Logowanie
"Solny" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT
2022-10-15 Nowa Sół, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Plik z wynikami
UWAGA
Podczas turnieju będzie możliwość uczesania fryzury do tańca , kontakt z panią Beatą tel.602 154 847, makijaż tel. 605 673 168
WPISANO KATEGORIE 8-9 H
BLOK 1, rejestracja 7:30 - 8:30, próba parkietu 8:15 - 8:45, start: 9:00
Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
GRACJA - Zielona Góra
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Antczak Anna
Kubaczyk Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Antczak Anna
Kubaczyk Zuzanna
Antczak Anna
Kubaczyk Zuzanna
OSKAR - Bojadła
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
4.
Malko Akim
Zielińska Joanna
GRACJA - Zielona Góra
Malko Akim
Zielińska Joanna
Malko Akim
Zielińska Joanna
GRACJA - Zielona Góra
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
2.
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
9 (+2)
2
9
1
3.
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
7 (+2)
2
7
2
4.
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
3, 3 (+2)
2
3, 3
2
5.
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
2, 2 (+1)
1
2, 2
3
6.
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
7.
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
2, 2 (+1)
1
2, 2
3
8.
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
6, 8 (+2)
2
6, 8
1
2.
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
2, 7 (+1)
1
2, 7
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Siemaszko Aleksander
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siemaszko Aleksander
Patoka Natasza
Siemaszko Aleksander
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
3, 10 (+2)
2
3, 10
1
2.
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
G (+2)
2
G
1
3.
Hałabaty Krzysztof
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Hałabaty Krzysztof
Tokarz Nadia
Hałabaty Krzysztof
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2, 11 (+1)
1
2, 11
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
7 (+2)
2
7
1
2.
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
5 (+2)
2
5
2
3.
Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
9, 9 (+1)
1
9, 9
3
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
4 (+2)
2
4
1
2.
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
5 (+2)
2
5
2
3.
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
4 (+1)
1
4
3
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
2.
Konieczna Pola
Bień Nina
OSKAR - Bojadła
Konieczna Pola
Bień Nina
Konieczna Pola
Bień Nina
OSKAR - Bojadła
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Markowski Antoni
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Antoni
Skowyra Maria
Markowski Antoni
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
4.
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
10, 12
Szłapka Alicja -
G
(+2)
2
10, 12
Szłapka Alicja -
G
1
5.
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
9, 12
Banachowicz Zofia -
G
(+2)
2
9, 12
Banachowicz Zofia -
G
1
6.
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
11, 10 (+1)
1
11, 10
2
7.
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
7 (+1)
1
7
2
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
19
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska Julia
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
11 (+2)
2
11
1
2.
Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek Hanna
Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
7 (+2)
2
7
1
3.
Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak Julia
Górczak Julia
MARGO - Leszno
11 (+2)
2
11
1
4.
Jędrzejak Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jędrzejak Anna
Jędrzejak Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
4 (+2)
2
4
1
5.
Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak Maja
Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
6 (+2)
2
6
1
6.
Matujzo Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Matujzo Aleksandra
Matujzo Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
5 (+2)
2
5
1
7.
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Napieralska Julia
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
13
Napieralska Julia -
G
(+2)
2
13
Napieralska Julia -
G
1
8.
Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka Barbara
Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
9.
Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska Liliana
Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
9 (+2)
2
9
1
10.
Truchlewska Nina
ALEX - Żagań
Truchlewska Nina
Truchlewska Nina
ALEX - Żagań
3 (+2)
2
3
1
11.
Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska Julia
Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
11 (+2)
2
11
1
12.
Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna Luiza
Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
10 (+2)
2
10
1
13.
Dobrzeniecka Eliza
ALEX - Żagań
Dobrzeniecka Eliza
Dobrzeniecka Eliza
ALEX - Żagań
1 (+1)
1
1
2
14.
Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Jurkiewicz Alicja
Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
4 (+1)
1
4
2
15.
Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek Aleksandra
Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
2 (+1)
1
2
2
16.
Szuster Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Szuster Wiktoria
Szuster Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
2
17.
Słowiński Kacper
OSKAR - Bojadła
Słowiński Kacper
Słowiński Kacper
OSKAR - Bojadła
2 (+1)
1
2
2
18.
Waligóra Urszula
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Waligóra Urszula
Waligóra Urszula
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2 (+1)
1
2
2
19.
Żarska Zuzanna
ALEX - Żagań
Żarska Zuzanna
Żarska Zuzanna
ALEX - Żagań
4 (+1)
1
4
2
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska Martyna
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
10 (+2)
2
10
1
2.
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus Hanna
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
8 (+2)
2
8
2
3.
Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz Maja
Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+2)
2
4
2
4.
Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Górnacz Magdalena
Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
11 (+1)
1
11
3
5.
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma Kornelia
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
3 (+1)
1
3
3
BLOK 2, rejestracja 11:15 - 12:00, próba parkietu 11:45 - 12:15, start: 12:30
30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
5 (+1)
1
5
1
2.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
1
1
2
3.
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
DIAMENT - Wrocław
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
DIAMENT - Wrocław
0
0
3
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
5 (+1)
1
5
1
2.
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
5 (+1)
1
5
2
3.
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
5
5
3
4.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
4
30+ (Senior 1) D ST PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
4 (+1)
1
4
1
2.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
2
3.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
2
2
3
30+ (Senior 1) D LA PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
1 (+1)
1
1
1
2.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
4 (+1)
1
4
2
3.
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
5
5
3
4.
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
0
0
4
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
2 (+1)
1
2
1
2.
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
3 (+1)
1
3
2
3.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
3 (+1)
1
3
3
4.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
2
2
4
5.
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
1
1
5
6.
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
1
1
6
7.
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
0
0
7
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
DIAMENT - Wrocław
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
DIAMENT - Wrocław
2 (+1)
1
2
1
2.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
1
1
3
4.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
2
2
4
5.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
0
0
5
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
10
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
6 (+1)
1
6
1
2.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
3 (+1)
1
3
2
3.
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
2 (+1)
1
2
3
4.
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
4 (+1)
1
4
4
5.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
5 (+1)
1
5
5
6.
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
4
4
6
7.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
1
1
7
8.
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
DIAMENT - Wrocław
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
Kucharski Krzysztof
Kucharska Ewa
DIAMENT - Wrocław
1
1
8
9.
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
1
1
9
10.
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
1
1
10
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
4 (+1)
1
4
1
2.
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
1 (+1)
1
1
2
3.
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
3
4.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
4
5.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
1
1
5
50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
2 (+1)
1
2
1
2.
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
2 (+1)
1
2
2
3.
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
1
1
3
4.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
4
5.
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
1
1
5
50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
E (+1)
1
E
1
2.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
2
3.
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
1
1
3
4.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
2
2
4
5.
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
0
0
5
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM
6
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
4 (+1)
1
4
1
2.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
4 (+1)
1
4
2
3.
Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
D (+1)
1
D
3
4.
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
4
4
4
5.
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
0
0
5
6.
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
1
1
6
50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
1 (+1)
1
1
1
2.
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2 (+1)
1
2
2
3.
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
1
1
3
4.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
2
2
4
60+ (Senior 4) E ST 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
6 (+1)
1
6
1
2.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
2
3.
Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
AMETYST - Lubań
Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
AMETYST - Lubań
0
0
3
BLOK 3, rejestracja do 15:30, próba parkietu 15:15 - 15:45, start: 16:00
30+ (Senior 1) C ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
6 (+1)
1
6
2
3.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
4
4
3
4.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
2
2
4
5.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
0
0
5
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM
8
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2 (+1)
1
2
1
2.
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
2 (+1)
1
2
3
4.
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
4 (+1)
1
4
4
5.
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
8
8
5
6.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
4
4
6
7.
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
0
0
7
8.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
0
0
8
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
1 (+1)
1
1
1
2.
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
D (+1)
1
D
2
3.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
5 (+1)
1
5
3
4.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
3
3
4
5.
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
7
7
5
6.
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
6
6
6
7.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1
1
7
40+ (Senior 2) C ST PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
6
6
2
3.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
0
0
3
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
3 (+1)
1
3
1
2.
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
3 (+1)
1
3
2
3.
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
8 (+1)
1
8
3
4.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
0
0
4
5.
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
5
5
5
6.
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
0
0
6
7.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
0
0
7
50+ (Senior 3) D ST PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
4 (+1)
1
4
1
2.
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
2
3.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
3
3
3
4.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
6
6
4
50+ (Senior 3) C ST PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
1
2.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
5 (+1)
1
5
2
3.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
3
3
3
4.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
6
6
4
50+ (Senior 3) C LA PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
1
2.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
4 (+1)
1
4
2
3.
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
4
4
3
4.
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
0
0
4
5.
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
2
2
5
50+ (Senior 3) B ST PREMIUM
6
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
2 (+1)
1
2
1
2.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
3 (+1)
1
3
2
3.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
3 (+1)
1
3
3
4.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
5
5
4
5.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
5
6.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
6
50+ (Senior 3) B LA PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
4 (+1)
1
4
1
2.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
1 (+1)
1
1
2
3.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
1
1
3
4.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
0
0
4
5.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
1
1
5
60+ (Senior 4) D ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
2 (+1)
1
2
1
2.
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
3
3
2
60+ (Senior 4) C ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
2 (+1)
1
2
1
2.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
2
2
2
BLOK 4, rejestracja do 18:30, próba parkietu 18:15 - 18:45, start: 19:00
30+ (Senior 1) A ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1 (+1)
1
1
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
4
4
2
3.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
6
6
3
30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
1 (+1)
1
1
1
238
2.
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2 (+1)
1
2
2
196
3.
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
TOP DANCE STUDIO - Poznań
5
5
3
154
4.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
4
4
4
132
5.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
6
6
5
120
40+ (Senior 2) B ST PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
3 (+1)
1
3
1
2.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
4 (+1)
1
4
2
3.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
4
4
3
4.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
5
5
4
40+ (Senior 2) B LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
4 (+1)
1
4
1
2.
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
4
4
2
3.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
0
0
3
40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
7 (+1)
1
7
1
236
2.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
5 (+1)
1
5
2
194
3.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
4
4
3
152
4.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
5
5
4
130
40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
3 (+1)
1
3
1
232
2.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
0
0
2
190
50+ (Senior 3) A ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
5 (+1)
1
5
1
2.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
11 (+1)
1
11
2
3.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
6
6
3
4.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
7
7
4
5.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
3
3
5
50+ (Senior 3) A LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
4 (+1)
1
4
1
2.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
2
2
50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
14 (+1)
1
14
1
249
2.
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
6 (+1)
1
6
2
230
3.
Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
18 (+1)
1
18
3
207
4.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
6 (+1)
1
6
4
165
5.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
11
11
5
143
6.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
6
6
6
131
7.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
7
7
7
119
8.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
5
5
8
107
9.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
9
95
50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
5 (+1)
1
5
1
234
2.
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4STEP - Siechnice
4
4
2
192
3.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
2
3
150