REGULAMIN TURNIEJU
- Nazwa Turnieju: V OTTT FAST-STEP MOTION o PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M. St. WARSZAWY
- Organizator turnieju: SZKOŁA TAŃCA FAST-STEP
- Termin: 4 GRUDNIA 2022 (NIEDZIELA)
- Miejsce: DUŻA HALA SPORTOWA SP nr 385 w Warszawie, ul. Klimatyczna 1
- Wymiary parkietu: 25x15 m
- Kierownik turnieju: ADAM GAŁĄZKA, tel. 502 282 144
- Charakter turnieju: Indywidualny, PREMIUM, ogólnopolski
- TURNIEJ ROZGRYWANY JEST ZGODNIE Z PRZEPISAMI PTT
- Zgłoszenie do udziału w turnieju jest równoznaczne z akceptacją warunków rozgrywania turnieju zgodnie z przepisami STT PTT
- Zawodnicy: klasy taneczne / kat. wiekowe:
REKREACJA PARY:
Do lat 7 brąz, 8-9 brąz, 10-11 brąz, 10-11 srebro, 12-13 srebro,
REKREACJA SOLO:
Do lat 7 brąz, 8-9 brąz, 10-11 brąz-srebro SOLO,
KATEGORIE PREMIUM PARY:
8-9 OPEN, do 9H-G, 8-9F, 10-11H-E, 12-13H-D, 14-15H-C, 16+E-C
KATEGORIE PREMIUM SOLO:
Do 9H SOLO, 8-9G SOLO, 10-11HG SOLO, 12-15H-F SOLO
- Skład Komisji Sędziowskiej:
- RUSŁAN BUTKO (WARSZAWA),
- JERZY OLESZCZYŃSKI (LUBLIN),
- PIOTR PURCHAŁA (WARSZAWA),
- MACIEJ PIWIŃSKI (WARSZAWA),
- JACEK STEFAŃSKI (PIASECZNO),
- ROMAN PAWELEC (RADOM),
- GRZEGORZ RYBICKI (TOMASZÓW MAZOWIECKI)
Sędziowie Okręgowi:
- OLGA KLIMKO (WARSZAWA)
- JAROSŁAW KORYCKI (PRUSZKÓW)
- ANETA POSPIESZYŃSKA (PŁOŃSK)
- DAWID KOPCZYŃSKI (BRWINÓW),
- MAGDALENA REMANI (SULEJÓWEK),
- ŁUKASZ KOSIŃSKI (GRODZISK)
- ADAM GAŁĄZKA (WARSZAWA)
- Skład Komisji Skrutacyjnej:
- ZENON GARDYAŃCZYK (RADOM),
- EWA GARDYAŃCZYK (WARSZAWA),
- KAROLINA BANASZEK (WYSZKÓW).
- Warunki uczestnictwa w turnieju:
W turnieju może wziąć udział para, która:
- zostanie zgłoszona w terminie do dnia 28 LISTOPADA 2022 roku
- wniesie opłatę startową w wysokości: 100 zł w kombinacji (50 zł od osoby),
- wniesie opłatę startową w wysokości: 50zł za styl od osoby.
- Cena biletów wstępu dla publiczności: 50 zł, opłata za nagrywanie – brak.
- Dodatkowe informacje Organizatora:
- Bufet TAK
- Opieka medyczna TAK
- Turniej w bloku I rozgrywany na dwóch parkietach
- Nagrody: puchary (od klasy H włącznie wzwyż) i medale
18. Program turnieju:
|
Blok I
|
Blok II
|
Blok III
|
Blok IV
|
Kategorie, klasy
|
Do lat 7 brąz SOLO
8-9 brąz SOLO
8-9G SOLO
Do 9H SOLO
10-11 Brąz SOLO
10-11 Srebro SOLO
10-11H SOLO
10-11G SOLO
12-15H SOLO
12-15 G SOLO
12-15F SOLO
Do lat 7 brąz
8-9 brąz
Do 9H
10-11 Brąz
10-11 srebro
10-11H
10-11G
12-13 srebro
|
8-9 OPEN
8-9F
Do 9G
10-11F
10-11E
12-13H
12-13G
12-13F
|
12-13E
12-13D ST
12-13D LA
14-15H
14-15G
14-15F
14-15E
|
14-15D ST
14-15D LA
14-15C ST
14-15C LA
16+E ST
16+E LA
16+D ST
16+D LA
16+C ST
16+C LA
|
Rejestracja par (godz.)
|
7:30
|
11:30
|
14:30
|
17:00
|
Próba parkietu (godz.)
|
8:00
|
12:00
|
15:00
|
17:30
|
Rozpoczęcie (godz.)
|
8:30
|
12:30
|
15:30
|
18:00
|
Zakończenie (godz.)
|
11:00
|
14:00
|
17:00
|
19:30
|
- Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Organizator w porozumieniu z Sędzią Głównym
|