Mistrzostwa klas A, B i C - tańce latynoamerykańskie

2015-11-07 ŁOMIANKI, Zarząd OM PTT, IMAGE Wyszków


Plik z wynikami
BLOK 1

Rejestracja:8.00-9.00; Eliminacje: 10.00-16.00; Gala: 19.00


16+ (Powyżej 15) C LA 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
RIVIERA Warszawa
Szuba Michał
Albrechczyńska Martyna
Szuba MichałAlbrechczyńska MartynaRIVIERA Warszawa1
2.Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
Nabiałczyk BartoszŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2
3.Cygan Patryk
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cygan Patryk
Młynarczyk Weronika
Cygan PatrykMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3
4.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza4
5.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry5
6.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata6
7.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom7
8.Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Pinkus Jakub
Doroz Klaudia
Pinkus JakubDoroz KlaudiaPERFECT STYL - Kraków8
9.Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
Sitek SebastianMiernik Natalia WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9
10.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA10
11.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin10
12.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
PERFECT STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraPERFECT STYL - Kraków10
13.Rogozik Jakub
Jahel Sara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rogozik Jakub
Jahel Sara
Rogozik JakubJahel SaraCENTRUM TAŃCA - Radom10
14.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom14
15.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria15
16.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów16
17.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków16
18.Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaSŁOŃCE - Poznań16
19.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa19
20.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena Maria19
21.Lankovich Vladislav
Lipska Marta Ewa
DANCE CENTER - Poznań
Lankovich Vladislav
Lipska Marta Ewa
Lankovich VladislavLipska Marta EwaDANCE CENTER - Poznań21
22.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska Aneta22
23.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak Ewelina23
24.Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
BAWINEK - Kraków
Grzybowski Marek
Dębowska Barbara Joanna
Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK - Kraków24
25.Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
Waśniewski Jakub
Szumacher Patrycja
Waśniewski JakubSzumacher Patrycja

16+ (Powyżej 15) B LA 62

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1
2.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara2
3.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin3
4.Gołąb Artur
Jureczko Marta
Gołąb Artur
Jureczko Marta
Gołąb ArturJureczko Marta4
5.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin5
6.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.6
7.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin7
8.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk7
9.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin9
10.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia10
11.Mospan Mateusz
Majgier Martyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Mospan Mateusz
Majgier Martyna
Mospan MateuszMajgier MartynaMERENGUE - Stalowa Wola11
12.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena12
13.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska Zuzanna13
14.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaPERFECT STYL - Kraków13
15.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów15
16.Miechowicz Dominik
Maj Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Maj Natalia
Miechowicz DominikMaj NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza16
17.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska17
18.Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
DREAM - Poznań
Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM - Poznań18
19.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska19
20.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin19
21.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka21
22.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
AKSEL - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaAKSEL - Rzeszów21
23.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa23
24.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer JustynaM-TEAM - Kraków24
25.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno25
26.Cabaj Szymon
Snopek Kaja
EVOLUTION - Kraków
Cabaj Szymon
Snopek Kaja
Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION - Kraków26
27.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków26
28.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara Dominika28
29.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa29
30.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA30
31.Kuchta Jakub
Wojszel Aleksandra
Kuchta Jakub
Wojszel Aleksandra
Kuchta JakubWojszel Aleksandra30
32.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów32
33.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia33
34.Skórski Marcel
Krupa Angelika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Krupa Angelika
Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.33
35.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź35
36.Doniec Paweł
Marzec Izabela
PERFECT STYL - Kraków
Doniec Paweł
Marzec Izabela
Doniec PawełMarzec IzabelaPERFECT STYL - Kraków36
37.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska Dominika37
38.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków37
39.Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
BAWINEK - Kraków
Nowak Paweł
Tenerowicz Monika Ewelina
Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK - Kraków37
40.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice40
41.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa41
42.Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
Ciurko HubertRykowska AleksandraAKSEL - Rzeszów41
43.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała41
44.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra ZuzannaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa44
45.Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola45
46.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław45
47.Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza47
48.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów47
49.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno49
50.Larwa Kamil
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Larwa Kamil
Nasalska Izabela
Larwa KamilNasalska IzabelaLIDER - Lublin50
51.Grzesiak Jakub Aleksander
Szlachta Monika
PERFECT STYL - Kraków
Grzesiak Jakub Aleksander
Szlachta Monika
Grzesiak Jakub AleksanderSzlachta MonikaPERFECT STYL - Kraków51
52.MajkutFTS Paweł
Lopushynska Iryna
PERFECT STYL - Kraków
MajkutFTS Paweł
Lopushynska Iryna
MajkutFTS PawełLopushynska IrynaPERFECT STYL - Kraków52
53.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze53
54.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta Anna54
55.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
PERFECT STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaPERFECT STYL - Kraków55
56.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek56
57.Karczewicz Adrian
Bilska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Bilska Natalia
Karczewicz AdrianBilska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa56
58.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice56
59.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków56
60.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn60
61.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów
62.Mędak Karol
Bigaj Weronika
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Bigaj Weronika
Mędak KarolBigaj WeronikaFINEZJA - Poznań

16+ (Powyżej 15) A LA 56

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław1
2.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2
3.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów3
4.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom4
5.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom5
6.Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaPERFECT STYL - Kraków6
7.Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
Duraj MaksymilianKubas KatarzynaPERFECT STYL - Kraków7
8.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin7
9.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina9
10.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa10
11.Tchórzewski Rafał
Komoniewska Sylwia Teresa
BAWINEK - Kraków
Tchórzewski Rafał
Komoniewska Sylwia Teresa
Tchórzewski RafałKomoniewska Sylwia TeresaBAWINEK - Kraków11
12.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz11
13.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry13
14.Bil Jakub
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Bil Jakub
Łysik Agnieszka
Bil JakubŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa14
15.Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Dumanskyi Danylo
Kierasińska Wiktoria
Dumanskyi DanyloKierasińska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.14
16.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek Joanna14
17.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin14
18.Baran Michał
Oleś-Rudnicka Katarzyna
Baran Michał
Oleś-Rudnicka Katarzyna
Baran MichałOleś-Rudnicka Katarzyna18
19.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria18
20.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań18
21.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra21
22.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela21
23.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów23
24.Holski Maciej
Żuber Roksana
POLISH CLUB - Warszawa
Holski Maciej
Żuber Roksana
Holski MaciejŻuber RoksanaPOLISH CLUB - Warszawa24
25.Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach Julia25
26.Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz PiotrGrygo Anna26
27.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów26
28.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin28
29.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław29
30.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała29
31.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała31
32.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin31
33.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań33
34.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice33
35.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy Monika35
36.Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
DI SOMMA - Raszyn
Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA - Raszyn35
37.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków37
38.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań37
39.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin39
40.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin39
41.Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko ŁukaszKosmalska Aneta41
42.Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
DZIUPLA - Poznań
Koźlak Szymon
Kiersnowska Maria
Koźlak SzymonKiersnowska MariaDZIUPLA - Poznań41
43.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA - Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA - Praszka43
44.Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka Nikola43
45.Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
WIR - Mysłowice
Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaWIR - Mysłowice43
46.Bator Filip
Dederko Magdalena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Dederko Magdalena
Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa46
47.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn46
48.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice46
49.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław49
50.Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier Julia49
51.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry51
52.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA52
53.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra53
54.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków54
55.Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK - Kraków55
56.Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
Błaszczyk WojciechMycek AleksandraIGLICA - Wrocław