REGULAMIN TURNIEJU PTT
Okręg / ZG PTT ŚLĄSKI
- Nazwa Turnieju III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Siewierz
- Organizator turnieju: Uczniowski Klub Tańca Sportowego Perfect Będzin
- Termin 14.04.2019r.
- Miejsce Hala Sportowa przy SP nr.1, ul. Piłsudskiego 31,42-470 Siewierz
- Wymiary parkietu 25x12
- Kierownik turnieju: nazwisko i imię, kontakt
Barbara i Krzysztof Kozana, 514-742-128
-
Charakter turnieju: Ogólnopolski,Indywidualny, PREMIUM,
- TURNIEJ ROZGRYWANY JEST ZGODNIE Z PRZEPISAMI PTT
- Zgłoszenie do udziału w turnieju jest równoznaczne z akceptacją warunków rozgrywania turnieju zgodnie z przepisami STT PTT.
- Zawodnicy - klasy taneczne / kat. Wiekowe
8-9 H, G
10-11 H,G, F ,E
12-13 H, G, F, E, D
14-15 G, F, E, D, C
16+ E+F, D, C, B
- Skład Komisji Sędziowskiej, w tym:
1.Sędzia Główny punktujący – Jerzy Oleszczyński
2. Dominika Leszczyńska
3. Marcin Kiszteliński
4. Marek Parasiewicz
5. Piotr Purchała
6. Dariusz Kurzeja
7. Dariusz Wiewiórka
- Skład Komisji Skrutacyjnej
1. Dorota Dudek
2. Paweł Łyczko
Muzyka: Adrian Mleczek
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
- Warunki uczestnictwa w turnieju
W turnieju może wziąć udział para, która:
-
zostanie zgłoszona w terminie do dnia 10.04.2019r.(środa)
-
wniesie opłatę startową w wysokości:
30zł w kombinacji za osobę
25zł za styl za osobę
30zł H,G za osobę
- Cena biletów wstępu, opłata za nagrywanie, inne opłaty
- Dorośli 25zł – bilet całodzienny,
- dzieci od 7r.ż – 10zł bilet całodzienny
- dzieci do 6 r.ż – wstęp bezpłatny
-mieszkańcy Siewierza wstęp bezpłatny po okazaniu dokumentu potwierdzającego zameldowanie
Trenerzy – wstęp bezpłatny – wpis na listę
16. Dodatkowe informacje Organizatora
Bufet TAK
Opieka medyczna TAK
Stoiska (asortyment) Akces
inne DFD
Kawa firma ARC
17. Nagrody ( dyplomy, puchary, medale, upominki)
Puchary lub medale dla par na podium, dyplomy dla wszystkich finalistów. Medale i dyplomy dla wszystkich par w H i G klasie.
18. Program turnieju
I BLOK
Rejestracja 8:30-9:30
Próba parkietu 9:00-9:45
Rozpoczęcie 10.00
|
II BLOK
Rejestracja 11.00-12.00
Próba parkietu 11:45-12:15
Rozpoczęcie 12:30
|
III BLOK
Rejestracja 14:00-15:00
Próba parkietu 14:45-15.15
Rozpoczęcie 15:30
|
IV BLOK
Rejestracja 16:00-17:00
Próba parkietu 17:00-17:45
Rozpoczęcie 18:00
|
8-9 H KOMB 4 T PREMIUM
10-11 H KOMB 4 T PREMIUM
10-11 G KOMB 6 T PREMIUM
12-13 H KOMB 4T PREMIUM
12-13 G KOMB 6T PREMIUM\
|
8-9 G KOMB 6 T PREMIUM
10-11 F KOMB 6T PREMIUM
12-13 F KOMB 6T PREMIUM
12-13 E KOMB 8T PREMIUM
12-13 D ST PREMIUM
12-13 D LA PREMIUM
14-15 G KOMB 6T PREMIUM
|
10-11 E KOMB 6T PREMIUM
14-15 F KOMB 6T PREMIUM
14-15 E KOMB 8T PREMIUM
14-15 D ST PREMIUM
14-15 D LA PREMIUM
16+ E+F ST PREMIUM
16+ E+F LA PREMIUM
|
14-15 C ST PREMIUM
14-15 C LA PREMIUM
16+ D ST PREMIUM
16+ D LA PREMIUM
16+ C ST PREMIUM
16+ C LA PREMIUM
16+ B ST PREMIUM
16+ B LA PREMIU
|
19. Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Kierownik Turnieju w porozumieniu z Sędzią Głównym.
|