Logowanie
Wielkopolan CUP 2022
2022-09-24 Przeźmierowie k/Poznania, BELLCANTO - Poznań
Plik z wynikami
UWAGA
UWAGA !!!
Turniej zostanie rozegrany tylko w dwóch blokach!
Nastąpiło wyłączenie niektórych kategorii!
Prosimy o sprawdzenie aktualnej listy zgłoszeń.
BLOK 1, rejestracja 11:00, próba parkietu 11:15, start: 12:00
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda Barbara
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
10 (+2)
2
10
1
2.
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Honcharova Vasilisa
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
6 (+2)
2
6
2
3.
Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka Nadia
Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
3
4.
Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska Zuzanna
Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak Julia
Górczak Julia
MARGO - Leszno
6 (+2)
2
6
1
2.
Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska Natalia
Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
10 (+2)
2
10
1
3.
Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz Karolina
Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
8 (+2)
2
8
1
4.
Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta Nikodem
Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
5 (+2)
2
5
1
5.
Surmacz Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surmacz Joanna
Surmacz Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
5 (+1)
1
5
2
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Masztalerz Liliana
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+2)
2
6
1
2.
Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska Zofia
Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
8 (+1)
1
8
2
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz Maja
Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
2.
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm Aleksandra
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
13
Ulm Aleksandra -
F
(+2)
2
13
Ulm Aleksandra -
F
1
3.
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus Hanna
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+2)
2
4
2
4.
Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora Zuzanna
Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
4 (+2)
2
4
2
5.
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Adamowicz Emilia
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
12
Adamowicz Emilia -
F
(+1)
1
12
Adamowicz Emilia -
F
3
6.
Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych Jakub
Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
11 (+1)
1
11
3
7.
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala Natalia
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
11 (+1)
1
11
3
8.
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Merstein-Siwak Noemi
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
6 (-1)
-1
6
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek Zofia
Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
4 (+2)
2
4
1
2.
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska Izabela
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
6 (+2)
2
6
2
3.
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska Nikola
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
8 (+1)
1
8
3
4.
Król Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Król Julia
Król Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
6 (+2)
2
6
1
2.
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
8 (+2)
2
8
2
3.
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
1 (+1)
1
1
3
4.
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
1 (+1)
1
1
3
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
1 (+1)
1
1
1
2.
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
2
3.
Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
0
0
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
E (+1)
1
E
1
2.
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1 (+1)
1
1
2
3.
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2
2
3
4.
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
0
0
4
Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan Martyna
Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
3 (+1)
1
3
1
2.
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska Vanessa
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
10
Wojciechowska Vanessa -
E
(+1)
1
10
Wojciechowska Vanessa -
E
1
BLOK 2, rejestracja 14:30, próba parkietu 14:30, start: 15:30
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
1 (+1)
1
1
1
2.
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
1
1
2
3.
Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
4
4
3
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
4
4
2
3.
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
4
4
3
16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maniewska Iga
Maniewska Iga
Maniewska Iga
2 (+1)
1
2
1
2.
Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida Agata
Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
0
0
2
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
0
0
2
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
7 (+1)
1
7
2
3.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
3
4.
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
4
4
4
5.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
0
0
5
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
3 (+1)
1
3
1
2.
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
6 (+1)
1
6
2
3.
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
4
4
3
4.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
2
2
4
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
1 (+1)
1
1
1
2.
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
9
9
2
3.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
4
4
3
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
B (+1)
1
B
1
2.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
3 (+1)
1
3
2
3.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
2
2
3
4.
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
0
0
4
5.
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
0
0
5