Logowanie
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023
2023-02-05 Dłutów, ESKADRA - Pabianice
Plik z wynikami
UWAGA
Uwaga !!! Turniej zostanie rozegrany w 3 blokach.
Zmiana rozpoczęcia poszczególnych bloków.
Zmiana kategorii w poszczególnych blokach
BLOK 1, rejestracja 9:30 - 10:30, próba parkietu 10:00 - 10:45, start: 11:00
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek Zofia
Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
5
Mazurek Zofia -
E
(+1)
1
5
Mazurek Zofia -
E
1
2.
Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak Wiktoria
Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
4 (+1)
1
4
2
3.
Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak Natalia
Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
2
2
3
4.
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Wąsowicz Nina Maria
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
-1 (-1)
-1
-1
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
1
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drobniewska Lena
ESKADRA - Pabianice
Drobniewska Lena
Drobniewska Lena
ESKADRA - Pabianice
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kasowski Leon
Kret Lena
Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
7 (+2)
2
7
1
2.
Sziktanc Marcel
Dróżdż Pola
ESKADRA - Pabianice
Sziktanc Marcel
Dróżdż Pola
Sziktanc Marcel
Dróżdż Pola
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
2
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak Milena
Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
10 (+2)
2
10
1
2.
Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop Alisa
Torop Alisa
AnaDens Łódź
11 (+2)
2
11
1
3.
Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska Julia
Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
9 (+2)
2
9
1
4.
Sterniczuk Kornelia
ESKADRA - Pabianice
Sterniczuk Kornelia
Sterniczuk Kornelia
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
2
5.
Toczydłowska Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Toczydłowska Wiktoria
Toczydłowska Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
2
6.
Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak Wiktoria
Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
2 (+2)
2
2
1
2.
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
8 (+2)
2
8
2
3.
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
F (+2)
2
F
2
4.
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
5 (+1)
1
5
3
5.
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
2 (+1)
1
2
3
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Korytek Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Korytek Anna
Korytek Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
10 (+2)
2
10
1
2.
Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal Aleksandra
Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
2 (+2)
2
2
1
3.
Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz Milena
Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
11 (+2)
2
11
1
4.
Wójcik Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wójcik Klaudia
Wójcik Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
7 (+2)
2
7
1
5.
Zawiślak Martyna
ETIUDA - Radomsko
Zawiślak Martyna
Zawiślak Martyna
ETIUDA - Radomsko
5 (+2)
2
5
1
6.
Filipiak Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Filipiak Zofia
Filipiak Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
7 (+1)
1
7
2
7.
Jęch Amelia
ESKADRA - Pabianice
Jęch Amelia
Jęch Amelia
ESKADRA - Pabianice
5 (+1)
1
5
2
8.
Nowicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Nowicka Małgorzata
Nowicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
2
9.
Walas Daria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Daria
Walas Daria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
5 (+1)
1
5
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
ETIUDA - Radomsko
4, 2 (+2)
2
4, 2
1
2.
Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Dróżdż Maja
Torkotiuk Myron
ESKADRA - Pabianice
Dróżdż Maja
Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
Torkotiuk Myron
ESKADRA - Pabianice
6, 3 (+1)
1
6, 3
2
4.
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
2 (+2)
2
2
1
2.
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
11, 11 (+2)
2
11, 11
2
3.
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
5 (+1)
1
5
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
1 (+1)
1
1
1
2.
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
1
1
2
3.
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
1
1
3
Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka Gemma
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska Liliana
Batorska Liliana
AnaDens Łódź
3
3
2
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
9 (+2)
2
9
1
2.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
4 (+2)
2
4
2
3.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
5 (+1)
1
5
3
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Riabokon Rodion
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Riabokon Rodion
Kaczuba Nadia
Riabokon Rodion
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
4 (+1)
1
4
1
2.
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
3
3
2
3.
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2
2
3
BLOK 2, rejestracja 13:15 - 14:15, próba parkietu 13:45 - 14:30, start: 14:45
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
11 (+2)
2
11
1
3.
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
5 (+1)
1
5
1
2.
Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
0
0
2
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska Maria
Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
8 (+2)
2
8
1
2.
Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała Julia
Bąbała Julia
AnaDens Łódź
2 (+2)
2
2
2
3.
Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz Julia
Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
7 (+1)
1
7
3
4.
Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha Matylda
Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
2 (+1)
1
2
3
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
Pęczek Lila
Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
1 (+1)
1
1
1
2.
Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak Maja
Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
1 (+1)
1
1
2
3.
Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska Weronika
Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
0
0
3
4.
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek Agnieszka
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
3
3
4
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka Maja
Choinka Maja
AnaDens Łódź
4 (+1)
1
4
1
2.
Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach Zofia
Jach Zofia
Viva Dance Łódź
4 (+1)
1
4
2
3.
Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios Julia
Manios Julia
AnaDens Łódź
4 (+1)
1
4
3
4.
Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska Laura
Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
0
0
4
5.
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
0
0
5
6.
Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska Weronika
Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
0
0
6
16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak Martyna
Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
4 (+1)
1
4
1
2.
Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska Weronika
Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
2
2
2
16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Stańczyk Barbara
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
2 (+1)
1
2
1
2.
Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska Weronika
Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
5 (+1)
1
5
2
3.
Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak Martyna
Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
0
0
3
4.
Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas Oliwia
Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
1
1
4
5.
Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk Amelia
Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
4
4
5
BLOK 3, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 16:45 - 17:15, start: 17:30
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
5 (+1)
1
5
1
2.
Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
1 (+1)
1
1
2
3.
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
0
0
3
4.
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
0
0
4
5.
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
0
0
5
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
2 (+1)
1
2
1
2.
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
1
1
2
3.
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
0
0
3
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
1
2.
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
4
4
2
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
4 (+1)
1
4
1
2.
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
4
4
2
3.
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
1
1
3
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
5 (+1)
1
5
1
2.
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
5 (+1)
1
5
2
3.
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
D (+1)
1
D
3
4.
Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
3
3
4
5.
Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
0
0
5
6.
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
6
6
6
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
C (+1)
1
C
1
2.
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
2 (+1)
1
2
2
3.
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
3 (+1)
1
3
3
4.
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
4
4
4
5.
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
1
1
5
6.
Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
6
6
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
7 (+1)
1
7
1
2.
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
2 (+1)
1
2
2
3.
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
2 (+1)
1
2
3
4.
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
5 (+1)
1
5
4
5.
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
2
2
5
6.
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
6
7.
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
5
5
7
8.
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
7
7
8
9.
Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
-1 (-1)
-1
-1
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
2 (+1)
1
2
1
2.
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
9 (+1)
1
9
2
3.
Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
0
0
3
4.
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
0
0
4
5.
Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
8
8
5
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
9
9
1
2.
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
0
0
2