Logowanie
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów”
2022-10-29 Milanówek, DCS BRWINÓW
Plik z wynikami
UWAGA
Zmiana godzin rozpoczęcia bloków. Prosimy o zapoznanie się z programem.
Podczas turnieju można skorzystać z usługi fryzjerskiej. Zapisy tel 601094944
Transmisja na kanale YT Okręgu Mazowieckiego PTT: https://youtube.com/channel/UC_XafeiPouU_2iWYNEwQLiQ
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:00, próba parkietu 9:00, start: 9:30
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T
5
WA, CC, Polka
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2.
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
JAREMI - Pruszków
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
JAREMI - Pruszków
3.
Dębski Jan
Kopryaniuk Agata
DCS BRWINÓW
Dębski Jan
Kopryaniuk Agata
Dębski Jan
Kopryaniuk Agata
DCS BRWINÓW
4.
Juszczyk Tymon
Kotlarska Pola
DCS BRWINÓW
Juszczyk Tymon
Kotlarska Pola
Juszczyk Tymon
Kotlarska Pola
DCS BRWINÓW
5.
Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
DCS BRWINÓW
Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
DCS BRWINÓW
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance
5
WA, CC, Polka
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Chepurda Milana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Chepurda Milana
Chepurda Milana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2.
Kulikova Anhelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kulikova Anhelina
Kulikova Anhelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
3.
Rak Veronika
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Rak Veronika
Rak Veronika
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
4.
Shcherbak Alisa
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Shcherbak Alisa
Shcherbak Alisa
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
5.
Nina Shypka
MEGAPOLISDANCE
Nina Shypka
Nina Shypka
MEGAPOLISDANCE
Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T
6
WA, Q , CC, Polka
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2.
Kuciński Jonatan
Fedak Martyna
DCS BRWINÓW
Kuciński Jonatan
Fedak Martyna
Kuciński Jonatan
Fedak Martyna
DCS BRWINÓW
3.
Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
4.
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
5.
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
6.
Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance
4
WA, Q , CC, Polka
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kalashnyk Sofiia
Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2.
Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk Agnieszka
Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.
Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska Laura
Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.
Wąsik Aniela
DCS BRWINÓW
Wąsik Aniela
Wąsik Aniela
DCS BRWINÓW
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2, 6
2, 6
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kuzmenko Sofia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kuzmenko Sofia
Kuzmenko Sofia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2 (+2)
2
2
1
2.
Szewczykowska Klara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowska Klara
Szewczykowska Klara
DRAGON'S DANCE Warszawa
8 (+2)
2
8
1
3.
Zhurenko Alisa
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Zhurenko Alisa
Zhurenko Alisa
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2 (+2)
2
2
1
4.
Rak Diana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Rak Diana
Rak Diana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
1 (+1)
1
1
2
5.
Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Yanchevskaya Ewelina
Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
1 (+1)
1
1
2
8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T
2
WA, Q, CC, Polka
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
2.
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance
4
WA, Q, CC, Polka
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska Maja
Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.
Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata Zuzanna
Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
3.
Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc Dorota
Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
4.
Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik Wiktoria
Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance
4
WA, Q, CC, Polka
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Antkowicz Karolina
Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.
Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka Dominika
Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.
Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska Pola
Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.
Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska Nina
Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance
2
WA, Q, CC, JV
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska Alicja
Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
2.
Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol Vitalina
Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Maj Bartosz
Lejzak Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maj Bartosz
Lejzak Maja
Maj Bartosz
Lejzak Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4, 2 (+2)
2
4, 2
1
3.
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
1, 3 (+1)
1
1, 3
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta Karolina
Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
4 (+2)
2
4
1
2.
Varchenko Zoriana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Varchenko Zoriana
Varchenko Zoriana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
5 (+2)
2
5
1
3.
Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia Monika
Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
2 (+1)
1
2
2
4.
Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka Gabrysia
Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
11 (+1)
1
11
2
5.
Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur Alexia
Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0 (-1)
-1
0
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Markiewicz Daniel
Wyka Nina
ZAMEK - Lublin
Markiewicz Daniel
Wyka Nina
Markiewicz Daniel
Wyka Nina
ZAMEK - Lublin
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
10 (+2)
2
10
1
3.
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
9 (+2)
2
9
2
4.
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
4 (+2)
2
4
2
5.
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
9 (+1)
1
9
3
6.
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
2 (+1)
1
2
3
7.
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
3 (+1)
1
3
3
8.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Walczuk Lilianna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk Lilianna
Walczuk Lilianna
DRAGON'S DANCE Warszawa
2 (+2)
2
2
1
2.
Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Matla Lena
Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
12
Matla Lena -
F
(+2)
2
12
Matla Lena -
F
2
3.
Orlova Veronika
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Orlova Veronika
Orlova Veronika
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
1 (+2)
2
1
2
4.
Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
Krawczyk Milan
Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
11 (+1)
1
11
3
5.
Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska Wiktoria
Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
8 (+1)
1
8
3
6.
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Orlik Antonina
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
3
BLOK 2, rejestracja 10:00 -11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00
25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
6 (+1)
1
6
1
2.
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
5
5
2
3.
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
6 (+1)
1
6
1
2.
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
2
30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
3 (+1)
1
3
1
2.
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
1
1
2
30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
D (+1)
1
D
1
2.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
D (+1)
1
D
2
3.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2
2
3
4.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
0
0
4
5.
Czapliński Mariusz
Kalińska Monika
WIKA - Olsztyn
Czapliński Mariusz
Kalińska Monika
Czapliński Mariusz
Kalińska Monika
WIKA - Olsztyn
0
0
5
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM
8
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
D (+1)
1
D
2
3.
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3 (+1)
1
3
3
4.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
4
5.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
5
6.
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
0
0
6
7.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
7
8.
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
1
1
8
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
2 (+1)
1
2
1
2.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
2
2
2
3.
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
3 (+1)
1
3
1
2.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
1 (+1)
1
1
2
3.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
3
3
3
4.
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
15
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
5 (+1)
1
5
1
2.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
6 (+1)
1
6
2
3.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
4 (+1)
1
4
3
4.
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
6 (+1)
1
6
4
5.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
6 (+1)
1
6
5
6.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
6
7.
Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
1 (+1)
1
1
7
8.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
6
6
8
9.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
0
0
9
10.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
1
1
10
11.
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
1
1
11
12.
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
3
3
11
13.
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
0
0
11
14.
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
0
0
11
15.
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
12
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
D (+1)
1
D
1
2.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
5 (+1)
1
5
2
3.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
4 (+1)
1
4
3
4.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
3 (+1)
1
3
4
5.
Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
1 (+1)
1
1
5
6.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2 (+1)
1
2
6
7.
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
0
0
7
8.
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
3
3
8
9.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
0
0
9
10.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
10
11.
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
1
1
11
12.
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
0
0
12
50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM
8
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3 (+1)
1
3
1
2.
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
2 (+1)
1
2
2
3.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
3 (+1)
1
3
3
4.
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4 (+1)
1
4
4
5.
Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
1
1
5
6.
Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
WIKA - Olsztyn
Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
WIKA - Olsztyn
0
0
6
7.
Oksiędzki Zbigniew
Kenig Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Oksiędzki Zbigniew
Kenig Aleksandra
Oksiędzki Zbigniew
Kenig Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
0
0
7
8.
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
4 (+1)
1
4
1
2.
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
2
3.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
1
1
3
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM
9
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
5 (+1)
1
5
1
2.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
6 (+1)
1
6
2
3.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
5 (+1)
1
5
3
4.
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
3 (+1)
1
3
4
5.
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
5
6.
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
1
1
6
7.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
7
8.
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4
4
7
9.
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
0
0
9
50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
4 (+1)
1
4
1
2.
Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
4 (+1)
1
4
2
3.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
1
1
3
4.
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła Janusz
Reguła Dorota
1
1
4
5.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
2
2
5
BLOK 3, rejestracja 14:00, próba parkietu 14:30, start: 15:00
30+ (Senior 1) D ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2 (+1)
1
2
1
2.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
5 (+1)
1
5
2
3.
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
4
4
3
4.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
2
2
4
5.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
5
30+ (Senior 1) D LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
1
2.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
2
2
2
3.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
6
6
3
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM
11
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
7 (+1)
1
7
1
2.
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
7 (+1)
1
7
2
3.
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
2 (+1)
1
2
3
4.
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
D (+1)
1
D
4
5.
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1 (+1)
1
1
5
6.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
2
2
6
7.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
7
8.
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
8
9.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
5
5
8
10.
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3
3
10
11.
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
0
0
11
40+ (Senior 2) D LA PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
4 (+1)
1
4
1
2.
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
1 (+1)
1
1
2
3.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
6
6
3
4.
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
4
40+ (Senior 2) B ST PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11 (+1)
1
11
1
2.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
6 (+1)
1
6
2
3.
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1 (+1)
1
1
3
4.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
5
5
4
5.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
4
4
5
6.
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
0
0
6
7.
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
0
0
7
40+ (Senior 2) B LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
1 (+1)
1
1
1
2.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8
8
2
3.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
4
4
3
50+ (Senior 3) D ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
1 (+1)
1
1
1
2.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
6
6
3
4.
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
1
1
4
5.
Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
0
0
5
50+ (Senior 3) D LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
1
2.
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1
1
2
3.
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1
1
3
50+ (Senior 3) C ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
6 (+1)
1
6
1
2.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2 (+1)
1
2
2
3.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4
4
3
4.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6
6
4
5.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
6
6
5
50+ (Senior 3) C LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
1
2.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
2
3.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
5
5
3
50+ (Senior 3) B ST PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
4 (+1)
1
4
1
2.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
7 (+1)
1
7
2
3.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
3
4.
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
1
1
4
BLOK 4, rejestracja 17:30, próba parkietu 18:00, start: 18:30
25-29 (Pre-Senior) B LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
25-29 (Pre-Senior) A ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
4
4
2
25-29 (Pre-Senior) A LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
2
2
2
25-29 (Pre-Senior) Open LA
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
1
2.
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
2
3.
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
3
30+ (Senior 1) C ST PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7 (+1)
1
7
1
2.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
5
5
2
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM
8
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
C (+1)
1
C
1
2.
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
4 (+1)
1
4
2
3.
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
2 (+1)
1
2
3
4.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
3 (+1)
1
3
4
5.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2
2
5
6.
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
5
5
6
7.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
0
0
7
8.
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2
2
8
30+ (Senior 1) B LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
2
2
2
3.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2
2
3
40+ (Senior 2) C ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
C (+1)
1
C
1
2.
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
1 (+1)
1
1
2
3.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
5
5
3
4.
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
0
0
4
5.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
0
0
5
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
5 (+1)
1
5
1
2.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
2
3.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
0
0
3
4.
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2
2
4
50+ (Senior 3) A LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
3 (+1)
1
3
1
2.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
2
2
30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
1
234
2.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
4
4
2
192
3.
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
0
0
3
150
30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
7 (+1)
1
7
1
234
2.
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
6 (+1)
1
6
2
192
3.
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
3
3
3
150
4.
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9
9
4
230
5.
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
19 (+1)
1
19
1
230
2.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8 (+1)
1
8
2
232
3.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
4
4
3
190
4.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
4 (+1)
1
4
1
249
2.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
8 (+1)
1
8
2
207
3.
Makohon Eryk
Adamska Urszula
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Makohon Eryk
Adamska Urszula
Makohon Eryk
Adamska Urszula
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
10 (+1)
1
10
3
165
4.
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
15 (+1)
1
15
4
143
5.
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9
9
5
131
6.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8
8
6
119
7.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
3
3
7
107
8.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
1
1
8
95
50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
20 (+1)
1
20
1
242
2.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
5 (+1)
1
5
2
200
3.
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
2 (+1)
1
2
3
158
4.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
7
7
4
136
5.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
0
0
5
124
6.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
7
7
6
112
7.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
7
100
50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
4 (+1)
1
4
1
240
2.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
3 (+1)
1
3
2
198
3.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
1 (+1)
1
1
3
156
4.
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4
4
4
134
5.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
2
5
122
6.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
5
5
6
110
60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
5 (+1)
1
5
1
234
2.
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
1
1
2
192
3.
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
0
0
3
150
60+ (Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
4 (+1)
1
4
1
236
2.
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
1 (+1)
1
1
2
194
3.
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1
1
3
152
4.
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
1
1
4
130