Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg Małopolski

2018-06-17 Kraków, Zarząd Polskiego Towarzystwa Tanecznego Okręg Małopolski


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.00, próba parkietu 9.00 - 9.30, start: 9.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH - Kraków2 (+1)122
3.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice4 43
4.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków0 04
5.Chatłas Jan
Trzyna Barbara
DANCE POINT Kraków
Chatłas Jan
Trzyna Barbara
Chatłas JanTrzyna BarbaraDANCE POINT Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Kuryśko Kacper
Kopaczyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Kuryśko Kacper
Kopaczyńska Aleksandra
Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków1 (+1)113
4.Kwiatoń Wiktor
Płatek Aleksandra
SKT AGH - Kraków
Kwiatoń Wiktor
Płatek Aleksandra
Kwiatoń WiktorPłatek AleksandraSKT AGH - Kraków0 04
5.Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH - Kraków1 15
6.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 06
7.Chatłas Jan
Trzyna Barbara
DANCE POINT Kraków
Chatłas Jan
Trzyna Barbara
Chatłas JanTrzyna BarbaraDANCE POINT Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków5 (+1)151
2.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 32
3.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków5 (+1)152
3.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice0 03
4.Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION - Kraków6 64
5.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków2 (-1)-12

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl7 (+1)172
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów C (+1)1C3
4.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria C (+1)1C4
5.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)145
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 (+1)126
7.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno6 67
8.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice6 68
9.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków2 29
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 010
11.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 111
12.Kaczyński Bartosz
Winiarska Gabriela
PERFECT STYL - Kraków
Kaczyński Bartosz
Winiarska Gabriela
Kaczyński BartoszWiniarska GabrielaPERFECT STYL - Kraków0 012

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno7 (+1)172
3.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C3
4.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C4
5.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl C (+1)1C5
6.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)136
7.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków5 57
8.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 08
9.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków2 28
10.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 310
11.Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO Krosno5 511
12.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 512

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK - Rzeszów E (+1)1E1
2.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)122
3.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory3 (+1)133
4.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów3 (+1)134
5.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 25
6.Adamski Karol
Szweblik Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamski Karol
Szweblik Anna
Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 07
8.Morawiec Michał
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Niziurska Julia
Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków4 48

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)162
3.Malec Karol
Krokosz Aleksandra
THOMAS DANCE - Kraków
Malec Karol
Krokosz Aleksandra
Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 14
5.Madej Michał
Nędza Oliwia
PLĄS - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaPLĄS - Kraków0 05
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 06

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 12.00, start: 12.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)151
2.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty6 (+1)162
3.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)163
4.Gałek Albert
Strzelec Martyna
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Strzelec Martyna
Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE - Kraków7 (+1)174
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 45
6.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl4 46
7.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz5 57
8.Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 38
9.Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał Helena0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty5 (+1)151
2.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)122
3.Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał Helena3 (+1)133
4.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl3 36
7.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory8 (+1)183
4.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec1 14
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 05
6.Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
PERFECT STYL - Kraków
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaPERFECT STYL - Kraków5 56
7.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaPERFECT STYL - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)192
3.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków B (+1)1B3
4.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków4 (+1)144
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 25
6.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
AKSEL - Rzeszów
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL - Rzeszów2 26
7.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec9 97
8.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec2 27
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 19

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ8, 8 (+2)28, 81
2.Sznajder Wojciech
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Sznajder Wojciech
Pajor Lena
Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA - Nowy Targ6, 6 (+2)26, 61
3.Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION - Kraków4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
2.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+2)261
3.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków7 (+2)272
4.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty4 (+2)242
5.Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
STTS Kraków
Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS Kraków5 (+1)153
6.Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA - Tarnów2 (+1)123
7.Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
STTS Kraków
Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS Kraków3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów E (+1)1E1
2.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno3 (+1)133
4.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz1 14
5.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 05
6.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów0 06

 

BLOK 3, rejestracja 14.00 - 14.30, próba parkietu 14.30 - 15.00, start: 15.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu małopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 01
2.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 02
3.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Srebrzyński MateuszSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 33
4.Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Wójcik Oliwia
Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków3 34

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu małopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 01
2.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 02
3.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce0 03
4.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów0 04

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 11
2.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 02

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków2 21
2.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 02

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 81
2.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 02
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów5 53
4.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 25
6.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 36

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 31
2.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów6 62
3.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 43
4.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 04
5.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów2 25
6.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 26
7.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 97

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 01
2.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 02
3.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków0 03
4.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków6 64
5.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków0 05
6.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 06
7.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków4 47
8.Seweryn Daniel
Topolska Paulina
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Topolska Paulina
Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK - Kraków1 18
9.Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków2 29

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41
2.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków0 02
3.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 03
4.Wrona Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wrona Grzegorz
Cichy Monika
Wrona GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 04
5.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 15
6.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków0 06
7.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
AKSEL - Rzeszów
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL - Rzeszów2 27

 

BLOK 4, rejestracja 18.00 - 18.30, próba parkietu 18.30 - 19.00, start: 19.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 01
2.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02
3.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 53
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 94
5.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków3 35
6.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 06
7.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 51
2.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02
3.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 03
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
5.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków1 15
6.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno5 56
7.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków2 27
8.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 81
2.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków0 02

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 31
2.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów6 62
3.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 43
4.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków8 84
5.Wrona Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wrona Grzegorz
Cichy Monika
Wrona GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 05
6.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów6 (+1)161
2.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze A (+1)1A2
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)163
4.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Nowosiad Tomasz
Lorencik Katarzyna Maria
Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków2 25
6.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków4 46
7.Seweryn Daniel
Topolska Paulina
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Topolska Paulina
Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK - Kraków1 17