Mini Karnawałowy Pląs

2018-01-27 Kraków, PLĄS - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

BLOK I został podzielony na dwie części
9.00 rejestracja tylko kat. do 7 lat TURNIEJ 10.00 -11.30 BAL w LODOWEJ KRAINIE planowane zakończenie 12:00

BLOK I A - dotyczy 8-9 klasa G oraz dzieci 8-9 lat BRĄZ, SREBRO, ZŁOTO
rejestracja 11.30 próba 11.45-12.30 TURNIEJ 12.45-14.15
Wszystkie dzieci 8-9 lat zapraszamy na BAL od 14:15-14:45

Zmiana godzin rozpoczęcia BLOKU II i BLOKU III.

BLOK 1, rejestracja 9.00, próba parkietu 9.15 – 9.45, start: 10.00

BRĄZ do 7 lat: ch/dz: 22 pary ch/dz: 27 par; solo: 6 / ZŁOTO solo: 3 BRĄZ 8-9 lat: ch/dz: 35 par; dz/dz: 12 par; solo: 7/ SREBRO dz/dz: 7; solo: 9 SREBRO 8-9 dz/dz 8 par ZŁOTO solo: 11


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
2.Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
Łasocha KazimierzNeverly MarcelinaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Drechny-Mucha Maksymilian
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Kurpiel Amelia
Drechny-Mucha MaksymilianKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków
4.Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
Jedynak FranciszekGaczorek MajaArtDance - Kraków
5.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
6.Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
Olejarz KacperProchownik GracjanaRAGTIME - Kęty
7.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
8.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków
9.Żugaj Bartosz
Bednarczyk Julia
DANCE POINT Kraków
Żugaj Bartosz
Bednarczyk Julia
Żugaj BartoszBednarczyk JuliaDANCE POINT Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ArtDance - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance - Kraków
2.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Srebrzyński MateuszSzot KatarzynaKuźnia Tańca Kraków
4.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
5.Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE - Kraków
6.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków4 (+1)141
2.Żmudka Oskar
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Żmudka Oskar
Wiewiórka Marta
Żmudka OskarWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty2 (+1)122
3.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty2 23

 

BLOK 2, rejestracja 14.00, próba parkietu 14.15 – 14.45, start: 15.00

BRĄZ 10-13 ch/dz: 8 par; dz/dz: 2 pary; solo: 4 BRAZ 12-15 ch/dz: 1 para/ SREBRO dz/dz: 9 par; SREBRO 12-15 dz/dz 3 pary solo: 8/ ZŁOTO solo: 8


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bednarz Kacper
Król Joanna
SzT eMiKa - Tarnów
Bednarz Kacper
Król Joanna
Bednarz KacperKról JoannaSzT eMiKa - Tarnów
2.Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION - Kraków
3.Franczyk Sebastian
Franczyk Zuzanna
SzT eMiKa - Tarnów
Franczyk Sebastian
Franczyk Zuzanna
Franczyk SebastianFranczyk ZuzannaSzT eMiKa - Tarnów
4.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
5.Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
Jedynak FranciszekGaczorek MajaArtDance - Kraków
6.Maziarz Kacper
Maziarz Zuzanna
SzT eMiKa - Tarnów
Maziarz Kacper
Maziarz Zuzanna
Maziarz KacperMaziarz ZuzannaSzT eMiKa - Tarnów
7.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
8.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
9.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
10.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
11.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
12.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
13.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
14.Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
Wordliczek KarolMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
15.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaSzT eMiKa - Tarnów

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Show DANCE Gorlice
Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Cynk WitoldKosiba GabrielaShow DANCE Gorlice
2.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
3.Dziurdzia Bartosz
Gurba Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Dziurdzia Bartosz
Gurba Aleksandra
Dziurdzia BartoszGurba AleksandraDANCE POINT Kraków
4.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
5.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
6.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
7.Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
8.Kijek Filip
Haberek Julia
Show DANCE Gorlice
Kijek Filip
Haberek Julia
Kijek FilipHaberek JuliaShow DANCE Gorlice
9.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
10.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
11.Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
ArtDance - Kraków
Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
Nowak GrzegorzKasprzycka OliwiaArtDance - Kraków
12.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
13.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice
14.Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Wędrychowicz MichałStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
15.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
4.Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
Kubacki NorbertRembecka ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
5.Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
Kubicki DawidBudzik AleksandraJUST DANCE Wieliczka
6.Lisowski Filip
Sosna Emilia
RAGTIME - Kęty
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME - Kęty
7.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków
8.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Maciej
Konderak Ida
Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków
3.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 16.00, próba parkietu 16.30-17.15, start: 17.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
3.Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
STTS Kraków
Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS Kraków1 (+1)112
4.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)122
5.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów1 13
6.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków0 03
7.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków0 03
8.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty0 0
9.Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
STTS Kraków
Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS Kraków0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory5 (+1)151
2.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)121
3.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ2 (+1)121
4.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska F (+1)1F1
5.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków1 (+1)112
6.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno2 (+1)122
7.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno2 (+1)122
8.Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM Nowy Sącz1 (+1)112
9.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów5 53
10.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 03
11.Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE - Kraków-1 -13
12.Misiaszek Szymon
Celej Amelia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY - Jaworzno0 03
13.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków0 03
14.Tylecki Kamil
Kosek Karolina
CUBANA - Nowy Targ
Tylecki Kamil
Kosek Karolina
Tylecki KamilKosek KarolinaCUBANA - Nowy Targ0 03
15.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków0 03
16.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory1 (+1)111
2.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów2 22
3.Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
Respekta KamilKalinowska DominikaADEEM Nowy Sącz0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
2.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała E (+1)1E2
3.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów3 34
5.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków0 05
6.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków4 46
7.Morawiec Michał
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Niziurska Julia
Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 37

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)111
2.Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Kurzak Konrad
Melnyk Daria
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Melnyk Daria
Kurzak KonradMelnyk DariaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)113
4.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec4 (+1)144
5.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 05
6.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów4 46
7.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków0 07
8.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz1 18
9.Błędek Mateusz
Chrebela Maja
ŁDK - Łódź
Błędek Mateusz
Chrebela Maja
Błędek MateuszChrebela MajaŁDK - Łódź0 09
10.Łyżwa Franciszek
Tochowicz Alicja
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Franciszek
Tochowicz Alicja
Łyżwa FranciszekTochowicz AlicjaDANCE POINT Kraków0 010