Logowanie
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023
2023-03-25 Frampol, TOP - ART - Lublin
Plik z wynikami
UWAGA
Rozpoczęcie bloku 1, 2 i 3 pół godziny później. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.
Otwarcie hali o 8:00
Zapraszamy do zapisów na fryzury turniejowe:
Martyna Lewandowska 506136735
BLOK 1, rejestracja 8:15 - 9:00, próba parkietu 8:45 - 9:15, start: 9:30
Dwa parkiety
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Bednara Zuzanna
BALANS - Lublin
Bednara Zuzanna
Bednara Zuzanna
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
2.
Bielesza Lena
TOP - ART - Lublin
Bielesza Lena
Bielesza Lena
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
3.
Buzian Pola
LIDER - Lublin
Buzian Pola
Buzian Pola
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
4.
Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd Katarzyna
Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
5 (+1)
1
5
5.
Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
Grzywa Sandra
Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
6 (+1)
1
6
6.
Jarzyna Krystian
TOP - ART - Lublin
Jarzyna Krystian
Jarzyna Krystian
TOP - ART - Lublin
2 (+1)
1
2
7.
Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
Kozińska Malwina
Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
3 (+1)
1
3
8.
Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska Pola
Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
4 (+1)
1
4
9.
Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik Hanna
Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
9 (+1)
1
9
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
15
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Bielak Dominika
JUMP - Janów Lubelski
Bielak Dominika
Bielak Dominika
JUMP - Janów Lubelski
5 (+1)
1
5
2.
Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber Zuzanna
Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
3.
Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych Alina
Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
4.
Dobosz Liliana
TOP - ART - Lublin
Dobosz Liliana
Dobosz Liliana
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
5.
Klimek Klaudia
BALANS - Lublin
Klimek Klaudia
Klimek Klaudia
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
6.
Kozieł Antoni
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Kozieł Antoni
LIDER - Lublin
5 (+1)
1
5
7.
Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska Karolina
Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
8 (+1)
1
8
8.
Motyl Oliwia
LIDER - Lublin
Motyl Oliwia
Motyl Oliwia
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
9.
Och Milena
AXEL - Lublin
Och Milena
Och Milena
AXEL - Lublin
3 (+1)
1
3
10.
Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Rozyn Hanna
Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
3 (+1)
1
3
11.
Sałbut Klara
ZAMEK - Lublin
Sałbut Klara
Sałbut Klara
ZAMEK - Lublin
3 (+1)
1
3
12.
Widz Zofia
LIDER - Lublin
Widz Zofia
Widz Zofia
LIDER - Lublin
0 (-1)
-1
0
13.
Wójtowicz Kaja
AXEL - Lublin
Wójtowicz Kaja
Wójtowicz Kaja
AXEL - Lublin
3 (+1)
1
3
14.
Łysak-Lipska Klara
TOP - ART - Lublin
Łysak-Lipska Klara
Łysak-Lipska Klara
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
15.
Żytek Martyna
BALANS - Lublin
Żytek Martyna
Żytek Martyna
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
15
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamska Julia
Adamska Julia
Adamska Julia
4 (+2)
2
4
1
2.
Cimek Lena
TOP - ART - Lublin
Cimek Lena
Cimek Lena
TOP - ART - Lublin
2 (+2)
2
2
1
3.
Krupa Julia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Krupa Julia
Krupa Julia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
11 (+2)
2
11
1
4.
Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska Milena
Nosowska Milena
BALANS - Lublin
9 (+2)
2
9
1
5.
Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka Weronika
Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
9 (+2)
2
9
1
6.
Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Pastuszak Natalia
Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
10 (+2)
2
10
1
7.
Skrzypczyńska Zuzanna
TKS iDANCE - Lublin
Skrzypczyńska Zuzanna
Skrzypczyńska Zuzanna
TKS iDANCE - Lublin
4 (+2)
2
4
1
8.
Stasak Nina
TOP - ART - Lublin
Stasak Nina
Stasak Nina
TOP - ART - Lublin
13
Stasak Nina -
G
(+2)
2
13
Stasak Nina -
G
1
9.
Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska Natalia
Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
5 (+2)
2
5
1
10.
Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
Chomczyńska Kornelia
Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
10 (+1)
1
10
2
11.
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska Martyna
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
2
12.
Ożóg Iga
TOP - ART - Lublin
Ożóg Iga
Ożóg Iga
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
2
13.
Robak Maja
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Robak Maja
Robak Maja
DIAMENT - Radzyń Podlaski
3 (+1)
1
3
2
14.
Uchimowicz Zofia
TOP - ART - Lublin
Uchimowicz Zofia
Uchimowicz Zofia
TOP - ART - Lublin
12
Uchimowicz Zofia -
G
(+1)
1
12
Uchimowicz Zofia -
G
2
15.
Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko Oliwia
Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
2
Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
2, 4 (+1)
1
2, 4
2.
Cimek Hanna
Kowalik Bartłomiej
TOP - ART - Lublin
Cimek Hanna
Kowalik Bartłomiej
Cimek Hanna
Kowalik Bartłomiej
TOP - ART - Lublin
1, 1 (+1)
1
1, 1
3.
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
TOP - ART - Lublin
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
TOP - ART - Lublin
4, 6 (+1)
1
4, 6
4.
Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
1, 1 (-1)
-1
1, 1
5.
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Przeklasyfikowanie do
H
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
H
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
G (+2)
2
G
1
2.
Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
5, 5 (+2)
2
5, 5
1
4.
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
5.
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Przeklasyfikowanie do
H
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
H
2
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha Olha
Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
4
Zaloha Olha -
F
(+2)
2
4
Zaloha Olha -
F
1
2.
Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz Marcela
Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+2)
2
2
2
3.
Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Proskura Zuzanna
Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
7 (+2)
2
7
2
4.
Banach Filip
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Banach Filip
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
3
5.
Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
Czerwińska Hanna
Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
3
6.
Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek Iga
Drobek Iga
BALANS - Lublin
6 (+1)
1
6
3
Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
7
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska Zuzanna
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+1)
1
4
1
2.
Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw Aleksandra
Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
3 (+1)
1
3
2
3.
Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire Lena
Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
3
4.
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędziora Martyna
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
4
5.
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Kowalska Adriana
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
0
0
5
6.
Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
Strzałkowska Alicja
Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
0
0
6
7.
Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
Kurzyna Michalina
Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
0
0
7
Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
1
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Ostrowska Michalina
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Bakun Szymon
Łuciuk Hanna
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Bakun Szymon
Łuciuk Hanna
Bakun Szymon
Łuciuk Hanna
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
1, 3 (+1)
1
1, 3
2.
Budzyński Adam
Sidor Michalina
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Budzyński Adam
Sidor Michalina
Budzyński Adam
Sidor Michalina
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
2, 4 (+1)
1
2, 4
3.
Kwiatek Filip
Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Kwiatek Filip
Serwatka Karolina
Kwiatek Filip
Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
1, 1 (+1)
1
1, 1
4.
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
9, 9 (+1)
1
9, 9
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
10
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Gajda Maja
BALANS - Lublin
Gajda Maja
Gajda Maja
BALANS - Lublin
3 (+1)
1
3
2.
Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska Martyna
Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
7 (+1)
1
7
3.
Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska Aleksandra
Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
7 (+1)
1
7
4.
Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Sadlak Maksymilian
Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
5 (+1)
1
5
5.
Skrzypczyńska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Skrzypczyńska Amelia
Skrzypczyńska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
2 (+1)
1
2
6.
Szewc Anna
BALANS - Lublin
Szewc Anna
Szewc Anna
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
7.
Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala Sandra
Szymala Sandra
TAKT - Chełm
4 (+1)
1
4
8.
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Szymańska Alicja
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
5 (+1)
1
5
9.
Wójcik Mikołaj
TAKT - Chełm
Wójcik Mikołaj
Wójcik Mikołaj
TAKT - Chełm
5 (+1)
1
5
10.
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Włodarczyk Laura
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
7 (+1)
1
7
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
E (+1)
1
E
1
2.
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
2
2
2
3.
Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
0, 0
0, 0
3
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
14
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis Kalina
Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
6 (+1)
1
6
1
2.
Kusy Nikola
MYKA - Zamość
Kusy Nikola
Kusy Nikola
MYKA - Zamość
3 (+1)
1
3
2
3.
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
Cieślak Vanessa
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
3 (+1)
1
3
3
4.
Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz Wiktoria
Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
4 (+1)
1
4
4
5.
Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk Lena
Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
3 (+1)
1
3
5
6.
Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wojtowicz Martyna
Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
6
7.
Baum Michalina
DanceFlow - Lublin
Baum Michalina
Baum Michalina
DanceFlow - Lublin
2 (+1)
1
2
7
8.
Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz Julia
Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
7
9.
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Jabłońska Gabriela
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
2
2
9
10.
Niekłań Maria
DanceFlow - Lublin
Niekłań Maria
Niekłań Maria
DanceFlow - Lublin
0
0
9
11.
Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska Patrycja
Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
0
0
11
12.
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska Hanna
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2
2
12
13.
Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
Pożarowszczyk Oliwia
Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
0
0
13
14.
Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk Marcelina
Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
0
0
14
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
10
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata Julia
Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
6 (+1)
1
6
1
2.
Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec Amelia
Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
2
3.
Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch Gabriela
Paluch Gabriela
GALA - Mielec
2 (+1)
1
2
3
4.
Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak Alexandra
Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
1 (+1)
1
1
4
5.
Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska Milena
Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
1 (+1)
1
1
5
6.
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Agnieszka
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
0
0
6
7.
Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller Nikola
Miller Nikola
GALA - Mielec
0
0
7
8.
Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak Agata
Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
8
9.
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Walczak Maja
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
9
10.
Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła Zuzanna
Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
0
0
10
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
TKS iDANCE - Lublin
7 (+2)
2
7
1
2.
Smoliński Karol
Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Tulej Antonina
Smoliński Karol
Tulej Antonina
LIDER - Lublin
5 (+1)
1
5
2
BLOK 2, rejestracja 11:00 - 12:00, próba parkietu 11:45 - 12:15, start: 12:30
Dwa parkiety
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
2.
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
3.
Zięba Cezary
Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
Zięba Cezary
Stolarz Aleksandra
Zięba Cezary
Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
7 (+1)
1
7
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
20
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bajcer Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Maja
Bajcer Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
13
Bajcer Maja -
G
(+2)
2
13
Bajcer Maja -
G
1
2.
Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran Hanna
Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
9 (+2)
2
9
1
3.
Całka Kamila
BALANS - Lublin
Całka Kamila
Całka Kamila
BALANS - Lublin
11 (+2)
2
11
1
4.
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Gałat Dagna
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
1 (+2)
2
1
1
5.
Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
Hałabis Pola
Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
4 (+2)
2
4
1
6.
Khomenko Anastasia
(Ukraina)
Khomenko Anastasia
Khomenko Anastasia
(Ukraina)
1
7.
Piszczako Hanna
RS - WARSZAWA
Piszczako Hanna
Piszczako Hanna
RS - WARSZAWA
11 (+2)
2
11
1
8.
Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra Oliwia
Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
9 (+2)
2
9
1
9.
Wójtowicz Lena
BALANS - Lublin
Wójtowicz Lena
Wójtowicz Lena
BALANS - Lublin
13
Wójtowicz Lena -
G
(+2)
2
13
Wójtowicz Lena -
G
1
10.
Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów Gabriela
Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
10 (+2)
2
10
1
11.
Cimek Martyna
TOP - ART - Lublin
Cimek Martyna
Cimek Martyna
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
2
12.
Iwanowicz Oliwia
BALANS - Lublin
Iwanowicz Oliwia
Iwanowicz Oliwia
BALANS - Lublin
12
Iwanowicz Oliwia -
G
(+1)
1
12
Iwanowicz Oliwia -
G
2
13.
Jabłońska Nel
TAKT - Chełm
Jabłońska Nel
Jabłońska Nel
TAKT - Chełm
3 (+1)
1
3
2
14.
Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek Maja
Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
2
15.
Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka Maja
Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
10 (+1)
1
10
2
16.
Koper Kornelia
BALANS - Lublin
Koper Kornelia
Koper Kornelia
BALANS - Lublin
11 (+1)
1
11
2
17.
Kurowska Lena
BALANS - Lublin
Kurowska Lena
Kurowska Lena
BALANS - Lublin
10 (+1)
1
10
2
18.
Majewska Joanna
BALANS - Lublin
Majewska Joanna
Majewska Joanna
BALANS - Lublin
2 (+1)
1
2
2
19.
Pawłowska Łucja
BALANS - Lublin
Pawłowska Łucja
Pawłowska Łucja
BALANS - Lublin
7 (+1)
1
7
2
20.
Stępniak Klara
BALANS - Lublin
Stępniak Klara
Stępniak Klara
BALANS - Lublin
9 (+1)
1
9
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
4 (+2)
2
4
1
2.
Napieracz Antoni
Banak Patrycja
GASIEK - Rzeszów
Napieracz Antoni
Banak Patrycja
Napieracz Antoni
Banak Patrycja
GASIEK - Rzeszów
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
3.
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
BALANS - Lublin
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
BALANS - Lublin
Przeklasyfikowanie do
F
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
F
2
4.
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
10 (+2)
2
10
2
5.
Dolecki Michał
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Dolecki Michał
Franczak Lena
Dolecki Michał
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
11 (+2)
2
11
2
6.
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
4, 4 (+1)
1
4, 4
3
7.
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
3 (+1)
1
3
3
8.
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
2 (+1)
1
2
3
9.
Mizura Dawid
Krzyżanek Julia
LIDER - Lublin
Mizura Dawid
Krzyżanek Julia
Mizura Dawid
Krzyżanek Julia
LIDER - Lublin
1 (+1)
1
1
3
10.
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Tomasiak Gabriela
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
8 (+2)
2
8
1
2.
Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk Michalina
Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
7 (+2)
2
7
1
3.
Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak Anna
Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
13
Kozak Anna -
F
(+2)
2
13
Kozak Anna -
F
2
4.
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Lechus Magdalena
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
12
Lechus Magdalena -
F
(+2)
2
12
Lechus Magdalena -
F
2
5.
Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak Izabela
Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
8 (+2)
2
8
2
6.
Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
Kostrzewska Magdalena
Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
6 (+1)
1
6
3
7.
Krzosek Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Krzosek Aleksandra
Krzosek Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
3 (+1)
1
3
3
8.
Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska Iga
Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
1 (+1)
1
1
3
9.
Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta Zuzanna
Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
1 (+1)
1
1
1
2.
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
2
2
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
Drzazga Szymon
Kot Hanna
Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
8 (+2)
2
8
1
2.
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
LCIT - Lublin
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
LCIT - Lublin
2 (+2)
2
2
1
3.
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
8 (+2)
2
8
1
4.
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
5.
Krupa Dominik
Wawak Alicja
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Krupa Dominik
Wawak Alicja
Krupa Dominik
Wawak Alicja
DIAMENT - Radzyń Podlaski
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
10 (+2)
2
10
1
2.
Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
2 (+2)
2
2
2
3.
Janczarek Jakub
Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Janczarek Jakub
Nadolska Wiktoria
Janczarek Jakub
Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
4, 4 (+1)
1
4, 4
3
4.
Pietras Kacper
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Pietras Kacper
Kloc Kornelia
Pietras Kacper
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
4, 2 (+1)
1
4, 2
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
4 (+1)
1
4
1
2.
Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
3 (+1)
1
3
2
3.
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
3
4.
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
2 (+1)
1
2
4
5.
Smagowski Miłosz
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Witek Patrycja
Smagowski Miłosz
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
3
3
5
6.
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
0, 0
0, 0
6
7.
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
2
2
7
8.
Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
0
0
8
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
11
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Koptyra Aleksandra
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
9 (+2)
2
9
1
2.
Malecki Karmen
SAMBA - Tarnobrzeg
Malecki Karmen
Malecki Karmen
SAMBA - Tarnobrzeg
10
Malecki Karmen -
F
(+2)
2
10
Malecki Karmen -
F
1
3.
Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz Aleksandra
Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
9 (+2)
2
9
1
4.
Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz Martyna
Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
4 (+2)
2
4
2
5.
Regmunt Sobieszczańska Maria
JUMP - Janów Lubelski
Regmunt Sobieszczańska Maria
Regmunt Sobieszczańska Maria
JUMP - Janów Lubelski
6 (+2)
2
6
2
6.
Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wróbel Emilia
Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
9 (+2)
2
9
2
7.
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak Ludwika
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
4 (+2)
2
4
2
8.
Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip Maja
Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
10 (+1)
1
10
3
9.
Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś Aleksandra
Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
6 (+1)
1
6
3
10.
Gaweł Katarzyna
Akademia Tańca - Kielce
Gaweł Katarzyna
Gaweł Katarzyna
Akademia Tańca - Kielce
1 (+1)
1
1
3
11.
Grodek Katarzyna
TOP - ART - Lublin
Grodek Katarzyna
Grodek Katarzyna
TOP - ART - Lublin
8 (+1)
1
8
3
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
1 (+1)
1
1
1
2.
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
4 (+1)
1
4
2
3.
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
2
2
3
4.
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4
4
4
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
BLOK 3, rejestracja 13:45 - 14:45, próba parkietu 14:45 - 15:15, start: 15:30
25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
1
2.
Leja Bartosz
Meder Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Meder Magdalena
Leja Bartosz
Meder Magdalena
AKSEL - Rzeszów
1
1
2
25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
1
2.
Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
0
0
2
30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jurak Artur
Jurak Magdalena
DCS BRWINÓW
Jurak Artur
Jurak Magdalena
Jurak Artur
Jurak Magdalena
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
1
2.
Leja Bartosz
Meder Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Leja Bartosz
Meder Magdalena
Leja Bartosz
Meder Magdalena
AKSEL - Rzeszów
1
1
2
30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
E (+1)
1
E
1
2.
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
3
3
2
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
5 (+1)
1
5
1
2.
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
5 (+1)
1
5
2
3.
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
3
3
3
4.
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
4
4
4
30+ (Senior 1) D ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
5 (+1)
1
5
1
2.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
5 (+1)
1
5
2
3.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
1
1
3
4.
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
0
0
4
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
B (+1)
1
B
1
2.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
3
3
2
3.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
4
4
3
30+ (Senior 1) B LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
0
0
1
2.
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
2
2
2
30+ (Senior 1) A ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
7 (+1)
1
7
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
0
0
2
30+ (Senior 1) A LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
2 (+1)
1
2
1
2.
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
SENSO - Rzeszów
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
SENSO - Rzeszów
E (+1)
1
E
1
2.
Jurak Artur
Jurak Magdalena
DCS BRWINÓW
Jurak Artur
Jurak Magdalena
Jurak Artur
Jurak Magdalena
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
2
3.
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
1
1
3
4.
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
4
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
SENSO - Rzeszów
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
SENSO - Rzeszów
E (+1)
1
E
1
2.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
2
3.
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
1
1
3
4.
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
3
3
4
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
6 (+1)
1
6
1
2.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
0
0
3
4.
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
4
5.
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
0
0
5
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
6 (+1)
1
6
1
2.
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
2
3.
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
3
3
3
4.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
3
3
4
5.
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
4
4
5
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
D (+1)
1
D
1
2.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
6 (+1)
1
6
2
3.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
6 (+1)
1
6
3
4.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
2
2
4
5.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
1
1
5
6.
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
0
0
6
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
3 (+1)
1
3
1
2.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
3 (+1)
1
3
2
3.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
4
4
3
4.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
1
1
4
50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
1
2.
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
0
0
2
50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
1
2.
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
1 (+1)
1
1
2
3.
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
1
1
3
4.
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
4
50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
D (+1)
1
D
1
2.
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2
2
2
3.
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
1
1
3
50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
1
2.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
1
1
2
50+ (Senior 3 + Senior 4) B ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
6 (+1)
1
6
1
2.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
2
2
2
3.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
0
0
3
BLOK 4, rejestracja 17:30 - 18:30, próba parkietu 18:15 - 18:45, start: 19:00
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
3 (+1)
1
3
1
2.
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
4 (+1)
1
4
2
3.
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
6 (+1)
1
6
3
4.
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
D (+1)
1
D
4
5.
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
5 (+1)
1
5
5
6.
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
6
7.
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
7
8.
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
2
2
8
9.
Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
4
4
8
10.
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
0
0
10
11.
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
0
0
11
12.
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
0
0
12
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
D (+1)
1
D
1
2.
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
D (+1)
1
D
2
3.
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
6 (+1)
1
6
3
4.
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
4
5.
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
3 (+1)
1
3
5
6.
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
6
7.
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
1
1
7
8.
Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
2
2
8
9.
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
0
0
9
10.
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
0
0
10
11.
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
0
0
11
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
1 (+1)
1
1
1
2.
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
6 (+1)
1
6
2
3.
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
4 (+1)
1
4
3
4.
Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
2
2
4
5.
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
6
6
5
6.
Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
0
0
6
7.
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
1
1
7
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
4 (+1)
1
4
1
2.
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
1 (+1)
1
1
2
3.
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
2 (+1)
1
2
3
4.
Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
4
4
4
5.
Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
0
0
5
6.
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
0
0
6
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
7 (+1)
1
7
1
2.
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
B (+1)
1
B
2
3.
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+1)
1
6
3
4.
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
2 (+1)
1
2
4
5.
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
7 (+1)
1
7
5
6.
Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
0
0
6
7.
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
4
4
7
8.
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
3
3
8
9.
Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
9
10.
Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
0
0
10
11.
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
11
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
B (+1)
1
B
1
2.
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+1)
1
6
2
3.
Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+1)
1
5
3
4.
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
7 (+1)
1
7
4
5.
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
9 (+1)
1
9
5
6.
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
2 (+1)
1
2
6
7.
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
3
3
7
8.
Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
1
1
8
9.
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
0
0
9
10.
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
3
3
10
11.
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
9
9
10
12.
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
0
0
12
13.
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
13
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
1
2.
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
2
3.
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
3
4.
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
0
0
4
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
10 (+1)
1
10
1
2.
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3 (+1)
1
3
2
3.
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
2
2
3
4.
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
9
9
4
5.
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
5
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
6 (+1)
1
6
1
2.
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
D (+1)
1
D
2
3.
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
4 (+1)
1
4
3
4.
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
4
5.
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
0
0
5
6.
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
2
2
6
7.
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
4
4
7
8.
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
8