IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego Mierzwy

2015-10-18 Kluczbork, DANCE CENTER - Kluczbork


Plik z wynikami
BLOK 1

Rejestracja 8:30 Próba parkietu 8:30 Rozpoczęcia 10:00


 

BLOK 2

Rejestracja 12:00 Próba parkietu 12:00 Rozpoczęcia 13:00


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demel Kamil
Szymków-Stadnicka Julia
Demel Kamil
Szymków-Stadnicka Julia
Demel KamilSzymków-Stadnicka Julia5 (+1)151
2.Jarczak Michał
Jurczenia Amelia
RETRO - Kępno
Jarczak Michał
Jurczenia Amelia
Jarczak MichałJurczenia AmeliaRETRO - Kępno3 (+1)131
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita Aleksandra5 (+1)151
4.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska Antonia G (+1)1G1
5.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła Paula5 (+1)151
6.Kujawa Patryk
Garbowska Kinga
DANCE CENTER - Kluczbork
Kujawa Patryk
Garbowska Kinga
Kujawa PatrykGarbowska KingaDANCE CENTER - Kluczbork2 22
7.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO5 52
8.Suszek Błażej
Zarzycka Lena
DANCE CENTER - Kluczbork
Suszek Błażej
Zarzycka Lena
Suszek BłażejZarzycka LenaDANCE CENTER - Kluczbork2 22
9.Bolibrzuch Paweł
Plenert Marta
Bolibrzuch Paweł
Plenert Marta
Bolibrzuch PawełPlenert Marta2 (-1)-12
10.Fabian Romek
Zakręt Klaudia
RETRO - Kępno
Fabian Romek
Zakręt Klaudia
Fabian RomekZakręt KlaudiaRETRO - Kępno
11.Gola Jakub
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Gola Jakub
Hołoś Daria
Gola JakubHołoś DariaRETRO - Kępno

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST - Baranów4 (+1)141
2.Pabian Sebastian
Lipnicka Patrycja
DANCE CENTER - Kluczbork
Pabian Sebastian
Lipnicka Patrycja
Pabian SebastianLipnicka PatrycjaDANCE CENTER - Kluczbork1 (+1)111

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn WojciechTabaczuk Natalia2 (+1)121
2.Ostrowski Marcel
Leszczyńska Martyna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ostrowski Marcel
Leszczyńska Martyna
Ostrowski MarcelLeszczyńska MartynaDANCE CENTER - Kluczbork2 (+1)121
3.Dziedzic Mikołaj
Wróbel Sara
RETRO - Kępno
Dziedzic Mikołaj
Wróbel Sara
Dziedzic MikołajWróbel SaraRETRO - Kępno3 (+1)132
4.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 (+1)112

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory6 (+1)161
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132
3.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria1 13
4.Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
Spaleniak JakubSzaporów Julia2 24

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria3 (+1)132
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 53
4.Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
Spaleniak Jakub
Szaporów Julia
Spaleniak JakubSzaporów Julia3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory5 (+1)151
2.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO6 (+1)162
3.Rutkowski Michał
Mazur Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Rutkowski Michał
Mazur Weronika
Rutkowski MichałMazur WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Kopyto Sebastian
Żurek Patrycja
DANCE CENTER - Kluczbork
Kopyto Sebastian
Żurek Patrycja
Kopyto SebastianŻurek PatrycjaDANCE CENTER - Kluczbork1 14

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno7 (+1)171
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa2 (+1)122
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa1 14
5.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER - Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER - Kluczbork0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno7 (+1)172
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 13
4.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa2 24
5.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER - Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER - Kluczbork0 05

 

BLOK 3

Rejestracja 15:30 Próba parkietu 15:30 Rozpoczęcia 17:00


12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borczyk Damian
Maks Karolina
ETIUDA - Radomsko
Borczyk Damian
Maks Karolina
Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
RETRO - Kępno
Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
Karwacki TymoteuszWaliszewska KlaudiaRETRO - Kępno4 (+1)141
3.Ptak Miłosz
Łukianowska Katarzyna
RETRO - Kępno
Ptak Miłosz
Łukianowska Katarzyna
Ptak MiłoszŁukianowska KatarzynaRETRO - Kępno3 (+1)131
4.Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
Hołoś DominikGajewska AmeliaRETRO - Kępno3 (+1)132
5.Janic Szymon
Powąska Amelia
DANCE CENTER - Kluczbork
Janic Szymon
Powąska Amelia
Janic SzymonPowąska AmeliaDANCE CENTER - Kluczbork2 (+1)122

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź4 (+1)142
3.Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
A+S - Częstochowa
Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
Nowakowski KamilMotyka ZuzannaA+S - Częstochowa2 (+1)123
4.Łukianowski Kacper
Polak Joanna
RETRO - Kępno
Łukianowski Kacper
Polak Joanna
Łukianowski KacperPolak JoannaRETRO - Kępno2 24
5.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER - Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER - Kluczbork2 25
6.Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria
RETRO - Kępno
Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria
Nowak MateuszNowak WiktoriaRETRO - Kępno1 16
7.Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
Bugaryn BartoszPodgórska Julia1 17
8.Obiegły Krystian
Karwas Kinga
DANCE CENTER - Kluczbork
Obiegły Krystian
Karwas Kinga
Obiegły KrystianKarwas KingaDANCE CENTER - Kluczbork0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)151
2.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)152
3.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn Maria3 33
4.Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek MarcinParoń Oliwia3 34
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 15

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika7 (+1)171
2.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik4 (+1)142
3.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak Julia7 (+1)173
4.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn Maria5 (+1)154
5.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 15
6.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO4 46
7.Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek MarcinParoń Oliwia2 27
8.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 78
9.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 19

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+1)181
2.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER - Kluczbork7 (+1)172
3.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata3 33
4.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO2 24

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0