REGULAMIN TURNIEJU PTT
Okręg / ZG PTT ŚLĄSKI
- Nazwa Turnieju VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Prezydenta Miasta Będzina
- Organizator turnieju: Uczniowski Klub Tańca Sportowego Akcent Będzin i Szkoła Tańca Akcent
- Termin 20.10.2019r.
- Miejsce Hala Sportowa przy SP nr .9, ul. Jedności 38 , 42-504 Będzin
- Wymiary parkietu 25x12
- Kierownik turnieju: nazwisko i imię, kontakt
Barbara i Krzysztof Kozana, 514-742-128
- Charakter turnieju: Ogólnopolski, Indywidualny, PREMIUM,
- TURNIEJ ROZGRYWANY JEST ZGODNIE Z PRZEPISAMI PTT
- Zgłoszenie do udziału w turnieju jest równoznaczne z akceptacją warunków rozgrywania turnieju zgodnie z przepisami STT PTT.
- Zawodnicy - klasy taneczne / kat. Wiekowe
Do 9 H, G, F
10-11 H, G, E+F
12-13 G, F, E
14-15 G, F, E, D, C
16+ E+F, D, C, B
30+ F
40+ F
- Skład Komisji Sędziowskiej, w tym:
1.Sędzia Główny punktujący – Andrzej Gąsiorowski
2. Wolinowski Wojciech
3. Skawiński Michała
4. Stefański Jacek
5. Parasiewicz Marek
6. Sławomir Grzybek
7. Jabczyński Wojciech
8. Charchut Michał
- Skład Komisji Skrutacyjnej
1. Dorota Dudek
2. Paweł Łyczko
Muzyka: Adrian Mleczek
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
- Warunki uczestnictwa w turnieju
W turnieju może wziąć udział para, która:
- zostanie zgłoszona w terminie do dnia 16.10.2019r.(środa)
- wniesie opłatę startową w wysokości:
35zł w kombinacji za osobę
30 zł za styl za osobę
35 zł H,G za osobę
- Cena biletów wstępu, opłata za nagrywanie, inne opłaty
- Dorośli 25zł – bilet całodzienny,
- dzieci od 7r.ż do 18 r.ż – 10zł bilet całodzienny
- dzieci do 6 r.ż – wstęp bezpłatny
-mieszkańcy Będzina wstęp bezpłatny po okazaniu dokumentu potwierdzającego zameldowanie
Trenerzy – wstęp bezpłatny – wpis na listę
16. Dodatkowe informacje Organizatora
Bufet TAK
Opieka medyczna TAK
Stoiska (asortyment) SHE www.shedance.pl
inne
firma ARC parkiet oraz kawa
Akademia Ruchu Akcent Krzysztof Kozana - Nagłośnienie oraz oświetlenie
Transmisja na żywo i zdjęcia: Pineapple media
17. Nagrody ( dyplomy, puchary, medale)
Puchary dla wszystkich par na podium w klasach F,E,D,C,B, dyplomy dla wszystkich finalistów. Medale i dyplomy dla wszystkich par w H i G klasie.
18. Program turnieju
I BLOK
Rejestracja 8:00-9:00
Próba parkietu 8:30-9:15
Rozpoczęcie 9:30
|
II BLOK
Rejestracja 10:15-11:15
Próba parkietu 11:15-11:45
Rozpoczęcie 12:00
|
III BLOK
Rejestracja 13:00-14:00
Próba parkietu 14:15-14:45
Rozpoczęcie 15:00
|
IV BLOK
Rejestracja 16:00-17:00
Próba parkietu 17:00-17:45
Rozpoczęcie 18:00
|
Do 9 H KOMB 4T PREMIUM
10-11 H KOMB 4T PREMIUM
10-11 G KOMB 6T PREMIUM
12-13 F KOMB 6T PREMIUM
14-15 G KOMB 6T PREMIUM
|
Do 9 G KOMB 6T PREMIUM
Do 9 F KOMB 6T PREMIUM
10-11 E+F KOMB 6T PREMIUM
12-13 G KOMB 6T PREMIUM
14-15 F KOMB 6T PREMIUM
14-15 E KOMB 8T PREMIUM
|
12-13 E KOMB 8T PREMIUM
14-15 D ST PREMIUM
14-15 D LA PREMIUM
14-15 C ST PREMIUM
14-15 C LA PREMIUM
16+ E+F ST PREMIUM
16+ E+F LA PREMIUM
|
16+ D ST PREMIUM
16+ D LA PREMIUM
16+ C ST PREMIUM
16+ C LA PREMIUM
16+ B ST PREMIUM
16+ B LA PREMIUM
30+ F ST PREMIUM
30+ F LA PREMIUM
40+ F ST PREMIUM
40+ F LA PREMIUM
|
19. Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Kierownik Turnieju w porozumieniu z Sędzią Głównym.
|