XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca

2018-03-18 Mielec, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami

UWAGA

W związku z dużą ilością zgłoszonych Par ulegają zmianie godziny rozpoczęcia poszczególnych bloków:
I blok - 9.30
II blok - 12.00
III blok - 14.30
IV blok - 18.00
rejestracja par kończy się na 30 min przed rozpoczęciem każdego bloku

ZMIANA W PROGRAMIE!!!
Kat. 16+ (Powyżej 15) E+F ST/LA PREMIUM zostaje przeniesiona z bloku III na blok IV.

BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.00, próba parkietu 8.45 - 9.15, start: 9.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5, 5 (+1)15, 51
3.Dul Jakub
Rawska Monika
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska Monika3, 3 (+1)13, 31
4.Folta Karol
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Sosin Kamila
Folta KarolSosin KamilaKLASA - Tarnów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Głowacz Michał
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Dzięgielowska Emilia
Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
6.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec3 (+1)131
7.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec5, 5 (+1)15, 51
8.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno1 (+1)111
9.Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA - Tarnów2 (+1)121
10.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec1 (+1)111
11.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów4, 2 (+1)14, 21
12.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra Marlena3, 3 3, 32
13.Emeto Adam
Krupa Julia
STARDANCE - Kraków
Emeto Adam
Krupa Julia
Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE - Kraków3 32
14.Kardyś Feliks
Hodur Joanna
ELIDA - Mielec
Kardyś Feliks
Hodur Joanna
Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
15.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów0 02
16.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 32
17.Kubierecka Zuzanna
Wroczek Gabriela
Kubierecka Zuzanna
Wroczek Gabriela
Kubierecka ZuzannaWroczek Gabriela0, 0 0, 02
18.Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
ELIDA - Mielec
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
19.Zieliński Adam
Kopera Zuzanna
GALA - Mielec
Zieliński Adam
Kopera Zuzanna
Zieliński AdamKopera ZuzannaGALA - Mielec0 02
20.Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski JakubCielecka Julia0, 0 0, 02
21.Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch BartłomiejPasieka Joanna4, 4 4, 42

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec6 (+1)162
3.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno0 03
4.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
2.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica5 (+1)151
3.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ4 (+1)141
4.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl F (+1)1F1
5.Chara Oskar
Marynowska Oliwia
Chara Oskar
Marynowska Oliwia
Chara OskarMarynowska Oliwia4 (+1)142
6.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
7.Pańko Gabriel
Dudek Dorota
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Dudek Dorota
Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
8.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów1 (+1)112
9.Dziki Wojciech
Kania Amelia
TAKT - Jarosław
Dziki Wojciech
Kania Amelia
Dziki WojciechKania AmeliaTAKT - Jarosław1 13
10.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice0 03
11.Klubek Hubert
Tomaszewska Milena
Klubek Hubert
Tomaszewska Milena
Klubek HubertTomaszewska Milena3 33
12.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 43
13.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
14.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz Amelia0 03

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)131
2.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
4.Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
TAKT - Jarosław
Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT - Jarosław1 13
5.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 03
6.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.15 - 11.45, start: 12.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz GabrielMiś Oliwia3, 2 (+1)13, 21
2.Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków2 (+1)121
3.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec1 (+1)111
4.Maziarz Maciej
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Maziarz Maciej
Małek Adrianna
Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA - Mielec1 (+1)111
5.Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
GALA - Mielec
Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA - Mielec1 (+1)111
6.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
7.Słomka Szymon
Kozioł Lena
Słomka Szymon
Kozioł Lena
Słomka SzymonKozioł Lena Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
8.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów3, 3 (+1)13, 31
9.Cisło Brajan
Buziak Daria
GALA - Mielec
Cisło Brajan
Buziak Daria
Cisło BrajanBuziak DariaGALA - Mielec0 02
10.Jachyra Filip
Bździkot Maja
GALA - Mielec
Jachyra Filip
Bździkot Maja
Jachyra FilipBździkot MajaGALA - Mielec0 02
11.Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA - Mielec0 02
12.Radłowski Kacper
Kołodziej Ewa
GALA - Mielec
Radłowski Kacper
Kołodziej Ewa
Radłowski KacperKołodziej EwaGALA - Mielec0 02
13.Wal Filip
Łuszcz Maja
GALA - Mielec
Wal Filip
Łuszcz Maja
Wal FilipŁuszcz MajaGALA - Mielec0 02
14.Wołosz Wiktor
Maciałek Julia
GALA - Mielec
Wołosz Wiktor
Maciałek Julia
Wołosz WiktorMaciałek JuliaGALA - Mielec0 02
15.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec5 (+1)151
3.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec2 (+1)121
4.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)151
5.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło3 (+1)132
6.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak Izabela1 (+1)112
7.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec1 (+1)112
8.Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda Kamila1 (+1)112
9.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl0 03
10.Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak BartoszPłaza Katarzyna0 03
11.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec0 03
12.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
13.Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska Iwona0 03
14.Skowron Kacper
Mierzwa Emilia
Skowron Kacper
Mierzwa Emilia
Skowron KacperMierzwa Emilia0 03
15.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska Zofia0 03
16.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 (-1)-13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów3 (+1)132
3.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów3 (+1)133
4.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin3 (+1)134
5.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno1 (+1)115
6.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)146
7.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów2 27
8.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec0 08
9.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno0 010
11.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce1 110
12.Adaszewski Marek
Bryś Natalia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Adaszewski Marek
Bryś Natalia
Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 112
13.Chłosta Patryk
Wrońska Zuzanna
Chłosta Patryk
Wrońska Zuzanna
Chłosta PatrykWrońska Zuzanna0 013
14.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 014
15.Chajkowski Adam
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Bombolewska Alicja
Chajkowski AdamBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin0 015

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)121
2.Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
3.Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria1, 1 (+1)11, 11
4.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)141
5.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)111
6.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec4, 4 (+1)14, 41
7.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś Amelia1, 4 1, 42
8.Jaworska Julia
Jaworska Liliana
AKSEL - Rzeszów
Jaworska Julia
Jaworska Liliana
Jaworska JuliaJaworska LilianaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
9.Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 02
10.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec1, 1 1, 12
11.Olech Emilia
Kaplita Lilianna
AKSEL - Rzeszów
Olech Emilia
Kaplita Lilianna
Olech EmiliaKaplita LiliannaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
12.Lalak Adam
Ćwik Martina
TAKT - Jarosław
Lalak Adam
Ćwik Martina
Lalak AdamĆwik MartinaTAKT - Jarosław0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)142
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 13
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno3 34
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 05
6.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
3.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno4 (+1)143
4.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 04
5.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków2 25
6.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów4 46
7.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 0

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.00, próba parkietu 13.45 - 14.15, start: 14.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
2.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec3 (+1)133
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom E (+1)1E5
6.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów E (+1)1E6
7.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów E (+1)1E7
8.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Cieślak Bartosz
Płaneta Aleksandra
Cieślak Bartosz
Płaneta Aleksandra
Cieślak BartoszPłaneta Aleksandra0 09
10.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec2 210
11.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów1 111
12.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno0 011
13.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin0 013
14.Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA - Mielec0 013
15.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 015
16.Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław1 116
17.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin0 017
18.Płaza Maciej
Leszczewska Julia
GRACJA - Krosno
Płaza Maciej
Leszczewska Julia
Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA - Krosno0 018
19.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 019

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)124
5.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)115
6.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała2 26
7.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Tomczyk Filip
Frey Anita
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Frey Anita
Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa - Tarnów1 18
9.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 09
10.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec0 010
11.Franczak Patryk
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Franczak Patryk
Serafin Julia
Franczak PatrykSerafin JuliaAXIS - Nowy Sącz3 311

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice2 (+1)121
2.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK - Lublin3 (+1)132
3.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
4.Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Żywicka Paulina
Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK - Lublin3 (+1)134
5.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK - Lublin1 (+1)115
6.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola3 36
7.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów3 37
8.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 08
9.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin3 39
10.Zawierucha Wiktor
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Zawierucha Wiktor
Rżany Aleksandra
Zawierucha WiktorRżany AleksandraELIDA - Mielec2 210
11.Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos DominikKaczmarzyk Hanna0 011
12.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław0 012
13.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław0 013

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków C (+1)1C1
2.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno2 (+1)123
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów1 (+1)115
6.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C6
7.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)127
8.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice2 29
10.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
11.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl2 210
12.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 012
13.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń Anna0 013
14.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec0 014
15.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków0 015
16.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 015
17.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów0 017
18.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 018
19.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 019

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin7 (+1)173
4.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)124
5.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec1 (+1)115
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice1 (+1)116
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 (+1)117
8.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków1 (+1)118
9.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno1 19
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 211
12.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów0 012
13.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
15.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków7 715
16.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń Anna0 016
17.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl4 417
18.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 118
19.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów0 018
20.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 020

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 17.30, próba parkietu 17.15 - 17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja Oliwia4 (+1)141
2.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
3.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów D (+1)1D3
4.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl1 (+1)114
5.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec2 (+1)125
6.Wojnar Krystian
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Szetela Emilia
Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków1 17
8.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno4 48
9.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon Wiktoria2 29
10.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 010
11.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl5 511
12.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl0 012
13.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 013
14.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 014
15.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 015

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków6 (+1)161
2.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław4 (+1)142
3.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno6 (+1)164
5.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm6 (+1)165
6.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków3 (+1)136
7.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko Aleksandra3 (+1)137
8.Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków2 29
10.Starowicz Hubert
Kopeć Aleksandra
ArtDance - Kraków
Starowicz Hubert
Kopeć Aleksandra
Starowicz HubertKopeć AleksandraArtDance - Kraków2 210
11.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków0 011
12.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 012
13.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno3 313
14.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 314
15.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków0 014
16.Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
SEMPRE - Kraków
Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE - Kraków0 016
17.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 017

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław4 (+1)142
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno D (+1)1D3
4.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków3 (+1)134
5.Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak WojciechJacek Martyna5 (+1)155
6.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)146
7.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków2 (+1)127
8.Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT - Chełm6 (+1)167
9.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl0 09
10.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław5 510
11.Starowicz Hubert
Kopeć Aleksandra
ArtDance - Kraków
Starowicz Hubert
Kopeć Aleksandra
Starowicz HubertKopeć AleksandraArtDance - Kraków1 111
12.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 012
13.Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL - Rzeszów2 213
14.Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
SEMPRE - Kraków
Kasprzyk Kamil
Rożniatowska Karolina
Kasprzyk KamilRożniatowska KarolinaSEMPRE - Kraków1 114
15.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 015
16.Frania Łukasz
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Frania Łukasz
Baran Patrycja
Frania ŁukaszBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski1 116
17.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 016
18.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 218

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków3 (+1)131
2.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)133
4.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl1 (+1)114
5.Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków6 (+1)165
6.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 06
7.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 37
8.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 47
9.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław0 09
10.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
11.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 010
12.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków6 612

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków3 (+1)131
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl1 (+1)113
4.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków7 (+1)174
5.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław2 (+1)125
6.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków5 56
7.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia5 57
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18
9.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków0 09
10.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków3 310
11.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 511
12.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 012

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno1 (+1)111
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice8 (+1)182
3.Grobecki Przemysław
Czaja Weronika
STARDANCE - Kraków
Grobecki Przemysław
Czaja Weronika
Grobecki PrzemysławCzaja WeronikaSTARDANCE - Kraków9 (+1)193
4.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance - Kraków2 (+1)124
5.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków6 (+1)165
6.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 36
7.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 47
8.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków1 18
9.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 09
10.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 09
11.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska Mira0 011
12.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 012
13.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 113

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance - Kraków5 (+1)151
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec9 (+1)192
3.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)143
4.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+1)174
5.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków7 (+1)175
6.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów7 77
8.Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
BAWINEK - Kraków
Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK - Kraków0 07
9.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola0 09
10.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
AKSEL - Rzeszów
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL - Rzeszów2 210
11.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 010
12.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 012
13.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław0 013

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)182
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta Anna4 44
5.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec4 45
6.Seweryn Daniel
Topolska Paulina
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Topolska Paulina
Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK - Kraków1 16
7.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.11 (+1)1111
2.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)173
4.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów9 (+1)194
5.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów1 15
6.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl7 76
7.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków0 07
8.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08