GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018

2018-04-29 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.00-9.30, start: 10.00

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)161
2.Wilford James
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Janczuk Julia
Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin4 (+1)143
4.Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT - Chełm1 (+1)114
5.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 35
6.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 16
7.Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS - Lublin1 17
8.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka Alicja4 (+1)141
2.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
3.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma Klaudia2 (+1)123
4.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin6 (+1)164
5.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon Wiktoria5 (+1)155
6.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria D (+1)1D6
7.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)167
8.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski1 (+1)118
9.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin2 29
10.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK - Lublin1 110
11.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK - Lublin3 311
12.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm4 412
13.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin0 013
14.Flis Konrad
Stachyra Eliza
MAGIC-DANCE - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE - Lublin1 114
15.Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP - Janów Lubelski0 015
16.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 116
17.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa0 016
18.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin3 318
19.Boś Remigiusz
Rodaczek Magdalena
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Rodaczek Magdalena
Boś RemigiuszRodaczek MagdalenaLIDER - Lublin1 119

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.30-12.00, start: 12.00

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska Julia10 (+1)1101
2.Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA10 (+1)1102
3.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)153
4.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin10 (+1)1104
5.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)195
6.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław2 (+1)126
7.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA5 57
8.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 17
9.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 09
10.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz Paulina12 1210
11.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin7 711
12.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 111
13.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 313

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin A (+1)1A1
2.Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER - Lublin11 (+1)1112
3.Machnio Damian
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Salamaga Julia
Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+1)1103
4.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)184
5.Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr AdrianRykowska Aleksandra A (+1)1A5
6.Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA11 (+1)1116
7.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl8 87
8.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 18
9.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09
10.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin1 110
11.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec Marta0 010
12.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 012
13.Czerw Maciej
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Czerw Maciej
Olszówka Zuzanna
Czerw MaciejOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 013

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin3 31122
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCLASSIC - Warszawa4 42103
3.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa2 2384
4.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 0474
5.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 0555
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce3 3636

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa5 51172
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec1 12141
3.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 53120
4.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0499
5.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1 1578
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 5657
7.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 0736
8.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 0815

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 51153
2.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa5 52125
3.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 03106
4.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 6487
5.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 1568
6.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 0650

 

BLOK 3, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.30-14.00, start: 14.00

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)131
2.Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
Grzegorczyk DariuszDrabik WiktoriaZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin4 43
4.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska Aurelia3 34

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)161
2.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 (+1)132
3.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska Aurelia4 43
4.Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Drabik Wiktoria
Grzegorczyk DariuszDrabik WiktoriaZAMEK - Lublin0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek Gabriela B (+1)1B1
2.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)172
3.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk Karolina5 (+1)153
4.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa B (+1)1B4
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA7 (+1)175
6.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość2 (+1)126
7.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice5 57
8.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm2 27
9.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa7 79
10.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 010
11.Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Popławska Julia
Brzeski BrunoPopławska JuliaPOLISH CLUB - Warszawa2 211
12.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Karaś Karol
Gołębiowska Magdalena
Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 013

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Popławska Julia
Brzeski BrunoPopławska JuliaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+1)181
2.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk Karolina8 (+1)182
3.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa6 (+1)163
4.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)184
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin4 45
6.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom6 66
7.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin6 67
8.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 08

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 01198
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02164
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03141
4.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 14118
5.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0595
6.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek Maria0 0672
7.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak Karolina0 0748
8.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 0825
9.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 0924
10.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław9 91023
11.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 81122
12.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec6 61221
13.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 11320
14.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia0 01419
15.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 31518
16.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01617

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 01201
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02167
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03144
4.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak Karolina0 04121
5.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 1598
6.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 0675
7.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 0752
8.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0829
9.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko8 8926
10.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 1926
11.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01125
12.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek Maria0 01224
13.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 01323
14.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa0 01422
15.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 21520
16.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 71520
17.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia8 81719
18.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec8 81818
19.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl2 21917

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 01173
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 02142
3.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin1 13121
4.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom8 84100
5.Talik Mikołaj
Langier Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA - Sosnowiec5 5579
6.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2658
7.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 0737
8.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 0816
9.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar Karolina0 0915

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01175
2.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02144
3.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 03123
4.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04102
5.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 3581
6.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 2660
7.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0739
8.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów8 8818
9.Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL - Rzeszów9 9917
10.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec Marta0 01016
11.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl8 81115

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-16.30 kl. E i C oraz Młodzież LA i Dorośli LA, 16.30-17.00 Młodzież ST i Dorośli ST, próba parkietu 16.30-17.15, start: 17.15 ( 19.00 Gala )

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław B (+1)1B1
2.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)192
3.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko6 (+1)163
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec6 64
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 35
6.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin1 16
7.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak Katarzyna1 17

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko9 (+1)192
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)133
4.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)184
5.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia8 85
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl2 26
7.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec8 87
8.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak Katarzyna1 18
9.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 09
10.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 010

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 81202
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 02168
3.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang Magdalena6 63145
4.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia0 04122
5.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA0 0599
6.Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM - Wrocław8 8676
7.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 0753
8.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 0830
9.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna0 0928
10.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska Julia10 10928
11.Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA10 101126
12.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 01225
13.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 91324
14.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 11423
15.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 11522
16.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 31621
17.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 11720
18.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 81819
19.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA5 51918
20.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 02017
21.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin
22.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01207
2.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 02173
3.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 03150
4.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna0 04127
5.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław5 55103
6.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 0680
7.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska Julia0 0757
8.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów6 6833
9.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 1833
10.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia1 11032
11.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 31131
12.Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER - Lublin11 111230
13.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 01329
14.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak Alicja4 41428
15.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala Oliwia3 31526
16.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 11625
17.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 11724
18.Czerw Maciej
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Czerw Maciej
Olszówka Zuzanna
Czerw MaciejOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 01820
19.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin4 41820
20.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa1 11820
21.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01820
22.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin1 12218
23.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin6 62218
24.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02417

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 11200
2.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 02166
3.Nagórski Maciej
Froń-Nagórska Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń-Nagórska Magdalena
Nagórski MaciejFroń-Nagórska MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 03143
4.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 04120
5.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 0597
6.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec0 0674
7.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 0751
8.Litewka Michał
Palak Natalia
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola0 0828
9.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik15 15926
10.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice0 01025
11.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
GASIEK - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaGASIEK - Rzeszów0 01124
12.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków6 61223
13.Rydz Rafał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Rubacha Anna
Rydz RafałRubacha AnnaLIDER - Lublin3 31322
14.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 01421
15.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 21520
16.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 21619
17.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin10 101718
18.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta Anna4 41817

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01210
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 02176
3.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 03153
4.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 04130
5.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 05107
6.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0684
7.Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 0761
8.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 0837
9.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 0936
10.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 01034
11.Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna-Walczak Anna
Walczak MaciejPiaseczna-Walczak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11034
12.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01233
13.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków0 01331
14.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41331
15.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin0 01530
16.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 11628
17.Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
ZAMEK - Lublin
Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK - Lublin0 01628
18.Borówka Paweł
Roszkowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA - Poznań0 01822
19.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław4 41822
20.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom2 21822
21.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 01822
22.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 21822
23.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 82321
24.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -12420
25.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok2 22519
26.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02618
27.Maryniowski Maciej
Bil Paulina
LIDER - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski MaciejBil PaulinaLIDER - Lublin0 02717
28.Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA
29.Kulesza Michał
Kulesza Adrianna
DANCELOOK - Gliwice
Kulesza Michał
Kulesza Adrianna
Kulesza MichałKulesza AdriannaDANCELOOK - Gliwice
30.Musiałkowski Piotr
Syzdoł Monika
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Syzdoł Monika
Musiałkowski PiotrSyzdoł MonikaDUET - Warszawa