
26.Kostenko Andriy
Skovpen Kateryna
Gracia
(Ukraina)
Kostenko Andriy
Skovpen Kateryna
Kostenko AndriySkovpen KaterynaGracia
(Ukraina)
27.Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Kapel
(Ukraina)
Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Lukashyn OleksiiHruzyntseva YelyzavetaKapel
(Ukraina)
28.Moroz Arsenii
Petrenko Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Moroz Arsenii
Petrenko Anastasiia
Moroz ArseniiPetrenko AnastasiiaGloria
(Ukraina)
29.NESTERENKO YAROSLAV
KALININA OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
NESTERENKO YAROSLAV
KALININA OLEKSANDRA
NESTERENKO YAROSLAVKALININA OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
30.RAKITIN ALBERT
YAKOVCHUK DARIA
Ukraina
(Ukraina)
RAKITIN ALBERT
YAKOVCHUK DARIA
RAKITIN ALBERTYAKOVCHUK DARIAUkraina
(Ukraina)
31.Sapuntsov Denys
Samsonova Sofiia
Gracia
(Ukraina)
Sapuntsov Denys
Samsonova Sofiia
Sapuntsov DenysSamsonova SofiiaGracia
(Ukraina)
32.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST Puchar Wieczystego 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
Blecharz AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków
4.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
5.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław
6.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków
7.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
8.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice
9.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra
10.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec
11.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
12.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków
13.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków
14.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
15.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
16.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno
17.ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
Perfect Styl
(Afganistan)
ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
ANTOSZ MIKOŁAJKANIA AMELIAPerfect Styl
(Afganistan)
18.Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
Bednarz SzymonPetriaeva OlesiaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
19.Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Assol
(Ukraina)
Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Iliash DaniilHristenko AlisaAssol
(Ukraina)
20.Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Kapel
(Ukraina)
Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel
(Ukraina)
21.Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Kushch AndriiZborovska AnastasiiaGolden club
(Ukraina)
22.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
23.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
24.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
25.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)
26.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Puchar Wieczystego 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice
2.Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
Blecharz AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków
3.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
4.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław
5.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków
7.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra
8.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec
9.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
10.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków
11.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków
12.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
13.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
14.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków
15.ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
Perfect Styl
(Afganistan)
ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
ANTOSZ MIKOŁAJKANIA AMELIAPerfect Styl
(Afganistan)
16.Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
Bednarz SzymonPetriaeva OlesiaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
17.CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
CHYZHMA VLADYSLAVBORODINA KARINAUkraina
(Ukraina)
18.HRYHORENKO STANISLAV
MEDVEDIEVA VERONIKA
Ukraina
(Ukraina)
HRYHORENKO STANISLAV
MEDVEDIEVA VERONIKA
HRYHORENKO STANISLAVMEDVEDIEVA VERONIKAUkraina
(Ukraina)
19.Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Assol
(Ukraina)
Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Iliash DaniilHristenko AlisaAssol
(Ukraina)
20.Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Kapel
(Ukraina)
Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel
(Ukraina)
21.Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Kushch AndriiZborovska AnastasiiaGolden club
(Ukraina)
22.MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
MIKHOVYCH ILLIAKHOLOD YELYZAVETAUkraina
(Ukraina)
23.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
24.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
25.Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Popivnych AntonSyvenko ViktoriiaGloria
(Ukraina)
26.Reznik Davyd
Reznik Sofiia
Gloria
(Ukraina)
Reznik Davyd
Reznik Sofiia
Reznik DavydReznik SofiiaGloria
(Ukraina)
27.SLAVINSKYI ILLIA
RENHACH DARIA
Ukraina
(Ukraina)
SLAVINSKYI ILLIA
RENHACH DARIA
SLAVINSKYI ILLIARENHACH DARIAUkraina
(Ukraina)
28.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
29.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)
30.Vlad Chizjma
Karina Borodina
Olimp
(Ukraina)
Vlad Chizjma
Karina Borodina
Vlad ChizjmaKarina BorodinaOlimp
(Ukraina)
31.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST Puchar Wieczystego 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
4.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
5.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków
8.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
9.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
10.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin
11.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
12.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra
13.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
14.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław
15.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
16.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria
17.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław
18.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
19.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
20.Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Gracia
(Ukraina)
Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia
(Ukraina)
21.DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
Ukraina
(Ukraina)
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVAMATVIIENKO SERHIIUkraina
(Ukraina)
22.KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
Ukraina
(Ukraina)
KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
KUTSENKO RODIONMIKHALEVYCH DARIAUkraina
(Ukraina)
23.Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Likhachov DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)
24.MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
Ukraina
(Ukraina)
MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
MACHULKA VOLODYMYRPODSHYVALOVA TATIANAUkraina
(Ukraina)
25.MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
Ukraina
(Ukraina)
MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
MASHYN DANYILPURDENKO DAIANAUkraina
(Ukraina)
26.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
27.POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
Ukraina
(Ukraina)
POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
POSTOLATIY YEGORTURCHINA BOZHENAUkraina
(Ukraina)
28.PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
PROKOPENKO DANYILSHEPETA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
29.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
30.Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Gloria
(Ukraina)
Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Solianyk ArtemMohylna MariiaGloria
(Ukraina)
31.Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Ukraina
(Ukraina)
Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Starenkyi IvanGrytsenko MariiaUkraina
(Ukraina)
32.TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
Ukraina
(Ukraina)
TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Puchar Wieczystego 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
4.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
5.Dziedzic Michał
Bała Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Dziedzic Michał
Bała Weronika
Dziedzic MichałBała WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
7.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
8.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków
9.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin
10.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
11.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
12.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
13.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin
14.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław
15.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra
16.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
17.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław
18.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin
19.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
20.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
21.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
22.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
23.DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
Ukraina
(Ukraina)
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVAMATVIIENKO SERHIIUkraina
(Ukraina)
24.KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
Ukraina
(Ukraina)
KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
KUTSENKO RODIONMIKHALEVYCH DARIAUkraina
(Ukraina)
25.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
26.Liashenko Andrii
Oshyiko Viktoriia
Golden club
(Ukraina)
Liashenko Andrii
Oshyiko Viktoriia
Liashenko AndriiOshyiko ViktoriiaGolden club
(Ukraina)
27.MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
Ukraina
(Ukraina)
MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
MACHULKA VOLODYMYRPODSHYVALOVA TATIANAUkraina
(Ukraina)
28.MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
Ukraina
(Ukraina)
MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
MASHYN DANYILPURDENKO DAIANAUkraina
(Ukraina)
29.ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
ORLOV YANISLAVGOTISHAN MARIIAUkraina
(Ukraina)
30.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
31.POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
Ukraina
(Ukraina)
POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
POSTOLATIY YEGORTURCHINA BOZHENAUkraina
(Ukraina)
32.PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
PROKOPENKO DANYILSHEPETA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
33.Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Popivnych AntonSyvenko ViktoriiaGloria
(Ukraina)
34.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
35.Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Gloria
(Ukraina)
Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Solianyk ArtemMohylna MariiaGloria
(Ukraina)
36.Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Ukraina
(Ukraina)
Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Starenkyi IvanGrytsenko MariiaUkraina
(Ukraina)
37.Vlad Chizjma
Karina Borodina
Olimp
(Ukraina)
Vlad Chizjma
Karina Borodina
Vlad ChizjmaKarina BorodinaOlimp
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST Puchar Wieczystego 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa
2.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
4.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
6.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
7.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
8.Olejnik Bartosz
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Olejnik Bartosz
Junak Weronika
Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
9.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
10.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin
11.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
12.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
13.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
14.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław
15.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
16.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra
17.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
18.Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Ukraina
(Ukraina)
Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Bykovets DenisPryheba AksiniaUkraina
(Ukraina)
19.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
20.Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Ukraina
(Ukraina)
Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina
(Ukraina)
21.KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
Ukraina
(Ukraina)
KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
KUZMIN VLADIMIRFEDOROVA ALEXANDRAUkraina
(Ukraina)
22.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
23.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
24.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
25.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
26.Svytonko Bohdan
Medvedeva Natalia
Pro Dance
(Ukraina)
Svytonko Bohdan
Medvedeva Natalia
Svytonko BohdanMedvedeva NataliaPro Dance
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA Puchar Wieczystego 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa
3.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
4.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
5.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
6.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
7.Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO - Rybnik
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
9.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin
10.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów
11.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
12.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
13.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
14.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
15.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
16.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra
17.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
18.BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
Ukraina
(Ukraina)
BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
BASENKOV DANYLOBAZYHINA HANNAUkraina
(Ukraina)
19.BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
Ukraina
(Ukraina)
BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
BONDARUK DANIILZABOLOTNIA MAIIAUkraina
(Ukraina)
20.Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Ukraina
(Ukraina)
Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Bykovets DenisPryheba AksiniaUkraina
(Ukraina)
21.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
22.FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
FREDIIS ROMANBROVKO VALERIIAUkraina
(Ukraina)
23.OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
Ukraina
(Ukraina)
OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina
(Ukraina)
24.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
25.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
26.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
27.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
28.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
29.Svytonko Bohdan
Medvedieva Nadiia
Pro Dance
(Ukraina)
Svytonko Bohdan
Medvedieva Nadiia
Svytonko BohdanMedvedieva NadiiaPro Dance
(Ukraina)
30.VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
Ukraina
(Ukraina)
VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
VASYLYK VITALIIBOZHOK OLHAUkraina
(Ukraina)
31.VEHRENOVSKYI YROSLAV
SOLODCHUK YELYZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
VEHRENOVSKYI YROSLAV
SOLODCHUK YELYZAVETA
VEHRENOVSKYI YROSLAVSOLODCHUK YELYZAVETAUkraina
(Ukraina)
32.VIKTOR VOIEDYLO
STADNYK VICTORIIA
Ukraina
(Ukraina)
VIKTOR VOIEDYLO
STADNYK VICTORIIA
VIKTOR VOIEDYLOSTADNYK VICTORIIAUkraina
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Puchar Wieczystego 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
2.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
4.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
5.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory
6.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
7.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA
8.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
9.Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Ukraina
(Ukraina)
Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Chyzhma IlliaSerdyukova LilliaUkraina
(Ukraina)
10.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
11.Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Ukraina
(Ukraina)
Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina
(Ukraina)
12.KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
Ukraina
(Ukraina)
KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
KUZMIN VLADIMIRFEDOROVA ALEXANDRAUkraina
(Ukraina)
13.MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
14.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
15.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Puchar Wieczystego 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Kacprowicz Jakub
Szpak Zuzanna
Studio Tańca Black Dance
Kacprowicz Jakub
Szpak Zuzanna
Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaStudio Tańca Black Dance
3.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
4.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów
5.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
7.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
8.Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Ukraina
(Ukraina)
Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Chyzhma IlliaSerdyukova LilliaUkraina
(Ukraina)
9.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
10.Hopiak Orest
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaAelita
(Ukraina)
11.KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
KHRAPAL YEHORLEMISHKO ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
12.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
13.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
14.VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
Ukraina
(Ukraina)
VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
VINTARENKO YAROSLAVBOZHOK YULIIAUkraina
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Puchar Wieczystego 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków
2.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory
3.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
5.Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków
6.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa
7.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków
8.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola
9.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice
10.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków
11.Ożga Łukasz
Poprawa Aleksandra
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ożga Łukasz
Poprawa Aleksandra
Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
12.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
13.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno
14.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola
15.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory
16.FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
FOMENKO MYKYTATYSHCHYK SOFIIAUkraina
(Ukraina)
17.MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
18.Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Art-dance
(Ukraina)
Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Piddubnyi DenisSereda MariiaArt-dance
(Ukraina)
19.TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
Ukraina
(Ukraina)
TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
TERENTIEV VADYMRUSACHENKO NATALIIAUkraina
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA Puchar Wieczystego 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA - Szczecin
2.Beńko Paweł
Tyszkiewicz Marianna Sylwia
Studio Tańca Black Dance
Beńko Paweł
Tyszkiewicz Marianna Sylwia
Beńko PawełTyszkiewicz Marianna SylwiaStudio Tańca Black Dance
3.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
4.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
6.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice
7.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice
8.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom
9.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa
10.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok
11.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
12.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
13.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów
14.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
15.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra
16.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
17.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków
18.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
19.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
20.Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin
21.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
22.Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
23.KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
KHRAPAL YEHORLEMISHKO ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
24.KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
KUKSINSKYI MAKSIMEDISHERASHVILI YEVHENIIAUkraina
(Ukraina)
25.TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
Ukraina
(Ukraina)
TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
TERENTIEV VADYMRUSACHENKO NATALIIAUkraina
(Ukraina)

25-29 (Dorośli 2) Open ST Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.KRASUTSKIY DANIL
KRUK YELIZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
KRASUTSKIY DANIL
KRUK YELIZAVETA
KRASUTSKIY DANILKRUK YELIZAVETAUkraina
(Ukraina)

25-29 (Dorośli 2) Open LA Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
2.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok
3.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów
4.Kuksinskiy Max
Edisherashvili Eugenia
Antares
(Ukraina)
Kuksinskiy Max
Edisherashvili Eugenia
Kuksinskiy MaxEdisherashvili EugeniaAntares
(Ukraina)

30+ (Senior 1) Open ST Puchar Wieczystego 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków
2.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków
4.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn
6.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
7.Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
ArtMis
(Białoruś)
Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
Kozinceu HenadziKovaleuskaya HannaArtMis
(Białoruś)

30+ (Senior 1) Open LA Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dańko Przemysław
Wójcik Nina
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Wójcik Nina
Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)

40+ (Senior 2) Open ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło
3.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
ArtMis
(Białoruś)
Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
Kozinceu HenadziKovaleuskaya HannaArtMis
(Białoruś)

40+ (Senior 2) Open LA Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło
3.Kozin Serhii
Kushnirenko Valentyna
Dance-avenue
(Ukraina)
Kozin Serhii
Kushnirenko Valentyna
Kozin SerhiiKushnirenko ValentynaDance-avenue
(Ukraina)

50+ (Senior 3) Open ST Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
3.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
5.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra

50+ (Senior 3) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty

60+ (Senior 4) Open ST Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice

60+ (Senior 4) Open LA Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra