Freedom Dance Cup - WDC AL World Championships in Ten Dances

2018-09-23 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


Plik z wynikami

UWAGA

Registration online-till 19th of September 2018. The time table will be updated 20th of September-please check.

BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu 8.00 - 8.30, start: 9.00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 14

Under 10 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
1
2.Komarnytskyi Davyd
Cherkovska Angelina
Prolisok
(Ukraina)
Komarnytskyi Davyd
Cherkovska Angelina
Komarnytskyi DavydCherkovska AngelinaProlisok
(Ukraina)
2
3.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
3
4.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
4
5.Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
DUSSH
(Ukraina)
Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
Sheptyskyj ArturBohutska DianaDUSSH
(Ukraina)
5
6.Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
Gorobets DaniilKuzmich EvelinaUSPIH
(Ukraina)
6
7.Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Imperia
(Ukraina)
Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia
(Ukraina)
7
8.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
8
9.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice9
10.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce10
11.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra11
12.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno12
13.Hulmantovich Ilya
Shkuta Aliviya
IMPERIA
(Białoruś)
Hulmantovich Ilya
Shkuta Aliviya
Hulmantovich IlyaShkuta AliviyaIMPERIA
(Białoruś)
14.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST 27

Under 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Morris Maxim
King Olivia
NiceNEasy
(England)
Morris Maxim
King Olivia
Morris MaximKing OliviaNiceNEasy
(England)
1
2.Sergeev Andrei
Golovina Polina
Arena Dance Club
(Rosja)
Sergeev Andrei
Golovina Polina
Sergeev AndreiGolovina PolinaArena Dance Club
(Rosja)
2
3.Netreba Kirill
Netreba Veronika
Dinamo-Bravo
(Ukraina)
Netreba Kirill
Netreba Veronika
Netreba KirillNetreba VeronikaDinamo-Bravo
(Ukraina)
3
4.Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Maximum/Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Bielichenko VasylZakharova AnastasiiaMaximum/Interdance
(Ukraina)
4
5.Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Dorov AminKiianenko AnastasiiaImperia
(Ukraina)
5
6.Babko Oleksii
Korzh Daria
Rick Rose
(Ukraina)
Babko Oleksii
Korzh Daria
Babko OleksiiKorzh DariaRick Rose
(Ukraina)
6
7.Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Alta
(Ukraina)
Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Martynovych KostiantynTarashchenko ViktoriiaAlta
(Ukraina)
7
8.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
7
9.Bevan Mason
Irons Natasha
Dance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
Bevan Mason
Irons Natasha
Bevan MasonIrons NatashaDance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
9
10.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław9
11.Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
DYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
Ivan PopeliukDaria MuryzinaDYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
11
12.Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
DUSSH
(Ukraina)
Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
Ivanhorodskiy ArtemShcherban AnastasiyaDUSSH
(Ukraina)
12
13.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław13
14.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa14
15.Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
Gorobets DmytriyPriymak IvannaUSPIH
(Ukraina)
15
16.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Ukraina
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaUkraina
(Ukraina)
16
17.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław17
18.Ettridge Daniel
Droper Phoebe

(England)
Ettridge Daniel
Droper Phoebe
Ettridge DanielDroper Phoebe
(England)
18
19.Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Lisabond
(Ukraina)
Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Stoilovskyi RostyslavSavarinska DariaLisabond
(Ukraina)
18
20.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.18
21.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra21
22.King James
Used Olivia

(England)
King James
Used Olivia
King JamesUsed Olivia
(England)
22
23.Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Alta
(Ukraina)
Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Afonin DanyloVlaznieva AlbinaAlta
(Ukraina)
24.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
25.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
26.Samsonov Kyrylo
Brailko Mariia
Ukraina
(Ukraina)
Samsonov Kyrylo
Brailko Mariia
Samsonov KyryloBrailko MariiaUkraina
(Ukraina)
27.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST 28

Under 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Alta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Rodin DmytroPerepelytsia YelyzavetaAlta
(Ukraina)
1
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno2
3.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
3
4.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin4
5.Bendall Ryan
Salter Alana
A & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Bendall Ryan
Salter Alana
Bendall RyanSalter AlanaA & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
5
6.Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Ukraina
(Ukraina)
Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Grabco MaximVernygora GannaUkraina
(Ukraina)
6
7.CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
CHILCOTE MARKBADIC ILINCANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
7
8.Parry Adam
King Lauren

(England)
Parry Adam
King Lauren
Parry AdamKing Lauren
(England)
8
9.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8
10.Hughes Joe
Morris Marina
A&L Dance Academy
(England)
Hughes Joe
Morris Marina
Hughes JoeMorris MarinaA&L Dance Academy
(England)
10
11.Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Ukraina
(Ukraina)
Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Kryzhanovskyi DanyloDihorian AnnaUkraina
(Ukraina)
10
12.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno13
13.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów14
14.Kitsenko Oleksandr
Smyrnova Olga
Natkhnennia
(Ukraina)
Kitsenko Oleksandr
Smyrnova Olga
Kitsenko OleksandrSmyrnova OlgaNatkhnennia
(Ukraina)
15
15.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
16
16.Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Bolero
(Ukraina)
Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Shtympura NazariiPetrovska YuliiaBolero
(Ukraina)
17
17.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała18
18.Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
USPIH
(Ukraina)
Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH
(Ukraina)
18
19.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno20
20.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.20
21.Bevan Mason
Irons Natasha
Dance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
Bevan Mason
Irons Natasha
Bevan MasonIrons NatashaDance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
22.Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Maximum/Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Bielichenko VasylZakharova AnastasiiaMaximum/Interdance
(Ukraina)
23.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
24.Marat Kazarov
Alina Ishchenko
Ukraina
(Ukraina)
Marat Kazarov
Alina Ishchenko
Marat KazarovAlina IshchenkoUkraina
(Ukraina)
25.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Ukraina
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraUkraina
(Ukraina)
26.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
27.Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Rogozhynskyi GlibFornalchuk AnastasiiaImperia
(Ukraina)
28.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 12

Under 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
Kucharczyk KamilKowalczyk MartaDUET - Warszawa1
2.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź2
3.Hrafnsson Gylfi
Hauksdottir Maria
HK danceclub
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi
Hauksdottir Maria
Hrafnsson GylfiHauksdottir MariaHK danceclub
(Islandia)
3
4.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno4
5.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj5
6.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów7
7.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
8
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź9
9.Kitsenko Oleksandr
Smyrnova Olga
Natkhnennia
(Ukraina)
Kitsenko Oleksandr
Smyrnova Olga
Kitsenko OleksandrSmyrnova OlgaNatkhnennia
(Ukraina)
10
10.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice11
11.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
12.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 22

Under 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław1
2.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance -Center
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance -Center
(Ukraina)
2
3.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3
4.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów4
5.Zaluzhnyi Denys
Lytvynenko Ielyzaveta
Ukraina
(Ukraina)
Zaluzhnyi Denys
Lytvynenko Ielyzaveta
Zaluzhnyi DenysLytvynenko IelyzavetaUkraina
(Ukraina)
5
6.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom6
7.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7
8.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8
9.Bolek Michał
Radwan Oliwia
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Radwan Oliwia
Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA - Wrocław9
10.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice9
11.Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL - Rzeszów11
12.Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Lisabond
(Ukraina)
Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Polishchuk MarkPonomarova AlonaLisabond
(Ukraina)
11
13.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice13
14.Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa14
15.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
15
16.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom16
17.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom17
18.Synytsyn Yehor
Makarova Anna
Spartak
(Ukraina)
Synytsyn Yehor
Makarova Anna
Synytsyn YehorMakarova AnnaSpartak
(Ukraina)
17
19.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA19
20.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów
21.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
22.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.00 - 12.30, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 21

Under 12 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tereshin Maxim
Zelikovskaya Uliana
Dance Express
(Rosja)
Tereshin Maxim
Zelikovskaya Uliana
Tereshin MaximZelikovskaya UlianaDance Express
(Rosja)
1
2.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison-DUSSH1
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison-DUSSH1
(Ukraina)
2
3.Bonici Joshua
Chelnakova Liza
USSR
(Rosja)
Bonici Joshua
Chelnakova Liza
Bonici JoshuaChelnakova LizaUSSR
(Rosja)
3
4.Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Lisabond
(Ukraina)
Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Smyrnov OleksiyPernerovska ValeriiaLisabond
(Ukraina)
4
5.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław5
6.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra6
7.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA7
8.Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Alta
(Ukraina)
Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaAlta
(Ukraina)
8
9.Holmes Evan jack
crane Morris Lili
Dance crazy
(Wielka Brytania)
Holmes Evan jack
crane Morris Lili
Holmes Evan jackcrane Morris LiliDance crazy
(Wielka Brytania)
9
10.Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Aurum
(Białoruś)
Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Dzeniasevich RamanVasilko VarvaraAurum
(Białoruś)
10
11.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin11
12.Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
USPIH
(Ukraina)
Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
Tscvigunov OleksiySavchenko AlinaUSPIH
(Ukraina)
11
13.Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Spartak
(Ukraina)
Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Kainara MykhailoSynytsyna YelyzavetaSpartak
(Ukraina)
13
14.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław14
15.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)
15
16.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno16
17.Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Uspih
(Ukraina)
Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Yuskov NikitaMartinova KaterinaUspih
(Ukraina)
17
18.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA18
19.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
20
20.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
21.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)

12-13 (Junior 1) Open LA 26

Under 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sergeev Andrei
Golovina Polina
Arena Dance Club
(Rosja)
Sergeev Andrei
Golovina Polina
Sergeev AndreiGolovina PolinaArena Dance Club
(Rosja)
1
2.Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Maximum/Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Bielichenko VasylZakharova AnastasiiaMaximum/Interdance
(Ukraina)
2
3.Morris Maxim
King Olivia
NiceNEasy
(England)
Morris Maxim
King Olivia
Morris MaximKing OliviaNiceNEasy
(England)
3
4.Babko Oleksii
Korzh Daria
Rick Rose
(Ukraina)
Babko Oleksii
Korzh Daria
Babko OleksiiKorzh DariaRick Rose
(Ukraina)
4
5.Bonici Max
Dolbich Yana
USSR
(Rosja)
Bonici Max
Dolbich Yana
Bonici MaxDolbich YanaUSSR
(Rosja)
5
6.Netreba Kirill
Netreba Veronika
Dinamo-Bravo
(Ukraina)
Netreba Kirill
Netreba Veronika
Netreba KirillNetreba VeronikaDinamo-Bravo
(Ukraina)
6
7.Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Alta
(Ukraina)
Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Martynovych KostiantynTarashchenko ViktoriiaAlta
(Ukraina)
7
8.Bevan Mason
Irons Natasha
Dance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
Bevan Mason
Irons Natasha
Bevan MasonIrons NatashaDance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
8
9.Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
DYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
Ivan PopeliukDaria MuryzinaDYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
8
10.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
10
11.Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Lisabond
(Ukraina)
Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Stoilovskyi RostyslavSavarinska DariaLisabond
(Ukraina)
11
12.Fisiuk Bohdan
Levchenko Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Fisiuk Bohdan
Levchenko Anastasiia
Fisiuk BohdanLevchenko AnastasiiaImperia
(Ukraina)
12
13.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław13
14.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław14
15.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Ukraina
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaUkraina
(Ukraina)
14
16.Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
Gorobets DmytriyPriymak IvannaUSPIH
(Ukraina)
16
17.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.17
18.Ettridge Daniel
Droper Phoebe

(England)
Ettridge Daniel
Droper Phoebe
Ettridge DanielDroper Phoebe
(England)
18
19.Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
DUSSH
(Ukraina)
Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
Ivanhorodskiy ArtemShcherban AnastasiyaDUSSH
(Ukraina)
19
20.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra20
21.Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Dorov AminKiianenko AnastasiiaImperia
(Ukraina)
22
22.King James
Used Olivia

(England)
King James
Used Olivia
King JamesUsed Olivia
(England)
22
23.Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Alta
(Ukraina)
Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Afonin DanyloVlaznieva AlbinaAlta
(Ukraina)
24.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
25.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
26.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA 32

Under 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pogorilyi Vladyslav
Skorobohach Sofiia
Unison IDS
(Ukraina)
Pogorilyi Vladyslav
Skorobohach Sofiia
Pogorilyi VladyslavSkorobohach SofiiaUnison IDS
(Ukraina)
1
2.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
2
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno3
4.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa5
5.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra6
6.Hughes Joe
Morris Marina
A&L Dance Academy
(England)
Hughes Joe
Morris Marina
Hughes JoeMorris MarinaA&L Dance Academy
(England)
7
7.Kushnarov Daniel
Boiko Diana
Lisabond
(Ukraina)
Kushnarov Daniel
Boiko Diana
Kushnarov DanielBoiko DianaLisabond
(Ukraina)
8
8.CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
CHILCOTE MARKBADIC ILINCANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
9
9.Bendall Ryan
Salter Alana
A & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Bendall Ryan
Salter Alana
Bendall RyanSalter AlanaA & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
10
10.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów11
11.Bevan Mason
Irons Natasha
Dance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
Bevan Mason
Irons Natasha
Bevan MasonIrons NatashaDance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
12
12.Fisiuk Bohdan
Levchenko Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Fisiuk Bohdan
Levchenko Anastasiia
Fisiuk BohdanLevchenko AnastasiiaImperia
(Ukraina)
12
13.Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Rogozhynskyi GlibFornalchuk AnastasiiaImperia
(Ukraina)
12
14.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa15
15.Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Ukraina
(Ukraina)
Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Grabco MaximVernygora GannaUkraina
(Ukraina)
16
16.Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Bolero
(Ukraina)
Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Shtympura NazariiPetrovska YuliiaBolero
(Ukraina)
16
17.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
18
18.Pivtorak Bohgdan
Belevtsova Maria
Top-Dance
(Ukraina)
Pivtorak Bohgdan
Belevtsova Maria
Pivtorak BohgdanBelevtsova MariaTop-Dance
(Ukraina)
18
19.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.20
20.Parry Adam
King Lauren

(England)
Parry Adam
King Lauren
Parry AdamKing Lauren
(England)
21
21.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała21
22.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław23
23.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno24
24.Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Ukraina
(Ukraina)
Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Kryzhanovskyi DanyloDihorian AnnaUkraina
(Ukraina)
25
25.Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
USPIH
(Ukraina)
Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH
(Ukraina)
25
26.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała27
27.Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Maximum/Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Bielichenko VasylZakharova AnastasiiaMaximum/Interdance
(Ukraina)
28.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
29.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
30.Marat Kazarov
Alina Ishchenko
Ukraina
(Ukraina)
Marat Kazarov
Alina Ishchenko
Marat KazarovAlina IshchenkoUkraina
(Ukraina)
31.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Ukraina
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraUkraina
(Ukraina)
32.Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Alta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Rodin DmytroPerepelytsia YelyzavetaAlta
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST 27

Under 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
1
2.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra2
3.Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Imperialdanceclub
(Rosja)
Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperialdanceclub
(Rosja)
3
4.Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Ukraina
(Ukraina)
Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Stas IvanBushynska KaterynaUkraina
(Ukraina)
4
5.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław5
6.Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
HK danceclub
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Hrafnsson Gylfi MarHauksdottir Maria TinnaHK danceclub
(Islandia)
6
7.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno7
8.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA8
9.Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Ukraina
(Ukraina)
Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Usanov OleksandrSbitnieva AnnaUkraina
(Ukraina)
9
10.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10
11.Lisevych Yuriy
Garko Yana
Prolisok
(Ukraina)
Lisevych Yuriy
Garko Yana
Lisevych YuriyGarko YanaProlisok
(Ukraina)
10
12.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA12
13.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec13
14.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość14
15.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
15
16.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie16
17.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom17
18.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa18
19.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola19
20.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom20
21.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice21
22.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom
23.Bendall Ryan
Salter Alana
A & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Bendall Ryan
Salter Alana
Bendall RyanSalter AlanaA & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
24.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
25.Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
SSSR
(Rosja)
Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraSSSR
(Rosja)
26.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
27.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)

 

BLOK 3, rejestracja 16.30 - 17.30, próba parkietu 17.00 -17.30, start: GALA WECZORNA 18.00

16-18 (Młodzież) Open LA 32

Under 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław1
2.Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Imperialdanceclub
(Rosja)
Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperialdanceclub
(Rosja)
2
3.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno3
4.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów4
5.Pogorilyi Vladyslav
Skorobohach Sofiia
Unison IDS
(Ukraina)
Pogorilyi Vladyslav
Skorobohach Sofiia
Pogorilyi VladyslavSkorobohach SofiiaUnison IDS
(Ukraina)
5
6.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław6
7.Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
SSSR
(Rosja)
Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraSSSR
(Rosja)
7
8.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa8
9.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość9
10.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno10
11.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA11
12.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
12
13.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec13
14.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.14
15.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA15
16.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa16
17.Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Ukraina
(Ukraina)
Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Polishchuk MarkPonomarova AlonaUkraina
(Ukraina)
17
18.Kushnarov Daniel
Boiko Diana
Lisabond
(Ukraina)
Kushnarov Daniel
Boiko Diana
Kushnarov DanielBoiko DianaLisabond
(Ukraina)
18
19.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza18
20.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa20
21.Synytsyn Yehor
Makarova Anna
Spartak
(Ukraina)
Synytsyn Yehor
Makarova Anna
Synytsyn YehorMakarova AnnaSpartak
(Ukraina)
21
22.Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Ukraina
(Ukraina)
Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Usanov OleksandrSbitnieva AnnaUkraina
(Ukraina)
21
23.Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Ukraina
(Ukraina)
Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Stas IvanBushynska KaterynaUkraina
(Ukraina)
23
24.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
23
25.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec25
26.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom26
27.Pivtorak Bohgdan
Belevtsova Maria
Top-Dance
(Ukraina)
Pivtorak Bohgdan
Belevtsova Maria
Pivtorak BohgdanBelevtsova MariaTop-Dance
(Ukraina)
26
28.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
28
29.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
30.Hughes Joe
Morris Marina
A&L Dance Academy
(England)
Hughes Joe
Morris Marina
Hughes JoeMorris MarinaA&L Dance Academy
(England)
31.Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Lisabond
(Ukraina)
Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Polishchuk MarkPonomarova AlonaLisabond
(Ukraina)
32.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T 29

Adult World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Riabtsev Aleksandr
Oblakova Mariia
Academy
(Rosja)
Riabtsev Aleksandr
Oblakova Mariia
Riabtsev AleksandrOblakova MariiaAcademy
(Rosja)
1
2.Hacke Samuel
Hermanova Katarina
Hacke Dancesport
(Stany Zjednoczone)
Hacke Samuel
Hermanova Katarina
Hacke SamuelHermanova KatarinaHacke Dancesport
(Stany Zjednoczone)
2
3.BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
BOYCE GLENN-RICHARDCAROLY JANESNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
3
4.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa4
5.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław5
6.Atlason Sigurdur Mar
Oladottir Hanna Run Bazev
DIH Danceclub
(Islandia)
Atlason Sigurdur Mar
Oladottir Hanna Run Bazev
Atlason Sigurdur MarOladottir Hanna Run BazevDIH Danceclub
(Islandia)
6
7.Kapusta Dmitry
Satalkina Iaroslava
Tanclandia
(Rosja)
Kapusta Dmitry
Satalkina Iaroslava
Kapusta DmitrySatalkina IaroslavaTanclandia
(Rosja)
7
8.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów9
9.Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Sigma
(Białoruś)
Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Kosiakov EgorNavoychik AnnaSigma
(Białoruś)
10
10.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra11
11.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk12
12.Fedorov Vlad
Shustrova Oksana
Russian Style
(Rosja)
Fedorov Vlad
Shustrova Oksana
Fedorov VladShustrova OksanaRussian Style
(Rosja)
13
13.Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
DÍK
(Islandia)
Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
Gapunay ElvarAndrews KayleighDÍK
(Islandia)
14
14.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin15
15.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA16
16.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin17
17.Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK - Gliwice17
18.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin19
19.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław20
20.Daamen Sander
Manders Melissa
Dansstudio Waalwijk
(Holandia)
Daamen Sander
Manders Melissa
Daamen SanderManders MelissaDansstudio Waalwijk
(Holandia)
21
21.Ihanus Joni
Barck Kathrine
Tepika
(Finlandia)
Ihanus Joni
Barck Kathrine
Ihanus JoniBarck KathrineTepika
(Finlandia)
22
22.Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa23
23.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów24
24.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów25
25.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom
26.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
27.Pochtarenko Oleksandr
Bohuslavska Anastasiia
Ukraina
(Ukraina)
Pochtarenko Oleksandr
Bohuslavska Anastasiia
Pochtarenko OleksandrBohuslavska AnastasiiaUkraina
(Ukraina)
28.Rainford Charles
Ball Jessica

(England)
Rainford Charles
Ball Jessica
Rainford CharlesBall Jessica
(England)
29.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)

30+ (Senior 1) Open KOMB 10T 4

Senior World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pokasanew Igor
Sandra Caspers
Boston Club Duesseldorf
(Niemcy)
Pokasanew Igor
Sandra Caspers
Pokasanew IgorSandra CaspersBoston Club Duesseldorf
(Niemcy)
1
2.Domizio Stevano
Slasholova Natalia
ASZ. Mox Dance
(Italy)
Domizio Stevano
Slasholova Natalia
Domizio StevanoSlasholova NataliaASZ. Mox Dance
(Italy)
2
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3
4.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec4

40+ (Senior 2) Open KOMB 10T 8

Senior World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
ST LEWANDOWSKI Bernard
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Bernard1
2.Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
BALLARE - Częstochowa
Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE - Częstochowa2
3.Domizio Stevano
Slasholova Natalia
ASZ. Mox Dance
(Italy)
Domizio Stevano
Slasholova Natalia
Domizio StevanoSlasholova NataliaASZ. Mox Dance
(Italy)
3
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4
5.Sharpe Ian
Lawrence Victoria

(England)
Sharpe Ian
Lawrence Victoria
Sharpe IanLawrence Victoria
(England)
5
6.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia6
7.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów7
8.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól8

50+ (Senior 3) Open KOMB 10T 10

Senior World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Ivanov Andrey
Ivanova Anna
Soyuz
(Rosja)
Ivanov Andrey
Ivanova Anna
Ivanov AndreyIvanova AnnaSoyuz
(Rosja)
2
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice4
5.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5
6.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica6
7.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław7
8.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków8
9.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków9
10.Crowhurst Christofer
Crowchrust Diana
Dance Club None
(England)
Crowhurst Christofer
Crowchrust Diana
Crowhurst ChristoferCrowchrust DianaDance Club None
(England)
10