-
XLVII Turniej Tańca o Puchar Prof. Mariana Wieczystego
Turniej
Klasy/kategorie i style
_Na początek
----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU -----
--------------------------------------------------------------------------------
| |
| Nazwa turnieju: XLVII Turniej Tańca o Puchar Prof. Mariana Wieczystego |
| |
| Miejsce i data: Kraków, 11-13 grudnia 2020 r. |
| |
| Organizator: Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT |
| |
| Kierownik organizacyjny turnieju: |
| Dariusz Dragan |
| |
| Kierownik artystyczny turnieju: |
| Agnieszka Gąsiorowska, Adam Berkowicz, Tomasz Zoń |
| |
| Obsługa muzyczna: |
| Jarosław Michałek |
| |
| Konferansjer: Ada Wantuch, Grzegorz Szymański |
| |
|------------------------------------------------------------------------------|
| |
| Program komputerowy: |
| Skating System '2009 ver. 7.11 |
| AWM Soft Mirosław Wolak |
| 31-523 Kraków, ul. St. Moniuszki 36/2 |
| tel. kom. 0606 880 742 |
| tel. do pracy (0-12) 634-16-16, 634-07-70 |
| e-mail mwolak@taniec.krakow.pl |
| |
--------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- LISTA KLUBÓW -----
par uczestniczących w turnieju
--------------------------------------------------------------
| Lp.| Klub | Miejscowość | Kraj |
|----|----------------------|-----------------|--------------|
| 1.| 4STEP | Siechnice | Polska |
| 2.| A+S | Częstochowa | Polska |
| 3.| A.V. Dance System | Rzeszów | Polska |
| 4.| AIR DANCE | Warszawa | Polska |
| 5.| AKADEMIA TAŃCA | Warszawa | Polska |
| 6.| AKADEMIA TAŃCA AS | Sosnowiec | Polska |
| 7.| AKADEMIA TAŃCA TABOR | Jelenia Góra | Polska |
| 8.| AKCENT | Będzin | Polska |
| 9.| AKSEL | Rzeszów | Polska |
| 10.| ASTRA | Szczecin | Polska |
| 11.| BAWINEK | Kraków | Polska |
| 12.| CENTRUM TAŃCA | Warszawa | Polska |
| 13.| CLASSIC | Warszawa | Polska |
| 14.| CUBANA | Nowy Targ | Polska |
| 15.| DANCE IMPERIUM | Poznań | Polska |
| 16.| DANCE PROJECT | Wrocław | Polska |
| 17.| DANCE TEAM | Dobrzeń Wielki | Polska |
| 18.| DANCE TEAM | Wrocław | Polska |
| 19.| DANCECLUB | Szczecin | Polska |
| 20.| DANCELOOK | Gliwice | Polska |
| 21.| DIAMENT-ELITE | Kijów | Polska |
| 22.| DUET | Warszawa | Polska |
| 23.| DZIUPLA | Poznań | Polska |
| 24.| DŻET | Rzeszów-Boguchw | Polska |
| 25.| Dancers United | WARSZAWA | Polska |
| 26.| EMOTION | Góra Kalwaria | Polska |
| 27.| EMOTION | WARKA | Polska |
| 28.| ESKADRA | Pabianice | Polska |
| 29.| ETIUDA | Radomsko | Polska |
| 30.| EVOLUTION | Kraków | Polska |
| 31.| FAST-STEP | Warszawa | Polska |
| 32.| FLAMENCO | Siemianowice | Polska |
| 33.| FORUM | Zabrze | Polska |
| 34.| GASIEK | Rzeszów | Polska |
| 35.| GOLDEN DANCE | Przemyśl | Polska |
| 36.| GRACJA | Zielona Góra | Polska |
| 37.| IGLICA | Wrocław | Polska |
| 38.| IMPERIA | Kraków | Polska |
| 39.| ISKRA | Międzyrzec Podl | Polska |
| 40.| JEDYNKA | Łódź | Polska |
| 41.| JUMP | Janów Lubelski | Polska |
| 42.| JUST DANCE | Stalowa Wola | Polska |
| 43.| K-STUDIO | Krosno | Polska |
| 44.| KADRYL | Białystok | Polska |
| 45.| KICK | Kielce | Polska |
| 46.| KIEPURA | Wrocław | Polska |
| 47.| KLASA | Tarnów | Polska |
| 48.| KORDASZEWSCY | Garwolin | Polska |
| 49.| KUŹNIA TAŃCA | Kraków | Polska |
| 50.| Karmens | | Ukraina |
| 51.| LATIN DANCE | Dąbrowa Tarnowsk| Polska |
| 52.| LATINO | Żabno | Polska |
| 53.| LORDANCE | Wodzisław Śl. | Polska |
| 54.| MAESTRO | Opole | Polska |
| 55.| MARENGO | Dąbrowa Górnicz | Polska |
| 56.| MARGO | Leszno | Polska |
| 57.| MASTER DANCE | Gliwice | Polska |
| 58.| MDANCE | Przemyśl | Polska |
| 59.| MERENGUE | Stalowa Wola | Polska |
| 60.| PASJA | Lublin | Polska |
| 61.| PERFECT DANCE | Kraków | Polska |
| 62.| PERFECT STYL | Kraków | Polska |
| 63.| POLISH CLUB | Warszawa | Polska |
| 64.| PRESTIGE | Białystok | Polska |
| 65.| RESPECT DANCE | Skarżysko Kam. | Polska |
| 66.| RONDO | Rybnik | Polska |
| 67.| ROYAL DANCE | Szczecin | Polska |
| 68.| RS | WARSZAWA | Polska |
| 69.| RYTM | Chełm | Polska |
| 70.| RYTM | Żory | Polska |
| 71.| SKT AGH | Kraków | Polska |
| 72.| SOKÓŁ | Myślenice | Polska |
| 73.| ST DOBROWOLSCY | Częstochowa | Polska |
| 74.| ST IMPRESJA | Kęty | Polska |
| 75.| START | Płońsk | Polska |
| 76.| STTS | Kraków | Polska |
| 77.| SzT eMiKa | Tarnów | Polska |
| 78.| Szkoła Tańca Sparta | Opole | Polska |
| 79.| Śląski Klub Taneczny | Katowice | Polska |
| 80.| TAKT | Chełm | Polska |
| 81.| TAKT | Legnica | Polska |
| 82.| TEAM | Ornontowice | Polska |
| 83.| THOMAS DANCE | Kraków | Polska |
| 84.| TOP | ART - Lublin | Polska |
| 85.| WIKA | Olsztyn | Polska |
| 86.| WROCŁAWSKA AKADEMIA | Wrocław | Polska |
| 87.| ZAMEK | Biała Podlaska | Polska |
| 88.| ZAMEK | Lublin | Polska |
| 89.| ZORBA | Częstochowa | Polska |
--------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI ZBIORCZE -----
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 59 | Wojciech Woźniak | RESPECT DANCE Skarży| świętokrzysk|
| | | Patrycja Michalska | | |
| 2 | 57 | Alan Tomaszewski | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Wiktoria Jędras | | |
| 3 | 53 | Julian Metack | GRACJA | lubuski |
| | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra | |
| 4 | 68 | Michał Madej | IMPERIA | małopolski |
| | | Oliwia Nędza | Kraków | |
| 5 | 60 | Jan Zielinski | MARGO | wielkopolski|
| | | Aleksandra Zawiślak | Leszno | |
| 6 | 55 | Wiktor Pawelec | RONDO | śląski |
| | | Iga Kosteczko | Rybnik | |
| 7 | 47 | Aleks Gałązka | FAST-STEP Warszawa | mazowiecki |
| | | Julia Janczuk | | |
| 8 | 70 | Kamil Puskarz | LATINO | małopolski |
| | | Aniela Szczerba | Żabno | |
| 9 | 49 | Sebastian Kijania | IMPERIA | małopolski |
| | | Oliwia Tochowicz | Kraków | |
| 10 | 45 | Maciej Antosik | 4STEP | dolnośląski |
| | | Antonina Stefan | Siechnice | |
| 11 | 69 | Dawid Mordka | JUST DANCE | podkarpacki |
| | | Iga Bober | Stalowa Wola | |
| 12 | 46 | Juliusz Dobersztyn | ASTRA | zachodniopom|
| | | Julia Tuchewicz | Szczecin | |
| 13 | 71 | Jakub Wiltowski | IGLICA | dolnośląski |
| | | Karina Zięba | Wrocław | |
| 14 | 29 | Mateusz Drogosz | KICK | świętokrzysk|
| | | Magdalena Bryk | Kielce | |
| 15 | 27 | Wiktor Barczyński | ISKRA | lubelski |
| | | Emilia Niezbecka | Międzyrzec Podl | |
| 16 | 58 | Maciej Woźniak | ASTRA | zachodniopom|
| | | Stella Korzeniewicz | Szczecin | |
| 17 | 48 | Łukasz Goch | STTS Kraków | małopolski |
| | | Anna Milewska | | |
| 18 | 56 | Jarosław Socha | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Milena Frydrych | | |
| 19 | 33 | Jacek Pyszka | FORUM | śląski |
| | | Sandra Błaszczyk | Zabrze | |
| 20 | 51 | Karol Krasoń | DŻET | podkarpacki |
| | | Martyna Marszałek | Rzeszów-Boguchw | |
| 21 | 54 | Jakub Miękina | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Katarzyna Babraj | Kraków | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 59 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 57 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 53 | 3.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 2.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 68 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 4.0 | 9.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 60 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 8.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 55 | 7.0 | 7.0 | 3.0 | 6.0 | 11.0 | 34.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 47 | 6.0 | 4.0 | 8.0 | 10.0 | 7.0 | 35.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 70 | 11.0 | 10.0 | 10.0 | 11.0 | 6.0 | 48.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 49 | 11.0 | 11.0 | 14.5 | 12.5 | 3.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 45 | 13.0 | 15.5 | 12.0 | 8.0 | 5.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 69 | 8.5 | 8.0 | 7.0 | 14.5 | 16.0 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 46 | 8.5 | 12.5 | 10.0 | 9.0 | 18.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 71 | 11.0 | 9.0 | 14.5 | 7.0 | 20.5 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 29 | 14.5 | 12.5 | 17.0 | 12.5 | 18.5 | 75.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 27 | 19.0 | 15.5 | 10.0 | 17.0 | 14.0 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 58 | 16.0 | 15.5 | 19.5 | 14.5 | 11.0 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 48 | 19.0 | 19.5 | 14.5 | 17.0 | 14.0 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 56 | 19.0 | 19.5 | 19.5 | 17.0 | 11.0 | 86.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 33 | 14.5 | 19.5 | 19.5 | 20.0 | 14.0 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 51 | 19.0 | 15.5 | 14.5 | 20.0 | 20.5 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 54 | 19.0 | 19.5 | 19.5 | 20.0 | 17.0 | 95.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 59 | Wojciech Woźniak | RESPECT DANCE Skarży| świętokrzysk|
| | | Patrycja Michalska | | |
| 2 | 65 | Artem Zinchenko | IGLICA | dolnośląski |
| | | Maria Staniszewska | Wrocław | |
| 3 | 46 | Juliusz Dobersztyn | ASTRA | zachodniopom|
| | | Julia Tuchewicz | Szczecin | |
| 4 | 55 | Wiktor Pawelec | RONDO | śląski |
| | | Iga Kosteczko | Rybnik | |
| 5 | 60 | Jan Zielinski | MARGO | wielkopolski|
| | | Aleksandra Zawiślak | Leszno | |
| 6 | 50 | Oliwier Kokot | DANCE TEAM | opolski |
| | | Weronika Siejka | Dobrzeń Wielki | |
| 7 | 62 | Przemysław Suda | KLASA | małopolski |
| | | Zuzanna Kozik | Tarnów | |
| 8 | 53 | Julian Metack | GRACJA | lubuski |
| | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra | |
| 9 | 51 | Karol Krasoń | DŻET | podkarpacki |
| | | Martyna Marszałek | Rzeszów-Boguchw | |
| 10 | 66 | Oskar Zmarzły | LATINO | małopolski |
| | | Oliwia Skiba | Żabno | |
| 11 | 61 | Filip Musiałowicz | IGLICA | dolnośląski |
| | | Karolina Gierczyk | Wrocław | |
| 12 | 45 | Maciej Antosik | 4STEP | dolnośląski |
| | | Antonina Stefan | Siechnice | |
| 13 | 64 | Piotr Zdybel | TOP | lubelski |
| | | Oliwia Dobrzyńska | ART - Lublin | |
| 14 | 49 | Sebastian Kijania | IMPERIA | małopolski |
| | | Oliwia Tochowicz | Kraków | |
| 15 | 47 | Aleks Gałązka | FAST-STEP Warszawa | mazowiecki |
| | | Julia Janczuk | | |
| 16 | 58 | Maciej Woźniak | ASTRA | zachodniopom|
| | | Stella Korzeniewicz | Szczecin | |
| 17 | 57 | Alan Tomaszewski | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Wiktoria Jędras | | |
| 18 | 63 | Jakub Szaleniec | AKCENT | śląski |
| | | Aleksandra Rytwińska | Będzin | |
| 19 | 36 | Tobiasz Brixy | DANCE TEAM | opolski |
| | | Julia Haraf | Dobrzeń Wielki | |
| 20 | 56 | Jarosław Socha | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Milena Frydrych | | |
| 21 | 48 | Łukasz Goch | STTS Kraków | małopolski |
| | | Anna Milewska | | |
| 22 | 35 | Oskar Antkiewicz | KLASA | małopolski |
| | | Kamila Sosin | Tarnów | |
| 23 | 54 | Jakub Miękina | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Katarzyna Babraj | Kraków | |
| 24 | 15 | Oliwier Pięciak | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Sandra Urbanek | | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 59 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 65 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 46 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 55 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 5.0 | 3.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 60 | 8.5 | 8.0 | 5.0 | 6.0 | 5.0 | 32.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 50 | 5.0 | 7.0 | 12.0 | 4.0 | 6.0 | 34.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 62 | 6.0 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 8.5 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 53 | 7.0 | 5.0 | 8.5 | 8.0 | 8.5 | 37.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 51 | 8.5 | 12.5 | 12.0 | 10.5 | 8.5 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 66 | 15.0 | 9.5 | 8.5 | 12.5 | 12.5 | 58.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 61 | 15.0 | 12.5 | 6.0 | 12.5 | 12.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 45 | 15.0 | 11.0 | 12.0 | 9.0 | 12.5 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 64 | 11.0 | 14.5 | 12.0 | 17.0 | 15.5 | 70.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 49 | 12.5 | 22.0 | 17.0 | 17.0 | 8.5 | 77.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 47 | 19.0 | 16.5 | 12.0 | 14.0 | 15.5 | 77.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 58 | 12.5 | 16.5 | 15.0 | 15.0 | 20.5 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 57 | 22.5 | 9.5 | 20.5 | 10.5 | 17.5 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 63 | 19.0 | 19.0 | 17.0 | 20.5 | 12.5 | 88.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 36 | 10.0 | 22.0 | 20.5 | 17.0 | 20.5 | 90.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 56 | 19.0 | 14.5 | 20.5 | 20.5 | 17.5 | 92.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 48 | 19.0 | 22.0 | 17.0 | 20.5 | 20.5 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 35 | 19.0 | 19.0 | 23.0 | 23.0 | 20.5 |104.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 54 | 22.5 | 19.0 | 20.5 | 20.5 | 23.0 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 15 | 24.0 | 24.0 | 24.0 | 24.0 | 24.0 |120.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 23 | Jakub Woźniak | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Maria Bieńczyk | | |
| 2 | 2 | Wiktor Drozd | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Kornelia Okarska | Szczecin | |
| 3 | 26 | Mateusz Zielecki | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Zuzanna Piela | Szczecin | |
| 4 | 6 | Michał Krawiec | Szkoła Tańca Sparta | opolski |
| | | Edyta Kupczyk | Opole | |
| 5 | 22 | Jakub Wolski | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Hanna Bober | Sosnowiec | |
| 6 | 3 | Dawid Góźdź | KICK | świętokrzysk|
| | | Maria Wiącek | Kielce | |
| 7 | 4 | Szymon Hasiów | GRACJA | lubuski |
| | | Nikola Błaszczak | Zielona Góra | |
| 8 | 21 | Mikołaj Więckowski | RS | mazowiecki |
| | | Ewa Sabak | WARSZAWA | |
| 9 | 16 | Philip Pliszka | JUST DANCE | podkarpacki |
| | | Kamila Bajdas | Stalowa Wola | |
| 10 | 5 | Oliwier Kaleta | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Julia Smól | Sosnowiec | |
| 11 | 17 | Tymoteusz Salamon | PERFECT STYL | małopolski |
| | | Klaudia Romaniszyn | Kraków | |
| 12 | 13 | Bartosz Pajerski | CUBANA | małopolski |
| | | Barbara Kurzak | Nowy Targ | |
| 13 | 36 | Tobiasz Brixy | DANCE TEAM | opolski |
| | | Julia Haraf | Dobrzeń Wielki | |
| 14 | 9 | Miłosz Mika | KLASA | małopolski |
| | | Julia Michałek | Tarnów | |
| 15 | 19 | Robert Tymoszuk | ISKRA | lubelski |
| | | Oliwia Ceniuk | Międzyrzec Podl | |
| 16 | 12 | Adam Otto | MAESTRO | opolski |
| | | Jadwiga Wolny | Opole | |
| 17 | 24 | Filip Wólkiewicz | CLASSIC | mazowiecki |
| | | Marta Pieróg | Warszawa | |
| 18 | 37 | Mateusz Markuszewski | Szkoła Tańca Sparta | opolski |
| | | Paulina Kwiek | Opole | |
| 19 | 38 | Bartłomiej Piotrowski | ETIUDA | łódzki |
| | | Natalia Krzciuk | Radomsko | |
| 20 | 35 | Oskar Antkiewicz | KLASA | małopolski |
| | | Kamila Sosin | Tarnów | |
| 21 | 39 | Michał Sierak | LATIN DANCE Dąbrowa | małopolski |
| | | Martyna Kotwa | | |
| 22 | 15 | Oliwier Pięciak | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Sandra Urbanek | | |
| 23 | 7 | Michał Majchrzak | ISKRA | lubelski |
| | | Wiktoria Lesiuk | Międzyrzec Podl | |
| 24 | 25 | Oskar Włodarczyk | FORUM | śląski |
| | | Zofia Michalik | Zabrze | |
| 25 | 14 | Krzysztof Pielka | AKCENT | śląski |
| | | Ivana Sokotun | Będzin | |
| 26 | 11 | Szymon Nguyen | 4STEP | dolnośląski |
| | | Maja Knapik | Siechnice | |
| 27 | 18 | Maciej Szkotak | LATINO | małopolski |
| | | Kamila Kapustka | Żabno | |
| 28 | 1 | Michał Biały | GOLDEN DANCE | podkarpacki |
| | | Emilia Mardosiewicz | Przemyśl | |
| 29 | 20 | Mateusz Widełka | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Amelia Kural | Kraków | |
| 30 | 10 | Rafał Mróz | JUMP | lubelski |
| | | Hanna Gzik | Janów Lubelski | |
| 31 | 8 | Krzysztof Marszał | ESKADRA | łódzki |
| | | Klaudia Szlachetka | Pabianice | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 23 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 2 | 2.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 26 | 3.0 | 3.0 | 4.5 | 5.0 | 4.0 | 19.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 6 | 10.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 20.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 22 | 4.0 | 6.0 | 15.0 | 4.0 | 10.0 | 39.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 3 | 10.0 | 5.0 | 8.5 | 10.0 | 7.0 | 40.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 4 | 7.0 | 10.0 | 4.5 | 11.5 | 10.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 21 | 6.0 | 10.0 | 15.0 | 8.0 | 15.0 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 16 | 14.0 | 10.0 | 6.0 | 6.0 | 20.0 | 56.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 5 | 10.0 | 10.0 | 7.0 | 13.0 | 17.5 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 17 | 26.0 | 7.0 | 10.0 | 8.0 | 10.0 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 13 | 5.0 | 22.0 | 15.0 | 14.0 | 5.0 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 36 | 17.0 | 14.0 | 8.5 | 16.0 | 6.0 | 61.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 9 | 17.0 | 10.0 | 15.0 | 8.0 | 21.0 | 71.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 19 | 13.0 | 13.0 | 15.0 | 19.0 | 15.0 | 75.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 12 | 10.0 | 18.5 | 15.0 | 16.0 | 24.0 | 83.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 24 | 20.0 | 16.0 | 15.0 | 19.0 | 15.0 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 37 | 10.0 | 24.5 | 15.0 | 26.5 | 10.0 | 86.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 38 | 17.0 | 22.0 | 15.0 | 16.0 | 22.0 | 92.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 35 | 17.0 | 18.5 | 20.5 | 11.5 | 26.0 | 93.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 39 | 17.0 | 16.0 | 24.5 | 19.0 | 17.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 15 | 23.0 | 16.0 | 24.5 | 23.5 | 10.0 | 97.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 7 | 21.0 | 22.0 | 23.0 | 21.5 | 24.0 |111.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 25 | 23.0 | 26.5 | 28.0 | 21.5 | 13.0 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 14 | 23.0 | 20.0 | 28.0 | 26.5 | 19.0 |116.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 11 | 30.0 | 24.5 | 22.0 | 26.5 | 28.0 |131.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 18 | 26.0 | 28.5 | 28.0 | 23.5 | 30.5 |136.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 1 | 28.0 | 26.5 | 28.0 | 30.0 | 24.0 |136.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 20 | 26.0 | 28.5 | 28.0 | 26.5 | 28.0 |137.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 10 | 30.0 | 30.5 | 20.5 | 30.0 | 30.5 |141.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 8 | 30.0 | 30.5 | 31.0 | 30.0 | 28.0 |149.5 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 31 | Mikołaj Guz | ASTRA | zachodniopom|
| | | Matylda Pluskota | Szczecin | |
| 2 | 34 | Hubert Woźniak | ZORBA | śląski |
| | | Julia Michalska | Częstochowa | |
| 3 | 3 | Dawid Góźdź | KICK | świętokrzysk|
| | | Maria Wiącek | Kielce | |
| 4 | 26 | Mateusz Zielecki | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Zuzanna Piela | Szczecin | |
| 5 | 27 | Wiktor Barczyński | ISKRA | lubelski |
| | | Emilia Niezbecka | Międzyrzec Podl | |
| 6 | 23 | Jakub Woźniak | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Maria Bieńczyk | | |
| 7 | 13 | Bartosz Pajerski | CUBANA | małopolski |
| | | Barbara Kurzak | Nowy Targ | |
| 8 | 15 | Oliwier Pięciak | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Sandra Urbanek | | |
| 9 | 4 | Szymon Hasiów | GRACJA | lubuski |
| | | Nikola Błaszczak | Zielona Góra | |
| 10 | 5 | Oliwier Kaleta | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Julia Smól | Sosnowiec | |
| 11 | 33 | Jacek Pyszka | FORUM | śląski |
| | | Sandra Błaszczyk | Zabrze | |
| 12 | 30 | Maksymilian Galwas | RYTM | śląski |
| | | Klaudia Kropidło | Żory | |
| 13 | 22 | Jakub Wolski | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Hanna Bober | Sosnowiec | |
| 14 | 16 | Philip Pliszka | JUST DANCE | podkarpacki |
| | | Kamila Bajdas | Stalowa Wola | |
| 15 | 28 | Tomasz Czarnocki | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Amelia Kowalska | WARSZAWA | |
| 16 | 24 | Filip Wólkiewicz | CLASSIC | mazowiecki |
| | | Marta Pieróg | Warszawa | |
| 17 | 11 | Szymon Nguyen | 4STEP | dolnośląski |
| | | Maja Knapik | Siechnice | |
| 18 | 2 | Wiktor Drozd | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Kornelia Okarska | Szczecin | |
| 19 | 21 | Mikołaj Więckowski | RS | mazowiecki |
| | | Ewa Sabak | WARSZAWA | |
| 20 | 8 | Krzysztof Marszał | ESKADRA | łódzki |
| | | Klaudia Szlachetka | Pabianice | |
| 21 | 29 | Mateusz Drogosz | KICK | świętokrzysk|
| | | Magdalena Bryk | Kielce | |
| 22 | 1 | Michał Biały | GOLDEN DANCE | podkarpacki |
| | | Emilia Mardosiewicz | Przemyśl | |
| 23 | 18 | Maciej Szkotak | LATINO | małopolski |
| | | Kamila Kapustka | Żabno | |
| 24 | 32 | Miłosz Krogulec | DANCE PROJECT- Wrocł| dolnośląski |
| | | Sandra Buczek | | |
| 25 | 17 | Tymoteusz Salamon | PERFECT STYL | małopolski |
| | | Klaudia Romaniszyn | Kraków | |
| 26 | 6 | Michał Krawiec | Szkoła Tańca Sparta | opolski |
| | | Edyta Kupczyk | Opole | |
| 27 | 19 | Robert Tymoszuk | ISKRA | lubelski |
| | | Oliwia Ceniuk | Międzyrzec Podl | |
| 28 | 7 | Michał Majchrzak | ISKRA | lubelski |
| | | Wiktoria Lesiuk | Międzyrzec Podl | |
| 29 | 14 | Krzysztof Pielka | AKCENT | śląski |
| | | Ivana Sokotun | Będzin | |
| 30 | 9 | Miłosz Mika | KLASA | małopolski |
| | | Julia Michałek | Tarnów | |
| 31 | 25 | Oskar Włodarczyk | FORUM | śląski |
| | | Zofia Michalik | Zabrze | |
| 32 | 20 | Mateusz Widełka | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Amelia Kural | Kraków | |
| 33 | 12 | Adam Otto | MAESTRO | opolski |
| | | Jadwiga Wolny | Opole | |
| 34 | 10 | Rafał Mróz | JUMP | lubelski |
| | | Hanna Gzik | Janów Lubelski | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 31 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 34 | 2.0 | 2.0 | 15.0 | 3.0 | 2.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 3 | 16.0 | 3.0 | 3.0 | 6.0 | 3.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 26 | 4.0 | 4.0 | 15.0 | 4.0 | 5.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 27 | 16.0 | 8.0 | 4.0 | 5.0 | 9.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 23 | 9.5 | 7.0 | 6.0 | 7.5 | 13.5 | 43.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 13 | 9.5 | 5.0 | 11.5 | 19.5 | 4.0 | 49.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 15 | 3.0 | 15.5 | 5.0 | 14.5 | 19.5 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 4 | 7.0 | 22.0 | 8.5 | 19.5 | 11.5 | 68.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 5 | 9.5 | 11.5 | 10.0 | 14.5 | 23.0 | 68.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 33 | 20.5 | 15.5 | 2.0 | 14.5 | 16.0 | 68.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 30 | 26.0 | 19.5 | 8.5 | 2.0 | 16.0 | 72.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 22 | 26.0 | 6.0 | 23.5 | 10.0 | 7.0 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 16 | 14.0 | 10.0 | 15.0 | 14.5 | 19.5 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 28 | 6.0 | 11.5 | 26.5 | 10.0 | 19.5 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 24 | 12.5 | 15.5 | 26.5 | 10.0 | 9.0 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 11 | 5.0 | 15.5 | 19.0 | 7.5 | 28.0 | 75.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 2 | 26.0 | 9.0 | 21.5 | 14.5 | 9.0 | 80.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 21 | 23.0 | 19.5 | 7.0 | 14.5 | 16.0 | 80.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 8 | 18.5 | 15.5 | 15.0 | 29.0 | 6.0 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 29 | 12.5 | 22.0 | 19.0 | 22.5 | 11.5 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 1 | 9.5 | 28.5 | 15.0 | 19.5 | 22.0 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 18 | 18.5 | 22.0 | 19.0 | 24.0 | 13.5 | 97.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 32 | 16.0 | 15.5 | 21.5 | 19.5 | 25.5 | 98.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 17 | 26.0 | 25.5 | 11.5 | 26.0 | 28.0 |117.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 6 | 20.5 | 25.5 | 23.5 | 29.0 | 19.5 |118.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 19 | 22.0 | 28.5 | 33.0 | 22.5 | 24.0 |130.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 7 | 30.0 | 32.0 | 26.5 | 26.0 | 28.0 |142.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 14 | 26.0 | 32.0 | 31.5 | 26.0 | 31.5 |147.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 9 | 34.0 | 28.5 | 29.5 | 32.0 | 25.5 |149.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 25 | 30.0 | 28.5 | 26.5 | 34.0 | 31.5 |150.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 20 | 32.5 | 24.0 | 29.5 | 32.0 | 34.0 |152.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 12 | 30.0 | 32.0 | 34.0 | 29.0 | 31.5 |156.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 10 | 32.5 | 34.0 | 31.5 | 32.0 | 31.5 |161.5 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 115 | Rostislav Borbot | Szkoła Tańca Sparta | opolski |
| | | Wiktoria Nawrot | Opole | |
| 2 | 117 | Eryk Chrapek | PERFECT DANCE | małopolski |
| | | Natalia Kohut | Kraków | |
| 3 | 133 | Adrian Wąż | LATIN DANCE Dąbrowa | małopolski |
| | | Wiktoria Krechniak | | |
| 4 | 122 | Mateusz Kowalski | PERFECT DANCE | małopolski |
| | | Julia Kohut | Kraków | |
| 5 | 128 | Krystian Stępień | ZAMEK | lubelski |
| | | Oliwia Kadej | Biała Podlaska | |
| 6 | 135 | Paweł Łysak | KICK | świętokrzysk|
| | | Nicola Zalewska | Kielce | |
| 7 | 114 | Tomasz Bezak | LATIN DANCE Dąbrowa | małopolski |
| | | Milena Motyka | | |
| 8 | 121 | Michał Jasiński | ASTRA | zachodniopom|
| | | Kalina Podfigurna | Szczecin | |
| 9 | 116 | Maciej Chober | ESKADRA | łódzki |
| | | Aleksandra Fuks | Pabianice | |
| 10 | 129 | Jakub Szabat | JUMP | lubelski |
| | | Julia Jargiło | Janów Lubelski | |
| 11 | 136 | Julian Żydaczewski | AIR DANCE | mazowiecki |
| | | Karolina Pulchny | Warszawa | |
| 12 | 131 | Marcel Więcek | PERFECT DANCE | małopolski |
| | | Oliwia Strona | Kraków | |
| 13 | 118 | Damian Drecki | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Anna Wychowaniak | Warszawa | |
| 14 | 134 | Allan Władowski | FORUM | śląski |
| | | Anna Grzegorczyk | Zabrze | |
| 15 | 132 | Patryk Wrona | MARENGO | śląski |
| | | Justyna Wrona | Dąbrowa Górnicz | |
| 16 | 119 | Maciej Durajczyk | EMOTION | mazowiecki |
| | | Julia Kozicka | WARKA | |
| 17 | 120 | Szymon Gaworek | START | mazowiecki |
| | | Wiktoria Rogowska | Płońsk | |
| 18 | 126 | Kacper Ratajczak | MARGO | wielkopolski|
| | | Aleksandra Bryl | Leszno | |
| 19 | 123 | Kacper Kwarta | ETIUDA | łódzki |
| | | Karolina Grygiel | Radomsko | |
| 20 | 130 | Szymon Szydłowski | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Karolina Kica | Kraków | |
| 21 | 124 | Miłosz Michalecki | MDANCE | podkarpacki |
| | | Wiktoria Skubida | Przemyśl | |
| 22 | 125 | Daniel Przedworski | FORUM | śląski |
| | | Maja Piofczyk | Zabrze | |
| 23 | 127 | Maciej Skrzyposzek | FORUM | śląski |
| | | Aleksandra Pindur | Zabrze | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 115 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 117 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 133 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 3.0 | 10.5 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 122 | 7.0 | 5.0 | 4.0 | 8.5 | 3.0 | 4.0 | 7.0 | 8.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 128 | 1.0 | 3.0 | 7.5 | 1.0 | 14.0 | 7.0 | 5.0 | 15.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 135 | 11.5 | 8.5 | 7.5 | 11.5 | 6.0 | 9.0 | 6.0 | 18.0 | 78.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 114 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 19.5 | 22.0 | 18.0 | 13.0 | 84.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 121 | 11.5 | 8.5 | 9.0 | 7.0 | 10.5 | 9.0 | 10.5 | 21.5 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 116 | 5.0 | 8.5 | 5.0 | 6.0 | 19.5 | 12.5 | 10.5 | 21.5 | 88.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 129 | 16.0 | 14.0 | 21.5 | 22.0 | 4.0 | 3.0 | 8.0 | 6.0 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 136 | 16.0 | 15.0 | 11.0 | 11.5 | 5.0 | 12.5 | 16.0 | 8.0 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 131 | 16.0 | 12.0 | 17.5 | 17.5 | 8.0 | 9.0 | 10.5 | 5.0 | 95.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 118 | 9.5 | 8.5 | 11.0 | 11.5 | 15.5 | 18.5 | 13.0 | 15.0 |102.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 134 | 16.0 | 18.5 | 21.5 | 17.5 | 10.5 | 6.0 | 10.5 | 10.0 |110.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 132 | 20.5 | 18.5 | 17.5 | 17.5 | 10.5 | 12.5 | 3.0 | 11.5 |111.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 119 | 8.0 | 12.0 | 11.0 | 11.5 | 19.5 | 16.0 | 21.0 | 18.0 |117.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 120 | 16.0 | 12.0 | 13.0 | 14.0 | 22.5 | 12.5 | 16.0 | 11.5 |117.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 126 | 16.0 | 18.5 | 17.5 | 22.0 | 7.0 | 22.0 | 14.0 | 8.0 |125.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 123 | 16.0 | 22.5 | 17.5 | 8.5 | 13.0 | 18.5 | 21.0 | 15.0 |132.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 130 | 22.5 | 18.5 | 15.0 | 17.5 | 15.5 | 18.5 | 21.0 | 4.0 |132.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 124 | 9.5 | 18.5 | 14.0 | 17.5 | 22.5 | 22.0 | 21.0 | 18.0 |143.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 125 | 22.5 | 22.5 | 21.5 | 17.5 | 17.0 | 15.0 | 16.0 | 21.5 |153.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 127 | 20.5 | 18.5 | 21.5 | 22.0 | 19.5 | 18.5 | 21.0 | 21.5 |163.0 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 107 | Wiktor Molęda | KICK | świętokrzysk|
| | | Emilia Nowak | Kielce | |
| 2 | 106 | Jakub Laryś | EVOLUTION | małopolski |
| | | Wiktoria Paszek | Kraków | |
| 3 | 111 | Adam Wójcik | ISKRA | lubelski |
| | | Anastazja Litwiniuk | Międzyrzec Podl | |
| 4 | 104 | Marcel Hurko | ETIUDA | łódzki |
| | | Oliwia Kopiec | Radomsko | |
| 5 | 108 | Karol Płaczek | 4STEP | dolnośląski |
| | | Zofia Koczan | Siechnice | |
| 6 | 102 | Mateusz Copik | FORUM | śląski |
| | | Hanna Sulima | Zabrze | |
| 7 | 112 | Mateusz Boczula | TAKT | Polska |
| | | Hanna Chomąt | Legnica | |
| 8 | 101 | Mateusz Chłód | FORUM | śląski |
| | | Alicja Nocoń | Zabrze | |
| 9 | 109 | Adam Szewc | FORUM | śląski |
| | | Hanna Wiącek | Zabrze | |
| 10 | 110 | Jakub Tomczyk | FORUM | śląski |
| | | Ewa Jurek | Zabrze | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 107 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 106 | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 111 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 20.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 104 | 5.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 108 | 4.0 | 7.0 | 5.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 102 | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 8.0 | 9.5 | 6.0 | 40.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 112 | 7.0 | 8.0 | 7.0 | 5.0 | 5.0 | 9.0 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 101 | 8.0 | 6.0 | 8.0 | 7.0 | 7.5 | 7.5 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 109 | 9.0 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 7.5 | 7.5 | 52.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 110 | 10.0 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 10.0 | 58.0 |
------------------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 211 | Kyrylo Stupachenko | AKADEMIA TAŃCA TABOR| dolnośląski |
| | | Nikola Brodacka | Jelenia Góra | |
| 2 | 200 | Karol Jesionek | POLISH CLUB | mazowiecki |
| | | Alicja Hanulak | Warszawa | |
| 3 | 216 | Olexandr Vykhovanets | A.V. Dance System | podkarpacki |
| | | Karina Falda | | |
| 4 | 210 | Bartosz Polański | IGLICA | dolnośląski |
| | | Oliwia Daniłów | Wrocław | |
| 5 | 208 | Piotr Niedzielski | AKSEL | podkarpacki |
| | | Kinga Krystek | Rzeszów | |
| 6 | 206 | Szymon Miśtal | ST DOBROWOLSCY | śląski |
| | | Julia Dąbrowska | Częstochowa | |
| 7 | 196 | Maciej Ciura | A+S | śląski |
| | | Maja Tomalska | Częstochowa | |
| 8 | 202 | Cyprian Kapitan | MASTER DANCE | śląski |
| | | Nikola Lubowicka | Gliwice | |
| 9 | 189 | Bruno Brzeski | Dancers United | mazowiecki |
| | | Dominika Oworuszko | WARSZAWA | |
| 10 | 205 | Mateusz Kramski | GRACJA | lubuski |
| | | Marta Szkalińska | Zielona Góra | |
| 11 | 213 | Miłosz Szczotka | PASJA | lubelski |
| | | Karolina Jemielniak | Lublin | |
| 12 | 199 | Adrian Foksiński | DANCE TEAM | dolnośląski |
| | | Karolina Kastelik | Wrocław | |
| 13 | 212 | Michał Sypień | ASTRA | zachodniopom|
| | | Ewelina Kmieciak | Szczecin | |
| 14 | 193 | Sebastian Bomba | AKSEL | podkarpacki |
| | | Dominika Sarnowska | Rzeszów | |
| 15 | 204 | Szymon Kot | Śląski Klub Taneczny| śląski |
| | | Oliwia Marcinkiewicz | Katowice | |
| 16 | 197 | Yevhenii Davydenko | SKT AGH | małopolski |
| | | Kaja Sierpniak | Kraków | |
| 17 | 215 | Maciej Szozda | DANCE TEAM | opolski |
| | | Julia Szaporów | Dobrzeń Wielki | |
| 18 | 169 | Robert Szpakowicz | GRACJA | lubuski |
| | | Julita Łotyszonek | Zielona Góra | |
| 19 | 221 | Hubert Ciurko | Dancers United | Polska |
| | | Aleksandra Grudzińska | WARSZAWA | |
| 20 | 170 | Filip Tasarz | ST DOBROWOLSCY | śląski |
| | | Natalia Stelmach | Częstochowa | |
| 21 | 201 | Igor Kaczmarek | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Sara Gromadzka | Szczecin | |
| 22 | 96 | Adrian Chrzan | IGLICA | dolnośląski |
| | | Agnieszka Krysta | Wrocław | |
| 23 | 191 | Alan Banach | MDANCE | podkarpacki |
| | | Wiktoria Markiewicz | Przemyśl | |
| 24 | 192 | Łukasz Blacha | BAWINEK | małopolski |
| | | Anna Ankudinova | Kraków | |
| 25 | 203 | Łukasz Kastelik | DANCE PROJECT- Wrocł| dolnośląski |
| | | Kinga Wawrzynowicz | | |
| 26 | 217 | Paweł Wawrzyczny | RONDO | śląski |
| | | Dominika Juzek | Rybnik | |
| 27 | 143 | Grzegorz Mazur | Śląski Klub Taneczny| śląski |
| | | Katarzyna Kubica | Katowice | |
| 28 | 214 | Bartłomiej Szczur | FORUM | śląski |
| | | Beata Zielińska | Zabrze | |
| 29 | 209 | Daniel Podraza | SzT eMiKa | małopolski |
| | | Patrycja Podraza | Tarnów | |
| 30 | 207 | Paweł Mroczka | AKSEL | podkarpacki |
| | | Kamila Rogala | Rzeszów | |
| 31 | 190 | Przemysław Babiuch | ESKADRA | łódzki |
| | | Karolina Czerczak | Pabianice | |
| 32 | 195 | Łukasz Błaszczyk | GRACJA | lubuski |
| | | Ewelina Sieraszewska | Zielona Góra | |
| 33 | 117 | Kacper Zyzik | ETIUDA | łódzki |
| | | Milena Gurazda | Radomsko | |
| 34 | 198 | Waldemar Figaszewski | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Agnieszka Tronczyńska | Szczecin | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 211 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 200 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 216 | 14.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 210 | 3.0 | 4.0 | 12.0 | 9.0 | 5.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 208 | 7.0 | 6.0 | 4.0 | 8.0 | 8.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 206 | 9.5 | 13.5 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 39.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 196 | 6.0 | 5.0 | 14.5 | 7.0 | 7.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 202 | 9.5 | 8.5 | 8.0 | 4.0 | 10.5 | 40.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 189 | 4.0 | 13.5 | 14.5 | 10.5 | 4.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 205 | 14.0 | 8.5 | 10.5 | 10.5 | 10.5 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 213 | 11.5 | 7.0 | 7.0 | 14.5 | 16.0 | 56.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 199 | 11.5 | 10.0 | 21.5 | 6.0 | 10.5 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 212 | 8.0 | 17.0 | 6.0 | 19.0 | 10.5 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 193 | 5.0 | 20.5 | 10.5 | 14.5 | 16.0 | 66.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 204 | 17.5 | 11.0 | 18.0 | 12.0 | 13.0 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 197 | 14.0 | 20.5 | 9.0 | 22.0 | 16.0 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 215 | 17.5 | 17.0 | 18.0 | 14.5 | 16.0 | 83.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 169 | 17.5 | 20.5 | 21.5 | 14.5 | 16.0 | 90.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 221 | 17.5 | 20.5 | 14.5 | 19.0 | 22.0 | 93.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 170 | 21.0 | 13.5 | 18.0 | 19.0 | 24.0 | 95.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 201 | 30.5 | 13.5 | 14.5 | 19.0 | 26.0 |103.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 96 | 21.0 | 17.0 | 21.5 | 23.0 | 22.0 |104.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 191 | 21.0 | 28.0 | 25.5 | 19.0 | 19.5 |113.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 192 | 24.0 | 24.0 | 21.5 | 26.5 | 22.0 |118.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 203 | 24.0 | 28.0 | 25.5 | 26.5 | 19.5 |123.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 217 | 24.0 | 24.0 | 25.5 | 26.5 | 28.5 |128.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 143 | 27.5 | 26.0 | 28.5 | 26.5 | 26.0 |134.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 214 | 27.5 | 28.0 | 25.5 | 26.5 | 28.5 |136.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 209 | 30.5 | 24.0 | 31.0 | 31.0 | 26.0 |142.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 207 | 27.5 | 31.0 | 31.0 | 31.0 | 30.5 |151.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 190 | 27.5 | 33.5 | 33.0 | 26.5 | 32.0 |152.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 195 | 33.0 | 31.0 | 28.5 | 31.0 | 33.5 |157.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 117 | 33.0 | 31.0 | 31.0 | 33.5 | 30.5 |159.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 198 | 33.0 | 33.5 | 34.0 | 33.5 | 33.5 |167.5 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 132 | Patryk Grabowski | ASTRA | zachodniopom|
| | | Zuzanna Koza | Szczecin | |
| 2 | 181 | Michał Litewka | MERENGUE | podkarpacki |
| | | Nikola Martyna | Stalowa Wola | |
| 3 | 127 | Jakub Bury | GASIEK | podkarpacki |
| | | Paula Kamińska | Rzeszów | |
| 4 | 219 | Ruslan Gitia | DIAMENT-ELITE | Ukraina |
| | | Juliia Pushkina | Kijów | |
| 5 | 218 | Tomasz Depczyński | LORDANCE | Polska |
| | | Aleksandra Kołodziej | Wodzisław Śl. | |
| 6 | 188 | Eryk Siemianowicz | KADRYL | podlaski |
| | | Aleksandra Datczuk | Białystok | |
| 7 | 174 | Jakub Gęśla | JUST DANCE | podkarpacki |
| | | Julia Warchoł | Stalowa Wola | |
| 8 | 173 | Tomasz Gura | AKSEL | podkarpacki |
| | | Angelika Tondera | Rzeszów | |
| 9 | 184 | Błażej Molas | ZAMEK | lubelski |
| | | Izabela Kuranc | Lublin | |
| 10 | 170 | Filip Tasarz | ST DOBROWOLSCY | śląski |
| | | Natalia Stelmach | Częstochowa | |
| 11 | 183 | Michał Mierzwa | DŻET | podkarpacki |
| | | Jagoda Sobczyk - Jamrozik | Rzeszów-Boguchw | |
| 12 | 182 | Piotr Matuszewski | DUET | mazowiecki |
| | | Karina Grabowska | Warszawa | |
| 13 | 172 | Dawid Gajdera | RYTM | śląski |
| | | Julia Kołosowska | Żory | |
| 14 | 157 | Mikołaj Włoch | SOKÓŁ | małopolski |
| | | Katarzyna Kosińska | Myślenice | |
| 15 | 175 | Denis Ivanov | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Julia Mysiorek | Szczecin | |
| 16 | 161 | Szymon Zychla | IGLICA | dolnośląski |
| | | Wiktoria Zychla | Wrocław | |
| 17 | 176 | Mateusz Klich | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Natalia Kiełbik | | |
| 18 | 125 | Bartosz Brzeźny | Szkoła Tańca Sparta | opolski |
| | | Malwina Brzeźny | Opole | |
| 19 | 169 | Robert Szpakowicz | GRACJA | lubuski |
| | | Julita Łotyszonek | Zielona Góra | |
| 20 | 143 | Grzegorz Mazur | Śląski Klub Taneczny| śląski |
| | | Katarzyna Kubica | Katowice | |
| 21 | 185 | Jeremi Przygoda | FORUM | śląski |
| | | Martyna Kijak | Zabrze | |
| 22 | 180 | Jakub Ligenza | DANCELOOK | śląski |
| | | Izabela Kolarczyk | Gliwice | |
| 23 | 187 | Jarosław Rylewicz | BAWINEK | małopolski |
| | | Małgorzata Kaczmarczyk | Kraków | |
| 24 | 177 | Marcin Kowalewski | LORDANCE | śląski |
| | | Natalia Kukulska | Wodzisław Śl. | |
| 25 | 186 | Krzysztof Ruszała | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Zuzanna Konkowska | Sosnowiec | |
| 26 | 178 | Łukasz Kowalewski | LORDANCE | śląski |
| | | Oliwia Tercjak | Wodzisław Śl. | |
| 27 | 171 | Kamil Chmiel | DŻET | podkarpacki |
| | | Monika Jurewicz | Rzeszów-Boguchw | |
| 28 | 151 | Łukasz Sieraczyński | FLAMENCO | śląski |
| | | Ludwika Pudełko | Siemianowice | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 132 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 181 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 5.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 127 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 2.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 219 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 11.5 | 9.5 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 218 | 8.0 | 8.0 | 11.5 | 3.0 | 3.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 188 | 9.5 | 10.0 | 7.0 | 6.0 | 4.0 | 36.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 174 | 12.0 | 7.0 | 6.0 | 8.5 | 6.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 173 | 5.0 | 10.0 | 3.0 | 11.5 | 12.0 | 41.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 184 | 14.5 | 5.0 | 11.5 | 5.0 | 17.5 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 170 | 11.0 | 12.5 | 14.0 | 8.5 | 9.5 | 55.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 183 | 14.5 | 10.0 | 9.0 | 14.5 | 9.5 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 182 | 6.0 | 12.5 | 17.0 | 8.5 | 14.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 172 | 9.5 | 14.5 | 15.5 | 17.0 | 7.0 | 63.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 157 | 7.0 | 16.5 | 11.5 | 17.0 | 14.5 | 66.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 175 | 14.5 | 18.0 | 8.0 | 14.5 | 14.5 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 161 | 19.0 | 14.5 | 19.0 | 8.5 | 9.5 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 176 | 14.5 | 16.5 | 11.5 | 17.0 | 14.5 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 125 | 21.0 | 6.0 | 19.0 | 13.0 | 17.5 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 169 | 17.0 | 19.0 | 15.5 | 19.5 | 22.0 | 93.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 143 | 23.0 | 20.0 | 21.5 | 21.0 | 20.0 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 185 | 18.0 | 21.0 | 19.0 | 23.0 | 25.0 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 180 | 20.0 | 22.5 | 24.0 | 19.5 | 28.0 |114.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 187 | 26.0 | 25.5 | 21.5 | 22.0 | 20.0 |115.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 177 | 23.0 | 25.5 | 27.5 | 24.0 | 20.0 |120.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 186 | 26.0 | 22.5 | 24.0 | 26.5 | 25.0 |124.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 178 | 23.0 | 25.5 | 26.0 | 26.5 | 25.0 |126.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 171 | 26.0 | 25.5 | 24.0 | 26.5 | 25.0 |127.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 151 | 28.0 | 28.0 | 27.5 | 26.5 | 25.0 |135.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 160 | Roman Zayats | Karmens | Ukraina |
| | | Valeriya Koval | | |
| 2 | 90 | Taras Ostrychniuk | IMPERIA | małopolski |
| | | Amelia Pawlikowska | Kraków | |
| 3 | 132 | Patryk Grabowski | ASTRA | zachodniopom|
| | | Zuzanna Koza | Szczecin | |
| 4 | 156 | Stanisław Wojciechowski | POLISH CLUB | mazowiecki |
| | | Kinga Żarłok | Warszawa | |
| 5 | 121 | Karol Alwasiak | ST DOBROWOLSCY | śląski |
| | | Sara Olejnik | Częstochowa | |
| 6 | 84 | Damian Kaczmarek | IGLICA | dolnośląski |
| | | Ksenia Adamska | Wrocław | |
| 7 | 136 | Kamil Hankus | ST IMPRESJA Kęty | małopolski |
| | | Katarzyna Pyrdziak | | |
| 8 | 130 | Jeremiasz Fronc | IMPERIA | małopolski |
| | | Zuzanna Wolska | Kraków | |
| 9 | 135 | Jakub Gędłek | IMPERIA | małopolski |
| | | Maja Więckowska | Kraków | |
| 10 | 133 | Jerzy Górniak | KUŹNIA TAŃCA | małopolski |
| | | Kamila Kapuścińska | Kraków | |
| 11 | 159 | Gabriel Zarzycki | IGLICA | dolnośląski |
| | | Zofia Andruszko | Wrocław | |
| 12 | 123 | Michał Bińkowski | IMPERIA | małopolski |
| | | Justyna Fatyga | Kraków | |
| 13 | 82 | Maxwell Ignaszewski | MARGO | wielkopolski|
| | | Marta Sobasik | Leszno | |
| 14 | 140 | Adrian Kuleta | Dancers United | mazowiecki |
| | | Aleksandra Mazurczyk | WARSZAWA | |
| 15 | 127 | Jakub Bury | GASIEK | podkarpacki |
| | | Paula Kamińska | Rzeszów | |
| 16 | 153 | Andreas Sobania | DANCE TEAM | opolski |
| | | Daria Arczyńska | Dobrzeń Wielki | |
| 17 | 122 | Denys Artemov | Dancers United | mazowiecki |
| | | Yuliia Shulha | WARSZAWA | |
| 18 | 128 | Jakub Chmiel | DZIUPLA | wielkopolski|
| | | Natalia Malinowska | Poznań | |
| 19 | 139 | Aleksander Korbut | KUŹNIA TAŃCA | małopolski |
| | | Dominika Dorycka | Kraków | |
| 20 | 93 | Jakub Ungert | TAKT | lubelski |
| | | Patrycja Koziej | Chełm | |
| 21 | 129 | Marcin Danak | KUŹNIA TAŃCA | małopolski |
| | | Marcela Noworolska | Kraków | |
| 22 | 149 | Szymon Przemieniecki | WIKA | warmińsko-ma|
| | | Justyna Karwacka | Olsztyn | |
| 23 | 131 | Marcin Galewicz | BAWINEK | małopolski |
| | | Monika Grunwald | Kraków | |
| 24 | 134 | Jan Górski | KORDASZEWSCY | lubelski |
| | | Katarzyna Gałązka | Garwolin | |
| 25 | 155 | Filip Szewczykowski | DZIUPLA | wielkopolski|
| | | Natalia Klupa | Poznań | |
| 26 | 154 | Grzegorz Szewczyk | KUŹNIA TAŃCA | małopolski |
| | | Angelika Dobosz | Kraków | |
| 27 | 147 | Konrad Orwat | DANCE IMPERIUM | wielkopolski|
| | | Daria Seydlewicz | Poznań | |
| 28 | 162 | Marcin Świniarski | POLISH CLUB | mazowiecki |
| | | Monika Snopkowska | Warszawa | |
| 29 | 81 | Elwin Hamzayev | GASIEK | podkarpacki |
| | | Wiktoria Ryś | Rzeszów | |
| 30 | 91 | Dawid Pajor | DANCE TEAM | dolnośląski |
| | | Marysia Naczulska | Wrocław | |
| 31 | 120 | Błażej Alencynowicz | ASTRA | zachodniopom|
| | | Anna Bukiel | Szczecin | |
| 32 | 152 | Emanuel Skrobisz | ZORBA | śląski |
| | | Karolina Klekot | Częstochowa | |
| 33 | 78 | Mikołaj Federowicz | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Emilia Hyży | Sosnowiec | |
| 34 | 124 | Maciej Boguta | EVOLUTION | małopolski |
| | | Alicja Woźniczka | Kraków | |
| 35 | 146 | Tomasz Nowosiad | IMPERIA | małopolski |
| | | Oliwia Martyna | Kraków | |
| 36 | 148 | Michał Pawlik | FORUM | śląski |
| | | Katarzyna Wolańska | Zabrze | |
| 37 | 88 | Kamil Mecha | ASTRA | zachodniopom|
| | | Hanna Capar | Szczecin | |
| 38 | 157 | Mikołaj Włoch | SOKÓŁ | małopolski |
| | | Katarzyna Kosińska | Myślenice | |
| 39 | 87 | Daniel Lipiński | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Weronika Sobiech | Szczecin | |
| 40 | 142 | Grzegorz Matuszek | AKSEL | podkarpacki |
| | | Aleksandra Indyk | Rzeszów | |
| 41 | 137 | Kacper Kawiński | MDANCE | podkarpacki |
| | | Elżbieta Szelążek | Przemyśl | |
| 42 | 150 | Jakub Rogozik | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Kinga Frąckiewicz | WARSZAWA | |
| 43 | 95 | Rafał Złamaniec | AKSEL | podkarpacki |
| | | Aleksandra Sitarz | Rzeszów | |
| 44 | 92 | Oliwer Sarafin | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Estera Przybylińska | Szczecin | |
| 45 | 86 | Filip Klimek | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Karolina Kajzer | | |
| 46 | 144 | Antoni Migała | IMPERIA | małopolski |
| | | Gabriela Jaworek | Kraków | |
| 47 | 85 | Miron Kahl | MARGO | wielkopolski|
| | | Kasandra Adamczyk | Leszno | |
| 48 | 79 | Kacper Gierwatowski | ASTRA | zachodniopom|
| | | Jolanta Woronowska | Szczecin | |
| 49 | 151 | Łukasz Sieraczyński | FLAMENCO | śląski |
| | | Ludwika Pudełko | Siemianowice | |
| 50 | 125 | Bartosz Brzeźny | Szkoła Tańca Sparta | opolski |
| | | Malwina Brzeźny | Opole | |
| 51 | 158 | Jan Zagórski | BAWINEK | małopolski |
| | | Adrianna Napiórkowska | Kraków | |
| 52 | 94 | Jakub Zaręba | IMPERIA | małopolski |
| | | Karolina Siewierska | Kraków | |
| 53 | 145 | Przemysław Nosal | JUMP | lubelski |
| | | Wiktoria Robak | Janów Lubelski | |
| 54 | 83 | Maciej Janaszczyk | JEDYNKA | łódzki |
| | | Wiktoria Sopata | Łódź | |
| 55 | 80 | Fabian Gość | FORUM | śląski |
| | | Maria Naramska | Zabrze | |
| 56 | 126 | Adrian Brzozowski | ETIUDA | łódzki |
| | | Natalia Smużyńska | Radomsko | |
| 57 | 77 | Bartosz Baszczowski | SzT eMiKa | małopolski |
| | | Lena Kozioł | Tarnów | |
| 58 | 138 | Mikołaj Kiszka | JUMP | lubelski |
| | | Aleksandra Jaworska | Janów Lubelski | |
| 59 | 141 | Anton Majewski | RYTM | lubelski |
| | | Roksana Paralusz | Chełm | |
| 60 | 89 | Bartosz Nowak | LATINO | małopolski |
| | | Karina Lis | Żabno | |
| 61 | 161 | Szymon Zychla | IGLICA | dolnośląski |
| | | Wiktoria Zychla | Wrocław | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 160 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 90 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 132 | 3.0 | 5.0 | 6.0 | 4.0 | 4.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 156 | 9.5 | 3.0 | 3.0 | 7.0 | 5.0 | 27.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 121 | 17.0 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 30.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 84 | 17.0 | 9.0 | 5.0 | 5.0 | 8.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 136 | 9.5 | 6.0 | 7.0 | 9.5 | 12.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 130 | 6.0 | 9.0 | 11.5 | 9.5 | 10.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 135 | 9.5 | 9.0 | 15.5 | 6.0 | 10.0 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 133 | 9.5 | 11.0 | 15.5 | 13.5 | 10.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 159 | 13.0 | 7.0 | 15.5 | 22.0 | 6.0 | 63.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 123 | 17.0 | 18.0 | 9.0 | 13.5 | 7.0 | 64.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 82 | 17.0 | 12.5 | 11.5 | 8.0 | 17.5 | 66.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 140 | 17.0 | 15.0 | 9.0 | 13.5 | 13.0 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 127 | 5.0 | 12.5 | 19.0 | 22.0 | 14.5 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 153 | 17.0 | 23.5 | 9.0 | 18.0 | 17.5 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 122 | 27.5 | 15.0 | 15.5 | 18.0 | 21.5 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 128 | 9.5 | 15.0 | 26.5 | 13.5 | 33.5 | 98.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 139 | 9.5 | 29.0 | 19.0 | 13.5 | 27.0 | 98.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 93 | 4.0 | 29.0 | 32.5 | 13.5 | 27.0 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 129 | 17.0 | 18.0 | 32.5 | 22.0 | 17.5 |107.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 149 | 21.5 | 20.5 | 21.5 | 22.0 | 21.5 |107.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 131 | 27.5 | 29.0 | 13.0 | 31.5 | 17.5 |118.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 134 | 23.5 | 29.0 | 26.5 | 27.5 | 14.5 |121.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 155 | 21.5 | 23.5 | 26.5 | 18.0 | 39.0 |128.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 154 | 27.5 | 29.0 | 23.0 | 22.0 | 33.5 |135.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 147 | 32.5 | 23.5 | 26.5 | 31.5 | 21.5 |135.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 162 | 27.5 | 20.5 | 21.5 | 50.0 | 21.5 |141.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 81 | 27.5 | 23.5 | 32.5 | 27.5 | 33.5 |144.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 91 | 23.5 | 29.0 | 43.5 | 25.0 | 24.0 |145.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 120 | 32.5 | 39.5 | 19.0 | 27.5 | 27.0 |145.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 152 | 27.5 | 37.0 | 26.5 | 43.5 | 27.0 |161.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 78 | 38.0 | 34.0 | 38.5 | 31.5 | 33.5 |175.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 124 | 43.5 | 45.5 | 26.5 | 37.0 | 27.0 |179.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 35 | 146 | 38.0 | 18.0 | 38.5 | 43.5 | 48.0 |186.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36 | 148 | 48.5 | 37.0 | 32.5 | 37.0 | 39.0 |194.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 37 | 88 | 32.5 | 45.5 | 47.0 | 37.0 | 33.5 |195.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 38 | 157 | 38.0 | 45.5 | 32.5 | 37.0 | 43.0 |196.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 39 | 87 | 53.5 | 37.0 | 32.5 | 31.5 | 48.0 |202.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 40 | 142 | 48.5 | 29.0 | 38.5 | 55.0 | 33.5 |204.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 41 | 137 | 43.5 | 45.5 | 47.0 | 27.5 | 43.0 |206.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 42 | 150 | 38.0 | 34.0 | 47.0 | 37.0 | 51.5 |207.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 43 | 95 | 38.0 | 34.0 | 53.5 | 37.0 | 46.0 |208.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 44 | 92 | 38.0 | 41.0 | 38.5 | 43.5 | 48.0 |209.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 45 | 86 | 38.0 | 39.5 | 43.5 | 37.0 | 60.5 |218.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 46 | 144 | 48.5 | 45.5 | 43.5 | 43.5 | 43.0 |224.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 47 | 85 | 43.5 | 45.5 | 50.0 | 55.0 | 33.5 |227.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 48 | 79 | 32.5 | 52.0 | 53.5 | 43.5 | 51.5 |233.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 49 | 151 | 53.5 | 52.0 | 43.5 | 47.5 | 43.0 |239.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 50 | 125 | 46.0 | 59.5 | 50.0 | 55.0 | 33.5 |244.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 51 | 158 | 43.5 | 52.0 | 53.5 | 43.5 | 51.5 |244.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 52 | 94 | 53.5 | 52.0 | 57.5 | 50.0 | 39.0 |252.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 53 | 145 | 53.5 | 45.5 | 50.0 | 55.0 | 51.5 |255.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 54 | 83 | 48.5 | 55.5 | 38.5 | 59.0 | 58.0 |259.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 55 | 80 | 53.5 | 57.5 | 38.5 | 55.0 | 55.0 |259.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 56 | 126 | 53.5 | 52.0 | 53.5 | 47.5 | 58.0 |264.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 57 | 77 | 57.5 | 45.5 | 60.5 | 50.0 | 58.0 |271.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 58 | 138 | 60.5 | 57.5 | 60.5 | 55.0 | 43.0 |276.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 59 | 141 | 59.0 | 55.5 | 57.5 | 55.0 | 60.5 |287.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 60 | 89 | 57.5 | 59.5 | 57.5 | 60.5 | 55.0 |290.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 61 | 161 | 60.5 | 61.0 | 57.5 | 60.5 | 55.0 |294.5 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 90 | Taras Ostrychniuk | IMPERIA | małopolski |
| | | Amelia Pawlikowska | Kraków | |
| 2 | 102 | Jan Jarosz | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Wiktoria Dudek | | |
| 3 | 92 | Oliwer Sarafin | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Estera Przybylińska | Szczecin | |
| 4 | 98 | Dawid Dębski | GRACJA | lubuski |
| | | Zofia Chlamtacz | Zielona Góra | |
| 5 | 104 | Szymon Michałowski | MDANCE | podkarpacki |
| | | Wiktoria Rupar | Przemyśl | |
| 6 | 88 | Kamil Mecha | ASTRA | zachodniopom|
| | | Hanna Capar | Szczecin | |
| 7 | 108 | Krzysztof Papierok | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Julia Nowak | | |
| 8 | 111 | Adam Sambor | IGLICA | dolnośląski |
| | | Julia Kmiecik | Wrocław | |
| 9 | 100 | Filip Goły | ZORBA | śląski |
| | | Martyna Mazurek | Częstochowa | |
| 10 | 84 | Damian Kaczmarek | IGLICA | dolnośląski |
| | | Ksenia Adamska | Wrocław | |
| 11 | 114 | Kacper Starski | IGLICA | dolnośląski |
| | | Małgorzata Idzik | Wrocław | |
| 12 | 93 | Jakub Ungert | TAKT | lubelski |
| | | Patrycja Koziej | Chełm | |
| 13 | 91 | Dawid Pajor | DANCE TEAM | dolnośląski |
| | | Marysia Naczulska | Wrocław | |
| 14 | 113 | Piotr Starnawski | RESPECT DANCE Skarży| świętokrzysk|
| | | Julia Kulińska | | |
| 15 | 112 | Paweł Skalski | IMPERIA | małopolski |
| | | Karolina Drabczyk | Kraków | |
| 16 | 97 | Igor Droś | ST DOBROWOLSCY | śląski |
| | | Weronika Patysiak | Częstochowa | |
| 17 | 96 | Adrian Chrzan | IGLICA | dolnośląski |
| | | Agnieszka Krysta | Wrocław | |
| 18 | 94 | Jakub Zaręba | IMPERIA | małopolski |
| | | Karolina Siewierska | Kraków | |
| 19 | 87 | Daniel Lipiński | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Weronika Sobiech | Szczecin | |
| 20 | 119 | Maciej Żygała | GOLDEN DANCE | podkarpacki |
| | | Emilia Domka | Przemyśl | |
| 21 | 101 | Dariusz Jabłoński | KADRYL | podlaski |
| | | Karolina Poniatowicz | Białystok | |
| 22 | 82 | Maxwell Ignaszewski | MARGO | wielkopolski|
| | | Marta Sobasik | Leszno | |
| 23 | 81 | Elwin Hamzayev | GASIEK | podkarpacki |
| | | Wiktoria Ryś | Rzeszów | |
| 24 | 78 | Mikołaj Federowicz | AKADEMIA TAŃCA AS | śląski |
| | | Emilia Hyży | Sosnowiec | |
| 25 | 99 | Evangelos Ewangelu | DANCECLUB | zachodniopom|
| | | Magdalena Oleba | Szczecin | |
| 26 | 83 | Maciej Janaszczyk | JEDYNKA | łódzki |
| | | Wiktoria Sopata | Łódź | |
| 27 | 103 | Adrian Koniecko | PRESTIGE | podlaski |
| | | Wiktoria Koniecko | Białystok | |
| 28 | 79 | Kacper Gierwatowski | ASTRA | zachodniopom|
| | | Jolanta Woronowska | Szczecin | |
| 29 | 109 | Wojciech Piotrowski | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Natalia Rasz | | |
| 30 | 89 | Bartosz Nowak | LATINO | małopolski |
| | | Karina Lis | Żabno | |
| 31 | 106 | Igor Opałka | EMOTION | mazowiecki |
| | | Wiktoria Żółkowska | Góra Kalwaria | |
| 32 | 86 | Filip Klimek | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Karolina Kajzer | | |
| 33 | 116 | Jakub Zaprzalka | KADRYL | podlaski |
| | | Gabriela Topczewska | Białystok | |
| 34 | 115 | Szymon Staśkowiak | KIEPURA | dolnośląski |
| | | Natalia Rudzka | Wrocław | |
| 35 | 105 | Olaf Myśliński | ESKADRA | łódzki |
| | | Wiktoria Czapnik | Pabianice | |
| 36 | 95 | Rafał Złamaniec | AKSEL | podkarpacki |
| | | Aleksandra Sitarz | Rzeszów | |
| 37 | 80 | Fabian Gość | FORUM | śląski |
| | | Maria Naramska | Zabrze | |
| 38 | 77 | Bartosz Baszczowski | SzT eMiKa | małopolski |
| | | Lena Kozioł | Tarnów | |
| 39 | 110 | Jakub Pokora | ETIUDA | łódzki |
| | | Wiktoria Bielas | Radomsko | |
| 40 | 85 | Miron Kahl | MARGO | wielkopolski|
| | | Kasandra Adamczyk | Leszno | |
| 41 | 107 | Adam Orawski | FORUM | śląski |
| | | Żaneta Szuplak | Zabrze | |
| 42-43 | 118 | Mikołaj Żurek | IGLICA | dolnośląski |
| | | Aleksandra Mykicka | Wrocław | |
| 42-43 | 117 | Kacper Zyzik | ETIUDA | łódzki |
| | | Milena Gurazda | Radomsko | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 90 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 102 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 92 | 4.0 | 2.0 | 9.5 | 3.0 | 4.0 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 98 | 7.5 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 2.0 | 23.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 104 | 3.0 | 5.0 | 5.0 | 10.0 | 9.5 | 32.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 88 | 7.5 | 7.0 | 9.5 | 5.0 | 5.0 | 34.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 108 | 12.0 | 8.0 | 7.0 | 7.0 | 6.0 | 40.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 111 | 6.0 | 9.5 | 11.5 | 8.0 | 13.5 | 48.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 100 | 14.5 | 6.0 | 17.0 | 4.0 | 9.5 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 84 | 5.0 | 9.5 | 11.5 | 10.0 | 17.0 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 114 | 14.5 | 17.5 | 8.0 | 12.0 | 7.0 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 93 | 10.5 | 11.5 | 13.0 | 10.0 | 16.0 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 91 | 17.0 | 11.5 | 6.0 | 13.0 | 13.5 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 113 | 14.5 | 14.0 | 14.0 | 17.5 | 13.5 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 112 | 10.5 | 21.0 | 24.0 | 17.5 | 9.5 | 82.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 97 | 19.5 | 14.0 | 17.0 | 14.0 | 19.0 | 83.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 96 | 19.5 | 25.0 | 17.0 | 15.0 | 13.5 | 90.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 94 | 9.0 | 21.0 | 17.0 | 23.5 | 24.0 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 87 | 14.5 | 14.0 | 21.5 | 20.5 | 24.0 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 119 | 23.0 | 27.0 | 2.0 | 17.5 | 27.0 | 96.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 101 | 19.5 | 21.0 | 17.0 | 23.5 | 19.0 |100.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 82 | 19.5 | 17.5 | 21.5 | 27.5 | 21.5 |107.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 81 | 23.0 | 23.5 | 21.5 | 27.5 | 19.0 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 78 | 29.5 | 17.5 | 21.5 | 20.5 | 27.0 |116.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 99 | 29.5 | 23.5 | 34.5 | 23.5 | 21.5 |132.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 83 | 29.5 | 17.5 | 29.0 | 27.5 | 30.5 |134.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 103 | 29.5 | 39.0 | 29.0 | 27.5 | 9.5 |134.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 79 | 25.0 | 27.0 | 25.5 | 32.5 | 27.0 |137.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 109 | 29.5 | 27.0 | 34.5 | 23.5 | 30.5 |145.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 89 | 29.5 | 33.0 | 29.0 | 32.5 | 34.0 |158.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 106 | 36.5 | 33.0 | 29.0 | 37.5 | 24.0 |160.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 86 | 41.5 | 30.0 | 40.5 | 17.5 | 34.0 |163.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 116 | 29.5 | 39.0 | 34.5 | 32.5 | 30.5 |166.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 115 | 23.0 | 30.0 | 40.5 | 37.5 | 39.5 |170.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 35 | 105 | 29.5 | 39.0 | 34.5 | 37.5 | 30.5 |171.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36 | 95 | 36.5 | 33.0 | 34.5 | 32.5 | 39.5 |176.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 37 | 80 | 36.5 | 39.0 | 29.0 | 32.5 | 39.5 |176.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 38 | 77 | 41.5 | 39.0 | 25.5 | 32.5 | 39.5 |178.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 39 | 110 | 36.5 | 30.0 | 40.5 | 41.5 | 34.0 |182.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 40 | 85 | 36.5 | 39.0 | 34.5 | 41.5 | 39.5 |191.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 41 | 107 | 36.5 | 39.0 | 40.5 | 37.5 | 39.5 |193.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 42-43 | 118 | 41.5 | 39.0 | 40.5 | 41.5 | 39.5 |202.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 42-43 | 117 | 41.5 | 39.0 | 40.5 | 41.5 | 39.5 |202.0 |
--------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 3 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 4 | F | 68 |Michał Madej |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Nędza |Kraków | |
| 5 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 6 | F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 7 | 1/2 F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 8-9 | 1/2 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 8-9 | 1/2 F | 69 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 10-12 | 1/2 F | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 10-12 | 1/2 F | 70 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 10-12 | 1/2 F | 71 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 13 | 1/4 F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 14-15 | 1/4 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 14-15 | 1/4 F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 16 | 1/8 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 17-21 | 1/8 B | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 17-21 | 1/8 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 17-21 | 1/8 B | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 17-21 | 1/8 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 17-21 | 1/8 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
Liczba par: 21
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| 0| 0 19-21 | 27|
| 29| 0| 0 19-21 | 29|
| 33|X 1| 1 18 | 33|
| 45| X XXXX X 6| 6 4-9 !| 45|
| 46|XX X XX X 6| 6 4-9 !| 46|
| 47|XXXXX X X 7| 7 3 !| 47|
| 48|XX 2| 2 14-17 | 48|
| 49| XX X 3| 3 11-13 | 49|
| 51| X X 2| 2 14-17 | 51|
| 53|XXXX X X 6| 6 4-9 !| 53|
| 54| 0| 0 19-21 | 54|
| 55|X X XXXX 6| 6 4-9 !| 55|
| 56| X XX X 4| 4 10 | 56|
| 57|X X XXXX 6| 6 4-9 !| 57|
| 58| X X 2| 2 14-17 | 58|
| 59|X XX X XX 6| 6 4-9 !| 59|
| 60|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 60|
| 68| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 68|
| 69| XXX 3| 3 11-13 | 69|
| 70| X XX 3| 3 11-13 | 70|
| 71| XX 2| 2 14-17 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X 1| 1 8-12 | 27|
| 29| X X X 3| 3 2-6 !| 29|
| 33| X X X 3| 3 2-6 !| 33|
| 48| X 1| 1 8-12 | 48|
| 49| X X X 3| 3 2-6 !| 49|
| 51|X 1| 1 8-12 | 51|
| 54| X 1| 1 8-12 | 54|
| 56| X 1| 1 8-12 | 56|
| 58| X X 2| 2 7 | 58|
| 69|X X X X X 5| 5 1 !| 69|
| 70|XX X 3| 3 2-6 !| 70|
| 71| XXX 3| 3 2-6 !| 71|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 29| X 1| 1 14-15 | 29|
| 33|X 1| 1 14-15 | 33|
| 45| X XX 3| 3 13 | 45|
| 46|XX X X 4| 4 5-12 !| 46|
| 47|XX XXX 5| 5 3-4 !| 47|
| 49| XX X X 4| 4 5-12 !| 49|
| 53| XX XX X 5| 5 3-4 !| 53|
| 55|X X XX 4| 4 5-12 !| 55|
| 57|X X XX 4| 4 5-12 !| 57|
| 59|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 59|
| 60| X X XX 4| 4 5-12 !| 60|
| 68|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 68|
| 69| XXXX 4| 4 5-12 !| 69|
| 70| X X X X 4| 4 5-12 !| 70|
| 71| XX X X 4| 4 5-12 !| 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46| X X X 3| 3 8-9 | 46|
| 47|XXXXX 5| 5 4-6 !| 47|
| 49| XX 2| 2 10-12 | 49|
| 53| XXX XX 5| 5 4-6 !| 53|
| 55|X X XX 4| 4 7 | 55|
| 57|XX XXX XX 7| 7 3 !| 57|
| 59|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 59|
| 60|X X X X X 5| 5 4-6 !| 60|
| 68|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 68|
| 69| X XX 3| 3 8-9 | 69|
| 70| X X 2| 2 10-12 | 70|
| 71| X X 2| 2 10-12 | 71|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 47|256446666 6.0| 6.0 6 | 47|
| 53|624261323 3.0| 3.0 3 | 53|
| 57|315122552 2.0| 2.0 2 | 57|
| 59|161354111 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|443615444 5.0| 5.0 5 | 60|
| 68|532533235 4.0| 4.0 4 | 68|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 3 | F | 68 |Michał Madej |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Nędza |Kraków | |
| 4 | F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 5 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 6 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 7 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 8 | F | 69 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 9 | F | 71 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 10 | 1/2 F | 70 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 11 | 1/2 F | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 12-13 | 1/2 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 12-13 | 1/2 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 14-17 | 1/4 B | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 14-17 | 1/4 B | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 14-17 | 1/4 B | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 14-17 | 1/4 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 18-21 | 1/4 B | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 18-21 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 18-21 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 18-21 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X X X 3| 3 13-14 | 27|
| 29| XX X X 4| 4 9-12 | 29|
| 33| X 1| 1 17-21 | 33|
| 45| XX 2| 2 15-16 | 45|
| 46| X X 2| 2 15-16 | 46|
| 47|X X XXXXX 7| 7 3 !| 47|
| 48| X 1| 1 17-21 | 48|
| 49|X X X 3| 3 13-14 | 49|
| 51|X XX X 4| 4 9-12 | 51|
| 53|X XXXX 5| 5 6-8 !| 53|
| 54| X 1| 1 17-21 | 54|
| 55|XX XXXX 6| 6 4-5 !| 55|
| 56| X 1| 1 17-21 | 56|
| 57|X XX X X 5| 5 6-8 !| 57|
| 58| X 1| 1 17-21 | 58|
| 59|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 59|
| 60|XXX X XX 6| 6 4-5 !| 60|
| 68|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 68|
| 69| X XX X X 5| 5 6-8 !| 69|
| 70| XX XX 4| 4 9-12 | 70|
| 71| XX XX 4| 4 9-12 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27|X X 2| 2 6-9 | 27|
| 29| X X XX 4| 4 3-5 !| 29|
| 33| X 1| 1 10-13 | 33|
| 45| XX 2| 2 6-9 | 45|
| 46| XXX X 4| 4 3-5 !| 46|
| 48| X 1| 1 10-13 | 48|
| 49|X XXX 4| 4 3-5 !| 49|
| 51| X X 2| 2 6-9 | 51|
| 54| X 1| 1 10-13 | 54|
| 56|X 1| 1 10-13 | 56|
| 58| X X 2| 2 6-9 | 58|
| 70| XXX XX X 6| 6 1-2 !| 70|
| 71|XXX XX X 6| 6 1-2 !| 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 29| X 1| 1 12-13 | 29|
| 46| X 1| 1 12-13 | 46|
| 47|X XXXX 5| 5 4-5 !| 47|
| 49| X X 2| 2 11 | 49|
| 53| X XXX 4| 4 6-9 !| 53|
| 55|X X XX 4| 4 6-9 !| 55|
| 57|XX XXXX X 7| 7 2 !| 57|
| 59|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 59|
| 60|X X X XX 5| 5 4-5 !| 60|
| 68|XXXXX X 6| 6 3 !| 68|
| 69| X XX X 4| 4 6-9 !| 69|
| 70| X XX 3| 3 10 | 70|
| 71| XX X X 4| 4 6-9 !| 71|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 47|214545788 4.0| 4.0 4 | 47|
| 53|785293633 6.0| 6.0 6 | 53|
| 55|537476924 7.0| 7.0 7 | 55|
| 57|356131362 2.0| 2.0 2 | 57|
| 59|171357211 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|862912557 5.0| 5.0 5 | 60|
| 68|493729146 3.0| 3.0 3 | 68|
| 69|648684475 8.0| 8.0 8 | 69|
| 71|929868899 9.0| 9.0 9 | 71|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 3 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 4 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 5 | F | 68 |Michał Madej |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Nędza |Kraków | |
| 6 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 7 | 1/2 F | 69 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 8 | 1/2 F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 9-11 | 1/2 F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 9-11 | 1/2 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 9-11 | 1/2 F | 70 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 12 | 1/2 F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 13-16 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 13-16 | 1/4 B | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 13-16 | 1/4 B | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 13-16 | 1/4 B | 71 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 17 | 1/4 B | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 18-21 | 1/4 B | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 18-21 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 18-21 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 18-21 | 1/4 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X 1| 1 17-19 | 27|
| 29| X X XXX 5| 5 8-10 | 29|
| 33| 0| 0 20-21 | 33|
| 45| X XXX X 5| 5 8-10 | 45|
| 46|XX X X 4| 4 11 | 46|
| 47|X X XXX 5| 5 8-10 | 47|
| 48| X 1| 1 17-19 | 48|
| 49| X X X 3| 3 12-13 | 49|
| 51|XX 2| 2 14-16 | 51|
| 53|X X X XXX 6| 6 4-7 !| 53|
| 54| X 1| 1 17-19 | 54|
| 55|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 55|
| 56| XX X 3| 3 12-13 | 56|
| 57|XXX X XXX 7| 7 3 !| 57|
| 58| 0| 0 20-21 | 58|
| 59|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 59|
| 60|XXXXXX 6| 6 4-7 !| 60|
| 68| XX XXXX 6| 6 4-7 !| 68|
| 69| XXX XX X 6| 6 4-7 !| 69|
| 70|X X 2| 2 14-16 | 70|
| 71| X X 2| 2 14-16 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27|X X XX 4| 4 5 !| 27|
| 29| X X 2| 2 10 | 29|
| 33| X 1| 1 11-14 | 33|
| 45|X XX XXX 6| 6 2 !| 45|
| 46|XXXX X 5| 5 3-4 !| 46|
| 47|XXXXX X X 7| 7 1 !| 47|
| 48| XX X 3| 3 6-9 | 48|
| 49| XXX 3| 3 6-9 | 49|
| 51| XX X 3| 3 6-9 | 51|
| 54| X 1| 1 11-14 | 54|
| 56| X 1| 1 11-14 | 56|
| 58| X 1| 1 11-14 | 58|
| 70|XX X X X 5| 5 3-4 !| 70|
| 71| XX X 3| 3 6-9 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X X 2| 2 9-11 | 27|
| 45| X 1| 1 12 | 45|
| 46| X X 2| 2 9-11 | 46|
| 47|X X X 3| 3 8 | 47|
| 53| XXX X XX 6| 6 3-6 !| 53|
| 55|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 55|
| 57|X XXX XX 6| 6 3-6 !| 57|
| 59|X X X XXX 6| 6 3-6 !| 59|
| 60|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 60|
| 68|XXX XXX 6| 6 3-6 !| 68|
| 69| XX XX 4| 4 7 | 69|
| 70| X X 2| 2 9-11 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 53|645166524 6.0| 6.0 6 | 53|
| 55|364354631 3.0| 3.0 3 | 55|
| 57|216242243 2.0| 2.0 2 | 57|
| 59|121425312 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|532611456 4.0| 4.0 4 | 60|
| 68|453533165 5.0| 5.0 5 | 68|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 3 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 4 | F | 68 |Michał Madej |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Nędza |Kraków | |
| 5 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 6 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 7 | F | 71 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 8 | F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 9 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 10 | 1/2 F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 11 | 1/2 F | 70 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 12-13 | 1/2 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 12-13 | 1/2 F | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 14-15 | 1/4 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 14-15 | 1/4 B | 69 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 16-18 | 1/4 B | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 16-18 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 16-18 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 19-21 | 1/4 B | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 19-21 | 1/4 B | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 19-21 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X 1| 1 19-20 | 27|
| 29| XXXX X 5| 5 7-9 !| 29|
| 33| 0| 0 21 | 33|
| 45| X X 2| 2 14-18 | 45|
| 46| X XXXX 5| 5 7-9 !| 46|
| 47|X X XXX X 6| 6 4-6 !| 47|
| 48| X 1| 1 19-20 | 48|
| 49|XXXX X X 6| 6 4-6 !| 49|
| 51| X X 2| 2 14-18 | 51|
| 53| X X XX X 5| 5 7-9 !| 53|
| 54| X XX 3| 3 12-13 | 54|
| 55|XXXX XXX 7| 7 2-3 !| 55|
| 56|XX 2| 2 14-18 | 56|
| 57| X X X X 4| 4 10-11 | 57|
| 58|X X X 3| 3 12-13 | 58|
| 59|X XX XXXX 7| 7 2-3 !| 59|
| 60|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 60|
| 68|XXX XX X 6| 6 4-6 !| 68|
| 69| X X 2| 2 14-18 | 69|
| 70| X X 2| 2 14-18 | 70|
| 71|X XXX 4| 4 10-11 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X 1| 1 7-9 | 27|
| 33| 0| 0 10-12 | 33|
| 45|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 45|
| 48| X 1| 1 7-9 | 48|
| 51| 0| 0 10-12 | 51|
| 54| 0| 0 10-12 | 54|
| 56| X 1| 1 7-9 | 56|
| 57|XX X XXX 6| 6 2 !| 57|
| 58| X X 2| 2 5-6 | 58|
| 69| X X 2| 2 5-6 | 69|
| 70|X X X 3| 3 3-4 !| 70|
| 71| XXX 3| 3 3-4 !| 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 29| X 1| 1 12-13 | 29|
| 45| XXX X 4| 4 6-9 !| 45|
| 46| X X X X 4| 4 6-9 !| 46|
| 47|X X X 3| 3 10 | 47|
| 49| X 1| 1 12-13 | 49|
| 53| X X XXXX 6| 6 2-4 !| 53|
| 55|XX XX X 5| 5 5 !| 55|
| 57|XX XXX X 6| 6 2-4 !| 57|
| 59|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 59|
| 60|XXX X 4| 4 6-9 !| 60|
| 68|XXX X XX 6| 6 2-4 !| 68|
| 70| X X 2| 2 11 | 70|
| 71| X X XX 4| 4 6-9 !| 71|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 45|797666892 8.0| 8.0 8 | 45|
| 46|918789989 9.0| 9.0 9 | 46|
| 53|625294523 5.0| 5.0 5 | 53|
| 55|279472637 6.0| 6.0 6 | 55|
| 57|366123375 2.0| 2.0 2 | 57|
| 59|151348211 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|482935444 3.0| 3.0 3 | 60|
| 68|543511156 4.0| 4.0 4 | 68|
| 71|834857768 7.0| 7.0 7 | 71|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 3 | F | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 4 | F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 5 | F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 6 | F | 70 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 7 | F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 8 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 9 | 1/2 F | 68 |Michał Madej |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Nędza |Kraków | |
| 10-12 | 1/2 F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 10-12 | 1/2 F | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 10-12 | 1/2 F | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 13-15 | 1/2 F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 13-15 | 1/2 F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 13-15 | 1/2 F | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 16 | 1/2 F | 69 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 17 | 1/2 F | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 18-19 | 1/4 B | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 18-19 | 1/4 B | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 20-21 | 1/4 B | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 20-21 | 1/4 B | 71 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27|X X X 3| 3 13 | 27|
| 29| X XX X 4| 4 9-12 | 29|
| 33|X X 2| 2 14-17 | 33|
| 45| X XX X X 5| 5 8 !| 45|
| 46|XX X X 4| 4 9-12 | 46|
| 47|XXX XX XX 7| 7 2-5 !| 47|
| 48| XX 2| 2 14-17 | 48|
| 49| XX XXXX 6| 6 6-7 !| 49|
| 51| X X 2| 2 14-17 | 51|
| 53|XXXXXXX 7| 7 2-5 !| 53|
| 54| 0| 0 19-21 | 54|
| 55|X XX XXXX 7| 7 2-5 !| 55|
| 56| X X 2| 2 14-17 | 56|
| 57| X 1| 1 18 | 57|
| 58| 0| 0 19-21 | 58|
| 59|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 59|
| 60|XX XXX X 6| 6 6-7 !| 60|
| 68| X XXX 4| 4 9-12 | 68|
| 69| XXX X 4| 4 9-12 | 69|
| 70|XXXX X XX 7| 7 2-5 !| 70|
| 71| 0| 0 19-21 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X X X 3| 3 2-9 !| 27|
| 29| X X 2| 2 10-11 | 29|
| 33|X X X 3| 3 2-9 !| 33|
| 46| X X 2| 2 10-11 | 46|
| 48| X X X 3| 3 2-9 !| 48|
| 51| X 1| 1 12-13 | 51|
| 54| X XX 3| 3 2-9 !| 54|
| 56| X X X 3| 3 2-9 !| 56|
| 57|X X X 3| 3 2-9 !| 57|
| 58| X X X 3| 3 2-9 !| 58|
| 68|X X X 3| 3 2-9 !| 68|
| 69|XXXXXX 6| 6 1 !| 69|
| 71| X 1| 1 12-13 | 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 27| X X 2| 2 13-15 | 27|
| 33| XX 2| 2 13-15 | 33|
| 45|X XXX XXX 7| 7 3-5 !| 45|
| 47|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 47|
| 48|X X 2| 2 13-15 | 48|
| 49|XXX XXXX 7| 7 3-5 !| 49|
| 53| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 53|
| 54| 0| 0 17 | 54|
| 55| XX X 3| 3 10-12 | 55|
| 56|X X X 3| 3 10-12 | 56|
| 57| XXX X X 5| 5 6-8 !| 57|
| 58|XX X 3| 3 10-12 | 58|
| 59|X X XXXXX 7| 7 3-5 !| 59|
| 60| XX X X X 5| 5 6-8 !| 60|
| 68| XXX X 4| 4 9 | 68|
| 69| X 1| 1 16 | 69|
| 70|XX X XX 5| 5 6-8 !| 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 45|833538872 5.0| 5.0 5 | 45|
| 47|166823766 7.0| 7.0 7 | 47|
| 49|428466344 3.0| 3.0 3 | 49|
| 53|745271433 2.0| 2.0 2 | 53|
| 57|654154588 4.0| 4.0 4 | 57|
| 59|211315111 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|382647627 8.0| 8.0 8 | 60|
| 70|577782255 6.0| 6.0 6 | 70|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 2 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 3 | F | 65 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 4 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 5 | F | 50 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 6 | F | 62 |Przemysław Suda |KLASA |małopolski |
| | | |Zuzanna Kozik |Tarnów | |
| 7 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 8-9 | 1/2 F | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 8-9 | 1/2 F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 10 | 1/2 F | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 11 | 1/2 F | 64 |Piotr Zdybel |TOP |lubelski |
| | | |Oliwia Dobrzyńska |ART - Lublin | |
| 12-13 | 1/2 F | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 12-13 | 1/2 F | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 14-16 | 1/4 B | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 14-16 | 1/4 B | 61 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 14-16 | 1/4 B | 66 |Oskar Zmarzły |LATINO |małopolski |
| | | |Oliwia Skiba |Żabno | |
| 17-21 | 1/4 B | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 17-21 | 1/4 B | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 17-21 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 17-21 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 17-21 | 1/4 B | 63 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 22-23 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 22-23 | 1/4 B | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 24 | 1/4 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
Liczba par: 24
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 17-24 | 15|
| 35| 0| 0 17-24 | 35|
| 36| 0| 0 17-24 | 36|
| 45| X X 2| 2 6-10 | 45|
| 46|X XXX X 5| 5 1-2 !| 46|
| 47| 0| 0 17-24 | 47|
| 48| X 1| 1 11-16 | 48|
| 49| 0| 0 17-24 | 49|
| 50| 0| 0 17-24 | 50|
| 51| X 1| 1 11-16 | 51|
| 53|X XX 3| 3 4-5 !| 53|
| 54| X X 2| 2 6-10 | 54|
| 55|XX 2| 2 6-10 | 55|
| 56| X 1| 1 11-16 | 56|
| 57| 0| 0 17-24 | 57|
| 58| 0| 0 17-24 | 58|
| 59| XX X X 4| 4 3 !| 59|
| 60| XX 2| 2 6-10 | 60|
| 61| X 1| 1 11-16 | 61|
| 62| X X X 3| 3 4-5 !| 62|
| 63| X 1| 1 11-16 | 63|
| 64| X 1| 1 11-16 | 64|
| 65|XXX X X 5| 5 1-2 !| 65|
| 66| X X 2| 2 6-10 | 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 19 -| 15|
| 35|X X 2| 2 12-16 | 35|
| 36| X XXX X 5| 5 4 !| 36|
| 45|X X X 3| 3 9-11 | 45|
| 47| XX 2| 2 12-16 | 47|
| 48| X X 2| 2 12-16 | 48|
| 49|X X XX 4| 4 5-8 !| 49|
| 50|XX XXXX X 7| 7 2 !| 50|
| 51|XXX X 4| 4 5-8 !| 51|
| 54| X 1| 1 17-18 | 54|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 55|
| 56| X X 2| 2 12-16 | 56|
| 57| X 1| 1 17-18 | 57|
| 58| XX X X 4| 4 5-8 !| 58|
| 60|X X XXXX 6| 6 3 !| 60|
| 61| X XX 3| 3 9-11 | 61|
| 63| XX 2| 2 12-16 | 63|
| 64| XXX X 4| 4 5-8 !| 64|
| 66| XX X 3| 3 9-11 | 66|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 36| X X 2| 2 10 | 36|
| 46|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 46|
| 49| 0| 0 12-13 | 49|
| 50| X XXXX X 6| 6 4 !| 50|
| 51| XXX 3| 3 8-9 | 51|
| 53|X XX XX 5| 5 5-7 !| 53|
| 55|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !| 55|
| 58| 0| 0 12-13 | 58|
| 59|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 59|
| 60| X X X 3| 3 8-9 | 60|
| 62| X XXXX 5| 5 5-7 !| 62|
| 64|X 1| 1 11 | 64|
| 65|XXX XX 5| 5 5-7 !| 65|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|562272171 1.0| 1.0 1 | 46|
| 50|655126265 5.0| 5.0 5 | 50|
| 53|476437617 7.0| 7.0 7 | 53|
| 55|324613556 4.0| 4.0 4 | 55|
| 59|131341732 2.0| 2.0 2 | 59|
| 62|747565424 6.0| 6.0 6 | 62|
| 65|213754343 3.0| 3.0 3 | 65|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 65 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 3 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 4 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 5 | F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 6 | F | 62 |Przemysław Suda |KLASA |małopolski |
| | | |Zuzanna Kozik |Tarnów | |
| 7 | F | 50 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 8 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 9-10 | 1/2 F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 9-10 | 1/2 F | 66 |Oskar Zmarzły |LATINO |małopolski |
| | | |Oliwia Skiba |Żabno | |
| 11 | 1/2 F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 12-13 | 1/2 F | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 12-13 | 1/2 F | 61 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 14-15 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 14-15 | 1/4 B | 64 |Piotr Zdybel |TOP |lubelski |
| | | |Oliwia Dobrzyńska |ART - Lublin | |
| 16-17 | 1/4 B | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 16-17 | 1/4 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 18-20 | 1/4 B | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 18-20 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 18-20 | 1/4 B | 63 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 21-23 | 1/4 B | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 21-23 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 21-23 | 1/4 B | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 24 | 1/4 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
Liczba par: 24
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 17-24 | 15|
| 35| 0| 0 17-24 | 35|
| 36| 0| 0 17-24 | 36|
| 45| XX 2| 2 8-9 | 45|
| 46| XX X X 4| 4 2-3 !| 46|
| 47| X 1| 1 10-16 | 47|
| 48| X 1| 1 10-16 | 48|
| 49| X 1| 1 10-16 | 49|
| 50| X 1| 1 10-16 | 50|
| 51| XX X 3| 3 4-7 !| 51|
| 53|X 1| 1 10-16 | 53|
| 54| 0| 0 17-24 | 54|
| 55|X 1| 1 10-16 | 55|
| 56| X X 2| 2 8-9 | 56|
| 57| X 1| 1 10-16 | 57|
| 58| 0| 0 17-24 | 58|
| 59| X XX X 4| 4 2-3 !| 59|
| 60| 0| 0 17-24 | 60|
| 61|X XX 3| 3 4-7 !| 61|
| 62| X X X 3| 3 4-7 !| 62|
| 63| 0| 0 17-24 | 63|
| 64| 0| 0 17-24 | 64|
| 65|XXX XX 5| 5 1 !| 65|
| 66| X X X 3| 3 4-7 !| 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 17 -| 15|
| 35| X 1| 1 11-13 | 35|
| 36| 0| 0 14-16 | 36|
| 45|X X XXX 5| 5 4 !| 45|
| 47| XX 2| 2 9-10 | 47|
| 48| 0| 0 14-16 | 48|
| 49| 0| 0 14-16 | 49|
| 50|XX XX X X 6| 6 2-3 !| 50|
| 53|XXXXXX X 7| 7 1 !| 53|
| 54| X 1| 1 11-13 | 54|
| 55|XXXXXX 6| 6 2-3 !| 55|
| 56| XX X 3| 3 7-8 | 56|
| 57| X XXX 4| 4 5-6 !| 57|
| 58| X X 2| 2 9-10 | 58|
| 60|X XX X 4| 4 5-6 !| 60|
| 63| X 1| 1 11-13 | 63|
| 64| X XX 3| 3 7-8 | 64|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| XX 2| 2 11 | 45|
| 46|X XX X X 5| 5 4-5 !| 46|
| 50| X XX X 4| 4 6-8 !| 50|
| 51| X 1| 1 12-13 | 51|
| 53|X X X X 4| 4 6-8 !| 53|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 55|
| 57| X XX 3| 3 9-10 | 57|
| 59|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 59|
| 60|X X XX X 5| 5 4-5 !| 60|
| 61| X 1| 1 12-13 | 61|
| 62| X X X X 4| 4 6-8 !| 62|
| 65|XXX X XX 6| 6 3 !| 65|
| 66| X XX 3| 3 9-10 | 66|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|543283382 3.0| 3.0 3 | 46|
| 50|667155177 7.0| 7.0 7 | 50|
| 53|478324538 5.0| 5.0 5 | 53|
| 55|324612846 4.0| 4.0 4 | 55|
| 59|211461711 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|785778455 8.0| 8.0 8 | 60|
| 62|836536664 6.0| 6.0 6 | 62|
| 65|152847223 2.0| 2.0 2 | 65|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 3 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 4 | F | 65 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 5 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 6 | F | 61 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 7 | F | 62 |Przemysław Suda |KLASA |małopolski |
| | | |Zuzanna Kozik |Tarnów | |
| 8-9 | 1/2 F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 8-9 | 1/2 F | 66 |Oskar Zmarzły |LATINO |małopolski |
| | | |Oliwia Skiba |Żabno | |
| 10-14 | 1/2 F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 10-14 | 1/2 F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 10-14 | 1/2 F | 50 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 10-14 | 1/2 F | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 10-14 | 1/2 F | 64 |Piotr Zdybel |TOP |lubelski |
| | | |Oliwia Dobrzyńska |ART - Lublin | |
| 15 | 1/2 F | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 16-18 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 16-18 | 1/4 B | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 16-18 | 1/4 B | 63 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 19-22 | 1/4 B | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 19-22 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 19-22 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 19-22 | 1/4 B | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 23 | 1/4 B | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 24 | 1/4 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 24
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 17-24 | 15|
| 35| X 1| 1 8-16 | 35|
| 36| X 1| 1 8-16 | 36|
| 45|X 1| 1 8-16 | 45|
| 46| XX X 3| 3 3-6 !| 46|
| 47| 0| 0 17-24 | 47|
| 48| 0| 0 17-24 | 48|
| 49| X 1| 1 8-16 | 49|
| 50| X XX 3| 3 3-6 !| 50|
| 51|XX 2| 2 7 | 51|
| 53| 0| 0 17-24 | 53|
| 54| X 1| 1 8-16 | 54|
| 55| 0| 0 17-24 | 55|
| 56| 0| 0 17-24 | 56|
| 57| X 1| 1 8-16 | 57|
| 58| X 1| 1 8-16 | 58|
| 59|X XXXX XX 7| 7 1 !| 59|
| 60| 0| 0 17-24 | 60|
| 61| X 1| 1 8-16 | 61|
| 62| X XX 3| 3 3-6 !| 62|
| 63| 0| 0 17-24 | 63|
| 64| X 1| 1 8-16 | 64|
| 65|X X XX XX 6| 6 2 !| 65|
| 66| XX X 3| 3 3-6 !| 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 18 -| 15|
| 35| 0| 0 17 | 35|
| 36| X 1| 1 13-16 | 36|
| 45| X XXX X 5| 5 4 !| 45|
| 47| XX X 3| 3 6-9 !| 47|
| 48| X X 2| 2 10-12 | 48|
| 49| X X 2| 2 10-12 | 49|
| 51|XXXX X XX 7| 7 3 !| 51|
| 53|X XX 3| 3 6-9 !| 53|
| 54| X 1| 1 13-16 | 54|
| 55|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 55|
| 56| X 1| 1 13-16 | 56|
| 57| X 1| 1 13-16 | 57|
| 58|X X X 3| 3 6-9 !| 58|
| 60|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 60|
| 61| X XX X 4| 4 5 !| 61|
| 63| X X 2| 2 10-12 | 63|
| 64|XX X 3| 3 6-9 !| 64|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| X XX 3| 3 10-14 | 45|
| 46|XXXXX X 6| 6 2-4 !| 46|
| 47| XXX 3| 3 10-14 | 47|
| 50| X XX 3| 3 10-14 | 50|
| 51| XX X 3| 3 10-14 | 51|
| 53| X XXX 4| 4 8-9 | 53|
| 55|X XX XXXX 7| 7 1 !| 55|
| 58| 0| 0 15 | 58|
| 59|X X X XX 5| 5 5-7 !| 59|
| 60|X XXXXX 6| 6 2-4 !| 60|
| 61| X XXX X 5| 5 5-7 !| 61|
| 62| X XX XX 5| 5 5-7 !| 62|
| 64|X X X 3| 3 10-14 | 64|
| 65|XXX XXX 6| 6 2-4 !| 65|
| 66|X X XX 4| 4 8-9 | 66|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|442274251 3.0| 3.0 3 | 46|
| 55|253313364 2.0| 2.0 2 | 55|
| 59|311431613 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|565645445 5.0| 5.0 5 | 60|
| 61|736122576 6.0| 6.0 6 | 61|
| 62|627557737 7.0| 7.0 7 | 62|
| 65|174766122 4.0| 4.0 4 | 65|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 65 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 3 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 4 | F | 50 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 5 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 6 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 7 | F | 62 |Przemysław Suda |KLASA |małopolski |
| | | |Zuzanna Kozik |Tarnów | |
| 8 | 1/2 F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 9 | 1/2 F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 10-11 | 1/2 F | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 10-11 | 1/2 F | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 12-13 | 1/2 F | 61 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 12-13 | 1/2 F | 66 |Oskar Zmarzły |LATINO |małopolski |
| | | |Oliwia Skiba |Żabno | |
| 14 | 1/2 F | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 15 | 1/4 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 16-18 | 1/4 B | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 16-18 | 1/4 B | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 16-18 | 1/4 B | 64 |Piotr Zdybel |TOP |lubelski |
| | | |Oliwia Dobrzyńska |ART - Lublin | |
| 19-22 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 19-22 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 19-22 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 19-22 | 1/4 B | 63 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 23 | 1/4 B | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 24 | 1/4 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
Liczba par: 24
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 17-24 | 15|
| 35| 0| 0 17-24 | 35|
| 36| 0| 0 17-24 | 36|
| 45| X 1| 1 7-16 | 45|
| 46|X XX XX X 6| 6 2 !| 46|
| 47| 0| 0 17-24 | 47|
| 48| X 1| 1 7-16 | 48|
| 49| 0| 0 17-24 | 49|
| 50| X X 2| 2 5-6 | 50|
| 51| X 1| 1 7-16 | 51|
| 53| X 1| 1 7-16 | 53|
| 54| X 1| 1 7-16 | 54|
| 55| X 1| 1 7-16 | 55|
| 56| X 1| 1 7-16 | 56|
| 57| X 1| 1 7-16 | 57|
| 58| X 1| 1 7-16 | 58|
| 59|XXXXXX X 7| 7 1 !| 59|
| 60|X X 2| 2 5-6 | 60|
| 61| 0| 0 17-24 | 61|
| 62| XXX X 4| 4 4 !| 62|
| 63| 0| 0 17-24 | 63|
| 64| X 1| 1 7-16 | 64|
| 65|XXX XX 5| 5 3 !| 65|
| 66| 0| 0 17-24 | 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 20 -| 15|
| 35| 0| 0 19 | 35|
| 36| X X 2| 2 12-14 | 36|
| 45| X X XX 4| 4 8-10 !| 45|
| 47| XXX XX 5| 5 6-7 !| 47|
| 48| X 1| 1 15-18 | 48|
| 49|X X 2| 2 12-14 | 49|
| 50|XXXXX XXX 8| 8 2 !| 50|
| 51|XXX XXX 6| 6 5 !| 51|
| 53|XXXXXXX 7| 7 3-4 !| 53|
| 54| X 1| 1 15-18 | 54|
| 55|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 55|
| 56| X 1| 1 15-18 | 56|
| 57|X X XXX 5| 5 6-7 !| 57|
| 58| X X X 3| 3 11 | 58|
| 60|X XXX XXX 7| 7 3-4 !| 60|
| 61| X XX X 4| 4 8-10 !| 61|
| 63| X 1| 1 15-18 | 63|
| 64|X X 2| 2 12-14 | 64|
| 66| XX XX 4| 4 8-10 !| 66|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| X X X 3| 3 9 | 45|
| 46|XXXX X X 6| 6 2-3 !| 46|
| 47| 0| 0 14 | 47|
| 50|XX XX X 5| 5 4-7 !| 50|
| 51| X X 2| 2 10-11 | 51|
| 53| XXX X 4| 4 8 | 53|
| 55|X X X XX 5| 5 4-7 !| 55|
| 57| XX 2| 2 10-11 | 57|
| 59|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 59|
| 60|X XX XX 5| 5 4-7 !| 60|
| 61| X 1| 1 12-13 | 61|
| 62| X XXXX X 6| 6 2-3 !| 62|
| 65|XXX X X 5| 5 4-7 !| 65|
| 66| X 1| 1 12-13 | 66|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|563164232 3.0| 3.0 3 | 46|
| 50|746423376 4.0| 4.0 4 | 50|
| 55|355212765 5.0| 5.0 5 | 55|
| 59|111331511 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|674745454 6.0| 6.0 6 | 60|
| 62|437656647 7.0| 7.0 7 | 62|
| 65|222577123 2.0| 2.0 2 | 65|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 59 |Wojciech Woźniak |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Patrycja Michalska | | |
| 2 | F | 65 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 3 | F | 55 |Wiktor Pawelec |RONDO |śląski |
| | | |Iga Kosteczko |Rybnik | |
| 4 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Julia Tuchewicz |Szczecin | |
| 5 | F | 60 |Jan Zielinski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Zawiślak |Leszno | |
| 6 | F | 50 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 7-10 | 1/2 F | 49 |Sebastian Kijania |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Tochowicz |Kraków | |
| 7-10 | 1/2 F | 51 |Karol Krasoń |DŻET |podkarpacki |
| | | |Martyna Marszałek |Rzeszów-Boguchw | |
| 7-10 | 1/2 F | 53 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 7-10 | 1/2 F | 62 |Przemysław Suda |KLASA |małopolski |
| | | |Zuzanna Kozik |Tarnów | |
| 11-14 | 1/2 F | 45 |Maciej Antosik |4STEP |dolnośląski |
| | | |Antonina Stefan |Siechnice | |
| 11-14 | 1/2 F | 61 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 11-14 | 1/2 F | 63 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 11-14 | 1/2 F | 66 |Oskar Zmarzły |LATINO |małopolski |
| | | |Oliwia Skiba |Żabno | |
| 15-16 | 1/4 B | 47 |Aleks Gałązka |FAST-STEP Warszawa |mazowiecki |
| | | |Julia Janczuk | | |
| 15-16 | 1/4 B | 64 |Piotr Zdybel |TOP |lubelski |
| | | |Oliwia Dobrzyńska |ART - Lublin | |
| 17-18 | 1/4 B | 56 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 17-18 | 1/4 B | 57 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 19-22 | 1/4 B | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 19-22 | 1/4 B | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 19-22 | 1/4 B | 48 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Anna Milewska | | |
| 19-22 | 1/4 B | 58 |Maciej Woźniak |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Stella Korzeniewicz |Szczecin | |
| 23 | 1/4 B | 54 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 24 | 1/4 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
Liczba par: 24
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 19-24 | 15|
| 35| X 1| 1 7-18 | 35|
| 36| 0| 0 19-24 | 36|
| 45| X 1| 1 7-18 | 45|
| 46| XX X X 4| 4 2-4 !| 46|
| 47| X 1| 1 7-18 | 47|
| 48| 0| 0 19-24 | 48|
| 49| X 1| 1 7-18 | 49|
| 50|X X 2| 2 5-6 | 50|
| 51| 0| 0 19-24 | 51|
| 53| X 1| 1 7-18 | 53|
| 54| X 1| 1 7-18 | 54|
| 55|X 1| 1 7-18 | 55|
| 56| X 1| 1 7-18 | 56|
| 57| 0| 0 19-24 | 57|
| 58| X 1| 1 7-18 | 58|
| 59|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 59|
| 60| X 1| 1 7-18 | 60|
| 61| X X 2| 2 5-6 | 61|
| 62| X XXX 4| 4 2-4 !| 62|
| 63| 0| 0 19-24 | 63|
| 64| X 1| 1 7-18 | 64|
| 65|X X X X 4| 4 2-4 !| 65|
| 66| X 1| 1 7-18 | 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 15| 0| 0 20 -| 15|
| 35| X 1| 1 15-18 | 35|
| 36| X 1| 1 15-18 | 36|
| 45|XX X X 4| 4 6-10 !| 45|
| 47| XX X 3| 3 11-12 | 47|
| 48| X 1| 1 15-18 | 48|
| 49|X XXX 4| 4 6-10 !| 49|
| 50|XXXXXXX X 8| 8 1-4 !| 50|
| 51|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 51|
| 53| XXXXX X 6| 6 5 !| 53|
| 54| 0| 0 19 | 54|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 55|
| 56| X X 2| 2 13-14 | 56|
| 57| XX 2| 2 13-14 | 57|
| 58| X 1| 1 15-18 | 58|
| 60|X XXXXXXX 8| 8 1-4 !| 60|
| 61| X X XX 4| 4 6-10 !| 61|
| 63|X XX X 4| 4 6-10 !| 63|
| 64|X X X 3| 3 11-12 | 64|
| 66| XX X X 4| 4 6-10 !| 66|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| X 1| 1 11-14 | 45|
| 46| XX X X 4| 4 6 !| 46|
| 49| XXX 3| 3 7-10 | 49|
| 50|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 50|
| 51|XX X 3| 3 7-10 | 51|
| 53| XX X 3| 3 7-10 | 53|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 55|
| 59|X XX X XX 6| 6 3-5 !| 59|
| 60|X XXXXX 6| 6 3-5 !| 60|
| 61| X 1| 1 11-14 | 61|
| 62| X XX 3| 3 7-10 | 62|
| 63| X 1| 1 11-14 | 63|
| 65|XXX X XX 6| 6 3-5 !| 65|
| 66| X 1| 1 11-14 | 66|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|544363533 4.0| 4.0 4 | 46|
| 50|656426465 6.0| 6.0 6 | 50|
| 55|235212356 3.0| 3.0 3 | 55|
| 59|111131211 1.0| 1.0 1 | 59|
| 60|463545644 5.0| 5.0 5 | 60|
| 65|322654122 2.0| 2.0 2 | 65|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 2 | F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 3 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 4 | F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 5 | F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 6 | F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 7 | F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 8-12 | 1/2 F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 8-12 | 1/2 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 8-12 | 1/2 F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 8-12 | 1/2 F | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 8-12 | 1/2 F | 37 |Mateusz Markuszewski |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Paulina Kwiek |Opole | |
| 13 | 1/2 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 14 | 1/4 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 15-19 | 1/4 F | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 15-19 | 1/4 F | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 15-19 | 1/4 F | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 15-19 | 1/4 F | 38 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 15-19 | 1/4 F | 39 |Michał Sierak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Martyna Kotwa | | |
| 20 | 1/4 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 21 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 22-24 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 22-24 | 1/8 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 22-24 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 25-27 | 1/8 B | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 25-27 | 1/8 B | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 25-27 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 28 | 1/8 B | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 29-31 | 1/8 B | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 29-31 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 29-31 | 1/8 B | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 19-25 | 1|
| 2| XXX X 4| 4 7-13 !| 2|
| 3|X X XX 4| 4 7-13 !| 3|
| 4| X XX 3| 3 14-18 | 4|
| 5|XXXX X 5| 5 4-6 !| 5|
| 6|X XX X 4| 4 7-13 !| 6|
| 7| X 1| 1 26-30 | 7|
| 8| 0| 0 31 | 8|
| 9| XXX 3| 3 14-18 | 9|
| 10| X X 2| 2 19-25 | 10|
| 11| X X 2| 2 19-25 | 11|
| 12| XXXX X 5| 5 4-6 !| 12|
| 13|X XX X 4| 4 7-13 !| 13|
| 14| X 1| 1 26-30 | 14|
| 15|XX 2| 2 19-25 | 15|
| 16|XX XX 4| 4 7-13 !| 16|
| 17| X X 2| 2 19-25 | 17|
| 18|X 1| 1 26-30 | 18|
| 19|XXX XXXX 7| 7 2-3 !| 19|
| 20| X 1| 1 26-30 | 20|
| 21| XXX 3| 3 14-18 | 21|
| 22| X X X 3| 3 14-18 | 22|
| 23|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 23|
| 24| XXXX 4| 4 7-13 !| 24|
| 25| X 1| 1 26-30 | 25|
| 26|XXXXX X X 7| 7 2-3 !| 26|
| 35| X X XX 4| 4 7-13 !| 35|
| 36| X X 2| 2 19-25 | 36|
| 37|X X X 3| 3 14-18 | 37|
| 38| XXX XX 5| 5 4-6 !| 38|
| 39| XX 2| 2 19-25 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X 1| 1 15 | 1|
| 4|XXXX X X 6| 6 3-6 !| 4|
| 7|X X XX 4| 4 8 | 7|
| 8| 0| 0 16-18 | 8|
| 9| X XX XX 5| 5 7 !| 9|
| 10| 0| 0 16-18 | 10|
| 11| 0| 0 16-18 | 11|
| 14| XXX 3| 3 9-11 | 14|
| 15| X XX 3| 3 9-11 | 15|
| 17| XX 2| 2 12-14 | 17|
| 18|X X 2| 2 12-14 | 18|
| 20| X X 2| 2 12-14 | 20|
| 21| XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 21|
| 22|X X XXXXX 7| 7 1-2 !| 22|
| 25| X X X 3| 3 9-11 | 25|
| 36|XX X XXX 6| 6 3-6 !| 36|
| 37|X XX XXX 6| 6 3-6 !| 37|
| 39|X XXXXX 6| 6 3-6 !| 39|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXX XXXX 7| 7 4-8 !| 2|
| 3|XXXXXX X 7| 7 4-8 !| 3|
| 4|XX XXX XX 7| 7 4-8 !| 4|
| 5|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 5|
| 6|X XXXXXXX 8| 8 2-3 !| 6|
| 9| XX X 3| 3 15-19 | 9|
| 12|XXXXX XX 7| 7 4-8 !| 12|
| 13| XX XXX 5| 5 11-13 !| 13|
| 16| X X XX 4| 4 14 | 16|
| 19|XX X XXX 6| 6 9-10 !| 19|
| 21| XXXXX 5| 5 11-13 !| 21|
| 22|X X XXXX 6| 6 9-10 !| 22|
| 23|XXXXXXX 7| 7 4-8 !| 23|
| 24| X X 2| 2 20 | 24|
| 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26|
| 35| X X X 3| 3 15-19 | 35|
| 36|XX X 3| 3 15-19 | 36|
| 37|X XX X X 5| 5 11-13 !| 37|
| 38| XX X 3| 3 15-19 | 38|
| 39|X XX 3| 3 15-19 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX XX 6| 6 3 !| 2|
| 3|XX X 3| 3 8-12 | 3|
| 4| XXX X 4| 4 5-7 !| 4|
| 5|X XX 3| 3 8-12 | 5|
| 6| X XX 3| 3 8-12 | 6|
| 12| X X X 3| 3 8-12 | 12|
| 13| X XXX 4| 4 5-7 !| 13|
| 19| XX 2| 2 13 | 19|
| 21| X XX X 4| 4 5-7 !| 21|
| 22|X XXXX 5| 5 4 !| 22|
| 23|XXXXX XX 7| 7 1-2 !| 23|
| 26|X XX XXXX 7| 7 1-2 !| 26|
| 37| X X X 3| 3 8-12 | 37|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|423451123 2.0| 2.0 2 | 2|
| 4|746334776 7.0| 7.0 7 | 4|
| 13|531677465 5.0| 5.0 5 | 13|
| 21|667526657 6.0| 6.0 6 | 21|
| 22|375762344 4.0| 4.0 4 | 22|
| 23|212115231 1.0| 1.0 1 | 23|
| 26|154243512 3.0| 3.0 3 | 26|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 2 | F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 3 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 4 | F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 5 | F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 6 | F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 7 | F | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 8-12 | 1/2 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 8-12 | 1/2 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 8-12 | 1/2 F | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 8-12 | 1/2 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 8-12 | 1/2 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 13 | 1/2 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 14 | 1/2 F | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 15-17 | 1/4 F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 15-17 | 1/4 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 15-17 | 1/4 F | 39 |Michał Sierak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Martyna Kotwa | | |
| 18-19 | 1/4 F | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 18-19 | 1/4 F | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 20 | 1/4 F | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 21-23 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 21-23 | 1/8 B | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 21-23 | 1/8 B | 38 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 24-25 | 1/8 B | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 24-25 | 1/8 B | 37 |Mateusz Markuszewski |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Paulina Kwiek |Opole | |
| 26-27 | 1/8 B | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 26-27 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 28-29 | 1/8 B | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 28-29 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 30-31 | 1/8 B | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 30-31 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X XX 3| 3 13-20 | 1|
| 2|XXXX XX 6| 6 3-5 !| 2|
| 3|X X X 3| 3 13-20 | 3|
| 4| X X X X 4| 4 10-12 !| 4|
| 5|X X XXX 5| 5 6-9 !| 5|
| 6|XX XXX X 6| 6 3-5 !| 6|
| 7| X X 2| 2 21-23 | 7|
| 8| 0| 0 28-31 | 8|
| 9|X X XX 4| 4 10-12 !| 9|
| 10| 0| 0 28-31 | 10|
| 11| X 1| 1 24-27 | 11|
| 12|XXX X X 5| 5 6-9 !| 12|
| 13|X XX 3| 3 13-20 | 13|
| 14| X X 2| 2 21-23 | 14|
| 15|X X 2| 2 21-23 | 15|
| 16| XXX X X 5| 5 6-9 !| 16|
| 17| X 1| 1 24-27 | 17|
| 18| 0| 0 28-31 | 18|
| 19| X X XXX 5| 5 6-9 !| 19|
| 20| 0| 0 28-31 | 20|
| 21| XXX 3| 3 13-20 | 21|
| 22|X XX 3| 3 13-20 | 22|
| 23|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 23|
| 24| XXX 3| 3 13-20 | 24|
| 25| X 1| 1 24-27 | 25|
| 26|XXX XXXX 7| 7 2 !| 26|
| 35| XXXXX X 6| 6 3-5 !| 35|
| 36| X X X 3| 3 13-20 | 36|
| 37| X 1| 1 24-27 | 37|
| 38| XX X 3| 3 13-20 | 38|
| 39| X XXX 4| 4 10-12 !| 39|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XX 2| 2 14-15 | 1|
| 3|X XX X XX 6| 6 4-5 !| 3|
| 7| XX XX 4| 4 9-11 | 7|
| 8| 0| 0 18-19 | 8|
| 10| 0| 0 18-19 | 10|
| 11|X XX 3| 3 12-13 | 11|
| 13| X X X X 4| 4 9-11 | 13|
| 14|X XXX X 5| 5 6-8 !| 14|
| 15|XXX XX 5| 5 6-8 !| 15|
| 17|XX XXX XX 7| 7 1-3 !| 17|
| 18|X 1| 1 16-17 | 18|
| 20| X 1| 1 16-17 | 20|
| 21| XXXX X 5| 5 6-8 !| 21|
| 22|X X XXXXX 7| 7 1-3 !| 22|
| 24| X XXXXX 6| 6 4-5 !| 24|
| 25| X X 2| 2 14-15 | 25|
| 36| XXXXXXX 7| 7 1-3 !| 36|
| 37| X XX 3| 3 12-13 | 37|
| 38| XX X X 4| 4 9-11 | 38|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX XX 6| 6 7-10 !| 2|
| 3|X XXXX 5| 5 11-14 !| 3|
| 4| X X X XX 5| 5 11-14 !| 4|
| 5|X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 5|
| 6| X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 6|
| 9|XXXX X X 6| 6 7-10 !| 9|
| 12| X XX 3| 3 18-19 | 12|
| 14| X X 2| 2 20 | 14|
| 15|X X X X 4| 4 15-17 | 15|
| 16|XXXX X X 6| 6 7-10 !| 16|
| 17|XXX XXX X 7| 7 3-6 !| 17|
| 19|X X X XX 5| 5 11-14 !| 19|
| 21| X XX XX 5| 5 11-14 !| 21|
| 22|X X XXXXX 7| 7 3-6 !| 22|
| 23|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 23|
| 24| X XXX 4| 4 15-17 | 24|
| 26|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 26|
| 35| X X X 3| 3 18-19 | 35|
| 36|X XXX X X 6| 6 7-10 !| 36|
| 39| X X XX 4| 4 15-17 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXX XX 5| 5 3-4 !| 2|
| 3|X XX X 4| 4 5-7 !| 3|
| 4| XXX 3| 3 8-12 | 4|
| 5|X X X 3| 3 8-12 | 5|
| 6| X X X X 4| 4 5-7 !| 6|
| 9| X XX 3| 3 8-12 | 9|
| 16| X X X 3| 3 8-12 | 16|
| 17|XXX XX X 6| 6 2 !| 17|
| 19| XX 2| 2 13 | 19|
| 21| XX X 3| 3 8-12 | 21|
| 22|X XXXX 5| 5 3-4 !| 22|
| 23|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 23|
| 26|X X XX 4| 4 5-7 !| 26|
| 36| X 1| 1 14 | 36|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|723571156 4.0| 4.0 4 | 2|
| 3|265445774 5.0| 5.0 5 | 3|
| 6|344336531 2.0| 2.0 2 | 6|
| 17|636713663 7.0| 7.0 7 | 17|
| 22|477664325 6.0| 6.0 6 | 22|
| 23|112122212 1.0| 1.0 1 | 23|
| 26|551257447 3.0| 3.0 3 | 26|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 2 | F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 3 | F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 4-5 | F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 4-5 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 6 | F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 7 | F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 8-9 | 1/2 F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 8-9 | 1/2 F | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 10 | 1/2 F | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 11-19 | 1/4 F | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 11-19 | 1/4 F | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 11-19 | 1/4 F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 11-19 | 1/4 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 11-19 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 11-19 | 1/4 F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 11-19 | 1/4 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 11-19 | 1/4 F | 37 |Mateusz Markuszewski |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Paulina Kwiek |Opole | |
| 11-19 | 1/4 F | 38 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 20-21 | 1/4 F | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 20-21 | 1/4 F | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 22 | 1/4 F | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 23 | 1/4 F | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 24-25 | 1/8 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 24-25 | 1/8 B | 39 |Michał Sierak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Martyna Kotwa | | |
| 26-30 | 1/8 B | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 26-30 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 26-30 | 1/8 B | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 26-30 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 26-30 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 31 | 1/8 B | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 18-22 | 1|
| 2| XXX XXXX 7| 7 1-2 !| 2|
| 3| X X X 3| 3 13-17 | 3|
| 4| X X X 3| 3 13-17 | 4|
| 5|X X XX X 5| 5 10-11 !| 5|
| 6|XX XX X 5| 5 10-11 !| 6|
| 7| X XX 3| 3 13-17 | 7|
| 8| 0| 0 27-31 | 8|
| 9| X XX X 4| 4 12 | 9|
| 10| 0| 0 27-31 | 10|
| 11| X 1| 1 23-26 | 11|
| 12| X 1| 1 23-26 | 12|
| 13|X X XXX X 6| 6 3-9 !| 13|
| 14| XXX 3| 3 13-17 | 14|
| 15| X X 2| 2 18-22 | 15|
| 16|XX X X XX 6| 6 3-9 !| 16|
| 17|X X 2| 2 18-22 | 17|
| 18| 0| 0 27-31 | 18|
| 19|XXX XXX 6| 6 3-9 !| 19|
| 20| 0| 0 27-31 | 20|
| 21| XXX 3| 3 13-17 | 21|
| 22|X X X XXX 6| 6 3-9 !| 22|
| 23| XX XXX X 6| 6 3-9 !| 23|
| 24|XX XXXXX 7| 7 1-2 !| 24|
| 25| X 1| 1 23-26 | 25|
| 26|X XX X XX 6| 6 3-9 !| 26|
| 35| 0| 0 27-31 | 35|
| 36|XXXX XX 6| 6 3-9 !| 36|
| 37|X X 2| 2 18-22 | 37|
| 38| X X 2| 2 18-22 | 38|
| 39| X 1| 1 23-26 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 15-19 | 1|
| 3|XX XX XXX 7| 7 4 !| 3|
| 4|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 4|
| 7|XXXX 4| 4 6-12 !| 7|
| 8| X 1| 1 20 | 8|
| 9| X X XX 4| 4 6-12 !| 9|
| 10| X XX X 4| 4 6-12 !| 10|
| 11|X XXX 4| 4 6-12 !| 11|
| 12|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !| 12|
| 14| X X 2| 2 15-19 | 14|
| 15|X XX 3| 3 13-14 | 15|
| 17|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !| 17|
| 18| X X 2| 2 15-19 | 18|
| 20| XX 2| 2 15-19 | 20|
| 21| XX XX 4| 4 6-12 !| 21|
| 25| X X 2| 2 15-19 | 25|
| 35| XX XXX 5| 5 5 !| 35|
| 37|X XXX 4| 4 6-12 !| 37|
| 38| XX X X 4| 4 6-12 !| 38|
| 39|X X X 3| 3 13-14 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 2|
| 3|XX XX XX 6| 6 5-8 !| 3|
| 4| X XX XXX 6| 6 5-8 !| 4|
| 5| X X XX X 5| 5 9-10 !| 5|
| 6|XXXXX XXX 8| 8 3 !| 6|
| 7| 0| 0 23 | 7|
| 9| XX X X 4| 4 11-19 | 9|
| 10| X X 2| 2 20-21 | 10|
| 11| X 1| 1 22 | 11|
| 12|XX XX 4| 4 11-19 | 12|
| 13|X X X X 4| 4 11-19 | 13|
| 16|XXXX XX 6| 6 5-8 !| 16|
| 17| X XX XX 5| 5 9-10 !| 17|
| 19|X X XX 4| 4 11-19 | 19|
| 21| X XX X 4| 4 11-19 | 21|
| 22|X XXX 4| 4 11-19 | 22|
| 23|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 23|
| 24| X X XX 4| 4 11-19 | 24|
| 26|X XX XXXX 7| 7 4 !| 26|
| 35| X X 2| 2 20-21 | 35|
| 36| XXX XX X 6| 6 5-8 !| 36|
| 37|X XX X 4| 4 11-19 | 37|
| 38|X X XX 4| 4 11-19 | 38|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XX XXX 5| 5 4-7 !| 2|
| 3|X XXX 4| 4 8-9 | 3|
| 4| X XXX XX 6| 6 3 !| 4|
| 5|X XXXX 5| 5 4-7 !| 5|
| 6|XXXXX XXX 8| 8 2 !| 6|
| 16|XXXX X 5| 5 4-7 !| 16|
| 17| X X X 3| 3 10 | 17|
| 23|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 23|
| 26|X X X XX 5| 5 4-7 !| 26|
| 36| XX X X 4| 4 8-9 | 36|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|522752136 2.0| 2.0 2 | 2|
| 4|743521674 4.5| 4.5 4-5 | 4|
| 5|376646363 7.0| 7.0 7 | 5|
| 6|465434542 3.0| 3.0 3 | 6|
| 16|637373755 6.0| 6.0 6 | 16|
| 23|111115211 1.0| 1.0 1 | 23|
| 26|254267427 4.5| 4.5 4-5 | 26|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 2 | F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 3 | F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 4 | F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 5 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 6 | F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 7-9 | 1/2 F | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 7-9 | 1/2 F | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 7-9 | 1/2 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 10 | 1/2 F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 11-12 | 1/4 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 11-12 | 1/4 F | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 13 | 1/4 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 14 | 1/4 F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 15-17 | 1/8 F | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 15-17 | 1/8 F | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 15-17 | 1/8 F | 38 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 18-20 | 1/8 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 18-20 | 1/8 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 18-20 | 1/8 F | 39 |Michał Sierak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Martyna Kotwa | | |
| 21-22 |1/16 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 21-22 |1/16 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 23-24 |1/16 B | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 23-24 |1/16 B | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 25-28 |1/16 B | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 25-28 |1/16 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 25-28 |1/16 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 25-28 |1/16 B | 37 |Mateusz Markuszewski |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Paulina Kwiek |Opole | |
| 29-31 |1/16 B | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 29-31 |1/16 B | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 29-31 |1/16 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
Liczba par: 31
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| 0| 0 27-31 | 1|
| 2|XX X XX 5| 5 3-10 !| 2|
| 3|X X X 3| 3 15-21 | 3|
| 4| X XX X 4| 4 11-14 !| 4|
| 5|XX XX X 5| 5 3-10 !| 5|
| 6|X X X 3| 3 15-21 | 6|
| 7| X 1| 1 24-26 | 7|
| 8| 0| 0 27-31 | 8|
| 9| X XXXX 5| 5 3-10 !| 9|
| 10| 0| 0 27-31 | 10|
| 11| XX 2| 2 22-23 | 11|
| 12| XX X 3| 3 15-21 | 12|
| 13|XXX X X 5| 5 3-10 !| 13|
| 14| 0| 0 27-31 | 14|
| 15| X 1| 1 24-26 | 15|
| 16|XX X X X 5| 5 3-10 !| 16|
| 17| X XX 3| 3 15-21 | 17|
| 18|X 1| 1 24-26 | 18|
| 19| XX XX 4| 4 11-14 !| 19|
| 20| 0| 0 27-31 | 20|
| 21| XX X r 3| 3 15-21 | 21|
| 22|X X X XX 5| 5 3-10 !| 22|
| 23|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 23|
| 24| X XXXX 5| 5 3-10 !| 24|
| 25| X X 2| 2 22-23 | 25|
| 26|X XXXX XX 7| 7 2 !| 26|
| 35| X XX X 4| 4 11-14 !| 35|
| 36| X XX r 3| 3 15-21 | 36|
| 37|X X X 3| 3 15-21 | 37|
| 38| XXXX X 5| 5 3-10 !| 38|
| 39| X X XX 4| 4 11-14 !| 39|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| 0| 0 15-17 | 1|
| 3|X X XXX 5| 5 6 !| 3|
| 6|X XX XXX 6| 6 3-5 !| 6|
| 7| XX X X 4| 4 7-8 | 7|
| 8| 0| 0 15-17 | 8|
| 10| 0| 0 15-17 | 10|
| 11| X 1| 1 11-14 | 11|
| 12|XX XXX XX 7| 7 2 !| 12|
| 14| X 1| 1 11-14 | 14|
| 15| X X 2| 2 9-10 | 15|
| 17|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 17|
| 18| X X 2| 2 9-10 | 18|
| 20| X 1| 1 11-14 | 20|
| 21| XXXX X X 6| 6 3-5 !| 21|
| 25|XX XX 4| 4 7-8 | 25|
| 36|XX X XXX 6| 6 3-5 !| 36|
| 37| X 1| 1 11-14 | 37|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX XXX 7| 7 3-6 !| 2|
| 3|X X XXX 5| 5 10-14 !| 3|
| 4| XXXXX XX 7| 7 3-6 !| 4|
| 5|X XXXX 5| 5 10-14 !| 5|
| 6|XX X XXXX 7| 7 3-6 !| 6|
| 9| XX XX XX 6| 6 7-9 !| 9|
| 12| X XX X 4| 4 15-17 | 12|
| 13| XXXX X 5| 5 10-14 !| 13|
| 16|XX X X XX 6| 6 7-9 !| 16|
| 17|X X XXXX 6| 6 7-9 !| 17|
| 19|X X X 3| 3 18-20 | 19|
| 21| XX XX X 5| 5 10-14 !| 21|
| 22|X X XXXXX 7| 7 3-6 !| 22|
| 23|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 23|
| 24| X X X 3| 3 18-20 | 24|
| 26|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 26|
| 35| XXXX X 5| 5 10-14 !| 35|
| 36|XX X X 4| 4 15-17 | 36|
| 38| XX X X 4| 4 15-17 | 38|
| 39|X XX 3| 3 18-20 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXXX XX 6| 6 1-3 !| 2|
| 3|X X XX 4| 4 4-10 !| 3|
| 4| X X X 3| 3 11-12 | 4|
| 5|X X 2| 2 13 | 5|
| 6| X X XX 4| 4 4-10 !| 6|
| 9| X X XX 4| 4 4-10 !| 9|
| 13| 0| 0 14 | 13|
| 16|XX X X 4| 4 4-10 !| 16|
| 17| X X X X 4| 4 4-10 !| 17|
| 21| X XX X 4| 4 4-10 !| 21|
| 22|X XXX 4| 4 4-10 !| 22|
| 23| XXXX XX 6| 6 1-3 !| 23|
| 26|XXX X XX 6| 6 1-3 !| 26|
| 35|X X X 3| 3 11-12 | 35|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXXXXX 6| 6 3-5 !| 2|
| 3|X X 2| 2 10 | 3|
| 6|X XX XXX 6| 6 3-5 !| 6|
| 9| X X XX 4| 4 7-9 | 9|
| 16|XX X X X 5| 5 6 !| 16|
| 17| X XXX 4| 4 7-9 | 17|
| 21| X X X X 4| 4 7-9 | 21|
| 22|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 22|
| 23|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 23|
| 26|XXXXX X 6| 6 3-5 !| 26|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|621543122 2.0| 2.0 2 | 2|
| 6|353235531 3.0| 3.0 3 | 6|
| 16|136464666 6.0| 6.0 6 | 16|
| 22|464621354 4.0| 4.0 4 | 22|
| 23|512112213 1.0| 1.0 1 | 23|
| 26|245356445 5.0| 5.0 5 | 26|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 27
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 2 | F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 3 | F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 4 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 5 | F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 6 | F | 36 |Tobiasz Brixy |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Haraf |Dobrzeń Wielki | |
| 7 | F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 8-12 | 1/2 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 8-12 | 1/2 F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 8-12 | 1/2 F | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 8-12 | 1/2 F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 8-12 | 1/2 F | 37 |Mateusz Markuszewski |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Paulina Kwiek |Opole | |
| 13 | 1/2 F | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 14-16 | 1/2 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 14-16 | 1/2 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 14-16 | 1/2 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 17-18 | 1/4 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 17-18 | 1/4 F | 39 |Michał Sierak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Martyna Kotwa | | |
| 19 | 1/4 F | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 20 | 1/4 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 21 | 1/4 F | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 22 | 1/8 B | 38 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 23-25 | 1/8 B | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 23-25 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 23-25 | 1/8 B | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 26 | 1/8 B | 35 |Oskar Antkiewicz |KLASA |małopolski |
| | | |Kamila Sosin |Tarnów | |
| 27-29 | 1/8 B | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 27-29 | 1/8 B | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 27-29 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 30-31 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 30-31 | 1/8 B | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 20-25 | 1|
| 2|XXX XXX 6| 6 2-5 !| 2|
| 3|XX X XX 5| 5 6-9 !| 3|
| 4| X XX X 4| 4 10-11 !| 4|
| 5|X XXX 4| 4 10-11 !| 5|
| 6|XX X X X 5| 5 6-9 !| 6|
| 7| X X 2| 2 20-25 | 7|
| 8| 0| 0 28-31 | 8|
| 9| X X X 3| 3 12-19 | 9|
| 10| 0| 0 28-31 | 10|
| 11| r 0| 0 28-31 | 11|
| 12| XX 2| 2 20-25 | 12|
| 13|X X X 3| 3 12-19 | 13|
| 14| X 1| 1 26-27 | 14|
| 15|XX XXX 5| 5 6-9 !| 15|
| 16| X X X 3| 3 12-19 | 16|
| 17|X X X 3| 3 12-19 | 17|
| 18| X 1| 1 26-27 | 18|
| 19| XXX XX X 6| 6 2-5 !| 19|
| 20| 0| 0 28-31 | 20|
| 21| X XX 3| 3 12-19 | 21|
| 22|X XX 3| 3 12-19 | 22|
| 23|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 23|
| 24| X X X 3| 3 12-19 | 24|
| 25| X X X 3| 3 12-19 | 25|
| 26|XXXX XX 6| 6 2-5 !| 26|
| 35| X X 2| 2 20-25 | 35|
| 36|X XXX XX 6| 6 2-5 !| 36|
| 37| XXXXX 5| 5 6-9 !| 37|
| 38| X X 2| 2 20-25 | 38|
| 39| XX 2| 2 20-25 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X XX 3| 3 12-14 | 1|
| 7|X X X 3| 3 12-14 | 7|
| 8| X 1| 1 16-18 | 8|
| 9|XXX X XX 6| 6 4-8 !| 9|
| 10| 0| 0 19-20 | 10|
| 11| X 1| 1 16-18 | 11|
| 12| XX X 3| 3 12-14 | 12|
| 13|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 13|
| 14| XX XXX X 6| 6 4-8 !| 14|
| 16|X X XXXX 6| 6 4-8 !| 16|
| 17|XX XXX X 6| 6 4-8 !| 17|
| 18| 0| 0 19-20 | 18|
| 20| X 1| 1 16-18 | 20|
| 21|XX XX X 5| 5 9-10 !| 21|
| 22|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 22|
| 24| XXXXXXX 7| 7 3 !| 24|
| 25|XX X XXX 6| 6 4-8 !| 25|
| 35| X X 2| 2 15 | 35|
| 38| XX X X 4| 4 11 | 38|
| 39|X X XX X 5| 5 9-10 !| 39|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 2|
| 3|X XXX XX 6| 6 6-8 !| 3|
| 4|XX XX X X 6| 6 6-8 !| 4|
| 5|X X XX 4| 4 17-18 | 5|
| 6|XXXXX XX 7| 7 2-5 !| 6|
| 9| X 1| 1 21 | 9|
| 13| X XXXX 5| 5 9-16 !| 13|
| 14| X XX 3| 3 19 | 14|
| 15|XXX XX 5| 5 9-16 !| 15|
| 16| X X 2| 2 20 | 16|
| 17|XXX X XX 6| 6 6-8 !| 17|
| 19| X X XX X 5| 5 9-16 !| 19|
| 21|XX XXX XX 7| 7 2-5 !| 21|
| 22|X XXXX 5| 5 9-16 !| 22|
| 23|XXXXX XX 7| 7 2-5 !| 23|
| 24| XX X X X 5| 5 9-16 !| 24|
| 25| XXX XX 5| 5 9-16 !| 25|
| 26|XXXX X XX 7| 7 2-5 !| 26|
| 36|X XXX X 5| 5 9-16 !| 36|
| 37| XX X XX 5| 5 9-16 !| 37|
| 39| XX XX 4| 4 17-18 | 39|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX XX 6| 6 3-4 !| 2|
| 3|XX X X X 5| 5 5-7 !| 3|
| 4| X XXX 4| 4 8-12 | 4|
| 6|X XXX XXX 7| 7 2 !| 6|
| 13|X X XXX 5| 5 5-7 !| 13|
| 15| XX X X 4| 4 8-12 | 15|
| 17|XX X X 4| 4 8-12 | 17|
| 19| X X 2| 2 14-16 | 19|
| 21| XX 2| 2 14-16 | 21|
| 22|X XXX 4| 4 8-12 | 22|
| 23|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 23|
| 24| X X 2| 2 14-16 | 24|
| 25| X XX 3| 3 13 | 25|
| 26|XXXX XX 6| 6 3-4 !| 26|
| 36| XXXXX 5| 5 5-7 !| 36|
| 37| X X X X 4| 4 8-12 | 37|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|543453134 3.0| 3.0 3 | 2|
| 3|467562757 7.0| 7.0 7 | 3|
| 6|635226311 2.0| 2.0 2 | 6|
| 13|724735465 5.0| 5.0 5 | 13|
| 23|111111222 1.0| 1.0 1 | 23|
| 26|352347546 4.0| 4.0 4 | 26|
| 36|276674673 6.0| 6.0 6 | 36|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 31 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 34 |Hubert Woźniak |ZORBA |śląski |
| | | |Julia Michalska |Częstochowa | |
| 3 | F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 4 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 5 | F | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 6 | F | 28 |Tomasz Czarnocki |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Amelia Kowalska | WARSZAWA | |
| 7 | F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 8-11 | 1/2 F | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 8-11 | 1/2 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 8-11 | 1/2 F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 8-11 | 1/2 F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 12-13 | 1/2 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 12-13 | 1/2 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 14 | 1/2 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 15-17 | 1/4 F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 15-17 | 1/4 F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 15-17 | 1/4 F | 32 |Miłosz Krogulec |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Sandra Buczek | | |
| 18-19 | 1/4 F | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 18-19 | 1/4 F | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 20-21 | 1/4 F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 20-21 | 1/4 F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 22 | 1/4 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 23 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 24-28 | 1/8 B | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 24-28 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 24-28 | 1/8 B | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 24-28 | 1/8 B | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 24-28 | 1/8 B | 30 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Klaudia Kropidło |Żory | |
| 29-31 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 29-31 | 1/8 B | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 29-31 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 32-33 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 32-33 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 34 | 1/8 B | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXXX X 5| 5 11-14 !| 1|
| 2| X X 2| 2 25-28 | 2|
| 3|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 3|
| 4|X X XX XX 6| 6 6-10 !| 4|
| 5| XX X XX 5| 5 11-14 !| 5|
| 6| X 1| 1 29-32 | 6|
| 7| XX 2| 2 25-28 | 7|
| 8| XXX XXXX 7| 7 3-5 !| 8|
| 9| 0| 0 33-34 | 9|
| 10| X 1| 1 29-32 | 10|
| 11| XXXXX 5| 5 11-14 !| 11|
| 12| X XX X 4| 4 15-19 | 12|
| 13|XXXX XX 6| 6 6-10 !| 13|
| 14| X X X 3| 3 20-24 | 14|
| 15|XXXXX XXX 8| 8 2 !| 15|
| 16|X XXX 4| 4 15-19 | 16|
| 17| X 1| 1 29-32 | 17|
| 18| XX X 3| 3 20-24 | 18|
| 19|XX 2| 2 25-28 | 19|
| 20| XXX 3| 3 20-24 | 20|
| 21| X XX X 4| 4 15-19 | 21|
| 22| XXX 3| 3 20-24 | 22|
| 23| X X 2| 2 25-28 | 23|
| 24|X XX 3| 3 20-24 | 24|
| 25| 0| 0 33-34 | 25|
| 26|X X XX 4| 4 15-19 | 26|
| 27|XX XXX X 6| 6 6-10 !| 27|
| 28|XX X XXX 6| 6 6-10 !| 28|
| 29|X XX X X 5| 5 11-14 !| 29|
| 30|X XXX 4| 4 15-19 | 30|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 32| X 1| 1 29-32 | 32|
| 33|XXXXX X X 7| 7 3-5 !| 33|
| 34|XXXXX X 6| 6 6-10 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|X X X X 4| 4 10-14 | 2|
| 6|XXX X X 5| 5 8-9 !| 6|
| 7| X XX 3| 3 15-17 | 7|
| 9| 0| 0 20 | 9|
| 10| X 1| 1 18-19 | 10|
| 12| X X X 3| 3 15-17 | 12|
| 14|XX X X 4| 4 10-14 | 14|
| 16|XXXXX XX 7| 7 4 !| 16|
| 17| X XX X 4| 4 10-14 | 17|
| 18|X XX XXX 6| 6 5-7 !| 18|
| 19| X X XXX 5| 5 8-9 !| 19|
| 20| X 1| 1 18-19 | 20|
| 21|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 21|
| 22| X XXX 4| 4 10-14 | 22|
| 23| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 23|
| 24|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 24|
| 25| X X X 3| 3 15-17 | 25|
| 26|X X XXXX 6| 6 5-7 !| 26|
| 30|X X XX 4| 4 10-14 | 30|
| 32|X XXXXX 6| 6 5-7 !| 32|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXXXX 5| 5 8-14 !| 1|
| 3| XX X X 4| 4 15-17 | 3|
| 4| XX XX X 5| 5 8-14 !| 4|
| 5| XX XXX 5| 5 8-14 !| 5|
| 6| XX 2| 2 20-21 | 6|
| 8| XX X 3| 3 18-19 | 8|
| 11|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 11|
| 13|X X XX X 5| 5 8-14 !| 13|
| 15|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 15|
| 16|X X X XX 5| 5 8-14 !| 16|
| 18| XX X 3| 3 18-19 | 18|
| 19| X 1| 1 22 | 19|
| 21| 0| 0 23 | 21|
| 23|X XXX XXX 7| 7 4 !| 23|
| 24|XX X X X 5| 5 8-14 !| 24|
| 26|XX XXX X 6| 6 5-7 !| 26|
| 27|X X X X 4| 4 15-17 | 27|
| 28| X XXX X 5| 5 8-14 !| 28|
| 29| X XXXXX 6| 6 5-7 !| 29|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 32|X XXX 4| 4 15-17 | 32|
| 33|XX 2| 2 20-21 | 33|
| 34|XX XXXX 6| 6 5-7 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|X X X 3| 3 8-11 | 1|
| 4| XX XX 4| 4 4-7 !| 4|
| 5| XX X 3| 3 8-11 | 5|
| 11|X XXX 4| 4 4-7 !| 11|
| 13|X X X 3| 3 8-11 | 13|
| 15| XXXXXXX 7| 7 2 !| 15|
| 16| X 1| 1 14 | 16|
| 23| X XX 3| 3 8-11 | 23|
| 24| X X 2| 2 12-13 | 24|
| 26|XX XX 4| 4 4-7 !| 26|
| 28| X XXX 4| 4 4-7 !| 28|
| 29| X X 2| 2 12-13 | 29|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 34|XXXXX 5| 5 3 !| 34|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 4|745565723 7.0| 7.0 7 | 4|
| 11|464457545 5.0| 5.0 5 | 11|
| 15|373372234 3.0| 3.0 3 | 15|
| 26|237744366 4.0| 4.0 4 | 26|
| 28|556631157 6.0| 6.0 6 | 28|
| 31|111223411 1.0| 1.0 1 | 31|
| 34|622116672 2.0| 2.0 2 | 34|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 31 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 34 |Hubert Woźniak |ZORBA |śląski |
| | | |Julia Michalska |Częstochowa | |
| 3 | F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 4 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 5 | F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 6 | F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 7 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 8 | F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 9 | F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 10 | 1/2 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 11-12 | 1/2 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 11-12 | 1/2 F | 28 |Tomasz Czarnocki |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Amelia Kowalska | WARSZAWA | |
| 13-18 | 1/4 F | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 13-18 | 1/4 F | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 13-18 | 1/4 F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 13-18 | 1/4 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 13-18 | 1/4 F | 32 |Miłosz Krogulec |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Sandra Buczek | | |
| 13-18 | 1/4 F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 19-20 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 19-20 | 1/4 F | 30 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Klaudia Kropidło |Żory | |
| 21-23 | 1/4 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 21-23 | 1/4 F | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 21-23 | 1/4 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 24 | 1/4 F | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 25-26 | 1/8 B | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 25-26 | 1/8 B | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 27-30 | 1/8 B | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 27-30 | 1/8 B | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 27-30 | 1/8 B | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 27-30 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 31-33 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 31-33 | 1/8 B | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 31-33 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 34 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X 1| 1 29-33 | 1|
| 2|X X X XXX 6| 6 7-10 !| 2|
| 3|X XXXXX 6| 6 7-10 !| 3|
| 4|XX X X 4| 4 13-19 !| 4|
| 5| XX 2| 2 24-28 | 5|
| 6|X 1| 1 29-33 | 6|
| 7| X 1| 1 29-33 | 7|
| 8| X XX X 4| 4 13-19 !| 8|
| 9| X 1| 1 29-33 | 9|
| 10| 0| 0 34 | 10|
| 11|X X 2| 2 24-28 | 11|
| 12| XX 2| 2 24-28 | 12|
| 13| XXX XX 5| 5 11-12 !| 13|
| 14| X X X 3| 3 20-23 | 14|
| 15|XXXX X 5| 5 11-12 !| 15|
| 16|X XXX XX 6| 6 7-10 !| 16|
| 17| X X X 3| 3 20-23 | 17|
| 18| XXX 3| 3 20-23 | 18|
| 19| X 1| 1 29-33 | 19|
| 20|XX X X 4| 4 13-19 !| 20|
| 21|XXXXX X 6| 6 7-10 !| 21|
| 22| X X 2| 2 24-28 | 22|
| 23| X XXX 4| 4 13-19 !| 23|
| 24|X X XXXXX 7| 7 4-6 !| 24|
| 25| X X 2| 2 24-28 | 25|
| 26|XX X X 4| 4 13-19 !| 26|
| 27|XX XXXXXX 8| 8 2-3 !| 27|
| 28| X X XX 4| 4 13-19 !| 28|
| 29| XXXXXXX 7| 7 4-6 !| 29|
| 30| X X X 3| 3 20-23 | 30|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 32|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 32|
| 33| X XXX 4| 4 13-19 !| 33|
| 34|XX XXXXX 7| 7 4-6 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 8-11 | 1|
| 5|XXXXX X 6| 6 2-3 !| 5|
| 6|XXX 3| 3 6-7 | 6|
| 7| X 1| 1 12-14 | 7|
| 9| X X 2| 2 8-11 | 9|
| 10| 0| 0 15 | 10|
| 11|X X XX X 5| 5 4 !| 11|
| 12| X 1| 1 12-14 | 12|
| 14| X 1| 1 12-14 | 14|
| 17| XX X 3| 3 6-7 | 17|
| 18|XXX XXXX 7| 7 1 !| 18|
| 19| X X 2| 2 8-11 | 19|
| 22| XXXXXX 6| 6 2-3 !| 22|
| 25| X X 2| 2 8-11 | 25|
| 30|X X X X 4| 4 5 !| 30|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX X XX 7| 7 3 !| 2|
| 3|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 3|
| 4| X X 2| 2 21-23 | 4|
| 5| XXXX X X 6| 6 4-6 !| 5|
| 8| XXX X 4| 4 13-18 | 8|
| 11|X XX X 4| 4 13-18 | 11|
| 13|X XX X X 5| 5 7-12 !| 13|
| 15| X XX X 4| 4 13-18 | 15|
| 16|X XX XXX 6| 6 4-6 !| 16|
| 18| X X 2| 2 21-23 | 18|
| 20| 0| 0 24 | 20|
| 21| X X X 3| 3 19-20 | 21|
| 22|XX XX X 5| 5 7-12 !| 22|
| 23|X XXXX 5| 5 7-12 !| 23|
| 24|XXX X 4| 4 13-18 | 24|
| 26|X XX XX 5| 5 7-12 !| 26|
| 27|X X X XX 5| 5 7-12 !| 27|
| 28|XX XX XX 6| 6 4-6 !| 28|
| 29| X X 2| 2 21-23 | 29|
| 30| X X X 3| 3 19-20 | 30|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 32| X XXX 4| 4 13-18 | 32|
| 33| XX X X 4| 4 13-18 | 33|
| 34| X XXX X 5| 5 7-12 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X XX X 4| 4 6-9 !| 2|
| 3|XXXXXX X 7| 7 2 !| 3|
| 5| X 1| 1 11-12 | 5|
| 13|XXXX 4| 4 6-9 !| 13|
| 16|X X X 3| 3 10 | 16|
| 22| X XXX 4| 4 6-9 !| 22|
| 23|X XX XXX 6| 6 3-5 !| 23|
| 26|XX XX XX 6| 6 3-5 !| 26|
| 27| X XXXXX 6| 6 3-5 !| 27|
| 28| X 1| 1 11-12 | 28|
| 31|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 31|
| 34| X XX X 4| 4 6-9 !| 34|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|938992684 9.0| 9.0 9 | 2|
| 3|452128559 3.0| 3.0 3 | 3|
| 13|565474368 5.0| 5.0 5 | 13|
| 22|897546446 6.0| 6.0 6 | 22|
| 23|376783295 7.0| 7.0 7 | 23|
| 26|229855827 4.0| 4.0 4 | 26|
| 27|783667772 8.0| 8.0 8 | 27|
| 31|111311111 1.0| 1.0 1 | 31|
| 34|644239933 2.0| 2.0 2 | 34|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 31 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 3 | F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 4 | F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 5 | F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 6 | F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 7 | F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 8-9 | 1/2 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 8-9 | 1/2 F | 30 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Klaudia Kropidło |Żory | |
| 10 | 1/2 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 11-12 | 1/2 F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 11-12 | 1/2 F | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 13-17 | 1/4 F | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 13-17 | 1/4 F | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 13-17 | 1/4 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 13-17 | 1/4 F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 13-17 | 1/4 F | 34 |Hubert Woźniak |ZORBA |śląski |
| | | |Julia Michalska |Częstochowa | |
| 18-20 | 1/4 F | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 18-20 | 1/4 F | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 18-20 | 1/4 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 21-22 | 1/4 F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 21-22 | 1/4 F | 32 |Miłosz Krogulec |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Sandra Buczek | | |
| 23-24 | 1/4 F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 23-24 | 1/4 F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 25-28 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 25-28 | 1/8 B | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 25-28 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 25-28 | 1/8 B | 28 |Tomasz Czarnocki |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Amelia Kowalska | WARSZAWA | |
| 29-30 | 1/8 B | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 29-30 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 31-32 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 31-32 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 33 | 1/8 B | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 34 | 1/8 B | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XX X 3| 3 19-27 | 1|
| 2| X XX 3| 3 19-27 | 2|
| 3|XXX X X 5| 5 9-15 !| 3|
| 4|XX XX XX 6| 6 5-8 !| 4|
| 5|X X X X 4| 4 16-18 | 5|
| 6| X XX 3| 3 19-27 | 6|
| 7| X XX 3| 3 19-27 | 7|
| 8| X XXX 4| 4 16-18 | 8|
| 9| X 1| 1 29-32 | 9|
| 10| X X 2| 2 28 | 10|
| 11|X XX X X 5| 5 9-15 !| 11|
| 12| 0| 0 33-34 | 12|
| 13|X XXX XXX 7| 7 3-4 !| 13|
| 14| X 1| 1 29-32 | 14|
| 15|X X XX 4| 4 16-18 | 15|
| 16| XXXXX 5| 5 9-15 !| 16|
| 17| X XXXX 5| 5 9-15 !| 17|
| 18|XXXX XXXX 8| 8 2 !| 18|
| 19| 0| 0 33-34 | 19|
| 20| XX X 3| 3 19-27 | 20|
| 21| X XX 3| 3 19-27 | 21|
| 22| X XX 3| 3 19-27 | 22|
| 23|X X XXXX 6| 6 5-8 !| 23|
| 24|XX X 3| 3 19-27 | 24|
| 25| X 1| 1 29-32 | 25|
| 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26|
| 27|X XX X X 5| 5 9-15 !| 27|
| 28| X 1| 1 29-32 | 28|
| 29| X XX 3| 3 19-27 | 29|
| 30|X X XXX 5| 5 9-15 !| 30|
| 31|XXXXX XX 7| 7 3-4 !| 31|
| 32| X XXXX 5| 5 9-15 !| 32|
| 33|XXX X XX 6| 6 5-8 !| 33|
| 34|XX XXXX 6| 6 5-8 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XXXXX 5| 5 7-9 !| 1|
| 2|X X XXX X 6| 6 4-6 !| 2|
| 5| XXXXXX 6| 6 4-6 !| 5|
| 6|XXX XXX X 7| 7 1-3 !| 6|
| 7| X X XX 4| 4 10-13 | 7|
| 8| XXXX XX 6| 6 4-6 !| 8|
| 9| X XX 3| 3 14-15 | 9|
| 10|X X 2| 2 16-17 | 10|
| 12| 0| 0 19 | 12|
| 14|X X 2| 2 16-17 | 14|
| 15|XXXX XX X 7| 7 1-3 !| 15|
| 19| X 1| 1 18 | 19|
| 20| X X X 3| 3 14-15 | 20|
| 21|XXXX XXX 7| 7 1-3 !| 21|
| 22| XX XXX 5| 5 7-9 !| 22|
| 24|X X XX 4| 4 10-13 | 24|
| 25| X X XX 4| 4 10-13 | 25|
| 28|X X XX 4| 4 10-13 | 28|
| 29| XX XX X 5| 5 7-9 !| 29|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXXX 4| 4 13-17 | 1|
| 2| X X 2| 2 21-22 | 2|
| 3|XX X XXX 6| 6 5-8 !| 3|
| 4| XX X XXX 6| 6 5-8 !| 4|
| 5|X XX X XX 6| 6 5-8 !| 5|
| 6| X 1| 1 23-24 | 6|
| 8| X X X X 4| 4 13-17 | 8|
| 11|X X X 3| 3 18-20 | 11|
| 13|X XX XX X 6| 6 5-8 !| 13|
| 15|XX XXXX X 7| 7 2-4 !| 15|
| 16|X X X X 4| 4 13-17 | 16|
| 17| X XXXX 5| 5 9-12 !| 17|
| 18| X XX 3| 3 18-20 | 18|
| 21| XXX XX 5| 5 9-12 !| 21|
| 22| X 1| 1 23-24 | 22|
| 23|XXX XX 5| 5 9-12 !| 23|
| 26|XX X X 4| 4 13-17 | 26|
| 27|XXX X X 5| 5 9-12 !| 27|
| 29| X XX 3| 3 18-20 | 29|
| 30|X XXX XXX 7| 7 2-4 !| 30|
| 31|XXXXX XX 7| 7 2-4 !| 31|
| 32| X X 2| 2 21-22 | 32|
| 33|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 33|
| 34| XXXX 4| 4 13-17 | 34|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 3|X XXXX X 6| 6 1-4 !| 3|
| 4| XX XX 4| 4 8-9 | 4|
| 5| XX X 3| 3 10 | 5|
| 13|X X 2| 2 11-12 | 13|
| 15|X X XX X 5| 5 5-7 !| 15|
| 17| XX 2| 2 11-12 | 17|
| 21| X XXXX 5| 5 5-7 !| 21|
| 23|XX X XX X 6| 6 1-4 !| 23|
| 27| X X XXX 5| 5 5-7 !| 27|
| 30|X X XX 4| 4 8-9 | 30|
| 31|XXXXX X 6| 6 1-4 !| 31|
| 33| XX XX XX 6| 6 1-4 !| 33|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 3|434143425 3.0| 3.0 3 | 3|
| 15|377571373 5.0| 5.0 5 | 15|
| 21|765437656 7.0| 7.0 7 | 21|
| 23|256756147 6.0| 6.0 6 | 23|
| 27|643364564 4.0| 4.0 4 | 27|
| 31|111215211 1.0| 1.0 1 | 31|
| 33|522622732 2.0| 2.0 2 | 33|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 31 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 30 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Klaudia Kropidło |Żory | |
| 3 | F | 34 |Hubert Woźniak |ZORBA |śląski |
| | | |Julia Michalska |Częstochowa | |
| 4 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 5 | F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 6 | F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 7-8 | 1/2 F | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 7-8 | 1/2 F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 9-11 | 1/2 F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 9-11 | 1/2 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 9-11 | 1/2 F | 28 |Tomasz Czarnocki |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Amelia Kowalska | WARSZAWA | |
| 12-17 | 1/4 F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 12-17 | 1/4 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 12-17 | 1/4 F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 12-17 | 1/4 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 12-17 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 12-17 | 1/4 F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 18-21 | 1/4 F | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 18-21 | 1/4 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 18-21 | 1/4 F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 18-21 | 1/4 F | 32 |Miłosz Krogulec |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Sandra Buczek | | |
| 22-23 | 1/4 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 22-23 | 1/4 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 24 | 1/4 F | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 25-27 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 25-27 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 25-27 | 1/8 B | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 28-30 | 1/8 B | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 28-30 | 1/8 B | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 28-30 | 1/8 B | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 31-33 | 1/8 B | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 31-33 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 31-33 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 34 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXXXX 5| 5 8-13 !| 1|
| 2| XX X 3| 3 18-25 | 2|
| 3|XX XXX 5| 5 8-13 !| 3|
| 4|XX XX X 5| 5 8-13 !| 4|
| 5| XX X 3| 3 18-25 | 5|
| 6| X X X 3| 3 18-25 | 6|
| 7| 0| 0 33-34 | 7|
| 8| XX X 3| 3 18-25 | 8|
| 9| 0| 0 33-34 | 9|
| 10| X X 2| 2 26-30 | 10|
| 11|X XX 3| 3 18-25 | 11|
| 12| XX 2| 2 26-30 | 12|
| 13|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 13|
| 14| X X 2| 2 26-30 | 14|
| 15|X XXX XXX 7| 7 4-7 !| 15|
| 16|X X X XX 5| 5 8-13 !| 16|
| 17| X X 2| 2 26-30 | 17|
| 18|XXX X 4| 4 14-17 | 18|
| 19| X X 2| 2 26-30 | 19|
| 20| X 1| 1 31-32 | 20|
| 21|XXXXX XX 7| 7 4-7 !| 21|
| 22| X X XXX 5| 5 8-13 !| 22|
| 23| XX X 3| 3 18-25 | 23|
| 24|X X XXXXX 7| 7 4-7 !| 24|
| 25| X 1| 1 31-32 | 25|
| 26|X XX XX 5| 5 8-13 !| 26|
| 27|XX XXXXX 7| 7 4-7 !| 27|
| 28| XX X 3| 3 18-25 | 28|
| 29| XX XX 4| 4 14-17 | 29|
| 30|X X XX 4| 4 14-17 | 30|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 32| XXXX 4| 4 14-17 | 32|
| 33|XX X 3| 3 18-25 | 33|
| 34|XX XXXXXX 8| 8 2-3 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX X XX 7| 7 4-5 !| 2|
| 5|XXXXX XX 7| 7 4-5 !| 5|
| 6| X X X 3| 3 15-17 | 6|
| 7|X XX X 4| 4 12-14 | 7|
| 8| XX X 3| 3 15-17 | 8|
| 9| XX 2| 2 18-20 | 9|
| 10| X X 2| 2 18-20 | 10|
| 11|X XX XX X 6| 6 6-8 !| 11|
| 12| X X X 3| 3 15-17 | 12|
| 14| XX XX 4| 4 12-14 | 14|
| 17| X XX X 4| 4 12-14 | 17|
| 18|XX XXX 5| 5 9-11 !| 18|
| 19| XX XXX 5| 5 9-11 !| 19|
| 20| X X 2| 2 18-20 | 20|
| 23|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 23|
| 25| 0| 0 21 | 25|
| 28|X X XXX 5| 5 9-11 !| 28|
| 29|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !| 29|
| 30|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 30|
| 32|X X XX XX 6| 6 6-8 !| 32|
| 33|XXX XX X 6| 6 6-8 !| 33|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X X 3| 3 18-21 | 1|
| 2|XX XX 4| 4 12-17 | 2|
| 3|XXXX X 5| 5 7-11 !| 3|
| 4| X XX 3| 3 18-21 | 4|
| 5| X XXX 4| 4 12-17 | 5|
| 11|XX X XXXX 7| 7 3-4 !| 11|
| 13|XX X 3| 3 18-21 | 13|
| 15|X XX X 4| 4 12-17 | 15|
| 16| X XXX 4| 4 12-17 | 16|
| 18| X 1| 1 24 | 18|
| 19| X X 2| 2 22-23 | 19|
| 21| XXX X 4| 4 12-17 | 21|
| 22| X XX XX 5| 5 7-11 !| 22|
| 23|X XXXX XX 7| 7 3-4 !| 23|
| 24|XX XX XX 6| 6 5-6 !| 24|
| 26|X X XXXX 6| 6 5-6 !| 26|
| 27| X XX XX 5| 5 7-11 !| 27|
| 28|X XXX X 5| 5 7-11 !| 28|
| 29| XX 2| 2 22-23 | 29|
| 30| XXX X X 5| 5 7-11 !| 30|
| 31|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 31|
| 32| X XX 3| 3 18-21 | 32|
| 33|XXX X 4| 4 12-17 | 33|
| 34|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 3| X X XXX 5| 5 3-6 !| 3|
| 11|X X XX 4| 4 7-8 | 11|
| 22| XX X 3| 3 9-11 | 22|
| 23| XXX X 4| 4 7-8 | 23|
| 24| X X X 3| 3 9-11 | 24|
| 26|XXX XX 5| 5 3-6 !| 26|
| 27|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 27|
| 28| XXX 3| 3 9-11 | 28|
| 30|X XXX X 5| 5 3-6 !| 30|
| 31|XXXXXX XX 8| 8 2 !| 31|
| 34|XXXXX 5| 5 3-6 !| 34|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 3|355642625 6.0| 6.0 6 | 3|
| 26|226555442 4.0| 4.0 4 | 26|
| 27|643366263 5.0| 5.0 5 | 27|
| 30|462433336 2.0| 2.0 2 | 30|
| 31|111121111 1.0| 1.0 1 | 31|
| 34|534214554 3.0| 3.0 3 | 34|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 31 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 34 |Hubert Woźniak |ZORBA |śląski |
| | | |Julia Michalska |Częstochowa | |
| 3 | F | 3 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 4 | F | 13 |Bartosz Pajerski |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kurzak |Nowy Targ | |
| 5 | F | 26 |Mateusz Zielecki |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Piela |Szczecin | |
| 6 | F | 8 |Krzysztof Marszał |ESKADRA |łódzki |
| | | |Klaudia Szlachetka |Pabianice | |
| 7 | 1/2 F | 22 |Jakub Wolski |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Hanna Bober |Sosnowiec | |
| 8-10 | 1/2 F | 2 |Wiktor Drozd |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 8-10 | 1/2 F | 24 |Filip Wólkiewicz |CLASSIC |mazowiecki |
| | | |Marta Pieróg |Warszawa | |
| 8-10 | 1/2 F | 27 |Wiktor Barczyński |ISKRA |lubelski |
| | | |Emilia Niezbecka |Międzyrzec Podl | |
| 11-12 | 1/2 F | 4 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 11-12 | 1/2 F | 29 |Mateusz Drogosz |KICK |świętokrzysk|
| | | |Magdalena Bryk |Kielce | |
| 13-14 | 1/2 F | 18 |Maciej Szkotak |LATINO |małopolski |
| | | |Kamila Kapustka |Żabno | |
| 13-14 | 1/2 F | 23 |Jakub Woźniak |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Maria Bieńczyk | | |
| 15-17 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 15-17 | 1/4 F | 30 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Klaudia Kropidło |Żory | |
| 15-17 | 1/4 F | 33 |Jacek Pyszka |FORUM |śląski |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | |
| 18-21 | 1/4 F | 6 |Michał Krawiec |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Edyta Kupczyk |Opole | |
| 18-21 | 1/4 F | 15 |Oliwier Pięciak |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Sandra Urbanek | | |
| 18-21 | 1/4 F | 16 |Philip Pliszka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Kamila Bajdas |Stalowa Wola | |
| 18-21 | 1/4 F | 28 |Tomasz Czarnocki |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Amelia Kowalska | WARSZAWA | |
| 22 | 1/4 F | 1 |Michał Biały |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Mardosiewicz |Przemyśl | |
| 23 | 1/4 F | 5 |Oliwier Kaleta |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Julia Smól |Sosnowiec | |
| 24 | 1/4 F | 19 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 25-26 | 1/8 B | 9 |Miłosz Mika |KLASA |małopolski |
| | | |Julia Michałek |Tarnów | |
| 25-26 | 1/8 B | 32 |Miłosz Krogulec |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Sandra Buczek | | |
| 27-29 | 1/8 B | 7 |Michał Majchrzak |ISKRA |lubelski |
| | | |Wiktoria Lesiuk |Międzyrzec Podl | |
| 27-29 | 1/8 B | 11 |Szymon Nguyen |4STEP |dolnośląski |
| | | |Maja Knapik |Siechnice | |
| 27-29 | 1/8 B | 17 |Tymoteusz Salamon |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Klaudia Romaniszyn |Kraków | |
| 30-33 | 1/8 B | 10 |Rafał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Hanna Gzik |Janów Lubelski | |
| 30-33 | 1/8 B | 12 |Adam Otto |MAESTRO |opolski |
| | | |Jadwiga Wolny |Opole | |
| 30-33 | 1/8 B | 14 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Ivana Sokotun |Będzin | |
| 30-33 | 1/8 B | 25 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 34 | 1/8 B | 20 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXX X 4| 4 13-19 !| 1|
| 2| X XX X 4| 4 13-19 !| 2|
| 3| X XXXX 5| 5 6-12 !| 3|
| 4|XX X 3| 3 20-27 | 4|
| 5|X XX X X 5| 5 6-12 !| 5|
| 6| X XXX 4| 4 13-19 !| 6|
| 7| X X 2| 2 28-32 | 7|
| 8| XXXX X X 6| 6 5 !| 8|
| 9| X 1| 1 33 | 9|
| 10| 0| 0 34 | 10|
| 11|XX X 3| 3 20-27 | 11|
| 12| XX 2| 2 28-32 | 12|
| 13|X XX X 4| 4 13-19 !| 13|
| 14| X X X 3| 3 20-27 | 14|
| 15|X X XX X 5| 5 6-12 !| 15|
| 16|X X XXX 5| 5 6-12 !| 16|
| 17| XX X 3| 3 20-27 | 17|
| 18| XX X 3| 3 20-27 | 18|
| 19| XX 2| 2 28-32 | 19|
| 20| XX 2| 2 28-32 | 20|
| 21| XX XX 4| 4 13-19 !| 21|
| 22|XXXXX XXX 8| 8 2 !| 22|
| 23| XX X 3| 3 20-27 | 23|
| 24|XXX X X 5| 5 6-12 !| 24|
| 25| X X 2| 2 28-32 | 25|
| 26| XXX X X 5| 5 6-12 !| 26|
| 27| X XXX 4| 4 13-19 !| 27|
| 28|XX XX 4| 4 13-19 !| 28|
| 29|X XXX XXX 7| 7 3-4 !| 29|
| 30|X X X 3| 3 20-27 | 30|
| 31|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 31|
| 32|X X X 3| 3 20-27 | 32|
| 33|XXX X XXX 7| 7 3-4 !| 33|
| 34|XX XX X 5| 5 6-12 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 4|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 4|
| 7| XX 2| 2 8-10 | 7|
| 9|X X X 3| 3 6-7 | 9|
| 10| X 1| 1 11-14 | 10|
| 11|X X 2| 2 8-10 | 11|
| 12| X 1| 1 11-14 | 12|
| 14|X 1| 1 11-14 | 14|
| 17| X X 2| 2 8-10 | 17|
| 18| X XXX 4| 4 4-5 !| 18|
| 19| X X X X 4| 4 4-5 !| 19|
| 20| 0| 0 15 | 20|
| 23|X X XXXXX 7| 7 2 !| 23|
| 25| X 1| 1 11-14 | 25|
| 30| XXXX XX 6| 6 3 !| 30|
| 32| X X X 3| 3 6-7 | 32|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 22 | 1|
| 2|X X XX X 5| 5 9-14 !| 2|
| 3|X XXXX X 6| 6 3-8 !| 3|
| 4| XX X XX 5| 5 9-14 !| 4|
| 5| X 1| 1 23 | 5|
| 6| X X X 3| 3 18-21 | 6|
| 8| XXX XXX 6| 6 3-8 !| 8|
| 13|XXXX X X 6| 6 3-8 !| 13|
| 15|X X X 3| 3 18-21 | 15|
| 16|X X X 3| 3 18-21 | 16|
| 18|XX XX X 5| 5 9-14 !| 18|
| 19| 0| 0 24 | 19|
| 21| XXX X 4| 4 15-17 | 21|
| 22| XXXXX 5| 5 9-14 !| 22|
| 23|X X XX X 5| 5 9-14 !| 23|
| 24|XX XX X 5| 5 9-14 !| 24|
| 26|XX XX XX 6| 6 3-8 !| 26|
| 27|XX X XXX 6| 6 3-8 !| 27|
| 28| X XX 3| 3 18-21 | 28|
| 29| XX XXXX 6| 6 3-8 !| 29|
| 30| XXXX 4| 4 15-17 | 30|
| 31|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 31|
| 33| XX XX 4| 4 15-17 | 33|
| 34|XXXXXX X 7| 7 2 !| 34|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X X X 3| 3 8-10 | 2|
| 3|XXXX XX 6| 6 3-4 !| 3|
| 4| X X 2| 2 11-12 | 4|
| 8| X XX X X 5| 5 5-6 !| 8|
| 13|X XX X X 5| 5 5-6 !| 13|
| 18| 0| 0 13-14 | 18|
| 22| XXX X 4| 4 7 | 22|
| 23| 0| 0 13-14 | 23|
| 24|X X X 3| 3 8-10 | 24|
| 26|XX XXXX 6| 6 3-4 !| 26|
| 27| X X X 3| 3 8-10 | 27|
| 29| X X 2| 2 11-12 | 29|
| 31|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 31|
| 34|XXXXX X X 7| 7 2 !| 34|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 3|324545225 3.0| 3.0 3 | 3|
| 8|665326644 6.0| 6.0 6 | 8|
| 13|542263453 4.0| 4.0 4 | 13|
| 26|256651336 5.0| 5.0 5 | 26|
| 31|111114111 1.0| 1.0 1 | 31|
| 34|433432562 2.0| 2.0 2 | 34|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 2 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 3 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 4 | F | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 5 | F | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 6 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 7 | F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 8 | F | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 9-10 | 1/2 F | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 9-10 | 1/2 F | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 11-12 | 1/2 F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 11-12 | 1/2 F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 13-19 | 1/4 B | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 13-19 | 1/4 B | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 13-19 | 1/4 B | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 13-19 | 1/4 B | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 13-19 | 1/4 B | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 13-19 | 1/4 B | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 13-19 | 1/4 B | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 20-21 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 20-21 | 1/4 B | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 22-23 | 1/4 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 22-23 | 1/4 B | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|X X X 3| 3 4-11 |114|
|115| X XX 3| 3 4-11 |115|
|116|X XX 3| 3 4-11 |116|
|117| X X X 3| 3 4-11 |117|
|118|XX X 3| 3 4-11 |118|
|119| XX X 3| 3 4-11 |119|
|120| 0| 0 16-23 |120|
|121|X X 2| 2 12-13 |121|
|122|X XXX 4| 4 1-3 !|122|
|123| X 1| 1 14-15 |123|
|124|X XXX 4| 4 1-3 !|124|
|125| 0| 0 16-23 |125|
|126| 0| 0 16-23 |126|
|127| 0| 0 16-23 |127|
|128| X XXX 4| 4 1-3 !|128|
|129| 0| 0 16-23 |129|
|130| 0| 0 16-23 |130|
|131| X XX 3| 3 4-11 |131|
|132| X 1| 1 14-15 |132|
|133| XX X 3| 3 4-11 |133|
|134| 0| 0 16-23 |134|
|135| X X 2| 2 12-13 |135|
|136| 0| 0 16-23 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XXXXXXX 7| 7 1 !|114|
|115|XXXX XX 6| 6 2-4 !|115|
|116|X XX 3| 3 9 !|116|
|117|XX XX X 5| 5 5-7 !|117|
|118|XX X XX 5| 5 5-7 !|118|
|119|XXX XXX 6| 6 2-4 !|119|
|120|X X 2| 2 10-16 |120|
|121| XXX X 4| 4 8 !|121|
|123| XX 2| 2 10-16 |123|
|125| 0| 0 19-20 |125|
|126|XX 2| 2 10-16 |126|
|127| X 1| 1 17-18 |127|
|129| X X 2| 2 10-16 |129|
|130| 0| 0 19-20 |130|
|131| X X 2| 2 10-16 |131|
|132| X 1| 1 17-18 |132|
|133| XXXXX 5| 5 5-7 !|133|
|134| X X 2| 2 10-16 |134|
|135|XXXXX X 6| 6 2-4 !|135|
|136| XX 2| 2 10-16 |136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XXX XX 5| 5 2-5 !|114|
|115|X XX XX 5| 5 2-5 !|115|
|116|X X X 3| 3 6-8 !|116|
|117| X X X 3| 3 6-8 !|117|
|118| XX 2| 2 9-10 |118|
|119|XXX 3| 3 6-8 !|119|
|121| X 1| 1 11-12 |121|
|122|XXXXX 5| 5 2-5 !|122|
|124| X X 2| 2 9-10 |124|
|128|XXXXXXX 7| 7 1 !|128|
|133| XX XXX 5| 5 2-5 !|133|
|135| X 1| 1 11-12 |135|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|114|1334548 4.0| 4.0 4 |114|
|115|5271116 2.0| 2.0 2 |115|
|116|7763662 5.0| 5.0 5 |116|
|117|8686354 6.0| 6.0 6 |117|
|119|2858885 8.0| 8.0 8 |119|
|122|6547477 7.0| 7.0 7 |122|
|128|3112731 1.0| 1.0 1 |128|
|133|4425223 3.0| 3.0 3 |133|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 2 | F | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 3 | F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 4 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 5 | F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 6 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 7-10 | 1/2 F | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 7-10 | 1/2 F | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 7-10 | 1/2 F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 7-10 | 1/2 F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 11-13 | 1/2 F | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 11-13 | 1/2 F | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 11-13 | 1/2 F | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 14 | 1/2 F | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 15 | 1/4 B | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 16-21 | 1/4 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 16-21 | 1/4 B | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 16-21 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 16-21 | 1/4 B | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
| 16-21 | 1/4 B | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 16-21 | 1/4 B | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 22-23 | 1/4 B | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 22-23 | 1/4 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|X XX 3| 3 5-7 !|114|
|115|XXXXXXX 7| 7 1 !|115|
|116|X X 2| 2 8-12 |116|
|117| X X 2| 2 8-12 |117|
|118| XX 2| 2 8-12 |118|
|119| 0| 0 16-23 |119|
|120| X 1| 1 13-15 |120|
|121|X X X 3| 3 5-7 !|121|
|122| XXX X 4| 4 3-4 !|122|
|123| 0| 0 16-23 |123|
|124|XX 2| 2 8-12 |124|
|125| 0| 0 16-23 |125|
|126| 0| 0 16-23 |126|
|127|X 1| 1 13-15 |127|
|128| XXXXX 5| 5 2 !|128|
|129| X 1| 1 13-15 |129|
|130| 0| 0 16-23 |130|
|131| X XX 3| 3 5-7 !|131|
|132| 0| 0 16-23 |132|
|133| X X XX 4| 4 3-4 !|133|
|134| 0| 0 16-23 |134|
|135| X X 2| 2 8-12 |135|
|136| 0| 0 16-23 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|116|XXXXXX 6| 6 1 !|116|
|117| X XXX 4| 4 2-4 !|117|
|118| XXX X 4| 4 2-4 !|118|
|119| XXX 3| 3 5-7 !|119|
|120| XX XX 4| 4 2-4 !|120|
|123| 0| 0 15-16 |123|
|124| X 1| 1 9-14 |124|
|125| 0| 0 15-16 |125|
|126|X 1| 1 9-14 |126|
|127| X 1| 1 9-14 |127|
|129| XXX 3| 3 5-7 !|129|
|130| X 1| 1 9-14 |130|
|132|X 1| 1 9-14 |132|
|134| X 1| 1 9-14 |134|
|135|X X X 3| 3 5-7 !|135|
|136|X X 2| 2 8 |136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XXXXXXX 7| 7 1 !|114|
|115|XXXX X 5| 5 3-4 !|115|
|116|X X 2| 2 7-10 |116|
|117| X XXXX 5| 5 3-4 !|117|
|118| XX 2| 2 7-10 |118|
|119| X 1| 1 11-13 |119|
|120| X 1| 1 11-13 |120|
|121| X X 2| 2 7-10 |121|
|122|XXX X 4| 4 5-6 !|122|
|128|XXX X 4| 4 5-6 !|128|
|129| 0| 0 14 |129|
|131| X 1| 1 11-13 |131|
|133|XXXXXX 6| 6 2 !|133|
|135| X X 2| 2 7-10 |135|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
--------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|114|2313225 2.0| 2.0 2 |114|
|115|1241113 1.0| 1.0 1 |115|
|117|6564362 6.0| 6.0 6 |117|
|122|4455656 5.0| 5.0 5 |122|
|128|3122544 3.0| 3.0 3 |128|
|133|5636431 4.0| 4.0 4 |133|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 2 | F | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 3 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 4 | F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 5 | F | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 6 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 7-8 | 1/2 F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 7-8 | 1/2 F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 9 | 1/2 F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 10-12 | 1/2 F | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 10-12 | 1/2 F | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 10-12 | 1/2 F | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 13 | 1/2 F | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 14 | 1/4 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 15 | 1/4 B | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 B | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 16-19 | 1/4 B | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 16-19 | 1/4 B | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 B | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 20-23 | 1/4 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 20-23 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 20-23 | 1/4 B | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 20-23 | 1/4 B | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XX XX 4| 4 4-6 !|114|
|115|XX XXX 5| 5 1-3 !|115|
|116| X 1| 1 11-17 |116|
|117| X 1| 1 11-17 |117|
|118|X X 2| 2 7-10 |118|
|119| XX 2| 2 7-10 |119|
|120|X 1| 1 11-17 |120|
|121|X XX X 4| 4 4-6 !|121|
|122|X XXX X 5| 5 1-3 !|122|
|123| 0| 0 18-23 |123|
|124| X X 2| 2 7-10 |124|
|125| 0| 0 18-23 |125|
|126| X 1| 1 11-17 |126|
|127| 0| 0 18-23 |127|
|128| XXX XX 5| 5 1-3 !|128|
|129| X 1| 1 11-17 |129|
|130| 0| 0 18-23 |130|
|131| X 1| 1 11-17 |131|
|132| 0| 0 18-23 |132|
|133| XXX X 4| 4 4-6 !|133|
|134| X 1| 1 11-17 |134|
|135| X X 2| 2 7-10 |135|
|136| 0| 0 18-23 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|116|XXX X 4| 4 5-7 !|116|
|117| X XXXX 5| 5 2-4 !|117|
|118|XXX X 4| 4 5-7 !|118|
|119| XXX X 4| 4 5-7 !|119|
|120|X XXXXX 6| 6 1 !|120|
|123| X 1| 1 10-13 |123|
|124| X XX 3| 3 8 |124|
|125| 0| 0 14-17 |125|
|126| X 1| 1 10-13 |126|
|127| 0| 0 14-17 |127|
|129| 0| 0 14-17 |129|
|130|X X 2| 2 9 |130|
|131| X 1| 1 10-13 |131|
|132| X 1| 1 10-13 |132|
|134| 0| 0 14-17 |134|
|135|XX XX X 5| 5 2-4 !|135|
|136|X X XXX 5| 5 2-4 !|136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XXXXXX 6| 6 1-3 !|114|
|115|XXXX XX 6| 6 1-3 !|115|
|116|X X XX 4| 4 5-6 !|116|
|117| X XX X 4| 4 5-6 !|117|
|118| X 1| 1 10-12 |118|
|119| X 1| 1 10-12 |119|
|120| 0| 0 13 |120|
|121| XX 2| 2 9 |121|
|122|X XXXX 5| 5 4 !|122|
|128|X X X 3| 3 7-8 |128|
|133| XXXXXX 6| 6 1-3 !|133|
|135|XX X 3| 3 7-8 |135|
|136| X 1| 1 10-12 |136|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|114|1122424 2.0| 2.0 2 |114|
|115|2241232 3.0| 3.0 3 |115|
|116|3455646 5.0| 5.0 5 |116|
|117|6564355 6.0| 6.0 6 |117|
|122|4336563 4.0| 4.0 4 |122|
|133|5613111 1.0| 1.0 1 |133|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 2 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 3 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 4 | F | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 5 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 6 | F | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 7 | F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 8-9 | 1/2 F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 8-9 | 1/2 F | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 10-13 | 1/2 F | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 10-13 | 1/2 F | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 10-13 | 1/2 F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 10-13 | 1/2 F | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 14 | 1/4 B | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 15-20 | 1/4 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 15-20 | 1/4 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 15-20 | 1/4 B | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
| 15-20 | 1/4 B | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 15-20 | 1/4 B | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 15-20 | 1/4 B | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 21-23 | 1/4 B | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 21-23 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 21-23 | 1/4 B | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XX XX 4| 4 3-5 !|114|
|115| X XXXX 5| 5 1-2 !|115|
|116|X X X 3| 3 6-8 !|116|
|117| XX 2| 2 9-11 |117|
|118| X 1| 1 12-16 |118|
|119| X 1| 1 12-16 |119|
|120| 0| 0 17-23 |120|
|121|X XX X 4| 4 3-5 !|121|
|122|X X X 3| 3 6-8 !|122|
|123| 0| 0 17-23 |123|
|124| X 1| 1 12-16 |124|
|125| 0| 0 17-23 |125|
|126| 0| 0 17-23 |126|
|127|X X 2| 2 9-11 |127|
|128| XXXXX 5| 5 1-2 !|128|
|129| X 1| 1 12-16 |129|
|130| 0| 0 17-23 |130|
|131|X X 2| 2 9-11 |131|
|132| 0| 0 17-23 |132|
|133| XX XX 4| 4 3-5 !|133|
|134| 0| 0 17-23 |134|
|135| X X X 3| 3 6-8 !|135|
|136| X 1| 1 12-16 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|117| X XXX 4| 4 3 !|117|
|118| XX X 3| 3 4-5 !|118|
|119|XXXX X 5| 5 1-2 !|119|
|120| XX 2| 2 6 |120|
|123| XX X 3| 3 4-5 !|123|
|124| X 1| 1 7-12 |124|
|125|X 1| 1 7-12 |125|
|126| 0| 0 13-15 |126|
|127| 0| 0 13-15 |127|
|129| 0| 0 13-15 |129|
|130| X 1| 1 7-12 |130|
|131| X 1| 1 7-12 |131|
|132|X 1| 1 7-12 |132|
|134| X 1| 1 7-12 |134|
|136|XXXX X 5| 5 1-2 !|136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|XXXXXXX 7| 7 1-2 !|114|
|115|XXXX X 5| 5 4 !|115|
|116|XXX 3| 3 5-7 !|116|
|117| X XX 3| 3 5-7 !|117|
|118| X 1| 1 10-13 |118|
|119| X 1| 1 10-13 |119|
|121|X X X 3| 3 5-7 !|121|
|122|X X 2| 2 8-9 |122|
|123| X X 2| 2 8-9 |123|
|128|XXXXXXX 7| 7 1-2 !|128|
|133| XXXXXX 6| 6 3 !|133|
|135| X 1| 1 10-13 |135|
|136| X 1| 1 10-13 |136|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
--------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|114|1546414 4.0| 4.0 4 |114|
|115|2231233 2.0| 2.0 2 |115|
|116|3665566 6.0| 6.0 6 |116|
|117|7477355 5.0| 5.0 5 |117|
|121|6753777 7.0| 7.0 7 |121|
|128|4112622 1.0| 1.0 1 |128|
|133|5324141 3.0| 3.0 3 |133|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 2 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 3 | F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 4 | F | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 5 | F | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 6 | F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 7 | F | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 8 | F | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 9-12 | 1/2 F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 9-12 | 1/2 F | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 9-12 | 1/2 F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 9-12 | 1/2 F | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 13 | 1/2 F | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 14 | 1/4 F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 15-16 | 1/4 F | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 15-16 | 1/4 F | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
| 17 | 1/8 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 18-21 | 1/8 B | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 18-21 | 1/8 B | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 18-21 | 1/8 B | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 18-21 | 1/8 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 22-23 | 1/8 B | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 22-23 | 1/8 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
Liczba par: 23
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| XX 2| 2 8-10 |114|
|115|XX XXX 5| 5 2-3 !|115|
|116| 0| 0 16-23 |116|
|117|XXXXXXX 7| 7 1 !|117|
|118| X 1| 1 11-15 |118|
|119| X 1| 1 11-15 |119|
|120| 0| 0 16-23 |120|
|121| X 1| 1 11-15 |121|
|122|X X XXX 5| 5 2-3 !|122|
|123| 0| 0 16-23 |123|
|124| 0| 0 16-23 |124|
|125| 0| 0 16-23 |125|
|126|X X 2| 2 8-10 |126|
|127| 0| 0 16-23 |127|
|128| X 1| 1 11-15 |128|
|129|XX XX 4| 4 4-5 !|129|
|130| 0| 0 16-23 |130|
|131| XXXX 4| 4 4-5 !|131|
|132| 0| 0 16-23 |132|
|133|XXX 3| 3 6-7 !|133|
|134| X 1| 1 11-15 |134|
|135| XX X 3| 3 6-7 !|135|
|136| X X 2| 2 8-10 |136|
------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| X 1| 1 11-14 |114|
|116| X 1| 1 11-14 |116|
|118|X X X 3| 3 3-9 !|118|
|119| X 1| 1 11-14 |119|
|120| 0| 0 15-16 |120|
|121|X X X 3| 3 3-9 !|121|
|123| XX X 3| 3 3-9 !|123|
|124| 0| 0 15-16 |124|
|125| X X 2| 2 10 |125|
|126|X X XX 4| 4 1-2 !|126|
|127| X 1| 1 11-14 |127|
|128| X X X 3| 3 3-9 !|128|
|130|X XX 3| 3 3-9 !|130|
|132|XX X X 4| 4 1-2 !|132|
|134| XXX 3| 3 3-9 !|134|
|136| XX X 3| 3 3-9 !|136|
------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|115|XXXXXXX 7| 7 1-2 !|115|
|117|XXXXXXX 7| 7 1-2 !|117|
|118| 0| 0 15-16 |118|
|121|XX X 3| 3 8-13 !|121|
|122|XXX XX 5| 5 3-4 !|122|
|123| XXX 3| 3 8-13 !|123|
|126|X X X 3| 3 8-13 !|126|
|128| X X 2| 2 14 |128|
|129| X XX X 4| 4 5-7 !|129|
|130| 0| 0 15-16 |130|
|131|XXXX X 5| 5 3-4 !|131|
|132| XXX 3| 3 8-13 !|132|
|133|X XXX 4| 4 5-7 !|133|
|134|XXX X 4| 4 5-7 !|134|
|135| XX X 3| 3 8-13 !|135|
|136| X XX 3| 3 8-13 !|136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|115|XX XXXX 6| 6 1 !|115|
|117| X XXXX 5| 5 2-4 !|117|
|121|X X 2| 2 9-12 |121|
|122| X XXXX 5| 5 2-4 !|122|
|123| 0| 0 13 |123|
|126|X X X 3| 3 6-8 !|126|
|129|XX XX 4| 4 5 !|129|
|131| XX X 3| 3 6-8 !|131|
|132| XX 2| 2 9-12 |132|
|133|X X 2| 2 9-12 |133|
|134| X X 2| 2 9-12 |134|
|135|X XXX X 5| 5 2-4 !|135|
|136| XX X 3| 3 6-8 !|136|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
--------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|115|1171224 1.0| 1.0 1 |115|
|117|6284117 2.0| 2.0 2 |117|
|122|5463338 3.0| 3.0 3 |122|
|126|3757843 7.0| 7.0 7 |126|
|129|2546465 4.0| 4.0 4 |129|
|131|4638756 8.0| 8.0 8 |131|
|135|7822582 6.0| 6.0 6 |135|
|136|8315671 5.0| 5.0 5 |136|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 2 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 3 | F | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 4 | F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 5 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 6 | F | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 7 | F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 8-10 | 1/2 F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 8-10 | 1/2 F | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 8-10 | 1/2 F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 11-14 | 1/2 F | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 11-14 | 1/2 F | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 11-14 | 1/2 F | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 11-14 | 1/2 F | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 15 | 1/2 F | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 16 | 1/4 B | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 17-20 | 1/4 B | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 17-20 | 1/4 B | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 17-20 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 17-20 | 1/4 B | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
| 21-23 | 1/4 B | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 21-23 | 1/4 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 21-23 | 1/4 B | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| X 1| 1 12-19 |114|
|115|XX XXX 5| 5 1-2 !|115|
|116| X X 2| 2 9-11 |116|
|117| X XXXX 5| 5 1-2 !|117|
|118| X 1| 1 12-19 |118|
|119| 0| 0 20-23 |119|
|120|X 1| 1 12-19 |120|
|121|XXX 3| 3 3-8 !|121|
|122| X XX 3| 3 3-8 !|122|
|123| X 1| 1 12-19 |123|
|124| 0| 0 20-23 |124|
|125| 0| 0 20-23 |125|
|126| 0| 0 20-23 |126|
|127| X 1| 1 12-19 |127|
|128| X X 2| 2 9-11 |128|
|129| XX X 3| 3 3-8 !|129|
|130| X 1| 1 12-19 |130|
|131|X X X 3| 3 3-8 !|131|
|132|X X X 3| 3 3-8 !|132|
|133| X 1| 1 12-19 |133|
|134|X X X 3| 3 3-8 !|134|
|135| X X 2| 2 9-11 |135|
|136| X 1| 1 12-19 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| 0| 0 13-15 |114|
|116| XXX X 4| 4 1 !|116|
|118| X 1| 1 9-12 |118|
|119| X X 2| 2 8 |119|
|120| XXX 3| 3 2-7 !|120|
|123| X 1| 1 9-12 |123|
|124| 0| 0 13-15 |124|
|125|X XX 3| 3 2-7 !|125|
|126| 0| 0 13-15 |126|
|127| X 1| 1 9-12 |127|
|128| X X X 3| 3 2-7 !|128|
|130| X 1| 1 9-12 |130|
|133|X XX 3| 3 2-7 !|133|
|135|X X X 3| 3 2-7 !|135|
|136|XX X 3| 3 2-7 !|136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|115|XXXXXXX 7| 7 1 !|115|
|116| X 1| 1 11-14 |116|
|117|XX XXXX 6| 6 2-5 !|117|
|120| X 1| 1 11-14 |120|
|121| XX 2| 2 8-10 |121|
|122|XXXXXX 6| 6 2-5 !|122|
|125| 0| 0 15 |125|
|128| XXXX 4| 4 6-7 !|128|
|129|XXXXXX 6| 6 2-5 !|129|
|131| XX 2| 2 8-10 |131|
|132| X 1| 1 11-14 |132|
|133|XXX XXX 6| 6 2-5 !|133|
|134|XX X X 4| 4 6-7 !|134|
|135|X X 2| 2 8-10 |135|
|136| X 1| 1 11-14 |136|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
--------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|115|1131225 1.0| 1.0 1 |115|
|117|7264111 2.0| 2.0 2 |117|
|122|4316446 4.0| 4.0 4 |122|
|128|6627772 7.0| 7.0 7 |128|
|129|3553333 3.0| 3.0 3 |129|
|133|2742554 5.0| 5.0 5 |133|
|134|5475667 6.0| 6.0 6 |134|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 2 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 3 | F | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 4 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 5 | F | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 6 | F | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 7 | F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 8 | F | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 9-12 | 1/2 F | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 9-12 | 1/2 F | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 9-12 | 1/2 F | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 9-12 | 1/2 F | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 13 | 1/2 F | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 14 | 1/2 F | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 15-17 | 1/4 B | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 15-17 | 1/4 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 15-17 | 1/4 B | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 18 | 1/4 B | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 19-23 | 1/4 B | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 19-23 | 1/4 B | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 19-23 | 1/4 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 19-23 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
| 19-23 | 1/4 B | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| X 1| 1 12-16 |114|
|115|XXXXXXX 7| 7 1 !|115|
|116| 0| 0 17-23 |116|
|117| X XX 3| 3 5-8 !|117|
|118| 0| 0 17-23 |118|
|119| 0| 0 17-23 |119|
|120| 0| 0 17-23 |120|
|121| XX X 3| 3 5-8 !|121|
|122| XX 2| 2 9-11 |122|
|123| 0| 0 17-23 |123|
|124| 0| 0 17-23 |124|
|125|X 1| 1 12-16 |125|
|126| 0| 0 17-23 |126|
|127| X 1| 1 12-16 |127|
|128| X X X 3| 3 5-8 !|128|
|129|X X X X 4| 4 2-4 !|129|
|130| XX 2| 2 9-11 |130|
|131| X 1| 1 12-16 |131|
|132| X X 2| 2 9-11 |132|
|133|X X X 3| 3 5-8 !|133|
|134|X XX X 4| 4 2-4 !|134|
|135|XX X X 4| 4 2-4 !|135|
|136| X 1| 1 12-16 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| X 1| 1 10 |114|
|116|X XX 3| 3 3-6 !|116|
|118| XX X 3| 3 3-6 !|118|
|119| 0| 0 11-15 |119|
|120|X X 2| 2 7-9 |120|
|122|XX XX 4| 4 2 !|122|
|123| 0| 0 11-15 |123|
|124| 0| 0 11-15 |124|
|125| X X 2| 2 7-9 |125|
|126| XX X 3| 3 3-6 !|126|
|127| 0| 0 11-15 |127|
|130| 0| 0 11-15 |130|
|131| X XX 3| 3 3-6 !|131|
|132|XXXXX 5| 5 1 !|132|
|136| X X 2| 2 7-9 |136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|115|XX XXX 5| 5 2-3 !|115|
|116|X X 2| 2 9-12 |116|
|117| X XXXX 5| 5 2-3 !|117|
|118| X 1| 1 13 |118|
|121|X X 2| 2 9-12 |121|
|122| X XX 3| 3 5-8 !|122|
|126| 0| 0 14 |126|
|128| X X X 3| 3 5-8 !|128|
|129|XX XX 4| 4 4 !|129|
|131| XX 2| 2 9-12 |131|
|132| XXX 3| 3 5-8 !|132|
|133|XXXXXXX 7| 7 1 !|133|
|134| X X 2| 2 9-12 |134|
|135|X X X 3| 3 5-8 !|135|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
--------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|115|1131111 1.0| 1.0 1 |115|
|117|8243226 2.0| 2.0 2 |117|
|122|7867468 7.0| 7.0 7 |122|
|128|5755643 5.0| 5.0 5 |128|
|129|2488885 8.0| 8.0 8 |129|
|132|4322577 3.0| 3.0 3 |132|
|133|3576334 4.0| 4.0 4 |133|
|135|6614752 6.0| 6.0 6 |135|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 115 |Rostislav Borbot |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Wiktoria Nawrot |Opole | |
| 2 | F | 117 |Eryk Chrapek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Natalia Kohut |Kraków | |
| 3 | F | 133 |Adrian Wąż |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Wiktoria Krechniak | | |
| 4 | F | 130 |Szymon Szydłowski |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Karolina Kica |Kraków | |
| 5 | F | 131 |Marcel Więcek |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Oliwia Strona |Kraków | |
| 6 | F | 129 |Jakub Szabat |JUMP |lubelski |
| | | |Julia Jargiło |Janów Lubelski | |
| 7-9 | 1/2 F | 122 |Mateusz Kowalski |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Julia Kohut |Kraków | |
| 7-9 | 1/2 F | 126 |Kacper Ratajczak |MARGO |wielkopolski|
| | | |Aleksandra Bryl |Leszno | |
| 7-9 | 1/2 F | 136 |Julian Żydaczewski |AIR DANCE |mazowiecki |
| | | |Karolina Pulchny |Warszawa | |
| 10 | 1/2 F | 134 |Allan Władowski |FORUM |śląski |
| | | |Anna Grzegorczyk |Zabrze | |
| 11-12 | 1/2 F | 120 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 11-12 | 1/2 F | 132 |Patryk Wrona |MARENGO |śląski |
| | | |Justyna Wrona |Dąbrowa Górnicz | |
| 13 | 1/4 B | 114 |Tomasz Bezak |LATIN DANCE Dąbrowa |małopolski |
| | | |Milena Motyka | | |
| 14-16 | 1/4 B | 118 |Damian Drecki |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Anna Wychowaniak |Warszawa | |
| 14-16 | 1/4 B | 123 |Kacper Kwarta |ETIUDA |łódzki |
| | | |Karolina Grygiel |Radomsko | |
| 14-16 | 1/4 B | 128 |Krystian Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Oliwia Kadej |Biała Podlaska | |
| 17-19 | 1/4 B | 119 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 17-19 | 1/4 B | 124 |Miłosz Michalecki |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 17-19 | 1/4 B | 135 |Paweł Łysak |KICK |świętokrzysk|
| | | |Nicola Zalewska |Kielce | |
| 20-23 | 1/4 B | 116 |Maciej Chober |ESKADRA |łódzki |
| | | |Aleksandra Fuks |Pabianice | |
| 20-23 | 1/4 B | 121 |Michał Jasiński |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Kalina Podfigurna |Szczecin | |
| 20-23 | 1/4 B | 125 |Daniel Przedworski |FORUM |śląski |
| | | |Maja Piofczyk |Zabrze | |
| 20-23 | 1/4 B | 127 |Maciej Skrzyposzek |FORUM |śląski |
| | | |Aleksandra Pindur |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114|X X 2| 2 9-11 |114|
|115|XX XXX 5| 5 1-3 !|115|
|116| X 1| 1 12-16 |116|
|117|XX XXX 5| 5 1-3 !|117|
|118| X 1| 1 12-16 |118|
|119| 0| 0 17-23 |119|
|120| 0| 0 17-23 |120|
|121| 0| 0 17-23 |121|
|122| X XXXX 5| 5 1-3 !|122|
|123| 0| 0 17-23 |123|
|124| X 1| 1 12-16 |124|
|125| 0| 0 17-23 |125|
|126| X X X 3| 3 5-8 !|126|
|127| 0| 0 17-23 |127|
|128| X X 2| 2 9-11 |128|
|129|XX X 3| 3 5-8 !|129|
|130| XXX 3| 3 5-8 !|130|
|131|X X X 3| 3 5-8 !|131|
|132| X 1| 1 12-16 |132|
|133|XXXX 4| 4 4 !|133|
|134| X 1| 1 12-16 |134|
|135| 0| 0 17-23 |135|
|136| X X 2| 2 9-11 |136|
------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|114| X XX 3| 3 5 |114|
|116| 0| 0 12-15 |116|
|118| X X 2| 2 6-8 |118|
|119| X 1| 1 9-11 |119|
|120|XX XX 4| 4 1-4 !|120|
|121| 0| 0 12-15 |121|
|123|X X 2| 2 6-8 |123|
|124| X 1| 1 9-11 |124|
|125| 0| 0 12-15 |125|
|127| 0| 0 12-15 |127|
|128| X X 2| 2 6-8 |128|
|132|X X XX 4| 4 1-4 !|132|
|134|XX X X 4| 4 1-4 !|134|
|135| X 1| 1 9-11 |135|
|136| X X XX 4| 4 1-4 !|136|
------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|115|XX XXX 5| 5 3 !|115|
|117| XXXXXX 6| 6 1-2 !|117|
|120| X 1| 1 11-12 |120|
|122| XXX 3| 3 7-9 |122|
|126|X XX 3| 3 7-9 |126|
|129|XXX X 4| 4 4-6 !|129|
|130|X XXX 4| 4 4-6 !|130|
|131|X X XX 4| 4 4-6 !|131|
|132| X 1| 1 11-12 |132|
|133|XXXXX X 6| 6 1-2 !|133|
|134| XX 2| 2 10 |134|
|136| XX X 3| 3 7-9 |136|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
--------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|115|1121221 1.0| 1.0 1 |115|
|117|6256112 2.0| 2.0 2 |117|
|129|3565664 6.0| 6.0 6 |129|
|130|5413453 4.0| 4.0 4 |130|
|131|4644536 5.0| 5.0 5 |131|
|133|2332345 3.0| 3.0 3 |133|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 111 |Adam Wójcik |ISKRA |lubelski |
| | | |Anastazja Litwiniuk |Międzyrzec Podl | |
| 2 | F | 107 |Wiktor Molęda |KICK |świętokrzysk|
| | | |Emilia Nowak |Kielce | |
| 3 | F | 106 |Jakub Laryś |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Wiktoria Paszek |Kraków | |
| 4 | F | 108 |Karol Płaczek |4STEP |dolnośląski |
| | | |Zofia Koczan |Siechnice | |
| 5 | F | 104 |Marcel Hurko |ETIUDA |łódzki |
| | | |Oliwia Kopiec |Radomsko | |
| 6 | F | 102 |Mateusz Copik |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Sulima |Zabrze | |
| 7 | 1/2 B | 112 |Mateusz Boczula |TAKT |Polska |
| | | |Hanna Chomąt |Legnica | |
| 8 | 1/2 B | 101 |Mateusz Chłód |FORUM |śląski |
| | | |Alicja Nocoń |Zabrze | |
| 9 | 1/2 B | 109 |Adam Szewc |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Wiącek |Zabrze | |
| 10 | 1/2 B | 110 |Jakub Tomczyk |FORUM |śląski |
| | | |Ewa Jurek |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| 0| 0 7-10 |101|
|102| 0| 0 7-10 |102|
|104| X XXX 4| 4 3-4 !|104|
|106|XXXXX 5| 5 2 !|106|
|107| XXXX 4| 4 3-4 !|107|
|108| X 1| 1 5-6 |108|
|109| 0| 0 7-10 |109|
|110| 0| 0 7-10 |110|
|111|XXXX XX 6| 6 1 !|111|
|112|X 1| 1 5-6 |112|
------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| X X 2| 2 4 |101|
|102|XX X X 4| 4 1-2 !|102|
|108| XXXX 4| 4 1-2 !|108|
|109| X 1| 1 5 |109|
|110| 0| 0 6 |110|
|112|X XX 3| 3 3 |112|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
--------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|102|6556646 6.0| 6.0 6 |102|
|104|3245555 5.0| 5.0 5 |104|
|106|1464332 3.0| 3.0 3 |106|
|107|2323211 2.0| 2.0 2 |107|
|108|5632464 4.0| 4.0 4 |108|
|111|4111123 1.0| 1.0 1 |111|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 111 |Adam Wójcik |ISKRA |lubelski |
| | | |Anastazja Litwiniuk |Międzyrzec Podl | |
| 2 | F | 107 |Wiktor Molęda |KICK |świętokrzysk|
| | | |Emilia Nowak |Kielce | |
| 3 | F | 104 |Marcel Hurko |ETIUDA |łódzki |
| | | |Oliwia Kopiec |Radomsko | |
| 4 | F | 106 |Jakub Laryś |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Wiktoria Paszek |Kraków | |
| 5 | F | 102 |Mateusz Copik |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Sulima |Zabrze | |
| 6 | F | 101 |Mateusz Chłód |FORUM |śląski |
| | | |Alicja Nocoń |Zabrze | |
| 7 | F | 108 |Karol Płaczek |4STEP |dolnośląski |
| | | |Zofia Koczan |Siechnice | |
| 8 | 1/2 B | 112 |Mateusz Boczula |TAKT |Polska |
| | | |Hanna Chomąt |Legnica | |
| 9-10 | 1/2 B | 109 |Adam Szewc |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Wiącek |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 110 |Jakub Tomczyk |FORUM |śląski |
| | | |Ewa Jurek |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| 0| 0 8-10 |101|
|102| X 1| 1 5-7 |102|
|104|XXX XX 5| 5 2 !|104|
|106| X X 2| 2 4 |106|
|107| X XXX 4| 4 3 !|107|
|108| X 1| 1 5-7 |108|
|109| 0| 0 8-10 |109|
|110| 0| 0 8-10 |110|
|111|XXXXXXX 7| 7 1 !|111|
|112|X 1| 1 5-7 |112|
------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| XXX X 4| 4 2-4 !|101|
|102|XXXXXX 6| 6 1 !|102|
|106|X XXX 4| 4 2-4 !|106|
|108| XXXX 4| 4 2-4 !|108|
|109| 0| 0 6-7 |109|
|110| 0| 0 6-7 |110|
|112|X XX 3| 3 5 |112|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|101|5477465 6.0| 6.0 6 |101|
|102|7743557 5.0| 5.0 5 |102|
|104|2326642 3.0| 3.0 3 |104|
|106|3565321 4.0| 4.0 4 |106|
|107|4252114 2.0| 2.0 2 |107|
|108|6634776 7.0| 7.0 7 |108|
|111|1111233 1.0| 1.0 1 |111|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 111 |Adam Wójcik |ISKRA |lubelski |
| | | |Anastazja Litwiniuk |Międzyrzec Podl | |
| 2 | F | 107 |Wiktor Molęda |KICK |świętokrzysk|
| | | |Emilia Nowak |Kielce | |
| 3 | F | 104 |Marcel Hurko |ETIUDA |łódzki |
| | | |Oliwia Kopiec |Radomsko | |
| 4 | F | 106 |Jakub Laryś |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Wiktoria Paszek |Kraków | |
| 5 | F | 108 |Karol Płaczek |4STEP |dolnośląski |
| | | |Zofia Koczan |Siechnice | |
| 6 | F | 102 |Mateusz Copik |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Sulima |Zabrze | |
| 7 | F | 112 |Mateusz Boczula |TAKT |Polska |
| | | |Hanna Chomąt |Legnica | |
| 8 | 1/2 B | 101 |Mateusz Chłód |FORUM |śląski |
| | | |Alicja Nocoń |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 109 |Adam Szewc |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Wiącek |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 110 |Jakub Tomczyk |FORUM |śląski |
| | | |Ewa Jurek |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| 0| 0 8-10 |101|
|102| X 1| 1 7 |102|
|104|XXX X 4| 4 2 !|104|
|106| X XX 3| 3 3 !|106|
|107| X X 2| 2 4-6 |107|
|108| XX 2| 2 4-6 |108|
|109| 0| 0 8-10 |109|
|110| 0| 0 8-10 |110|
|111|XXXXXXX 7| 7 1 !|111|
|112|X X 2| 2 4-6 |112|
------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| X X 2| 2 5 |101|
|102|XXXX X 5| 5 2 !|102|
|107|XX XXXX 6| 6 1 !|107|
|108| XXXX 4| 4 3-4 !|108|
|109| 0| 0 6-7 |109|
|110| 0| 0 6-7 |110|
|112|X XXX 4| 4 3-4 !|112|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
--------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|102|6643647 6.0| 6.0 6 |102|
|104|2225454 3.0| 3.0 3 |104|
|106|5457322 4.0| 4.0 4 |106|
|107|3372111 2.0| 2.0 2 |107|
|108|7534765 5.0| 5.0 5 |108|
|111|1111236 1.0| 1.0 1 |111|
|112|4766573 7.0| 7.0 7 |112|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 107 |Wiktor Molęda |KICK |świętokrzysk|
| | | |Emilia Nowak |Kielce | |
| 2 | F | 108 |Karol Płaczek |4STEP |dolnośląski |
| | | |Zofia Koczan |Siechnice | |
| 3 | F | 104 |Marcel Hurko |ETIUDA |łódzki |
| | | |Oliwia Kopiec |Radomsko | |
| 4 | F | 106 |Jakub Laryś |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Wiktoria Paszek |Kraków | |
| 5 | F | 112 |Mateusz Boczula |TAKT |Polska |
| | | |Hanna Chomąt |Legnica | |
| 6 | F | 111 |Adam Wójcik |ISKRA |lubelski |
| | | |Anastazja Litwiniuk |Międzyrzec Podl | |
| 7 | 1/2 B | 101 |Mateusz Chłód |FORUM |śląski |
| | | |Alicja Nocoń |Zabrze | |
| 8 | 1/2 B | 102 |Mateusz Copik |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Sulima |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 109 |Adam Szewc |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Wiącek |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 110 |Jakub Tomczyk |FORUM |śląski |
| | | |Ewa Jurek |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| X 1| 1 6-7 |101|
|102| 0| 0 8-10 |102|
|104| XXXXXX 6| 6 1-2 !|104|
|106|X X 2| 2 4-5 |106|
|107|XXXXXX 6| 6 1-2 !|107|
|108|X X X 3| 3 3 !|108|
|109| 0| 0 8-10 |109|
|110| 0| 0 8-10 |110|
|111| X X 2| 2 4-5 |111|
|112| X 1| 1 6-7 |112|
------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| XX XX 4| 4 4 |101|
|102|X X 2| 2 5 |102|
|106| X XXXX 5| 5 1-3 !|106|
|109| 0| 0 6-7 |109|
|110| 0| 0 6-7 |110|
|111|XX XX X 5| 5 1-3 !|111|
|112|XXX XX 5| 5 1-3 !|112|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
--------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|104|4532441 3.0| 3.0 3 |104|
|106|1444526 4.0| 4.0 4 |106|
|107|2111112 1.0| 1.0 1 |107|
|108|3223353 2.0| 2.0 2 |108|
|111|5666664 6.0| 6.0 6 |111|
|112|6355235 5.0| 5.0 5 |112|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 107 |Wiktor Molęda |KICK |świętokrzysk|
| | | |Emilia Nowak |Kielce | |
| 2 | F | 106 |Jakub Laryś |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Wiktoria Paszek |Kraków | |
| 3 | F | 108 |Karol Płaczek |4STEP |dolnośląski |
| | | |Zofia Koczan |Siechnice | |
| 4 | F | 104 |Marcel Hurko |ETIUDA |łódzki |
| | | |Oliwia Kopiec |Radomsko | |
| 5 | F | 112 |Mateusz Boczula |TAKT |Polska |
| | | |Hanna Chomąt |Legnica | |
| 6 | F | 111 |Adam Wójcik |ISKRA |lubelski |
| | | |Anastazja Litwiniuk |Międzyrzec Podl | |
| 7-8 | 1/2 B | 101 |Mateusz Chłód |FORUM |śląski |
| | | |Alicja Nocoń |Zabrze | |
| 7-8 | 1/2 B | 109 |Adam Szewc |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Wiącek |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 102 |Mateusz Copik |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Sulima |Zabrze | |
| 9-10 | 1/2 B | 110 |Jakub Tomczyk |FORUM |śląski |
| | | |Ewa Jurek |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| X 1| 1 6-8 |101|
|102| 0| 0 9-10 |102|
|104| X X 2| 2 5 |104|
|106|X XXXX 5| 5 1-2 !|106|
|107|X XXX X 5| 5 1-2 !|107|
|108| XX X 3| 3 3-4 !|108|
|109| X 1| 1 6-8 |109|
|110| 0| 0 9-10 |110|
|111| X 1| 1 6-8 |111|
|112|XX X 3| 3 3-4 !|112|
------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| X X 2| 2 3-4 |101|
|102| 0| 0 5-6 |102|
|104|XXX XXX 6| 6 1 !|104|
|109| X X 2| 2 3-4 |109|
|110| 0| 0 5-6 |110|
|111|XX XX 4| 4 2 !|111|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
--------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|104|4644221 4.0| 4.0 4 |104|
|106|1421435 2.0| 2.0 2 |106|
|107|2113113 1.0| 1.0 1 |107|
|108|5332344 3.0| 3.0 3 |108|
|111|3565566 6.0| 6.0 6 |111|
|112|6256652 5.0| 5.0 5 |112|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 7
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 107 |Wiktor Molęda |KICK |świętokrzysk|
| | | |Emilia Nowak |Kielce | |
| 2 | F | 106 |Jakub Laryś |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Wiktoria Paszek |Kraków | |
| 3 | F | 108 |Karol Płaczek |4STEP |dolnośląski |
| | | |Zofia Koczan |Siechnice | |
| 4 | F | 104 |Marcel Hurko |ETIUDA |łódzki |
| | | |Oliwia Kopiec |Radomsko | |
| 5 | F | 111 |Adam Wójcik |ISKRA |lubelski |
| | | |Anastazja Litwiniuk |Międzyrzec Podl | |
| 6 | F | 102 |Mateusz Copik |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Sulima |Zabrze | |
| 7-8 | 1/2 B | 101 |Mateusz Chłód |FORUM |śląski |
| | | |Alicja Nocoń |Zabrze | |
| 7-8 | 1/2 B | 109 |Adam Szewc |FORUM |śląski |
| | | |Hanna Wiącek |Zabrze | |
| 9 | 1/2 B | 112 |Mateusz Boczula |TAKT |Polska |
| | | |Hanna Chomąt |Legnica | |
| 10 | 1/2 B | 110 |Jakub Tomczyk |FORUM |śląski |
| | | |Ewa Jurek |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| 0| 0 7-10 |101|
|102| 0| 0 7-10 |102|
|104|XXXXXXX 7| 7 1 !|104|
|106|XXX XX 5| 5 2 !|106|
|107| XXX 3| 3 4 |107|
|108| XXXX 4| 4 3 !|108|
|109| 0| 0 7-10 |109|
|110| 0| 0 7-10 |110|
|111|X 1| 1 5-6 |111|
|112| X 1| 1 5-6 |112|
------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFG Sm| typ w|par|
|---|----------|---------------|---|
|101| X X 2| 2 4-5 |101|
|102| XX X 3| 3 3 !|102|
|107|XXXXXXX 7| 7 1 !|107|
|109|X X 2| 2 4-5 |109|
|110| 0| 0 7 |110|
|111|XXXXX X 6| 6 2 !|111|
|112| X 1| 1 6 |112|
------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
--------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFG Msc| miej ata |par|
|---|-----------|----------|---|
|102|6654656 6.0| 6.0 6 |102|
|104|4543244 4.0| 4.0 4 |104|
|106|1211423 2.0| 2.0 2 |106|
|107|3132111 1.0| 1.0 1 |107|
|108|2325332 3.0| 3.0 3 |108|
|111|5466565 5.0| 5.0 5 |111|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 200 |Karol Jesionek |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Alicja Hanulak |Warszawa | |
| 2 | F | 211 |Kyrylo Stupachenko |AKADEMIA TAŃCA TABOR|dolnośląski |
| | | |Nikola Brodacka |Jelenia Góra | |
| 3 | F | 210 |Bartosz Polański |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Oliwia Daniłów |Wrocław | |
| 4 | F | 189 |Bruno Brzeski |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Dominika Oworuszko |WARSZAWA | |
| 5 | F | 193 |Sebastian Bomba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Dominika Sarnowska |Rzeszów | |
| 6 | F | 196 |Maciej Ciura |A+S |śląski |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa | |
| 7 | F | 208 |Piotr Niedzielski |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Krystek |Rzeszów | |
| 8 | F | 212 |Michał Sypień |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Ewelina Kmieciak |Szczecin | |
| 9-10 | 1/2 F | 202 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Nikola Lubowicka |Gliwice | |
| 9-10 | 1/2 F | 206 |Szymon Miśtal |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | |
| 11-12 | 1/2 F | 199 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 11-12 | 1/2 F | 213 |Miłosz Szczotka |PASJA |lubelski |
| | | |Karolina Jemielniak |Lublin | |
| 13-15 | 1/4 F | 197 |Yevhenii Davydenko |SKT AGH |małopolski |
| | | |Kaja Sierpniak |Kraków | |
| 13-15 | 1/4 F | 205 |Mateusz Kramski |GRACJA |lubuski |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | |
| 13-15 | 1/4 F | 216 |Olexandr Vykhovanets |A.V. Dance System |podkarpacki |
| | | |Karina Falda | | |
| 16-19 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 16-19 | 1/4 F | 204 |Szymon Kot |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Katowice | |
| 16-19 | 1/4 F | 215 |Maciej Szozda |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Szaporów |Dobrzeń Wielki | |
| 16-19 | 1/4 F | 221 |Hubert Ciurko |Dancers United |Polska |
| | | |Aleksandra Grudzińska |WARSZAWA | |
| 20-22 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 20-22 | 1/4 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 20-22 | 1/4 F | 191 |Alan Banach |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | |
| 23-25 | 1/4 F | 192 |Łukasz Blacha |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Ankudinova |Kraków | |
| 23-25 | 1/4 F | 203 |Łukasz Kastelik |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Kinga Wawrzynowicz | | |
| 23-25 | 1/4 F | 217 |Paweł Wawrzyczny |RONDO |śląski |
| | | |Dominika Juzek |Rybnik | |
| 26-29 | 1/8 B | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 26-29 | 1/8 B | 190 |Przemysław Babiuch |ESKADRA |łódzki |
| | | |Karolina Czerczak |Pabianice | |
| 26-29 | 1/8 B | 207 |Paweł Mroczka |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów | |
| 26-29 | 1/8 B | 214 |Bartłomiej Szczur |FORUM |śląski |
| | | |Beata Zielińska |Zabrze | |
| 30-31 | 1/8 B | 201 |Igor Kaczmarek |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Sara Gromadzka |Szczecin | |
| 30-31 | 1/8 B | 209 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów | |
| 32-34 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 32-34 | 1/8 B | 195 |Łukasz Błaszczyk |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewelina Sieraszewska |Zielona Góra | |
| 32-34 | 1/8 B | 198 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96|X XXXXX 6| 6 6-8 !| 96|
|117|X 1| 1 29-33 |117|
|143| X 1| 1 29-33 |143|
|169| X X 2| 2 24-28 |169|
|170|X XX X 4| 4 15-22 |170|
|189|X X X 3| 3 23 |189|
|190| X X 2| 2 24-28 |190|
|191| X X X X 4| 4 15-22 |191|
|192|X X 2| 2 24-28 |192|
|193|XX XXX 5| 5 9-14 !|193|
|195| XX 2| 2 24-28 |195|
|196|XX X X 4| 4 15-22 |196|
|197| XX XX X 5| 5 9-14 !|197|
|198| 0| 0 34 |198|
|199| X XXX 4| 4 15-22 |199|
|200|XXXX X 5| 5 9-14 !|200|
|201| XXX X 4| 4 15-22 |201|
|202|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|202|
|203| X 1| 1 29-33 |203|
|204|XXXXX X X 7| 7 2-5 !|204|
|205| XX XX XX 6| 6 6-8 !|205|
|206|XXXX XXX 7| 7 2-5 !|206|
|207| X X 2| 2 24-28 |207|
|208|XX XXXXX 7| 7 2-5 !|208|
|209| X 1| 1 29-33 |209|
|210| XXX XX 5| 5 9-14 !|210|
|211| XXXXXXX 7| 7 2-5 !|211|
|212| XXX X 4| 4 15-22 |212|
|213|X XXX X 5| 5 9-14 !|213|
|214| X 1| 1 29-33 |214|
|215|XXX XXX 6| 6 6-8 !|215|
|216| XXXXX 5| 5 9-14 !|216|
|217| X XX X 4| 4 15-22 |217|
|221|X X XX 4| 4 15-22 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|117|X 1| 1 18-20 |117|
|143|X X X 3| 3 12-15 |143|
|169|XX XX X X 6| 6 5-9 !|169|
|170|X XXX XXX 7| 7 3-4 !|170|
|189|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|189|
|190| X X X 3| 3 12-15 |190|
|191|XXXX X X 6| 6 5-9 !|191|
|192| XXXXX 5| 5 10-11 !|192|
|195| X 1| 1 18-20 |195|
|196|XX XXX X 6| 6 5-9 !|196|
|198| X 1| 1 18-20 |198|
|199| XXXXXXX 7| 7 3-4 !|199|
|201| X X 2| 2 16-17 |201|
|203|XXX XX X 6| 6 5-9 !|203|
|207| XX X 3| 3 12-15 |207|
|209| X X 2| 2 16-17 |209|
|212|XXX XXXXX 8| 8 2 !|212|
|214| X X X 3| 3 12-15 |214|
|217| X X XXX 5| 5 10-11 !|217|
|221|XXX XXX 6| 6 5-9 !|221|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| X X 2| 2 20-22 | 96|
|169| X X X 3| 3 16-19 |169|
|170| XX 2| 2 20-22 |170|
|189|XX XXXX 6| 6 5-8 !|189|
|191|X X 2| 2 20-22 |191|
|192| X 1| 1 23-25 |192|
|193|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !|193|
|196|XX X X X 5| 5 9-12 !|196|
|197| XX X X 4| 4 13-15 |197|
|199| XX XXXX 6| 6 5-8 !|199|
|200|X XX XXXX 7| 7 4 !|200|
|202|XXX XXX 6| 6 5-8 !|202|
|203| X 1| 1 23-25 |203|
|204| X XX 3| 3 16-19 |204|
|205| XX X X 4| 4 13-15 |205|
|206|XX XX X 5| 5 9-12 !|206|
|208|XX XXX X 6| 6 5-8 !|208|
|210|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|210|
|211|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|211|
|212| X XXX X 5| 5 9-12 !|212|
|213|X X X X X 5| 5 9-12 !|213|
|215| X X X 3| 3 16-19 |215|
|216|X X XX 4| 4 13-15 |216|
|217| X 1| 1 23-25 |217|
|221| X XX 3| 3 16-19 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|189| XX X X X 5| 5 4 !|189|
|193|XX X X 4| 4 5-8 !|193|
|196| XXXX X X 6| 6 3 !|196|
|199| X X 2| 2 11-12 |199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 2 !|200|
|202| X XX 3| 3 9-10 |202|
|206|X XX 3| 3 9-10 |206|
|208|X XX X 4| 4 5-8 !|208|
|210|XX XX 4| 4 5-8 !|210|
|211|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|211|
|212| XX XX 4| 4 5-8 !|212|
|213| X X 2| 2 11-12 |213|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|189|773328474 4.0| 4.0 4 |189|
|193|146854846 5.0| 5.0 5 |193|
|196|457477582 6.0| 6.0 6 |196|
|200|221283113 1.0| 1.0 1 |200|
|208|668615727 7.0| 7.0 7 |208|
|210|335542268 3.0| 3.0 3 |210|
|211|512161331 2.0| 2.0 2 |211|
|212|884736655 8.0| 8.0 8 |212|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 200 |Karol Jesionek |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Alicja Hanulak |Warszawa | |
| 2 | F | 211 |Kyrylo Stupachenko |AKADEMIA TAŃCA TABOR|dolnośląski |
| | | |Nikola Brodacka |Jelenia Góra | |
| 3 | F | 216 |Olexandr Vykhovanets |A.V. Dance System |podkarpacki |
| | | |Karina Falda | | |
| 4 | F | 210 |Bartosz Polański |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Oliwia Daniłów |Wrocław | |
| 5 | F | 196 |Maciej Ciura |A+S |śląski |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa | |
| 6 | F | 208 |Piotr Niedzielski |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Krystek |Rzeszów | |
| 7 | 1/2 F | 213 |Miłosz Szczotka |PASJA |lubelski |
| | | |Karolina Jemielniak |Lublin | |
| 8-9 | 1/2 F | 202 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Nikola Lubowicka |Gliwice | |
| 8-9 | 1/2 F | 205 |Mateusz Kramski |GRACJA |lubuski |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | |
| 10 | 1/2 F | 199 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 11 | 1/2 F | 204 |Szymon Kot |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Katowice | |
| 12-15 | 1/4 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 12-15 | 1/4 F | 189 |Bruno Brzeski |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Dominika Oworuszko |WARSZAWA | |
| 12-15 | 1/4 F | 201 |Igor Kaczmarek |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Sara Gromadzka |Szczecin | |
| 12-15 | 1/4 F | 206 |Szymon Miśtal |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | |
| 16-18 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 16-18 | 1/4 F | 212 |Michał Sypień |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Ewelina Kmieciak |Szczecin | |
| 16-18 | 1/4 F | 215 |Maciej Szozda |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Szaporów |Dobrzeń Wielki | |
| 19-22 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 19-22 | 1/4 F | 193 |Sebastian Bomba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Dominika Sarnowska |Rzeszów | |
| 19-22 | 1/4 F | 197 |Yevhenii Davydenko |SKT AGH |małopolski |
| | | |Kaja Sierpniak |Kraków | |
| 19-22 | 1/4 F | 221 |Hubert Ciurko |Dancers United |Polska |
| | | |Aleksandra Grudzińska |WARSZAWA | |
| 23-25 | 1/4 F | 192 |Łukasz Blacha |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Ankudinova |Kraków | |
| 23-25 | 1/4 F | 209 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów | |
| 23-25 | 1/4 F | 217 |Paweł Wawrzyczny |RONDO |śląski |
| | | |Dominika Juzek |Rybnik | |
| 26 | 1/4 F | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 27-29 | 1/8 B | 191 |Alan Banach |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | |
| 27-29 | 1/8 B | 203 |Łukasz Kastelik |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Kinga Wawrzynowicz | | |
| 27-29 | 1/8 B | 214 |Bartłomiej Szczur |FORUM |śląski |
| | | |Beata Zielińska |Zabrze | |
| 30-32 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 30-32 | 1/8 B | 195 |Łukasz Błaszczyk |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewelina Sieraszewska |Zielona Góra | |
| 30-32 | 1/8 B | 207 |Paweł Mroczka |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów | |
| 33-34 | 1/8 B | 190 |Przemysław Babiuch |ESKADRA |łódzki |
| | | |Karolina Czerczak |Pabianice | |
| 33-34 | 1/8 B | 198 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| XX 2| 2 27-29 | 96|
|117| 0| 0 33-34 |117|
|143| X X X 3| 3 21-26 |143|
|169|X XX X 4| 4 14-20 |169|
|170| X XX X 4| 4 14-20 |170|
|189|X XX XX 5| 5 9-13 !|189|
|190|X X X 3| 3 21-26 |190|
|191| XX 2| 2 27-29 |191|
|192| X X 2| 2 27-29 |192|
|193|XXX XX X 6| 6 5-8 !|193|
|195| X 1| 1 30-32 |195|
|196|XX X XX 5| 5 9-13 !|196|
|197| XX X X 4| 4 14-20 |197|
|198| X 1| 1 30-32 |198|
|199| X XXXXX 6| 6 5-8 !|199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 2 !|200|
|201| X X XX 4| 4 14-20 |201|
|202|XXX XXX X 7| 7 3-4 !|202|
|203| XX X 3| 3 21-26 |203|
|204|XX XX X X 6| 6 5-8 !|204|
|205| XXX X 4| 4 14-20 |205|
|206|XXXXXXX 7| 7 3-4 !|206|
|207| X 1| 1 30-32 |207|
|208|XX XXXX 6| 6 5-8 !|208|
|209| 0| 0 33-34 |209|
|210| XX XX X 5| 5 9-13 !|210|
|211|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|211|
|212| XXXXX 5| 5 9-13 !|212|
|213| X XX X 4| 4 14-20 |213|
|214|X X X X 4| 4 14-20 |214|
|215|X XX 3| 3 21-26 |215|
|216|X XX X X 5| 5 9-13 !|216|
|217| X X X 3| 3 21-26 |217|
|221|X X X 3| 3 21-26 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96|X XXXXXX 7| 7 2-5 !| 96|
|117|X X 2| 2 17-19 |117|
|143|XX X X X 5| 5 11-13 !|143|
|169| X XXXX 5| 5 11-13 !|169|
|170|X XXXXX X 7| 7 2-5 !|170|
|190| X 1| 1 20-21 |190|
|191| XXX 3| 3 14-16 |191|
|192|X XX XXX 6| 6 6-10 !|192|
|195| XX 2| 2 17-19 |195|
|197| XXXXX X 6| 6 6-10 !|197|
|198| X 1| 1 20-21 |198|
|201| X XXX XX 6| 6 6-10 !|201|
|203| X XX 3| 3 14-16 |203|
|205|XXXX XXX 7| 7 2-5 !|205|
|207|X X 2| 2 17-19 |207|
|209| XXX XX 5| 5 11-13 !|209|
|213|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|213|
|214| X X X 3| 3 14-16 |214|
|215|XX XXXXX 7| 7 2-5 !|215|
|217|XX XXXX 6| 6 6-10 !|217|
|221|X X XXXX 6| 6 6-10 !|221|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| XX X 3| 3 16-18 | 96|
|143| 0| 0 26 |143|
|169| X X 2| 2 19-22 |169|
|170| XXX X 4| 4 12-15 |170|
|189|X XXX 4| 4 12-15 |189|
|192| X 1| 1 23-25 |192|
|193|X X 2| 2 19-22 |193|
|196|XX XX X 5| 5 9-11 !|196|
|197| X X 2| 2 19-22 |197|
|199| XXXXX 5| 5 9-11 !|199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !|200|
|201| XX X X 4| 4 12-15 |201|
|202|X XXX X 5| 5 9-11 !|202|
|204|XX XX X X 6| 6 6-8 !|204|
|205|XXXX X X 6| 6 6-8 !|205|
|206|X XX X 4| 4 12-15 |206|
|208|XX XXXXX 7| 7 4-5 !|208|
|209| X 1| 1 23-25 |209|
|210|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|210|
|211|XX XXXXXX 8| 8 2-3 !|211|
|212| X X X 3| 3 16-18 |212|
|213| XX X XXX 6| 6 6-8 !|213|
|215| X X X 3| 3 16-18 |215|
|216|X XX XXXX 7| 7 4-5 !|216|
|217| X 1| 1 23-25 |217|
|221| X X 2| 2 19-22 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|196|XXXXX X X 7| 7 3-4 !|196|
|199| X X 2| 2 10 |199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !|200|
|202| XX X 3| 3 8-9 |202|
|204| 0| 0 11 |204|
|205| X X X 3| 3 8-9 |205|
|208|XX XXX X 6| 6 5-6 !|208|
|210|XXX XXX X 7| 7 3-4 !|210|
|211|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !|211|
|213| XX X X 4| 4 7 |213|
|216|X X XXXX 6| 6 5-6 !|216|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|196|345466562 5.0| 5.0 5 |196|
|200|111231223 1.0| 1.0 1 |200|
|208|556615616 6.0| 6.0 6 |208|
|210|234554454 4.0| 4.0 4 |210|
|211|422122331 2.0| 2.0 2 |211|
|216|663343145 3.0| 3.0 3 |216|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 211 |Kyrylo Stupachenko |AKADEMIA TAŃCA TABOR|dolnośląski |
| | | |Nikola Brodacka |Jelenia Góra | |
| 2 | F | 200 |Karol Jesionek |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Alicja Hanulak |Warszawa | |
| 3 | F | 216 |Olexandr Vykhovanets |A.V. Dance System |podkarpacki |
| | | |Karina Falda | | |
| 4 | F | 208 |Piotr Niedzielski |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Krystek |Rzeszów | |
| 5 | F | 206 |Szymon Miśtal |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | |
| 6 | F | 212 |Michał Sypień |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Ewelina Kmieciak |Szczecin | |
| 7 | F | 213 |Miłosz Szczotka |PASJA |lubelski |
| | | |Karolina Jemielniak |Lublin | |
| 8 | F | 202 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Nikola Lubowicka |Gliwice | |
| 9 | F | 197 |Yevhenii Davydenko |SKT AGH |małopolski |
| | | |Kaja Sierpniak |Kraków | |
| 10-11 | 1/2 F | 193 |Sebastian Bomba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Dominika Sarnowska |Rzeszów | |
| 10-11 | 1/2 F | 205 |Mateusz Kramski |GRACJA |lubuski |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | |
| 12 | 1/2 F | 210 |Bartosz Polański |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Oliwia Daniłów |Wrocław | |
| 13-16 | 1/4 F | 189 |Bruno Brzeski |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Dominika Oworuszko |WARSZAWA | |
| 13-16 | 1/4 F | 196 |Maciej Ciura |A+S |śląski |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa | |
| 13-16 | 1/4 F | 201 |Igor Kaczmarek |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Sara Gromadzka |Szczecin | |
| 13-16 | 1/4 F | 221 |Hubert Ciurko |Dancers United |Polska |
| | | |Aleksandra Grudzińska |WARSZAWA | |
| 17-19 | 1/4 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 17-19 | 1/4 F | 204 |Szymon Kot |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Katowice | |
| 17-19 | 1/4 F | 215 |Maciej Szozda |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Szaporów |Dobrzeń Wielki | |
| 20-23 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 20-23 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 20-23 | 1/4 F | 192 |Łukasz Blacha |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Ankudinova |Kraków | |
| 20-23 | 1/4 F | 199 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 24-27 | 1/8 B | 191 |Alan Banach |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | |
| 24-27 | 1/8 B | 203 |Łukasz Kastelik |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Kinga Wawrzynowicz | | |
| 24-27 | 1/8 B | 214 |Bartłomiej Szczur |FORUM |śląski |
| | | |Beata Zielińska |Zabrze | |
| 24-27 | 1/8 B | 217 |Paweł Wawrzyczny |RONDO |śląski |
| | | |Dominika Juzek |Rybnik | |
| 28-29 | 1/8 B | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 28-29 | 1/8 B | 195 |Łukasz Błaszczyk |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewelina Sieraszewska |Zielona Góra | |
| 30-32 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 30-32 | 1/8 B | 207 |Paweł Mroczka |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów | |
| 30-32 | 1/8 B | 209 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów | |
| 33 | 1/8 B | 190 |Przemysław Babiuch |ESKADRA |łódzki |
| | | |Karolina Czerczak |Pabianice | |
| 34 | 1/8 B | 198 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| XX 2| 2 22-25 | 96|
|117| 0| 0 33-34 |117|
|143| X XX 3| 3 19-21 |143|
|169|X X 2| 2 22-25 |169|
|170| XX X X 4| 4 16-18 |170|
|189| XX XXX 5| 5 11-15 !|189|
|190| X 1| 1 26-32 |190|
|191| X 1| 1 26-32 |191|
|192| 0| 0 33-34 |192|
|193|XXX XXXXX 8| 8 3 !|193|
|195| X 1| 1 26-32 |195|
|196|XX XXXX X 7| 7 4-9 !|196|
|197| XX XX 4| 4 16-18 |197|
|198| X 1| 1 26-32 |198|
|199| XXX X 4| 4 16-18 |199|
|200|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|200|
|201| X X 2| 2 22-25 |201|
|202|XXX XXXX 7| 7 4-9 !|202|
|203|X XX 3| 3 19-21 |203|
|204|XX XX X 5| 5 11-15 !|204|
|205|XXXX X X 6| 6 10 !|205|
|206|XXXXXXX 7| 7 4-9 !|206|
|207| X 1| 1 26-32 |207|
|208|XXXXX XX 7| 7 4-9 !|208|
|209| X X 2| 2 22-25 |209|
|210|XXX XX 5| 5 11-15 !|210|
|211|XXXX X XX 7| 7 4-9 !|211|
|212| X XXXX 5| 5 11-15 !|212|
|213|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|213|
|214| X 1| 1 26-32 |214|
|215| X XX 3| 3 19-21 |215|
|216|XXXX XXX 7| 7 4-9 !|216|
|217| X 1| 1 26-32 |217|
|221|X X X XX 5| 5 11-15 !|221|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96|X X XXXXX 7| 7 3-4 !| 96|
|117| XX 2| 2 15-17 |117|
|143|XX X 3| 3 13-14 |143|
|169|XX X X X 5| 5 7-8 !|169|
|170|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !|170|
|190| X 1| 1 18 |190|
|191|XX X X 4| 4 9-12 |191|
|192| XXXXX 5| 5 7-8 !|192|
|195| X X X 3| 3 13-14 |195|
|197| XX X XXX 6| 6 5-6 !|197|
|198| 0| 0 19 |198|
|199| XXXXXXX 7| 7 3-4 !|199|
|201| XXXXX X 6| 6 5-6 !|201|
|203|X X XX 4| 4 9-12 |203|
|207|X X 2| 2 15-17 |207|
|209| X X 2| 2 15-17 |209|
|214| X X X X 4| 4 9-12 |214|
|215|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|215|
|217|X XXX 4| 4 9-12 |217|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| X X 2| 2 20-23 | 96|
|169| X X 2| 2 20-23 |169|
|170| XX X 3| 3 17-19 |170|
|189|X X X X 4| 4 13-16 |189|
|192| XX 2| 2 20-23 |192|
|193|XXX XX X 6| 6 5-8 !|193|
|196|XX X X 4| 4 13-16 |196|
|197| XX X XX 5| 5 9-12 !|197|
|199| X X 2| 2 20-23 |199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|200|
|201| XXX X 4| 4 13-16 |201|
|202|XX XXXX 6| 6 5-8 !|202|
|204|XX X 3| 3 17-19 |204|
|205| XX X XX 5| 5 9-12 !|205|
|206|X XXXXXX 7| 7 4 !|206|
|208|XX XXXX 6| 6 5-8 !|208|
|210|XXX XX 5| 5 9-12 !|210|
|211|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|211|
|212| X XXXXX 6| 6 5-8 !|212|
|213|XXX X X 5| 5 9-12 !|213|
|215| X X X 3| 3 17-19 |215|
|216|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|216|
|221| X XX X 4| 4 13-16 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|193|XX 2| 2 10-11 |193|
|197| XX XX 4| 4 6-9 !|197|
|200|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !|200|
|202| XXX X 4| 4 6-9 !|202|
|205| X X 2| 2 10-11 |205|
|206|X XX X 4| 4 6-9 !|206|
|208| X XX X 4| 4 6-9 !|208|
|210|X 1| 1 12 |210|
|211|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !|211|
|212| X XXX X 5| 5 4-5 !|212|
|213|X XXX X 5| 5 4-5 !|213|
|216| XXXXXXX 7| 7 3 !|216|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|197|756999958 9.0| 9.0 9 |197|
|200|331353312 2.0| 2.0 2 |200|
|202|878826294 8.0| 8.0 8 |202|
|206|167488549 5.0| 5.0 5 |206|
|208|549535636 4.0| 4.0 4 |208|
|211|222162421 1.0| 1.0 1 |211|
|212|995714773 6.0| 6.0 6 |212|
|213|414677887 7.0| 7.0 7 |213|
|216|683241165 3.0| 3.0 3 |216|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 211 |Kyrylo Stupachenko |AKADEMIA TAŃCA TABOR|dolnośląski |
| | | |Nikola Brodacka |Jelenia Góra | |
| 2 | F | 200 |Karol Jesionek |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Alicja Hanulak |Warszawa | |
| 3 | F | 216 |Olexandr Vykhovanets |A.V. Dance System |podkarpacki |
| | | |Karina Falda | | |
| 4 | F | 202 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Nikola Lubowicka |Gliwice | |
| 5 | F | 206 |Szymon Miśtal |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | |
| 6 | F | 199 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 7 | F | 196 |Maciej Ciura |A+S |śląski |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa | |
| 8 | F | 208 |Piotr Niedzielski |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Krystek |Rzeszów | |
| 9 | 1/2 F | 210 |Bartosz Polański |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Oliwia Daniłów |Wrocław | |
| 10-11 | 1/2 F | 189 |Bruno Brzeski |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Dominika Oworuszko |WARSZAWA | |
| 10-11 | 1/2 F | 205 |Mateusz Kramski |GRACJA |lubuski |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | |
| 12 | 1/2 F | 204 |Szymon Kot |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Katowice | |
| 13-16 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 13-16 | 1/4 F | 193 |Sebastian Bomba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Dominika Sarnowska |Rzeszów | |
| 13-16 | 1/4 F | 213 |Miłosz Szczotka |PASJA |lubelski |
| | | |Karolina Jemielniak |Lublin | |
| 13-16 | 1/4 F | 215 |Maciej Szozda |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Szaporów |Dobrzeń Wielki | |
| 17-21 | 1/4 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 17-21 | 1/4 F | 191 |Alan Banach |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | |
| 17-21 | 1/4 F | 201 |Igor Kaczmarek |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Sara Gromadzka |Szczecin | |
| 17-21 | 1/4 F | 212 |Michał Sypień |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Ewelina Kmieciak |Szczecin | |
| 17-21 | 1/4 F | 221 |Hubert Ciurko |Dancers United |Polska |
| | | |Aleksandra Grudzińska |WARSZAWA | |
| 22 | 1/4 F | 197 |Yevhenii Davydenko |SKT AGH |małopolski |
| | | |Kaja Sierpniak |Kraków | |
| 23 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 24-29 | 1/8 B | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 24-29 | 1/8 B | 190 |Przemysław Babiuch |ESKADRA |łódzki |
| | | |Karolina Czerczak |Pabianice | |
| 24-29 | 1/8 B | 192 |Łukasz Blacha |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Ankudinova |Kraków | |
| 24-29 | 1/8 B | 203 |Łukasz Kastelik |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Kinga Wawrzynowicz | | |
| 24-29 | 1/8 B | 214 |Bartłomiej Szczur |FORUM |śląski |
| | | |Beata Zielińska |Zabrze | |
| 24-29 | 1/8 B | 217 |Paweł Wawrzyczny |RONDO |śląski |
| | | |Dominika Juzek |Rybnik | |
| 30-32 | 1/8 B | 195 |Łukasz Błaszczyk |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewelina Sieraszewska |Zielona Góra | |
| 30-32 | 1/8 B | 207 |Paweł Mroczka |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów | |
| 30-32 | 1/8 B | 209 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów | |
| 33-34 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 33-34 | 1/8 B | 198 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| X X 2| 2 22-27 | 96|
|117| 0| 0 33-34 |117|
|143| X X 2| 2 22-27 |143|
|169|X X X X 4| 4 17-20 |169|
|170| XXX X 4| 4 17-20 |170|
|189|X XXX X 5| 5 10-16 !|189|
|190| X 1| 1 28-32 |190|
|191| X XXX X 5| 5 10-16 !|191|
|192| X X 2| 2 22-27 |192|
|193|XXX X XX 6| 6 6-9 !|193|
|195| X X 2| 2 22-27 |195|
|196|XX X X X 5| 5 10-16 !|196|
|197| XXXX X 5| 5 10-16 !|197|
|198| X 1| 1 28-32 |198|
|199| X X X X 4| 4 17-20 |199|
|200|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|200|
|201| X 1| 1 28-32 |201|
|202|XXX XXX 6| 6 6-9 !|202|
|203| XX 2| 2 22-27 |203|
|204|X XXXXX 6| 6 6-9 !|204|
|205| XXX X X 5| 5 10-16 !|205|
|206|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|206|
|207| X 1| 1 28-32 |207|
|208|XX XXXXXX 8| 8 2-4 !|208|
|209| X 1| 1 28-32 |209|
|210|X X 2| 2 22-27 |210|
|211|XXX XXXXX 8| 8 2-4 !|211|
|212| X XXXX 5| 5 10-16 !|212|
|213|XXXXX XX 7| 7 5 !|213|
|214| 0| 0 33-34 |214|
|215| X XX 3| 3 21 |215|
|216|X XX XX 5| 5 10-16 !|216|
|217|XX XX 4| 4 17-20 |217|
|221|X XX X XX 6| 6 6-9 !|221|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 96|
|117| 0| 0 17-18 |117|
|143|XX X 3| 3 8-13 |143|
|169|XX X XX X 6| 6 5-7 !|169|
|170| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|170|
|190| X X X 3| 3 8-13 |190|
|192| XXX 3| 3 8-13 |192|
|195|X X 2| 2 14-16 |195|
|198| 0| 0 17-18 |198|
|199| XXXXXXX 7| 7 3-4 !|199|
|201| XX XX XX 6| 6 5-7 !|201|
|203| X XX 3| 3 8-13 |203|
|207| XX 2| 2 14-16 |207|
|209|X X 2| 2 14-16 |209|
|210|XXXX XXX 7| 7 3-4 !|210|
|214| X X X 3| 3 8-13 |214|
|215|XX XXXX 6| 6 5-7 !|215|
|217|XX X 3| 3 8-13 |217|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| X 1| 1 23 | 96|
|169| X XX X 4| 4 13-16 |169|
|170| XXX 3| 3 17-21 |170|
|189| X XXX X 5| 5 7-12 !|189|
|191| X XX 3| 3 17-21 |191|
|193|XX X X 4| 4 13-16 |193|
|196|X XX X X 5| 5 7-12 !|196|
|197| X X 2| 2 22 |197|
|199| XXXXXXX 7| 7 4-5 !|199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|200|
|201|X X X 3| 3 17-21 |201|
|202| X XXXX 5| 5 7-12 !|202|
|204|X XXX X 5| 5 7-12 !|204|
|205|X XX X X 5| 5 7-12 !|205|
|206|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|206|
|208|XX XX XX 6| 6 6 !|208|
|210|X X XXX 5| 5 7-12 !|210|
|211|XXX XXXX 7| 7 4-5 !|211|
|212| X X X 3| 3 17-21 |212|
|213| XX X X 4| 4 13-16 |213|
|215|XX X X 4| 4 13-16 |215|
|216|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|216|
|221| X X X 3| 3 17-21 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|189| X X 2| 2 10-11 |189|
|196|XX XX X X 6| 6 4 !|196|
|199| XXXX 4| 4 6-8 !|199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !|200|
|202| X X X X 4| 4 6-8 !|202|
|204|X 1| 1 12 |204|
|205| X X 2| 2 10-11 |205|
|206|X X X X 4| 4 6-8 !|206|
|208|XX XX X 5| 5 5 !|208|
|210|X X X 3| 3 9 |210|
|211| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|211|
|216| XXXXXXX 7| 7 3 !|216|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|196|147658682 7.0| 7.0 7 |196|
|199|766564865 6.0| 6.0 6 |199|
|200|331242133 2.0| 2.0 2 |200|
|202|824825477 4.0| 4.0 4 |202|
|206|275487558 5.0| 5.0 5 |206|
|208|558716726 8.0| 8.0 8 |208|
|211|412171211 1.0| 1.0 1 |211|
|216|683333344 3.0| 3.0 3 |216|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 211 |Kyrylo Stupachenko |AKADEMIA TAŃCA TABOR|dolnośląski |
| | | |Nikola Brodacka |Jelenia Góra | |
| 2 | F | 200 |Karol Jesionek |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Alicja Hanulak |Warszawa | |
| 3 | F | 216 |Olexandr Vykhovanets |A.V. Dance System |podkarpacki |
| | | |Karina Falda | | |
| 4 | F | 189 |Bruno Brzeski |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Dominika Oworuszko |WARSZAWA | |
| 5 | F | 210 |Bartosz Polański |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Oliwia Daniłów |Wrocław | |
| 6 | F | 206 |Szymon Miśtal |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | |
| 7 | F | 196 |Maciej Ciura |A+S |śląski |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa | |
| 8 | 1/2 F | 208 |Piotr Niedzielski |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Krystek |Rzeszów | |
| 9-12 | 1/2 F | 199 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 9-12 | 1/2 F | 202 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Nikola Lubowicka |Gliwice | |
| 9-12 | 1/2 F | 205 |Mateusz Kramski |GRACJA |lubuski |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | |
| 9-12 | 1/2 F | 212 |Michał Sypień |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Ewelina Kmieciak |Szczecin | |
| 13 | 1/2 F | 204 |Szymon Kot |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Katowice | |
| 14-18 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 14-18 | 1/4 F | 193 |Sebastian Bomba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Dominika Sarnowska |Rzeszów | |
| 14-18 | 1/4 F | 197 |Yevhenii Davydenko |SKT AGH |małopolski |
| | | |Kaja Sierpniak |Kraków | |
| 14-18 | 1/4 F | 213 |Miłosz Szczotka |PASJA |lubelski |
| | | |Karolina Jemielniak |Lublin | |
| 14-18 | 1/4 F | 215 |Maciej Szozda |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Szaporów |Dobrzeń Wielki | |
| 19-20 | 1/4 F | 191 |Alan Banach |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | |
| 19-20 | 1/4 F | 203 |Łukasz Kastelik |DANCE PROJECT- Wrocł|dolnośląski |
| | | |Kinga Wawrzynowicz | | |
| 21-23 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 21-23 | 1/4 F | 192 |Łukasz Blacha |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Ankudinova |Kraków | |
| 21-23 | 1/4 F | 221 |Hubert Ciurko |Dancers United |Polska |
| | | |Aleksandra Grudzińska |WARSZAWA | |
| 24 | 1/4 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 25-27 | 1/8 B | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 25-27 | 1/8 B | 201 |Igor Kaczmarek |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Sara Gromadzka |Szczecin | |
| 25-27 | 1/8 B | 209 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów | |
| 28-29 | 1/8 B | 214 |Bartłomiej Szczur |FORUM |śląski |
| | | |Beata Zielińska |Zabrze | |
| 28-29 | 1/8 B | 217 |Paweł Wawrzyczny |RONDO |śląski |
| | | |Dominika Juzek |Rybnik | |
| 30-31 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 30-31 | 1/8 B | 207 |Paweł Mroczka |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów | |
| 32 | 1/8 B | 190 |Przemysław Babiuch |ESKADRA |łódzki |
| | | |Karolina Czerczak |Pabianice | |
| 33-34 | 1/8 B | 195 |Łukasz Błaszczyk |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewelina Sieraszewska |Zielona Góra | |
| 33-34 | 1/8 B | 198 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| X XX 3| 3 18-23 | 96|
|117| X 1| 1 26-32 |117|
|143| X 1| 1 26-32 |143|
|169|X X X X 4| 4 15-17 !|169|
|170| XXX X X 5| 5 12-14 !|170|
|189|XXXXXXX X 8| 8 2-3 !|189|
|190| X 1| 1 26-32 |190|
|191| X 1| 1 26-32 |191|
|192| XXX 3| 3 18-23 |192|
|193|XX XX XX 6| 6 10-11 !|193|
|195| 0| 0 33-34 |195|
|196|XX XXXX X 7| 7 4-9 !|196|
|197| XX X 3| 3 18-23 |197|
|198| X 1| 1 26-32 |198|
|199| XXX XXX 6| 6 10-11 !|199|
|200|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !|200|
|201| X 1| 1 26-32 |201|
|202|XXX XXX X 7| 7 4-9 !|202|
|203| X X 2| 2 24-25 |203|
|204|XX X 3| 3 18-23 |204|
|205| XX X X 4| 4 15-17 !|205|
|206|XX XXX 5| 5 12-14 !|206|
|207| 0| 0 33-34 |207|
|208| X XXXXXX 7| 7 4-9 !|208|
|209| X 1| 1 26-32 |209|
|210|XXX X 4| 4 15-17 !|210|
|211|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|211|
|212|XXX XXXX 7| 7 4-9 !|212|
|213|XX XX XXX 7| 7 4-9 !|213|
|214| XXX 3| 3 18-23 |214|
|215|X XX 3| 3 18-23 |215|
|216|X XXXXXX 7| 7 4-9 !|216|
|217| X X 2| 2 24-25 |217|
|221|X XX X X 5| 5 12-14 !|221|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 96|
|117|X X 2| 2 13-14 |117|
|143| X XX X 4| 4 8-10 |143|
|190| X 1| 1 15 |190|
|191|X XXX X 5| 5 3-7 !|191|
|192|X XXX XXX 7| 7 2 !|192|
|195| 0| 0 16-17 |195|
|197| XX X XX 5| 5 3-7 !|197|
|198| 0| 0 16-17 |198|
|201| XXX X 4| 4 8-10 |201|
|203| XX XX X 5| 5 3-7 !|203|
|204|X X XXX 5| 5 3-7 !|204|
|207| XX 2| 2 13-14 |207|
|209|X XXX 4| 4 8-10 |209|
|214| X X X 3| 3 11-12 |214|
|215|XX XXX 5| 5 3-7 !|215|
|217| X XX 3| 3 11-12 |217|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96| X 1| 1 21-23 | 96|
|169| XXX X 4| 4 14-18 |169|
|170| 0| 0 24 |170|
|189|X X XXXXX 7| 7 4-6 !|189|
|191| X X 2| 2 19-20 |191|
|192| X 1| 1 21-23 |192|
|193|XX XX 4| 4 14-18 |193|
|196|XX XXXX X 7| 7 4-6 !|196|
|197| XX X X 4| 4 14-18 |197|
|199| XX XX X 5| 5 8-13 !|199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|200|
|202| X XXXX 5| 5 8-13 !|202|
|203| X X 2| 2 19-20 |203|
|204|X XX X X 5| 5 8-13 !|204|
|205|XX X X XX 6| 6 7 !|205|
|206|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|206|
|208|XX XX X 5| 5 8-13 !|208|
|210|X XX X X 5| 5 8-13 !|210|
|211|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|211|
|212| X X XXX 5| 5 8-13 !|212|
|213|XXX X 4| 4 14-18 |213|
|215| X X X X 4| 4 14-18 |215|
|216|X XX XXXX 7| 7 4-6 !|216|
|221| X 1| 1 21-23 |221|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|189|XXX X X X 6| 6 4 !|189|
|196|X XXX 4| 4 6-7 !|196|
|199| X X 2| 2 9-12 |199|
|200|XXXX XXXX 8| 8 2 !|200|
|202| XX 2| 2 9-12 |202|
|204| 0| 0 13 |204|
|205| X X 2| 2 9-12 |205|
|206|XX X XX 5| 5 5 !|206|
|208| X X X 3| 3 8 |208|
|210|X XX X 4| 4 6-7 !|210|
|211|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|211|
|212| X X 2| 2 9-12 |212|
|216| XXXXXXX 7| 7 3 !|216|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|189|714525464 4.0| 4.0 4 |189|
|196|467777752 7.0| 7.0 7 |196|
|200|242433313 2.0| 2.0 2 |200|
|206|356356677 6.0| 6.0 6 |206|
|210|125664546 5.0| 5.0 5 |210|
|211|531112231 1.0| 1.0 1 |211|
|216|673241125 3.0| 3.0 3 |216|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 2 | F | 219 |Ruslan Gitia |DIAMENT-ELITE |Ukraina |
| | | |Juliia Pushkina |Kijów | |
| 3 | F | 181 |Michał Litewka |MERENGUE |podkarpacki |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | |
| 4 | F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 5 | F | 173 |Tomasz Gura |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów | |
| 6 | F | 182 |Piotr Matuszewski |DUET |mazowiecki |
| | | |Karina Grabowska |Warszawa | |
| 7 | F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 8 | 1/2 F | 218 |Tomasz Depczyński |LORDANCE |Polska |
| | | |Aleksandra Kołodziej |Wodzisław Śl. | |
| 9-10 | 1/2 F | 172 |Dawid Gajdera |RYTM |śląski |
| | | |Julia Kołosowska |Żory | |
| 9-10 | 1/2 F | 188 |Eryk Siemianowicz |KADRYL |podlaski |
| | | |Aleksandra Datczuk |Białystok | |
| 11 | 1/2 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 12 | 1/2 F | 174 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | |
| 13-16 | 1/4 F | 175 |Denis Ivanov |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Julia Mysiorek |Szczecin | |
| 13-16 | 1/4 F | 176 |Mateusz Klich |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Kiełbik | | |
| 13-16 | 1/4 F | 183 |Michał Mierzwa |DŻET |podkarpacki |
| | | |Jagoda Sobczyk Jamrozik |Rzeszów-Boguchw | |
| 13-16 | 1/4 F | 184 |Błażej Molas |ZAMEK |lubelski |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin | |
| 17 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 18 | 1/4 F | 185 |Jeremi Przygoda |FORUM |śląski |
| | | |Martyna Kijak |Zabrze | |
| 19 | 1/4 F | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 20 | 1/4 F | 180 |Jakub Ligenza |DANCELOOK |śląski |
| | | |Izabela Kolarczyk |Gliwice | |
| 21 | 1/8 B | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 22-24 | 1/8 B | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 22-24 | 1/8 B | 177 |Marcin Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Natalia Kukulska |Wodzisław Śl. | |
| 22-24 | 1/8 B | 178 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | |
| 25-27 | 1/8 B | 171 |Kamil Chmiel |DŻET |podkarpacki |
| | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguchw | |
| 25-27 | 1/8 B | 186 |Krzysztof Ruszała |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Zuzanna Konkowska |Sosnowiec | |
| 25-27 | 1/8 B | 187 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | |
| 28 | 1/8 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| X X X X 4| 4 16-18 |125|
|127|XXXXX XX 7| 7 4-10 !|127|
|132|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|132|
|143| XX X 3| 3 19-24 |143|
|151| X 1| 1 27-28 |151|
|157|XXXXX X 6| 6 11 !|157|
|161| XXX X 4| 4 16-18 |161|
|169| XX 2| 2 25-26 |169|
|170|XXXXXX X 7| 7 4-10 !|170|
|171|X X X 3| 3 19-24 |171|
|172|XX X XXXX 7| 7 4-10 !|172|
|173|X XXXX XX 7| 7 4-10 !|173|
|174| XXXX X 5| 5 12-15 !|174|
|175|XX X X X 5| 5 12-15 !|175|
|176| XX X 3| 3 19-24 |176|
|177|XX X 3| 3 19-24 |177|
|178| X 1| 1 27-28 |178|
|180|X XX 3| 3 19-24 |180|
|181| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|181|
|182| X XX X X 5| 5 12-15 !|182|
|183|XXXXX XX 7| 7 4-10 !|183|
|184|X XX X 4| 4 16-18 |184|
|185|X XXXX 5| 5 12-15 !|185|
|186| X X 2| 2 25-26 |186|
|187| XX X 3| 3 19-24 |187|
|188| XXXX XXX 7| 7 4-10 !|188|
|218|XXX XXXX 7| 7 4-10 !|218|
|219|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| XX XX 4| 4 6 |125|
|143| X XX 3| 3 7-9 |143|
|151| X 1| 1 13 |151|
|161| XXX X X 5| 5 1-5 !|161|
|169| XX X XX 5| 5 1-5 !|169|
|171|X X 2| 2 10-12 |171|
|176| XX XXX 5| 5 1-5 !|176|
|177| X XX 3| 3 7-9 |177|
|178|X X X 3| 3 7-9 |178|
|180|X XX XX 5| 5 1-5 !|180|
|184|X XXX X 5| 5 1-5 !|184|
|186| X X 2| 2 10-12 |186|
|187|XX 2| 2 10-12 |187|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|127|XXXXXX XX 8| 8 3-4 !|127|
|132|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|132|
|157|XX X XXX 6| 6 10-11 !|157|
|161| X 1| 1 19 |161|
|169| X X X 3| 3 17 |169|
|170|XXXX XX X 7| 7 5-9 !|170|
|172|X X XXX 5| 5 12 !|172|
|173|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|173|
|174| XXXXXXX 7| 7 5-9 !|174|
|175| X XXX 4| 4 13-16 |175|
|176| X X XX 4| 4 13-16 |176|
|180| 0| 0 20 |180|
|181|XXXXXX X 7| 7 5-9 !|181|
|182|XX XXXX 6| 6 10-11 !|182|
|183|X X XX 4| 4 13-16 |183|
|184|XX X X 4| 4 13-16 |184|
|185| X X 2| 2 18 |185|
|188|XXX X XXX 7| 7 5-9 !|188|
|218|XXXXXX XX 8| 8 3-4 !|218|
|219| XXXX XXX 7| 7 5-9 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|127| X X XX X 5| 5 4-7 !|127|
|132|XXXXX XX 7| 7 2 !|132|
|157|X XXX X 5| 5 4-7 !|157|
|170| X X 2| 2 11 |170|
|172|XX X 3| 3 9-10 |172|
|173|X X XXX 5| 5 4-7 !|173|
|174| X 1| 1 12 |174|
|181|XXXXX XXX 8| 8 1 !|181|
|182| X XX XX 5| 5 4-7 !|182|
|188| XX X 3| 3 9-10 |188|
|218|X X X X 4| 4 8 |218|
|219| XXXXX X 6| 6 3 !|219|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|127|325453472 4.0| 4.0 4 |127|
|132|112127116 1.0| 1.0 1 |132|
|157|767764757 7.0| 7.0 7 |157|
|173|546615323 5.0| 5.0 5 |173|
|181|233346264 3.0| 3.0 3 |181|
|182|454572541 6.0| 6.0 6 |182|
|219|671231635 2.0| 2.0 2 |219|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 2 | F | 219 |Ruslan Gitia |DIAMENT-ELITE |Ukraina |
| | | |Juliia Pushkina |Kijów | |
| 3 | F | 181 |Michał Litewka |MERENGUE |podkarpacki |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | |
| 4 | F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 5 | F | 184 |Błażej Molas |ZAMEK |lubelski |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin | |
| 6 | F | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 7 | F | 174 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | |
| 8 | 1/2 F | 218 |Tomasz Depczyński |LORDANCE |Polska |
| | | |Aleksandra Kołodziej |Wodzisław Śl. | |
| 9-11 | 1/2 F | 173 |Tomasz Gura |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów | |
| 9-11 | 1/2 F | 183 |Michał Mierzwa |DŻET |podkarpacki |
| | | |Jagoda Sobczyk Jamrozik |Rzeszów-Boguchw | |
| 9-11 | 1/2 F | 188 |Eryk Siemianowicz |KADRYL |podlaski |
| | | |Aleksandra Datczuk |Białystok | |
| 12-13 | 1/2 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 12-13 | 1/2 F | 182 |Piotr Matuszewski |DUET |mazowiecki |
| | | |Karina Grabowska |Warszawa | |
| 14-15 | 1/2 F | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 14-15 | 1/2 F | 172 |Dawid Gajdera |RYTM |śląski |
| | | |Julia Kołosowska |Żory | |
| 16-17 | 1/4 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 16-17 | 1/4 F | 176 |Mateusz Klich |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Kiełbik | | |
| 18 | 1/4 F | 175 |Denis Ivanov |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Julia Mysiorek |Szczecin | |
| 19 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 20 | 1/4 F | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 21 | 1/4 F | 185 |Jeremi Przygoda |FORUM |śląski |
| | | |Martyna Kijak |Zabrze | |
| 22-23 | 1/8 B | 180 |Jakub Ligenza |DANCELOOK |śląski |
| | | |Izabela Kolarczyk |Gliwice | |
| 22-23 | 1/8 B | 186 |Krzysztof Ruszała |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Zuzanna Konkowska |Sosnowiec | |
| 24-27 | 1/8 B | 171 |Kamil Chmiel |DŻET |podkarpacki |
| | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguchw | |
| 24-27 | 1/8 B | 177 |Marcin Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Natalia Kukulska |Wodzisław Śl. | |
| 24-27 | 1/8 B | 178 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | |
| 24-27 | 1/8 B | 187 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | |
| 28 | 1/8 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| XX XX X 5| 5 12-17 !|125|
|127|XX X XX 5| 5 12-17 !|127|
|132|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|132|
|143| XX 2| 2 24-25 |143|
|151| 0| 0 28 |151|
|157|XXXXX XX 7| 7 5-8 !|157|
|161| XX XX 4| 4 18-19 |161|
|169| XX X XX 5| 5 12-17 !|169|
|170|XXXXXX X 7| 7 5-8 !|170|
|171|X X X 3| 3 20-23 |171|
|172| X XXXX 5| 5 12-17 !|172|
|173| X X X XX 5| 5 12-17 !|173|
|174|X XXXXX 6| 6 9-11 !|174|
|175|XXX XXX 6| 6 9-11 !|175|
|176|XXX X XX 6| 6 9-11 !|176|
|177| X X 2| 2 24-25 |177|
|178| X 1| 1 26-27 |178|
|180|X X X 3| 3 20-23 |180|
|181| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|181|
|182| X XX 3| 3 20-23 |182|
|183|X X XXXXX 7| 7 5-8 !|183|
|184|XX XX X 5| 5 12-17 !|184|
|185|X X X 3| 3 20-23 |185|
|186| X 1| 1 26-27 |186|
|187|XXXX 4| 4 18-19 |187|
|188|XXX XXXXX 8| 8 2-4 !|188|
|218|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|218|
|219| XXXX XXX 7| 7 5-8 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|143| XX XX 4| 4 3-4 !|143|
|151| 0| 0 11 |151|
|161| XXX XXX 6| 6 1 !|161|
|171|X 1| 1 7-10 |171|
|177| X 1| 1 7-10 |177|
|178|X 1| 1 7-10 |178|
|180| XX 2| 2 5-6 |180|
|182| XXXX X 5| 5 2 !|182|
|185| XX XX 4| 4 3-4 !|185|
|186| X X 2| 2 5-6 |186|
|187|X 1| 1 7-10 |187|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|XXX XX 5| 5 11-15 !|125|
|127|X XX XXXX 7| 7 4-6 !|127|
|132|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|132|
|143| X 1| 1 20 |143|
|157|X XX X 4| 4 16-17 |157|
|161|XX X XX 5| 5 11-15 !|161|
|169| X X 2| 2 19 |169|
|170|XX X XX X 6| 6 7-10 !|170|
|172| XX XXX 5| 5 11-15 !|172|
|173| XXXXX X 6| 6 7-10 !|173|
|174| XXXXXX 6| 6 7-10 !|174|
|175|X X X 3| 3 18 |175|
|176| XX X X 4| 4 16-17 |176|
|181|XXXXXX X 7| 7 4-6 !|181|
|182| X XX X X 5| 5 11-15 !|182|
|183|XXX XXXX 7| 7 4-6 !|183|
|184|X XXX X 5| 5 11-15 !|184|
|185| 0| 0 21 |185|
|188| XX XXXX 6| 6 7-10 !|188|
|218|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !|218|
|219|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|X X XXX 5| 5 5-7 !|125|
|127| X X XX X 5| 5 5-7 !|127|
|132|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !|132|
|161| X 1| 1 14-15 |161|
|170|XX 2| 2 12-13 |170|
|172| X 1| 1 14-15 |172|
|173| X XX 3| 3 9-11 |173|
|174| XXXXX X 6| 6 4 !|174|
|181|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !|181|
|182| XX 2| 2 12-13 |182|
|183|X X X 3| 3 9-11 |183|
|184| XX XX X 5| 5 5-7 !|184|
|188| X XX 3| 3 9-11 |188|
|218|X X X X 4| 4 8 |218|
|219|X XXXXXX 7| 7 3 !|219|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|125|767661574 6.0| 6.0 6 |125|
|127|225445353 4.0| 4.0 4 |127|
|132|111117112 1.0| 1.0 1 |132|
|174|676772447 7.0| 7.0 7 |174|
|181|334356236 3.0| 3.0 3 |181|
|184|452534665 5.0| 5.0 5 |184|
|219|543223721 2.0| 2.0 2 |219|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 2 | F | 181 |Michał Litewka |MERENGUE |podkarpacki |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | |
| 3 | F | 173 |Tomasz Gura |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów | |
| 4 | F | 219 |Ruslan Gitia |DIAMENT-ELITE |Ukraina |
| | | |Juliia Pushkina |Kijów | |
| 5 | F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 6 | F | 174 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | |
| 7 | F | 188 |Eryk Siemianowicz |KADRYL |podlaski |
| | | |Aleksandra Datczuk |Białystok | |
| 8 | F | 175 |Denis Ivanov |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Julia Mysiorek |Szczecin | |
| 9 | F | 183 |Michał Mierzwa |DŻET |podkarpacki |
| | | |Jagoda Sobczyk Jamrozik |Rzeszów-Boguchw | |
| 10-13 | 1/2 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 10-13 | 1/2 F | 176 |Mateusz Klich |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Kiełbik | | |
| 10-13 | 1/2 F | 184 |Błażej Molas |ZAMEK |lubelski |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin | |
| 10-13 | 1/2 F | 218 |Tomasz Depczyński |LORDANCE |Polska |
| | | |Aleksandra Kołodziej |Wodzisław Śl. | |
| 14 | 1/2 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 15-16 | 1/2 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 15-16 | 1/2 F | 172 |Dawid Gajdera |RYTM |śląski |
| | | |Julia Kołosowska |Żory | |
| 17 | 1/4 F | 182 |Piotr Matuszewski |DUET |mazowiecki |
| | | |Karina Grabowska |Warszawa | |
| 18-20 | 1/4 F | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 18-20 | 1/4 F | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 18-20 | 1/4 F | 185 |Jeremi Przygoda |FORUM |śląski |
| | | |Martyna Kijak |Zabrze | |
| 21-22 | 1/8 B | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 21-22 | 1/8 B | 187 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | |
| 23-25 | 1/8 B | 171 |Kamil Chmiel |DŻET |podkarpacki |
| | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguchw | |
| 23-25 | 1/8 B | 180 |Jakub Ligenza |DANCELOOK |śląski |
| | | |Izabela Kolarczyk |Gliwice | |
| 23-25 | 1/8 B | 186 |Krzysztof Ruszała |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Zuzanna Konkowska |Sosnowiec | |
| 26 | 1/8 B | 178 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | |
| 27-28 | 1/8 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 27-28 | 1/8 B | 177 |Marcin Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Natalia Kukulska |Wodzisław Śl. | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| X X X 3| 3 19-23 |125|
|127|XX XXXXXX 8| 8 4-6 !|127|
|132|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|132|
|143|X X X X 4| 4 15-18 |143|
|151| X 1| 1 26-27 |151|
|157|XXXX XX 6| 6 9-11 !|157|
|161| XXX X 4| 4 15-18 |161|
|169| XX XX 4| 4 15-18 |169|
|170|XXXXXX XX 8| 8 4-6 !|170|
|171| X X 2| 2 24-25 |171|
|172|XX XX 4| 4 15-18 |172|
|173| XXX XX 5| 5 12-14 !|173|
|174| XXX XX 5| 5 12-14 !|174|
|175|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|175|
|176| XX 2| 2 24-25 |176|
|177|X XX 3| 3 19-23 |177|
|178| 0| 0 28 |178|
|180| X X X 3| 3 19-23 |180|
|181|XXXXX XX 7| 7 7-8 !|181|
|182| XXXXX 5| 5 12-14 !|182|
|183|XXX XXXX 7| 7 7-8 !|183|
|184|X XXXX X 6| 6 9-11 !|184|
|185|X XX 3| 3 19-23 |185|
|186| X 1| 1 26-27 |186|
|187|X X X 3| 3 19-23 |187|
|188| X XXXXX 6| 6 9-11 !|188|
|218|XXXXXXXX 8| 8 4-6 !|218|
|219|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|XXX X X 5| 5 4-6 !|125|
|143|X X XX 4| 4 7-8 |143|
|151| 0| 0 13-14 |151|
|161| X X XXX 5| 5 4-6 !|161|
|169| XX XXXX 6| 6 3 !|169|
|171| X X X 3| 3 9-11 |171|
|172| XXXXXXXX 8| 8 1 !|172|
|176|XXX XXXX 7| 7 2 !|176|
|177| 0| 0 13-14 |177|
|178| X 1| 1 12 |178|
|180|X X X 3| 3 9-11 |180|
|185|XX XX X 5| 5 4-6 !|185|
|186| XX X 3| 3 9-11 |186|
|187|X XX X 4| 4 7-8 |187|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|X X 2| 2 18-20 |125|
|127|X XXXXXX 7| 7 7 !|127|
|132| XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|132|
|157|XXXX XX r 6| 6 8-9 !|157|
|161| X X 2| 2 18-20 |161|
|169| X X XX 4| 4 12-16 !|169|
|170|XX XXX 5| 5 10-11 !|170|
|172| X X XX 4| 4 12-16 !|172|
|173|XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|173|
|174|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !|174|
|175|X XXX 4| 4 12-16 !|175|
|176| X X XX 4| 4 12-16 !|176|
|181|XX XXXXXX 8| 8 3-6 !|181|
|182| X X X 3| 3 17 |182|
|183| XX XXX 5| 5 10-11 !|183|
|184|X XX X 4| 4 12-16 !|184|
|185| X X 2| 2 18-20 |185|
|188|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|188|
|218|XXXX X X 6| 6 8-9 !|218|
|219|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|127|XXXX XX X 7| 7 1-2 !|127|
|132|X XXX XX 6| 6 3 !|132|
|157|X X X 3| 3 10-13 |157|
|169| X 1| 1 15-16 |169|
|170| XX 2| 2 14 |170|
|172|X 1| 1 15-16 |172|
|173| XXX XX 5| 5 4-6 !|173|
|174| XXXXX 5| 5 4-6 !|174|
|175| X XX X 4| 4 7-9 !|175|
|176| XXX 3| 3 10-13 |176|
|181|XXXXX XX 7| 7 1-2 !|181|
|183|X X X X 4| 4 7-9 !|183|
|184| X XX 3| 3 10-13 |184|
|188| XX X X 4| 4 7-9 !|188|
|218|X X X 3| 3 10-13 |218|
|219| X X X XX 5| 5 4-6 !|219|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|127|515382577 5.0| 5.0 5 |127|
|132|121118122 1.0| 1.0 1 |132|
|173|452827215 3.0| 3.0 3 |173|
|174|693975663 6.0| 6.0 6 |174|
|175|974769736 8.0| 8.0 8 |175|
|181|237454354 2.0| 2.0 2 |181|
|183|766593999 9.0| 9.0 9 |183|
|188|888631448 7.0| 7.0 7 |188|
|219|349246881 4.0| 4.0 4 |219|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 2 | F | 181 |Michał Litewka |MERENGUE |podkarpacki |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | |
| 3 | F | 218 |Tomasz Depczyński |LORDANCE |Polska |
| | | |Aleksandra Kołodziej |Wodzisław Śl. | |
| 4 | F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 5 | F | 184 |Błażej Molas |ZAMEK |lubelski |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin | |
| 6 | F | 188 |Eryk Siemianowicz |KADRYL |podlaski |
| | | |Aleksandra Datczuk |Białystok | |
| 7-10 | 1/2 F | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 7-10 | 1/2 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 7-10 | 1/2 F | 174 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | |
| 7-10 | 1/2 F | 182 |Piotr Matuszewski |DUET |mazowiecki |
| | | |Karina Grabowska |Warszawa | |
| 11-12 | 1/2 F | 173 |Tomasz Gura |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów | |
| 11-12 | 1/2 F | 219 |Ruslan Gitia |DIAMENT-ELITE |Ukraina |
| | | |Juliia Pushkina |Kijów | |
| 13 | 1/2 F | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 14-15 | 1/2 F | 175 |Denis Ivanov |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Julia Mysiorek |Szczecin | |
| 14-15 | 1/2 F | 183 |Michał Mierzwa |DŻET |podkarpacki |
| | | |Jagoda Sobczyk Jamrozik |Rzeszów-Boguchw | |
| 16-18 | 1/4 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 16-18 | 1/4 F | 172 |Dawid Gajdera |RYTM |śląski |
| | | |Julia Kołosowska |Żory | |
| 16-18 | 1/4 F | 176 |Mateusz Klich |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Kiełbik | | |
| 19-20 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 19-20 | 1/4 F | 180 |Jakub Ligenza |DANCELOOK |śląski |
| | | |Izabela Kolarczyk |Gliwice | |
| 21 | 1/4 F | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 22 | 1/4 F | 187 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | |
| 23 | 1/8 B | 185 |Jeremi Przygoda |FORUM |śląski |
| | | |Martyna Kijak |Zabrze | |
| 24 | 1/8 B | 177 |Marcin Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Natalia Kukulska |Wodzisław Śl. | |
| 25-28 | 1/8 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 25-28 | 1/8 B | 171 |Kamil Chmiel |DŻET |podkarpacki |
| | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguchw | |
| 25-28 | 1/8 B | 178 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | |
| 25-28 | 1/8 B | 186 |Krzysztof Ruszała |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Zuzanna Konkowska |Sosnowiec | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| X X 2| 2 20-25 |125|
|127|X XXXXXXX 8| 8 3-8 !|127|
|132|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|132|
|143| X X 2| 2 20-25 |143|
|151| 0| 0 27-28 |151|
|157|XX XX XX 6| 6 11-13 !|157|
|161| XXXXXX 6| 6 11-13 !|161|
|169| XX XX 4| 4 16-17 |169|
|170|XXXXXX X 7| 7 9-10 !|170|
|171| 0| 0 27-28 |171|
|172|XXXX XXXX 8| 8 3-8 !|172|
|173|XXXXXX XX 8| 8 3-8 !|173|
|174| XXXXXXX 7| 7 9-10 !|174|
|175| X X X 3| 3 18-19 |175|
|176| X X 2| 2 20-25 |176|
|177| XX XX 4| 4 16-17 |177|
|178|XX 2| 2 20-25 |178|
|180|X XX 3| 3 18-19 |180|
|181| XXXXXXXX 8| 8 3-8 !|181|
|182| XXXXXX 6| 6 11-13 !|182|
|183|X X XXX 5| 5 14-15 !|183|
|184|X XXX X 5| 5 14-15 !|184|
|185|X X 2| 2 20-25 |185|
|186|X X 2| 2 20-25 |186|
|187|X 1| 1 26 |187|
|188|XXX XXXXX 8| 8 3-8 !|188|
|218|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|218|
|219| XXXXXXXX 8| 8 3-8 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|XXX X XX 6| 6 2 !|125|
|143|X X XX 4| 4 4-7 !|143|
|151| X 1| 1 10-13 |151|
|169| XX X XX 5| 5 3 !|169|
|171| X 1| 1 10-13 |171|
|175|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|175|
|176|XXX X 4| 4 4-7 !|176|
|177| X X 2| 2 9 |177|
|178| X 1| 1 10-13 |178|
|180|X X XX 4| 4 4-7 !|180|
|185| X XX 3| 3 8 |185|
|186| X 1| 1 10-13 |186|
|187| XXXX 4| 4 4-7 !|187|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|XXX X 4| 4 12-15 !|125|
|127|XXXXX XXX 8| 8 3-5 !|127|
|132|XXXXXX XX 8| 8 3-5 !|132|
|143| X 1| 1 21 |143|
|157| X X X 3| 3 16-18 |157|
|161|XX X X 4| 4 12-15 !|161|
|169| X X 2| 2 19-20 |169|
|170|XX XXXX X 7| 7 6-8 !|170|
|172| X X X 3| 3 16-18 |172|
|173| XXXXXXX 7| 7 6-8 !|173|
|174| XXX XX 5| 5 9-11 !|174|
|175| X XXX 4| 4 12-15 !|175|
|176| X X X 3| 3 16-18 |176|
|180|X X 2| 2 19-20 |180|
|181|X XXXXXXX 8| 8 3-5 !|181|
|182| XX XX X 5| 5 9-11 !|182|
|183|X X XX 4| 4 12-15 !|183|
|184|X XXX X 5| 5 9-11 !|184|
|187| 0| 0 22 |187|
|188|XXX XXXX 7| 7 6-8 !|188|
|218|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|218|
|219|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| X X 2| 2 13 |125|
|127| X XX X X 5| 5 4-6 !|127|
|132|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|132|
|161|X X X X 4| 4 7-10 |161|
|170| X XXX 4| 4 7-10 |170|
|173|X X X 3| 3 11-12 |173|
|174| XX XX 4| 4 7-10 |174|
|175| X 1| 1 14-15 |175|
|181|XXXX XX X 7| 7 2 !|181|
|182| X X X X 4| 4 7-10 |182|
|183|X 1| 1 14-15 |183|
|184| XX X X X 5| 5 4-6 !|184|
|188| X XXXXX 6| 6 3 !|188|
|218|XXX X X 5| 5 4-6 !|218|
|219|X X X 3| 3 11-12 |219|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|127|226362456 4.0| 4.0 4 |127|
|132|112116111 1.0| 1.0 1 |132|
|181|344255342 2.0| 2.0 2 |181|
|184|553524263 5.0| 5.0 5 |184|
|188|635641534 6.0| 6.0 6 |188|
|218|461433625 3.0| 3.0 3 |218|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 2 | F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 3 | F | 218 |Tomasz Depczyński |LORDANCE |Polska |
| | | |Aleksandra Kołodziej |Wodzisław Śl. | |
| 4 | F | 188 |Eryk Siemianowicz |KADRYL |podlaski |
| | | |Aleksandra Datczuk |Białystok | |
| 5 | F | 181 |Michał Litewka |MERENGUE |podkarpacki |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | |
| 6 | F | 174 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | |
| 7 | F | 172 |Dawid Gajdera |RYTM |śląski |
| | | |Julia Kołosowska |Żory | |
| 8-11 | 1/2 F | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 8-11 | 1/2 F | 170 |Filip Tasarz |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Natalia Stelmach |Częstochowa | |
| 8-11 | 1/2 F | 183 |Michał Mierzwa |DŻET |podkarpacki |
| | | |Jagoda Sobczyk Jamrozik |Rzeszów-Boguchw | |
| 8-11 | 1/2 F | 219 |Ruslan Gitia |DIAMENT-ELITE |Ukraina |
| | | |Juliia Pushkina |Kijów | |
| 12 | 1/2 F | 173 |Tomasz Gura |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów | |
| 13-16 | 1/4 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 13-16 | 1/4 F | 175 |Denis Ivanov |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Julia Mysiorek |Szczecin | |
| 13-16 | 1/4 F | 176 |Mateusz Klich |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Kiełbik | | |
| 13-16 | 1/4 F | 182 |Piotr Matuszewski |DUET |mazowiecki |
| | | |Karina Grabowska |Warszawa | |
| 17-18 | 1/4 F | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 17-18 | 1/4 F | 184 |Błażej Molas |ZAMEK |lubelski |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin | |
| 19-21 | 1/4 F | 143 |Grzegorz Mazur |Śląski Klub Taneczny|śląski |
| | | |Katarzyna Kubica |Katowice | |
| 19-21 | 1/4 F | 177 |Marcin Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Natalia Kukulska |Wodzisław Śl. | |
| 19-21 | 1/4 F | 187 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | |
| 22 | 1/4 F | 169 |Robert Szpakowicz |GRACJA |lubuski |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | |
| 23-27 | 1/8 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 23-27 | 1/8 B | 171 |Kamil Chmiel |DŻET |podkarpacki |
| | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguchw | |
| 23-27 | 1/8 B | 178 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |śląski |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | |
| 23-27 | 1/8 B | 185 |Jeremi Przygoda |FORUM |śląski |
| | | |Martyna Kijak |Zabrze | |
| 23-27 | 1/8 B | 186 |Krzysztof Ruszała |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Zuzanna Konkowska |Sosnowiec | |
| 28 | 1/8 B | 180 |Jakub Ligenza |DANCELOOK |śląski |
| | | |Izabela Kolarczyk |Gliwice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125|XX XX X 5| 5 14-18 !|125|
|127|X XX XXX 6| 6 10-13 !|127|
|132|XX XX XXX 7| 7 5-9 !|132|
|143| XX 2| 2 22-25 |143|
|151| 0| 0 27-28 |151|
|157| XXX XX 5| 5 14-18 !|157|
|161|X XXXX X 6| 6 10-13 !|161|
|169| XX X XX 5| 5 14-18 !|169|
|170|XXXXXX X 7| 7 5-9 !|170|
|171| 0| 0 27-28 |171|
|172|XXXX XXX 7| 7 5-9 !|172|
|173|XXXXXX XX 8| 8 2-4 !|173|
|174| XXXXXX X 7| 7 5-9 !|174|
|175| X XXXX 5| 5 14-18 !|175|
|176| X X 2| 2 22-25 |176|
|177| X XX 3| 3 19-21 |177|
|178| XX 2| 2 22-25 |178|
|180| X 1| 1 26 |180|
|181|XXXXXX 6| 6 10-13 !|181|
|182|XXXX XX 6| 6 10-13 !|182|
|183|X X XXXXX 7| 7 5-9 !|183|
|184|X XXX X 5| 5 14-18 !|184|
|185|X XX 3| 3 19-21 |185|
|186| X X 2| 2 22-25 |186|
|187|X X X 3| 3 19-21 |187|
|188|XXX XXXXX 8| 8 2-4 !|188|
|218|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|218|
|219| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|143| XX X 3| 3 2-4 !|143|
|151| X 1| 1 5-9 |151|
|171| X 1| 1 5-9 |171|
|176| X X X 3| 3 2-4 !|176|
|177|X X XX 4| 4 1 !|177|
|178| X 1| 1 5-9 |178|
|180| 0| 0 10 |180|
|185| X 1| 1 5-9 |185|
|186| X 1| 1 5-9 |186|
|187|XXX 3| 3 2-4 !|187|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|125| X X 2| 2 17-18 |125|
|127|XXXXX XXX 8| 8 5-6 !|127|
|132|XX XXXXXX 8| 8 5-6 !|132|
|143| X 1| 1 19-21 |143|
|157| X X X 3| 3 13-16 |157|
|161|XXXX XX 6| 6 9-11 !|161|
|169| 0| 0 22 |169|
|170|XX XXXX 6| 6 9-11 !|170|
|172|XXXX X X 6| 6 9-11 !|172|
|173|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|173|
|174| XXXXXXX 7| 7 7-8 !|174|
|175| X XX 3| 3 13-16 |175|
|176| X X X 3| 3 13-16 |176|
|177|X 1| 1 19-21 |177|
|181|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|181|
|182| X XX 3| 3 13-16 |182|
|183|X X XXXXX 7| 7 7-8 !|183|
|184| X X 2| 2 17-18 |184|
|187| X 1| 1 19-21 |187|
|188|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|188|
|218|X X XX X 5| 5 12 !|218|
|219|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|219|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
|127| XXXXXXXX 8| 8 2 !|127|
|132|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|132|
|161| X XX 3| 3 8-11 |161|
|170|XXX 3| 3 8-11 |170|
|172|X XXXX 5| 5 4 !|172|
|173|X X 2| 2 12 |173|
|174| XX XX 4| 4 5-7 !|174|
|181|XXXXX X 6| 6 3 !|181|
|183| X X X 3| 3 8-11 |183|
|188| XXXX 4| 4 5-7 !|188|
|218|X X X X 4| 4 5-7 !|218|
|219| X X X 3| 3 8-11 |219|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|127|226344436 2.0| 2.0 2 |127|
|132|113117114 1.0| 1.0 1 |132|
|172|464676377 7.0| 7.0 7 |172|
|174|347763625 6.0| 6.0 6 |174|
|181|535255262 5.0| 5.0 5 |181|
|188|652431553 4.0| 4.0 4 |188|
|218|771522741 3.0| 3.0 3 |218|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 160 |Roman Zayats |Karmens |Ukraina |
| | | |Valeriya Koval | | |
| 2 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 3 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 4 | F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 5 | F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 6 | F | 130 |Jeremiasz Fronc |IMPERIA |małopolski |
| | | |Zuzanna Wolska |Kraków | |
| 7-12 | 1/2 F | 128 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 7-12 | 1/2 F | 133 |Jerzy Górniak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Kamila Kapuścińska |Kraków | |
| 7-12 | 1/2 F | 135 |Jakub Gędłek |IMPERIA |małopolski |
| | | |Maja Więckowska |Kraków | |
| 7-12 | 1/2 F | 136 |Kamil Hankus |ST IMPRESJA Kęty |małopolski |
| | | |Katarzyna Pyrdziak | | |
| 7-12 | 1/2 F | 139 |Aleksander Korbut |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Dominika Dorycka |Kraków | |
| 7-12 | 1/2 F | 156 |Stanisław Wojciechowski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 13 | 1/2 F | 159 |Gabriel Zarzycki |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Zofia Andruszko |Wrocław | |
| 14-20 | 1/4 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 14-20 | 1/4 F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 14-20 | 1/4 F | 121 |Karol Alwasiak |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Sara Olejnik |Częstochowa | |
| 14-20 | 1/4 F | 123 |Michał Bińkowski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków | |
| 14-20 | 1/4 F | 129 |Marcin Danak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Marcela Noworolska |Kraków | |
| 14-20 | 1/4 F | 140 |Adrian Kuleta |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Aleksandra Mazurczyk |WARSZAWA | |
| 14-20 | 1/4 F | 153 |Andreas Sobania |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Daria Arczyńska |Dobrzeń Wielki | |
| 21-22 | 1/4 F | 149 |Szymon Przemieniecki |WIKA |warmińsko-ma|
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | |
| 21-22 | 1/4 F | 155 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Klupa |Poznań | |
| 23-24 | 1/4 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 23-24 | 1/4 F | 134 |Jan Górski |KORDASZEWSCY |lubelski |
| | | |Katarzyna Gałązka |Garwolin | |
| 25-30 | 1/8 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 25-30 | 1/8 F | 122 |Denys Artemov |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Yuliia Shulha |WARSZAWA | |
| 25-30 | 1/8 F | 131 |Marcin Galewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Monika Grunwald |Kraków | |
| 25-30 | 1/8 F | 152 |Emanuel Skrobisz |ZORBA |śląski |
| | | |Karolina Klekot |Częstochowa | |
| 25-30 | 1/8 F | 154 |Grzegorz Szewczyk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków | |
| 25-30 | 1/8 F | 162 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa | |
| 31-34 | 1/8 F | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 31-34 | 1/8 F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 31-34 | 1/8 F | 120 |Błażej Alencynowicz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Anna Bukiel |Szczecin | |
| 31-34 | 1/8 F | 147 |Konrad Orwat |DANCE IMPERIUM |wielkopolski|
| | | |Daria Seydlewicz |Poznań | |
| 35-41 | 1/8 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 35-41 | 1/8 F | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 35-41 | 1/8 F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 35-41 | 1/8 F | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 35-41 | 1/8 F | 146 |Tomasz Nowosiad |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Martyna |Kraków | |
| 35-41 | 1/8 F | 150 |Jakub Rogozik |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kinga Frąckiewicz | WARSZAWA | |
| 35-41 | 1/8 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 42-45 | 1/8 F | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 42-45 | 1/8 F | 124 |Maciej Boguta |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków | |
| 42-45 | 1/8 F | 137 |Kacper Kawiński |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | |
| 42-45 | 1/8 F | 158 |Jan Zagórski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Adrianna Napiórkowska |Kraków | |
| 46 | 1/8 F | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 47-50 |1/16 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 47-50 |1/16 B | 142 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Indyk |Rzeszów | |
| 47-50 |1/16 B | 144 |Antoni Migała |IMPERIA |małopolski |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków | |
| 47-50 |1/16 B | 148 |Michał Pawlik |FORUM |śląski |
| | | |Katarzyna Wolańska |Zabrze | |
| 51-56 |1/16 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 51-56 |1/16 B | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 51-56 |1/16 B | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 51-56 |1/16 B | 126 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | |
| 51-56 |1/16 B | 145 |Przemysław Nosal |JUMP |lubelski |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | |
| 51-56 |1/16 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 57-58 |1/16 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 57-58 |1/16 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 59 |1/16 B | 141 |Anton Majewski |RYTM |lubelski |
| | | |Roksana Paralusz |Chełm | |
| 60-61 |1/16 B | 138 |Mikołaj Kiszka |JUMP |lubelski |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | |
| 60-61 |1/16 B | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
Liczba par: 61
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77|X XX 3| 3 48-55 | 77|
| 78|XXXX X X 6| 6 28-32 !| 78|
| 79|X XXXXXX 7| 7 20-27 !| 79|
| 80|X X 2| 2 56-59 | 80|
| 81| X XX XX 5| 5 33-38 !| 81|
| 82| XX XXXXX 7| 7 20-27 !| 82|
| 83| X X XX 4| 4 39-47 | 83|
| 84|XXX XXXX 7| 7 20-27 !| 84|
| 85| XX X 3| 3 48-55 | 85|
| 86| X XX 3| 3 48-55 | 86|
| 87| X XX 3| 3 48-55 | 87|
| 88|XX XXX X 6| 6 28-32 !| 88|
| 89| XXX 3| 3 48-55 | 89|
| 90|XXX XXXXX 8| 8 6-19 !| 90|
| 91| 0| 0 61 | 91|
| 92|X X X 3| 3 48-55 | 92|
| 93|XXXXX XX 7| 7 20-27 !| 93|
| 94| X X 2| 2 56-59 | 94|
| 95|XXXX 4| 4 39-47 | 95|
|120| XXXXXXXX 8| 8 6-19 !|120|
|121|XXXXX XX 7| 7 20-27 !|121|
|122|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|122|
|123|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|123|
|124|X XX X 4| 4 39-47 |124|
|125|X XX XX 5| 5 33-38 !|125|
|126|XX X X 4| 4 39-47 |126|
|127| XXXXXXXX 8| 8 6-19 !|127|
|128|X XXXXXXX 8| 8 6-19 !|128|
|129|XXXXXXX X 8| 8 6-19 !|129|
|130|XXXX XXXX 8| 8 6-19 !|130|
|131|X XXXX X 6| 6 28-32 !|131|
|132| X 1| 1 60 |132|
|133|XXX XXXXX 8| 8 6-19 !|133|
|134|X XX XX 5| 5 33-38 !|134|
|135|XXX XXXXX 8| 8 6-19 !|135|
|136|XXXXXX XX 8| 8 6-19 !|136|
|137|XX X X X 5| 5 33-38 !|137|
|138|X XX 3| 3 48-55 |138|
|139|XXXXX XXX 8| 8 6-19 !|139|
|140|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|140|
|141| XX XX 4| 4 39-47 |141|
|142| X X X 3| 3 48-55 |142|
|144|XX X X 4| 4 39-47 |144|
|145| XX 2| 2 56-59 |145|
|146| XXXXXXX 7| 7 20-27 !|146|
|147|X XXXXXX 7| 7 20-27 !|147|
|148| X XX X 4| 4 39-47 |148|
|149| X XX XX 5| 5 33-38 !|149|
|150| X XXXXX 6| 6 28-32 !|150|
|151| X X 2| 2 56-59 |151|
|152| XXX X 4| 4 39-47 |152|
|153|X XX X X 5| 5 33-38 !|153|
|154| XXXXXXXX 8| 8 6-19 !|154|
|155|XX XXXXXX 8| 8 6-19 !|155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|156|
|157|XXX XXXX 7| 7 20-27 !|157|
|158|XX XXXXXX 8| 8 6-19 !|158|
|159|XXXXXXX X 8| 8 6-19 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|160|
|161| XX X X 4| 4 39-47 |161|
|162|XX XX XX 6| 6 28-32 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77|X X 2| 2 19-20 | 77|
| 80| X X X 3| 3 13-18 | 80|
| 83| X X XX 4| 4 9-12 | 83|
| 85|XX X X X 5| 5 8 !| 85|
| 86|X XX XXX 6| 6 4-7 !| 86|
| 87| XXX 3| 3 13-18 | 87|
| 89| X X 2| 2 19-20 | 89|
| 91|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 91|
| 92|X XXX XX 6| 6 4-7 !| 92|
| 94|XXX 3| 3 13-18 | 94|
| 95|XXXXX X 6| 6 4-7 !| 95|
|124| X XXXXX 6| 6 4-7 !|124|
|126| XX X 3| 3 13-18 |126|
|132|XXXXXXX 7| 7 2-3 !|132|
|138| 0| 0 22-23 |138|
|141| X 1| 1 21 |141|
|142| X X X X 4| 4 9-12 |142|
|144|XX X X 4| 4 9-12 |144|
|145| X XX 3| 3 13-18 |145|
|148| X X XX 4| 4 9-12 |148|
|151| X X X 3| 3 13-18 |151|
|152|XX XXXXX 7| 7 2-3 !|152|
|161| 0| 0 22-23 |161|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78| X X 2| 2 35-41 | 78|
| 79|X XX 3| 3 31-34 | 79|
| 81| X X X X 4| 4 25-30 | 81|
| 82|XX XXXX 6| 6 15-20 !| 82|
| 84|XXX XXXX 7| 7 8-14 !| 84|
| 85| X 1| 1 42-45 | 85|
| 86| XX 2| 2 35-41 | 86|
| 88|X X X 3| 3 31-34 | 88|
| 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90|
| 91| XXX XX X 6| 6 15-20 !| 91|
| 92|X X 2| 2 35-41 | 92|
| 93|XXXX XXX 7| 7 8-14 !| 93|
| 95|X X 2| 2 35-41 | 95|
|120| X X X 3| 3 31-34 |120|
|121|XXXXXXXX 8| 8 2-7 !|121|
|122| X XXX 4| 4 25-30 |122|
|123|XXXXXX X 7| 7 8-14 !|123|
|124| X 1| 1 42-45 |124|
|125| 0| 0 46 |125|
|127|XXXX X X 6| 6 15-20 !|127|
|128| XX XXX 5| 5 21-24 !|128|
|129|XXXXXXX X 8| 8 2-7 !|129|
|130|XXXXX XX 7| 7 8-14 !|130|
|131| X XXX 4| 4 25-30 |131|
|132| XXXXXX 6| 6 15-20 !|132|
|133|XXXXXX XX 8| 8 2-7 !|133|
|134|XX X XX X 6| 6 15-20 !|134|
|135|XXX XX 5| 5 21-24 !|135|
|136|XXXXX XX 7| 7 8-14 !|136|
|137| X 1| 1 42-45 |137|
|139|X XXXXXXX 8| 8 2-7 !|139|
|140|XXXXXX XX 8| 8 2-7 !|140|
|146| XX 2| 2 35-41 |146|
|147| X XX 3| 3 31-34 |147|
|149|X XXXX 5| 5 21-24 !|149|
|150| X X 2| 2 35-41 |150|
|152| XXX X 4| 4 25-30 |152|
|153|XXXXX X 6| 6 15-20 !|153|
|154| X XX X 4| 4 25-30 |154|
|155| X XX X X 5| 5 21-24 !|155|
|156|XXXXX X X 7| 7 8-14 !|156|
|157| X X 2| 2 35-41 |157|
|158| X 1| 1 42-45 |158|
|159|X XX XXXX 7| 7 8-14 !|159|
|160|XXXXXXX X 8| 8 2-7 !|160|
|162| X XXX 4| 4 25-30 |162|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| XXX X 4| 4 14-20 | 82|
| 84|X X XX 4| 4 14-20 | 84|
| 90| XXXXXXX 7| 7 1-3 !| 90|
| 91| X 1| 1 23-24 | 91|
| 93| X X X XX 5| 5 7-13 !| 93|
|121|X XXX 4| 4 14-20 |121|
|123| XX X X 4| 4 14-20 |123|
|127| XXXXX 5| 5 7-13 !|127|
|128| XXXX XXX 7| 7 1-3 !|128|
|129| XXX X 4| 4 14-20 |129|
|130|XX XXX X 6| 6 4-6 !|130|
|132|XX XXX 5| 5 7-13 !|132|
|133|X X XX X 5| 5 7-13 !|133|
|134| X 1| 1 23-24 |134|
|135| XXXXX 5| 5 7-13 !|135|
|136|XXX XX X 6| 6 4-6 !|136|
|139|XXX XX 5| 5 7-13 !|139|
|140|XX X X 4| 4 14-20 |140|
|149|X X 2| 2 21-22 |149|
|153|X X X X 4| 4 14-20 |153|
|155| X X 2| 2 21-22 |155|
|156| XXXXX X 6| 6 4-6 !|156|
|159|XXX X X 5| 5 7-13 !|159|
|160|XXXX XXX 7| 7 1-3 !|160|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 90| XX X XXX 6| 6 2-3 !| 90|
| 93| XX X X 4| 4 6 !| 93|
|127| XXXXXX 6| 6 2-3 !|127|
|128| X X X 3| 3 7-12 |128|
|130|X XXXX 5| 5 4-5 !|130|
|132|XX XX X 5| 5 4-5 !|132|
|133|X XX 3| 3 7-12 |133|
|135| X XX 3| 3 7-12 |135|
|136|XXX 3| 3 7-12 |136|
|139|X X X 3| 3 7-12 |139|
|156| X XX 3| 3 7-12 |156|
|159| X X 2| 2 13 |159|
|160|X XXXXXXX 8| 8 1 !|160|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 90|341321222 2.0| 2.0 2 | 90|
| 93|613246634 4.0| 4.0 4 | 93|
|127|554435455 5.0| 5.0 5 |127|
|130|465654546 6.0| 6.0 6 |130|
|132|226563163 3.0| 3.0 3 |132|
|160|132112311 1.0| 1.0 1 |160|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 2 | F | 160 |Roman Zayats |Karmens |Ukraina |
| | | |Valeriya Koval | | |
| 3 | F | 156 |Stanisław Wojciechowski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 4 | F | 121 |Karol Alwasiak |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Sara Olejnik |Częstochowa | |
| 5 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 6 | F | 136 |Kamil Hankus |ST IMPRESJA Kęty |małopolski |
| | | |Katarzyna Pyrdziak | | |
| 7 | F | 159 |Gabriel Zarzycki |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Zofia Andruszko |Wrocław | |
| 8-10 | 1/2 F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 8-10 | 1/2 F | 130 |Jeremiasz Fronc |IMPERIA |małopolski |
| | | |Zuzanna Wolska |Kraków | |
| 8-10 | 1/2 F | 135 |Jakub Gędłek |IMPERIA |małopolski |
| | | |Maja Więckowska |Kraków | |
| 11 | 1/2 F | 133 |Jerzy Górniak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Kamila Kapuścińska |Kraków | |
| 12-13 | 1/2 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 12-13 | 1/2 F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 14-16 | 1/4 F | 122 |Denys Artemov |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Yuliia Shulha |WARSZAWA | |
| 14-16 | 1/4 F | 128 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 14-16 | 1/4 F | 140 |Adrian Kuleta |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Aleksandra Mazurczyk |WARSZAWA | |
| 17-19 | 1/4 F | 123 |Michał Bińkowski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków | |
| 17-19 | 1/4 F | 129 |Marcin Danak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Marcela Noworolska |Kraków | |
| 17-19 | 1/4 F | 146 |Tomasz Nowosiad |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Martyna |Kraków | |
| 20-21 | 1/4 F | 149 |Szymon Przemieniecki |WIKA |warmińsko-ma|
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | |
| 20-21 | 1/4 F | 162 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa | |
| 22-25 | 1/4 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 22-25 | 1/4 F | 147 |Konrad Orwat |DANCE IMPERIUM |wielkopolski|
| | | |Daria Seydlewicz |Poznań | |
| 22-25 | 1/4 F | 153 |Andreas Sobania |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Daria Arczyńska |Dobrzeń Wielki | |
| 22-25 | 1/4 F | 155 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Klupa |Poznań | |
| 26-32 | 1/8 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 26-32 | 1/8 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 26-32 | 1/8 F | 131 |Marcin Galewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Monika Grunwald |Kraków | |
| 26-32 | 1/8 F | 134 |Jan Górski |KORDASZEWSCY |lubelski |
| | | |Katarzyna Gałązka |Garwolin | |
| 26-32 | 1/8 F | 139 |Aleksander Korbut |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Dominika Dorycka |Kraków | |
| 26-32 | 1/8 F | 142 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Indyk |Rzeszów | |
| 26-32 | 1/8 F | 154 |Grzegorz Szewczyk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków | |
| 33-35 | 1/8 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 33-35 | 1/8 F | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 33-35 | 1/8 F | 150 |Jakub Rogozik |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kinga Frąckiewicz | WARSZAWA | |
| 36-38 | 1/8 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 36-38 | 1/8 F | 148 |Michał Pawlik |FORUM |śląski |
| | | |Katarzyna Wolańska |Zabrze | |
| 36-38 | 1/8 F | 152 |Emanuel Skrobisz |ZORBA |śląski |
| | | |Karolina Klekot |Częstochowa | |
| 39-40 | 1/8 F | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 39-40 | 1/8 F | 120 |Błażej Alencynowicz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Anna Bukiel |Szczecin | |
| 41 | 1/8 F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 42-49 |1/16 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 42-49 |1/16 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 42-49 |1/16 B | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 42-49 |1/16 B | 124 |Maciej Boguta |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków | |
| 42-49 |1/16 B | 137 |Kacper Kawiński |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | |
| 42-49 |1/16 B | 144 |Antoni Migała |IMPERIA |małopolski |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków | |
| 42-49 |1/16 B | 145 |Przemysław Nosal |JUMP |lubelski |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | |
| 42-49 |1/16 B | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 50-54 |1/16 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 50-54 |1/16 B | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 50-54 |1/16 B | 126 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | |
| 50-54 |1/16 B | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 50-54 |1/16 B | 158 |Jan Zagórski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Adrianna Napiórkowska |Kraków | |
| 55-56 |1/16 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 55-56 |1/16 B | 141 |Anton Majewski |RYTM |lubelski |
| | | |Roksana Paralusz |Chełm | |
| 57-58 |1/16 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 57-58 |1/16 B | 138 |Mikołaj Kiszka |JUMP |lubelski |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | |
| 59-60 |1/16 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 59-60 |1/16 B | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 61 |1/16 B | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
Liczba par: 61
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X 1| 1 59-60 | 77|
| 78|XXXXX XX 7| 7 18-29 !| 78|
| 79| XXX 3| 3 45-53 | 79|
| 80| X X 2| 2 54-58 | 80|
| 81|XXX XXX 6| 6 30-33 !| 81|
| 82|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !| 82|
| 83| 0| 0 61 | 83|
| 84|XX XXXXX 7| 7 18-29 !| 84|
| 85|X X X 3| 3 45-53 | 85|
| 86|XX X XX 5| 5 34-38 !| 86|
| 87| X X XXX 5| 5 34-38 !| 87|
| 88|XX X 3| 3 45-53 | 88|
| 89|X X 2| 2 54-58 | 89|
| 90|XXXXXX XX 8| 8 11-17 !| 90|
| 91|X XXXXX 6| 6 30-33 !| 91|
| 92| X XXXX 5| 5 34-38 !| 92|
| 93|XXXXX XXX 8| 8 11-17 !| 93|
| 94|XX 2| 2 54-58 | 94|
| 95|XX X 3| 3 45-53 | 95|
|120| X XXXXXX 7| 7 18-29 !|120|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|121|
|122|X XX XXXX 7| 7 18-29 !|122|
|123|XXXX X X 6| 6 30-33 !|123|
|124|X X XX 4| 4 39-44 |124|
|125| X X 2| 2 54-58 |125|
|126| XX X 3| 3 45-53 |126|
|127|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|127|
|128|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|128|
|129|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|129|
|130|XX XXXXXX 8| 8 11-17 !|130|
|131| XXXXXXXX 8| 8 11-17 !|131|
|132| XXXX XXX 7| 7 18-29 !|132|
|133|XXXXXXX X 8| 8 11-17 !|133|
|134| XXX XXXX 7| 7 18-29 !|134|
|135|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|135|
|136|X XXXX X 6| 6 30-33 !|136|
|137|X X X 3| 3 45-53 |137|
|138| XXX X 4| 4 39-44 |138|
|139|XXXXX X X 7| 7 18-29 !|139|
|140| XXXXXXX 7| 7 18-29 !|140|
|141| X X X 3| 3 45-53 |141|
|142| XX X X X 5| 5 34-38 !|142|
|144|XX X X 4| 4 39-44 |144|
|145| XX X 3| 3 45-53 |145|
|146|X XXXX XX 7| 7 18-29 !|146|
|147|XXXXXXX X 8| 8 11-17 !|147|
|148|X X XX 4| 4 39-44 |148|
|149|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|149|
|150| X X X X 4| 4 39-44 |150|
|151| XX X X 4| 4 39-44 |151|
|152| XXXXX XX 7| 7 18-29 !|152|
|153|XXX XX XX 7| 7 18-29 !|153|
|154|X X XXXXX 7| 7 18-29 !|154|
|155|XXX XXXXX 8| 8 11-17 !|155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|156|
|157|X X 2| 2 54-58 |157|
|158| X XX 3| 3 45-53 |158|
|159|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-10 !|160|
|161| X 1| 1 59-60 |161|
|162| X XX XX 5| 5 34-38 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77|X XXX X 5| 5 4-11 | 77|
| 79|X X XX 4| 4 12-16 | 79|
| 80| X X 2| 2 19-20 | 80|
| 83|X X X 3| 3 17-18 | 83|
| 85|XX X X X 5| 5 4-11 | 85|
| 88|XXX X X 5| 5 4-11 | 88|
| 89| X 1| 1 21-22 | 89|
| 94|XX X X 4| 4 12-16 | 94|
| 95|XXX X XX 6| 6 1-3 !| 95|
|124| XXX XX 5| 5 4-11 |124|
|125| X 1| 1 21-22 |125|
|126| X XX X 4| 4 12-16 |126|
|137|X XX X X 5| 5 4-11 |137|
|138| X X 2| 2 19-20 |138|
|141| X X X 3| 3 17-18 |141|
|144|XX XX X 5| 5 4-11 |144|
|145| XXXX X 5| 5 4-11 |145|
|148| X XXXX X 6| 6 1-3 !|148|
|150| XXXXX X 6| 6 1-3 !|150|
|151| XXX X 4| 4 12-16 |151|
|157|XX XXX 5| 5 4-11 |157|
|158| X XXX 4| 4 12-16 |158|
|161| 0| 0 23 |161|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78| X X X 3| 3 33-35 | 78|
| 81| X X XXX 5| 5 22-25 !| 81|
| 82|XXXX XX X 7| 7 8-14 !| 82|
| 84|XXX XXXX 7| 7 8-14 !| 84|
| 86| X 1| 1 39-40 | 86|
| 87| X X 2| 2 36-38 | 87|
| 90|XXXXX X X 7| 7 8-14 !| 90|
| 91| X X X X 4| 4 26-32 | 91|
| 92| 0| 0 41 | 92|
| 93| XX XX 4| 4 26-32 | 93|
| 95|XXX 3| 3 33-35 | 95|
|120| X 1| 1 39-40 |120|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|121|
|122| XXX X XX 6| 6 15-21 !|122|
|123|XXXX X XX 7| 7 8-14 !|123|
|127|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|127|
|128|X XX XX X 6| 6 15-21 !|128|
|129|XXXXXXX 7| 7 8-14 !|129|
|130|XXXXX XXX 8| 8 5-7 !|130|
|131| XX XX 4| 4 26-32 |131|
|132| XXXX XX 6| 6 15-21 !|132|
|133|XXXXXXXX 8| 8 5-7 !|133|
|134|XXX X 4| 4 26-32 |134|
|135|XXXXXX XX 8| 8 5-7 !|135|
|136|X XXX X 5| 5 22-25 !|136|
|139|X X X X 4| 4 26-32 |139|
|140|XXX XX X 6| 6 15-21 !|140|
|142| X XX X 4| 4 26-32 |142|
|146| X XXXX 5| 5 22-25 !|146|
|147| X XXXX 5| 5 22-25 !|147|
|148| XX 2| 2 36-38 |148|
|149|X XXXX X 6| 6 15-21 !|149|
|150| XXX 3| 3 33-35 |150|
|152| X X 2| 2 36-38 |152|
|153|XXXXXX X 7| 7 8-14 !|153|
|154|X X XX 4| 4 26-32 |154|
|155|XX X XXX 6| 6 15-21 !|155|
|156|XXXXX XX 7| 7 8-14 !|156|
|159|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|160|
|162|XX XXXX 6| 6 15-21 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 81| X 1| 1 22-25 | 81|
| 82| X XX X X 5| 5 9-13 !| 82|
| 84|X XX XXX 6| 6 4-8 !| 84|
| 90| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 90|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|121|
|122|X XX X 4| 4 14-16 |122|
|123| X X X 3| 3 17-19 |123|
|127| X XXXX 5| 5 9-13 !|127|
|128| X XXX 4| 4 14-16 |128|
|129| X XX 3| 3 17-19 |129|
|130|XXX XX X 6| 6 4-8 !|130|
|132|XX XX X 5| 5 9-13 !|132|
|133|XXX X X 5| 5 9-13 !|133|
|135| XXXXXX 6| 6 4-8 !|135|
|136|XXX XX X 6| 6 4-8 !|136|
|140|X XX X 4| 4 14-16 |140|
|146| X X X 3| 3 17-19 |146|
|147| X 1| 1 22-25 |147|
|149|X X 2| 2 20-21 |149|
|153| X 1| 1 22-25 |153|
|155| X 1| 1 22-25 |155|
|156|XXXXXX X 7| 7 3 !|156|
|159| XXX X X 5| 5 9-13 !|159|
|160|X XX XXX 6| 6 4-8 !|160|
|162|X X 2| 2 20-21 |162|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| X 1| 1 12-13 | 82|
| 84| XXX 3| 3 8-10 | 84|
| 90| XXX X X 5| 5 4-5 !| 90|
|121|X XXXXXXX 8| 8 2 !|121|
|127| X 1| 1 12-13 |127|
|130| X XX 3| 3 8-10 |130|
|132|XX XX X 5| 5 4-5 !|132|
|133| X X 2| 2 11 |133|
|135| X X X 3| 3 8-10 |135|
|136|XX X X 4| 4 6-7 !|136|
|156|XXX XX X 6| 6 3 !|156|
|159|XX X X 4| 4 6-7 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|160|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 90|771211351 1.0| 1.0 1 | 90|
|121|154442234 4.0| 4.0 4 |121|
|132|317554173 5.0| 5.0 5 |132|
|136|566666745 6.0| 6.0 6 |136|
|156|243335526 3.0| 3.0 3 |156|
|159|625777667 7.0| 7.0 7 |159|
|160|432123412 2.0| 2.0 2 |160|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 160 |Roman Zayats |Karmens |Ukraina |
| | | |Valeriya Koval | | |
| 2 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 3 | F | 156 |Stanisław Wojciechowski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 4 | F | 121 |Karol Alwasiak |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Sara Olejnik |Częstochowa | |
| 5 | F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 6 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 7 | F | 136 |Kamil Hankus |ST IMPRESJA Kęty |małopolski |
| | | |Katarzyna Pyrdziak | | |
| 8-10 | 1/2 F | 123 |Michał Bińkowski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków | |
| 8-10 | 1/2 F | 140 |Adrian Kuleta |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Aleksandra Mazurczyk |WARSZAWA | |
| 8-10 | 1/2 F | 153 |Andreas Sobania |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Daria Arczyńska |Dobrzeń Wielki | |
| 11-12 | 1/2 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 11-12 | 1/2 F | 130 |Jeremiasz Fronc |IMPERIA |małopolski |
| | | |Zuzanna Wolska |Kraków | |
| 13 | 1/2 F | 131 |Marcin Galewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Monika Grunwald |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 F | 122 |Denys Artemov |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Yuliia Shulha |WARSZAWA | |
| 14-17 | 1/4 F | 133 |Jerzy Górniak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Kamila Kapuścińska |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 F | 135 |Jakub Gędłek |IMPERIA |małopolski |
| | | |Maja Więckowska |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 F | 159 |Gabriel Zarzycki |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Zofia Andruszko |Wrocław | |
| 18-20 | 1/4 F | 120 |Błażej Alencynowicz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Anna Bukiel |Szczecin | |
| 18-20 | 1/4 F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 18-20 | 1/4 F | 139 |Aleksander Korbut |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Dominika Dorycka |Kraków | |
| 21-22 | 1/4 F | 149 |Szymon Przemieniecki |WIKA |warmińsko-ma|
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | |
| 21-22 | 1/4 F | 162 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa | |
| 23 | 1/4 F | 154 |Grzegorz Szewczyk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków | |
| 24-29 | 1/8 F | 124 |Maciej Boguta |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków | |
| 24-29 | 1/8 F | 128 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 24-29 | 1/8 F | 134 |Jan Górski |KORDASZEWSCY |lubelski |
| | | |Katarzyna Gałązka |Garwolin | |
| 24-29 | 1/8 F | 147 |Konrad Orwat |DANCE IMPERIUM |wielkopolski|
| | | |Daria Seydlewicz |Poznań | |
| 24-29 | 1/8 F | 152 |Emanuel Skrobisz |ZORBA |śląski |
| | | |Karolina Klekot |Częstochowa | |
| 24-29 | 1/8 F | 155 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Klupa |Poznań | |
| 30-35 | 1/8 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 30-35 | 1/8 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 30-35 | 1/8 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 30-35 | 1/8 F | 129 |Marcin Danak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Marcela Noworolska |Kraków | |
| 30-35 | 1/8 F | 148 |Michał Pawlik |FORUM |śląski |
| | | |Katarzyna Wolańska |Zabrze | |
| 30-35 | 1/8 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 36-41 | 1/8 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 36-41 | 1/8 F | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 36-41 | 1/8 F | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 36-41 | 1/8 F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 36-41 | 1/8 F | 142 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Indyk |Rzeszów | |
| 36-41 | 1/8 F | 146 |Tomasz Nowosiad |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Martyna |Kraków | |
| 42-45 | 1/8 F | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 42-45 | 1/8 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 42-45 | 1/8 F | 144 |Antoni Migała |IMPERIA |małopolski |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków | |
| 42-45 | 1/8 F | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 46-48 | 1/8 F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 46-48 | 1/8 F | 137 |Kacper Kawiński |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | |
| 46-48 | 1/8 F | 150 |Jakub Rogozik |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kinga Frąckiewicz | WARSZAWA | |
| 49-51 |1/16 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 49-51 |1/16 B | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 49-51 |1/16 B | 145 |Przemysław Nosal |JUMP |lubelski |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | |
| 52-55 |1/16 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 52-55 |1/16 B | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 52-55 |1/16 B | 126 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | |
| 52-55 |1/16 B | 158 |Jan Zagórski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Adrianna Napiórkowska |Kraków | |
| 56-59 |1/16 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 56-59 |1/16 B | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 56-59 |1/16 B | 141 |Anton Majewski |RYTM |lubelski |
| | | |Roksana Paralusz |Chełm | |
| 56-59 |1/16 B | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 60-61 |1/16 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 60-61 |1/16 B | 138 |Mikołaj Kiszka |JUMP |lubelski |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
Liczba par: 61
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X 1| 1 57-60 | 77|
| 78| XX XX X 5| 5 35-45 | 78|
| 79|X XX 3| 3 52-54 | 79|
| 80|X X X X 4| 4 46-51 | 80|
| 81|XXXX X X 6| 6 23-34 !| 81|
| 82|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !| 82|
| 83|XX XXXX 6| 6 23-34 !| 83|
| 84|XXX XXX 6| 6 23-34 !| 84|
| 85| XX X X 4| 4 46-51 | 85|
| 86|X X XXXX 6| 6 23-34 !| 86|
| 87|X X X X 4| 4 46-51 | 87|
| 88|X XX XXX 6| 6 23-34 !| 88|
| 89| X 1| 1 57-60 | 89|
| 90|XXXXXXX X 8| 8 8-13 !| 90|
| 91|XXXXX XXX 8| 8 8-13 !| 91|
| 92|X X XXX 5| 5 35-45 | 92|
| 93| XXX XXX 6| 6 23-34 !| 93|
| 94| XX XX 4| 4 46-51 | 94|
| 95| X X 2| 2 55-56 | 95|
|120| X XXXX 5| 5 35-45 |120|
|121| XXXXXXX 7| 7 14-22 !|121|
|122|X XX XXXX 7| 7 14-22 !|122|
|123|XXXXX X X 7| 7 14-22 !|123|
|124|X XXXXX 6| 6 23-34 !|124|
|125| X X XX 4| 4 46-51 |125|
|126| XX X 3| 3 52-54 |126|
|127|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !|127|
|128|XXXX X X 6| 6 23-34 !|128|
|129|XX XXX 5| 5 35-45 |129|
|130|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !|130|
|131|X XX XXXX 7| 7 14-22 !|131|
|132|XX XX XXX 7| 7 14-22 !|132|
|133|XXX XXXXX 8| 8 8-13 !|133|
|134| X XXXXX 6| 6 23-34 !|134|
|135|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !|135|
|136|XXX XXX X 7| 7 14-22 !|136|
|137| X XXX X 5| 5 35-45 |137|
|138| X X 2| 2 55-56 |138|
|139|XXXXX X 6| 6 23-34 !|139|
|140| XXXXXXX 7| 7 14-22 !|140|
|141| X 1| 1 57-60 |141|
|142| X X X X 4| 4 46-51 |142|
|144|XX XXX X 6| 6 23-34 !|144|
|145| X 1| 1 57-60 |145|
|146|X XX XX 5| 5 35-45 |146|
|147| XXX X X 5| 5 35-45 |147|
|148| X XXXXXX 7| 7 14-22 !|148|
|149|XX XXX XX 7| 7 14-22 !|149|
|150| XXXXX 5| 5 35-45 |150|
|151| XXX 3| 3 52-54 |151|
|152|X XXXX 5| 5 35-45 |152|
|153|XXXXX X 6| 6 23-34 !|153|
|154|XXX X X 5| 5 35-45 |154|
|155|XXXXX XXX 8| 8 8-13 !|155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !|156|
|157|XXXX XXXX 8| 8 8-13 !|157|
|158|X X X XX 5| 5 35-45 |158|
|159|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-7 !|160|
|161| 0| 0 61 |161|
|162|XXXXXXXX 8| 8 8-13 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77|X 1| 1 26-27 | 77|
| 78|XXXXX X X 7| 7 2-9 !| 78|
| 79|X XX 3| 3 18-21 | 79|
| 80| XXXXXX X 7| 7 2-9 !| 80|
| 85| XXX X 4| 4 15-17 | 85|
| 87|XXX XXXX 7| 7 2-9 !| 87|
| 89| X X 2| 2 22-25 | 89|
| 92|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 92|
| 94| X X 2| 2 22-25 | 94|
| 95|XX X 3| 3 18-21 | 95|
|120| XXXXXX X 7| 7 2-9 !|120|
|125| X X XX 4| 4 15-17 |125|
|126| X X X 3| 3 18-21 |126|
|129| XXXXXX 6| 6 10-12 !|129|
|137|XXX XXXX 7| 7 2-9 !|137|
|138|X 1| 1 26-27 |138|
|141| X X 2| 2 22-25 |141|
|142| X XXX X 5| 5 13-14 !|142|
|145| XX XX 4| 4 15-17 |145|
|146|X XXXX XX 7| 7 2-9 !|146|
|147|XXX XXX X 7| 7 2-9 !|147|
|150| XXXXX XX 7| 7 2-9 !|150|
|151|X XXX X 5| 5 13-14 !|151|
|152|X XXXXX 6| 6 10-12 !|152|
|154|X X X XXX 6| 6 10-12 !|154|
|158| X X X 3| 3 18-21 |158|
|161|X X 2| 2 22-25 |161|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78| X X 2| 2 36-41 | 78|
| 80| X X 2| 2 36-41 | 80|
| 81| X X X 3| 3 30-35 | 81|
| 82| X XXXXXX 7| 7 7-15 !| 82|
| 83| X X 2| 2 36-41 | 83|
| 84|XXX XXXX 7| 7 7-15 !| 84|
| 86| X 1| 1 42-45 | 86|
| 87| XX X 3| 3 30-35 | 87|
| 88| 0| 0 46-48 | 88|
| 90|XXXX XXX 7| 7 7-15 !| 90|
| 91| X 1| 1 42-45 | 91|
| 92|X X 2| 2 36-41 | 92|
| 93| X XX 3| 3 30-35 | 93|
|120| XX XXX 5| 5 21-23 !|120|
|121|XXXXXXX 7| 7 7-15 !|121|
|122| XX X XXX 6| 6 16-20 !|122|
|123|XXXXXXX X 8| 8 3-6 !|123|
|124| X XX X 4| 4 24-29 |124|
|127|XX XX X X 6| 6 16-20 !|127|
|128|XX X X 4| 4 24-29 |128|
|129| XXX 3| 3 30-35 |129|
|130| XXXX XXX 7| 7 7-15 !|130|
|131|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !|131|
|132| XXX XXX 6| 6 16-20 !|132|
|133|XXXXXX X 7| 7 7-15 !|133|
|134|XX XX 4| 4 24-29 |134|
|135|XXXX X XX 7| 7 7-15 !|135|
|136|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !|136|
|137| 0| 0 46-48 |137|
|139|XXXXX X X 7| 7 7-15 !|139|
|140|XXXXXX XX 8| 8 3-6 !|140|
|142| X X 2| 2 36-41 |142|
|144| X 1| 1 42-45 |144|
|146| X X 2| 2 36-41 |146|
|147|X X XX 4| 4 24-29 |147|
|148| XXX 3| 3 30-35 |148|
|149|X XXXX 5| 5 21-23 !|149|
|150| 0| 0 46-48 |150|
|151| X 1| 1 42-45 |151|
|152|X XXX 4| 4 24-29 |152|
|153|XXX X XX 6| 6 16-20 !|153|
|154|X X XXX X 6| 6 16-20 !|154|
|155|XX X X 4| 4 24-29 |155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|156|
|157| X X X 3| 3 30-35 |157|
|159|X XXXX XX 7| 7 7-15 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|160|
|162|XX X XX 5| 5 21-23 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| X XXXXXX 7| 7 2-4 !| 82|
| 84| XX XXX 5| 5 9-13 !| 84|
| 90| XXXX X 5| 5 9-13 !| 90|
|120|X XX 3| 3 18-20 |120|
|121|XXX X XXX 7| 7 2-4 !|121|
|122|X XX X 4| 4 14-17 |122|
|123|XXX X XXX 7| 7 2-4 !|123|
|127| XXX 3| 3 18-20 |127|
|130|XX X XXX 6| 6 5-8 !|130|
|131| XXXX X 5| 5 9-13 !|131|
|132| X XXXX X 6| 6 5-8 !|132|
|133|X X XX 4| 4 14-17 |133|
|135| XXXX 4| 4 14-17 |135|
|136|XXX XX X 6| 6 5-8 !|136|
|139|X XX 3| 3 18-20 |139|
|140|X X XX X 5| 5 9-13 !|140|
|149|X X 2| 2 21-22 |149|
|153| XX XXX 5| 5 9-13 !|153|
|154| X 1| 1 23 |154|
|156| XXXXXX 6| 6 5-8 !|156|
|159|XX X X 4| 4 14-17 |159|
|160|XXXXXXXX 8| 8 1 !|160|
|162| X X 2| 2 21-22 |162|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| X X 2| 2 11-12 | 82|
| 84| X X XX 4| 4 5-7 !| 84|
| 90| X XXX X 5| 5 4 !| 90|
|121|XXXXX XXX 8| 8 2 !|121|
|123| X X X 3| 3 8-10 |123|
|130| X X 2| 2 11-12 |130|
|131| X 1| 1 13 |131|
|132|XX XX 4| 4 5-7 !|132|
|136|X XX X 4| 4 5-7 !|136|
|140|X X X 3| 3 8-10 |140|
|153| XX X 3| 3 8-10 |153|
|156|X XXX XX 6| 6 3 !|156|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|160|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 84|355476527 5.0| 5.0 5 | 84|
| 90|772322362 2.0| 2.0 2 | 90|
|121|163543144 4.0| 4.0 4 |121|
|132|417765273 6.0| 6.0 6 |132|
|136|636657755 7.0| 7.0 7 |136|
|156|224234636 3.0| 3.0 3 |156|
|160|541111411 1.0| 1.0 1 |160|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 160 |Roman Zayats |Karmens |Ukraina |
| | | |Valeriya Koval | | |
| 2 | F | 121 |Karol Alwasiak |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Sara Olejnik |Częstochowa | |
| 3 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 4 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 5 | F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 6 | F | 135 |Jakub Gędłek |IMPERIA |małopolski |
| | | |Maja Więckowska |Kraków | |
| 7 | F | 156 |Stanisław Wojciechowski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 8 | 1/2 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 9-10 | 1/2 F | 130 |Jeremiasz Fronc |IMPERIA |małopolski |
| | | |Zuzanna Wolska |Kraków | |
| 9-10 | 1/2 F | 136 |Kamil Hankus |ST IMPRESJA Kęty |małopolski |
| | | |Katarzyna Pyrdziak | | |
| 11-16 | 1/4 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 11-16 | 1/4 F | 123 |Michał Bińkowski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków | |
| 11-16 | 1/4 F | 128 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 11-16 | 1/4 F | 133 |Jerzy Górniak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Kamila Kapuścińska |Kraków | |
| 11-16 | 1/4 F | 139 |Aleksander Korbut |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Dominika Dorycka |Kraków | |
| 11-16 | 1/4 F | 140 |Adrian Kuleta |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Aleksandra Mazurczyk |WARSZAWA | |
| 17-19 | 1/4 F | 122 |Denys Artemov |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Yuliia Shulha |WARSZAWA | |
| 17-19 | 1/4 F | 153 |Andreas Sobania |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Daria Arczyńska |Dobrzeń Wielki | |
| 17-19 | 1/4 F | 155 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Klupa |Poznań | |
| 20-24 | 1/4 F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 20-24 | 1/4 F | 129 |Marcin Danak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Marcela Noworolska |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 F | 149 |Szymon Przemieniecki |WIKA |warmińsko-ma|
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | |
| 20-24 | 1/4 F | 154 |Grzegorz Szewczyk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 F | 159 |Gabriel Zarzycki |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Zofia Andruszko |Wrocław | |
| 25 | 1/4 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 26-29 | 1/8 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 26-29 | 1/8 F | 120 |Błażej Alencynowicz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Anna Bukiel |Szczecin | |
| 26-29 | 1/8 F | 134 |Jan Górski |KORDASZEWSCY |lubelski |
| | | |Katarzyna Gałązka |Garwolin | |
| 26-29 | 1/8 F | 137 |Kacper Kawiński |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | |
| 30-33 | 1/8 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 30-33 | 1/8 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 30-33 | 1/8 F | 131 |Marcin Galewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Monika Grunwald |Kraków | |
| 30-33 | 1/8 F | 147 |Konrad Orwat |DANCE IMPERIUM |wielkopolski|
| | | |Daria Seydlewicz |Poznań | |
| 34-40 | 1/8 F | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 34-40 | 1/8 F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 34-40 | 1/8 F | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 34-40 | 1/8 F | 124 |Maciej Boguta |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków | |
| 34-40 | 1/8 F | 148 |Michał Pawlik |FORUM |śląski |
| | | |Katarzyna Wolańska |Zabrze | |
| 34-40 | 1/8 F | 150 |Jakub Rogozik |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kinga Frąckiewicz | WARSZAWA | |
| 34-40 | 1/8 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 41-46 | 1/8 F | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 41-46 | 1/8 F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 41-46 | 1/8 F | 144 |Antoni Migała |IMPERIA |małopolski |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków | |
| 41-46 | 1/8 F | 146 |Tomasz Nowosiad |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Martyna |Kraków | |
| 41-46 | 1/8 F | 152 |Emanuel Skrobisz |ZORBA |śląski |
| | | |Karolina Klekot |Częstochowa | |
| 41-46 | 1/8 F | 158 |Jan Zagórski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Adrianna Napiórkowska |Kraków | |
| 47-48 | 1/8 F | 126 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | |
| 47-48 | 1/8 F | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 49-51 |1/16 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 49-51 |1/16 B | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 49-51 |1/16 B | 162 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa | |
| 52-58 |1/16 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 52-58 |1/16 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 52-58 |1/16 B | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 52-58 |1/16 B | 138 |Mikołaj Kiszka |JUMP |lubelski |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | |
| 52-58 |1/16 B | 141 |Anton Majewski |RYTM |lubelski |
| | | |Roksana Paralusz |Chełm | |
| 52-58 |1/16 B | 142 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Indyk |Rzeszów | |
| 52-58 |1/16 B | 145 |Przemysław Nosal |JUMP |lubelski |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | |
| 59 |1/16 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 60-61 |1/16 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 60-61 |1/16 B | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
Liczba par: 61
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| XX XX 4| 4 43-51 | 77|
| 78|X XX XX X 6| 6 24-33 !| 78|
| 79|X X XX 4| 4 43-51 | 79|
| 80| XX X XX 5| 5 34-42 | 80|
| 81|XX XX X 5| 5 34-42 | 81|
| 82|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 82|
| 83| XXX X 4| 4 43-51 | 83|
| 84|XXX XXXX 7| 7 13-23 !| 84|
| 85| X X X X 4| 4 43-51 | 85|
| 86|X X X XXX 6| 6 24-33 !| 86|
| 87|XX XXXXX 7| 7 13-23 !| 87|
| 88|X X XX 4| 4 43-51 | 88|
| 89| XX 2| 2 56-59 | 89|
| 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 90|
| 91|XXX XX X 6| 6 24-33 !| 91|
| 92| X XXXX 5| 5 34-42 | 92|
| 93| XXXXX XX 7| 7 13-23 !| 93|
| 94|XXX X X 5| 5 34-42 | 94|
| 95| X XX 3| 3 52-55 | 95|
|120| X XXXX 5| 5 34-42 |120|
|121|XXXXX XX 7| 7 13-23 !|121|
|122|X XXXX XX 7| 7 13-23 !|122|
|123|XXXXXXX X 8| 8 7-12 !|123|
|124| XX 2| 2 56-59 |124|
|125|X X 2| 2 56-59 |125|
|126|XX X 3| 3 52-55 |126|
|127|XX XX XX 6| 6 24-33 !|127|
|128|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|128|
|129|XXXX XXXX 8| 8 7-12 !|129|
|130|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|130|
|131|X XXXX X 6| 6 24-33 !|131|
|132| XXXXXXX 7| 7 13-23 !|132|
|133|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|133|
|134|XXXXX X 6| 6 24-33 !|134|
|135|XX XXXXX 7| 7 13-23 !|135|
|136|XX X XXXX 7| 7 13-23 !|136|
|137| XXXXXX 6| 6 24-33 !|137|
|138| XX XX X 5| 5 34-42 |138|
|139|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|139|
|140| XX XXXXX 7| 7 13-23 !|140|
|141| X 1| 1 60-61 |141|
|142|XX X X 4| 4 43-51 |142|
|144|XXX X X X 6| 6 24-33 !|144|
|145| X 1| 1 60-61 |145|
|146|X XX XX 5| 5 34-42 |146|
|147|X X X X 4| 4 43-51 |147|
|148| X XXX 4| 4 43-51 |148|
|149|XX XXX XX 7| 7 13-23 !|149|
|150| X XXX X 5| 5 34-42 |150|
|151| X X X 3| 3 52-55 |151|
|152| X X XX 4| 4 43-51 |152|
|153|XXXXXXXX 8| 8 7-12 !|153|
|154| XXXXXXXX 8| 8 7-12 !|154|
|155|XXXX XXXX 8| 8 7-12 !|155|
|156|XXXX XXXX 8| 8 7-12 !|156|
|157|X X X 3| 3 52-55 |157|
|158| X XX XXX 6| 6 24-33 !|158|
|159|X XX XX X 6| 6 24-33 !|159|
|160|X XXXX XX 7| 7 13-23 !|160|
|161| X X 2| 2 56-59 |161|
|162|XX X X X 5| 5 34-42 |162|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77|XX X X 4| 4 16-18 | 77|
| 79|XXXXXX X 7| 7 4-8 !| 79|
| 80| X XX 3| 3 19-25 | 80|
| 81|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 81|
| 83| X X 2| 2 26 | 83|
| 85|X X X 3| 3 19-25 | 85|
| 88|XXXXX X 6| 6 9-11 !| 88|
| 89| X 1| 1 27-28 | 89|
| 92|XX X XX 5| 5 12-15 !| 92|
| 94| XXX X 4| 4 16-18 | 94|
| 95| XXX XXXX 7| 7 4-8 !| 95|
|120| X XXXXXX 7| 7 4-8 !|120|
|124|X XX XX 5| 5 12-15 !|124|
|125| XX X 3| 3 19-25 |125|
|126|XX XXX X 6| 6 9-11 !|126|
|138| X X X 3| 3 19-25 |138|
|141| X X X 3| 3 19-25 |141|
|142| X X X 3| 3 19-25 |142|
|145| X X X 3| 3 19-25 |145|
|146|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|146|
|147|X XXXXXX 7| 7 4-8 !|147|
|148|XX X XXXX 7| 7 4-8 !|148|
|150| XXXX X 5| 5 12-15 !|150|
|151|X X X XX 5| 5 12-15 !|151|
|152|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !|152|
|157|XX X XXX 6| 6 9-11 !|157|
|161| X 1| 1 27-28 |161|
|162|XX X X 4| 4 16-18 |162|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78|X X X 3| 3 30-33 | 78|
| 79| X 1| 1 41-46 | 79|
| 81| X X XX 4| 4 26-29 | 81|
| 82|XXX XXXXX 8| 8 6-7 !| 82|
| 84|XXX X XXX 7| 7 8-12 !| 84|
| 86| X X 2| 2 34-40 | 86|
| 87| X XX 3| 3 30-33 | 87|
| 88| X X 2| 2 34-40 | 88|
| 90|XXXXX XX 7| 7 8-12 !| 90|
| 91| XX XX X 5| 5 20-25 !| 91|
| 92| X 1| 1 41-46 | 92|
| 93|X X X XX 5| 5 20-25 !| 93|
| 95| X X 2| 2 34-40 | 95|
|120| X XXX 4| 4 26-29 |120|
|121|XXXXX XXX 8| 8 6-7 !|121|
|122| X X XXXX 6| 6 13-19 !|122|
|123|XX XX X 5| 5 20-25 !|123|
|124|X X 2| 2 34-40 |124|
|126| 0| 0 47-48 |126|
|127|XXXX XXX 7| 7 8-12 !|127|
|128| XX XXX 5| 5 20-25 !|128|
|129|XXXX XX 6| 6 13-19 !|129|
|130|XXXXX XX 7| 7 8-12 !|130|
|131| XX X 3| 3 30-33 |131|
|132| XXXXXX 6| 6 13-19 !|132|
|133|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|133|
|134|X XX X 4| 4 26-29 |134|
|135|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|135|
|136|X XX X X 5| 5 20-25 !|136|
|137| XXXX 4| 4 26-29 |137|
|139|XXX X X X 6| 6 13-19 !|139|
|140| X XXX X 5| 5 20-25 !|140|
|144| X 1| 1 41-46 |144|
|146| X 1| 1 41-46 |146|
|147|X X X 3| 3 30-33 |147|
|148| XX 2| 2 34-40 |148|
|149|X XXXX X 6| 6 13-19 !|149|
|150| X X 2| 2 34-40 |150|
|151| 0| 0 47-48 |151|
|152| X 1| 1 41-46 |152|
|153|XXX XX X 6| 6 13-19 !|153|
|154|X XXXX X 6| 6 13-19 !|154|
|155|XXXX X XX 7| 7 8-12 !|155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|156|
|157| XX 2| 2 34-40 |157|
|158| X 1| 1 41-46 |158|
|159|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|160|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| XXX XXX 6| 6 5-7 !| 82|
| 84| XX XXX 5| 5 8-10 !| 84|
| 90| XXXXX X 6| 6 5-7 !| 90|
| 91| 0| 0 25 | 91|
| 93| X X X X 4| 4 11-16 | 93|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|121|
|122| X XX 3| 3 17-19 |122|
|123|XXX X 4| 4 11-16 |123|
|127| XX 2| 2 20-24 |127|
|128| X XXX 4| 4 11-16 |128|
|129| X X 2| 2 20-24 |129|
|130|XXXXXX X 7| 7 3-4 !|130|
|132|XX XXX X 6| 6 5-7 !|132|
|133|X X X X 4| 4 11-16 |133|
|135| XXXXX 5| 5 8-10 !|135|
|136| XX X XX 5| 5 8-10 !|136|
|139|X X XX 4| 4 11-16 |139|
|140|X XX X 4| 4 11-16 |140|
|149|X X 2| 2 20-24 |149|
|153| X X X 3| 3 17-19 |153|
|154|X X 2| 2 20-24 |154|
|155| X XX 3| 3 17-19 |155|
|156|X XXXXXX 7| 7 3-4 !|156|
|159|X X 2| 2 20-24 |159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|160|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| XX X X 4| 4 8 | 82|
| 84|XXX XXX 6| 6 4 !| 84|
| 90|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 90|
|121|XXX X XXX 7| 7 3 !|121|
|130| XX X 3| 3 9-10 |130|
|132|XX XX X 5| 5 5-7 !|132|
|135| XXXXX 5| 5 5-7 !|135|
|136| X X X 3| 3 9-10 |136|
|156|XX XX X 5| 5 5-7 !|156|
|160|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !|160|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 84|247477535 5.0| 5.0 5 | 84|
| 90|672331462 3.0| 3.0 3 | 90|
|121|153743224 2.0| 2.0 2 |121|
|132|415564373 4.0| 4.0 4 |132|
|135|726255746 6.0| 6.0 6 |135|
|156|364626657 7.0| 7.0 7 |156|
|160|531112111 1.0| 1.0 1 |160|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
Liczba wszystkich par: 61, Liczba klubów: 36
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 160 |Roman Zayats |Karmens |Ukraina |
| | | |Valeriya Koval | | |
| 2 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 3 | F | 121 |Karol Alwasiak |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Sara Olejnik |Częstochowa | |
| 4 | F | 132 |Patryk Grabowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Zuzanna Koza |Szczecin | |
| 5 | F | 156 |Stanisław Wojciechowski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 6 | F | 159 |Gabriel Zarzycki |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Zofia Andruszko |Wrocław | |
| 7 | F | 123 |Michał Bińkowski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków | |
| 8 | F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 9-11 | 1/2 F | 130 |Jeremiasz Fronc |IMPERIA |małopolski |
| | | |Zuzanna Wolska |Kraków | |
| 9-11 | 1/2 F | 133 |Jerzy Górniak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Kamila Kapuścińska |Kraków | |
| 9-11 | 1/2 F | 135 |Jakub Gędłek |IMPERIA |małopolski |
| | | |Maja Więckowska |Kraków | |
| 12 | 1/2 F | 136 |Kamil Hankus |ST IMPRESJA Kęty |małopolski |
| | | |Katarzyna Pyrdziak | | |
| 13 | 1/2 F | 140 |Adrian Kuleta |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Aleksandra Mazurczyk |WARSZAWA | |
| 14-15 | 1/4 F | 127 |Jakub Bury |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów | |
| 14-15 | 1/4 F | 134 |Jan Górski |KORDASZEWSCY |lubelski |
| | | |Katarzyna Gałązka |Garwolin | |
| 16-19 | 1/4 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 16-19 | 1/4 F | 129 |Marcin Danak |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Marcela Noworolska |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 F | 131 |Marcin Galewicz |BAWINEK |małopolski |
| | | |Monika Grunwald |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 F | 153 |Andreas Sobania |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Daria Arczyńska |Dobrzeń Wielki | |
| 20-23 | 1/4 F | 122 |Denys Artemov |Dancers United |mazowiecki |
| | | |Yuliia Shulha |WARSZAWA | |
| 20-23 | 1/4 F | 147 |Konrad Orwat |DANCE IMPERIUM |wielkopolski|
| | | |Daria Seydlewicz |Poznań | |
| 20-23 | 1/4 F | 149 |Szymon Przemieniecki |WIKA |warmińsko-ma|
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | |
| 20-23 | 1/4 F | 162 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa | |
| 24 | 1/4 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 25-29 | 1/8 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 25-29 | 1/8 F | 120 |Błażej Alencynowicz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Anna Bukiel |Szczecin | |
| 25-29 | 1/8 F | 124 |Maciej Boguta |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków | |
| 25-29 | 1/8 F | 139 |Aleksander Korbut |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Dominika Dorycka |Kraków | |
| 25-29 | 1/8 F | 152 |Emanuel Skrobisz |ZORBA |śląski |
| | | |Karolina Klekot |Częstochowa | |
| 30-37 | 1/8 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 30-37 | 1/8 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 30-37 | 1/8 F | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 30-37 | 1/8 F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 30-37 | 1/8 F | 125 |Bartosz Brzeźny |Szkoła Tańca Sparta |opolski |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole | |
| 30-37 | 1/8 F | 128 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 30-37 | 1/8 F | 142 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Indyk |Rzeszów | |
| 30-37 | 1/8 F | 154 |Grzegorz Szewczyk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków | |
| 38-40 | 1/8 F | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 38-40 | 1/8 F | 148 |Michał Pawlik |FORUM |śląski |
| | | |Katarzyna Wolańska |Zabrze | |
| 38-40 | 1/8 F | 155 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Klupa |Poznań | |
| 41-45 | 1/8 F | 137 |Kacper Kawiński |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | |
| 41-45 | 1/8 F | 138 |Mikołaj Kiszka |JUMP |lubelski |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | |
| 41-45 | 1/8 F | 144 |Antoni Migała |IMPERIA |małopolski |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków | |
| 41-45 | 1/8 F | 151 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |śląski |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | |
| 41-45 | 1/8 F | 157 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |małopolski |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | |
| 46 | 1/8 F | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 47-49 |1/16 B | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 47-49 |1/16 B | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 47-49 |1/16 B | 146 |Tomasz Nowosiad |IMPERIA |małopolski |
| | | |Oliwia Martyna |Kraków | |
| 50-53 |1/16 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 50-53 |1/16 B | 145 |Przemysław Nosal |JUMP |lubelski |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | |
| 50-53 |1/16 B | 150 |Jakub Rogozik |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kinga Frąckiewicz | WARSZAWA | |
| 50-53 |1/16 B | 158 |Jan Zagórski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Adrianna Napiórkowska |Kraków | |
| 54-56 |1/16 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 54-56 |1/16 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 54-56 |1/16 B | 161 |Szymon Zychla |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Zychla |Wrocław | |
| 57-59 |1/16 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 57-59 |1/16 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 57-59 |1/16 B | 126 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | |
| 60-61 |1/16 B | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 60-61 |1/16 B | 141 |Anton Majewski |RYTM |lubelski |
| | | |Roksana Paralusz |Chełm | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
Liczba par: 61
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| XXX X 4| 4 42-51 | 77|
| 78|X XX X 4| 4 42-51 | 78|
| 79|X X X 3| 3 52-55 | 79|
| 80| XX X X 4| 4 42-51 | 80|
| 81|XX XX XX 6| 6 25-32 !| 81|
| 82| XXXXXXXX 8| 8 7-14 !| 82|
| 83| XX 2| 2 56-58 | 83|
| 84|XXX XXXX 7| 7 15-24 !| 84|
| 85| XXXXX 5| 5 33-41 !| 85|
| 86|X XX X 4| 4 42-51 | 86|
| 87|XX X X 4| 4 42-51 | 87|
| 88|XXX XXX X 7| 7 15-24 !| 88|
| 89| X XX 3| 3 52-55 | 89|
| 90|XXXX XXXX 8| 8 7-14 !| 90|
| 91| X XXXXXX 7| 7 15-24 !| 91|
| 92|XX X 3| 3 52-55 | 92|
| 93| XX XX 4| 4 42-51 | 93|
| 94|X X X XX 5| 5 33-41 !| 94|
| 95| X X 2| 2 56-58 | 95|
|120|XX XX XXX 7| 7 15-24 !|120|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|121|
|122|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|122|
|123|XXXX XXX 7| 7 15-24 !|123|
|124|X XXXX 5| 5 33-41 !|124|
|125| X X XX 4| 4 42-51 |125|
|126| XX X 3| 3 52-55 |126|
|127|XXXXX XX 7| 7 15-24 !|127|
|128|XXXX XXX 7| 7 15-24 !|128|
|129|XXXXXXX X 8| 8 7-14 !|129|
|130|XXX XXXXX 8| 8 7-14 !|130|
|131| XX XXX 5| 5 33-41 !|131|
|132|XXXXXXXX 8| 8 7-14 !|132|
|133|XXX XXXXX 8| 8 7-14 !|133|
|134|XX XXXX 6| 6 25-32 !|134|
|135|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|135|
|136|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|136|
|137| XXXX X 5| 5 33-41 !|137|
|138|X XXX X 5| 5 33-41 !|138|
|139| XXXX X 5| 5 33-41 !|139|
|140| XXXXXXX 7| 7 15-24 !|140|
|141| X X 2| 2 56-58 |141|
|142|XX XX XX 6| 6 25-32 !|142|
|144|XX X XX X 6| 6 25-32 !|144|
|145| X 1| 1 59-61 |145|
|146|X X X X 4| 4 42-51 |146|
|147| XXXXXXX 7| 7 15-24 !|147|
|148| X X XXXX 6| 6 25-32 !|148|
|149|XXXXXX 6| 6 25-32 !|149|
|150| X XXX 4| 4 42-51 |150|
|151| XXX XX 5| 5 33-41 !|151|
|152|XX XX 4| 4 42-51 |152|
|153|XXXXX XX 7| 7 15-24 !|153|
|154|XXX XX X 6| 6 25-32 !|154|
|155|XXXXX XXX 8| 8 7-14 !|155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|156|
|157|XX X XX 5| 5 33-41 !|157|
|158| X 1| 1 59-61 |158|
|159|XXXXXXX X 8| 8 7-14 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !|160|
|161| X 1| 1 59-61 |161|
|162|XX XXXX 6| 6 25-32 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X 1| 1 16-18 | 77|
| 78|XX X XX X 6| 6 2-4 !| 78|
| 79| X XX 3| 3 9-12 | 79|
| 80| X X 2| 2 13-15 | 80|
| 83| X 1| 1 16-18 | 83|
| 86| 0| 0 19-20 | 86|
| 87|XX X X 4| 4 6-8 | 87|
| 89|X X 2| 2 13-15 | 89|
| 92|X X XX 4| 4 6-8 | 92|
| 93|XXXX XX 6| 6 2-4 !| 93|
| 95|XXXX X X 6| 6 2-4 !| 95|
|125| XX X XX 5| 5 5 !|125|
|126| X 1| 1 16-18 |126|
|141| 0| 0 19-20 |141|
|145| XXX 3| 3 9-12 |145|
|146| XXX X 4| 4 6-8 |146|
|150| XX X 3| 3 9-12 |150|
|152|XXXXX XX 7| 7 1 !|152|
|158| X XX 3| 3 9-12 |158|
|161| X X 2| 2 13-15 |161|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78| X X X 3| 3 30-37 | 78|
| 81| X X X 3| 3 30-37 | 81|
| 82| X XXX X 5| 5 20-24 !| 82|
| 84|XX X XX 5| 5 20-24 !| 84|
| 85| XX X 3| 3 30-37 | 85|
| 88|X X X 3| 3 30-37 | 88|
| 90|XXXX XXX 7| 7 8-12 !| 90|
| 91|XX XXX X 6| 6 13-19 !| 91|
| 93| XX XX 4| 4 25-29 | 93|
| 94| X X 2| 2 38-40 | 94|
| 95| 0| 0 46 | 95|
|120| X XXX 4| 4 25-29 |120|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|121|
|122| X XXXXXX 7| 7 8-12 !|122|
|123|XXXXX X 6| 6 13-19 !|123|
|124|X XXX 4| 4 25-29 |124|
|125| X X X 3| 3 30-37 |125|
|127|XXXX XXXX 8| 8 4-7 !|127|
|128|X X X 3| 3 30-37 |128|
|129|XXXXX X 6| 6 13-19 !|129|
|130|XXXXX XX 7| 7 8-12 !|130|
|131|X X X XX 5| 5 20-24 !|131|
|132|XXX X XX 6| 6 13-19 !|132|
|133|XXX XXX X 7| 7 8-12 !|133|
|134|XXXX XX 6| 6 13-19 !|134|
|135| XXXXXXXX 8| 8 4-7 !|135|
|136|X X X XX 5| 5 20-24 !|136|
|137| X 1| 1 41-45 |137|
|138| X 1| 1 41-45 |138|
|139| XXX X 4| 4 25-29 |139|
|140|XXXXXX XX 8| 8 4-7 !|140|
|142| X X X 3| 3 30-37 |142|
|144| X 1| 1 41-45 |144|
|147|XX X X X 5| 5 20-24 !|147|
|148| X X 2| 2 38-40 |148|
|149|X XXXX X 6| 6 13-19 !|149|
|151| X 1| 1 41-45 |151|
|152| XX XX 4| 4 25-29 |152|
|153|XXXXX XX 7| 7 8-12 !|153|
|154| X XX 3| 3 30-37 |154|
|155| X X 2| 2 38-40 |155|
|156|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|156|
|157| X 1| 1 41-45 |157|
|159|X XXXX X 6| 6 13-19 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|160|
|162|XXXXXXXX 8| 8 4-7 !|162|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| XX X 3| 3 16-19 | 82|
| 84|XXXX XXX 7| 7 2-4 !| 84|
| 90|XXXXX X X 7| 7 2-4 !| 90|
| 91| X 1| 1 24 | 91|
|121|XXX XXXX 7| 7 2-4 !|121|
|122| X X 2| 2 20-23 |122|
|123|XXX X XX 6| 6 5-8 !|123|
|127| XX X X 4| 4 14-15 |127|
|129| X X X 3| 3 16-19 |129|
|130|X XXXXX 6| 6 5-8 !|130|
|131| X X X 3| 3 16-19 |131|
|132|XX XX X 5| 5 9-13 !|132|
|133|X XXX X 5| 5 9-13 !|133|
|134| X XX X 4| 4 14-15 |134|
|135| XXX XX 5| 5 9-13 !|135|
|136|XXX XX X 6| 6 5-8 !|136|
|140|X X XX X 5| 5 9-13 !|140|
|147| X X 2| 2 20-23 |147|
|149|X X 2| 2 20-23 |149|
|153| XX X 3| 3 16-19 |153|
|156|XXX X XX 6| 6 5-8 !|156|
|159| XXX X X 5| 5 9-13 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|160|
|162| X X 2| 2 20-23 |162|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 84| X X XX 4| 4 5-8 !| 84|
| 90| X XXXXX 6| 6 2-3 !| 90|
|121|X X XXXX 6| 6 2-3 !|121|
|123|X X XX 4| 4 5-8 !|123|
|130| X XX 3| 3 9-11 |130|
|132|XX XX 4| 4 5-8 !|132|
|133|X XX 3| 3 9-11 |133|
|135| X X X 3| 3 9-11 |135|
|136| XX 2| 2 12 |136|
|140| X 1| 1 13 |140|
|156|XXXXX 5| 5 4 !|156|
|159| XXX X 4| 4 5-8 !|159|
|160|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|160|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 84|738786538 8.0| 8.0 8 | 84|
| 90|672231372 2.0| 2.0 2 | 90|
|121|143444244 3.0| 3.0 3 |121|
|123|385878725 7.0| 7.0 7 |123|
|132|526553183 4.0| 4.0 4 |132|
|156|267325657 5.0| 5.0 5 |156|
|159|814667866 6.0| 6.0 6 |159|
|160|451112411 1.0| 1.0 1 |160|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 102 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Dudek | | |
| 2 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 3 | F | 104 |Szymon Michałowski |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | |
| 4 | F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 5 | F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 6 | F | 111 |Adam Sambor |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Julia Kmiecik |Wrocław | |
| 7-8 | 1/2 F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 7-8 | 1/2 F | 98 |Dawid Dębski |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 9 | 1/2 F | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 10-11 | 1/2 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 10-11 | 1/2 F | 112 |Paweł Skalski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków | |
| 12 | 1/2 F | 108 |Krzysztof Papierok |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Julia Nowak | | |
| 13-16 | 1/4 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 13-16 | 1/4 F | 100 |Filip Goły |ZORBA |śląski |
| | | |Martyna Mazurek |Częstochowa | |
| 13-16 | 1/4 F | 113 |Piotr Starnawski |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Julia Kulińska | | |
| 13-16 | 1/4 F | 114 |Kacper Starski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Małgorzata Idzik |Wrocław | |
| 17 | 1/4 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 18-21 | 1/4 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 18-21 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 18-21 | 1/4 F | 97 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 18-21 | 1/4 F | 101 |Dariusz Jabłoński |KADRYL |podlaski |
| | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | |
| 22-24 | 1/4 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 22-24 | 1/4 F | 115 |Szymon Staśkowiak |KIEPURA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rudzka |Wrocław | |
| 22-24 | 1/4 F | 119 |Maciej Żygała |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Domka |Przemyśl | |
| 25 | 1/4 F | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 26-33 | 1/8 B | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 26-33 | 1/8 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 26-33 | 1/8 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 26-33 | 1/8 B | 99 |Evangelos Ewangelu |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin | |
| 26-33 | 1/8 B | 103 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 26-33 | 1/8 B | 105 |Olaf Myśliński |ESKADRA |łódzki |
| | | |Wiktoria Czapnik |Pabianice | |
| 26-33 | 1/8 B | 109 |Wojciech Piotrowski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rasz | | |
| 26-33 | 1/8 B | 116 |Jakub Zaprzalka |KADRYL |podlaski |
| | | |Gabriela Topczewska |Białystok | |
| 34-39 | 1/8 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 34-39 | 1/8 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 34-39 | 1/8 B | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 34-39 | 1/8 B | 106 |Igor Opałka |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | |
| 34-39 | 1/8 B | 107 |Adam Orawski |FORUM |śląski |
| | | |Żaneta Szuplak |Zabrze | |
| 34-39 | 1/8 B | 110 |Jakub Pokora |ETIUDA |łódzki |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | |
| 40-43 | 1/8 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 40-43 | 1/8 B | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 40-43 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 40-43 | 1/8 B | 118 |Mikołaj Żurek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
Liczba par: 43
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X 1| 1 36-40 | 77|
| 78| X X 2| 2 32-35 | 78|
| 79| XX XXXX 6| 6 6-12 !| 79|
| 80| 0| 0 41-43 | 80|
| 81|XX X X 4| 4 20-24 | 81|
| 82| XX XX 4| 4 20-24 | 82|
| 83| X XX 3| 3 25-31 | 83|
| 84|XX X XX 5| 5 13-19 !| 84|
| 85| 0| 0 41-43 | 85|
| 86|X X 2| 2 32-35 | 86|
| 87|X X XXXX 6| 6 6-12 !| 87|
| 88|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 88|
| 89| XX 2| 2 32-35 | 89|
| 90|XX X X X 5| 5 13-19 !| 90|
| 91| X XXXX 5| 5 13-19 !| 91|
| 92|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !| 92|
| 93|XX X XX X 6| 6 6-12 !| 93|
| 94| XXX X X 5| 5 13-19 !| 94|
| 95| X 1| 1 36-40 | 95|
| 96| X XX 3| 3 25-31 | 96|
| 97| XXXXXXX 7| 7 5 !| 97|
| 98|XX XX X 5| 5 13-19 !| 98|
| 99|X XX 3| 3 25-31 | 99|
|100|XXX XX X 6| 6 6-12 !|100|
|101| X X X 3| 3 25-31 |101|
|102|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|102|
|103| X X X 3| 3 25-31 |103|
|104|XXXXXX XX 8| 8 2-4 !|104|
|105| XXX 3| 3 25-31 |105|
|106| XXX X 4| 4 20-24 |106|
|107| X 1| 1 36-40 |107|
|108| XX X XX 5| 5 13-19 !|108|
|109| XX X X 4| 4 20-24 |109|
|110|X 1| 1 36-40 |110|
|111|X XXXXX 6| 6 6-12 !|111|
|112|X XX XX 5| 5 13-19 !|112|
|113|X X X 3| 3 25-31 |113|
|114|X XXX X X 6| 6 6-12 !|114|
|115|X X 2| 2 32-35 |115|
|116| X 1| 1 36-40 |116|
|117| 0| 0 41-43 |117|
|118| XX X X 4| 4 20-24 |118|
|119| X XXX XX 6| 6 6-12 !|119|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| 0| 0 21-24 | 77|
| 78|X X 2| 2 7-14 | 78|
| 80|X 1| 1 15-20 | 80|
| 81| X XX 3| 3 4-6 !| 81|
| 82|X XX X 4| 4 2-3 !| 82|
| 83| XX 2| 2 7-14 | 83|
| 85| X 1| 1 15-20 | 85|
| 86| 0| 0 21-24 | 86|
| 89| XX 2| 2 7-14 | 89|
| 95| X 1| 1 15-20 | 95|
| 96|XX XXX X 6| 6 1 !| 96|
| 99| X X 2| 2 7-14 | 99|
|101| X X X 3| 3 4-6 !|101|
|103| X X 2| 2 7-14 |103|
|105| XX 2| 2 7-14 |105|
|106| X 1| 1 15-20 |106|
|107| X 1| 1 15-20 |107|
|109| XX 2| 2 7-14 |109|
|110| X 1| 1 15-20 |110|
|113| XXX X 4| 4 2-3 !|113|
|115|X XX 3| 3 4-6 !|115|
|116| XX 2| 2 7-14 |116|
|117| 0| 0 21-24 |117|
|118| 0| 0 21-24 |118|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 79| 0| 0 25 | 79|
| 81| X 1| 1 22-24 | 81|
| 82| X X 2| 2 18-21 | 82|
| 84|XX XXXXX 7| 7 4-6 !| 84|
| 87|X X XX 4| 4 13-16 | 87|
| 88|X X XXX X 6| 6 7-9 !| 88|
| 90|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 90|
| 91|X XX 3| 3 17 | 91|
| 92|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 92|
| 93| XX XX X 5| 5 10-12 !| 93|
| 94| XX X X X 5| 5 10-12 !| 94|
| 96| X X 2| 2 18-21 | 96|
| 97| X X 2| 2 18-21 | 97|
| 98|XXXXX XX 7| 7 4-6 !| 98|
|100| X X XX 4| 4 13-16 |100|
|101| X X 2| 2 18-21 |101|
|102|XXXXX XX 7| 7 4-6 !|102|
|104|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|104|
|108|XX XXX X 6| 6 7-9 !|108|
|111|X XX XXX 6| 6 7-9 !|111|
|112| XXXXX 5| 5 10-12 !|112|
|113| XXXX 4| 4 13-16 |113|
|114|XX X X 4| 4 13-16 |114|
|115| X 1| 1 22-24 |115|
|119| X 1| 1 22-24 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 84|X XXXX 5| 5 5-6 !| 84|
| 88| X XXX 4| 4 7-8 | 88|
| 90| XXX XXXX 7| 7 2-3 !| 90|
| 92|XXX X XXX 7| 7 2-3 !| 92|
| 93| X X 2| 2 10-11 | 93|
| 94|X X X 3| 3 9 | 94|
| 98| X X XX 4| 4 7-8 | 98|
|102|XXXXXXXX 8| 8 1 !|102|
|104|XXX XX X 6| 6 4 !|104|
|108| X 1| 1 12 |108|
|111|X XX XX 5| 5 5-6 !|111|
|112| X X 2| 2 10-11 |112|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 84|556432534 5.0| 5.0 5 | 84|
| 90|212151355 2.0| 2.0 2 | 90|
| 92|435516412 4.0| 4.0 4 | 92|
|102|141625121 1.0| 1.0 1 |102|
|104|324264263 3.0| 3.0 3 |104|
|111|663343646 6.0| 6.0 6 |111|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 2 | F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 3 | F | 102 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Dudek | | |
| 4 | F | 98 |Dawid Dębski |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 5 | F | 104 |Szymon Michałowski |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | |
| 6 | F | 100 |Filip Goły |ZORBA |śląski |
| | | |Martyna Mazurek |Częstochowa | |
| 7 | F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 8 | F | 108 |Krzysztof Papierok |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Julia Nowak | | |
| 9-10 | 1/2 F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 9-10 | 1/2 F | 111 |Adam Sambor |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Julia Kmiecik |Wrocław | |
| 11-12 | 1/2 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 11-12 | 1/2 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 13-15 | 1/4 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 13-15 | 1/4 F | 97 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 13-15 | 1/4 F | 113 |Piotr Starnawski |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Julia Kulińska | | |
| 16-19 | 1/4 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 16-19 | 1/4 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 16-19 | 1/4 F | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 16-19 | 1/4 F | 114 |Kacper Starski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Małgorzata Idzik |Wrocław | |
| 20-22 | 1/4 F | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 20-22 | 1/4 F | 101 |Dariusz Jabłoński |KADRYL |podlaski |
| | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | |
| 20-22 | 1/4 F | 112 |Paweł Skalski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków | |
| 23-24 | 1/4 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 23-24 | 1/4 F | 99 |Evangelos Ewangelu |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin | |
| 25 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 26-28 | 1/8 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 26-28 | 1/8 B | 109 |Wojciech Piotrowski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rasz | | |
| 26-28 | 1/8 B | 119 |Maciej Żygała |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Domka |Przemyśl | |
| 29-31 | 1/8 B | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 29-31 | 1/8 B | 110 |Jakub Pokora |ETIUDA |łódzki |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | |
| 29-31 | 1/8 B | 115 |Szymon Staśkowiak |KIEPURA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rudzka |Wrocław | |
| 32-34 | 1/8 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 32-34 | 1/8 B | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 32-34 | 1/8 B | 106 |Igor Opałka |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | |
| 35-43 | 1/8 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 35-43 | 1/8 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 35-43 | 1/8 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 35-43 | 1/8 B | 103 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 35-43 | 1/8 B | 105 |Olaf Myśliński |ESKADRA |łódzki |
| | | |Wiktoria Czapnik |Pabianice | |
| 35-43 | 1/8 B | 107 |Adam Orawski |FORUM |śląski |
| | | |Żaneta Szuplak |Zabrze | |
| 35-43 | 1/8 B | 116 |Jakub Zaprzalka |KADRYL |podlaski |
| | | |Gabriela Topczewska |Białystok | |
| 35-43 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 35-43 | 1/8 B | 118 |Mikołaj Żurek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
Liczba par: 43
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| 0| 0 43 | 77|
| 78| X X XX 4| 4 19-23 | 78|
| 79|X X XX 4| 4 19-23 | 79|
| 80|X 1| 1 36-42 | 80|
| 81|X XX X X 5| 5 13-18 !| 81|
| 82| XX XX 4| 4 19-23 | 82|
| 83| XX 2| 2 28-35 | 83|
| 84|X X XX XX 6| 6 9-12 !| 84|
| 85| X 1| 1 36-42 | 85|
| 86| XX X 3| 3 24-27 | 86|
| 87|XXXX XX 6| 6 9-12 !| 87|
| 88|X X XX X 5| 5 13-18 !| 88|
| 89| X XX 3| 3 24-27 | 89|
| 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 90|
| 91| XX 2| 2 28-35 | 91|
| 92|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 92|
| 93|X XXX X X 6| 6 9-12 !| 93|
| 94|X XX X X 5| 5 13-18 !| 94|
| 95| X X 2| 2 28-35 | 95|
| 96| XXX XXXX 7| 7 4-8 !| 96|
| 97| XXXXX XX 7| 7 4-8 !| 97|
| 98|X XXXXXX 7| 7 4-8 !| 98|
| 99|XXXX X X 6| 6 9-12 !| 99|
|100|XXX XX 5| 5 13-18 !|100|
|101| XXXX X 5| 5 13-18 !|101|
|102|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|102|
|103| X 1| 1 36-42 |103|
|104|XX XXX XX 7| 7 4-8 !|104|
|105| XX 2| 2 28-35 |105|
|106| X X 2| 2 28-35 |106|
|107| XX X 3| 3 24-27 |107|
|108|X 1| 1 36-42 |108|
|109| XX 2| 2 28-35 |109|
|110|XX X X 4| 4 19-23 |110|
|111| X XXXXXX 7| 7 4-8 !|111|
|112| X 1| 1 36-42 |112|
|113|X XX X X 5| 5 13-18 !|113|
|114|X XXX 4| 4 19-23 |114|
|115| XX 2| 2 28-35 |115|
|116| X 1| 1 36-42 |116|
|117| X 1| 1 36-42 |117|
|118| XX 2| 2 28-35 |118|
|119| X XX 3| 3 24-27 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| 0| 0 17-25 | 77|
| 78|XX XX 4| 4 6-7 !| 78|
| 79|XXX 3| 3 8-10 | 79|
| 80| 0| 0 17-25 | 80|
| 82|X XX X 4| 4 6-7 !| 82|
| 83| XXX X X 5| 5 3-5 !| 83|
| 85| 0| 0 17-25 | 85|
| 86| X X 2| 2 11-13 | 86|
| 89| X 1| 1 14-16 | 89|
| 91|X XX XXX 6| 6 2 !| 91|
| 95| X 1| 1 14-16 | 95|
|103| 0| 0 17-25 |103|
|105| 0| 0 17-25 |105|
|106| X 1| 1 14-16 |106|
|107| 0| 0 17-25 |107|
|108|XXXXXX X 7| 7 1 !|108|
|109| XX X 3| 3 8-10 |109|
|110| X X 2| 2 11-13 |110|
|112| XXXX X 5| 5 3-5 !|112|
|114|X XXX X 5| 5 3-5 !|114|
|115| XX 2| 2 11-13 |115|
|116| 0| 0 17-25 |116|
|117| 0| 0 17-25 |117|
|118| 0| 0 17-25 |118|
|119| X XX 3| 3 8-10 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78|XX X 3| 3 16-19 | 78|
| 81| X 1| 1 23-24 | 81|
| 82| X X X 3| 3 16-19 | 82|
| 83| X X X 3| 3 16-19 | 83|
| 84|XXX XX XX 7| 7 3-5 !| 84|
| 87|X X XX 4| 4 13-15 | 87|
| 88| XX XXX X 6| 6 6-9 !| 88|
| 90|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 90|
| 91|X XX XX 5| 5 10-12 !| 91|
| 92|XX XX XXX 7| 7 3-5 !| 92|
| 93| XXXX X 5| 5 10-12 !| 93|
| 94| X X 2| 2 20-22 | 94|
| 96| 0| 0 25 | 96|
| 97|X XX X 4| 4 13-15 | 97|
| 98|XXXXX X 6| 6 6-9 !| 98|
| 99| X 1| 1 23-24 | 99|
|100| XX XXX 5| 5 10-12 !|100|
|101| X X 2| 2 20-22 |101|
|102|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !|102|
|104|XXXX XXX 7| 7 3-5 !|104|
|108| XX XX XX 6| 6 6-9 !|108|
|111|XX X XXX 6| 6 6-9 !|111|
|112| XX 2| 2 20-22 |112|
|113| XXXX 4| 4 13-15 |113|
|114|X X X 3| 3 16-19 |114|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 84| X X X 3| 3 9-10 | 84|
| 88| XX X XX 5| 5 4-5 !| 88|
| 90|XXXXXX X 7| 7 2-3 !| 90|
| 91| X X 2| 2 11-12 | 91|
| 92|XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 92|
| 93|X X 2| 2 11-12 | 93|
| 98|XX XX 4| 4 6-8 !| 98|
|100| X X XX 4| 4 6-8 !|100|
|102|XXXXXXXX 8| 8 1 !|102|
|104| XX XX X 5| 5 4-5 !|104|
|108|X XXX 4| 4 6-8 !|108|
|111| X X X 3| 3 9-10 |111|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 88|886786637 7.0| 7.0 7 | 88|
| 90|112151358 1.0| 1.0 1 | 90|
| 92|244512115 2.0| 2.0 2 | 92|
| 98|651634244 4.0| 4.0 4 | 98|
|100|767467423 6.0| 6.0 6 |100|
|102|433325562 3.0| 3.0 3 |102|
|104|325273776 5.0| 5.0 5 |104|
|108|578848881 8.0| 8.0 8 |108|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 2 | F | 119 |Maciej Żygała |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Domka |Przemyśl | |
| 3 | F | 102 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Dudek | | |
| 4 | F | 98 |Dawid Dębski |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 5 | F | 104 |Szymon Michałowski |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | |
| 6 | F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 7 | F | 108 |Krzysztof Papierok |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Julia Nowak | | |
| 8 | F | 114 |Kacper Starski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Małgorzata Idzik |Wrocław | |
| 9-10 | 1/2 F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 9-10 | 1/2 F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 11-12 | 1/2 F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 11-12 | 1/2 F | 111 |Adam Sambor |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Julia Kmiecik |Wrocław | |
| 13 | 1/2 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 14 | 1/2 F | 113 |Piotr Starnawski |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Julia Kulińska | | |
| 15-19 | 1/4 F | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 15-19 | 1/4 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 15-19 | 1/4 F | 97 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 15-19 | 1/4 F | 100 |Filip Goły |ZORBA |śląski |
| | | |Martyna Mazurek |Częstochowa | |
| 15-19 | 1/4 F | 101 |Dariusz Jabłoński |KADRYL |podlaski |
| | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | |
| 20-23 | 1/4 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 20-23 | 1/4 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 20-23 | 1/4 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 20-23 | 1/4 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 24 | 1/4 F | 112 |Paweł Skalski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków | |
| 25-26 | 1/8 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 25-26 | 1/8 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 27-31 | 1/8 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 27-31 | 1/8 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 27-31 | 1/8 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 27-31 | 1/8 B | 103 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 27-31 | 1/8 B | 106 |Igor Opałka |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | |
| 32-37 | 1/8 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 32-37 | 1/8 B | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 32-37 | 1/8 B | 99 |Evangelos Ewangelu |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin | |
| 32-37 | 1/8 B | 105 |Olaf Myśliński |ESKADRA |łódzki |
| | | |Wiktoria Czapnik |Pabianice | |
| 32-37 | 1/8 B | 109 |Wojciech Piotrowski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rasz | | |
| 32-37 | 1/8 B | 116 |Jakub Zaprzalka |KADRYL |podlaski |
| | | |Gabriela Topczewska |Białystok | |
| 38-43 | 1/8 B | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 38-43 | 1/8 B | 107 |Adam Orawski |FORUM |śląski |
| | | |Żaneta Szuplak |Zabrze | |
| 38-43 | 1/8 B | 110 |Jakub Pokora |ETIUDA |łódzki |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | |
| 38-43 | 1/8 B | 115 |Szymon Staśkowiak |KIEPURA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rudzka |Wrocław | |
| 38-43 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 38-43 | 1/8 B | 118 |Mikołaj Żurek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 43
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X 1| 1 35-39 | 77|
| 78|XXXXX X 6| 6 10-13 !| 78|
| 79| X 1| 1 35-39 | 79|
| 80|X X XX 4| 4 20-21 | 80|
| 81|X X X 3| 3 22-25 | 81|
| 82|X XX XX 5| 5 14-19 !| 82|
| 83| X X 2| 2 26-34 | 83|
| 84|X XX XX 5| 5 14-19 !| 84|
| 85| 0| 0 40-43 | 85|
| 86| 0| 0 40-43 | 86|
| 87| X XX X 4| 4 20-21 | 87|
| 88|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 88|
| 89| X XX 3| 3 22-25 | 89|
| 90|XXXX X XX 7| 7 8-9 !| 90|
| 91| X XXXX 5| 5 14-19 !| 91|
| 92|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 92|
| 93|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 93|
| 94| XX X 3| 3 22-25 | 94|
| 95| X 1| 1 35-39 | 95|
| 96|XXXX XXXX 8| 8 5-7 !| 96|
| 97|X XXX Xr 5| 5 14-19 !| 97|
| 98|XX XXXX 6| 6 10-13 !| 98|
| 99|X X 2| 2 26-34 | 99|
|100|XXX X X 5| 5 14-19 !|100|
|101| X X 2| 2 26-34 |101|
|102|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|102|
|103| X X 2| 2 26-34 |103|
|104|XX XXXXXX 8| 8 5-7 !|104|
|105| XX 2| 2 26-34 |105|
|106| X 1| 1 35-39 |106|
|107| 0| 0 40-43 |107|
|108|XXXXX X 6| 6 10-13 !|108|
|109| X X 2| 2 26-34 |109|
|110| X 1| 1 35-39 |110|
|111|XXXX XX 6| 6 10-13 !|111|
|112| X X 2| 2 26-34 |112|
|113| XXXXX XX 7| 7 8-9 !|113|
|114|XXXXXXX X 8| 8 5-7 !|114|
|115| X X 2| 2 26-34 |115|
|116| X X 2| 2 26-34 |116|
|117| 0| 0 40-43 |117|
|118| XX X 3| 3 22-25 |118|
|119| XXXXX 5| 5 14-19 !|119|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X XX 3| 3 6-7 | 77|
| 79|X X X 3| 3 6-7 | 79|
| 80|X X 2| 2 8-12 | 80|
| 81|X X XX 4| 4 2-5 !| 81|
| 83| XX 2| 2 8-12 | 83|
| 85| X 1| 1 13-18 | 85|
| 86| 0| 0 19-24 | 86|
| 87|XX X XXXX 7| 7 1 !| 87|
| 89| XX 2| 2 8-12 | 89|
| 94|X XX X 4| 4 2-5 !| 94|
| 95| X 1| 1 13-18 | 95|
| 99| X 1| 1 13-18 | 99|
|101| X XX X 4| 4 2-5 !|101|
|103| X X 2| 2 8-12 |103|
|105| X 1| 1 13-18 |105|
|106| X X 2| 2 8-12 |106|
|107| 0| 0 19-24 |107|
|109| X 1| 1 13-18 |109|
|110| 0| 0 19-24 |110|
|112| X XX X 4| 4 2-5 !|112|
|115| 0| 0 19-24 |115|
|116| X 1| 1 13-18 |116|
|117| 0| 0 19-24 |117|
|118| 0| 0 19-24 |118|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78| X X 2| 2 20-23 | 78|
| 81| X X 2| 2 20-23 | 81|
| 82| XX 2| 2 20-23 | 82|
| 84|X X XX 4| 4 12-14 !| 84|
| 87| X X 2| 2 20-23 | 87|
| 88| XX XXXX 6| 6 8-10 !| 88|
| 90|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 90|
| 91|X XX XX 5| 5 11 !| 91|
| 92|XX XXXX X 7| 7 2-7 !| 92|
| 93|XXXX XX X 7| 7 2-7 !| 93|
| 94| X X X 3| 3 15-19 | 94|
| 96| X X X 3| 3 15-19 | 96|
| 97| XX X 3| 3 15-19 | 97|
| 98|XXXXXX X 7| 7 2-7 !| 98|
|100| X XX 3| 3 15-19 |100|
|101| X X X 3| 3 15-19 |101|
|102|X XXX XX 6| 6 8-10 !|102|
|104|XXX XXXX 7| 7 2-7 !|104|
|108|XXXXX XX 7| 7 2-7 !|108|
|111|X XXXXXX 7| 7 2-7 !|111|
|112| 0| 0 24 |112|
|113| X XX X 4| 4 12-14 !|113|
|114|XXXX XX 6| 6 8-10 !|114|
|119|XX XX 4| 4 12-14 !|119|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 84| XXX 3| 3 11-12 | 84|
| 88| XX XX 4| 4 9-10 | 88|
| 90|XXX XX X 6| 6 1-6 !| 90|
| 91|XXX XX 5| 5 7-8 !| 91|
| 92| XXXX 4| 4 9-10 | 92|
| 93| XX 2| 2 13 | 93|
| 98|XX XX XX 6| 6 1-6 !| 98|
|102|XX XX XX 6| 6 1-6 !|102|
|104| XX XX XX 6| 6 1-6 !|104|
|108|XX XXX 5| 5 7-8 !|108|
|111| XX X 3| 3 11-12 |111|
|113| X 1| 1 14 |113|
|114|X X XXXX 6| 6 1-6 !|114|
|119|XXX XX X 6| 6 1-6 !|119|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 90|112231225 1.0| 1.0 1 | 90|
| 91|554688118 6.0| 6.0 6 | 91|
| 98|643856333 4.0| 4.0 4 | 98|
|102|365714452 3.0| 3.0 3 |102|
|104|228165576 5.0| 5.0 5 |104|
|108|787543641 7.0| 7.0 7 |108|
|114|476377887 8.0| 8.0 8 |114|
|119|831422764 2.0| 2.0 2 |119|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 2 | F | 102 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Dudek | | |
| 3 | F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 4 | F | 100 |Filip Goły |ZORBA |śląski |
| | | |Martyna Mazurek |Częstochowa | |
| 5 | F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 6 | F | 98 |Dawid Dębski |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 7 | F | 108 |Krzysztof Papierok |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Julia Nowak | | |
| 8 | F | 111 |Adam Sambor |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Julia Kmiecik |Wrocław | |
| 9-11 | 1/2 F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 9-11 | 1/2 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 9-11 | 1/2 F | 104 |Szymon Michałowski |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | |
| 12 | 1/2 F | 114 |Kacper Starski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Małgorzata Idzik |Wrocław | |
| 13 | 1/2 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 14 | 1/2 F | 97 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 15 | 1/2 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 16-19 | 1/4 F | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 16-19 | 1/4 F | 112 |Paweł Skalski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 F | 113 |Piotr Starnawski |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Julia Kulińska | | |
| 16-19 | 1/4 F | 119 |Maciej Żygała |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Domka |Przemyśl | |
| 20-21 | 1/4 F | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 20-21 | 1/4 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 22-25 | 1/4 F | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 22-25 | 1/4 F | 99 |Evangelos Ewangelu |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin | |
| 22-25 | 1/4 F | 101 |Dariusz Jabłoński |KADRYL |podlaski |
| | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | |
| 22-25 | 1/4 F | 109 |Wojciech Piotrowski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rasz | | |
| 26-29 | 1/8 B | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 26-29 | 1/8 B | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 26-29 | 1/8 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 26-29 | 1/8 B | 103 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 30-35 | 1/8 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 30-35 | 1/8 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 30-35 | 1/8 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 30-35 | 1/8 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 30-35 | 1/8 B | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 30-35 | 1/8 B | 116 |Jakub Zaprzalka |KADRYL |podlaski |
| | | |Gabriela Topczewska |Białystok | |
| 36-39 | 1/8 B | 105 |Olaf Myśliński |ESKADRA |łódzki |
| | | |Wiktoria Czapnik |Pabianice | |
| 36-39 | 1/8 B | 106 |Igor Opałka |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | |
| 36-39 | 1/8 B | 107 |Adam Orawski |FORUM |śląski |
| | | |Żaneta Szuplak |Zabrze | |
| 36-39 | 1/8 B | 115 |Szymon Staśkowiak |KIEPURA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rudzka |Wrocław | |
| 40-43 | 1/8 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 40-43 | 1/8 B | 110 |Jakub Pokora |ETIUDA |łódzki |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | |
| 40-43 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 40-43 | 1/8 B | 118 |Mikołaj Żurek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
Liczba par: 43
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X 1| 1 36-40 | 77|
| 78|XX X X 4| 4 17-22 | 78|
| 79|X X XX 4| 4 17-22 | 79|
| 80|XXX 3| 3 23-29 | 80|
| 81|X X X 3| 3 23-29 | 81|
| 82| XXX 3| 3 23-29 | 82|
| 83| X 1| 1 36-40 | 83|
| 84|XXX XXXXX 8| 8 1-6 !| 84|
| 85| 0| 0 41-43 | 85|
| 86| X 1| 1 36-40 | 86|
| 87| XXX 3| 3 23-29 | 87|
| 88|XXXXXX X 7| 7 7-10 !| 88|
| 89| X XX 3| 3 23-29 | 89|
| 90|X XXXX XX 7| 7 7-10 !| 90|
| 91|X X XXXX 6| 6 11-13 !| 91|
| 92|XXX XXXXX 8| 8 1-6 !| 92|
| 93|XXXXXX X 7| 7 7-10 !| 93|
| 94| X XX X 4| 4 17-22 | 94|
| 95| XX X X 4| 4 17-22 | 95|
| 96|XXXX XXXX 8| 8 1-6 !| 96|
| 97| XXXX X 5| 5 14-16 !| 97|
| 98|X XXXXX 6| 6 11-13 !| 98|
| 99|XXX 3| 3 23-29 | 99|
|100|X X X 3| 3 23-29 |100|
|101| XX X X X 5| 5 14-16 !|101|
|102|XX XXXXXX 8| 8 1-6 !|102|
|103| XX 2| 2 30-35 |103|
|104|XX XXXXXX 8| 8 1-6 !|104|
|105| XX 2| 2 30-35 |105|
|106| XX 2| 2 30-35 |106|
|107| X X 2| 2 30-35 |107|
|108|XXXXXX 6| 6 11-13 !|108|
|109| X 1| 1 36-40 |109|
|110| X X 2| 2 30-35 |110|
|111|XXXX XXX 7| 7 7-10 !|111|
|112| XX XX X 5| 5 14-16 !|112|
|113| XXX X 4| 4 17-22 |113|
|114|XXXXXXX X 8| 8 1-6 !|114|
|115| 0| 0 41-43 |115|
|116| X 1| 1 36-40 |116|
|117| 0| 0 41-43 |117|
|118| XX 2| 2 30-35 |118|
|119| X XXX 4| 4 17-22 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| X X 2| 2 14-19 | 77|
| 78|XX X X X 5| 5 4 !| 78|
| 79|X X 2| 2 14-19 | 79|
| 80| XX 2| 2 14-19 | 80|
| 81| X X X 3| 3 10-13 | 81|
| 82| XX X 3| 3 10-13 | 82|
| 83| XX X 3| 3 10-13 | 83|
| 85| 0| 0 24-27 | 85|
| 86| X X X X 4| 4 5-9 !| 86|
| 87|X X XXXX 6| 6 2-3 !| 87|
| 89| XX 2| 2 14-19 | 89|
| 94| XX X X 4| 4 5-9 !| 94|
| 95|XX 2| 2 14-19 | 95|
| 99|XXXX 4| 4 5-9 !| 99|
|100|XXX XXXX 7| 7 1 !|100|
|103| X XX 3| 3 10-13 |103|
|105| X 1| 1 20-23 |105|
|106| X 1| 1 20-23 |106|
|107| X 1| 1 20-23 |107|
|109| XX X X 4| 4 5-9 !|109|
|110| 0| 0 24-27 |110|
|113|X XXXX X 6| 6 2-3 !|113|
|115|X 1| 1 20-23 |115|
|116| X X 2| 2 14-19 |116|
|117| 0| 0 24-27 |117|
|118| 0| 0 24-27 |118|
|119| XXXX 4| 4 5-9 !|119|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 78| X X 2| 2 20-21 | 78|
| 84|X X XXXXX 7| 7 4-6 !| 84|
| 86| X XX 3| 3 16-19 | 86|
| 87| X X 2| 2 20-21 | 87|
| 88|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !| 88|
| 90|X XXX XX 6| 6 7-9 !| 90|
| 91|X XXX 4| 4 11-15 !| 91|
| 92| X XXX XX 6| 6 7-9 !| 92|
| 93|X X XXX X 6| 6 7-9 !| 93|
| 94| X 1| 1 22-25 | 94|
| 96|XX X X 4| 4 11-15 !| 96|
| 97| XX XX 4| 4 11-15 !| 97|
| 98|XXXXXX X 7| 7 4-6 !| 98|
| 99| X 1| 1 22-25 | 99|
|100| XXXX 4| 4 11-15 !|100|
|101| X 1| 1 22-25 |101|
|102|XXXXXX X 7| 7 4-6 !|102|
|104|XX X XX 5| 5 10 !|104|
|108|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !|108|
|109| X 1| 1 22-25 |109|
|111|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !|111|
|112| X XX 3| 3 16-19 |112|
|113| XX X 3| 3 16-19 |113|
|114|XX X X 4| 4 11-15 !|114|
|119| X X X 3| 3 16-19 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 84|XX X X 4| 4 9-11 | 84|
| 88| XXXXXXX 7| 7 3-5 !| 88|
| 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90|
| 91| XX 2| 2 13 | 91|
| 92|XX XXXXX 7| 7 3-5 !| 92|
| 93|XX X X 4| 4 9-11 | 93|
| 96| 0| 0 15 | 96|
| 97| X 1| 1 14 | 97|
| 98|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 98|
|100| X XX XX 5| 5 7-8 !|100|
|102|X XXXXX 6| 6 6 !|102|
|104| XX X X 4| 4 9-11 |104|
|108|X X XX X 5| 5 7-8 !|108|
|111| XXXXXXX 7| 7 3-5 !|111|
|114|X XX 3| 3 12 |114|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 88|753657417 5.0| 5.0 5 | 88|
| 90|111141555 1.0| 1.0 1 | 90|
| 92|332813124 3.0| 3.0 3 | 92|
| 98|445788363 6.0| 6.0 6 | 98|
|100|566274632 4.0| 4.0 4 |100|
|102|224422246 2.0| 2.0 2 |102|
|108|688535871 7.0| 7.0 7 |108|
|111|877366788 8.0| 8.0 8 |111|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 43, Liczba klubów: 29
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 90 |Taras Ostrychniuk |IMPERIA |małopolski |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | |
| 2 | F | 98 |Dawid Dębski |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 3 | F | 102 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Dudek | | |
| 4 | F | 92 |Oliwer Sarafin |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Estera Przybylińska |Szczecin | |
| 5 | F | 88 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 6 | F | 108 |Krzysztof Papierok |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Julia Nowak | | |
| 7 | F | 114 |Kacper Starski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Małgorzata Idzik |Wrocław | |
| 8-11 | 1/2 F | 100 |Filip Goły |ZORBA |śląski |
| | | |Martyna Mazurek |Częstochowa | |
| 8-11 | 1/2 F | 103 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 8-11 | 1/2 F | 104 |Szymon Michałowski |MDANCE |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | |
| 8-11 | 1/2 F | 112 |Paweł Skalski |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków | |
| 12-15 | 1/2 F | 91 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 12-15 | 1/2 F | 96 |Adrian Chrzan |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Agnieszka Krysta |Wrocław | |
| 12-15 | 1/2 F | 111 |Adam Sambor |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Julia Kmiecik |Wrocław | |
| 12-15 | 1/2 F | 113 |Piotr Starnawski |RESPECT DANCE Skarży|świętokrzysk|
| | | |Julia Kulińska | | |
| 16 | 1/2 F | 93 |Jakub Ungert |TAKT |lubelski |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm | |
| 17 | 1/2 F | 84 |Damian Kaczmarek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ksenia Adamska |Wrocław | |
| 18-20 | 1/4 F | 81 |Elwin Hamzayev |GASIEK |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Ryś |Rzeszów | |
| 18-20 | 1/4 F | 97 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 18-20 | 1/4 F | 101 |Dariusz Jabłoński |KADRYL |podlaski |
| | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | |
| 21-22 | 1/4 F | 82 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |wielkopolski|
| | | |Marta Sobasik |Leszno | |
| 21-22 | 1/4 F | 99 |Evangelos Ewangelu |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin | |
| 23-25 | 1/4 F | 87 |Daniel Lipiński |DANCECLUB |zachodniopom|
| | | |Weronika Sobiech |Szczecin | |
| 23-25 | 1/4 F | 94 |Jakub Zaręba |IMPERIA |małopolski |
| | | |Karolina Siewierska |Kraków | |
| 23-25 | 1/4 F | 106 |Igor Opałka |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | |
| 26-28 | 1/8 B | 78 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |śląski |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | |
| 26-28 | 1/8 B | 79 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 26-28 | 1/8 B | 119 |Maciej Żygała |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Emilia Domka |Przemyśl | |
| 29-32 | 1/8 B | 83 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |łódzki |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź | |
| 29-32 | 1/8 B | 105 |Olaf Myśliński |ESKADRA |łódzki |
| | | |Wiktoria Czapnik |Pabianice | |
| 29-32 | 1/8 B | 109 |Wojciech Piotrowski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rasz | | |
| 29-32 | 1/8 B | 116 |Jakub Zaprzalka |KADRYL |podlaski |
| | | |Gabriela Topczewska |Białystok | |
| 33-35 | 1/8 B | 86 |Filip Klimek |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Karolina Kajzer | | |
| 33-35 | 1/8 B | 89 |Bartosz Nowak |LATINO |małopolski |
| | | |Karina Lis |Żabno | |
| 33-35 | 1/8 B | 110 |Jakub Pokora |ETIUDA |łódzki |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | |
| 36-43 | 1/8 B | 77 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów | |
| 36-43 | 1/8 B | 80 |Fabian Gość |FORUM |śląski |
| | | |Maria Naramska |Zabrze | |
| 36-43 | 1/8 B | 85 |Miron Kahl |MARGO |wielkopolski|
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | |
| 36-43 | 1/8 B | 95 |Rafał Złamaniec |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Sitarz |Rzeszów | |
| 36-43 | 1/8 B | 107 |Adam Orawski |FORUM |śląski |
| | | |Żaneta Szuplak |Zabrze | |
| 36-43 | 1/8 B | 115 |Szymon Staśkowiak |KIEPURA |dolnośląski |
| | | |Natalia Rudzka |Wrocław | |
| 36-43 | 1/8 B | 117 |Kacper Zyzik |ETIUDA |łódzki |
| | | |Milena Gurazda |Radomsko | |
| 36-43 | 1/8 B | 118 |Mikołaj Żurek |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
Liczba par: 43
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| 0| 0 40-43 | 77|
| 78| X X 2| 2 30-34 | 78|
| 79|X XX X 4| 4 19-22 | 79|
| 80|X X 2| 2 30-34 | 80|
| 81| X X X 3| 3 23-29 | 81|
| 82| XXXX 4| 4 19-22 | 82|
| 83|X X X 3| 3 23-29 | 83|
| 84|XX X XXX 6| 6 10-15 !| 84|
| 85| 0| 0 40-43 | 85|
| 86| X 1| 1 35-39 | 86|
| 87| XX XX 4| 4 19-22 | 87|
| 88|X XXXXXXX 8| 8 1-5 !| 88|
| 89| XX 2| 2 30-34 | 89|
| 90|XXXX XXXX 8| 8 1-5 !| 90|
| 91|XX X XX 5| 5 16-18 !| 91|
| 92|XXXXXX XX 8| 8 1-5 !| 92|
| 93|XXX XX X 6| 6 10-15 !| 93|
| 94| X X XX X 5| 5 16-18 !| 94|
| 95| X X 2| 2 30-34 | 95|
| 96| X X X X 4| 4 19-22 | 96|
| 97|X XXXX X 6| 6 10-15 !| 97|
| 98|XX XXXXX 7| 7 6-9 !| 98|
| 99|X X X 3| 3 23-29 | 99|
|100|X X X 3| 3 23-29 |100|
|101| XXXXX XX 7| 7 6-9 !|101|
|102|XXXX XXXX 8| 8 1-5 !|102|
|103| XX X 3| 3 23-29 |103|
|104|XXX X XX 6| 6 10-15 !|104|
|105| X 1| 1 35-39 |105|
|106|X X X XXX 6| 6 10-15 !|106|
|107| 0| 0 40-43 |107|
|108|X XXXXXXX 8| 8 1-5 !|108|
|109| X X 2| 2 30-34 |109|
|110| X X X 3| 3 23-29 |110|
|111|X XXXXXX 7| 7 6-9 !|111|
|112| XXXX X 5| 5 16-18 !|112|
|113| XXXXXX 6| 6 10-15 !|113|
|114|XXXXX X X 7| 7 6-9 !|114|
|115| X 1| 1 35-39 |115|
|116| X 1| 1 35-39 |116|
|117| 0| 0 40-43 |117|
|118| X 1| 1 35-39 |118|
|119| XX X 3| 3 23-29 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 77| 0| 0 18-25 | 77|
| 78| X X X 3| 3 8-10 | 78|
| 79|X X X 3| 3 8-10 | 79|
| 80| 0| 0 18-25 | 80|
| 81|X X XXX 5| 5 2-5 !| 81|
| 82| XX XX 4| 4 6-7 !| 82|
| 83| XX 2| 2 11-14 | 83|
| 85| 0| 0 18-25 | 85|
| 86| X 1| 1 15-17 | 86|
| 87|X XXX X 5| 5 2-5 !| 87|
| 89| X 1| 1 15-17 | 89|
| 95| 0| 0 18-25 | 95|
| 96| XX X X 4| 4 6-7 !| 96|
| 99|X X XX X 5| 5 2-5 !| 99|
|100| X XXXX 5| 5 2-5 !|100|
|103|XXX XX X 6| 6 1 !|103|
|105|X X 2| 2 11-14 |105|
|107| 0| 0 18-25 |107|
|109| X X 2| 2 11-14 |109|
|110| X 1| 1 15-17 |110|
|115| 0| 0 18-25 |115|
|116| X X 2| 2 11-14 |116|
|117| 0| 0 18-25 |117|
|118| 0| 0 18-25 |118|
|119| XXX 3| 3 8-10 |119|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 81| X X X 3| 3 18-20 | 81|
| 82| X X 2| 2 21-22 | 82|
| 84|X X XX 4| 4 10-17 !| 84|
| 87| X 1| 1 23-25 | 87|
| 88|X XXXXX X 7| 7 4-5 !| 88|
| 90|XXXX X XX 7| 7 4-5 !| 90|
| 91|XX X XX 5| 5 8-9 !| 91|
| 92|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 92|
| 93| X X XX 4| 4 10-17 !| 93|
| 94| X 1| 1 23-25 | 94|
| 96|XX X X 4| 4 10-17 !| 96|
| 97| XXX 3| 3 18-20 | 97|
| 98|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 98|
| 99| X X 2| 2 21-22 | 99|
|100| XX XX 4| 4 10-17 !|100|
|101| X X X 3| 3 18-20 |101|
|102|X XXX XX 6| 6 6-7 !|102|
|103|X X X X 4| 4 10-17 !|103|
|104|XXX XXX 6| 6 6-7 !|104|
|106| X 1| 1 23-25 |106|
|108|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !|108|
|111| XX X X 4| 4 10-17 !|111|
|112| X XX X 4| 4 10-17 !|112|
|113| XX X X 4| 4 10-17 !|113|
|114|XX XX X 5| 5 8-9 !|114|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 84| X 1| 1 17 | 84|
| 88|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 88|
| 90|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 90|
| 91| X XX 3| 3 12-15 | 91|
| 92|XXX X XXX 7| 7 4-6 !| 92|
| 93| X X 2| 2 16 | 93|
| 96|X XX 3| 3 12-15 | 96|
| 98|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 98|
|100| X XXX 4| 4 8-11 |100|
|102| XXXXXXX 7| 7 4-6 !|102|
|103|XX X X 4| 4 8-11 |103|
|104|XXX X 4| 4 8-11 |104|
|108|X XXX X 5| 5 7 !|108|
|111| X X X 3| 3 12-15 |111|
|112| X XX X 4| 4 8-11 |112|
|113| X X X 3| 3 12-15 |113|
|114|XXX XX XX 7| 7 4-6 !|114|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 88|764356317 5.0| 5.0 5 | 88|
| 90|111141556 1.0| 1.0 1 | 90|
| 92|542414172 4.0| 4.0 4 | 92|
| 98|233525441 2.0| 2.0 2 | 98|
|102|426632224 3.0| 3.0 3 |102|
|108|657763733 6.0| 6.0 6 |108|
|114|375277665 7.0| 7.0 7 |114|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
|