- Nazwa Turnieju : XII OgólnopolskiTurniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2019. Jubileusz 10-lecia szkoły tańca Golden Dance.
- Organizator turnieju Studio tańca „GOLDEN DANCE” Przemyśl oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego „GOLDEN DANCE”
- Termin 25 MAJA 2019 roku
- Miejsce Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Mickiewicza, Przemyśl.
- Wymiary parkietu 22 m* 15 m
- Kierownik turnieju: nazwisko i imię, kontakt Dorota Zakielarz ( 512 831 511), Rafał Zakielarz ( 504 470 463)
- Charakter turnieju: ogólnopolski, indywidualny, punktowy.
- Zawodnicy - klasy taneczne / kat. Wiekowe
Do 9 lat, klasa H
Do 9 lat, klasa G
10-11 lat, klasa H
10-11 lat, klasa G
10- 11 lat, klasa F
12-13 lat, klasa H
12- 13 lat, klasa G
12- 13 lat, klasa F
12-13 lat, klasa E
14-15 lat, klasa F
14-15 lat, klasa E
14- 15 lat, klasa D
14-15 lat, klasa C
Pow 15 lat, klasa F+E
Pow 15 lat, klasa D
Pow 15 lat, klasa C
Pow 15 lat, klasa A
9. Skład Komisji Sędziowskiej, w tym:
Sędzia Główny punktujący
- Adam, Berkowicz
- Magdalena Kordaszewski
- Stanisław Smoroń
- Waldemar Sakowski
- Łukasz Pawlak
- Słąwomir Haczek
- Jacek Stefański
9. Skład Komisji Skrutacyjnej
1. Mieczysław Kowalski
2.Zbigniew Wrzyszcz
11. Termin zgłoszenia par / adres do 22 maja 2019 roku
12. Warunki uczestnictwa w turnieju
W turnieju może wziąć udział para, która:
- jest zarejestrowana w Centralnej Bazie Danych PTT
- ma opłaconą składkę członka zwyczajnego na dany rok kalendarzowy
- posiada licencję taneczną na dany rok kalendarzowy
- należy do członka wspierającego, który ma opłaconą składkę członka wspierającego na dany rok
- posiada książeczkę startową z wpisaną przynależnością do członka wspierającego oraz z wpisaną licencją taneczną
13. Cena biletówwstępu, wpisowe, opłata za nagrywanie, inne opłaty
Publiczność: 20 zł dorośli (bilet całodzienny), młodzież szkolna 10 zł (bilet całodzienny), dzieci do 6 roku życia- wstęp wolny. Wpisowe: kombinacja 40 zł, styl 30 zł, klasy H, G 30 zł
14. Dodatkowe informacje Organizatora
Opieka medyczna tak
Stoiska (asortyment) She Rzeszów,
15. Nagrody ( dyplomy, puchary, medale, upominki)
Dyplomy (dla par finałowych), puchary (I, II, III miejsce w kategoriach F- A), medale (w klasie H, G)
16. Program turnieju
25 maja 2019
|
Blok I
|
Blok II
|
Blok III
|
Kategorie, klasy
|
8-9 H,
8-9 G,
10-11 H,
10-11 G,
10-11 F,
12-13 H,
12-13 G,
|
12-13 F,
12-13 E
14-15 F
14-15 E
14-15 C
|
14-15 D
Pow.15 F+E
Pow 15 D
Pow 15 C
Pow 15 A
|
Rejestracja par (godz.)
|
10:30- 11:30
|
14:00 -15:00
|
13:30- 14:00
|
Próba parkietu (godz.)
|
11:15- 11:45
|
14:30- 15:15
|
17:30- 18:15
|
Rozpoczęcie (godz.)
|
12:00
|
15:30
|
18:30
|
Zakończenie (godz.)
|
14:30
|
17:30
|
21:00
|
|