XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”

2018-06-24 Jarosław, TAKT - Jarosław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:15 - 9:15, próba parkietu 8:30–9:30, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Maziarz Maciej
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Maziarz Maciej
Małek Adrianna
Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno2 (+2)221
4.Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
GALA - Mielec
Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4, 4 (+2)24, 41
6.Ziobrowska Maria
Biały Blanka
TAKT - Jarosław
Ziobrowska Maria
Biały Blanka
Ziobrowska MariaBiały BlankaTAKT - Jarosław2, 2 (+2)22, 21
7.Cieślik Sebastian
Lachowska Lena
TAKT - Jarosław
Cieślik Sebastian
Lachowska Lena
Cieślik SebastianLachowska LenaTAKT - Jarosław1 (+1)112
8.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
9.Kijanka Dawid
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kijanka Dawid
Głuszko Maria
Kijanka DawidGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
10.Kowalski Kamil
Banś Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalski Kamil
Banś Sara
Kowalski KamilBanś SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
11.Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
12.Świerczek Jan
Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Charchan Maja
Świerczek JanCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów8 (+2)281
3.Buczek Katarzyna
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Buczek Katarzyna
Mróz Zuzanna
Buczek KatarzynaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów8, 8 (+2)28, 81
4.Dul Jakub
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg10, 10 (+2)210, 101
5.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ10, 10 (+2)210, 101
6.Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+2)24, 41
7.Kostka Antoni
Zybinska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Zybinska Zofia
Kostka AntoniZybinska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+2)251
8.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
9.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław2 (+2)221
10.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8, 10 (+2)28, 101
11.Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
SHOW DANCE - Rzeszów
Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE - Rzeszów10, 10 (+2)210, 101
12.Balawejder Aleksandra
Pikuła Marlena
TAKT - Jarosław
Balawejder Aleksandra
Pikuła Marlena
Balawejder AleksandraPikuła MarlenaTAKT - Jarosław1, 1 (+1)11, 12
13.Brudek Maximilian
Szarek Kinga
TAKT - Jarosław
Brudek Maximilian
Szarek Kinga
Brudek MaximilianSzarek KingaTAKT - Jarosław1 (+1)112
14.Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
Karuś OliwiaKaszowska OliwiaTAKT - Jarosław1, 1 (+1)11, 12
15.Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl7 (+1)172
16.Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak JakubOżga IzabelaTAKT - Jarosław1 (+1)112
17.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1, 1 (+1)11, 12
18.Pazowski Wiktor
Abramowicz Oliwia
TAKT - Jarosław
Pazowski Wiktor
Abramowicz Oliwia
Pazowski WiktorAbramowicz OliwiaTAKT - Jarosław1 (+1)112
19.Portas Alan
Dominik Monika
TAKT - Jarosław
Portas Alan
Dominik Monika
Portas AlanDominik MonikaTAKT - Jarosław1 (+1)112
20.Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
Płaneta JuliaPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg2, 2 (+1)12, 22
21.Starnawski Bartosz
Dąbrowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Starnawski Bartosz
Dąbrowska Oliwia
Starnawski BartoszDąbrowska OliwiaTAKT - Jarosław1 (+1)112
22.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowacz Michał
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Dzięgielowska Emilia
Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
2.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce8 (+2)281
3.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl5 (+2)252
4.Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F2
5.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
6.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1, 1 (+1)11, 13
7.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)173
8.Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153
9.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
2.Bańka Maja
Gdula Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bańka Maja
Gdula Natalia
Bańka MajaGdula NataliaSAMBA - Tarnobrzeg4, 6 (+2)24, 61
3.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław4 (+2)241
4.Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA - Tarnobrzeg5, 5 (+2)25, 51
5.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław2 (+2)221
6.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec7, 7 (+2)27, 71
7.Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów1, 3 (+1)11, 32
8.Lalak Adam
Ćwik Martina
TAKT - Jarosław
Lalak Adam
Ćwik Martina
Lalak AdamĆwik MartinaTAKT - Jarosław1 (+1)112
9.Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz Wiktoria
TAKT - Jarosław
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba KarolinaMarcinkiewicz WiktoriaTAKT - Jarosław1, 1 (+1)11, 12
10.Radoń Bartosz
Stadnik Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Stadnik Julia
Radoń BartoszStadnik JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)182
11.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała F (+2)2F1
2.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
3.Chara Oskar
Marynowska Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Chara Oskar
Marynowska Oliwia
Chara OskarMarynowska OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F2
4.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice5 (+2)252
5.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
6.Dziki Wojciech
Kania Amelia
TAKT - Jarosław
Dziki Wojciech
Kania Amelia
Dziki WojciechKania AmeliaTAKT - Jarosław3 (+1)133
7.Inglot Kacper
Lotycz Milena
TAKT - Jarosław
Inglot Kacper
Lotycz Milena
Inglot KacperLotycz MilenaTAKT - Jarosław2 (+1)123
8.Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
9.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)143
10.Sikorski Jakub
Mularz Julia
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Mularz Julia
Sikorski JakubMularz JuliaTAKT - Jarosław1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin E (+1)1E1
2.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów4 (+1)142
3.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola E (+1)1E3
4.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin1 14
5.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin0 05
6.Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław1 16
7.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łącka Paulina
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łącka Paulina
Droździel Natalia
Łącka PaulinaDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4, 4 (+2)24, 41
2.Szczepański Michał
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Bąk Oliwia
Szczepański MichałBąk OliwiaLATINO - Żabno5 (+2)252
3.Wajda Filip
Michalska Magdalena
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Michalska Magdalena
Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO - Żabno4 (+2)242
4.Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
TAKT - Jarosław
Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT - Jarosław5 (+1)153
5.Łocha Szymon
Błaszczyszyn Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Szymon
Błaszczyszyn Karolina
Łocha SzymonBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)183

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin E (+1)1E1
2.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze E (+1)1E2
3.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm E (+1)1E4
5.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa E (+1)1E5
6.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl3 (+1)136
7.Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin4 47
8.Gierczak Oliwier
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Nowiczuk Amelia
Gierczak OliwierNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl2 28
9.Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE - Rzeszów0 09
10.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław0 010
11.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław0 011

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:45, próba parkietu 12:30 - 13:15, start: 13:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. C (+1)1C1
2.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno6 (+1)162
3.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław7 73
4.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno0 04
5.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno6 (+1)161
2.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów7 (+1)172
3.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno1 (+1)113
4.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 24
5.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów1 15
6.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl1 16

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Fus Filip
Januszewska Kornelia
Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)113
4.Świątek Bartosz
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Popiel Martyna
Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA - Krosno6 (+1)164
5.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec2 25
6.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 06
7.Kraśnik Kacper
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Szołek Nina
Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl C (+1)1C1
2.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno7 (+1)172
3.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno5 (+1)153
4.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 04
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl5 (+1)155
6.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)116
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 27
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 07
9.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 39
11.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec6 (+1)161
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
4.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno C (+1)1C4
5.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno6 (+1)165
6.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)116
7.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno5 57
8.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
10.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów1 110
11.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 011
12.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 112

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 43
4.Snopkowski Konrad
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Snopkowski Konrad
Baum Natalia
Snopkowski KonradBaum NataliaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Czechowicz Jakub
Czerniecka Aleksandra
SHOW DANCE - Rzeszów
Czechowicz Jakub
Czerniecka Aleksandra
Czechowicz JakubCzerniecka AleksandraSHOW DANCE - Rzeszów0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów2 23
4.Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna JakubKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 44
5.Czechowicz Jakub
Czerniecka Aleksandra
SHOW DANCE - Rzeszów
Czechowicz Jakub
Czerniecka Aleksandra
Czechowicz JakubCzerniecka AleksandraSHOW DANCE - Rzeszów0 05

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:15, próba parkietu 16;00 - 16:45, start: 17:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm1 (+1)113
4.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów1 14
5.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin2 25
6.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno3 (+1)131
2.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów1 (+1)112
3.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok B (+1)1B3
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno6 (+1)164
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl5 55
6.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm1 17
8.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin1 (+1)111
2.Bilski Filip
Bilska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Bilska Zuzanna
Bilski FilipBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski6 63
4.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław6 64
5.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków5 55

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław D (+1)1D2
3.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl1 13
4.Bilski Filip
Bilska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Bilska Zuzanna
Bilski FilipBilska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław4 (+1)141
2.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)162
3.Gniadek-Zając Grzegorz
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Zajda Dorota
Gniadek-Zając GrzegorzZajda DorotaBAWINEK - Kraków4 43
4.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław3 (+1)132
3.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław1 (+1)113
4.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)174
5.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 05
6.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 36
7.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL - Rzeszów3 38
9.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)141
2.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl B (+1)1B2
3.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)163
4.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 14
5.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno5 55
6.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 16
7.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków B (+1)1B1
2.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin B (+1)1B2
3.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)153
4.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów5 54
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin5 55
6.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław0 06
7.Górski Piotr
Jaśkaniec Anna
WIR - Mysłowice
Górski Piotr
Jaśkaniec Anna
Górski PiotrJaśkaniec AnnaWIR - Mysłowice5 57

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0