MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017

2017-11-12 GOGOLIN, MAESTRO


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA - w związku z pracami konserwacyjnymi na serwerze CBD, zgłoszenia dokonane w dniu 06.11.2017- Poniedziałek nie zostały ZAPISANE.
Zapraszamy do ponownej rejestracji.

V OTTT odbywać się będzie w dniach 11-12.11.2017

Proszę zwrócić uwagę, iż niektóre kategorie turnieju w systemie premium odbywać się będą zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Daje to możliwość poprawienia dorobku punktowego w trakcie rywalizacji podczas obu dni turnieju. Serdecznie zapraszamy

BLOK 1, rejestracja 8:45-9:30, próba parkietu 8:45-9:30, start: 10:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
MAESTRO
Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO1 (+1)111
2.Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
KTT REWIA - Racibórz
Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
Ściborski JakubKojtek EmiliaKTT REWIA - Racibórz2, 2 (+1)12, 21
3.Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
MAESTRO
Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiedler Aleksander
Nowara Lena
MAESTRO
Fiedler Aleksander
Nowara Lena
Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO1 (+1)111
2.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4, 4 (+1)14, 41
3.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz4, 4 (+1)14, 41
4.Broda Maciej
Podoluk Wiktoria
Broda Maciej
Podoluk Wiktoria
Broda MaciejPodoluk Wiktoria0, 0 0, 02
5.Kowalska Maria
Maćków Antoni
Kowalska Maria
Maćków Antoni
Kowalska MariaMaćków Antoni0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO6 (+1)163
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice4 44
5.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula3 35
6.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita Aleksandra0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska Katarzyna4 (+1)142
3.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle5 53
4.Merchel Julian
Merchel Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie0 04

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-11:00, próba parkietu 10:45-11:15, start: 11:30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle B (+1)1B1
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 02
3.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Piłat Jędrzej
Baryliszyn Maria
MAESTRO
Piłat Jędrzej
Baryliszyn Maria
Piłat JędrzejBaryliszyn MariaMAESTRO7 (+1)172
3.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 (+1)123
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)194
5.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO2 25
6.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik1 16
7.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga1 17
8.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 78
9.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia0 09
10.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik8 (+1)181
2.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław8 (+1)183
4.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)124
5.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze7 75
6.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO1 16
7.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO0 07
8.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 28
9.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO0 09
10.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia2 210

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory9 (+1)191
2.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (+1)192
3.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice4 (+1)143
4.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12 (+1)1124
5.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)155
6.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)116
7.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław1 17
8.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO0 07
9.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory9 97
10.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 010
11.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik0 011
12.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO0 012
13.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO0 012
14.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław1 114

 

BLOK 3, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 13:30-14:15, start: 14:30

12-13 (Junior 1 + Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132
3.Dawidowicz Ireneusz
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Krzywicka Magdalena
Dawidowicz IreneuszKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 43
4.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO5 (+1)151
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle3 (+1)132
3.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO0 03
4.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO6 (+1)161
2.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO2 (+1)122
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 13
4.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 04
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań4 45

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 01
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 22
3.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO1 13
4.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa0 04
5.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka5 55
6.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia2 26

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 01
2.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER - Kluczbork2 22
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa0 03
4.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO0 04
5.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga1 15

30+ (Senior 1 + Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 0

30+ (Senior 1 + Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 0

 

BLOK 4, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:00-16:45, start: 17:00

WYŁĄCZNIE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu opolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO6 61
2.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula3 32
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita Aleksandra0 03
4.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk Edyta0 04
5.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska Antonia5 55
6.Markuszewski Mateusz
Kałuża Amelia
Markuszewski Mateusz
Kałuża Amelia
Markuszewski MateuszKałuża Amelia0 06

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia3 31
2.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO0 02

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia3 31
2.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO0 02

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO5 51
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle3 32
3.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO0 03
4.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 04

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO6 61
2.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO2 22
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 13
4.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 04

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 01
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 22
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO0 03
4.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka5 54
5.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia2 25
6.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 06
7.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO0 07
8.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa0 08
9.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO0 09

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Jędrzej
Baryliszyn Maria
MAESTRO
Piłat Jędrzej
Baryliszyn Maria
Piłat JędrzejBaryliszyn MariaMAESTRO7 71
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 02
3.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER - Kluczbork2 23
4.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO0 04
5.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska Ewa0 05
6.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 26
7.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO0 07
8.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz Kinga1 18
9.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 99
10.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO3 310
11.Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów Julia0 011

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Argier Adam
Waligóra Iwona
MAESTRO
Argier Adam
Waligóra Iwona
Argier AdamWaligóra IwonaMAESTRO2 21
2.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO-1 -12
3.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO1 13
4.Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle8 84

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień Katarzyna-1 -11

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski 0

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski 0