Logowanie
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022
2022-06-11 Bychawa, TOP - ART - Lublin
Plik z wynikami
UWAGA
Otwarcie hali dla tancerzy 8:30
BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-9.50, start: 10.00
Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
TOP - ART - Lublin
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
TOP - ART - Lublin
1, 3 (+1)
1
1, 3
2.
Grzebuła Maciej
Kurzawska Liwia
TOP - ART - Lublin
Grzebuła Maciej
Kurzawska Liwia
Grzebuła Maciej
Kurzawska Liwia
TOP - ART - Lublin
2, 2 (+1)
1
2, 2
3.
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
3, 3 (+1)
1
3, 3
4.
Jarosiewicz Bartosz
Kostrzewska Marta
TOP - ART - Lublin
Jarosiewicz Bartosz
Kostrzewska Marta
Jarosiewicz Bartosz
Kostrzewska Marta
TOP - ART - Lublin
3, 3 (+1)
1
3, 3
5.
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
3, 3 (+1)
1
3, 3
6.
Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
5, 6 (+1)
1
5, 6
7.
Skubisz Nikodem
Kicińska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Skubisz Nikodem
Kicińska Oliwia
Skubisz Nikodem
Kicińska Oliwia
TOP - ART - Lublin
1, 3 (+1)
1
1, 3
8.
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
5, 5 (+1)
1
5, 5
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
21
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Bednarczyk Weronika
AXEL - Lublin
Bednarczyk Weronika
Bednarczyk Weronika
AXEL - Lublin
2 (-1)
-1
2
2.
Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz Małgorzata
Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
2 (+1)
1
2
3.
Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska Anna
Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
4.
Gałat Julia
AXEL - Lublin
Gałat Julia
Gałat Julia
AXEL - Lublin
5 (+1)
1
5
5.
Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Grabowska Aleksandra
Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
3 (+1)
1
3
6.
Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
Grzywa Sandra
Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
7.
Hondra Kalina
ZAMEK - Lublin
Hondra Kalina
Hondra Kalina
ZAMEK - Lublin
3 (+1)
1
3
8.
Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak Hanna
Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
3 (+1)
1
3
9.
Kamińska Milena
JUMP - Janów Lubelski
Kamińska Milena
Kamińska Milena
JUMP - Janów Lubelski
3 (+1)
1
3
10.
Lubańska Martyna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Lubańska Martyna
Lubańska Martyna
DANCE POINT - Biała Podlaska
1 (+1)
1
1
11.
Mazurek Lena
ZAMEK - Lublin
Mazurek Lena
Mazurek Lena
ZAMEK - Lublin
2 (+1)
1
2
12.
Podolynna Yana
DANCE POINT - Biała Podlaska
Podolynna Yana
Podolynna Yana
DANCE POINT - Biała Podlaska
1 (+1)
1
1
13.
Popielewicz Antonina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Antonina
Popielewicz Antonina
DANCE POINT - Biała Podlaska
1 (+1)
1
1
14.
Pukiś Zuzanna
AXEL - Lublin
Pukiś Zuzanna
Pukiś Zuzanna
AXEL - Lublin
1 (+1)
1
1
15.
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Skotarczak Jagna
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
3 (+1)
1
3
16.
Skrzypczyńska Zuzanna
TKS iDANCE - Lublin
Skrzypczyńska Zuzanna
Skrzypczyńska Zuzanna
TKS iDANCE - Lublin
5 (+1)
1
5
17.
Tomasiak Michalina
BALANS - Lublin
Tomasiak Michalina
Tomasiak Michalina
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
18.
Winiarska Anastazja
AXEL - Lublin
Winiarska Anastazja
Winiarska Anastazja
AXEL - Lublin
1 (+1)
1
1
19.
Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik Hanna
Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
5 (+1)
1
5
20.
Łaska Aurelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Łaska Aurelia
Łaska Aurelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
1 (+1)
1
1
21.
Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska Natalia
Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
6 (+1)
1
6
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Dec Michał
Samsoniuk Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dec Michał
Samsoniuk Michalina
Dec Michał
Samsoniuk Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
2, 1 (+1)
1
2, 1
2.
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
3, 3 (+1)
1
3, 3
3.
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
2, 3 (+1)
1
2, 3
4.
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
3, 3 (+1)
1
3, 3
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
10
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Banak Daria
BALANS - Lublin
Banak Daria
Banak Daria
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
2.
Gajda Maja
BALANS - Lublin
Gajda Maja
Gajda Maja
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
3.
Jargiło Agata
JUMP - Janów Lubelski
Jargiło Agata
Jargiło Agata
JUMP - Janów Lubelski
2 (+1)
1
2
4.
Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek Maja
Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
5.
Kasprzycki Jan
JUMP - Janów Lubelski
Kasprzycki Jan
Kasprzycki Jan
JUMP - Janów Lubelski
2 (+1)
1
2
6.
Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska Karolina
Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
7.
Majewska Joanna
BALANS - Lublin
Majewska Joanna
Majewska Joanna
BALANS - Lublin
5 (+1)
1
5
8.
Rudzka Stefania
ZAMEK - Lublin
Rudzka Stefania
Rudzka Stefania
ZAMEK - Lublin
2 (+1)
1
2
9.
Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko Oliwia
Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
5 (+1)
1
5
10.
Żebrowski Miłosz
TOP - ART - Lublin
Żebrowski Miłosz
Żebrowski Miłosz
TOP - ART - Lublin
3 (-1)
-1
3
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banach Filip
Jeleń Ayla
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Jeleń Ayla
Banach Filip
Jeleń Ayla
TOP - ART - Lublin
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
2.
Budzyński Wiktor
Kłobus Mia
TKS iDANCE - Lublin
Budzyński Wiktor
Kłobus Mia
Budzyński Wiktor
Kłobus Mia
TKS iDANCE - Lublin
11 (+2)
2
11
1
3.
Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
TOP - ART - Lublin
Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
TOP - ART - Lublin
6, 7 (+2)
2
6, 7
1
4.
Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
ZAMEK - Lublin
Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
ZAMEK - Lublin
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
5.
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
ZAMEK - Lublin
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
ZAMEK - Lublin
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
6.
Buda Maciej
Szuster Beata
AXEL - Lublin
Buda Maciej
Szuster Beata
Buda Maciej
Szuster Beata
AXEL - Lublin
1, 2 (+1)
1
1, 2
2
7.
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
3, 11 (+1)
1
3, 11
2
8.
Ostrowski Wojciech
Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Pastuszak Natalia
Ostrowski Wojciech
Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
1, 3 (+1)
1
1, 3
2
9.
Pigłowski Sebastian
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Pigłowski Sebastian
Niewiadomska Martyna
Pigłowski Sebastian
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
21
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dziekanowska Kornelia
AXEL - Lublin
Dziekanowska Kornelia
Dziekanowska Kornelia
AXEL - Lublin
3 (+2)
2
3
1
2.
Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
Kliczka Maja
Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
4 (+2)
2
4
1
3.
Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak Anna
Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
5 (+2)
2
5
1
4.
Kurowska Lena
BALANS - Lublin
Kurowska Lena
Kurowska Lena
BALANS - Lublin
6 (+2)
2
6
1
5.
Lipski Przemysław
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Lipski Przemysław
TOP - ART - Lublin
3 (+2)
2
3
1
6.
Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Proskura Zuzanna
Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
11 (+2)
2
11
1
7.
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Suryś Klara
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
4 (+2)
2
4
1
8.
Uchimowicz Zofia
TOP - ART - Lublin
Uchimowicz Zofia
Uchimowicz Zofia
TOP - ART - Lublin
8 (+2)
2
8
1
9.
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Waśniowska Martyna
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
12
Waśniowska Martyna -
G
(+2)
2
12
Waśniowska Martyna -
G
1
10.
Zalewska Jagoda
TOP - ART - Lublin
Zalewska Jagoda
Zalewska Jagoda
TOP - ART - Lublin
4 (+2)
2
4
1
11.
Brzyszko Lena
TOP - ART - Lublin
Brzyszko Lena
Brzyszko Lena
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
2
12.
Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
Chomczyńska Kornelia
Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
2 (+1)
1
2
2
13.
Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska Paulina
Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
8 (+1)
1
8
2
14.
Gałat Wiktoria
AXEL - Lublin
Gałat Wiktoria
Gałat Wiktoria
AXEL - Lublin
2 (+1)
1
2
2
15.
Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
Kostrzewska Magdalena
Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
10 (+1)
1
10
2
16.
Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska Milena
Nosowska Milena
BALANS - Lublin
5 (+1)
1
5
2
17.
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Oleszczyńska Aleksandra
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
2
18.
Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Sidoruk Klaudia
Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
5 (+1)
1
5
2
19.
Siemionek Barbara
TKS iDANCE - Lublin
Siemionek Barbara
Siemionek Barbara
TKS iDANCE - Lublin
5 (+1)
1
5
2
20.
Ul Natalia
AXEL - Lublin
Ul Natalia
Ul Natalia
AXEL - Lublin
3 (+1)
1
3
2
21.
Bojarska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Bojarska Aleksandra
Bojarska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
0 (-1)
-1
0
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
F (+2)
2
F
1
2.
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
2, 2 (+2)
2
2, 2
2
3.
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
9 (+2)
2
9
2
4.
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
BALANS - Lublin
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
BALANS - Lublin
4, 4 (+1)
1
4, 4
3
5.
Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
7, 7 (+1)
1
7, 7
3
6.
Pizoń Filip
Chmiel Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Pizoń Filip
Chmiel Aleksandra
Pizoń Filip
Chmiel Aleksandra
TOP - ART - Lublin
3, 3 (+1)
1
3, 3
3
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
7
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
Kałdonek Emilia
Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
9 (+2)
2
9
1
2.
Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
Kurzyna Michalina
Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
6 (+2)
2
6
1
3.
Albiniak Natalia
JUMP - Janów Lubelski
Albiniak Natalia
Albiniak Natalia
JUMP - Janów Lubelski
4 (+2)
2
4
2
4.
Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek Iga
Drobek Iga
BALANS - Lublin
2 (+2)
2
2
2
5.
Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
Czerwińska Hanna
Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
1 (+1)
1
1
3
6.
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Lechus Magdalena
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
3
7.
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Winiarska Wiktoria
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
4 (+1)
1
4
3
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Grzech Kornel
Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzech Kornel
Olszewska Aleksandra
Grzech Kornel
Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
3, 2 (+1)
1
3, 2
2.
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
5, 5 (+1)
1
5, 5
3.
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
4, 4 (+1)
1
4, 4
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Chomicka Katarzyna
AXEL - Lublin
Chomicka Katarzyna
Chomicka Katarzyna
AXEL - Lublin
1 (+1)
1
1
2.
Malicka Lilianna
ZAMEK - Lublin
Malicka Lilianna
Malicka Lilianna
ZAMEK - Lublin
2 (+1)
1
2
3.
Sagan Zofia
TOP - ART - Lublin
Sagan Zofia
Sagan Zofia
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
4.
Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz Kacper
Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
3 (+1)
1
3
5.
Walczyńska Emilia
AXEL - Lublin
Walczyńska Emilia
Walczyńska Emilia
AXEL - Lublin
4 (+1)
1
4
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciupak Tomasz
Socha Dorota
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Socha Dorota
Ciupak Tomasz
Socha Dorota
BALANS - Lublin
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
2.
Dolecki Michał
Malec Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Dolecki Michał
Malec Zuzanna
Dolecki Michał
Malec Zuzanna
TOP - ART - Lublin
10 (+2)
2
10
1
3.
Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
8 (+2)
2
8
1
4.
Czaus Filip
Jurkowska Laura
TOP - ART - Lublin
Czaus Filip
Jurkowska Laura
Czaus Filip
Jurkowska Laura
TOP - ART - Lublin
5, 6 (+1)
1
5, 6
2
5.
Jeleń Radosław
Chmiel Zofia
TOP - ART - Lublin
Jeleń Radosław
Chmiel Zofia
Jeleń Radosław
Chmiel Zofia
TOP - ART - Lublin
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
11
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chajkaluk Natalia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chajkaluk Natalia
Chajkaluk Natalia
DANCE POINT - Biała Podlaska
3 (+2)
2
3
1
2.
Guz Aleksander
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Guz Aleksander
TAKT - Chełm
8 (+2)
2
8
1
3.
Majewska Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Majewska Zuzanna
Majewska Zuzanna
TOP - ART - Lublin
10 (+2)
2
10
1
4.
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Siedlecka Nela
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
8 (+2)
2
8
1
5.
Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska Iga
Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
5 (+2)
2
5
1
6.
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Tomasiak Gabriela
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
13
Tomasiak Gabriela -
G
(+2)
2
13
Tomasiak Gabriela -
G
1
7.
Dacka Alicja
AXEL - Lublin
Dacka Alicja
Dacka Alicja
AXEL - Lublin
3 (+1)
1
3
2
8.
Gaweł Maja
TOP - ART - Lublin
Gaweł Maja
Gaweł Maja
TOP - ART - Lublin
7 (+1)
1
7
2
9.
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Kloc Kornelia
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
3 (+1)
1
3
2
10.
Lizovenko Sofiia
AXEL - Lublin
Lizovenko Sofiia
Lizovenko Sofiia
AXEL - Lublin
3 (+1)
1
3
2
11.
Moroń Karolina
MYKA - Zamość
Moroń Karolina
Moroń Karolina
MYKA - Zamość
3 (+1)
1
3
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Kuryło Oskar
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Kuryło Oskar
Franczak Lena
Kuryło Oskar
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
F (+2)
2
F
2
3.
Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
6 (+2)
2
6
2
4.
Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
LIDER - Lublin
7 (+1)
1
7
3
5.
Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
8 (+1)
1
8
3
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
E (+1)
1
E
1
2.
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
0
0
2
3.
Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
0
0
3
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Babusa Diana
Babusa Diana
MYKA - Zamość
2 (+1)
1
2
1
2.
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Barczyńska Maja
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
3
3
2
3.
Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz Wiktoria
Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
0
0
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
3 (+1)
1
3
1
2.
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
3
3
2
BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.50, start: 13.00
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
2.
Nowosad Juliusz
Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Nowosad Juliusz
Szcześniak Alexandra
Nowosad Juliusz
Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
6 (+2)
2
6
2
3.
Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
6 (+2)
2
6
2
4.
Kiszka Bartłomiej
Dolecka Oliwia
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Bartłomiej
Dolecka Oliwia
Kiszka Bartłomiej
Dolecka Oliwia
JUMP - Janów Lubelski
3 (+1)
1
3
3
5.
Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
BALANS - Lublin
Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
BALANS - Lublin
3, 7 (+1)
1
3, 7
3
6.
Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
8, 8 (+1)
1
8, 8
3
7.
Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
5 (-1)
-1
5
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
5 (+1)
1
5
1
2.
Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
RYTM - Chełm
2 (+1)
1
2
2
3.
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
0
0
3
4.
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
0
0
4
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Baum Michalina
BALANS - Lublin
Baum Michalina
Baum Michalina
BALANS - Lublin
7 (+2)
2
7
1
2.
Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka Liliana
Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
6 (+2)
2
6
1
3.
Zuzula Milena
DANCE POINT - Biała Podlaska
Zuzula Milena
Zuzula Milena
DANCE POINT - Biała Podlaska
4 (+2)
2
4
1
4.
Kasprzycka Kira
JUMP - Janów Lubelski
Kasprzycka Kira
Kasprzycka Kira
JUMP - Janów Lubelski
4 (+2)
2
4
2
5.
Regmunt Sobieszczańska Maria
JUMP - Janów Lubelski
Regmunt Sobieszczańska Maria
Regmunt Sobieszczańska Maria
JUMP - Janów Lubelski
4 (+2)
2
4
2
6.
Jarocha Emilia
BALANS - Lublin
Jarocha Emilia
Jarocha Emilia
BALANS - Lublin
7 (+1)
1
7
3
7.
Krzos Patryk
JUMP - Janów Lubelski
Krzos Patryk
Krzos Patryk
JUMP - Janów Lubelski
2 (+1)
1
2
3
8.
Kurek Dominika
BALANS - Lublin
Kurek Dominika
Kurek Dominika
BALANS - Lublin
8 (+1)
1
8
3
9.
Zezuliński Aleksander
JUMP - Janów Lubelski
Zezuliński Aleksander
Zezuliński Aleksander
JUMP - Janów Lubelski
1 (+1)
1
1
3
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
16
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Brzozowska Alicja
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
5
Brzozowska Alicja -
E
(+1)
1
5
Brzozowska Alicja -
E
1
2.
Beksiak Blanka
ZAMEK - Lublin
Beksiak Blanka
Beksiak Blanka
ZAMEK - Lublin
5
Beksiak Blanka -
E
(+1)
1
5
Beksiak Blanka -
E
2
3.
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska Laura
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
5
Majewska Laura -
E
(+1)
1
5
Majewska Laura -
E
3
4.
Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska Milena
Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
3 (+1)
1
3
4
5.
Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła Zuzanna
Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
2 (+1)
1
2
5
6.
Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller Nikola
Miller Nikola
GALA - Mielec
4 (+1)
1
4
6
7.
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Jędruszczak Patrycja
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
5
Jędruszczak Patrycja -
E
(+1)
1
5
Jędruszczak Patrycja -
E
7
8.
Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak Agata
Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
2 (+1)
1
2
7
9.
Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
4 (+1)
1
4
7
10.
Kałdonek Natalia
BALANS - Lublin
Kałdonek Natalia
Kałdonek Natalia
BALANS - Lublin
0
0
10
11.
Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka Celina
Kalicka Celina
LIDER - Lublin
0
0
11
12.
Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz Nina
Blicharz Nina
LIDER - Lublin
0
0
12
13.
Kosior Nikola
LIDER - Lublin
Kosior Nikola
Kosior Nikola
LIDER - Lublin
0
0
13
14.
Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej Antonina
Tulej Antonina
LIDER - Lublin
0
0
13
15.
Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Pińczuk Aleksandra
Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
15
16.
Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk Marcelina
Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
0
0
16
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Momot Lena
Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
1 (+1)
1
1
1
2.
Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec Hanna
Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
3 (+1)
1
3
2
3.
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska Malwina
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+1)
1
5
3
4.
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska Zofia
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4
4
4
5.
Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak Łucja
Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5
5
5
6.
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Agnieszka
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
0
0
6
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
10 (+2)
2
10
1
2.
Woźniak Dawid
Wielgus Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Woźniak Dawid
Wielgus Wiktoria
Woźniak Dawid
Wielgus Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
6 (+2)
2
6
2
3.
Woźniak Krzysztof
Mróz Julia
JUMP - Janów Lubelski
Woźniak Krzysztof
Mróz Julia
Woźniak Krzysztof
Mróz Julia
JUMP - Janów Lubelski
6 (+2)
2
6
2
4.
Trojan Kamil
Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
Trojan Kamil
Pożarowszczyk Oliwia
Trojan Kamil
Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
6, 6 (+1)
1
6, 6
3
5.
Wrótniak Krzysztof
Bańda Amelia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Wrótniak Krzysztof
Bańda Amelia
Wrótniak Krzysztof
Bańda Amelia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
3, 3 (+1)
1
3, 3
3
16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk Khrystyna
Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
1 (+1)
1
1
1
2.
Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz Magdalena
Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
0
0
2
3.
Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody Marta
Chołody Marta
RYTM - Chełm
4
4
3
16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava Varvara
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
4 (+1)
1
4
1
2.
Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk Khrystyna
Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
2 (+1)
1
2
2
3.
Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody Marta
Chołody Marta
RYTM - Chełm
6
6
3
4.
Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
Magdziarz Magdalena
Magdziarz Magdalena
TOP - ART - Lublin
0
0
4
BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 15.00-15.20, start: 15.30
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
1 (+1)
1
1
1
2.
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
5 (+1)
1
5
2
3.
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
0
0
3
4.
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
0
0
4
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
3 (+1)
1
3
1
2.
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
4 (+1)
1
4
2
3.
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
2 (+1)
1
2
3
4.
Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
2 (+1)
1
2
4
5.
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
0
0
5
6.
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
1
1
6
7.
Florek Maksymilian
Sapińska Marta
BALANS - Lublin
Florek Maksymilian
Sapińska Marta
Florek Maksymilian
Sapińska Marta
BALANS - Lublin
1
1
7
8.
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
0
0
8
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
1 (+1)
1
1
1
2.
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
D (+1)
1
D
2
3.
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
1
1
3
4.
Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
3
3
4
5.
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
0
0
5
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
E (+1)
1
E
1
2.
Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
FANTAN - Kraśnik
Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
FANTAN - Kraśnik
4 (+1)
1
4
2
3.
Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
1
1
3
4.
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
3
3
4
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
2 (+1)
1
2
1
2.
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
3
3
2
3.
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
3
3
3
30+ (Senior 1 + Senior 2) F ST 3T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
E (+1)
1
E
1
2.
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
2
30+ (Senior 1 + Senior 2) F LA 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
E (+1)
1
E
1
2.
Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
TOP - ART - Lublin
Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
TOP - ART - Lublin
2 (+1)
1
2
2
3.
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
1
1
3
4.
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
1
1
4
BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-17.50, start: 18.00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
1
2.
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
0
0
2
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
5 (+1)
1
5
1
2.
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
1
1
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
B (+1)
1
B
1
2.
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
0
0
2
3.
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
5
5
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
4 (+1)
1
4
1
2.
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
4
4
2
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
D (+1)
1
D
1
2.
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
D (+1)
1
D
2
3.
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
3
4.
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
4
4
4
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
C (+1)
1
C
1
2.
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
0
0
2
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
7 (+1)
1
7
1
2.
Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
4
4
2
3.
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
1
1
3
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
B (+1)
1
B
1
2.
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
9
9
2
3.
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
5
5
3
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
8 (+1)
1
8
1
2.
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
9 (+1)
1
9
2
3.
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
4 (+1)
1
4
3
4.
Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
8
8
4
5.
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
1
1
5
6.
Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
0
0
6
7.
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
1
1
7
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
9 (+1)
1
9
1
2.
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
4
4
2
3.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
2
2
3
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
12 (+1)
1
12
1
2.
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
9 (+1)
1
9
2
3.
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
3
3
3
4.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
4
4
4