Freedom Dance Cup - WDC AL World Championships in Ten Dances

2018-09-22 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


Plik z wynikami

UWAGA

Registration online - till 19th of September 2018. The time table will be updated on 20th of September- please check.

BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu 8.00 - 8.30, start: 9.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open ST 3T 12

Under 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
1
2.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
2
3.Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
DUSSH
(Ukraina)
Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
Sheptyskyj ArturBohutska DianaDUSSH
(Ukraina)
3
4.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
4
5.Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
Gorobets DaniilKuzmich EvelinaUSPIH
(Ukraina)
5
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce6
7.Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Imperia
(Ukraina)
Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia
(Ukraina)
7
8.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice8
9.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
9
10.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10
11.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno11
12.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 18

Under 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison-DUSSH1
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison-DUSSH1
(Ukraina)
1
2.Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Lisabond
(Ukraina)
Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Smyrnov OleksiyPernerovska ValeriiaLisabond
(Ukraina)
2
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław3
4.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4
5.Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Alta
(Ukraina)
Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaAlta
(Ukraina)
5
6.Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Spartak
(Ukraina)
Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Kainara MykhailoSynytsyna YelyzavetaSpartak
(Ukraina)
6
7.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław7
8.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
9
9.Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
USPIH
(Ukraina)
Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
Tscvigunov OleksiySavchenko AlinaUSPIH
(Ukraina)
9
10.Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Aurum
(Białoruś)
Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Dzeniasevich RamanVasilko VarvaraAurum
(Białoruś)
11
11.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno12
12.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin13
13.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)
14
14.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA15
15.Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Uspih
(Ukraina)
Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Yuskov NikitaMartinova KaterinaUspih
(Ukraina)
16
16.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
17
17.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA18
18.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T 26

Under 14 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Maximum /Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Bielichenko VasylZakharova AnastasiiaMaximum /Interdance
(Ukraina)
1
2.Sergeev Andrei
Golovina Polina
Arena Dance Club
(Rosja)
Sergeev Andrei
Golovina Polina
Sergeev AndreiGolovina PolinaArena Dance Club
(Rosja)
2
3.Morris Maxim
King Olivia
NiceNEasy
(England)
Morris Maxim
King Olivia
Morris MaximKing OliviaNiceNEasy
(England)
3
4.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków4
5.Netreba Kirill
Netreba Veronika
Dinamo-Bravo
(Ukraina)
Netreba Kirill
Netreba Veronika
Netreba KirillNetreba VeronikaDinamo-Bravo
(Ukraina)
5
6.Bevan Mason
Irons Natasha
Dance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
Bevan Mason
Irons Natasha
Bevan MasonIrons NatashaDance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
6
7.Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Alta
(Ukraina)
Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Martynovych KostiantynTarashchenko ViktoriiaAlta
(Ukraina)
7
8.Bonici Max
Dolbich Yana
USSR
(Rosja)
Bonici Max
Dolbich Yana
Bonici MaxDolbich YanaUSSR
(Rosja)
8
9.Babko Oleksii
Korzh Daria
Rick Rose
(Ukraina)
Babko Oleksii
Korzh Daria
Babko OleksiiKorzh DariaRick Rose
(Ukraina)
9
10.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
10
11.Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Alta
(Ukraina)
Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Afonin DanyloVlaznieva AlbinaAlta
(Ukraina)
11
12.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław12
13.Ettridge Daniel
Droper Phoebe

(England)
Ettridge Daniel
Droper Phoebe
Ettridge DanielDroper Phoebe
(England)
13
14.Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
Gorobets DmytriyPriymak IvannaUSPIH
(Ukraina)
14
15.Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Lisabond
(Ukraina)
Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Stoilovskyi RostyslavSavarinska DariaLisabond
(Ukraina)
15
16.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.16
17.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Ukraina
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaUkraina
(Ukraina)
17
18.Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
DYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
Ivan PopeliukDaria MuryzinaDYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
18
19.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław19
20.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra20
21.Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
DUSSH
(Ukraina)
Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
Ivanhorodskiy ArtemShcherban AnastasiyaDUSSH
(Ukraina)
21
22.King James
Used Olivia

(England)
King James
Used Olivia
King JamesUsed Olivia
(England)
22
23.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała23
24.Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Dorov AminKiianenko AnastasiiaImperia
(Ukraina)
25.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
26.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T 31

Under 16 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
1
2.Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Alta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Rodin DmytroPerepelytsia YelyzavetaAlta
(Ukraina)
2
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno3
4.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa4
5.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5
6.Hughes Joe
Marina Morris
A&L Dance Academy
(England)
Hughes Joe
Marina Morris
Hughes JoeMarina MorrisA&L Dance Academy
(England)
6
7.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów7
8.CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
CHILCOTE MARKBADIC ILINCANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
8
9.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
9
10.Bendall Ryan
Salter Alana
A & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Bendall Ryan
Salter Alana
Bendall RyanSalter AlanaA & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
10
11.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11
12.Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Rogozhynskyi GlibFornalchuk AnastasiiaImperia
(Ukraina)
12
13.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów13
14.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin14
15.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków15
16.Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Ukraina
(Ukraina)
Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Kryzhanovskyi DanyloDihorian AnnaUkraina
(Ukraina)
16
17.Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Ukraina
(Ukraina)
Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Grabco MaximVernygora GannaUkraina
(Ukraina)
17
18.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.18
19.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Ukraina
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaUkraina
(Ukraina)
19
20.Parry Adam
King Lauren

(England)
Parry Adam
King Lauren
Parry AdamKing Lauren
(England)
20
21.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa21
22.Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Bolero
(Ukraina)
Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Shtympura NazariiPetrovska YuliiaBolero
(Ukraina)
22
23.Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
USPIH
(Ukraina)
Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH
(Ukraina)
23
24.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno24
25.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała25
26.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
27.Dubiel Nicolina
Afanasiewa Polina

(Ukraina)
Dubiel Nicolina
Afanasiewa Polina
Dubiel NicolinaAfanasiewa Polina
(Ukraina)
28.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
29.Kazarov Marat
Ishchenko Alina
Ukraina
(Ukraina)
Kazarov Marat
Ishchenko Alina
Kazarov MaratIshchenko AlinaUkraina
(Ukraina)
30.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Ukraina
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraUkraina
(Ukraina)
31.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.00 - 12.30, start: 13.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open LA 3T 13

Under 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
1
2.Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
Gorobets DaniilKuzmich EvelinaUSPIH
(Ukraina)
2
3.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
3
4.Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
DUSSH
(Ukraina)
Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
Sheptyskyj ArturBohutska DianaDUSSH
(Ukraina)
4
5.Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Imperia
(Ukraina)
Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia
(Ukraina)
5
6.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice6
7.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków7
8.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno8
9.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce9
10.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10
11.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
11
12.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
13.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 17

Under 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
2
2.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison-DUSSH1
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison-DUSSH1
(Ukraina)
3
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław4
4.Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Lisabond
(Ukraina)
Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Smyrnov OleksiyPernerovska ValeriiaLisabond
(Ukraina)
5
5.Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Alta
(Ukraina)
Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaAlta
(Ukraina)
6
6.Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
USPIH
(Ukraina)
Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
Tscvigunov OleksiySavchenko AlinaUSPIH
(Ukraina)
8
7.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA9
8.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin10
9.Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Aurum
(Białoruś)
Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Dzeniasevich RamanVasilko VarvaraAurum
(Białoruś)
11
10.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław11
11.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno13
12.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
14
13.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
15
14.Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Spartak
(Ukraina)
Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Kainara MykhailoSynytsyna YelyzavetaSpartak
(Ukraina)
16
15.Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Uspih
(Ukraina)
Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Yuskov NikitaMartinova KaterinaUspih
(Ukraina)
17
16.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)
18
17.Tereshin Maxim
Zelikovskaya Uliana
Dance Express
(Rosja)
Tereshin Maxim
Zelikovskaya Uliana
Tereshin MaximZelikovskaya UlianaDance Express
(Rosja)

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T 28

Under 19 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
BOYCE GLENN-RICHARDCAROLY JANESNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
1
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław2
3.Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Imperialdanceclub
(Rosja)
Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperialdanceclub
(Rosja)
3
4.Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
SSSR
(Rosja)
Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraSSSR
(Rosja)
4
5.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
5
6.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
6
7.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra7
8.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)
8
9.Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
DÍK
(Islandia)
Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
Gapunay ElvarAndrews KayleighDÍK
(Islandia)
9
10.Hrafnsson Gylfi
Hauksdottir Maria
HK danceclub
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi
Hauksdottir Maria
Hrafnsson GylfiHauksdottir MariaHK danceclub
(Islandia)
10
11.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA11
12.Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Ukraina
(Ukraina)
Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Usanov OleksandrSbitnieva AnnaUkraina
(Ukraina)
12
13.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory13
14.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość14
15.Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Ukraina
(Ukraina)
Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Stas IvanBushynska KaterynaUkraina
(Ukraina)
15
16.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław16
17.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom17
18.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA18
19.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
19
20.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec20
21.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra21
22.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA21
23.Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA23
24.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa24
25.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała25
26.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów
27.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
28.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)

16-20 (Młodzież starsza) Open KOMB 10T 15

Under 21 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
BOYCE GLENN-RICHARDCAROLY JANESNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
1
2.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław2
3.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance -Center
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance -Center
(Ukraina)
4
4.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)
5
5.Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
DÍK
(Islandia)
Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
Gapunay ElvarAndrews KayleighDÍK
(Islandia)
6
6.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7
7.Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
HK danceclub
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Hrafnsson Gylfi MarHauksdottir Maria TinnaHK danceclub
(Islandia)
8
8.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9
9.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów10
10.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra11
11.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
12
12.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała13
13.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice13
14.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
15.Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Imperialdanceclub
(Rosja)
Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperialdanceclub
(Rosja)

19+ (Powyżej 18) Open ST 23

Adult
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa1
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość2
3.Riabtsev Aleksandr
Oblakova Mariia
Academy
(Rosja)
Riabtsev Aleksandr
Oblakova Mariia
Riabtsev AleksandrOblakova MariiaAcademy
(Rosja)
3
4.Hacke Samuel
Hermanova Katarina
Hacke Dancesport
(Stany Zjednoczone)
Hacke Samuel
Hermanova Katarina
Hacke SamuelHermanova KatarinaHacke Dancesport
(Stany Zjednoczone)
4
5.Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK - Gliwice5
6.Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
Kucharczyk KamilKowalczyk MartaDUET - Warszawa6
7.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn7
8.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów7
9.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra9
10.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola10
11.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź11
12.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków12
13.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice13
14.Strelnieks Janis
Grinvalde Eliza
Nice N Easy
(Łotwa)
Strelnieks Janis
Grinvalde Eliza
Strelnieks JanisGrinvalde ElizaNice N Easy
(Łotwa)
14
15.Dmitry Kapusta
Iaroslava Satalkina
Tanclandia
(Rosja)
Dmitry Kapusta
Iaroslava Satalkina
Dmitry KapustaIaroslava SatalkinaTanclandia
(Rosja)
15
16.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj15
17.Smutnicki Tomasz
Niedbal-van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbal-van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbal-van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
15
18.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów18
19.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków19
20.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków20
21.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
22.Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Russian Style
(Rosja)
Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Fedorof VladShustrova OksanaRussian Style
(Rosja)
23.Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Sigma
(Białoruś)
Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Kosiakov EgorNavoychik AnnaSigma
(Białoruś)

19+ (Powyżej 18) Open LA 33

Adult
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daskalov Petar
James Zia
Matico
(England)
Daskalov Petar
James Zia
Daskalov PetarJames ZiaMatico
(England)
1
2.Kuzin Evgeny
Maksimkina Uliana
Imperial Dance Club
(Rosja)
Kuzin Evgeny
Maksimkina Uliana
Kuzin EvgenyMaksimkina UlianaImperial Dance Club
(Rosja)
2
3.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa3
4.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry4
5.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5
6.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa6
7.Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa7
8.Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Russian Style
(Rosja)
Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Fedorof VladShustrova OksanaRussian Style
(Rosja)
8
9.Pochtarenko Oleksandr
Bohuslavska Anastasiia
Ukraina
(Ukraina)
Pochtarenko Oleksandr
Bohuslavska Anastasiia
Pochtarenko OleksandrBohuslavska AnastasiiaUkraina
(Ukraina)
8
10.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa10
11.Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Sigma
(Białoruś)
Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Kosiakov EgorNavoychik AnnaSigma
(Białoruś)
11
12.Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom12
13.Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
DANCELOOK - Gliwice
Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaDANCELOOK - Gliwice13
14.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom14
15.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice14
16.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice14
17.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa17
18.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin18
19.Daamen Sander
Manders Melissa
Dansstudio Waalwijk
(Holandia)
Daamen Sander
Manders Melissa
Daamen SanderManders MelissaDansstudio Waalwijk
(Holandia)
19
20.Ihanus Joni
Barck Kathrine
Tepika
(Finlandia)
Ihanus Joni
Barck Kathrine
Ihanus JoniBarck KathrineTepika
(Finlandia)
20
21.Zaluzhnyi Denys
Lytvynenko Ielyzaveta
Ukraina
(Ukraina)
Zaluzhnyi Denys
Lytvynenko Ielyzaveta
Zaluzhnyi DenysLytvynenko IelyzavetaUkraina
(Ukraina)
21
22.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom22
23.Martoń Bartosz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Martoń Bartosz
Widz Marcelina
Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław23
24.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom24
25.Machnio Damian
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Salamaga Julia
Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom25
26.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław26
27.Skórski Marcel
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Skórski Marcel
Kutera Julia
Skórski MarcelKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom27
28.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.28
29.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków29
30.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
31.Pochtarenko Aleksandr
Boguslavskaya Anastasia
Dance-Centre
(Ukraina)
Pochtarenko Aleksandr
Boguslavskaya Anastasia
Pochtarenko AleksandrBoguslavskaya AnastasiaDance-Centre
(Ukraina)
32.Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Ukraina
(Ukraina)
Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Polishchuk MarkPonomarova AlonaUkraina
(Ukraina)
33.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance -Center
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance -Center
(Ukraina)

 

BLOK 3, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: GALA WIECZORNA 18.00

Under 19 - (16-18) ½F i Finał : World Championships 10 Dances Under 21- (16-20) ½F i Finał : World Championships 10 Dances Adult ST ½F i Finał Open To The World Adult LA ½F i Finał Open To The World