WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra

2016-04-02 Mierzyn k/ Szczecina, DANCECLUB - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga !! W związku z dużą ilością zgłoszonych par kategoria 12-13 D rozpocznie swoją rywalizację w bloku 1 - godz. 10:00

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 8:30, start: 10:00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Polish CUP 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień Julia0 01
2.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 02
3.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 04
5.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 35
6.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 06
7.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 07
8.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 07
9.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna2 29
10.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 010
11.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 511
12.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
14.Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne
(Białoruś)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Polish CUP 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 03
4.Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA - Wrocław1 14
5.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 06
7.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 09
10.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 010
11.Gaigl Oskar
Miller Anastasia
Berlin
(Niemcy)
Gaigl Oskar
Miller Anastasia
Gaigl OskarMiller AnastasiaBerlin
(Niemcy)
11
12.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
13.Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne
(Białoruś)

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska JuliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Apanas Dzianis
Shchotskaya Darya
Feeria-Dance
(Białoruś)
Apanas Dzianis
Shchotskaya Darya
Apanas DzianisShchotskaya DaryaFeeria-Dance
(Białoruś)
4
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin3 (+1)135
6.Hrydneva Anastasiya
Matsiulevich Stanislau
Feeria-Dance
(Białoruś)
Hrydneva Anastasiya
Matsiulevich Stanislau
Hrydneva AnastasiyaMatsiulevich StanislauFeeria-Dance
(Białoruś)
6
7.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin2 27
8.Markowski Tomasz
Bitner Martyna
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Bitner Martyna
Markowski TomaszBitner MartynaELITE DANCE - Szczecin1 18
9.KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
SPATKANNE
(Białoruś)
KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
KHODAS YAROSLAVSHAUCHENKA MARYIASPATKANNE
(Białoruś)
9
10.Fila Wojciech
Kolanowska Pola
PROJEKT NM - Słubice
Fila Wojciech
Kolanowska Pola
Fila WojciechKolanowska PolaPROJEKT NM - Słubice1 110
11.Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
Pękała DamianMamczak ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 111

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia10 (+1)1101
2.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin8 84
5.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin2 25
6.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin2 26
7.Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeriia-Dance
(Białoruś)
7
8.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeriia-Dance
(Białoruś)
2
3.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 24
5.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin7 75
6.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin1 16
7.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 17
8.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin11 (+1)1111
2.Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne
(Białoruś)
2
3.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin9 (+1)193
4.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)134
5.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin1 (+1)115
6.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin0 06
7.Panachida Szymon
Marzec Julia
ELITE DANCE - Szczecin
Panachida Szymon
Marzec Julia
Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE - Szczecin0 07
8.Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeriia-Dance
(Białoruś)
8
9.Biały Tomasz
Szafran Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE - Poznań3 39
10.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
ELITE DANCE - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaELITE DANCE - Szczecin1 110
11.Tonder Łukasz
Stawicka Marta
SŁOŃCE - Poznań
Tonder Łukasz
Stawicka Marta
Tonder ŁukaszStawicka MartaSŁOŃCE - Poznań0 011
12.Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Feeria-Dance
(Białoruś)
Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Rakhmanko AliaksandrAliakseyeva KseniyaFeeria-Dance
(Białoruś)
13.Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Shyrma ArturMitskevich AnastasyaFeeriia-Dance
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski MarcinSobczak Aneta8 (+1)181
2.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata2 (+1)122
3.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno9 (+1)193
4.Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
DANCECLUB - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)115
6.Biały Tomasz
Szafran Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE - Poznań9 (+1)196
7.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań5 58
9.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 59
10.Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
Uller MateuszZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin1 19
11.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin0 011
12.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin2 212
13.Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeriia-Dance
(Białoruś)
13
14.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 013
15.Drążewski Nikodem
Piekarska Agnieszka
KS DANCE MIX - Deszczno
Drążewski Nikodem
Piekarska Agnieszka
Drążewski NikodemPiekarska AgnieszkaKS DANCE MIX - Deszczno-1 (-1)-1-1
16.Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Feeria-Dance
(Białoruś)
Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Rakhmanko AliaksandrAliakseyeva KseniyaFeeria-Dance
(Białoruś)
17.Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Shyrma ArturMitskevich AnastasyaFeeriia-Dance
(Białoruś)

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)
3
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin3 (+1)134
5.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin3 (+1)135
6.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 06
7.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin1 17
8.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin0 08
9.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin5 59
10.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 010
11.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin2 211
12.Apanas Dzianis
Shchotskaya Darya
Feeria-Dance
(Białoruś)
Apanas Dzianis
Shchotskaya Darya
Apanas DzianisShchotskaya DaryaFeeria-Dance
(Białoruś)
12
13.Hrydneva Anastasiya
Matsiulevich Stanislau
Feeria-Dance
(Białoruś)
Hrydneva Anastasiya
Matsiulevich Stanislau
Hrydneva AnastasiyaMatsiulevich StanislauFeeria-Dance
(Białoruś)
12
14.Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne
(Białoruś)
15.KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
SPATKANNE
(Białoruś)
KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
KHODAS YAROSLAVSHAUCHENKA MARYIASPATKANNE
(Białoruś)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)154
5.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin5 (+1)155
6.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 06
7.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin2 27
8.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin0 08
9.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin2 29
10.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 09
11.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin5 511
12.Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne
(Białoruś)
13.KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
SPATKANNE
(Białoruś)
KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
KHODAS YAROSLAVSHAUCHENKA MARYIASPATKANNE
(Białoruś)

 

BLOK 2, rejestracja 12:30-13:30, próba parkietu 12:30, start: 14:00

19+ (Powyżej 18) Open ST Polish CUP 26

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
GRACJA - Krosno
Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraGRACJA - Krosno0 01
2.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 03
4.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 04
5.Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień Julia0 05
6.Kostrzewa Pawel
Lewandowska Martyna
MyStyle
(Włochy)
Kostrzewa Pawel
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawelLewandowska MartynaMyStyle
(Włochy)
6
7.Oblikas Argo
Panchenko Tetyana
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Oblikas Argo
Panchenko Tetyana
Oblikas ArgoPanchenko TetyanaNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
7
8.Potapov Kirill
Shavedova Alessandra
Star dance club
(Rosja)
Potapov Kirill
Shavedova Alessandra
Potapov KirillShavedova AlessandraStar dance club
(Rosja)
8
9.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Zając Ariel
Zięba Monika Maja
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika Maja
Zając ArielZięba Monika MajaSZOK - Gliwice0 09
11.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 011
12.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 011
13.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 013
14.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 014
15.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 015
16.Starzyński Piotr
Janicka Kamila
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Starzyński Piotr
Janicka Kamila
Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 016
17.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 217
18.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 117
19.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 519
20.Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne
(Białoruś)
19
21.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn1 121
22.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
23.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
24.Andrianov Evgeniy
Paneva Maria
Star dance club
(Rosja)
Andrianov Evgeniy
Paneva Maria
Andrianov EvgeniyPaneva MariaStar dance club
(Rosja)
25.Kitsun Andrei
Krepchuk Yuliya
Tango
(Białoruś)
Kitsun Andrei
Krepchuk Yuliya
Kitsun AndreiKrepchuk YuliyaTango
(Białoruś)
26.Krupskiy Vladislav
Khatiunina Alexandra
Star dance club
(Rosja)
Krupskiy Vladislav
Khatiunina Alexandra
Krupskiy VladislavKhatiunina AlexandraStar dance club
(Rosja)

19+ (Powyżej 18) Open LA Polish CUP 43

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Visnakovs Vjaceslavs
Kizlo Tereza
Riga
(Łotwa)
Visnakovs Vjaceslavs
Kizlo Tereza
Visnakovs VjaceslavsKizlo TerezaRiga
(Łotwa)
1
2.Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER - Lublin0 02
3.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 03
4.Sharapov Volodymyr
Kominkova Lenka
POLISH CLUB - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Kominkova Lenka
Sharapov VolodymyrKominkova LenkaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05
6.Malkov Roman
Malik Ewa
MASTER DANCE - Gliwice
Malkov Roman
Malik Ewa
Malkov RomanMalik EwaMASTER DANCE - Gliwice0 06
7.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17
8.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 09
11.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 011
12.Rudnicki-Sipajlo Dominik
Orlova Inesa
Dublin
(Irlandia)
Rudnicki-Sipajlo Dominik
Orlova Inesa
Rudnicki-Sipajlo DominikOrlova InesaDublin
(Irlandia)
12
13.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 114
15.Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Mycek Aleksandra
Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA - Wrocław1 115
16.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -116
17.Podkas Siarhei
Klepcha Anastasiya
Spatkanne
(Białoruś)
Podkas Siarhei
Klepcha Anastasiya
Podkas SiarheiKlepcha AnastasiyaSpatkanne
(Białoruś)
16
18.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 016
19.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 019
20.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław0 020
21.Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB - Warszawa0 021
22.Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
ZAMEK - Lublin
Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK - Lublin0 022
23.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 023
24.Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski MarcinSobczak Aneta8 824
25.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 025
26.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 625
27.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 025
28.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań2 228
29.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 129
30.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 230
31.Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 031
32.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin3 331
33.Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Vitali
Mikhailava Anhelina
Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne
(Białoruś)
33
34.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 434
35.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 035
36.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 536
37.Kitsun Andrei
Krepchuk Yuliya
Tango
(Białoruś)
Kitsun Andrei
Krepchuk Yuliya
Kitsun AndreiKrepchuk YuliyaTango
(Białoruś)
37
38.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
DANCECLUB - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaDANCECLUB - Szczecin
39.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
40.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin
41.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
42.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań
43.Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
Uller MateuszZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open ST Polish CUP 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin4 42
3.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 03
4.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin4 45
6.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 06
7.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 07
8.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 29
10.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 010
11.Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeriia-Dance
(Białoruś)
11
12.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 012
13.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 013
14.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin1 114
15.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 015
16.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 016
17.Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeriia-Dance
(Białoruś)
18.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)

14-15 (Junior 2) Open LA Polish CUP 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 01
2.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 02
3.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno0 04
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia0 07
8.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 18
9.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 19
10.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 110
11.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 011
12.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 012
13.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 013
14.Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Haidziuk Aliaksandr
Zhuk Yana
Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeriia-Dance
(Białoruś)
14
15.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin5 515
16.Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Fedarovich Ilya
Ladysh Anastasiya
Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeriia-Dance
(Białoruś)
16
17.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin9 (+1)191
2.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań2 (+1)123
4.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 24
5.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin0 05
6.Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Shyrma ArturMitskevich AnastasyaFeeriia-Dance
(Białoruś)
6
7.Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Feeria-Dance
(Białoruś)
Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Rakhmanko AliaksandrAliakseyeva KseniyaFeeria-Dance
(Białoruś)
7

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard3 34
5.Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Feeria-Dance
(Białoruś)
Rakhmanko Aliaksandr
Aliakseyeva Kseniya
Rakhmanko AliaksandrAliakseyeva KseniyaFeeria-Dance
(Białoruś)
5
6.Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Feeriia-Dance
(Białoruś)
Shyrma Artur
Mitskevich Anastasya
Shyrma ArturMitskevich AnastasyaFeeriia-Dance
(Białoruś)
6

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Polish CUP 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn2 22
3.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5 53
4.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 44
5.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 35
6.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 16
7.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin1 17
8.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 08
9.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 09
10.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 010
11.Breen Kian
Breen Holly
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Breen Kian
Breen Holly
Breen KianBreen HollyNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
12.Hamilton Archie
Hamilton Ola
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Hamilton Archie
Hamilton Ola
Hamilton ArchieHamilton OlaNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Polish CUP 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn2 22
3.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 43
4.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin2 24
5.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 35
6.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5 56
7.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 07
8.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 07
9.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 19
10.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 010
11.Breen Kian
Breen Holly
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Breen Kian
Breen Holly
Breen KianBreen HollyNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
12.Hamilton Archie
Hamilton Ola
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Hamilton Archie
Hamilton Ola
Hamilton ArchieHamilton OlaNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)

 

BLOK 3, rejestracja 17:30-18:30, próba parkietu 18:00, start: 19:00

16-18 (Młodzież) Open ST Polish CUP 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 02
3.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 33
4.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 35
6.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaIGLICA - Wrocław0 06
7.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra2 27
8.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 08
9.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin8 89
10.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 09
11.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 111
12.Panachida Szymon
Marzec Julia
ELITE DANCE - Szczecin
Panachida Szymon
Marzec Julia
Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE - Szczecin0 012
13.Krupskiy Vladislav
Khatiunina Alexandra
Star dance club
(Rosja)
Krupskiy Vladislav
Khatiunina Alexandra
Krupskiy VladislavKhatiunina AlexandraStar dance club
(Rosja)

16-18 (Młodzież) Open LA Polish CUP 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 03
4.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin0 04
5.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 05
6.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry9 97
8.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin2 28
9.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów2 210
11.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 011
12.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 012
13.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 013
14.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata2 214
15.Gaigl Oskar
Miller Anastasia
Berlin
(Niemcy)
Gaigl Oskar
Miller Anastasia
Gaigl OskarMiller AnastasiaBerlin
(Niemcy)
15
16.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań5 516
17.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra0 017
18.Krupskiy Vladislav
Khatiunina Alexandra
Star dance club
(Rosja)
Krupskiy Vladislav
Khatiunina Alexandra
Krupskiy VladislavKhatiunina AlexandraStar dance club
(Rosja)

12-13 (Junior 1) Open ST Polish CUP 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra6 61
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
3
4.Marzec Miłosz
Kijewska Karolina
ELITE DANCE - Szczecin
Marzec Miłosz
Kijewska Karolina
Marzec MiłoszKijewska KarolinaELITE DANCE - Szczecin0 04
5.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn7 75
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 46
7.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin6 67
8.Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne
(Białoruś)
8
9.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)
8
10.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin2 210
11.KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
SPATKANNE
(Białoruś)
KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
KHODAS YAROSLAVSHAUCHENKA MARYIASPATKANNE
(Białoruś)
11
12.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
13.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa

12-13 (Junior 1) Open LA Polish CUP 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra4 41
2.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
2
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 83
4.Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Mikhailau Herman
Lishyk Palina
Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Arseni
Shcherbak Palina
Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne
(Białoruś)
5
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 46
7.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 37
8.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin5 58
9.KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
SPATKANNE
(Białoruś)
KHODAS YAROSLAV
SHAUCHENKA MARYIA
KHODAS YAROSLAVSHAUCHENKA MARYIASPATKANNE
(Białoruś)
9
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin5 59
11.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
12.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa